پیروزی قیام ضد سلطنتی و نقش مخرب رجوی

پیروزی قیام ضد سلطنتی و نقش مخرب رجوی

 rafsanjani_beheshti_rajavi_5علی جهانی، وبلاگ آیینه، پنجم فوریه 2017:… رجوی هم از آندسته زندانیانی بود که به همت مردم آزاد شد ولی ایشان بجای تشکر از مردم بخاطر آزادیش از زندان بخاطر ویژگی قدرت طلبی مفرطی که داشت رو در روی مردم ایستاد و همانطور که با خیانت به رهبری سازمان از اعدام رهایی پیدا کرده و رهبری سازمان را تصاحب کرده بود ؛ بنای ناسازگاری با انقلاب و مردم گذاشت و سر انجام … 

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs
advocating terror and killing Americans

(In Persian, After Iranian revolution) 

لینک به منبع

پیروزی قیام ضد سلطنتی و نقش مخرب رجوی

 علی جهانی22 بهمن سال 57 سر انجام بعد از رشادت ها و جانفشانی های مردم دلیر ایران انقلاب ضد سلطنتی علیه رژیم مستبد و وابسته شاه به پیروزی رسید و اکنون در آستانه سی هشتمین سالروز این پیروزی درخشان مردم شریف ایران هستیم و به همین مناسبت می خواهم نگاهی به نقش مخرب رجوی در این رابطه بیندازیم .

همانطور که در جریان وقایع انقلاب هستید قبل از 22 بهمن با اوج گرفتن قیام مردمی شاه مجبور به فرار شد و ساواک هم مجبور شد زندانیان را آزاد کند و رجوی هم از آندسته زندانیانی بود که به همت مردم آزاد شد ولی ایشان بجای تشکر از مردم بخاطر آزادیش از زندان بخاطر ویژگی قدرت طلبی مفرطی که داشت  رو در روی مردم ایستاد و  همانطور که با خیانت به رهبری سازمان از اعدام رهایی پیدا کرده و رهبری سازمان را تصاحب کرده بود ؛ بنای ناسازگاری با انقلاب و مردم گذاشت و سر انجام به مردم ایران خیانت کرده و با اعلام مبارزه مسلحانه هم سو با دشمنان مردم ایران رو در روی آنها شمشیر را از رو بست و به دستور اربابانش دست به اقدامات تروریستی زد ولی رجوی چون عرصه را بر خودش تنگ دید  و احساس خطر جانی کرد زن و فرزندش وبهترین یارانش نظیر خیابانی را ول کرده و متوصل به استراتژی فرار شد و به پاریس گریخت .

بعد هم با رفتن به عراق و شرکت در جنگ ایران وعراق علیه مردم ایران خیانتش را به مردم و انقلاب نو پای شان به اوج رساند که مرم ایران هیچگاه این جنایات و خیانت های ننگین رجوی را نمی بخشند و با روزی ایشان پاسخگوی این همه پستی و رذالت و خیانت در یک دادگاه عادلانه در پیشگاه مردم غیور ایران باشد .

بعد از سقوط صدام رجوی که با از دست دادن پدر خوانده اش یتیم شده بود با سرعت به ورطه نابودی و فروپاشی افتاد که این روند فروپاشی با خلع سلاح و ترک اشرف و نهایتا خروج از عراق و انتقال به کمپ تیرانا به اوج رسید و رجوی هم خودش که فعلا سرنوشتی نا معلوم دارد و هیچ خبری از ایشان نیست .

و خلاصه اینکه رجوی با دنبال کردن مبارزه مسلحانه و استراتژی فرار و در شکاف ها زیستن سعی کرده در این مدت با آویزان شدن به قدر تهای خارجی و دشمنان ایران عملا رو در روی مردم و انقلاب بایستد .

و اکنون هم دلش را به تنش های عربستان با ایران و تهدید های ترامپ علیه ایران خوش کرده است و مریم رجوی این روزها قند در دلش آب می شود که وقتی ترامپ مردم ایران را تهدید می کند و در حالی که تمام مردم دنیا علیه تصمیمات جنجالی ترامپ موصع گیری کرده و واکنش نشان داده اند خانم رجوی سکوت کرده وهیچ واکنشی از خودش نشان نداده است . 

البته جای تعجب ندارد چون این فرقه چون خودش خشونت طلب هست لذا از سیاست های جنگ طلبانه ترامپ استقبال کرده و لابد  با دیدن خوابهای پنبه دانه ای  شان منتظر هستند که خواب شان تعبیر شود  و  عمو ترامپ سرنگونی را برای شان محقق کرده و قدرت را در یک سینی طلایی دو دستی به ایشان تقدیم کند و برای شان فرش قرمز از خون مردم ایران پهن کند .

واقعا این  اوج در یوزگی و بی پرنسیبی و خشم و کینه رجوی را نسبت به مردم ایران نشان می دهد که چطور بخاطر خود شیرینی و جا کردنش در دل دشمنان مرردم ایران مثل  دولت های اسراییل و آمریکا و عربستان حاضر شده با کمال بی شرمی با سیاست های آنها علیه مردم و انقلاب شان همسویی کامل داشته باشد و از تهدید های ترامپ علیه مردم ایران استقبال کرده و اظهار خوشحالی کرده و آنها را با آب و تاب در تنها رسانه به شدت سانسور شده اش پوشش خبری بدهد . ولی باید به سران فرقه و بطور خاص مریم رجوی بگویم که همانطور که با دنبال کرده استراتژی فرار و زیستن شکافها تا کنون نه تنها چیزی عاید تان نشده است بلکه منجر به شتاب گرفتن روند فروپاشی تشکیلات قرون وسطایی تان گشته است ؛ بنا براین از این به بعد هم راه به جایی نخواهید برد و مردم ایران با وحدت و یک پارچگی همه رشته های تان را پنبه خواهند کرد و بیش از این نزد شان رسوا و بی آبرو خواهید شد .

