پیام 11 آبان سر کرده فرقه رجوی” یا زوزه های نشسته “

پیام 11 آبان سر کرده فرقه رجوی” یا زوزه های نشسته “

فریاد احمد (مستعار)، اروپا، پانزدهم ژانویه 2015:… بعنوان یک عضو جدا شده با سابقه بیست دوسال باید در واکنش این ابله و مزدور اجنبی بگویم غلط کردی ترسو بزدل که کدام سوراخ قایم شدی و در بلاهت خودت ماندی و ادای امام دوازدهم شیعیان را در می ی آوری وفکر کردی دنیا دمکراسی و آزادی بی در پیکر هست که تو هر اراجیفی بگویی و خط نشان بکشی , ودنیای اروپا را که اکثر ما جدا شدگان و رهاشدگان …

 مسعود رجوی و  فروغ جاویدان حمید رضا سلمانی: رهبر مخفی مقاومت ؟!

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

پیام 11 آبان سر کرده فرقه رجوی” یا زوزه های نشسته “

اخیرا سرکرده فرقه مسعود زن باره و فراری از ترس تاریکی شب با خودش صوت زده که نترسد و پاچه جدا شدگان را گرفته و خط ونشان کشیده و فرمان داده که جداشدگان و افشاگران بیت عنکبوتش را بقتل برسانند.

بعنوان یک عضو جدا شده با سابقه بیست دوسال باید در واکنش این ابله و مزدور اجنبی بگویم غلط کردی ترسو بزدل که کدام سوراخ قایم شدی و در بلاهت خودت ماندی و ادای امام دوازدهم شیعیان را در می ی آوری وفکر کردی دنیا دمکراسی و آزادی بی در پیکر هست که تو هر اراجیفی بگویی و خط نشان بکشی , ودنیای اروپا را که اکثر ما جدا شدگان و رهاشدگان در آن زندگی می کنیم مثل اشرف ولیبرتی در نظر گرفتی که هر چرندیاتی بگوی و کسی هم جوابت را ندهد . مفلوک مزد بگیر اجنبی برو به فکر فاضلاب لیبرتی باش , به فکر جمع کردن بساط شیادی سه دهه با ش که , همین جدا شدگان رها شده از چنگال مخوف استالینی تو پته ات را رو آب ریختن.

یه قلم بیا جواب خانم سلطانی و مینو سپهر و مریم سنجابی و زهرا میر باقری وووووو که دست بر روی قرآن گذاشتن و باجسارت کامل اعلام کردن حاضرهستن در هردادگاهی از حرفهای که زده اند علیه فساد جنسی تو و زن بدکاره ات “خاله مریم “{اصطلاحی که در زمان شاه به خانه گردان زنان گارگر جنسی بکار می بردن}شما خیلی زیادی …  خوردی بقول لرها که بخواهی برای ما خط نشان بکشی ترس از افشاگری ها دوستان جدا شده ومستوفی ها شواری ملی را با این ادبیات لو رفته ات که سی سال یک مشت انسان شریف را رنگ کردی و مارا سالها علیه وطن خود مغز شویی کردی و علیه خانواده هایمان بی حس و بی تفاوت کردی و با توپ تشر در کردن های مفتت سر مارا مشغول کرده بودی ,دوران تو ابله تمام شده و انتظار روزی را میکشم که در برابر مردم ایران وجهان به پای میز محاکمه بیای و از روز سی خرداد آن خیانت بزرگی که به سرنوشت انقلاب و آینده این میهن و تمام وطن دوستان و نخبگان سیاسی این مملکت کردی خیانت کردی جواب پس بدهی , اگر جسارت داری نفرات لیبرتی را بفرست برای ترور ما رها شدگان تا با یک چشم بهم زدن آنها هم قدر این رهایی را بفهمند و بجای ترور دوستان سابق خود را درآغوش بگیرند وبه تو لعن نفرین کنند تو که همه ارزش های مذهبی و ملی وانسانی را در مغز ما وارونه جای دادی .

از این پس سکوت نخواهم کرد و بخشی از وقتم را صرف افشاگری تو و زن بدکاره و …… خواهم کرد تا ازتجربه ما رهاشدگان درسی باشد تا فرزندان ایران زمین دیگر خام امثال تو فریبکار نشوند .

