پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپاییآن خدابنده (سینگلتون) ایرانیان دات کام، نوزدهم ژوئیه 2020:… مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، افتخار می کند که می تواند یک کنفرانس زوم zoom در آلبانی را در تاریخ 17 ژوئیه ترتیب دهد تا بتواند سخنرانانی که معمولاً برای میتینگ سالانه دعوت می کند، با هزینه کمتر دعوت نماید. در 16 ژوئیه، خانواده هایی از هر استان ایران که با زوم برای گفتگو ارتباط برقرار کرده اند پرسیدند “آیا رجوی خیلی می ترسد که ما با بمب به اردوگاه بیاییم، چرا او نمی تواند اجازه دهد عزیزان ما بتوانند با استفاده از زوم از راه دور با ما تماس بگیرند؟ اگر اتحادیه اروپا در مورد اجازه پیوستن آلبانی جدی باشد، مذاکره کنندگان از طرفین باید این موضوع را جدی بگیرند. پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی 

A Step Further Than Saddam Hussein! Albania Accession TO EUA Step Further Than Saddam Hussein!

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

توسط آن خدابنده (سینگلتون)

16 ژوئیه 2020

لینک به متن اصلی (انگلیسی): 

Albania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

خبرهایی که، علی رغم مشکلاتی که بواسطه همه گیری کوید 19 به وجود آمده است، می رسند حاکی از آن است که مذاکرات کمیسیون اروپا برای الحاق آلبانی به اتحادیه اروپا همچنان در جریان است. آلبانی، بطور خاص، در روند پیشرفت این مذاکرات مسائل جدی بسیاری دارد و این کشور برای تحقق انتظارات اتحادیه اروپا در زمینه مبارزه با جرم و فساد و همچنین ایجاد اصلاحات قضایی و سیاسی برای بهره مندی از پیوستن به اتحادیه اروپا تحت فشار می باشد.

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

دستگیری اخیر 5 مقام ارشد اداره مرزی و مهاجرت منطقه ای آلبانی به اتهام قاچاق انسان و کمک های غیرقانونی برای عبور از مرزها، پس از تحقیقات در مورد قاچاق غیرقانونی و سوء استفاده از اسناد مهاجران، عمق مشکلات آلبانی در این رابطه را نشان می دهد. همچنین هماهنگی سازمان سیا با مدیر کل پلیس ایالتی، آردی ولیو Ardi Veliu برای این دستگیری ها به ما یادآوری می کند که یکی از مشکلات آلبانی این بوده است که از هر طریق معنی دار به عنوان یک کشور عضو ناتو در زیر کنترل ایالات متحده ظاهر می گردد.

این دستگیریها به صورت ناخواسته، اما از یک جنبه قابل توجه که به آسانی نادیده گرفته شده است، نفوذ ایالات متحده برای حضور مجاهدین خلق، یک گروه تروریستی ایرانی که به عنوان یک فرقه کنترل ذهن عمل می کند، را می رساند. مجاهدین خلق در آلبانی که توسط دولت ترامپ حمایت می شود ادعا می کند که با سازمان سیا پیوند دارد. دولت آلبانی اجازه آزادی عمل بی سابقه ای به مجاهدین خلق داده است. آزادی عملی که صدام حسین حامی سابق مجاهدین خلق هرگز به آنان اعطا نکرد. در واقع، میزان تحمل و تبانی با رفتارهای جنایتکارانه مجاهدین خلق، مانند یک شاخص برای میزان فساد نهادهای مختلف آلبانی عمل می کند.

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است

در مورد دستگیری های پلیس، چندین عضو سابق مجاهدین خلق که در شهر تیرانا زندگی می کنند گفتند که آنها شگفت زده و البته آسوده خاطر شدند زیرا “این 5 پلیس همان پلیس هایی هستند که ما را مورد آزار و اذیت قرار داده اند و از دادن مجوز اقامت به ما و دادن حقوق اساسی ما خودداری می کنند. آنها یکی از ما را بازداشت کرده اند که تقریباً یک سال است او را بدون اتهام در حبس نگاه داشته اند. پلیس از طرف رهبران مجاهدین خلق این کار را انجام داده است”. آنچه آشکار می شود این است که سازمان مجاهدین خلق از خدمات ناعادلانه ی پلیس برخوردار است و اعضای مجاهدین خلق هیچ وضعیت قانونی مشخصی در کشور ندارند. هیچ شناسنامه، مجوز کار یا مدارک مسافرتی وجود ندارد. آنها پناهنده نیستند، آنها افرادی ناآرام و غیر قابل اتکاء هستند که خارج از چهارچوب قانون زندگی می کنند.

از زمان ورود به آلبانی در سال 2016، حضور مجاهدین خلق حتی در بهترین حالت همیشه مشکل ساز بوده است – سازمان مجاهدین خلق در امور داخلی و خارجی این کشور دخالت کرده است – و در بدترین حالت خطر امنیتی جدی را به دنبال دارد. بررسی رفتار مجاهدین خلق، فساد عمیق را در هر نهاد آلبانی آشکار می کند.