*** 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریهفت تیر، سی سال پس از بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریورود سازمان مجاهدین خلق به ‘فاز نظامی’ و پیامدهای آن

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریهفتم تیر و دست نفاق

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریچرا منافقین (فرقه رجوی) به انفجار اعتراف نکردند؟

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریچگونه داعش میتواند، با تأسی از الگوی مجاهدین خلق، دیگر تروریست به شمار نیاید

مدارک خیانت مسعود رجوی به سازمان مجاهدین خلق بتول سلطانی: ۳۰ فروردین ۱۳۵۱، یادآور چهل و چهارمین سال خیانت مسعود رجوی به بنیاگذاران سازمان 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28255

چند سوال از خانم رجوی در رابطه با فرامین جنجالی آقای ترامپ 

 Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام ژانویه ۲۰۱۷:…  حال می خواهم از خانم رئیس جمهور به اصطلاح برگزیده مقاومت بپرسم که مگر شما خود را حامی جنبش زنان نمی دانید و مگر مدعی رهایی زنان نیستید ؟ پس چرا در مقابل این سیاست های زن ستیز ترامپ موضع گیری نمی کنید ؟ ومگر شما خود را مسلمان و نماینده اسلام انقلابی و اسلام بردبار نمی دانید؟ و مگر شما مدعی … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

چند سوال از خانم رجوی در رابطه با فرامین جنجالی آقای ترامپ

می دانید که آقای ترامپ جنجالی ترین رئیس جمهور آمریکا است که بتازگی سوگند ریاست جمهوری یاد کرده و وارد کاخ سفید شده است و در این مدت یک هفته ای فرامین جنجالی زیادی صادر کرده است که موجب اعتراضات زیادی شده است . فرامینی مثل لغو بودجه سازمانهای حمایت از سقط جنین و منع ورود شهروندان هفت کشور ایران و عراق و لیبی و سوریه و  سودان و سومالی و یمن   که اکثریت شان مسلمان هستند به آمریکا  که دلیل آنرا جلوگیری از ورود تروریستها به این کشور دانسته است و گفته است که  این تصمیم را بخاطر   مبارزه با تروریسم جهانی گرفته است . ولی  این دلیل بی پایه ؛  سیاست نژاد پرستانه آقای ترامپ را توجیه نمی کند چون که اولا شهر وندان این کشورها از جمله ایران در هیچ عمل تروریستی در آمریکا دست نداشتند و ثانیا کشوری مثل عربستان که در واقعه یازده سپتامبر هفت تن از تروریست ها شهروند آن بودند مشمول این فرمان نشده است و ثالثا گروه فرقه گرا و تروریستی رجوی  که زمان شاه اتباع آمریکایی را در ایران کشته است ؛ در کنار کاخ سفید دفتر دارد و دیوار کشی بین آمریکا و مکزیک از جمله این فرامین می باشد . 

و همه در دومین روز ریاست جمهوری اش در آمریکا شاهد تظاهرات صد ها هزار نفر از زنان آمریکا و کشور های مختلف علیه سیاست های زن ستیز ترامپ را به چالش کشیدند ولی در میان این همه اعتراضات گسترده زنان سراسر جهان علیه سیاست ها و ادبیات چاله میدانی ترامپ علیه زنان ؛ یک زن هست  که خود ش را رئیس جمهور برگزیده می داند  !!!!!؟؟؟؟ این زن  علی رغم اینکه خودش را مریم پاک رهایی و سیمرغ رهایی  می پندارد و مدعی هست که با انقلاب کذایی اش رهایی زنان را فرا هم کرده است و حامی جنبش زنان هست ؛ در مقابل این سیاست زن ستیزی ترامپ نه تنها هیچ اعتراضی نکرده بلکه از طریق لابی هایش در آمریکا در صدد هست خودش را شیفته ترامپ نشان دهد و خودش را آویزان آمریکا کند .

همچنین ترامپ با فرامین دیوار کشی فیزیکی بین آمریکا و مکزیک و دیوارکشی غیر فیزیکی منع ورود شهروندان هفت کشور مسلمان که یک تصمیم نژاد پرستانه است موجب واکنش های جهانی علیه این تصمیمات سخیف و نسنجیده شده است . ولی در این میان یک نفر هست که نه تنها هیچ مخالفتی با این تصمیم از خود نشان نداده است بلکه تماما در تنها رسانه سانسور شده خودش فرامین وتصمیمات ترامپ را با آب و تاب پوشش خبری می دهد .

حال می خواهم از خانم رئیس جمهور به اصطلاح برگزیده مقاومت بپرسم که مگر شما خود را حامی جنبش زنان نمی دانید و مگر مدعی رهایی زنان نیستید ؟ پس چرا در مقابل این سیاست های زن ستیز ترامپ موضع گیری نمی کنید ؟ ومگر شما خود را مسلمان و نماینده اسلام انقلابی و اسلام بردبار نمی دانید؟ و مگر شما مدعی نمایندگی خلق قهرمان ایران را ندارید ؟ پس چرا در قبال این تصمیم نژاد پرستانه ترامپ سکوت کرده و هیچ موضع گیری نمی کنید ؟

البته پاسخ جواب این سوالات و سکوت مرگبار تان در قبال این فرامین نژادپرستانه یک چیز بیشتر نیست و آن هم اینکه شما بخاطر تشابه فکری جنگ طلبانه آقای ترامپ با سازمان تروریستی و خشونت طلب تان شیفته آقای ترامپ و سیاست های ضد مردمی اش شده اید و مثل گذشته چشم دوخته اید به آمریکا تا با شروع جنگ و ویرانی سرنگونی را محقق کند و قدرت را در یک سینه طلایی که به خون مردم آغشته باشد دودستی به شما تقدیم نماید .

ولی باید به عرض برسانم که دیگر دوران دیوار کشی و جنگ طلبی و کشور گشایی و نژادپرستی بسر رسیده است و دنیا دیگر اجازه چنین کاری را به آقای ترامپ نمی دهد و شما هم از این استراتژی شکست خورده شکاف زی بودن راه به جایی نمی برید و همانند گذشته شکست خواهید خورد .

*** 

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صداممفهوم حمایت شخصیت های غربی از مجاهدین خلق چیست؟

دونالد ترانپمجاهدین خلق از نگاه دولت ترامپ هم نیرویی تروریستی هستند

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsرضا تقی زاده: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28175

شروع کار رئیس جمهور جدید آمریکا و تلاشهای مذبوهانه فرقه رجوی 

 rudy-giuliani-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terrorismعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۷:… ولی سئوال از خانم مریم رجوی اینست که شما مگر دم از اسلام انقلابی و بردبار نمی زنید و مگر شوهر مفقود تان همیشه نمی گفت اسلام شما چپ مارکسیست هست و مگر همین سازمان شما که ادعای انقلابی بودن و حامی خلق قهرمان ایران را دارد ؛ زمانی آمریکا را سرکرده امپریالیست جهانی نمی دانست و مدعی نبودید که … 

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

لینک به منبع

شروع کار رئیس جمهور جدید آمریکا و تلاشهای مذبوهانه فرقه رجوی

ولی سئوال از خانم مریم رجوی اینست که شما مگر دم از اسلام انقلابی و بردبار نمی زنید و مگر شوهر مفقود تان همیشه نمی گفت اسلام شما چپ مارکسیست هست و مگر همین سازمان شما که ادعای انقلابی بودن و حامی خلق قهرمان ایران را  دارد ؛ زمانی آمریکا را سرکرده امپریالیست جهانی نمی دانست و مدعی نبودید که این غول امپریالیست مثل ببر کاغذی هست ؟ حالا چی شده که تمام تلاش تان اینست که از طرف همین آمپریالیست و رئیس جمهور جنگ طلبش یک گوشه چشمی به شما نشان داده شود ؟ و مگر شما مدعی نیستید که در بین مردم ایران از پایگاه قوی برخوردار هستید و بقول خودتان تنها آلترناتیو هستید ؟ پس دیگ چه نیازی دارید که دست به دامن ترامپ که بخاطر مواضع جنگجویانه اش از چندان محبوبیتی در آمریکا و جهان بر خوردار نیست گردید؟ چند روز پیش خبری خواندم که بیست سه تن از ورشکستگان و بازنشستگان سیاسی از افراطی ترین جناحهای جنگ طلب آمریکا از آقای ترامپ خواسته اند که فرقه رجوی را مورد عنایت قرار دهد . از جمله این ورشکستگان سیاسی جولیانی شهردار سابق نیویورک که شغل اصلی اش لابی گری هست و به همین سبب هم نتوانست بعنوان وزیر خارجه آمریکا خودش را در کابینه آقای ترامپ جا بدهد و همچنین جان بولتن که از تند رو ترین نفرات حزب جمهوری خواه آمریکا می باشد که ویدئوی تماسش با گروه تروریستی داعش قبلا توسط رسانه ها افشاء شده است . این لابی های برای شان فرقی ندارد که برای چه کسی و گروهی لابی گری کنند و بقول معروف مرده شور هایی هستند که کاری ندارند که مرده بهشت می رود یا جهنم و تنها مبلغ لابی گری شان تامین شود برای هر کس و گروهی حتی اگر آن گروه  تروریستی و فرقه گرا باشد  لابی گری می کنند . بنابر این موضع و وضعیت اینگونه افراد مشخص می باشد و جای تعجب ندارد . 

البته  بسیار روشن هست که شما جوابی برای این سوالات ندارید ولی برای همگان روشن هست که شما بخاطر عدم برخورداری از پایگاه مردمی در ایران و بخاطر وضعیت بسیار وخیم و اسف بار تشکیلاتی حاضر هستید برای نجات خود از غرق شدن به هر چیزی چنگ بزنید و بقول شوهر مفقود تان همواره دنبال شکافی هستید که در آن بروید و به زندگی خوار و خفیف و خائنانه تان چند صباحی بیشتر بیفزایید . و برای شما فرقی نمی کند که این شکاف صدام حسین یا شیوخ عربستان یا اسراییل و یا ترامپ باشد . و همچنین برای شما فرقی نمی کند و اهمیتی هم ندارد که این شکافها نه تنها شما را رو در روی مردم ایران و منافع ملی شان قرار می دهد یا نه .

لذا به هر قیمتی شده می خواهید خود را سر پا نگه دارید ولی تجربه ثابت کرده است استراتژی شکاف زی بودن سازمان فرقه گرای شما تا کنون نه تنها سودی عاید تان نکرده بلکه باعث پس رفت و نهایتا موجب فروپاشی تشکیلات قرون وسطایی تان گردیده است ولی متاسفانه شما هنوز از این ماجرا پند نگرفته اید و ابلهانه فکر می کنید هنوز  با این کار ها و تلاشهای مذبوحانه راه به جایی می برید و فرجی برای نجات تشکیلات رو به نابودی تان حاصل خواهد شد . ولی بدانید که همان گونه که در زمان صدام با آن همه حمایتهای همه جانبه نظامی و مالی دریافت کردید و در اوج قدرت بودید نتوانستید کاری از پیش ببرید حالا هم که در اوج خواری و فلاکت و ذلت هستید نمی توانید کاری را در جهت نجات تشکیلات وخیم تان پیدا کنید و شما در این شرایط کارت سوخته ای هستید که حتی ترامپ هم شما را ساپورت نمی کند و روی شما سرمایه گذاری نخواهد کرد . 