به امید آزادی تمام اسیران لیبرتی

***

Rajavi Hideout Ashraf Dec 2013


http://youtu.be/SIfKfTXW_WQ

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15447

سوء استفاده کثیف و رذیلانه فرقه رجوی از وقایع اخیر فرانسه

مجتبی رشیدی، پاریس، دوازدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  فرقه کثیف در دادگاه بریتانیا و در جریان بررسی پرونده مریم قجر در فرانسه بارها به غلط کردم گویی افتاد که ما خشونت را کنار گذاشتیم و محکوم می کنیم. دوباره چه شده است که حرف و شعار مفت و مضحک سر می دهد و این شعار را سر تیتر سایت فرقه کرده است. پر واضح است که این درخواست فرقه یک خواب پنبه دانی است اما فرقه ای که حیاتش در گرو بحران است …

با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد

https://iran-interlink.org

سوء استفاده کثیف و رذیلانه فرقه رجوی از وقایع اخیر فرانسه

حملات تروریستی و جنایتکارانه چند عنصر وحشی و جنایتکار حرفه ای باعث ریختن خون افراد بیگناه ازروزنامه نگار و شهروندان عادی تا نیروی های پلیس شده است.این عمل ضد انسانی قلب هر انسان شریفی را با هر آیین و مسلکی جریحه دار کرده است و یک شوک به جامعه فرانسه ایجاد کرده است.این عمل جنایتکارانه با هر انگیزه ای که باشد محکوم است وباید بانیان آن که همان تروریست های کثیف و وحشی هستند محکوم است.باید با قاطعانه ترین شکل با آنها برخورد شود.

در این اوضاع و احوال سر و کله سرکرده تروریست های مارک دار و جنایتکار پیدا شده و مریم قجر همسر سرکرده فراری فرقه اظهار همبستگی و هم دردی با ملت و دولت فرانسه می کند و مدعی است که فرقه تروریستی سالیان است که در کنار ملت فرانسه است. البته این را راست می گوید.

وی در کنار مردم فرانسه است اما با چه کارنامه ای؟

وقتی که سرکرده فراری فرقه در حومه پاریس مستقر بود ؛ از همین جا فرماندهی تمام عملیات تروریستی در داخل ایران را بر عهده داشت و دستور قتل و کشتار افراد بیگناه را در کوچه وبازار و خیابانهای ایران صادر می کرد . بعد هم که به آغوش صدام حسین دیکتاتور سابق عراق پناه گرفت .افراد بیگناه را به رگبار گلوله و خمپاره بست . و حتی کار بجایی رسید که به دستور مریم قجر گلدان های بالای قبر مردگان هم سرقت می شدند تا در میهمانی های کذایی مریم قجر مورد استفاده قرار گیرند .مریم قجر به مرگان فرانسوی هم رحم نکرد ؛ حالا وی مدعی هم دردی بامردم فرانسه است . زهی خیال باطل !!!!!

اخیرا هم که سرکرده جنایتکار فرقه حکم به قتل منتقدینش داده و همه را واجب قتل اعلام کرده است.و به هسته های تروراش در اروپا فرمان قتل منتقدین و جداشدگان از این فرقه کثیف و آدم کش را صادر می کند.

مریم قجر البته با فرمان همسر جنایتکارش می خواهد بدینوسیله شکلک صلح جویی و لایسیته در آورده و وانمود کند که خشونت را نفی می کند.

غافل از اینکه پرونده جنایات این زوج جنایتکار و تروریست هنوز گشوده نشده است . این فرقه بحران زی حیات خودش را در بحران گره زده .یک زمان دست به دامن تروریست های جنایتکاری در سوریه شده بود که کوس رسوایی آن عالم گیر شد و یک زمان پابپای تروریست های داعش در عراق خون مردم بیگناه و سربازان عراقی را به زمین ریخت. اخیرا هم با سوء استفاده رذیلانه از حوادث تروریستی در پاریس و حومه آن می خواهد از این آب گل آلود ماهی بگیرد .

