“پیروزی شمار” رجوی دوباره بکار افتاد. رجوی بار دیگر مدعی ماندن در عراق شد.

“پیروزی شمار” رجوی دوباره بکار افتاد. رجوی بار دیگر مدعی ماندن در عراق شد.

مسعود رجوی قبل از فراربنیاد خانواده سحر، بغداد، سوم سپتامبر 2014: …  به قرار اطلاعات رسیده از داخل اردوگاه لیبرتی در عراق، بدنبال کنار رفتن نوری المالکی از نخست وزیری این کشور و جانشینی وی توسط حیدر العبادی، مسعود رجوی فرصت را مغتنم شمرده و بلافاصله یک نوار صوتی برای ساکنان لیبرتی فرستاد و اعلام یک پیروزی بزرگ برای خود و یک شکست فاحش برای جمهوری اسلامی نمود تا قدری به نیروهای مسئله دارش …

مسعود رجوی قبل از فرارابراهیم خدابنده: جریان مسئله داری در فرقه رجوی

لینک به منبع

“پیروزی شمار” رجوی دوباره بکار افتاد.

رجوی بار دیگر مدعی ماندن در عراق شد.

چرا ارگان های بین المللی ساکت هستند؟

به قرار اطلاعات رسیده از داخل اردوگاه لیبرتی در عراق، بدنبال کنار رفتن نوری المالکی از نخست وزیری این کشور و جانشینی وی توسط حیدر العبادی، مسعود رجوی فرصت را مغتنم شمرده و بلافاصله یک نوار صوتی برای ساکنان لیبرتی فرستاد و اعلام یک پیروزی بزرگ برای خود و یک شکست فاحش برای جمهوری اسلامی نمود تا قدری به نیروهای مسئله دارش روحیه بدهد و آنها را چند مدتی دیگر حفظ نماید.

رجوی در این بیانات مدعی شد که: “برکناری مالکی نتیجه پایمردی ها و ایستادگی های ما بوده است”. او اظهار امیدواری کرد که از این به بعد آمریکائی ها حضور پررنگ تری در عراق داشته و وضع وی و فرقه اش بهتر خواهد شد. او از ساکنان محبوس در لیبرتی خواست تا حالا پس از کسب این به اصطلاح پیروزی کماکان ایستادگی کنند و بر ماندن در عراق اصرار بورزند.

می گویند “گذشته چراغ راه آینده است”. باید از تاریخ عبرت گرفت، ولی معلوم نیست چرا مسعود رجوی هیچ وقت گذشته ها را به خاطر نمی آورد و باز از نو حرفهای نخ نمای همیشگی که دیگر خریداری ندارد را تکرار می نماید. کسی در این دنیا نیست که نداند که رفتن مالکی و آمدن عبادی کوچکترین تأثیری بر سرنوشت فرقه رجوی در عراق ندارد و پایان کار این فرقه سالهاست که رقم خورده است.

وعده های شش ماهه و یکساله و دوساله رجوی از خاطرمان نرفته است. کدام یک از وعده های رجوی طی این سالیان در خصوص جمهوری اسلامی و سوریه و عراق و غیره محقق شده است؟ کدام پیش بینی سیاسی وی تاکنون درست از آب درآمده است؟ حاصل اینهمه شمارش پیروزی در هر زمان تاکنون چه بوده است؟ آیا اعضا و هواداران و حامیان سازمان همچنان فریب وعده های مسعود رجوی را خواهند خورد؟

واقعا معلوم نیست رجوی به چه دل خوش کرده و به چه امید بسته است. اخیرا وزارت خارجه عراق در جدیدترین موضعگیریش اعلام نمود که “850 تن از افراد مجاهدین خلق در سال جاری از عراق اخراج می شوند” (روزنامه الرأی 27 اوت 2014). دولت جدید همچون دولت سابق در عراق مصر است که فرقه رجوی یک گروه تروریستی است که در کشتار مردم عراق نیز دست داشته و باید بصورت کامل از این کشور برود و سران آن نیز محاکمه شوند.

امروز مریم رجوی در سالگرد قتل عام قربانیان اشرف، که توسط هرکس انجام شده باشد قطعا مسعود رجوی مسئول اول آنست، طوری در خصوص عراق صحبت کرد که گوئی برای خود حق آب و گل در این کشور قائل است. او برای افراد فرقه در عراق حق پناهندگی قائل شد و در بیاناتش بوضوح نشان داد که قرار نیست افراد سازمان خاک عراق را ترک کنند. مریم رجوی تازه مدعی نخست وزیر جدید عراق هم شد و برایش تعیین تکلیف کرد که چه بکند و چه نکند.