لذا بیخودی دلتان را صابون نزنید که دولت ترامپ سرنگونی را محقق کرده و شما را در ایران به قدرت می رساند و بهتر است که این خواب های پنبه دانه ای را فراموش کنید و شما تنها با این تلاشهای بی حاصل و مذبوحانه فقط و فقط به همه ثابت می کنید که چقدر مورد تنفر و انزجار مردم ایران هستید و همچنین چقدر در اوج خفت و خواری هستید که به کسانی نظیر ترامپ دل بسته اید و بیشتر این کار ها وضعیت اسف بار و وخیم تشکیلاتی تان را بر ملا می کند .

*** 


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28118

آیا فرقه رجوی می تواند آخرین سنگر تشکیلاتی اش را حفظ کند 

 مجاهدین خلق تیراناعلی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:… لذا سران فرقه سعی دارند که به هر قیمتی شده این آخرین سنگر تشکیلاتی حفظ کنند و از فروپاشی کامل تشکیلات جلوگیری نمایند و درست به همین دلیل بود که مریم رجوی بلافاصله بعد از انتقال نیروها به کمپ تیرانا شتابزده و سراسیمه بدانجا رفته و با اعلام مرحله تهاجم سیاسی اینکه باید گذشته را فراموش کنیم  و همچنین با جشن … 

احسان بیدی سیاوش رستارنجات یافتگان در آلبانی اقدامات تروریستی مجاهدین در تیرانا را محکوم می کنند

مجاهدین خلق تیرانانگاهی به نسل دوم مجاهدین

لینک به منبع

آیا فرقه رجوی می تواند آخرین سنگر تشکیلاتی اش را حفظ کن

 همانطور که همگان در جریان هستند رجوی که همواره در توهم بسر می برد و بخاطر قدرت طلبی مفرطی که دارد از فردای انقلاب ضد سلطنتی ساز مخالفت با مردم را سر داد و بعدش هم با اعلام مبارزه مسلحانه علنا رو در روی مردم قرار گرفت و به همین علت هم مردم به شدت از این سازمان متنفر شده و دست رد بر سینه اش زدند و رجوی فرار کرده و به پاریس رفت و بعد هم برای حفظ تشکیلاتش با صدام پیمان نوکری و مزدوری بست و به عراق رفت و برای خودش دم و دستگاهی راه انداخت . وبعد هم قرارگاه اشرف را که زمینی به مساحت ده کیلومتر در ده کیلومتر بود را دایر کرد و همچنین به شعاع ده کیلومتر هم منطقه حفاظتی این قرار گاه بود و در ضمن تمام زمینهای کشاورزی اهالی استان دیالی و بطور خاص شهر خالص محل مانور و تردد زرهی های سازمان بود . و علاوه بر این قرار گاه قرارگاهایی در تمام مناطق عراق داشت که  قرارگاه حبیب در بصره و قرارگاه موذرمی در عماره و قرارگاه حنیف در کمیت و  قرار گاه منصوری در منصوریه و قرار گاه سردار و ضابطی  و کفری در کردستان عراق و پایگاههای شهری جلال زاده و باقر زاده و محدث و فارسیان در بغداد از جمله این قرار گاهها بودند و خلاصه رجوی برای خودش حسابی جولان می داد و حکمرانی می کرد و اصلا فکر نمی کرد که روزی همه اینها را از دست بدهد . ولی از آنجایی که روزگار همیشه بر وفق مراد شیادان و دیکاتور ها نیست رجوی هم از این قاعده مستثناء نبود و با سرنگونی صدام توسط ارتش آمریکا رجوی هم متواری شده و همه قرار گاهها و پایگاهها و دیگر امکاناتی را که مفت به چنگ آورده بود را از دست داد. و با روی کار آمدن دولت منتخب مردم عراق همه زمینهای کشاورزی اهالی که در زمان صدام توسط سازمان به زور اشغال شده بود به اهالی بر گردانده شد و نیروهای سازمان فقط در قرار گاه اشرف محصور شدند که بعد اینکه دولت عراق خواستار اخراج این گروه تروریستی از عراق شد ابتدا سازمان مجبور به ترک اشرف این بزرگترین پایگاه استراتژیکی و ظرف فرقه گرای اش گردید و به کمپ موقت لیبرتی در بغداد که مساحتش سه کیلومتر در سه کیلومتر بود منتقل شد . و بعدش هم که با اخراج کامل از عراق اکنون بیشتر نیروهایش را به ساختمانهای آپارتمانی در کمپ تیرانا در کشور آلبانی منتقل کرده است و به نظرم این آخرین سنگر تشکیلاتی فرقه تروریستی رجوی می باشد و این نکته اساسی و بسیار مهم را بهتر از هر کسی سران فرقه و بطور خاص رهبری این فرقه فهمیده است .

لذا سران فرقه سعی دارند که به هر قیمتی شده این آخرین سنگر تشکیلاتی حفظ کنند و از فروپاشی کامل تشکیلات جلوگیری نمایند و درست به همین دلیل بود که مریم رجوی بلافاصله بعد از انتقال نیروها به کمپ تیرانا شتابزده و سراسیمه بدانجا رفته و با اعلام مرحله تهاجم سیاسی اینکه باید گذشته را فراموش کنیم  و همچنین با جشن گرفتن این اخراج مفتضحانه از کشور عراق و پیروزی دانستن آن ؛  سعی کرد کمی نیروهای وارفته و بی حال را سر پا کند و از موج رو به افزایش ریزش نیرویی جلوگیری کند و حتی با گفتن اینکه جدا شدگان از عراق با جداشدگان در اینجا فرق دارند می خواهد بگوید حتی اگر اینجا نیروها می خواهند جدا شوند ولی در حاشیه و بعنوان هوادار باشند و به منتقد سازمان تبدیل نشوند و یا حتی حاضر شده که انقلاب کذایی اش را بی خیال شده و به نیروها اجازه بدهد که ازدواج کنند و بقول خودشان انقلاب مریم را سوراخ کنند ولی تشکیلات به هر قیمتی حفظ شود . و یکی دیگر از تلاشهای مذبوحانه فرقه رجوی اینست که روی مخ مقامات دولت آلبانی راه رفته و آنها را راضی کند که یک منطقه دور از شهر را به سازمان اختصاص دهند تا نیروها را بدانجا منتقل نمایند و بدینوسیله از هوایی شدن نیروها با دیدن مردم و جلوه های زندگی در بیرون از تشکیلات جلوگیری کرده و نگذارند که نیروها درخواست جدایی بدهند و سازمان دچار ریزش عظیم نیرویی گردد . و همچنین از ملاقات خانواده ها هم کماکان مثل عراق جلوگیری کنند تا مبادا عواطف خانوادگی نیروها که توسط این سازمان کشته شده زنده گردد و نیروها به آغوش خانواده برگردند .

ولی علی رغم همه این تلاشهای مذبوحانه و ترفندها و کارهای احمقانه ؛ از نظر اینجانب همانطور که در کشور عراق با آن همه امکاناتی که داشت و مقاومتهای که برای حفظ تشکیلات قرون وسطایی اش انجام داد و کلی از نیروها را هم به همین خاطر به کشتن داد  نتوانست تشکیلاتش را حفظ کند  ونهایتا با خفت و خواری از عراق اخراج شد ؛ در کمپ تیرانا هم  نه تنها به هیچ وجه نمی تواند این آخرین سنگر تشکیلاتی اش را حفظ کند بلکه با سرعتی فوق العاده بالا این تشکیلات پوسیده اش فرو خواهد پاشید و دلایل اصلی از نظر بنده هم اینست که اولا آلبانی کشور عراق و بقول خودشان در جوار خاک میهن نیست که نیروها را با وعده و وعید سرنگونی و تحلیل های آبکی سرگرم کرده و در تشکیلات نگه دارند و اینطوری به عمر تشکیلات بیفزایند و ثانیا رجوی به عنوان رهبر این فرقه دیگر بطور فیزیکی بالای سر نیروها نیست و سرنوشتی نا معلوم دارد و به عبارتی مفقودالاثر می باشد و مریم رجوی هم که هرچند سعی دارد خلع رهبری را با جست و خیز هایش پر کند ؛ توان تشکیلاتی چنین کاری را ندارد و از عهده این کار بر نمی آید و نیروها آور قبول ندارند و خلاصه اینکه سازمان خارج خاک عراق و در مسافت جغرافیایی بسا بیشتر نسبت به عراق با ایران دارد و نیروها هم امکان هیچگونه کسب آمادگی برای بقول خودشان سرنگونی ندارند و هیچ چشم اندازی دیگر برای سرنگونی وجود ندارد و به همین خاطر نمی شود به سادگی نیروها را سر کار گذاشت و در تشکیلات نگه داشت .

بنابر این به نظر بنده این آخرین سنگر تشکیلات فرقه رجوی به زودی فرو خواهد ریخت و این سازمان به فراموش خانه تاریخ خواهد پیوست .

*** 

فاطمه علیزاده کمپ اشرف عراق رهبر مفقود فرقه، جدائی صنف معتمدین را چگونه توجیه می کند؟ 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَاینجا کجاست ؟!

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28032

در گذشت رفسنجانی و نگاهی به اراجیف مریم رجوی در این رابطه 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم ژانویه ۲۰۱۷:… البته علت چنین افاضاتی در این شرایط اسف بار و خیم تشکیلاتی سازمان بسیار روشن و واضح هست و ایشان می خواهند بدین وسیله به نیروهای به شدت روحیه باخته مستقر در آپارتمانهای کمپ تیرانا کمی روحیه تزریق نمایند تا بلکه از موج رو به افزایش ریزش نیرویی جلوگیری کنند و از قرار معلوم این بلوف سیاسی اش تحت عنوان مرحله … 

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

رفسنجانی: خون شما نکبت و کثافت است (پاسخی به نامه فدایت شوم رجوی؟!)

لینک به منبع

در گذشت رفسنجانی و نگاهی به اراجیف مریم رجوی در این رابطه

 بر طبق اخبار رسیده آقای رفسنجانی دیروز بر اثر عارضه قلبی در گذشت . همانطور که همگان در جریان هستند ایشان یکی از افراد موثر در جمهوری اسلامی بود . ایشان دو دور رئیس مجلس و دو دور هم بعنوان رئیس جمهور ایفای نقش کرده و بعدش هم در مقام رئیس مجمع تشخیص مصلحت بودند . ایشان در دوران ریاست جمهوری اش بعد جنگ ایران و عراق در ترمیم خرابی های جنگ خیلی کوشید و بخاطر همین به سردار سازندگی معروف شد . و بعد از فوت ایشان هم مقامات کشور های مختلف در گذشت شان را تسلیت گفتند .

اما در میان همه واکنش های داخلی و خارجی بخاطر فوت ایشان واکنش مظحک و تکراری مریم عضدانلو رئیس جمهور خود خوانده بسیار جالب هست . ایشان در واکنش به در گذشت آقای رفسنجانی گفته است که مرگ ایشان سرنگونی را نزدیک کرده است . واقعا خنده دار ترین حرفی هست که از شنیدنش مرغ پخته بخنده می افتد . البته اصلا جای تعجب ندارد چون این بار اولی نیست که چنین افاضات و تحلیل های آبکی از سران این فرقه بیرون می آید و در این رابطه مسعود رجوی شوهر ایشان و رهبر مفقود الاثر سازمان هم بار ها از این تحلیل های آبکی و از این تابلو های سرنگونی و سرفصل ها سخن گفته است تا بتواند بیشتر نیروهای نگون بخت را در تشکیلات استالینی اش نگه دارد و سرکارشان بگذارد .

من یادم هست که رجوی همیشه در نشستها در تایید عملیات تروریستی انفجار حزب جمهوری در هفتم تیر ماه سال شصت و کشته شدن بهشتی می گفت ما با این کار رژیم را بی آینده کرده ایم و همجنین بعد از عملیات به اصطلاح فروغ رجوی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و مسئله دار می آمد و در نشستها به تابلو کشی و تحلیل آبکی می پرداخت و یکی از تحلیل هایش این بود که با مرگ خمینی ما بلا فاصله برای سرنگونی می رویم و یا با روی کار آمدن خاتمی می گفت خاتمی جام زهر هست و رژیم بزودی سرنگون می شود و حالا هم این خانم که سعی می کند در فقدان شوهر مفقودش نقش او را بازی کند گفته که مرگ رفسنجانی باعث نزدیک تر شدن سرنگونی می شود إإإإإإ؟؟؟؟؟.

البته علت چنین افاضاتی در این شرایط اسف بار و خیم تشکیلاتی سازمان بسیار روشن و واضح هست و ایشان می خواهند بدین وسیله به نیروهای به شدت روحیه باخته مستقر در آپارتمانهای کمپ تیرانا کمی روحیه تزریق نمایند تا بلکه از موج رو به افزایش ریزش نیرویی جلوگیری کنند و از قرار معلوم این بلوف سیاسی اش تحت عنوان مرحله تهاجم سیاسی هم که هیچ دردی از درد های بی درمان این سازمان فرقه گرا و تروریستی دوا نکرده است حالا خانم رئیس جمهور مادام العمر می خواهد از این فرصت پیش آمده بقول خودش استفاده کرده و سرنگونی را نزدیک کند . غافل از اینکه دادن اینگونه وعده های دروغین و اینگونه تحلیل های آبکی را شوهر در بدر شده اش بار ها برای سرکار گذاشتن نیروها انجام داده است ولی بجایی نرسیده است و اکنون هم دیگر نمی شود با این تحلیل های آبکی نیروهای زوار را در رفته گول زد و جمع و جور کرد .

لابد این خانم که شیادی را از شوهرش آموخته استبرای نیروهایش اکنون پیام داخلی فرستاده و گفته که این از تنایج اولیه اعلام مرحله تهاجم سیاسی هست . که آقای رفسنجانی فوت کرده است إإإإإإإ؟؟؟؟؟؟. در پایان می خواهم خطاب به ایشان بگویم که بهتر است از نتیجه اینگونه تحلیل های آبکی و شکاف زی بودن شوهر شان که منجر به وضعیت وخیم تشکیلاتی سازمان شده است پند بگیرید و از سرکار گذاشتن نیروها برای حفظ تشکیلات پوسیده اش دست بردارد.

مریم رجوی عراق صدام حسینایرج شکری: توّهم بی پایان .

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27519

نگاهی به اعلام مرحله تهاجم سیاسی از طرف مریم عضدانلو 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هفتم نوامبر ۲۰۱۶:…  هفتم) خارج از عراق و بدون حضور رهبری. نکته بسیار قابل توجه اینکه در سال پنجاه و هفت سازمان در اوج قدرت و توانایی بود و رجوی هم با برخورداری از اوج پتانسیل اعمال هژمونی و دیکتاتوری بالای سر نیروها بود و بعد هم که در عراق بقول خودش در جوار خاک میهن تحت حمایت صاحب خانه یعنی اربابش صدام … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَریزش نیرو در سازمان محاهدین ـ هتل المیرای آلبانی دیگه جا نداره

لینک به منبع

نگاهی به اعلام مرحله تهاجم سیاسی از طرف مریم عضدانلو

همانطور که همگان در جریان هستند فرقه رجوی بعد از خروج خفت بار از عراق و منتقل شدن نیروهای وارفته و زوار در رفته به اصطلاح ارتش آزادیبخش به ساختمانهای آپارتمانی در کمپ تیرانا ؛ خانم مریم عضدانلو که این روزها سعی می کند جای خالی شوهرش را که سرنوشتی نامعلوم دارد ؛ پر کند ؛ ایشان  بطور غیر مستقیم به عقب نشینی از مبارزه مسلحانه و فاز نظامی دست زده و اعلام مرحله تهاجم سیاسی کرده است و بعدش هم بلافاصله بعد از انتقال نیروها به تیرانا و آپارتمان نشین شدن ارتش آزادیبخش , شتابزده و سراسیمه خودش را به آنجا رسانده تا با اضافه کردن بند جدیدی به انقلاب کذایی اش تحت عنوان” بند بیان ” از موج روز افزون ریزش نیرویی جلوگیری کند و سعی کند که به  نیروها بقبولاند که گذشته ها را فراموش کنند و فقط با بیان تناقضات خطی و استراتژیکی خود را تخلیه کنند و به همین بسنده کنند و انتظار پاسخ سوالات خود را از سران سازمان نداشته باشند و خلاصه بنوعی این نیروها را با این ترفندهای تکراری سرگرم کرده تا همچنان بتوانند آنان را در کمپ تیرانا محبوس و بدور از دنیای بیرون  نگه دارند. البته بسیار واضح و روشن هست که با این کارها راه بجایی نمی برند و بقول معروف آب در هاونگ کوبیدن هست . حال برای اثبات این موضوع و دلایل چنین عقب نشینی خانم مریم عضدانلو تحت عنوان اعلام مرحله تهاجم سیاسی لازم می بینم به نکاتی در این رابطه اشاره ای کوتاه و مختصر داشته باشیم .