نمونه زیر طیف وسیعی از فعالیت های سازمان مجاهدین خلق در آلبانی را نشان نمی دهد که بی توجهی ساده به قوانین و هنجارهای جامعه میزبان، حتی سوء استفاده عمدی از نقاط ضعف در هر جنبه ای از کشور آلبانی از منطقه ای تا سطح ملی، را در بر می گیرد.

مجاهدین خلق:

حمایت معاون مبارزه با قاچاق کالا، دکتر الونا جبرئه Dr Elona Gjebrea از مریم رجوی را جلب نموده است، و این در حالی است که برده داری نوین مجاهدین خلق برای همه روشن شده است.

آب آشامیدنی را از یک منطقه گردشگری مهم برای اردوگاه خود منحرف کرده است.

در اولویت تأمین برق اردوگاه خود نسبت به ساکنان محلی قرار گرفته است.

مردم محلی با دفن یکی از کشته شدگان گروه در یک گورستان که در حال حاضر تراکم بالایی دارد، عصبانی شدند.

از معاینه پس از مرگ در مورد عضوی که در شرایط مشکوک درگذشت خودداری کرد.

مصاحبه های رسانه ای آن خدابنده، که فاش ساخت مجاهدین خلق جوانان آلبانی را برای مقاصد خود به خدمت می گیرند، حذف شد.

دو آکادمیسین ایرانی را به دروغ متهم کرد که تروریست هستند و از این امر به عنوان مدرک برای اخراج کارمندان دیپلماتیک سفارت ایران که آنان نیز از جانب مجاهدین خلق تروریست خوانده شدند استفاده کرد.

یک اردوگاه فراقانونی تأسیس کرد تا اعضای خود را در وضعیت برده داری نوین نگه دارد.

از برده ها برای اداره مزرعه ترول (نشستن پشت کامپیوتر و کار مستمر در فضای مجازی) علیه منافع ملی آلبانی استفاده می شد.

در امر آزادی عمل رسانه ها دخالت کرد تا مقالات مطلوب گروه منتشر شوند و مقالات انتقادی سرکوب گردند.

دسترسی به اردوگاه را ممنوع کرده و به روزنامه نگاران غربی که برای تهیه گزارش فعالیت در اردوگاه بسته در مانز نزدیک شده بودند مورد ضرب و شتم جسمی قرار دادند.

سیاستمداران و شخصیت ها را با پرداخت مبالغ هنگفت برای شرکت در جلسات خود و تبلیغ دستور کار ضد ایرانی دعوت نمود و از کشور آلبانی به عنوان سکویی برای پیش برد خواسته تغییر رژیم ایران به صورت خشونت آمیز استفاده کرد.

نمایشگاه کانون آوا در باشگاه خبرنگاران بروکسل – مجاهدین خلق، تروریسم بین المللی (مصاحبه ها)ا

سازمان مجاهدین خلق در پاسخ به افشاگری های فعالیت های خود، منتقدین را به “مأمور سرویس های اطلاعاتی ایران” متهم می کند – تهاجمات فرقه به منظور ترساندن اعضا و ایجاد تفرقه در صفوف یکپارچه منتقدین و منحرف کردن توجهات از فعالیت های غیرقانونی مجاهدین خلق بود.

حتی شهروندان محترم و مشهور آلبانی نیز از کارزار توهین و ارعاب مجاهدین خلق مصون نیستند. روزنامه نگار آلبانی جرجی تاناسی Gjergji Thanasi هنوز پیگیر شکایت خود علیه عضو برجسته مجاهدین خلق بهزاد صفری است زیرا جلسه دادگاه پس از به میان آمدن بهانه های جنجالی به تعویق افتاد. فعال حقوق مدنی و مورخ اولسی یازچی Olsi Jazexhi و وکیل حقوقی میگنا بالا Migena Bala به دلیل تحقیقات و انتقاد از این فرقه توسط مجاهدین خلق مورد تهدید به خشونت قرار گرفته اند.

چه باید کرد؟

بدیهی است، اگر اتحادیه اروپا از آلبانی بعنوان یک کشور عضو استقبال کند، باید کاری انجام شود تا نفوذ مجاهدین خلق در آن کشور ریشه کن گردد. در دو سال گذشته، کشورهای عضو اتحادیه اروپا فعالیت های مجاهدین خلق در اروپا را به شدت محدود کرده اند. مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، موظف شد تا از فرانسه خارج شود و مقر جدید وی در آلبانی می باشد. شکی نیست که اتحادیه اروپا در صورت ورود آلبانی، تحمل ورود دوباره گروه به خاک این اتحادیه را ندارد. اگر آلبانی آنها را با مدارک سفر به عنوان “پناهندگان” به رسمیت بشناسد دسترسی مستقیم به همه جای اتحادیه اروپا خواهند داشت.

وقت آن است که گروه را منحل کنیم.

