پیام نوروزی مریم رجوی

پیام نوروزی مریم رجوی

زهرا معینی - پیام نوروزی مریم رجویزهرا معینی، کانون زانا ایرانی علیه فرقه گرایی، چهاردهم آوریل 2021:… شما اگر یک جو انسانیت و و شرف داشتید فکری برای این اسیران در البانی میکردید . از سوئی باتهیه واکسن آنها را از مرگ نجات می دادید نه اینکه تنها برای خود و دیگرسران واکسن می زدید . از سوئی دیگر این اجازه را می دادید که اسیران در آلبانی بعد از 40 سال یک تماس تلفنی با خانواده هایشان داشته باشند و پدران مادران پیر آرزو به دل این دنیا را ترک نکنند..  پیام نوروزی مریم رجوی 

Khodabandeh: US Iran Talks Undermined by MEK Presence US Iran Talks Undermined by MEK Presence

پیام نوروزی مریم رجوی 

خانم زهرا معینی  آلمان * 14 آوریل 2021

نقد وبررسی پیام نوروزی ملکه ترور مریم قجر عضدانلو

بني آدم اعضاي يكديگرند
كه در آفرينش ز يك گوهرند

چو عضوي به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

تو كز محنت ديگران بي غمي
نشايد كه نامت نهند آدمي

زهرا معینی آلمان

خانم زهرا معینی، آلمان

اگر هموطنان و خوانندگان توجه کرده باشند ،متوجه شده اند که دولت فرانسه مریم رجوی وتمام اکادرها را از فرانسه محترمانه اخراج کرده و اجازه هیچ فعالیتی هم به این فرقه نمی دهد . فقط برای ده روز به مریم قجر و تعدادانگشت شمار ویزا مسافرتی داده است . وب ه عمد در بوق و کرنا کردن که در لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ شمسی خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت در مقرشان در اور سوراوآز به مردم ایران تبریک گفتند. ومیخواستند به این شکل به اسیران در البانی القا کنند که سران فرقه و مریم قجر از فرانسه اخراج نشده اند. و در فرانسه اقامت دارد شما وی را نمی بینید !
اگر هموطنان پیام نوروزی مریم قجر سال 1400 را بخوانند و یا خواننده باشند بخوبی خواهند دریافت که این خانم چطور مثل آفتاب پرست رنگ عوض میکنند . سالیان بود که در سفره هفت سین س سرنگونی می گذاشتن و الان محترمانه برداشتند و نشان دادند که اهل سرنگونی نیستند و فقط یک شعار بوده است . این خانم از سیاست هیچ سر در نمی أورد و گویا از یک سیاره دیگری امده ، نه تنها در جریان مسائل سیاسی ایران نیست و گویا که به دنیای مجازی هم دسترسی نداشته است . در رابطه با ایران و مردم ایران میخواهد صحبت کند حداقل شناختی از انها داشته باشد !

خانم قحرعضدانلو شما که در اروپا هستید و از درد و رنج آنها خبر ندارید
شما که به دولتهای اروپایی میگویید که نباید به برجام برگردن واز هرگونه مشارکت در برگشت برجام باید پر هیز کنند آیا از درد مردم ایران خبر دارید ؟
شما که حتی با افراد اسیر در فرقه خودت رو راست نیستید چگونه است که میایید از آزادی مردم ایران سخن به میان میاوردید و چرا برای افراد اسیرت واکسن تهیه نمیکنید ؟ که آنها را از این بلای کرونایی نجات دهید و هربار کسانیکه در فرقه ات فوت میکنند مثل رژیم ایران برگه فوت صادر میکنید که بعلت سکته قلبی و ..در گذاشتند .
تا به کجا شما میخواهید موج سوارای کنید مردم ایران مبارزه مدنی و حق خودشان را میخواهند و اعتراض میکنند آن موقع شما پیام میدهید . مردم شورشی ، شما به چه اجازه و حقی آنها را شورشی مینامید .از این اعترضات مدنی در اروپا و امریکا هر روزه تکرار می شود .همین دیروز در امریکا بخاطر شلیک پلیس به یک سیاه پوست که کشته شد خیلی از شهر ها به اشوب کشیده شد .شما به ان چه می گوید ؟ اعتراضات مردم مردم ایران هم مدنی است . اما شما در ینگه دنیا نشسته و هم دست رسانه های ضد ایرانی در بوغ کروها می کنید که بخواهید از این نمد کلاهی برای خودتان درست کنید . اشکالی که در کشورهای اروپایی و امریکا وجود دارد این است که اپوزسیون نما مانند شما ندارند که بخواهند وطن خود را برای مشتی دلار خون الود بفروشند به همین دلیل مردم این کشور ها به حداقل خواسته های خود می رسند .و شما از این اعتراضات فقط و در مجامع غربی باد به غبغبه خود می اندازید .