البته نیروهای امنیتی فرانسه بخوبی ماهیت کثیف و تروریستی این فرقه آدمکش را می دانند و بهایی به حرفهای یک زنک تروریست و آدمکش قائل نیستند .حرکات مریم قجر و دار و دسته او مانند وز وز مگسی است که دور فنجان چای است . مریم قجر بوی کباب شنیده است نمی داند که در اینجا خر یعنی همان تروریست های آدمکش را داغ می کنند که در صدر همه آنها مریم قجر و همسر فراری و جنایتکار آن هستند.

فرقه کثیف رجوی تا بن استخوان مدافع شنیع ترین نوع خشونت طلبی و تروریسم است و با وقاحت و پرویی بی حد وحصری شعار مسلح کردن هم می دهد .و بعد ازخلع سلاح توسط نیروهای آمریکایی در عراق و پرتاب کردن آنها از اردوگاه بد نام اشرف به کمپ لیبرتی ؛ دوباره فیلش یاد هندوستان کرده و دنبال سلاح است. معلو م هم نیست که دست التماس سرکرده جنایتکار فرقه بسمت کی دراز است و کی باید این فرقه را مسلح کند . لابد می گوید چون آمریکا سلاحهای مارا گرفته ؛ پس دوباره باید مارا تسلیح کند.

واقعا این شعار به یک جوک شبیه نیست؟

فرقه کثیف در دادگاه بریتانیا و در جریان بررسی پرونده مریم قجر در فرانسه بارها به غلط کردم گویی افتاد که ما خشونت را کنار گذاشتیم و محکوم می کنیم. دوباره چه شده است که حرف و شعار مفت و مضحک سر می دهد و این شعار را سر تیتر سایت فرقه کرده است.

پر واضح است که این درخواست فرقه یک خواب پنبه دانی است اما فرقه ای که حیاتش در گرو بحران است . به هر امام زاده ای دخیل می بندد و به مصداق از این ستون به آن ستون فرج است. هر از گاهی یک حرف مفت {در} می کند.

به مریم قجر و به همسر فراری و آدمکش او باید گفت :

هر روز که می گزرد عرصه بر تروریست ها از هر نوع و قماشی تنگ تر می شود و دیر یا زود باید حساب تک تک اقدامات تروریستی تان را پس بدهید.

تهدید کردن منتقدین و ادا و اطوارهای هم دردی با مردم فرانسه ؛ عین تف سر بالا می ماند که به سر روی نامیمون شما زوج نابکار فرود خواهد آمد.

ما اعلام می کنیم که مریم قجریک تروریست کثیف و جنایتکار است و باید لانه کثیف آن را از حومه پاریس جمع کرد و اورا به سزای اعمال کثیفش رساند و آن همسر جنایتکار و فراری اش هم در یک محکمه عادلانه به پای میز محاکمه کشانده شود و اسیران نگونبخت این فرقه ظالم را از شر این جنایتکاران نجات داد.

مجتبی رشیدی

پاریس

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15007

جیغ بنفش رجوی با باندرول سخنگویش در اسلو

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1مجتبی رشیدی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… طنز تاریخ را ببنید که دوباره این مردک ادعای حفاظت از لیبرتی و دادن درس پایداری و امنیت به عراقیان را کرده است .فقط ناقابل تعداد دوهزار سلاح سبک و چند قبضه سلاح ضد هوایی برای تامین هوایی اردوگاه اسیران در لیبرتی درخواست کرده است. باید به این مردک دیوانه و بی اراده و بوقلمون صفت گفت . دیوانه این راه که تو می روی به ناکجا آباد است …

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد

https://iran-interlink.org

جیغ بنفش رجوی با باندرول سخنگویش در اسلو

در سال ۲۰۱۴ که درروزهای پایانی آن هستیم کلیه ترفندی های رجوی نقش بر آب شد و ماهیت او باز هم بیشتر از قبل برای حامیان آمریکایی فرقه اش و هم چنین نماینده ویزه سازمان ملل در عراق روشن شد. قرار بود در جریان باز اسکان اسیران لیبرتی تعدادی را هم آمریکا بپذیرد . اما شرط پذیرش را دولت آمریکا در خواست انفرادی افراد و لغو عضویتشان از فرقه رجوی را بعنوان پیش شرط اعلام کرد است. از طرف دیگر نماینده ویژه سازمان ملل هم می خواهد هر چه سریع تر پرونده حضور فرقه رجوی در عراق بسته شود و با سفر به کشورهای منطقه و جهان دنبال سر پناهی برای این اسیران نگونبخت میگردد.