در سال 2003 هنگامی که صدام حسین از قدرت برکنار شد، خانواده های اعضای مجاهدین خلق که عزیزان خود را به مدت دو دهه ندیده بودند، سفر خطرناک به اردوگاه اشرف را برای برقراری ارتباط با عزیزانشان انجام دادند. این خانواده ها با کمک یک سازمان غیردولتی به نام انجمن نجات به هم پیوستند و بنیاد خانواده سحر برای کمک به اعضای محروم در عراق ایجاد شد. از آن زمان آنها به صدها نفر که از مجاهدین خلق خارج شده اند کمک کرده اند تا به خانواده های خود مجدداً وصل شوند، بازپروری گردند و به زندگی عادی برگردند. در آن زمان، سازمان مجاهدین خلق از عراق به آلبانی منتقل شد، اما هنوز هم در سال 2020، بسیاری از افراد بدون اطلاع از نحوه عملکرد آنها، در دام می افتند.

در ماه اوت سال 2017، یک مقام وزارت امور داخلی در تیرانا با نمایندگان این خانواده ها ملاقات کرد و قول کمک داد. نماینده ایران اینترلینك آن خدابنده، در دیدار از تیرانا، توضیح داد كه خانواده ها چقدر برای حمایت و بازپروری و بازگشت اعضا به زندگی عادی بعد از ترک گروه مهم هستند.

از آن زمان مجاهدین خلق کمپینی را علیه خانواده های اعضای مجاهدین خلق که به آلبانی برای برقراری ارتباط با عزیزان خود مسافرت کرده یا می خواهند سفر کنند، با برچسب تروریستی و متهم کردن آنها به قصد کشتن بستگانشان، براه انداخته اند تا اطمینان حاصل نمایند که خانواده ها دستری به ویزا نداشته باشند.

درخواست خانواده ها از نخست وزیر آلبانی

در ماه مه امسال، طوماری از جانب خانواده ها خطاب به نخست وزیر آلبانی به بیش از یازده هزار امضا رسید. برای مشکلات این خانواده ها همدردی زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها پیر هستند و ناامید از ارتباط با عزیزان خود قبل از اینکه خیلی دیر شود می باشند. در این طومار از نخست وزیر آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه دهد با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق تماس بگیرند. ده ها خانواده درخواست های شخصی داده و نامه های فردی نوشتند. هنوز راما پاسخی نداده است.

مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، افتخار می کند که می تواند یک کنفرانس زوم zoom در آلبانی را در تاریخ 17 ژوئیه ترتیب دهد تا بتواند سخنرانانی که معمولاً برای میتینگ سالانه دعوت می کند، با هزینه کمتر دعوت نماید. در 16 ژوئیه، خانواده هایی از هر استان ایران که با زوم برای گفتگو ارتباط برقرار کرده اند پرسیدند “آیا رجوی خیلی می ترسد که ما با بمب به اردوگاه بیاییم، چرا او نمی تواند اجازه دهد عزیزان ما بتوانند با استفاده از زوم از راه دور با ما تماس بگیرند؟

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

اگر اتحادیه اروپا در مورد اجازه پیوستن آلبانی جدی باشد، مذاکره کنندگان از طرفین باید این موضوع را جدی بگیرند. همه گیری ویروس کرونا فرصتی عجیب اما واقعی برای برخورد با این مسئله به عنوان یک مسئله بشردوستانه به جای یک مسئله سیاسی یا تروریسم ارائه می دهد. اعضای مجاهدین خلق خلع سلاح می شوند، خانواده های اعضای نجات یافته آماده کمک هستند. باید از ادی راما در انجام این اقدام شجاعانه و تعیین کننده برای تأمین امنیت آینده کشور خود حمایت کرد.

به:

الیور ورهلی Olivér Várhelyi – کمیسر همجواری و گسترش اروپا

جنووا رویز کالاورا Genoveva Ruiz Calavera – مدیر بالکان غربی در کمیسیون اروپا

ایزابل سانتوس Isabel Santos – گزارشگر دائم پارلمان اروپا در خصوص آلبانی

زف مازی Zef Mazi – مذاکره کننده اصلی آلبانی برای عضویت در اتحادیه اروپا

دیوید مک آلیستر David McAllister – رئیس کمیته امور خارجه پارلمان اروپا

توسط آن و مسعود خدابنده

(پایان)

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

***

***

Anne Khodabandeh ICSA Conference

Anne Khodabandeh ICSA Conference

Mapping the Cult Landscape With a New Lexicon – Why Words Matter

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

Mojahedine-E Khalq (MEK) threat in #Albania: Anne Khodabandeh – Open Minds

Anne Khodabandeh, Open Minds, De-Radicalisation Consultant, PHOTO-EXHIBITION in Bruxelles
(International Terrorism Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Open Minds – Explaining Radicalisation for Prevent and Channel

Prevent Suffolk Conference Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Anne Singleton, Prevent Suffolk Conference
From Attraction to Action — How Young People Are Radicalized 

 Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Expert in cultic abuse and terrorism in the MEK speaks in London charity meeting

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds) BaghdadAnne Khodabandeh (Singleton), University of Baghdad: MEK’s Western backers are complicit in their deaths

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds) BaghdadAnne Singleton from Iran-Interlink
visits Camp New Iraq (Formerly Ashraf)
in wake of violence by loyalists of the Rajavi cult

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آلبانی-مانع-دیدار-خانواده-ها-با-بستگان/

آلبانی مانع دیدار خانواده ها با بستگان خود در اردوگاه مجاهدین خلق می شود. چرا؟

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی انجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2020:… دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد. این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید. چرا آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود؟ 

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

انجمن نجات مرکز تهران15 اردیبهشت 1399

دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد.

این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی

آن خدابنده ( سینگلتون) انگلستان و دکتر اولسی یازچی آلبانی

این طومار به فرقه مجاهدین خلق و رهبرشان مریم رجوی که به خانواده های جنگجویان خود تحت عنوان مأموران ایران حمله می کنند و تلاش می نمایند تا دولت آلبانی را از دادن اجازه به آنان برای آمدن و دیدار با بستگان مغزشویی شده شان در آلبانی برحذر دارند، اخطار داده است.

دکتر یازچی و خانم سینگلتون ماهیت مجاهدین خلق، وحشت آنان از رسانه های آزاد، دموکراسی و جامعه باز و تهاجم آنان به رسانه ها از جمله بی بی سی، کانال 4 انگلستان، روزنامه نیویورک تایمز، شبکه الجزیره و کلاً خبرنگاران را مورد بحث قرار می دهند.

آنان رفتار مجاهدین خلق، دولت آلبانی و دولت آمریکا که اردوگاه مجاهدین خلق در مانز را به مرکز فعالیت های غیرقانونی تبدیل کرده اند و اردوگاه اجباری برای هزاران مجاهد خلق که محروم از آزادی و حقوق بشر هستند را تجزیه و تحلیل می نمایند.

Why is Albania prohibiting Iranian families from meeting their relatives in MEK paramilitary camp?

Dr. Olsi Jazexhi discusses with Anne Khodabandeh a petition that an Iranian NGO, Nejat Society  https://www.nejatngo.org/en/posts/10625 has sent to the Prime Minister of Albania, Edi Rama.

لینک به منبع

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگریهای-جداشدگان-مجاهدین/

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم استصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و نهم دسامبر 2019:… خانم سینگلتون که یک شهروند انگلیسی بوده وسال های سال دراسارت ذهنی شما قرار داشت، بعنوان یک نجات یافته   کاملا محق است که درهر کنفرانسی که به زندگی اومربوط بوده  وبه زندگی دوستان سابق اش هم کماکان ربط دارد ،شرکت کند واین امر هیچ ایرادی ندارد. اگر این کنفرانس ها وشرکت درآن ایرادی داشته باشد ، کنفرانس های عریض وطویل مریم با آن هزینه های هنگفت که عده ای ازدشمنان قسم خورده ی مردم ایران وروسپیان سیاسی نام آور درجریان آن کنفرانس ها برای نابودی ایران ارائه ی طریق میکنند، ازچه خصلتی برخوردار است؟! افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است 

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم استAnne Khodabandeh (Singleton) European Parliament 

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است !

3دی 1398

زمانی که با مساعدت ودستور آمریکا وهزینه های گزاف  عربستان و … رئیس جمهور آلبانی در قلعه ی مانز حضور یافته وبجای اعتراض به نقض قوانین کشورش دایر بر جدا کردن قسمتی از خاک آلبانی وخلع ید از پلیس ومقامات این کشور در رسیدگی به جرائم انجام گرفته دراین مقر ، به تعریف حق کشیها و سرکوب های مریم و رجوی وپادوانش میپردازد، اعتراض به استخدام یک منشی یا مترجم که بتواند سخنان نجات یافتگان ازاسارت رجوی را در روزنامه یا فرستنده ای ترجمه کند ، کار کاملا شرم آور ومسخره ایست که از سازمان مجاهدین خلق سر میزند که خود را صاحب جهان میداند وحقی برای هیچکس قائل نیست!

در رابطه با این موضوع ، بند رجوی چنین نوشته است:

” بنا به منابع مجاهدین خلق، رژیم ایران با خریدن شوهای تلویزیونی در آلبانی برای پخش مصاحبه با مامورینی که خود را از « اعضای سابق مجاهدین» معرفی و علیه مجاهدین دروغپراکنی میکنند،‌ برای عملیات تروریستی اش زمینه سازی سیاسی میکند. این مامورین بدلیل اینکه خارجی و ایرانی هستند، برای فعالیتهایشان به مامورین محلی نیاز دارند که راه کارها را به آنها نشان بدهد. برای مثال در کنار این افراد در تصاویر ویدیوی منتشر شده همواره یک نفر آلبانیایی بنام اولسی یازچی حضور دارد “.