مریم رجوی در خلال سخنرانی اش در این رابطه گفت “چنان كه رهبر مقاومت مسعود رجوي گفته است: «تنظيم رابطه با ديكتاتوري ديني ايران، مشخصة اصلي و خط قرمز جبهه بندي نيروهاي سياسي در عراق است. زيرا دموكراسي در عراق و دموكراسي در ايران، در اين موقعيت ژئوپليتيكي و دراين برهة تاريخي، لازم و ملزوم و تضمين يكديگرند»”. که نشان میدهد تا چه حد رجوی با دولتمردان عراقی از موضع بالا برخورد نموده و برایشان تکلیف تعیین میکند.

اطلاع داریم که رجوی بعد از تهاجمات فرقه تروریستی داعش در عراق در یک نوار صوتی اظهار نظر کرده بود که تلاش خواهد کرد به نحوی از داعش سلاح کسب کرده و به مقاومت در عراق بپردازد. رجوی نه تنها قصد بیرون بردن نیروهایش از عراق را ندارد بلکه خواب های تازه ای برای نفرات اسیرش دیده و همچنان میخواهد به دخالت هایش در امور داخلی عراق و برهم زدن امنیت داخلی این کشور ادامه دهد.

اگر چه حرفهای رجوی تماما مضحک و خنده آور است اما آنچه که واقعا تأسف بار است اینست که عده ای قربانی بی گناه همچنان در دستان او در عراق اسیر بوده و در وضعیت نامعلومی بسر میبرند و سالیان سال است که طعمه هوا و هوس او گشته اند و رجوی سرنوشت آنان و خانواده هایشان را به بازی گرفته است.

بنیاد خانواده سحر بار دیگر به تمامی ارگان های حقوق بشری، خصوصا انجمن ها و فعالان ایرانی و جداشدگان، نسبت به وضعیت این قربانیان در عراق هشدار داده و از تمامی آنان میخواهد تا در خصوص آزادی این افراد به فعالیت هرچه بیشتری بپردازند. آزادی اسرای گرفتار در دست رجوی مستقر در اردوگاه لیبرتی خواست مبرم و فوری هر انسان شریف و آزاده ای است.

افرادی که بستگانشان در لیبرتی گرفتار هستند نباید ساکت بمانند و باید از هر طریق قانونی و رسانه ای برای آزادی عزیزانشان تلاش کنند و به همگان اطلاع دهند که رجوی همچنان رؤیای ماندن در عراق و به کشتن دادن افراد بیشتری را در سر می پروراند و نگذارند ارگان های ذی ربط همچنان سکوت اختیار کرده و تنها نظاره گر باشند.

بنیاد خانواده سحر

1 سپتامبر 2014

***

زهره قائمی کمپ اشرف 2در سالگرد شکستن ظرف ایدئولوژی مجاهدین؛ آخرین ساکنان اشرف قربانی توهمات رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12819

وزارت خارجه عراق:۸۵۰ نفر از افراد مجاهدین خلق سال جاری از عراق اخراج خواهند شد

بنیاد خانواده سحر به نقل از الرای، بغداد، بیست و نهم اوت ۲۰۱۴: … این منابع خاطر نشان ساختند که یک توافق بین عراق و این کشورها مبنی بر تقسیم افراد این سازمان تروریستی به وجود آمده که قبل از پایان سال جاری ۲۰۱۴ انتقال آنها صورت خواهد گرفت. این منابع گفتند که دولت عراق بویژه وزارت خارجه علیرغم همۀ مشکلاتی که عراق شاهد آن است با کشورهای جهان برای اخراج افراد سازمان تروریستی مجاهدین خلق …

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (عربی)
۸۵۰ من عناصر خلق سیتم إخراجهم من العراق العام الحالی

وزارت خارجه عراق: ۸۵۰ نفر از افراد مجاهدین خلق سال جاری از عراق اخراج خواهند شد

الرأی

۲۷ اوت ۲۰۱۴

بغداد – سیاسة –-

منابع آگاه در وزارت خارجۀ عراق فاش کردند که تعداد ۸۵۰ نفر از افراد سازمان تروریستی مجاهدین خلق مقیم اردوگاه لیبرتی در بغداد، در کشورهای آمریکا، کانادا، آلبانی و رومانی اسکان داده خواهند شد.

این منابع خاطر نشان ساختند که یک توافق بین عراق و این کشورها مبنی بر تقسیم افراد این سازمان تروریستی به وجود آمده که قبل از پایان سال جاری ۲۰۱۴ انتقال آنها صورت خواهد گرفت.

این منابع گفتند که دولت عراق بویژه وزارت خارجه علیرغم همۀ مشکلاتی که عراق شاهد آن است با کشورهای جهان برای اخراج افراد سازمان تروریستی مجاهدین خلق گفتگو می کند. این منابع تأکید کردند که بغداد منتظر پایان حضوراین گروه جنایتکار در خاک عراق می باشد.

رهبر سازمان ترویستی مجاهدین خلق مریم رجوی برای نگهداری این افراد در عراق تلاش و در کار اخراج آنها از عراق کارشکنی می کرد.

تعداد سه هزار و هشتصد نفر (رقم درست طبق آمار ملل متحد در حال حاضر هزار و هفتصد نفر است) از افراد سازمان تروریستی مجاهدین خلق در اردوگاه لیبرتی برای آماده سازی جهت بازاسکان آنان در یک کشور ثالث طبق توافق امضا شده بین دولت عراق و سازمان ملل متحد بسر می برند.

***

همچنین:

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

درد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

حیدر العبادی مریم رجویایران دیدبان، چهاردهم اوت ۲۰۱۴: …  بقایای رجوی، برای سرپوش گذاشتن بر بحران تشکیلاتی و حضور نامشروع و غیرقانونی شان در عراق طوری وانمود می‌کردند که گویی مشکل اصلی آنها شخص مالکی است، اما با درخواست اخیر مریم رجوی از آمریکا مشخص می شود که حضور مجاهدین در عراق از اساس با بحران همراه است و ربطی به این دولت و آن دولت ندارد و از قضا اکنون و با کنار رفتن مالکی بیش از گذشته احساس ترس …

فراخوان فوری کمیساریای عالی پناهندگان در مورد ساکنان لیبرتی

وبلاگ قربانعلی حسین نژاد، به نقل از ترجمه عاطفه اقبال، چهاردهم اوت ۲۰۱۴: …  موج درگیریها از ژوئن ۲۰۱۴ در سراسر نواحی قابل توجهی در عراق ادامه پیدا کرده است. خشونت موجب جابجایی صدها هزار نفر از عراقیها شده است که یا در داخل جابجا شده اند و یا از مرزها عبور کرده اند و در آن منطقه پناهنده شده اند. کمیساریا و شرکای آن متعابقا عملیات خود را افزایش داده اند تا به نیازهای فوری برای حفاظت و همیاری پاسخ …

شتردرخواب بیند پنبه دانه (نخست وزیر جدید عراق از حزب الدعوه هم بر اخراج منافقین، فرقه رجوی، از عراق تاکید کرده است)

حیدر العبادی مریم رجویمجاهدین دات کام، دوازدهم اوت ۲۰۱۴: …  حیدرالعبادی دارای دکترای الکترونیک از دانشگاه منچستر انگلیس، سیاستمدار شیعه از حزب الدعوه،‌ وزیر پیشین ارتباطات، معاون رئیس پارلمان و یکی از چهره های سرشناس مبارزه با حکومت صدام حسین(رفیق شفیق رجوی) دیکتاتور سابق عراق است.  اما به دنبال این تحول مهم در عراق طبق معمول گروهک تروریستی منافقین با ذوق زدگی تمام به پوشش اخبار مربوط به این …

نامه تعدادی از خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به ناوی پیلاری، کمیسر عالی حقوق بشر

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دوازدهم اوت ۲۰۱۴: … در وبسایت سازمان مجاهدین خلق ایران که ما مردم ایران و خانواده هایی که عزیزانشان توسط رهبران این سازمان و با وعده ی تحقق بهشت آزادی و زندگی مرفه فریب خورده وربوده شده و اینک پس از کش وقوس های زیاد و شستشوی مغزی کافی به کمپ اشرف انتقال یافته وکماکان تحت همان پروسه ها و زیر نظارت مستقیم رهبران فاقد صلاحیت زندگی اسارت باری را تجربه میکنند …

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، اول ژوئیه ۲۰۱۴: …  اکنون حدود ۶ ماه است که شما به عنوان مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال اعضای فرقه رجوی در عراق به کشورهای دیگر منصوب شده اید. اطلاع داریم که شما در مأموریت های قبلی خود همیشه موفق عمل کرده و فردی توانا هستید. سؤال ما از شما اینست که چه اقدامات