پیروزی جدید !!فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

پیروزی جدید !!فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

علی جهانی، ایران قلم، بیست و یکم سپتامبر 2014: …  بدنبال همسویی پاریس با فرقه رجوی و تبرئه شدن نه تن از اعضای این فرقه در پرونده پول شویی که از یازده سال پیش گشوده شده بود دستگاه پیروزی شمار فرقه رجوی دوباره بکار افتاده است. دوباره بقول خودشان رفتند به بالای قله ، در همین رابطه سران فرقه رجوی طی مطلبی گفته اند که سازندگان پرونده هفده ژوين مطالب و اسنادی را که نتوانسته بودند از طریق کنترل …

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

لینک به منبع

پیروزی جدید !!فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

بدنبال همسویی پاریس با فرقه رجوی و تبرئه شدن نه تن از اعضای این فرقه در پرونده پول شویی که از یازده سال پیش گشوده شده بود دستگاه پیروزی شمار فرقه رجوی دوباره بکار افتاده است.

دوباره بقول خودشان رفتند به بالای قله ، در همین رابطه سران فرقه رجوی طی مطلبی گفته اند که سازندگان پرونده هفده ژوين مطالب و اسنادی را که نتوانسته بودند از طریق کنترل تلفن های دفتر شورا و تعقیب و مراقبت افراد شورا و اسناد و مدارک کاغذی و کامپیوتری که از اورسورواز برده اند بدست بیاورند سعی کرده بودند از طریق افرادی مثل آقای دکتر بنی صدر، مسعود خدابنده و محمد سبحانی و غیره سند جعل کنند و اینها یازده بار برای شهادت دادن و بعنوان شاهد در دادگاه این پرونده سازمان در پاری ، فرانسه حضور پیدا کرده بودند و سازمان را به دروغ به سکت ؛ پول شویی ؛ طلاق های اجباری ؛ سرکوب کردها و شیعیان جنوب عراق و کشتن افراد ناراضی متهم کرده بودند. در این رابطه می خواستم نکاتی را بعرض خوانندگان محترم برسانم .

یکم) سران فرقه رجوی با نام بردن از افراد جدا شده و بیان شهادت دادن های آنها در این رابطه اوج سوزش خود را از جدا شدگان و منتقدان سازمان نشان داده اند و این بیانگر تاثیر شدید و زیاد افشاگری های این افراد علیه فرقه تروریستی رجوی است که اینگونه سران فرقه رجوی را خشمگین کرده است .

دوم) در این مطلب سازمان مجاهدین بنوعی اعتراف کرده است که در رابطه با پرونده هفده ژوئن نیروهای امنیتی فرانسه اسناد و مدارک پول شویی های سازمان را از دفتر به اصطلاح شورا در اورسورواز و کنترل کامپیوتر های این سازمان بدست آورده‌اند.

سوم) سران فرقه رجوی با بر شمردن اقداماتی مانند: سکت و پول شویی و غیره و اتهام دروغ دانستن آنها بنوعی تلویحا بدانها اعتراف کرده اند. در این رابطه برای روشنتر شدن ماهیت این گروه می خواستم چند سوال از رهبری این سازمان فرقه گرا بکنم:

1 ـ آیا وادار کردن نیروهای سازمان به خود سوزی در خیابان های پاریس و جدایی از مردم ایران سکت محسوب نمی شود

2 ـ آیا کلاهبرداری و سوءاستفاده از احساسات حقوق بشری مردم اروپا و جمع آوری پول در خیابان های شهرهای کشورهای اروپایی تحت عنوان مالی اجتماعی و اخاذی از مردم و به دروغ مدعی شدن که این کمک ها برای بچه‌هایی که رژیم ایران پدر و مادر شان را کشته است و هم سند و مدرک جعل کردن برای این ادعای دروغین خود پول شویی محسوب نمی شود ؟

3 ـ آیا شما طلاق های اجباری را تحت عنوان انقلاب مریم راه اندازی نکردید و بچه های خرد سال را از والدین شان جدا نکرده اید و روانه کشورهای اروپایی نکرده اید و اشرف تنها نقطه ای در جهان نیست که در آن ازدواج ممنوع است؟

4 ـ آیا شما نبودید که برای حمایت از صدام حسین و جلوگیری از سقوط دولتش به کرد کشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق پرداختید و با شنی زرهی های خود از روی کرد های شهر های سلیمان بک و طوز در شمال عراق رد می شدید و انها را له می کردید ؟

5 ـ آیا شما برای سرکوب مخالفان و نیروها های معترض در سازمان زندان و شکنجه و اعدام را در زمان صدام حسین راه اندازی نکرده بودید؟ آیا محل اسکان سابق در اشرف را در سال هفتاد و سه به زندان تبدیل نکرده بودید و در نشست های خود نمی گفتید که اگر کسی نخواهد در سازمان بماند باید برود هشت سال در زندان ابوغریب بماند و بعد اگر سالم ماند به ایران بر گردانده می شود ؟

و هزاران سوال دیگر که اکنون سران فرقه رجوی آنها را اتهام دروغ می دانند و خود را از آنها بدور می پندارند که در این رابطه ما جدا شدگان حاضر هستیم در هر کجا که لازم باشد با مدارک موثق شهادت بدهیم و در ضمن همه ارگانهای حقوق بشری و مجامع بی طرف بین المللی می توانند بروند و در تشکیلات این سازمان فرقه گرا در این رابطه تحقیق نمایند تا سیه روی شود آنکه درش غش باشد.

***

French judges acquit Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Terrorists


http://youtu.be/Bco3lNaxY0k?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11601

برگزاری مراسم بر مزار ندا حسنی؛ کسی که به دستور رجوی ها خود را به شعله های آتش سپرد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۴: … یازده سال پیش در ۱۷ زوئن ۲۰۰۳ ندا ۲۵ ساله خود را به شعله های آتش سپرد تا مریم قجر عضددانلو معروف به مریم رجوی بیشتر از ۶ روز را در زندان پلیس فرانسه نگذراند. وی و صدیقه مجاوری به همراه ۱۹ تن …

آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

مریم رجوی قاتل ندا و فروغ حسنی

لینک به منبع

اقدام شرم آور فرقه رجوی

برگزاری مراسم بر مزار ندا حسنی؛ کسی که به دستور رجوی ها خود را به شعله های آتش سپرد

عوامل فرقه تروریستی مجاهدین خلق در اقدامی شرم آور به مناسبت یازدهمین سال خودسوزی ندا حسنی در ۱۸ ژوئن ۲۰۰۳ بر مزار این قربانی فرقه مراسم سالگرد برگزار کرد.

در این مراسم عنوان شد: یازده سال پیش وقتی که توطئه شروع شد علیه مقاومت ایران، توطئه یی بود که قصدش نابودی کامل مقاومت بود، شعله هایی مثل صدیقه و ندا، مجبور کرد دولت فرانسه، به این که خانم رجوی رو آزاد کنه.”

یازده سال پیش در ۱۷ زوئن ۲۰۰۳ ندا ۲۵ ساله خود را به شعله های آتش سپرد تا مریم قجر عضددانلو معروف به مریم رجوی بیشتر از ۶ روز را در زندان پلیس فرانسه نگذراند. وی و صدیقه مجاوری به همراه ۱۹ تن دیگر به دستور مسعود رجوی در اعتراض به دستگیری مریم رجوی دست به خود سوزی زدند.

مریم رجوی در اواخر ژوئن ۲۰۰۳ توسط پلیس فرانسه به اتهام پولشویی، تدارک حملات تروریستی علیه سفارت های ایران و ترور جداشده گان از فرقه بازداشت شده بود.

همین موضوع کافی بود تا رهبران فرقه مجاهدین خلق بی درنگ جهت تحت فشار قرار دادن دولتمردان فرانسوی و دستگاه قضایی این کشور دستور دهند جوانانی چون ندا حسنی به خاطر اینکه مریم رجوی چند روز بیشتر در زندان نماند جانشان را بر کف نهاده و به شکل هولناکی در ملاء عام خودسوزی کنند.

دردناکترین بخش ماجرا این بود که عوامل فرقه بر اساس برنامه از پیش تعیین شده خبرنگاران را مطلع کرده و به محل خودسوزی آورده بودند. در همین حال خود نیز اقدام به ضبط و تصویربرداری از خودسوزی ها کرده و آن را در اختیار رسانه ها قرار دادند تا شاهکارشان را رسانه ای کرده باشند.

ندا حسنی و صدیقه مجاوری که در ژوئن ۲۰۰۳ خودسوزی کردند تا مریم رجوی که به شکل قانونی و در یک کشور دموکراتیک توسط پلیس این کشور و بر اساس اتهامات روشن دستگیر شده بود فورا از زندان آزاد شود. این در حالی است که وی بلاخره با سپردن وثیقه امکان آزاد شدن موقت از زندان تا رسیدگی کامل به اتهامات وارده را می یافت. اما جان اعضاء فرقه از دید رهبران باید فدای آنها می شد.

هدف اصلی رهبران فرقه آزادی بی قید و شرط مریم رجوی بود. آنها در واقع با این خودسوزی ها می خواستند در وهله اول امکان دادگاهی شدن مریم رحوی را منتفی کرده و در صورت عدم موفقیت و در مرحله بعد روند محاکمه را را تحت تاثیر خواسته خود قرار داده باشند.

در هر صورت مسعود و مریم رجوی برای رسیدن به خواسته شان از قربانی کردن ۱۹ نفر از اعضای فرقه مجاهدین خلق از جمله ندا حسنی دریغ نکردند.

آنچه بیش از هر چیز رقت انگیز و شرم آور است این است که حال بعد از گذشت یک دهه از این فاجعه غیر انسانی (خودسوزی ها) فرقه مجاهدین خلق به شادی از ۳ ژوئیه یاد می کند و در اقدامی جنون آمیز آن را پیروزی برای خود می نامند شرم آورتر اینکه مراسم سالگرد خوسوسزی وی را نیز برگزار می کند.

خودسوزی ندا حسنی و صدیقه مجاوری و ۱۹ تن دیگر از اعضاء این فرقه در اعتراض به دستگیری میرم رجوی و بر اساس دستور مستقیم مسعود رجوی فاجعه و جنایت هولناکی است که نه تنها جای مباهات ندارد که مایه شرمساری مریم رجوی و دیگر عوامل فرقه مجاهدین خلق است. شرنوشت ندا حسنی، صدیقه مجاوری و ۱۹ تن دیگر ضرورت توجه به وضعیت اسفناک دیگر اعضای این فرقه را ایجاب می کند. هم اکنون نیز بیش از سه هزار نفر از اعضای این فرقه در کمپ لیبرتی در عراق در بدترین شرایط ممکن از نظر حقوق بشری قرار دارند. هر بار عده ای از این افراد فرار کرده و خود را تسلیم نیروهای عراقی می کنند. لازم است نهادهای حقوق بشری به صورت سازمان یافته تلاش جدی برای آزادی این افراد از ساختار فرقه ای مجاهدین خلق بکار گیرند. هنوز هستند کسانی چون ندا حسنی و صدیقه مجاوری که قربانی خواسته های تروریستی و فرقه ای مسعود و مریم رجوی می شوند.

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در گزارش سالانهی تروریسم ۲۰۰۷ امریکا

مریم رجوی قاتل ندا حسنی و دیگر قربانیان ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳

همچنین:

راه حل مریم رجوی برای بحران عراق‏

علی جهانی، ایران قلم، هجدهم سپتامبر 2014: … همه می دانند که سازمان تروریستی و فرقه گرا ی مجاهدین به لحاظ ایدیولوژیک و ماهیت تروریستی با گروههای تروریستی و بطور خاص با گروه تروریستی داعش مشترک هست و در اوایل شروع حملات این گروه در عراق و تصرف قسمت های زیادی از شمال عراق از این گروه تحت عنوان عشایر انقلابی حمایت می کرد

متن مصاحبه آقای علی جهانی با تی وی مردم قسمت چهارم و پایانی – پرسش و پاسخ

علی جهانی، ایران قلم، سوم سپتامبر 2014: … از روز اولی که صدام سرنگون شد اینها شروع کردند به نیروهای عراقی برای درگیری در اشرف و ان حملاتی که شما شاهد بودید بعدش هم که مجبور شدند بقول خودشان به توصیه وزارت خارجه امریکا اشرف را ترک کنند صد نفر را نگه داشتند برای حفظ اموال اشرف اخر کدام اموال چهار تا ایفای غراضه و چهار تا

بن بست جدید فرقه مجاهدین با انتخاب حیدرالعبادی به عنوان نخست وزیر عراق

علی جهانی، ایران قلم، نوزدهم اوت 2014: … بنابر این چند وقت دیکر با اولین موضع گیری دولت جدید عراق علیه این فرقه تروریستی سازمان اورا هم که منتخب مجلس قانونی عراق هست و مورد تایید اکثر کشورها هم قرار گرفته مزدور دولت ایران اعلام می کند . بله این شگرد همیشگی و شیادانه رجوی بوده و هست که هر وقت احساس بن بست کند و استراتژی پوس