دکتر اولسی یازچی تاریخدان آلبانیایی کانادایی: مجاهدین خلق در کشور من دکتر اولسی یازچی تاریخدان آلبانیایی کانادایی: وضعیت مجاهدین خلق در کشور من 

ما این انسان های زجرکشیده را که اعضای سابق مجاهدین خلق بوده و قدرت تحملشان دربرابر حق کشی های بعمل امده از طرف رجوی واعوان وانصارش را نداشته و اورا ترک کرده ودرحد بضاعت مالی کم خود، در رسانه ها ستم رفته برخود ودوستانشان را به تصویر میکشند، بانام وتصویر میشناسیم ومیدانیم که شما  صرفا برآنها انگ میزنید .

آنهم در زمانی که این حقوق ابتدائی را دارند که  برعلیه رجوی وگماشتگان درجه اولش دردادگاه های جنائی اقامه ی دعوا کنند که بعلت کارشکنی های آمریکا و دولت های کوچک تر زیر دستش و عدم توانائی مالی  عملا نمیتوانند ، مصاحبه با معدودی رسانه ی بقول خودتان کم تیراژ وکم بیننده را برآنها نمیبخشید!

درزمانی که سازمان ازلابی های زیادی برای پوشاندن جنایاتش استفاده میکند و گرانترین وکلا را دراختیار دارد ، شما اینقدر تنگ نظر وبی مروت هستید که حق داشتن یک مشاور یا یک مترجم را بر کسانی که زندگی شان را تباه کرده وچه بسا صدها نفر ازکسان انها را به کشتن دادید ، برنمیتابید ، باردیگر نشان میدهید که ازچه استبداد رای و انحصار طلبی که خاص فرقه ی های منحط است ، بهره مند هستید!

بازهم :

” اولسی یازچی در نوامبر ۲۰۱۷ کنفرانسی در هتل دورو در تیرانا علیه مجاهدین خلق ترتیب داد. میهمان ویژه اولسی یازچی یک مامور بدنام وزارت اطلاعات رژیم ایران بنام ان سینگلتون بود که در لندن مستقر است “.

خانم سینگلتون که یک شهروند انگلیسی بوده وسال های سال دراسارت ذهنی شما قرار داشت، بعنوان یک نجات یافته   کاملا محق است که درهر کنفرانسی که به زندگی اومربوط بوده  وبه زندگی دوستان سابق اش هم کماکان ربط دارد ،شرکت کند واین امر هیچ ایرادی ندارد.

اگر این کنفرانس ها وشرکت درآن ایرادی داشته باشد ، کنفرانس های عریض وطویل مریم با آن هزینه های هنگفت که عده ای ازدشمنان قسم خورده ی مردم ایران وروسپیان سیاسی نام آور درجریان آن کنفرانس ها برای نابودی ایران ارائه ی طریق میکنند، ازچه خصلتی برخوردار است؟!

آن خدابنده سینگلتون کنفرانس تیرانا، آلبانی مجاهدین خلق مریم رجوی Understanding Radicalisationas Cultic Abuseto Support Prevent and Channel

درقسمت دیگری ازاین نوشته ی مورد نقد باند رجوی، جدا شدگان و … تهدید شده اند که بزودی حکومت ایران سرنگون میشود ومدارک وزارت اطلاعات نشانه هایی از وابستگی شما ها میدهد ومثلا گیر میافتید وبد عاقبت، که ارزش نقد وبررسی را ندارد ودراصل قولی است که مجاهدین بخودشان داده اند که از جنس سر خرمنی است:

بزک نمیر بهار میآد

خربزه وخیار میآد

Anne Khodabandeh (Singleton) exposing Maryam Rajavi’s MEK activities in Albania

در هر صورت، جا دارد که ازاین زحمات جدا شدگان ودوست عزیزم آقای مهندس خدابنده که با ان امکانات بسیار کم ، کارهای درخور تحسینی در راستای ضربه زدن به ریشه های تروریزم انجام میدهند ، تشکر گردد.

دستمریزاد  گفتن به او ، دوستان وهمسر فداکارش که  باند ضدملی رجوی را اینهمه به وحشت انداخته اند ، فعلا تنها کاری است از دست من برمیآید.

دعای خیر خانواده های گرفتار بدرقه ی راهتان باد!

صابر  تبریزی

پایان

افشاگریهای جداشدگان مجاهدین ، مبارزه بر علیه تروریزم است !

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا 

***

The Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuseThe Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

OLSI JAZEXHI AlbaniaAmerica is turning Albania into a safe haven for international Jihadism: an interview with Dr. Olsi Jazexhi

Anne Khodabandeh Singleton European Parliament 2018MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018Iran: US masters responsible for today terror attack in Ahvaz. (Joint “al-Ahwaz” and “MEK” terror attack)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/زندان-در-تیرانا-فرشته-نجاتا/

زندان در تیرانا (+ فرشته نجات)ا

Anne Khodabandeh Singleton Tirana Albania Ex MEKبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، اول دسامبر 2017:… دلم داره تاپ تاپ میزنه واسه دیدن کسی که تمام زندگیش رو صرف رسوندن صدای ما بی صداها کرده، از اسم خودش هم مایه گذاشته، حتی تا کنار اشرف نفرین شده هم اومده، ایادی رجوی سنگ بهش زدن، ولی دست از مبارزه بر نداشت. بار اول که شنیدم اومده آلبانی ولی من نتونستم ببینمش واقعا ناراحت بودم، ولی امروز … 

آن خدابنده سینگلتون تیرانا آلبانی نجات یافتگان از فرقه رجویعیب حافظ گومکن واعظ، که رفت از خانقاه / پای آزادی چه بندی؟ گر بجایی رفت، رفت.

زندان در تیرانا

محمد علی قدرتی (مستعار)
لینک به منبع

با ساختن مقر جدید و سیاج (حصار) کشی دور آن رجوی می خواهد جلوی فرار افراد را بگیرد. باز رجوی می خواهد افراد را دور از دنیای آزاد و دور از ارتباط با بیرون اسیر نگاه دارد. درست همان چیزی که در اشرف و در لیبرتی در عراق درست کرده بود. آنجا به دروغ می گفت امنیت نیست. ما شاهد بودیم که چه در زمان صدام حسین معدوم و چه بعد از سرنگونی او همیشه حفاظت در اطراف پادگان اشرف بود. ولی الان در کشور آلبانی برای آدم سوال می شود که اینجا دیگر چرا سیاج کشی و حبس کردن افراد و قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون؟ راستی واقعا آیا کسی هست که نداند رجوی حقا از چه می ترسد؟

واقعیت اینست که رجوی نمی خواهد افراد با دنیای بیرون از فرقه ارتباط داشته باشند و اینطوری با زندان سازی و قطع نفرات از دنیا می خواهد افراد را اسیر فرقه خودش نگاه دارد. کمااینکه سال های زیاد در عراق این کار را کرد. الان هم با بردن افراد به یک محل دور افتاده در خارج از شهر تیرانا و سیاج کشی باز دارد همان زندان را برای افراد درست می کند.

ما که در بیرون فرقه رجوی هستم و مدتی است در این کشور زندگی می کنیم هیچگونه مشکل امنیتی برای فرقه مشاهده نکرده ایم، پس رجوی از چه چیزی ترس دارد که افراد باید حتما به نقطه دوری در خارج از تیرانا بروند و در محوطه ای مانند زندان باشند.

واقعیت اینست که چون خودم سال های زیادی اسیر فرقه رجوی و دور از دنیای خارج بودم متوجه این خطر دوباره برای دوستان اسیر خودم هستم. الان از تمام خانواده ها که عزیزانشان اسیر این فرقه هستند درخواست دارم تا هدف رجوی از این جابجایی را به افکار عمومی دنیا برسانند و به همه اطلاع دهند که رجوی زندانی دیگر اینبار در آلبانی ساخته است.

واقعیت اینست که این افراد هیچ چشم اندازی برای زندگی آینده خودشان در حال حاضر ندارند

مسعود رجوی هم بهتر است توجه کند که کشور آلبانی پایان راه است. حال هر چقدر مریم رجوی از فرانسه بیاید و برود تا جلوی فروپاشی این فرقه منحوس را بگیرد و هرچقد دور آنها سیاج بکشد سودی نخواهد داشت.

به امید و با آرزوی روزی که تمام اسیران فرقه رجوی نجات پیدا کنند

نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی
محمدعلی قدرتی

فرشته نجات

اکبر حسنی (مستعار)
لینک به منبع

دلم داره تاپ تاپ میزنه واسه دیدن کسی که تمام زندگیش رو صرف رسوندن صدای ما بی صداها کرده، از اسم خودش هم مایه گذاشته، حتی تا کنار اشرف نفرین شده هم اومده، ایادی رجوی سنگ بهش زدن، ولی دست از مبارزه بر نداشت. بار اول که شنیدم اومده آلبانی ولی من نتونستم ببینمش واقعا ناراحت بودم، ولی امروز دارم میرم که ببینمش.

رسیدم به محل ملاقات، واقعا از تعجب خشکم زد، چون توی ذهنم حتما باید بازرسی بدنی و اینطور ببخشید مزخرفات که توی فرقه اجرا میشد، خدا چقدر این زن بی ادعاست، مثل یک دوست صمیمی کنار ما واستاده بود، بدون اینکه به قول معروف خودش رو واسه ما بگیره، با ما خوب فارسی صحبت می کرد.

با تک تک ماها دست داد، خودش رو طبق رسوم معمول معرفی کرد، ما هم خودمون رو معرفی کردیم، اصلا باورم نمی شد که خودش باشه، چون هر چی عکس تا حالا دیده بودم از زیر دست مامورین فوتوشاپ رجوی در اومده بود، وسط صحبت بودیم خیلی معمولی سوال کرد اسمت یادم رفت که دوباره خودم رو معرفی کردم.

گرچه آمدن به آلبانی برای ایشون پر واضحه که خیلی ریسک داره، چون رجوی با شنیدن اسمش خودش که هیچ تمام بنیان پوشالی دروغ و فریبش میلرزه، به قول معروف تشنه به خون خانم آن سینگلتون هستن، تروریست های رجوی هم که توی خیابون های اینجا ولو هستند، یادم میاد روزی که برای اولین بار اسم و عکس خانم سینگلتون رو توی نشستی که رجوی گذاشته بود دیدم و شنیدم.

اون ملعون گور به گور شده که بالاخره گورش هم معلوم نشد با یک قیضی میگفت وای امان از دست این زن، هر کاری میکنیم این همه جا پنبه ما رو میزنه. از کناریم سوال کردم این زن کیه که رجوی اینقدر بهم ریخته. گفت این زن رو در روی رجوی سینه سپر کرده و جلوش وایساده.

وقتی سر صحبت باز شد ازش سوال کردم خانم سینگلتون نمیترسی بدون محافظ به آلبانی اومدین قبلش هم عراق آمده بودی؟ با لبخندی گفت من حاضرم برای آزادی زندانیانی که اسیر چنگال رجوی هستند و برای رسوندن صدای شماها از همه چیزم بگذرم.

توی دلم هزاران بار بهش درود فرستادم

بعد از مشکلات ما آزاد شده ها سوال کرد

براش از مشکلاتی که فرقه رجوی برامون ایجاد کرده و میکنه گفتیم، از اینکه بدون دلیل همش به ما فشار میاره همه رو بدقت داشت گوش میکرد.

وقتی نفرات داشتند صحبت میکردند که چه بلاهایی سرشون اومده توی اشرف و اردوگاه مرگ لیبرتی دیدم چشماش پر از اشک شد، قطرات اشک بی اختیار داشت پایین می آمد. با خودم گفتم خدایا این کیه دیگه، این کجا با این صمیمیت و دلسوزی، اون مریم رجوی کجا که آدمها گلوی خودشون رو هم پاره میکردن صداش کنن ولی اصلا محل نمیگذاشت، تازه دو قورت و نیمش هم باقی بود، اون مریم فقط بلد بود از اون مسعود خائن و جانی مفقود الاثر تعریف و تمجید کنه.

دست تقدیر رو میبینید؟ اسم همسر خانم سینگلتون هم مسعوده، ولی تنها چیزی که هر وقت بعد از گفتن اسم همسرش میگفت این بود که مسعود شب و روز نداره که اسیران رجوی آزاد بشن، میگفت مسعود، مخصوصا بعد از جابجایی، تمام هم و غمش اینه که الان بچه‌ها چکار میکنن.

تمام این همه همدلی از یک جا سرچشمه می‌گیره، هم خود خانم سینگلتون و هم همسرشون و هم برادر همسرشون سالها اسیر چنگال رجوی بودن، برای همین قشنگ حرف و مشکلات نفرات رو میفهمن، به قول معروف دستشون بر آتیش بوده، نه مثل مریم رجوی و شوهرش مسعود رجوی که فقط بلد بودن ضابطه وضع کنن و فرمان بدن که یاد آور قرون وسطی باشه.

از نشستهای تفتیش عقاید گرفته تا هر چیز دیگری که انگار نفرات باید زره زره زجرکش بشن

ولی خانم سینگلتون هر کاری کرد و میکنه فقط برای اینه که صدای ما بی صداها باشه، به قول معروف خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
وسط حرفاش دید من توی فکر رفتم ازم سوال کرد فلانی چی شده، گفتم اصلا فکر نمی کردم که شما اینقدر با نفرات راحت باشین، جوابی که شنیدم تعجبم رو بیشتر کرد، گفت ما و شما نداریم همه ما چندین سال از بهترین سالهای عمر خودمون رو از دست دادیم.

با خودم فکر کردم که واقعا این زن یک فرشته است که برای نجات ما اومده، که لااقل میتونه صدایی باشه برای ما بی صداها

امیدوارم بتونم دوباره ایشون رو ببینم

اکبر حسنی اسیر آزاد شده از فرقه رجوی در آلبانی

*** 

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10944

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

آن سینگلتون خدابنده

آن خدابنده (سینگلتون)، مشاورین استراتژی خاورمیانه، شانزدهم می ۲۰۱۴: … دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت. در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIControversial Iranian Exile Shakes up Canadian Parliament’s Human Rights Program (Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

بزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

اگر چه کانادا بخشی از کشورهای مذاکره کننده با ایران (پنج بعلاوه یک) نیست ولی این کشور با هدف استفاده از “حقوق بشر” برای تحت تاثیر قرار دادن موضع ایران برنامه ای را تحت نام “هفته حسابرسی از ایران در پارلمان” در پارلمان آن کشور آغاز کرد. ولی دیروز شاهد بودیم که این برنامه بجای تاثیر گذاری به شویی بی برنامه تبدیل شد که هدفش صرفا ایجاد دشمنی، تنفر و انزجار بود و بنظر میرسد که قصد آن قبل از هر چیز سعی در جلوگیری از بوجود آمد راه حلی بین ایران و قدرتهای غربی باشد. البته بنظر میرسد که با توجه به بی برنامگی و عدم وجود تفکری معقول در پشت آن، این تحرک نخواهد توانست تاثیری بر روند مذاکرات داشته باشد. شروع این برنامه یک هفته ای از همان آغاز با گزارش علی غریب در نشریه نشین و افشای دستهای پشت پرده آن بشدت به ضد خودش تبدیل شد

وارد کردن نفر دوم گروه بدنام مجاهدین خلق (فرقه رجوی، ارتش خصوصی صدام) یعنی مریم رجوی که خودش را بنام “رئیس جمهور منتخب” ایران آینده معرفی می کند شکست این هفته و این برنامه را تضمین کرد. همه میدانند که این سازمان مجادین خلق خودش کارنامه ای بسیار قطور از نقض حقوق بشر را با خود یدک می کشد. از طرف دیگر واقعیت این است که این گروه بشدت مورد تنفر ایرانیان چه در داخل این کشور و چه در کشورهای خارجی هم هست.

واضح بود که بسیاری از مدعوین از شرکت همزمان با این فرد در این جلسه شانه خالی کنند. دکتر احمد شهید، نماینده ویژه سازمان ملل در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران یکی از این افراد سرشناس بود که در این روز حضور نیافت.

در میان بقیه مدعوین هم شکاف ایجاد شد. برخی معتقد بودند که وارد کردن مریم رجوی نه تنها به نفع دوایر ضد ایرانی نیست که اساسا به منافع اسرائیل خدشه وارد می کند. برخی دیگر اساسا با بنیان و پایه چنین حضوری مخالفت میکردند. علی غریب در گزارشش اینطور میگوید: “یکی از فعالین حقوق بشر که روی موضوع ایران کار می کند و بخاطر کارش خواست که نامش ذکر نشود نگرانی دیگر مدعوین فعال در زمینه حقوق بشر را مطرح کرده است. حضور همزمان با سرکرده گروه بدنام مجاهدین خلق (مریم رجوی) بشدت “بی ربط به موضوع” و از طرف دیگر “زهر آگین” است. باید گفت که بسیاری از ایرانیان با نقطه نظرات متفاوت سیاسی در این زمینه بخصوص اشراک نظر دارند. تا جایی که این زمینه مشترک اکنون به برخی از اعضای خود این سازمان هم بسط یافته است”.

نتیجه این که حامیان مریم رجوی مجبور شدند تا به وی بگویند که “سخنرانی” اش را محدود کند و قسمتهایی از آن را حذف کند. آنها از وی خواستند که صرفا به وضعیت مجاهدین خلق در کمپ عراق بپردازد و حرف دیگری نزند. با این حال مریم رجوی چیزی بجز مقداری مزخرف و خرواری از دروغ آشکار برای ارائه در چنته نداشت و همینها را هم تحویل این جمع داد.

حضور وی از طریق اسکایپ و ویدئو در این جلسه در زمانی رخ داد که وی قبل از آن برای چندمین بار نتوانست ویزای امریکا را دریافت کند. لابی های اسرائیل باز میخواستند با بردن وی به واشنگتن مذاکرات هشتم می را تحت الشعاع قرار دهند. رجوی البته بارها برای حضور در کانادا هم فرم ویزا پر کرده است که بنظر میرسد وی در آن کشور هم خیلی محبوبیت نداشته باشد و مورد استقبال قرار نمی گیرد. النهایه مریم رجوی مجبور شد از مقر فرماندهی فرقه مجاهدین در خارج پاریس سخنانی را که بشدت سانسور شده بود تا قابل شنیدن و تحمل در جمع فعالین حقوق بشری گردد را از طریق اسکایپ ارائه داد. با این حال بسیاری از شنوندگان این احساسشان را بیان کردند که بنظر میرسد سرشان کلاه گذاشته شده است.

حضور مریم رجوی، یک پشتیبان و عضو فعال در جمع صدامی ها، القاعده و داعش (حکومت اسلامی عراق و شام) در عراق در این جمع مشخصا پشت پرده، هدف و خواسته دعوت کنندگان از وی در این برنامه را رسوا کرد.

در حالی که قابل درک است که موساد از مجاهدین خلق بعنوان نیرویی مزدور برای قتل دانشمندان ایرانی استفاده می کند یا برای رد گم کردن و سفید شویی اطلاعاتش در مورد مسائل اتمی از فرقه بدنام رجوی بهره می برد، ولی باید گفت هیچ کس در جهان رنگ کردن این زن بعنوان “فعال حقوق بشر” را نخواهد خرید. این حرکت آخرشان بی نتیجه و مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است.

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin KhalqAnne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

همچنین: