پیشنهاد باند رجوی: نفرین بجای دعا !

پیشنهاد باند رجوی: نفرین بجای دعا !

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، ششم ژوئیه 2015:…  هرچه به روزهای پایانی مذاکرات هسته ای ایران با گروه1+5 نزدیک میشویم وهراندازه که دسترسی به توافق منطقی زیادتر شده ودرافق روشن تری قرار میگیرد ، دلواپسی وعصبانیت باند تبه کار وضد ملی رجوی بیشتر وبیشتر میشود! دروبسایت رسمی این گروه دغلکار نوشته ای با نام ” دست به دعا شدن برای موفقیت مذاکرات، چرا “؟ ، درج شده است …

رجوی نتانیاهوابراهیم خدابنده: مجاهدین خلق بازیچه دست غرب در پرونده هسته ای

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میدانداطلاعات عربستان سعودی: مجاهدین خلق در ایران بی اعتبار و در خارج پر از نفوذی اطلاعات ایران هستند

لینک به منبع

پیشنهاد باند رجوی: نفرین بجای دعا !

هرچه به روزهای پایانی مذاکرات هسته ای ایران با گروه1+5 نزدیک میشویم وهراندازه که دسترسی به توافق منطقی زیادتر شده ودرافق روشن تری قرار میگیرد ، دلواپسی وعصبانیت باند تبه کار وضد ملی رجوی بیشتر وبیشتر میشود!

دروبسایت رسمی این گروه دغلکار نوشته ای با نام ” دست به دعا شدن برای موفقیت مذاکرات، چرا “؟ ، درج شده است که پاراگرافی ازآن را میخوانیم:

” مهره‌ها و ایادی رژیم این روزها برای موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌یی دست به دعا شده‌اند، و از ایادی نظام ولایت هم می‌خواهند برای موفقیت تیم هسته‌یی دعا کنند… .پاسدار فیروزآبادی رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح رژیم نیز برای دولت روحانی و تیم مذاکره‌کننده سنگ‌تمام می‌گذارد و به باندهای درونی رژیم توصیه می‌کند که ”همه باید یکپارچه پشتیبان دولت“ باشند و ”در شبهای مبارک قدر برای موفقیت مذاکره‌کنندگان هسته‌یی“ دعا کنند دولت دکتر روحانی دولتی مجاهد و ایثارگر است و مذاکره‌کنندگان هسته‌یی امروز هم‌چون رزمندگان اسلام در شب‌های عملیات نیاز به دعای ملت ایران اسلامی دارند “.

توافق هسته ای یک خواست ملی بوده ویکی ازدلایل اصلی استقبال مردم برای انتخاب دکتر روحانی که قول حل این معضل عظیم ورفع این ستم بزرگ زورگویان ازمردم را داده بود ، بشمار میآید.

دراین میان اگر مقامات وشخصیت هایی آرزویی بکنند که مردم میکنند، نشان از توجه آنها به میل بحق مردم وهمراهی با آنهاست که این کار آنها کاری است کارستان ودرراستای همسویی با مردم واین موضوع چرا ازنظر شما رجویست ها باید عیب و ایرادی داشته باشد؟!

به مسئله ی درخواست دعا از مردم که توجه شود، این درخواست دراین ایام خاص که مورد احترام واعتقاد مردم است ، کاملا منطقی بوده وچیزی خارج ازعرف شمرده نمی شود!

اگر این مسئولین معمم و نظامی بجای این کار مردم را به نفرین وا می داشتند، آنگاه شما حتما میگفتید که رژیم دارد بمب می سازد ودیدید که چقدر درست بوده است نظر ما که ازاول گفته بودیم مذاکره نکنید !!

در پاراگرافی دیگر ازاین نوشته ی رجوی ویا گماشتگان خاص اش آمده است:

“…نوبخت سخنگوی دولت آخوند روحانی …می‌گوید: ”الآن در برابر این تحریمهایی که وارد شده، نمایندگان جمهوری اسلامی ایران از سوی شما در برابر شش قدرت جهانی در یک نبرد تن به تن هستند و همین الآن که با شما صحبت می‌کنم در وین دارند مبارزه می‌کنند. من از شما می‌خواهم نمایندگانی که طبق فرموده رهبر انقلاب غیور، شجاع و مورد اعتماد هستند را به‌ویژه در شبهای قدر دعا کنید تا پیروز شوند “.

حمایت از لغو تحریم های ظالمانه که بیش ازهمه به زندگی مردم عادی لطمه میزند وبرداشته شدن آنها مسلما گشایش مهمی درزندگی آنهاست، چرا بد است وآقای نوبخت دراستقبال وحمایت ازاین خواست ملی چرا باید کار بدی کرده باشد؟!

دوباره میخوانیم:

” …عجز ولابه‌های سران و مهره‌های هر دو باند رژیم برای موفقیت مذاکرات و دست به دعا شدن، در حالی است که به‌نوشته روزنامه لس‌آنجلس تایمز 13تیر 94 ارتش آمریکا در حال انبار کردن بمبهای متعارف قدرتمند می‌باشد. استراتژیستهای نظامی می‌گویند این بمبها بقدری قدرتمند هستند که قادرند قویترین سایتهای اتمی رژیم ایران در زیر زمین را نابود کنند “.

البته زمام امور ارتش آمریکا که کار فطری اش دست زدن باین اعمال است و با آن بربودجه ی خدمات عمومی ( بهداشت، مسکن، آموزش و…) مردم آمریکا فشار آورده ودرکشوری که نیمی از ثروت مردم دنیا بلعیده میشود ، انها رادچار کارتن خوابی ومحرومیت از خدمات رفاهی وانسانی میکند، دردست ما نیست که بتوانیم جلوی آنرا بگیریم!

” جنگ بی پایان “ شعار استراتژیک صاحبان اصلی ویک درصدی آمریکاست که دولت وملت ما نمی خواهند دراین بازی ضد بشری شرکت داشته باشند وراه صلح وتعامل را انتخاب کرده اند!

بیاد داشته باشید که براثر افزایش این بودجه ی حیرت آور نظامی آمریکا که خیری جز برای یک درصدی ها ندارد ، شرایطی بوجود آمده تا دولت آمریکا نتواند مثلا اتوبان، فرودگاه و … جدیدی بسازد ویا لوله های عظیم سیستم آبرسانی یکصد سال پیش را که مرتبا دچار ترکیدگی شده نوسازی کند !!

ایران سایت های اتمی غیر متعارفی ندارد وبمباران سایت های متعارف ، برای استراتژیست های نظامی- مالی این کشور پرهزینه خواهد بود!

بازمیخوانیم:

” ژنرال مارتین دمپسی نیز گفت(که)اگر رژیم ایران برای ساختن بمب اتمی تلاش کند، حملات هوایی پی‌درپی می‌توان انجام داد. او گفت: ما همیشه گزینه نظامی را در اختیار داریم و استفاده از بمبهای عظیم نفوذ کننده یکی از این گزینه‌ها می‌باشد“.

کسی دراینجا قصد بمب سازی ندارد که این دوست رجوی ها دربرابرش این کارهای احمقانه را انجام دهد!

هم باند رجوی وهم نظامیان کله پوک آمریکا هنوز درنیافته اند که اقتدار جهان تک قطبی درحال فروریختن است و ارتش آمریکا براحتی قادر بانجام کارهایی نیست که حتی ده سال پیش انجام میداد!

تهدید پشت تهدید است که برای رفع سوزش حاصل از توافقات احتمالی هسته ای انجام میشود:

” … رئیس‌جمهور آمریکا چند روز قبل به‌وضوح روشن ساخت که اگر جامعه بین‌المللی به ضرورتهایی که در توافق اتمی نیاز هست دست پیدا نکند در اینصورت براحتی از مذاکرات خارج خواهد شد. بلینکن تأکید کرد در کانون این ضرورتها شفافیت، دسترسی و راستی آزمایی قرار دارد“.

ایران متعهد است که قوانین بین المللی را دراین مورد رعایت کند وبارعایت این قوانین ، کسی جرات وتوان تجاوز به خاک ایران را نخواهد داشت!

همه ی این حرف های باند رجوی ، پنهان نگهداشتن شکست تلاش های یک دهه ای اش برای کشاندن نیروهای نظامی خارجی به ایران است ونباید چندان جدی گرفته شود ومصداق آن مثل ترکی است که میگوید ” دالدان آتیلان داش ، توپوغا ده ییر = سنگ ازعقب پرتاب شده به پاشنه ی پا میخورد “.

علی کشتگر: دست‌ های پشت پرده تظاهرات پاریس علیه توافق هسته‌ای!

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

تد پو: مجاهدین کمک کار سازمان سیا و ما هستندتد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

ولپنت مریم رجوی مزدور سابق صدام و امروز موسادVillepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19203

شما ایرانیان؟! شعارهای اسرائیل ساخته را دادید و دراینجا تره ای هم برایش خرد نشد!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، شانزدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  حوادث ویلپنت پاریس، اینک درمقابل دیدگان ماست و این شوی رنگین وپرهزینه ابدا ربطی به افکار ستارخان ها وحنیف ها ندارد و اتفاقا دردشمنی با آرمان انسانی ، استقلال طلبانه وعدالت خواهانه ی آنهاست! پیام جان مک کین های جنایتکار و آن دسته از بازنشستگان کنگره وسنای آمریکا که بطور جانانه ای ازمنافع یک درصدی های جهان دفاع میکنند …

لینک به منبع

شما ایرانیان؟! شعارهای اسرائیل ساخته را دادید و دراینجا تره ای هم برایش خرد نشد!

با وجود اینکه نوشته ی آقای اسماعیل محدث بنام ” می توان و باید ” درروزهای قبل از جلسه ی صهیونیستی – رجویستی ویلپنت پاریس ، برروی صفحات اینترنتی باند رجوی رفته وحکم آتش تهیه را داشت ، اما با بررسی عملکرد این باند مافیایی که دروغگویی وپرگویی از خواص اصلی آنهاست، انتظار میرود که وعاظ السلاطین ومدیحه سرایانی نظیر اسماعیل محدث مجددا وارد میدان شوند تا این افتضاح بوجود آمده را که حتی اپوزیسیون غیر فرقوی هم التفاطی بدان نشان نداد ، سرهم بندی کنند.

آقای محدث درنوشته ی مورد بحث خود آورده است:

” … شعار مقاومت ملی ما ایرانیان، که به وسیلۀ مریم رجوی رئیس جمهور برگزیدۀ دورۀ گذار، در صحنۀ سیاسی ایران جا باز کرده است، از میدان عمل مبارزه با رژیم آدمخوار آخوندی بیرون آمده است. زمانیکه ستارخان با تعداد انگشت شمار مجاهدین اش از کوی امیرخیز بر علیه قشون پرشمار محمد علی شاه و دسیسه های روسیه قیام کرد و بیرق های سفید تسلیم را از سردر خانه ها پایین کشید، چه شعاری در سر داشت؟ و یا محمد مصدق با چه شعاری پروژۀ بزرگ ملی شدن نفت را در جدالی سخت با شاه ایران و از آن مهمتر با اجنبی ها به پیروزی رساند. محمدآقا حنیف نژاد تنها با شعار “می توان و باید” بذر سازمانی را در محیطی به شدت سرخورده که در آن قدرت پوشالی محمد رضا شاه تنوره می کشید، در زمین مستعد وطن کاشت که امروز پس گذشت نیم قرن همچنان از آرمان آزادی انسان دفاع جانانه می کند “.

آیا شعار مقاومتی که درمیان مردم ایران برای خودش جا بازکرده ، همان شعارهایی است که آن مقام سابق وپیر خرفت فعلی آمریکائی سرداد که ما از سیمای ضدآزادی شما شنیدیم؟

آیا مردم ایران قبول کرده اند که هرچه اسرائیل و غدارترین جناح های امپریالیستی درمورد ما میخواهند وشما شعارهای آنها را بعینه تکرار میکنید ، بنفع آنهاست واعتراضی براین نیاتی که خود را درشعارها متجلی میکند و به وفور در میتینگ رنگین ویلپنت داده شد!

شما ازکجا اطلاع یافته اید که مردم ایران – چنانکه دولت فوق دست راستی اسرائیل ادعا دارد وشما با طیب خاطر آنرا قبول دارید- نمیخواهند مذاکرات هسته ای موجود به فرجام خوبی برسد ودرعوض آن حکومت ایران با ترفندها وحملات نظامی سرنگون شود؟!

یعنی تصور میکنید مردم ایران اینقدر کم شعور هستند؟؟!!

دیگر اینکه کارها و افکار ستار خان های استقلال خواه وخادم مردم ایران ، چه سنخیتی با کارهای فرقه ی رجوی دارد که شما ازشخصیت های آنها بنفع خود خرج کرده اید؟

دفاع ازاستقلال ومنافع ملی کشور ونپذیرفتن طوق بندگی، کار آنها ودر تناقض تمام با عملکرد فرقوی ، مستبدانه و وطن فروشانه ی سازمان شماست.

دربخش دیگری از نوشته ی این قلم بدست مسعود رجوی میخوانیم:

“۳۰ خرداد ۶۰ سرآغاز فصلی نو در تاریخ مردم ایران است…سازمان مجاهدین خلق ایران، مسعود رجوی، با اشراف به نقش تاریخی خود و جنبشی که نمایندگی می کردند از میدان به در نرفتند. تظاهرات تاریخی ۳۰ خرداد را ترتیب دادند و بعد از آن با همۀ هستی و جسم و جان خویش به مصاف اژدها رفتند…”.

حوادث ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ ، ازاین نظر که لطمه ی بزرگی به آزادی های موجود زد وکشور را متشنج کرد ، البته که نقطه ی عطفی است واین حرکت نه یک تظاهرات، بلکه نتیجه ی اعلام قیام مسلحانه ای بود که رجوی پریشان فکر با ندیدن تعادل قوا دست به آن زد وموجب کشته شدن دهها هزار نفر ازمردم ایران شد! این عمل حکم مصاف بااژدها را نداشت وصرفا یک انتحار سیاسی وحشتناکی بود که در درجه ی اول حاصل محاسبات غلط رجوی محسوب میشود!

درادامه ی نوشته ی مورد بحث چنین میخوانیم:

” پایداری تام مجاهدان آزادی در اشرف و هم اکنون در لیبرتی مهر شکست محتوم رژیم درماندۀ آخوندی را بر پیشانی آنها و حامیان حرام لقمه حک کرده است. در این کارزار نه می بایست به لغزهای منابع نواستعماری گوش سپرد و نه به وردهای نومیدانۀ کسانی از صف این مبارزۀ جانانه خارج شده اند “.

” بندی ” نمودن خود درجایی که اثری اززندگی مردم ایران درآن نبوده وارتباطی با تحولات کشور ندارد، هرنامی هم که داشته باشد، پایداری نیست!

واقعیت آنست که این افراد مسلوب الاراده با خواست وفشارهای متنوع مسعود رجوی درآنجا مانده اند واین رهبر عقیدتی شما فکر میکند که با کشته سازی ازآنها و… ، چیزی را بدست خواهد آورد.

این نوع پایداری نامی جز گروگان گرفته شدن توسط مسعود رجوی ندارد و این گروگان ها نقش قابل توجهی درایجاد این وضعیت نداشته اند.

ای کاش درمورد این واژه ی نواستعماری که گویا برعلیه سازمان رجویعمل میکند؟؟!!، بیشتر توضیح میدادید تا خواننده منظور شما را بهتر درک کند .

بنظر می رسد که این واژه را صرفا برای پرکردن صفحه آورده اید وگرنه سازمان شما بهترین دوستی هایش را با نمایندگان بارزتر نواستعمار که همان نئوکان های مجالس آمریکا باشند وژاندارم منطقه ای شان اسرائیل وبعد عربستان ، دارد!

دربخش های نهائی این نوشته آمده است:

” برای بزرگداشت ۳۰ خرداد، سرفصل انقلاب نوین دمکراتیک، با آگاهی این امر که شعار “می توان و باید” از ستارخان و مصدق و حنیف و دیگر مبارزان راه آزادی ایران زمین به ما رسیده است، می بایست متشکل در گردهم آئی بزرگ ۱۳ ژوئن در ویلپن کنیم. می بایست تمام احاد مردم را در هر جای جهان به این تظاهرات برعلیه بنیادگرائی به میدان آورد، چرا بنیادگرائی معضل هر انسان متمدن و آزاد می باشد. فقط کافی است به پنل شخصیتهای خارجی توجه کرد، که بسیاری در برابر سیاست کثیف دولتهایشان ایستادگی کردند و به جبهۀ مبارزه مردم ایران پیوسته اند. مبارزه بر علیه رژیم آدمخوار آخوندی نه تنها در انحصار کسی نیست، بلکه حق و وظیفۀ همه، به خصوص ما ایرانی می باشد “.

حوادث ویلپنت پاریس، اینک درمقابل دیدگان ماست و این شوی رنگین وپرهزینه ابدا ربطی به افکار ستارخان ها وحنیف ها ندارد و اتفاقا دردشمنی با آرمان انسانی ، استقلال طلبانه وعدالت خواهانه ی آنهاست!

پیام جان مک کین های جنایتکار و آن دسته از بازنشستگان کنگره وسنای آمریکا که بطور جانانه ای ازمنافع یک درصدی های جهان دفاع میکنند ودراین راه حاضرند که بشریت را به کام مرگ بکشند ، چه ارتباطی با آرمان های شخصیت های مثبت وتاریخی ایران دارد؟

پانل های شخصیت های دعوت شده را هم دیدیم وسخنان نفرت انگیز جان بولتون ها را هم شنیدیم . همه ی فواید متد منانه ی آنها را پیش کش مسعود رجوی کنید، ما لازم شان نداریم!

سعید

***

همچنین:

این دو امر قابل مقایسه نیست!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۵:…  رهبر شما چگونه میتواند بنفع آزادی وستمدیدگان ومظلومان وارد عمل شود که خود ازبین برنده ی آزادی ، حامی بهره کشان جهانی و حرمسرا نشین کردن زنان در سازمانی با حد�

به اهورای ارژنگ داودی قسم که سیر تاریخ اینگونه نبوده!

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و یکم ژوئن ۲۰۱۵:…  این تعریفی که شما ازانقلابی میکنید، بیش ازهمه با سرشت سازمان مجاهدین رجوی درتضاد است وآیا با این اعلام میخواهید ازآنها دوری کنید؟! اینکه انقلاب همیشه باید خشونت آمیز باشد ، دروهله ی اول نظر تشکیلاتی است که این نوشته ی شما را درج کر

باند تروریستی رجوی ، تشکیل جبهه ی فراگیر ضد تروریزم میدهد!

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم ژوئن ۲۰۱۵:… تصور نمی رفت خانم رجوی مجبور باشد که عجولانه تدارک یک کنفرانس را با شرکت ” السابقون ” در مقر خود بدهد که اینطوری نشد و این خانم مجبور شد که بلا فاصله وبدون اینکه اجازه دهد حنجره اش استراحت لازم را کرده باشد وتن