در این وانفسا و بعد از رسیدت آخرین گروه از اسیران لیبرتی به البانی ؛ وحشت سر تا پای رجوی ودستگاه زیر دست او را فرا گرفته است . لذا رجوی احساس خطر کرده و بازهم بد جوری قافیه را باخته و در حال باختن است .پس باید برای مدت حتی چند ماهه چاره اندایشی کند .

لذا اینبار اما نه با پیام صوتی یا نوشتاری خودش بلکه بنام سخنگوی فرقه در اسلو یک اطلاعیه سراسر از سوختگی و گزش از اربابش آمریکا و هم چنین سازمان ملل ؛ اقدام به انتشار یک اطلاعیه کرده وبرای اسیران فتوا صادر کرد که خبری از لغو عضویت نیست و به این وسیله از ترسش پیشاپیش خواست اذهان تعدادی از اسیران که امکان پذیرش آنها توسط آمریکا وجود دارد را؛ آببندی کند و آب پاکی را روی دستان همه آنها بریزد.برای سس مالی کردن این کثیف کاری اش به یک فرقه بلوف توخالی هم متوسل شد ه که اگر آمریکا فقط ده درصد سلاحهای مارا بر گرداند . ما از لیبرتی که دفاع خواهیم کرد هیچ ؛ بلکه درسی هم به انهایی که دنبال امنیت عراق هستن خواهیم داد که البته از ترسش جرات نکرده اسمی از نخست وزیر جدید عراق ببرد و به همان امنیت ملی عراق اکتفا کرده است

بنابراین بر اساس ادعای سرکرده فرقه وسندی که از تحویل دهی تسلیحات به امریکایی منتشر کرده باید دولت آمریکا تعداد ۲۰۰۰ قبضه سلاح سبک به همراه چهار قبضه تیربار دوشکا و یک سلاح ضد هوایی به جناب سرکرده تحویل دهد. که با این سلاحها ؛ او با اسیران لیبرتی یک درس فراموش نشدنی و تاریخی به آنهایی که در صدد اخراج فرقه از عراق هستند بدهد.

در ظاهر این لیست درخواست رجوی به دولت آمریکا خنده دار و مضحک بنظر می رسد . اما این حکایت از واقعیت های تلخ و وضعیت بسیار بحرانی درون تشیکلات است که از هر سو رجوی را محاصره کرده است و او هم از فرط این همه فشار شروع به کشیدن جیغ بنفش نموده و به این صورت خواسته است که با سیلی صورتش را سرخ نگهدارد . آنچه مد نظر او وتشکیلات کثیفش این است که :

به هر نحوی تا حدودی فشارهای روی تشکیلات را کم کند .و چند صباحی بیشتر اسیران را در اردوگاه لیبرتی نگهدارد.ودر برابر اربابش هم اینبار با لحنی دیگر به التماس و در خواست که آقای من؛ تو به من سلاح بده ودیگر کارت نباشد .من هم رزیم ایران را سرنگون می کنم وهم امنیت عراق را سر وسامان می دهم.

عجب درخواستی و عجب ادعایی ……………

درست در اوایل سال ۲۰۰۳ رجوی دستور یا بقولی یک فرمان نظامی صادر کرد مبنی بر اینکه اگر نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا یک گلوله به سمت ما شلیک کردند .ستون های زرهی ارتش به اصطلاح ازادیبخشش به سوی مرز ایران پیشروی را آغاز کنند و شروع به تسخیر ایران کنند و تا تهران پیشروی نمایند. اما نیروهای آمریکایی و متحدین او تا توانستند بمب ریختند و با موشک حتی پناهگاه شخص رجوی و همسرش را با خاک یکسان کردند. در ان زمان هم رجوی؛ به یک فرقه غلط کردم گویی افتاد و بجای رفتن به سمت مرز ایران فرمان عقب نشینی به اشرف و مقر سپاه دوم عراق را که آمریکایی بصورت موقت در اختیار فرقه قرار داده بودند صادر کرد. و بعد از مدت ها با ماست مالی کردن افتضاحش ؛ گفت من در انتخاب بین سلاح و صاحب سلاح ؛ صاحب سلاح را انتخاب کردم. و تعدادی از دلقک های آن زمان شورای باصطلاح رهبریش هم مدت ها با این ترفند دل اسیران را خوش کردند. اما دیری نپایید که فرقه با یک ریزش جدی مواجه شد و بیش از ۷۰۰ نفر از فرقه جدا شدند و برای خلاصی از جهنم رجوی به نیروهای آمریکایی پناه بردند. بگذریم که آمریکایی هم حتی یک نفر از جداشدگان را به کشور ثالثی نفرستادند و مصیبت هایی بر جداشدگان وارد امد که خود داستانی مفصلی دارد و در این مختصر نمی گنجد.

طنز تاریخ را ببنید که دوباره این مردک ادعای حفاظت از لیبرتی و دادن درس پایداری و امنیت به عراقیان را کرده است .فقط ناقابل تعداد دوهزار سلاح سبک و چند قبضه سلاح ضد هوایی برای تامین هوایی اردوگاه اسیران در لیبرتی درخواست کرده است. باید به این مردک دیوانه و بی اراده و بوقلمون صفت گفت . دیوانه این راه که تو می روی به ناکجا آباد است و این افاضات بی سر و تهت که از ترست اینبار به اسم سخنگویت در اسلو روی انتن ها برده ای دردی از درد هایی که تشکیلات عنکبوتی ات را درمان نخواهد کرد. و همه و تمام اربابانت به ریشت خواهند خندید. تو که یک زمانی بقول خودت تا دندان مسلح بودی از ترس چند تا بمباران قالب تهی کردی و به دست و پای آمریکایی در عراق افتادی و مثل میمون جلو آنهادولا و راست میشدی. مریم خانم رابه همراه تعدادی از مزدورانت به ساحل امن فرستادی . خودت هم که از ترس به سواخ موش فرو رفتی . چه شده که الان دوباره فیلت یاد هندوستان کرده و آسمان به ریسمان می بافی و ادعایی کردی که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد.البته در منطق رجوی حرف یاوه زدن و توپ تو خالی در کردن یک امر ناشناخته نیست و بر همگان روشن است .

بنابر تجربه و شناختی که از کارکرد فرقه و شخص رجوی دیوانه وجود دارد ؛ این یاوه رجوی فقط مصرف داخلی دارد و لاغیر وخارج از فرقه کسی تره برای این درخواست مسخره خرد نمی کند. و اسیران هم می دانند که رجوی می خواهد بازهم در سال جدید عرصه رابیشتر از قبل بر انها تنگ ترکند و بنحوی گوش افرادی را هم که دنبال دادن لغو عضویت از سازمان وخلاص شدن از جهنم رجوی هستند بکشد. اما باز هم کور خوانده و بازهم روسیاهی بیشتر برای رجوی و کلیه مزدوران او در پی خواهد داشت.

مجتبی رشیدی

پاریس

حیدر العبادی نخست وزیر عراقحیدر العبادی سازمان مجاهدین خلق را نگران کرده است

ابراهیم خدابنده الجعفری عراقگفتگوی ابراهیم خدابنده با ابراهیم جعفری (درخواست عاجل خانواده ها)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14377

زوزه های رجوی حکایتی غریب نیست

رجوی و گروگانهامجتبی رشیدی، پاریس، بیست و هفتم نوامبر ۲۰۱۴:… باز کفتار خون آشام از سوراخش سرک کشید و داد سخت داد و با سوء استفاده رذیلانه از نام سرور شهیدان کف بر دهان از کشتن و بستن و دوختن دهان و سرکوب اسیران داد سخن داد . که هر کس می خواهد برود و هر کس هم که می خواهد بمانداما : آنطور که من می گویم بماندو بپوشد و بخورد و بیاشامد و فکر کند والا حسابش با کرام الاکاتبین است.یعنی همان …

رجوی و گروگانهاقمپز در کردنها و خالی بندیهای بیسابقۀ رجوی. سوز و گذازی دیگر از افشاگری ها

مسعود رجوی در حال مبارزهچراغ خاموش کردن رجوی (امام حسین نه شب عاشورا غیبش زد و نه ده سال بعد از زیر قبای یزید نوار صوتی داد)

(ایران اینترلینک: با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد)

زوزه های رجوی حکایتی غریب نیست

بازکفتار خون آشام از سوراخش سرک کشید و داد سخت داد و با سوء استفاده رذیلانه از نام سرور شهیدان کف بر دهان از کشتن و بستن و دوختن دهان و سرکوب اسیران داد سخن داد .

که هر کس می خواهد برود و هر کس هم که می خواهد بمانداما : آنطور که من می گویم بماندو بپوشد و بخورد و بیاشامد و فکر کند والا حسابش با کرام الاکاتبین است.یعنی همان جنایتکاران و مزدوران تبغ به کف اش که بیش از دهها سال است ؛دستشان تا مرفق به خون جوانان ایرانی آغشته است و جنایت و خیانتی نبوده که مرتکب نشده اند.

رجوی با این زوزه های مرگ آلود که البته رو به اسیران و جداشدگان با شرف است . خواست یک بار دیگر رو اسب بازنده شرط بندی کند .که با این دجالگری بازهم چند صباحی به حیات خفیف و خائنانه اش در عراق ادامه دهد

لذا بسی طرحات بهم بافت و از اسمان و ریسمان داد سخن داد از اینکه او نخست وزیر سابق عراق را بقول خورش ساقط کرده تا بهار عربی که وی مدعی شد ناشی از ایستادی فرقه جنایتکار بوده است. و بازم هم از فتح المبین گفت و شماره بندی پروزه های جناتیکارانه اش در عراق و سایر بلاد. بر کسی پوشیده نیست که بازهم همانند روباه مکار دم اش را شاهد گرفت و برای اسیران و بطور خاص برای جدا شده ها خط و نشان کشید و ریختن خون آنها را مباح دانست. و بسی غلط های بی جا که هیچکدام از سایتهای رسمی فرقه جرات به نشر ان نکردند. و انرا در یک سایت به اصطلاح هوادارن فرقه نشر دادند.

به رجوی خائن و تمام هم پالگی هایش می گوییم که اولا هیچ غلطی نمی توانید بکنید. گوش ما از این یاوه ها پر است و ما دست و پا بسته نیستیم که نتوانیم در برابر تروریست خارجه نشین تو . ذره ای خم به ابرو بیاوریم. اینجا قلعه مخوف اشرف و زندان بدنام ابو غریب اربابت صدام معلعون نیست که دسته و دسته را به مسلخ مرگ و زیر چکمه های مامورین اطلاعاتی و شکنجه گران سابق صدام حسین بیندازید و نیست و نابود کنی

اینجا حرف اول و آخر را قانون می زند. اگر هم می خواهی با این ترفند مارا بترسانی و از دور خارج کنی کور خوانده ای . ما مسئولیت داریم تا اخرین نفس و تا اخرین قطره خونم در برابر دسیسه هایت سینه سپر کنیم و مثل کوه در برابرت می ایستیم و دمار از روزگارت در می آوریم. و کاری خواهیم کرد که از غلط کرده و ناکرده پیشمان شوی . تو اگر ذره ای شرف و حیثیت داشتی . ذره ای جربزه داشتی مثل موش در سواخ نمی رفتی و مثل کفتار در تاریکی زوه زه نمی کشیدی

بدبخت مفلوک و دجال دورغ گوی شیاد؛ دیگر کسی وقعی به چرندیات تونمی گذارد. هر چه می خواهی جیغ بنفش بکش و هرچه می خواهی یقه پاره کن و آلدورم وبلدورم کن .تو بیش از بیست چند سال است که همین زوزه ها را می کشی و هیچ غلطی هم نکرده ای .بیچپاره مفلوک اواره و زنباره اگر خدای نکرده خون از دماغ یک جدا شده بیاد و مویی ازسر انها کم شود . زمین و زمان را بر سر خودت و همسر کقیف و جنایتکارتر از خودت خراب خواهیم کرد .

اما ما تابع قانونیم و قانونمدار و هوشیار؛ هیچ وقت در دامی که برای ما پهن کرده ای گرفتار نخواهیم شد زیرا ما با پذیرش بالاترین ریسک ها خودمان را چنگال خونین تو رها کردیم و پیه همه چیز را بجان خودمان مالیده ایم. حالا هر طور می خواهی ؟

ما هم به همان شیوه خودت با تو و تمام مزدورانت برخورد خواهیم کرد. دست و پا بسته نیستیم که در برابر این زوزه ها سنگر مبارزه با فرقه کثیف تورا خالی کنیم .ما که مانند همسر تو نیامده ایم این اینجا برای خوش گذرانی و دزدی از قبر مردگان وکلاه برداری و پولشویی؛ ما جان خودمان را وقف ازادی تمام اسیران تشیکلات مافیایی تو کرده ایم و در اینراه هر بهایی را هم بجان می خریم.