زهرا معینی - پیام نوروزی مریم رجویمریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا


مختصری از پیام نوروزی

( دلیران کانونهای شورشی !
شورشگرانی که برپایی قیامها را اراده کرده اید!
تودههای بیتاب و مشتاق آزادی در شهرهای شورشی )!

عجبا که مردم سراوان وسیستان و بلوچستان بهای سنگینی می دهند شما چکاره هستید وآنها میدانند که در پی چی هستند و چه میخواهند مردم دارند بهای سنگین می دهند شما که ادعا پیشتازی میکنید شما که میگویید ارتش ازادی دارید ، کانون های شورشی دارید ….کجا هستن که به کمک مردم بروند ….ننگ بر شما مریم قجر عضدانلو که عنوان شورشی را به مردمی میدهی که برای گرفتن حق خودشان به خیابانها رفتن و شما آنها را شورشی مینامید

( در سالی که گذشت، دو ویروس منحوس، ویروس کرونا و ولایت به جان مردم ایران افتادند تا سیاهی و مرگ بگسترانند، هر شعله و حرکتی را خاموش کنند و ماتم و عزا را همه گیر کنند )

عجبا که اولا ویروس کرونا مخصوص ایران نبوده و در تمام جهان شیوع پیدا کرده آیا این شما نبودید که در شروع کرونا و پیام پشت پیام که بیاید خیابانها و نیروهای انتظامی و غیره را کنار بزنید و رژیم را سرنگون بکنید در اینکه دولت ایران برای مردم ایران هیچ کاری نکرده و هنوز واکسن برای هشتاد وپنج میلیون تهیه نکرده شما چرا برای دو هزار نفری که سالیان سال است برای اهداف پوچ شما اسیر هستند کاری نکردید چرا هر روز شاهد این هستیم که نفراتی از فرقه ای تو میمرند و شما در اطلاعیه های صادر میکنید بعلت ایست قلبی و …

( پیشروی بزرگ سال ۹۹، رو آوردن جوانان شورشی به مجاهدین و گسترش شبکه هواداران در شهرهای ایران است )

خانم قجر عضدانلو شما از کدام جوانان و مردم سخن به میان میاوردید مگر کسی هست که بخواهد برای حرفهای شما تر خورد کنند آیا شما واقعا ایرانی هستید ؟؟؟


زهرا معینی - پیام نوروزی مریم رجویتأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی


در رابطه با مردم ایران هم مطلقا شما نمی توانید خودتان را ایرانی بدانید از کدام وطن و وطن پرستی صحبت میکنید آیا این شما نبودید که بر علیه هموطنان ایرانی دست به کشتار و جنایت زده و می زند در این 40 سال ایا کم از مردم به شکل های مختلف کشته اید ان از هشت سال جنگ که با دادن اطلاعات شهر های موشگ و بمب باران می شدند ان از همکاری شما ها در بمبارانهای شیمیائی شهر های کردستان و دادن گزارش عمل کرد ان بعد از ان در این مدت بیشترین تلاش شما این بود که شدیدترین تحریم ها بر علیه ایران اجرا شود که در هر منبر و شوئی که داشتید با سیاست بازان اجاره ای در بوق کرونا کردید و هزاران جنایت دیگر ….. الان اکثر کشور ها و خیلی از سیاست مداران امریکائی خواهان لغو تحریم ها در این شرایط هستند که مردم از شر این کرونا ویروس نجات پیدا کنند …. شما جنایت کاران ایا یک خط نوشتید یا یک خبر در این باره انتشا ردادید که تحریم ها بر علیه مردم ایران را لغو کنند.