یکم) این یک دور جرخش باطل می باشد

همانطور که در جریان هستید مسعود رجوی که بعد از آزادی از زندان ساواک شاه توسط قیام ضد سلطنتی مردم ایران ؛ بخاطر قدرت طلبی مفرطی که داشت ؛  سودای رهبری انقلاب مردم ایران را در سر می پروراند و به همین خاطر بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب در بهمن ماه سال پنجاه و هفت اعلام فاز سیاسی کرد و فکر می کرد بزودی می تواند مسیر انقلاب نو پای مردم را به نفع خودش تغییر دهد و به قدرت برسد اما بعد از دوسال و نیم فتنه انگیزی نه تنها به اهدافش نرسید بلکه بخاطر همین فتنه انگیزی هایش به شدت مورد تنفر مردم و گروههای سیاسی قرار گرفت . در نتیجه با رو شدن دست رجوی و مواجه شدن ایشان با دست رد از طرف مردم شریف ایران ؛ آن روی زشت و کثیف خودش را با اعلام فاز نظامی در سال شصت نشان داد و بعدش با فرار به فرانسه مرتبا وعده های پوشالی سرنگونی شش ماهه داد و بعد هم که با رفتن به عراق و نوکری برای صدام و شرکت در جنگ ایران و عراق بر علیه مردم ایران ؛ اوج دشمنی اش را نسبت به مردم ایران نشان داد و  حالا  بعد از  سقوط صدام و خروج خفت بار از عراق خانم ایشان تحت عنوان به اصطلاح رئیس جمهور مقاومت اعلام مرحله تهاجم سیاسی کرده است !!! که واقعا بسیار مضحک و خنده دار هست که دوباره می خواهند بعد ازتقریبا چهل سال برگردند به پله اول و اعلام مرحله سیاسی بکنند یعنی این یک دور باطل از فاز سیاسی تا فاز نظامی و بعدش دوباره  همان فاز سیاسی با اندکی بازی با کلمات تحت عنوان مرحله تهاجم سیاسی است که می خواهند  به خورد نیروهای نگون بخت مستقر در کمپ تیرانا بدهند .

دوم)رو شدن دست سازمان و عملکرد فرقه گرایانه اش 

همانطور که میدانید در سال پنجاه و هفت سازمان هنوز ناشناخته بود و مردم شناخت آنچنانی روی این سازمان و عملکرد رهبری اش  نداشتند لذا در اوایل اعلام فاز سیاسی از طرف رجوی این سازمان یک رشد بادکنکی کرد ولی دیری نپایید که این بادکنک ترکید و رجوی به فاز نظامی روی آورد و رودرروی مردم ایران به قدرتهای بیگانه آویزان شد ولی باز با آن همه حمایتهای بی دریغ مالی و نظامی صدام راه بجایی نبرد . حالا خانم ایشان چطوری بعد از رو شدن دست سازمان نزد مردم ایران به سبب خیانت های بیشمارش می خواهد با اعلام مرحله تهاجم سیاسی یعنی بهتر بگویم عقب نشینی و برگشت به سال پنجاه هفت سرنگونی را بقول خودش محقق کند ؟ 

سوم) وضعیت اسف بار

فرقه رجوی بعد از خلع سلاح و خروج از عراق در وضعیت فلاکت بار و در آستانه فروپاشی قرار گرفته است لذا به این خاطر به دستور اربابانش از روی ناچاری دست به این عقب نشینی از مواضع قبلی اش زده و اینطوری وانمود کرده که از استراتژی ترور و خشونت می خواهد فاصله بگیرد .

چهارم) فرار از پاسخگویی

خانم عضدانلو برای فرار از پاسخگویی به انبوه سولاتی نظیر اینکه رجوی کجاست و سرنگونی چی می شود و ارتش آزادیبخش بدون سلاح و و بدون حضور در عراق چی می شود که از طرف  نیروها مطرح شده است می خواهد بدین وسیله   وانمود کند  که هنوز مقاومت ادامه دارد و بنوعی با ترفند بتواند سر نیروها شیره بمالد و سوالات شان را بی پاسخ دور بزند و بحث را عوض کند .

پنجم) عقب تر از همه گروههای سیاسی

 رجوی بخاطر گذشته خیانت بارش و همچنین بخاطر تمامیت خواهی اش که نفرت همه گروههای سیاسی را بر انگیخته است ؛  اگر هم واقعا اکنون بخواهد با این اعلام به اصطلاح مرحله تهاجم سیاسی وارد فعالیت و مبارزه سیاسی گردد و از گذشته اش فاصله بگیرد . دیگر نمی تواند نه تنها بقول خودش تنها آلترناتیو باشد بلکه حتی بعنوان یک گروه سیاسی مطرح قابل حساب کردن باشد و به همین دلیل و بخاطر عدم برخورداری از یک جایگاه مشروع در بین اپوزیسیون داخل و خارج کشور در عقب همه این گروههای سیاسی قرار می گیرد که اصلا به حساب نمی آید و کسی بدان توجهی نمی کند.

ششم) نیروهای مسئله دار نمی توانند گذشته را به سادگی فراموش کنند

خانم عضدانلو می خواهند بدین وسیله نیروها را وادار کنند که  گذشته خیانت بار و سراسر جنایت سران فرقه و بطور خاص رهبری سازمان نسبت به مردم ایران و مردم عراق و نیروهای معترض سازمان را فراموش کنند و تنها با بیان تناقضات خود به آینده فکر کنند که اصلا چنین چیزی امکان ندارد و نیروها به هیچ وجهی نمی توانند گذشته پر از اشتباهات تاریخی و استراتژیکی و تصمیمات غلط شخص رجوی که منجر به کشته شدن انبوهی از نیروها گشته است را به سادگی فراموش کرده و از ذهن خود پاک نمایند و این  نه تنها یک امر بسیار محالی می باشد  بلکه اینبار نیروها نمی توانند بدون گرفتن جواب سوالات شان با این سازمان فرقه گرا ادامه دهند . بنابر این خانم عضدانلو نمی تواند به سادگی نیروها را وادار به فراموش کردن گذشته نماید .

هفتم) خارج از عراق و بدون حضور رهبری

نکته بسیار قابل توجه اینکه در سال پنجاه و هفت سازمان در اوج قدرت و توانایی بود و رجوی هم با برخورداری از اوج پتانسیل اعمال هژمونی و دیکتاتوری بالای سر نیروها بود و بعد هم که در عراق بقول خودش در جوار خاک میهن تحت حمایت صاحب خانه یعنی اربابش صدام ارتش کوچک مزدوری اش را تشکیل داده بود نتوانست راه بجایی ببرد . حال این خانم که توسط رجوی بطور باسمه ای در این سمت گمارده شده است و  اصلا بدلیل عدم سوابق تشکیلاتی اش نمی تواند جای خالی ایشان را پر کند ؛  چگونه می تواند در فقدان ایشان و خارج از عراق در دنیای آزاد ؛  با این گام بزرگ عقب نشینی به پله اول سکاندار این به اصطلاح مقاومت بشود و بقول خودش سرنگونی را محقق کند ؟ 

بنابر این ملاحظه می فرمایید که این اراجیف خانم عضدانلو تحت عنوان تهاجم سیاسی تبلیغاتی هست و بقول معروف باسیلی صورت خود سرخ کردن می باشد و از نظر بنده به دلایل مهم زیر این اراجیف سر هم بندی شده است 

۱) بخاطر مصرف داخلی و جلوگیری از یاس و سرخوردگی نیروها بعد از خروج از عراق و برای سرگرم کردن آنها با این بحث های پوشالی و جلوگیری از موج روز افزون ریزش نیرویی می باشد .

۲) بخاطر مصرف خارجی و پیام دادن به اربابان جدید خودش یعنی شیوخ مرتجع عربستان و اسرائیل و دیگر دول غربی که وانمود کند که از گذشته خودش یعنی مبارزه مسلحانه و استراتژی ترور و خشونت می خواهد فاصله بگیرد .

نتیجه اینکهاولا  خانم عضدانلو که بخاطر عدم سابقه اش و بخاطر منصوب شدن از طرف کسی که اکنون حضور فیزیکی ندارد نمی تواند در جایگاه رهبری این سازمان خود را جا بزند و اعلام مرحله کند و ثانیا اینکه در این شرایط اسف بار و بسیار وخیم همه جانبه سازمان حتی اگر خود رجوی هم حضور داشته باشد نمی تواند این خط بقول خودشان مرحله تهاجم سیاسی را پیش ببرد و کسی دیگر در مناسبات در فروپاشی اش تره خرد نمی کند و حتی دیگر اینکار ها برای در حد  سرخ نگه داشتن صورت فایده ای ندارد و بقول معروف دیگر دیر شده است و نمی توانند به سادگی با این ترفند های سوخته و تکراری کسی را بفریبند . 

*** 

Prevent Suffolk Conference 22 March 2016Anne Singleton, Prevent Suffolk Conference 22 March 2016
From Attraction to Action — How Young People Are Radicalized 

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

*** 

همچنین:

جنگ داخلی سوریه و موضع‌گیری های فرقه رجوی

 Ali Jahaniعلی چهانی، وبلاگ آیینه، هفتم می ۲۰۱۶:… اکنون سوالم از خانم مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و منصوب شده از طرف شوهر فراری اش آقای رجوی که خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می پندارد ؛ اینست که آخر مسایل سیاسی و جنگ داخلی سوریه و سرنوشت مردم این کشور و کشور عراق چه ربطی به شما دارد؟ و مگر شما خو
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دوم می ۲۰۱۶:… اصولا فرقه رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه تروریستی سعی می کند که با عوامفریبی و شیادی خاص خودش برای مصرف داخلی و مشغول کردن نیروهای سازمان به شیوه های گوناگون متوسل شود . که از جمله این شیوه ها اعلام پیروزی های پوشالی مقاومت که همان اسم مستعار سازمان فرقه گر
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۶:… در پایان در آستانه روز جهانی کارگر ضمن تبریک به همه کارگران و زحمتکشان ایران و جهان ؛ باید به سران فرقه رجوی و بطور خاص عباس داوری جنایتکار یادآوری کنم که مردم ایران و بطور خاص کارگران و زحمتکشان ایران نه تنها هیچ ارزشی برای اراجیف شما و فرا خوان