اما تو بیچاره ؛ نفس هایت به شمارش افتاده است و در باتلاق کثافت کاری های خودت داری دست و پا می زنی و حرف از پیروزی موهوم و باز هم شماره بندی اعمال تروریستی می کنی. که البته همه اینها چیزی نیست جز یک دجالیت محض و بازهم کلاه برداری و یازهم خون بجگرکردن اسیران لیبرتی و زمان خریدن برای چند صباحی دیگر در عراق.

که القاب و عناوینی که خودت و همسر کثیفت برای خودتان ساخته اید . با نگه داشتن اسیران بدبخت در عراق حفظ کنی.

همسر جنایتکارت که یک روز دنبال صندلی دوران لویی چهاردهم است و یک روز دنبال مد لباس ها فرح دیبا و اشرف پهلوی است ؛ خودت هم بادزدیدن القاب مرحوم ابو عمار ( یاسر عرفات) فرمانده کل و …. باد در غبغب می انداختی . اما با سرنگون شدن اربابت مثل بادکنک بادت خالی شد و خودت ماندی و حوضت.

اما واقعیت چیست ؟

خمیه شب بازی منحل کردن شورای رهبری دست ساز و رجعت به گذشته یعنی شورای مرکزی ناشی از شکست فاحشت در ادامه خط تجرد و به اصطلاح زن سالاری است.همان به زعم خودت انقلاب مریم نامش نهاده بودی. زنان که کنیز خودت کرده بودی و از انها سوء استفاده جنسی می کرد . قبل از سایرین پی به جنابات تو و همسرت بردند و به این شیوه آنرا با یک سناریو منحل کرد ی ؛ زنان مفلوکی که یکی یکی می میرند و از دور خارج میشوند. البته این زنان مفلوک همه چیرشان را از دست داده اند ؛ حتی هویت زنانه خودشان را هم فراموش کرده اند که در چهره تک تک انها می شود دید و همین زنان تا بن استخوان پی به ماهیت کثیف تو برده اند. و دیگر حاضربه کنیزی درگاهت نیستند.

لذا ناچار بودی که این نهاد را منحل کنی.

مگر تو همان نبودی که می خواستی الگوی شورای رهبری با هژمونی به اصطلاح خودت زن مجاهد خلق رادر ایران فردا پیاده کنی؟

مگر در همین راستا نبود که مریم را با زور فشار مجبور کردی که ریئس جمهور شورای به اصطلاح ملی مقاومت دست سازت شود.؟ چه شد که یک دفعه از غلط کرده پیشمان شدی؟

چرا دوباره بساط ازدواج های سازمانی و تشکیلاتی را در آلبانی راه انداختی.؟

و چه شد که اعضا جوان تر را البته به صورت قطره چکانی به خارجه می فرستی؟ و بعد هم با اجاره آپارتمان های جداگانه در آلبانی مقداری انها را ازاد گذاشتی و فردا و پس فردا هم دختران و پسران را عروس و داماد کنی…………..

البته پسران و دخترانی با متوسط سنی سی پنج سال ؛ که جانشان در عراق به لبشان رسیده بود و سیاست های ریاضت تجرد نگه داشتن آنها رسوایی و فساد را در تشکیلات به اوج رسانده بود ؛ از هم جنس بازی پسران تا دختران و تا برقراری رابطه بین اعضا جدید با نفرات قدیمی سازمان ؛ همه و همه بیانگر شکست سیاست های سرکوبگرانه تشکیلاتت در عراق بوده است.

این زوه ها هم در همین راستا ست یا با من یا شمارا هم آنقدر در عراق نگه می دارم تا یکی یکی همین جا بمیرید.

بحث خاموش کردن چراغ توسط تو یک یاوه و یک دجالیت محض است. مگر فراموش کرده ای که اگر یک نفر تعهد نامه مورد نظر تورا امضاء نمی کرد؛آن فرد را شلاق کش می کردی ؟

راستی شبی که چراغ خاموش دادی ؛چند صد نگهابان در اطراف مقرات گماردی ؟

و برای هر نفر که به اصطلاح حلقه ضعیف بود چند نفر نگهبان اختصاصی در داخل سالن قرار دادی؟

کدام چراغ خاموش؛ کدام آزادی ؛ کدام انتخاب و …. همش حرف مفت و یاوه است.توواقعا اگر جرات داری یک روز داغ و درفش را در تشکیلات بردار و افراد را بحال خود بگذار..بعد خواهی دید که چگونه همه دسته؛ دسته عطای تورا به لقایت خواهند بخشید و به سر تا پای تشکیلاتت تف خواهند کرد.

و جز تعدادی جانی کسی در لیبرتی باقی نخواهد ماند.

لذا به تو خاطر نشان خواهیم کرد که هرچه در چنته داری رو کن . حتی به تهدیدات تروریستی ات هم جامعه عمل بپوشان؛ چنان تورا از غلط کرده پشیمان کنیم که به شکر خوردن راضی شوی.

حرفها و مزخرفات تو برای ما جدید نیست کما اینکه برای اسیران هم که با گوشت پوست شان جنایات تشکیلات مخفوت را لمس کرده اند جدید نیست .برای ما که جز خنده و تمسخر به ریشت چیزی نداشت .

بدون شک اسیران لیبرتی در جمع های خودمانی خودشان به ریشت خندیدن .

پس هر چه می خواهی زوزه بکش و کف بر دهان کن و جبغ بنفش بکش .تورا از جزای محتوم امانی نخواهد بود و به زودی نه از تاک نشان خواهد ماند ونه از تاک نشان………

مجتبی رشیدی

پاریس

***

Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

شعبده شورای مرکزی یا وحشت رجوی از فروپاشی فرقه

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مجتبی رشیدی، پاریس، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  نکته ای که بسیار مضحک و خنده داراست. تعین رئیس و نایب رئیس برای پشیبرد امر سرکرده فرقه انهم از طرف زهره اخیانی که خودش جرات نداره بدون اجازه مژگان پارسایی اب بخوره انجام می شود و اومژگان را بعنوان رئیس و زهره مریخی را بعنوان نایب

اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویمجتبی رشیدی، پاریس، نوزدهم اکتبر ۲۰۱۴: …  اخیرا هم بعد ازعلنی شدن استعفای اقای باستان سیر موزیسین برجسته ایرانی و دو نفر دیگر که هنوز استعفایشان را علنی نکرده اند، ترس و وحشت سراپای رجوی را فرا گرفته و به سیاق تعهداتی

ایا فرقه رجوی می تواند با روی کار آمدن دولت جدید در عراق به حیات خفیف وخائنانه اش ادامه دهد؟

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مجتبی رشیدی، پاریس، دهم اکتبر ۲۰۱۴: … سرکرده فرقه می خواست یک واتیکان دیگر در کشور عراق ایجاد کند؛ و دردرون حاکمیت و خاک عراق جایی بنام کمپ سابق اشرف را بعنوان یک سر زمین مستقل درعراق ایجاد کند . حتی تا انجا پیش رفت که در خواست خرید این قطعه از خاک عراق را داد و روی ان هم بس

دراویش و پیام مریم قجر

Mojahedin Khalq_Rajavi cult_June20مجتبی رشیدی، پاریس، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۴: …  مریم قجر دلسوز دراویش شده است به آنها پیام داده است و انچنان آنها را مورد خطاب قرار می دهد که تداعی کننده دایه مهربان تر از مادر است …… با نگاهی به سایت های رنگارنگ فرقه تروریستی رجوی آنچه خیلی واضح و آشکار است رله اخ

کوک کردن ساز ناسازگاری فرقه رجوی با دولت جدید عراق

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهمجتبی رشیدی، پاریس، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  بدون شک پیام این زوج الان این است که اگر کوههااز جا بجنبند لیبرتی از جایش تکان نخواهد خورد .و کانون نبرد استراتژیک را به هر قیمت حفظ خواهیم کرد و بی دلیل هم نبود که یک در خواست به آقای بان کیمون هم داد و خواستار ی