پیام نوروزی و کال کنفرانس های که با دلار های آلوده به خون و یک مشت مواجب بگیر و سیاست باز نشد مبارزه با آخوند .


زهرا معینی - پیام نوروزی مریم رجویسازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران


شما اگر یک جو انسانیت و و شرف داشتید فکری برای این اسیران در البانی میکردید . از سوئی باتهیه واکسن انها را از مرگ نجات می دادید نه اینکه تنها برای خود و دیگرسران واکسن می زدید .از سوئی دیگر این أجاز  را می دادید که اسیران در البانی بعد از 40 سال یک تماس تلفنی با خانواده هایشان داشته باشند و پدران مادران پیر ارزو به دل این دنیا را ترک نکنند .در رابطه مسله حقوق بشر قسم حضرت عباس شما را باید باور کرد یا دم خروس.

لینک به منبع

(پایان)

پیام نوروزی مریم رجوی 

***

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مسعود-رجوی-بجای-پاسخگویی-مسخره-میکرد/

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکرد

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکردزهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، سی ام مارس 2021:… حمایت نظامی از سوی عراق در این مقطع برای برون رفت رجوی از بن بستهای ناگزیر از اهمیت خاصی برخوردار بود، که تمامی شرایط دست به دست هم داده بود این شرایط به رجوی کمک می کرد تا با اتکا به نیروهای نظامی عراق این توهم را نزد اعضا و هواداران خود دامن بزند که مسئله سرنگونی با راه حل تازه ( تشکیل ارتش ) به دلیل حمایت یک نیروی مکانیزه در آینده نزدیک محقق خواهد شد. مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکرد

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکردعزت ابراهیم، مسعود رجوی و خاطراتی از قرارگاه اشرف اهدایی صدام حسین

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکرد!

پیام نوروزی مریم رجوی 

خانم زهرا معینی  30 مارس 2021

زهرا معینی آلمان

خانم زهرا معینی آلمان

اسفند ماه 1366 بود که ارتش رجوی (آزادیبخش ) برای اولین بار مکانیزه شده بود. هدیه صدام دیکتاتور وقت به رجوی برای مانور و آماده سازی یک عملیات که پشت صحنه ان تماما ارتش صدام بود ، آماده می شدیم. عملیات آفتاب پیش از هر چیز ضرورت خود را از احیا روحی و روانی و بازسازی نیروهای منفعل و بعضا مسئله دار سازمان بود .

حمایت نظامی از سوی عراق در این مقطع برای برون رفت رجوی از بن بستهای ناگزیر از اهمیت خاصی برخوردار بود، که تمامی شرایط دست به دست هم داده بود این شرایط به رجوی کمک می کرد تا با اتکا به نیروهای نظامی عراق این توهم را نزد اعضا و هواداران خود دامن بزند که مسئله سرنگونی با راه حل تازه ( تشکیل ارتش ) به دلیل حمایت یک نیروی مکانیزه در آینده نزدیک محقق خواهد شد .

درهمین ایام مانند عملیات های گردانی رجوی که نفرات مخالف را حذف می کردند . این بار هم دو نفر مخالف پروژاین عملیات بودند که مسعود رجوی حکم مرگ آنها را صادر کرد و در حین مانور این دونفر به دستور رجوی کشته شدند .که بعدها اسامی این دونفر را جز کشته شدگان عملیات بیان کردند .

روزعملیات اول فروردین ماه سال ۱۳۶۷ انتخاب شد . ( لیکن بخاطرلورفتن یک واحد شناسایی ودستگیری دوتن توسط قوای ایرانی واحتمال لورفتن اصل عملیات درروزمقرر)، انجام عملیات به دستورشخص رجوی درهماهنگی با صدام ومخابرات یک هفته به تعویق افتاد .که البته بیشتر یک تبلیغات بود تا واقعیت ، چون رئیس رجوی در ان روز اجاره نداده بود که عملیات شروع شود .

در آن زمان من در ستاد پشتیبانی در منطقه فکه بودم ،در آن بیابان بی آب وعلف وچندتا ساختمان مخروبه که چندتا ازاتاق ها ما جا گرفتیم . بلاخره در نیمه شب هشتم فروردین ماه ۱۳۶۷ عملیات آفتاب با فرمان مریم قجر عضدانلو درسایه حمایت ارتش صدام با آتشباری بسیارسنگین قوای توپخانه عراقی شروع شد . با شروع عملیات شور و شوق روزهای عید و شیرینی دید و بازدیدها در کاممان تلخ کرد .غمی سنگین بر دلهایمان نشست هنوز خیلی از دوستان را ندیده بودیم . تنها دلخوشی ما درپادگان اشرف علیرغم تکراری بودن شکل زندگی و قطع از دنیای بیرون و از همه مهم تر فراغ دیدار عزیزان در ایران که سالها از نشست برسر سفره هفت سین آنها محروم بودیم .همین دید و بازدید با دوستان وشام ونهارهای جمعی درکنار یگدیگر بود. وتسکین دادن خودمان که سال دیگر نوروز را درایران جشن خواهیم گرفت یادم هست در آن منطقه خیلی از افراد خواهر یا برادر و یا مثل من متاهل بودند، دنبال عزیزانشون میگشتند که ببینیم عزیزمون زنده هستند ؟ یا اینکه شهید شده فضا خیلی سنگین بود . در این حین افرادیکه اسیر شده بودند ، افرادیکه از خاک وطن حفاظت میکردند و حالا اسیر شده بودند و من می بایست به آنها غذا می دادم . البته که امکانات بی نهایت کم بود خون به جیگر شده بودم وقتی قیافه های بهت زده ای اسیران را میدیدم ، میگفتم اینها هم عزیز کسی هستن و خانواده ای چشم انتظار تا اینکه عملیات تمام شد . برگشتیم به قرارگاه اشرف فکر کنم دوهفته بعد بود که در سالن اجتماعات مسعود رجوی نشست جمع بندی عملیات گذاشته بود . درجریان این عملیات به گفته سازمان 417 نفر از نیروهای ارتش (لشکر 77خراسان) وژاندارمری به اسارت درامدند، همچنین 3500 تن کشته شدند ومقادیر زیادی تجهیزات به غنیمت گرفته شد. سازمان تعداد تلفات خود را 32 نفر اعلام کرد. مسعود رجوی خواست نظرات شرکت کننده در این عملیات را بدانند . من هم دستم را بالا کردم مسعود رجوی من را پشت میکرفون خواست ، توضیح دادم که بله عملیات ما بزرگ بود چون قبلا چریکی بود و حالا مکانیزهستیم . امامشگل اساسی که داشت به لحاظ امکانات برای نفرات شرکت کننده ما صفر بودیم ،غذا و امکانات نداشتیم ، کسانیکه شهید شده بودند روی زمین مانده بودند. ما که از حکومت عدال علی صحبت میکنم امکانات ما برای اسیران زیر صفر بود . برای آنها غدا خیلی کم بود و ….که در این موقع بود که مسعود بلند بلند خندید و گفت عدال علی زمانی است که رژیم سرنگون شده باشد ، ما در راس حکومت باشیم . این اسیران بروند خدا را شکر کنند که ما آنها را اعدام انقلابی نکردیم ! چون مقابل ارتش آزادیبخش ایستاده بودند . وبا پوز خند گفت سیب و…. نداشتن که نداشته باشن زمین به آسمان نمیرسه و در این موقع بود که تمام افراد در نشست در سالن اجتماعات بلند بلند خندیدن و من را مسخره کردند . وقتی میخواستم دوباره حرف بزنم او گفت مسئول این زن کیه ؟ که بخودش اجازه داده از من انتقاد کنند . بعد از اون اجازه ندادن که بخواهم صحبت کنم.

در آن زمان من مدت یکسال بود  که به تشکلیلات پیوسته بودم ان هم به واسطه همسر سابقم . در آن رمان متوجه شدم خلق قهرمان و جامعه بی طبقه ای توحیدی فقط یک شعار پوچ هست ..  هیچ  شناختی از قبل از فرقه رجوی نداشتم

لینک به منبع

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکرد!

پیام نوروزی مریم رجوی 

*** 

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranTectonic Shift In World Order After Unforced Error By Trump
After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تهمت%e2%80%8cهای-بی%e2%80%8cروای-فرقه-رجوی-به-منتقدی/

تهمت‌های بی‌روای فرقه رجوی به منتقدین

تهمت‌های بی‌روای فرقه رجوی به منتقدین زهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، آلمان، هجدهم مارس 2021:… عجبا که سران فرقه ای رجوی که میگویند این همه سال برای جامعه ای بی طبقه توحیدی مبارزه میکنند . اما اگر درصد ببندیم بیش تر از جمهوری اسلامی آدم کشته اند و زندانی کرده اند و سر به نیست های بی نام نشان زیادی دارند. پس وای به روزی که به قدرت برسند و جامعه بی طبقه توحیدی راه بیندازند. احتمالا نصف مردم کشور ایران یا زندان هستند یا کشته شده و مابقی مانده هم مزدور یک کشور دیگر هستند.تهمت‌های بی‌روای فرقه رجوی به منتقدین 

از جامعه بی طبقه توحیدی تا مزدور پروریاز جامعه بی طبقه توحیدی تا مزدور پروری

تهمت‌های بی‌روای فرقه رجوی به منتقدین 

خانم زهرا معینی  آلمان * 18 مارس 2021

زهرا معینی 2021

خانم زهرا معینی ، آلمان

هر زمان که سران فرقه رجوی با بحران و تنش زیاد درون تشکیلات روبرو میشود شروع به اجرا شوء و فانتومی هایی مختلف اجرا کردن . تولید مزدور و اطلاعاتی و….. معمولا سرتیتر برنامه ها و سایت ها است . حالا هم باز تاریخ چند ده باره دارد تکرار میشود . تاریخپه این شامورتی بازی به سال 1362 برمی گردد که اولین سری نفرات معترض که از این تشکیلات در کردستان عراق خط مرزی جدا شدند، شروع شد .در بعضی مواقع خیلی شدید می شد مانند سال 1364 که اولین سری زندان گسترده راه افتاد و یا زندان 1374 که باز همچنین بود . یا نشست های طمعه سال 1380. به معترضین و طغیان گران تشکیلات با اسم افراد مضمون دستگیر وزندانی کردند .افراد را مورد شکنجه وضرب و شتم قرار دادند. افراد دستگیر شده می بایست اعترافات دورغین می کردند ، هر چه سران فرقه می خواستند و دیکته می کردند را بنویسند . و هرکسی که این کار را انجام نمی داد شدیدا مورد لطف سفارشات رهبری فرقه قرار می گرفت .مورد شکنجه قرار میگرفت .در همین رابطه تعدادی زیادی هم جانشان را باختند ! به راستی علت چیست که در جامعه بی طبقه توحیدی اینقدر مزدور پرورش داده شده.؟

سران قرقه رجوی برای اعضایش هیچ ارزشی قائل نمیشود تا وقتی در تشکیلات هستند به دورغ انها را گوهران بی بدیل می نامد . وعده وعیدهای دورغین به انها می دهند روزانه انها را با کارهای صد من یک غاز سرگرم می کنند وقتی که ان شخص وقتی موفق می شود حصارهای پوسیده رجوی را بشکند و پا به دنیای ازاد بگدارد در آن موقع تشکیلات شروع میکند پاپوش ساختن . از سوئی دیگر برای اینکه بتوانند جلوی ریزش نیروها و سرکوب مخالفین و مسله دارها را بگیرد ، نشت های پوشالی با تهدید و ارعاب شروع می شود

برای سران سازمان هیچ فرقی نمی کند که این افراد چندین دهه برای مبارزه پوچ عمر خودشان را هدر دادند و وقتی لب به انتقاد سازمان باز میکنند در آن موقع پرونده سازی و پاپوش سازی برای افراد جدا شده شروع میشود .

تهمت‌های بی‌روای فرقه رجوی به منتقدین

مسعود دلیلی محافظ شخصی مسعود رجوی

بعنوان نمونه مسعود دلیلی محافظ شخصی مسعود رجوی بود که مرگ مسعود دلیلی خود یک معماست

مسعود دلیلی فرمانده تیم ترور در استان گیلان بود از جمله ترور فرمانده سپاه لاهیجان توسط این تیم مسعود دلیلی انجام شد. وی در سال ۶۳ از زندان فرار وپس از خروج از کشور به عضویت شورای مرکزی فرقه رجوی درآمد . سپس مسوول تیم حفاظت، اسکورت به یکی از عناصر مورد اعتماد مسعود رجوی درآمد چنانچه همیشه کلت به کمر در پشت سر رجوی قرار می گرفت

¬(قتل عام ۲۰۱۳ قرارگاه اشرف سابق در اول سپتامبر (۱۰ شهریور ۱۳۹۲) یک حمله مظنون به تروریسم به قرارگاه اشرف سازمان مجاهدین خلق در استان دیاله عراق بود که ۵۲ کشته و ۷ مفقود از اعضای سازمان مجاهدین خلق برجای گذاشت) که پس ازچند روز که از کشتار گذاشته بود سران فرقه فیل هوا کردن که گویا مسعود دلیلی عامل این کشتار خونیئن در اشرف بود که گویا او با رژیم همکاری کرده وبا کمک او بوده که رژیم حمله کرده و پس از پایان عملیات رژیم مسعود دلیلی را به شگل بسیار ناگوارای او را میکشد

رجوی که مدعی هست از همه سیستم رژیم ایران خبر دارد ! اما چطور است که از درون تشکیلات خودش بیخبره است ، این همه مزدور پرورش میده که بعد از سی سال طرف مزدور شناخته میشود .

شکرخوریهای اضافی رجوی در دستگاه مزدور سازی

مورد بعدی در مورد خودم هست زمانیکه من میخواستم از عراق خارج بشوم ان زمان مریم عضدانلو بعنوان رئیس جمهور از طرف مسعود رجوی انتصاب شده بود . من ان زمان در تیم حفاظتی مریم رجوی بودم آن زمان مسعود رجوی برای ما که نزدیک به 450 نفر بودیم جداگانه نشست گذاشت و ماها را توجیح میکرد برای هر کدام نزدیک چهل دقیقه وقت میگذاشت زمانیکه به خارج امدیم متوجه شدم که بجز منفور بودن هیچ جایگاهی در قشر جامعه ای ایرانی ندارند وقتی از سیستم فرقه ای رجوی فرارکردم و تمام مشاهداتم را به پلیس آلمان گفتم فرقه چون دستش بمن نمیرسید همسر سابق من را دادگاهی کرد و او را بخاطر من شکنجه کردن وزمانیکه افشاگری خودم را علنی کردم سران فرقه چند بار منکر این شدند که من اصلا در فرقه بودم یکبار گفتن من اصلا در انجا نبودم دفعه بعد گفتند که من به عراق رفتم تا خانواده ام را ببینم در صورتیکه خانواده ای من در ایران بودند نه در عراق دفعه بعدش گفتند که من به آنها پناهنده شدم عجبا که وقتی میشود رفت اروپا که اب وهوای مناسب داره چرا من باید میرفتم عراق ( عراقی که در آن زمان با ایران در جنگ بود ) وقتی که مدارک را رو کردم ان موقع به من انگ مزدوری زدنند

عجبا که سران فرقه ای رجوی که میگویند این همه سال برای جامعه ای بی طبقه توحیدی مبارزه میکنند . اما اگر درصد ببندیم بیش تر از جمهوری اسلامی ادم کشته اند و زندانی کرده اند و سر به نیست های بی نام نشان زیادی دارند .پس وای به روی که به قدرت برسند و جامعه بی طبقه توحیدی راه بیندازند احتمالا نصف مردم کشور ایران یا زندان هستند یا کشته شده و مابقی مانده هم مزدور یک کشور دیگر هستند

مسعود رجوی بجای پاسخگویی مسخره میکرد 

*** 

مسعود دلیلی بدست مجاهدین خلق رجوی در اشرف عراق کشته شدسازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین: