چالش اتمی و استراتژی مجاهدین خلق

چالش اتمی و استراتژی مجاهدین خلق

مریم رجوی تروریستکانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دوم اوت 2015:… خورد و خوراک و شرایط زیست مجاهدین که همان جنگ و بحران و خونریزی و آشوب و بحران است طبیعتأ خلق و خوو شخصیت آنها را نیز تعیین میکند . آشوب طلبی و خونریزی و زیاده طلبی وتوطئه و دروغ وفتنه گری بخشی ازعوارض طبیعی این استراتژی است. این استراتژی لزوم صداقت و شرافت در مبارزه برایش …

مریم رجوی تروریستاگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

لینک به منبع

چالش اتمی و استراتژی مجاهدین خلق

در ایران معلمین بخاطر خواسته های صنفی اعتصاب میکنندودستگیر میشوند , این تیتر؛ خبرجنجالی سایت های مجاهدین میشود , این خبر سیاسی جلوه داده شده و البته مرتبط با مجاهدین؛ تا شرایط برای معلمان سخت تر شده و امکان تبلیغات برای سازمان بیشتر شود؛ مریم رجویبرای معلمان پیام میفرستدو گزارش وتحلیل پیاپی حاکی از اعتصاب معلمان در رابطه با فراخوان سازمان است ؛ گزارشات ساختگی از معلمان که برای مجاهدین فرستاده اند پخش میشود ,و البته پابپای این تلاشها تماسهای تلفنی در پوش خبرنگار ومصاحبه کننده سعی میکنند به خبری و صدایی دست پیدا کرد یا ارتباط را باورپذیر سازند.

معلمان آزاد میشوند ! درمجاهدین خلق که اینهمه دلواپس دستگیری مجاهدین بودند خبری از شادی نیست ؛ شادی پیشکش حتی خبر آزادی هم درسایتهای آنها درج نمیشود .

سالهاست استراتژی مجاهدین همین است و بس , بعد از شکست استراتژی و تاکتیک مبارزه مسلحانه ؛ این حرکت جای خالی یک استراتژی شفاف مبارزاتی را پرکرده است , آنها دیگر از سلاح حرفی نمیزنند بجز درخواست سلاح برای دفاع شخصی از دولت عراق و آمریکا ,دست گرفتن سلاح که روزی ناموس مجاهد خلق خوانده میشد به یک رویا برای آنها تبدیل شده , ارتش آزادیبخش حالا درگیر مظلوم نمایی وطلب تجهیزات پزشکی ورفاهی است که البته این هم به وضوح روشن است که خواست رهبران مجاهدین نیست , همین استراتژی ذکرشده کاربرد داخلی نیز دارد , یک خواسته صنفی تبدیل به یک خواسته سیاسی شده و باعث درگیری و کشته شدن مجاهدین مستقر در لیبرتی بشودمنتهای آرزو و خواست رهبران محاهدین است .مجاهدین موجوداتی هستند که برای ادامه حیا ت نیاز به جنگ و بحرا و نا امنی دارند , آنها سالیان دور امکان فراهم کردن شرایط حیات خود را داشتند اما امروزه به شدت به دنبال این شرایط هستند ,از داعش و سوریه و انفجارهای عراق گرفته تا درگیری لیبرتی نشینان با گارد عراق و از طرفی در ایران از منازعات مجلس گرفته تا دستگیری زورگیران و کلاه برداران .

مجاهدین حتی در نمایشاتی مثل حمع آوری پول به اسم همیاری و در واقع برای سفید سازی پولهایشان ؛این استراتژی را نیزمدنظر قرار میدهند , آنها مدعی میشوند که مقداری پول را از هموطنان ایرانی در قالب یگانهای مجاهد خلق دریافت کرده اند و حتی بیشتر از این مدعی میشوند که از زندانیان سیاسی درون زندان پیام و پول دریافت کرده اند , البته امیدشان این است که فشار بر مردم و زندانیان افزایش یافته و بوجود آمدن بحران موجب رسیدن خون به پیکر نحیفشان شود . برای پیشبرد این استراتژی حتی به تناقضات آن فکر نمیکنند که چطور از لیبرتی که از نظرآنها نمونه جامعه ایده آل فرداست هیچیک از اعضا نمیتوانند برای خانواده هایشان پیام بفرستند اما از زندانهای به زعم مجاهدین قرون وسطایی این امکان وجود دارد.

خورد و خوراک و شرایط زیست مجاهدین که همان جنگ و بحران و خونریزی و آشوب و بحران است طبیعتأ خلق و خوو شخصیت آنها را نیز تعیین میکند . آشوب طلبی و خونریزی و زیاده طلبی وتوطئه و دروغ وفتنه گری بخشی ازعوارض طبیعی این استراتژی است.

این استراتژی لزوم صداقت و شرافت در مبارزه برایش نامفهوم است و برای همین مجاهدین بطور ذاتی با همه جنگ طبان و آشوبگران همکاسه و همدست میشوند , این دیگر یک ایدئولوژی در منطقه است که داعش و اسرائیل و عربستان و مجاهدین را هم مذهب کرده است . بلاتکلیفی و تناقضهای موضعگیری در توافق هسته ای نیز از همین جا ناشی میشود.

مسعود رجوی میگوید که این توافق رژیم ایران را به سرنگونی نزدیک تر کرده است و از آن با زهر اتمی یاد میکند. او توافق را بطور خلاصه حاصل سالیان جاسوسی اتمی خود میدانند؛ مهمتر از همه بابت آن تبریک میگوید ,تا اینجای کار قابل فهم است که برای ابراز وجود و نینداختن خود از تک و تا چنین بگوید گرچه هیج توضیحی نمیدهد که اگر چنین است چرا تا قبل از توافق بطورتمام قد مخالف بود و همپای نتانیاهو خواستار حمله نظامی و تحریم بیشتر بود ! اگر توافق مثبت و خوب است حتی بامعیار شما چرا با آن مخالف بودید و سنگ اندازی میکردید و حتی روز آخر به اصطلاح برای بهم زدن بساط افشاگری جور کردید که به دلیل سابقه کسی توجهی نکرد. اگر بعد از توافق متوجه شدید که این توافق در جهت اهداف شما و سرنگونی رژیم است که مشکلی ندارد بعضی ها ممکن است دیر متوجه موضعی بشوند اما چرا حتی بعد از پیام مسعود رجوی بازهم با توافق مخالفت میکنید و همپای کنگره آمریکا شعارمیدهید .و همپای مخالفان داخلی و خارجی یقه پاره میکنند و آشکارا به امید بهم خوردن توافق هستند .

چیزی که مجاهدین را نگران کرده صلح و خاورمیانه امن تر است همان چیزی که راه نفس آنها را مسدود میکند و ادامه حیات را برایشان مشکل.

کانون وبلاگنویسان از همه هوداران و اعضای مجاهدین میخواهد برای سلامت روحی خودشان هم که شده در مقابل این استراتژی ایستاده و حتی اگر این موضوع را قبول ندارند ضمن تفکر در این باره این سئوال را از مسئولین سازمان بپرسند که استراتژی شفاف سازمان برای سرنگونی جمهوری اسلامی چیست؟ فطعأ نخواهند گفت سوار شدن بر بحران و فتنه و توطئه و جنگ و بحران اما مطمئن باشید هر جوابی بدهند شما درک بیشتری از سازمانتان خواهید داشت , این حداقل حق شماست که کورکورانه و متناقض و مبهم به هواداری نپردازید . اگر هم احیانأ جواب قانع کننده ای دارید ارسال کرده تا درج کنیم ویا در سایتهای خودتان اقدام به درج آن نمایید , سعی کنید یکبارهم که شده بدون فحاشی و تهمت در یک گفتگو شرکت کنید بگذارید این نسیم به شما هم بوزد باورکنید قبل از همه به سود سلامت روحی و روانی خودتان است .

پاورقی:

1-متن صحبتهای مسعود رجوی در باره توافق را گوش کنید علیرغم تبریک از امتیازات آمریکا به جمهوری اسلامی مینالد و از جنگ عراق و سقوط اربابش (صدام حسین ) توسط آمریکا گله میکند.

2-مسعود رجوی که در ظاهر توافق را حاصل اقدامات سازمانش میداند که جمهوری اسلامی را مجبور به توافق کرده است در تناقضی آشکار از بهم خوردن کارهایشان و بی نتیجه ماندن همه اقدامات سازمانش مینالد چرا که قصد سازمان از این اقدامات ترغیب حمله نظامی آمریکا به ایران بوده است امری که ریاست عملیات افشاگری آنها توسط اسرائیل را باورپذیر میسازد.

3-مسعود رجوی میگوید که چرا اتحادیه اروپا و آمریکا بابت 110 بار افشاگری مجاهدین چرا هیچ تشکر رسمی از مجاهدین نکرده اند , چیزی که به لحاظ کاربرد داخلی برای مجاهدین حیاتی بود.

4-مسعود رجوی به جنگ با جمهوری اسلامی تاکید میکند اما همانطور که انتظار میرفت بدون مشخص کردن استراتژی مشخص و البته اینبار کمی نا امیدانه که گویا همپیمانان خارجی را لااقل بخشی از آنها را در این جنگ از دست خواهد داد.

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20044

چرخ و دندهای توافق وین و جیغ های بنفش مسعود رجوی

مسعود رجوی و  فروغ جاویدان سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۵:… رجوی به شدت از توافق وین سرخورده شده است و به برخورد دوگانه غرب در خصوص وضعیت عراق و ایران اشاره می‌کند و این‌که چرا آمریکا بر سر تسلحیات عراق به این کشور حمله کرد، مردم آنرا کشت و خاک آن را به توبره کشید ولی در رابطه با ایران که همان کیس بود به مذاکره نشست و آخر سر …

مسعود رجوی و  فروغ جاویدان ابراهیم خدابنده: بسته شدن شکافی دیگر، رجوی در بن بست استراتژیک

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

لینک به منبع

چرخ و دندهای توافق وین و جیغ های بنفش مسعود رجوی

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

در شامگاه روز ۰۴/۰۵/۱۳۹۴ پیامی از مسعود رجوی رهبر کوتوله مجاهدین بر خروجی وب سایت های این گروه قرار گرفت. این پیام مطول و البته خسته کننده که بصورت مصور هم تهیه شده بود حاوی هیچ نکته‌ی جدید، جز سوز و گداز رجوی از اینکه روزگار بر وفق مراد وی نمی‌چرخد نبود.

بخش های عمده این پیام، فیلم‌های برگرفته از برنامه‌های خبری تلویزیون ایران در خصوص مذاکرات هسته ای با کشورهای ۱+۵ بود که البته برای بینندگان غیر تشکیلاتی خسته کننده ولی برای اعضای تشکیلات مجاهدین که خود حق استفاده مستقیم از رسانه ها را ندارند چیز جدیدی بود.

این پیام نیز مثل پیام های قبلی رجوی که گویی می‌رود تا جهانی را تغییر دهد همچنان با بوق و کرنا و ساز و دهل همراه بود. بقول آن ضرب و المثل ایرانی که میگوید: آفتابه و لگن ده دست ، شام و ناهار هیچی، این پیام نیز علیرغم ظاهری بزک شده خالی از محتوا بود.

بنظر میرسید این همه زرق و برق و کش دار کردن پیام ، صرفا جهت جلب توجه اعضای مجاهدین به پیام رجوی بوده و صرفا مصرف داخلی داشته است.

در پیام رجوی برخی نکات قابل تامل وجود داشته که در شان پاسخگویی است. ذیلا و البته بصورت فشرده و کوتاه به آن پرداخته میشود.

۱ – رجوی در قسمت اول پیامش همچنان به مزدوری و خیانت به سرمایه‌های ملی مردم ایران که هیچ ربطی به حاکمیت ندارد می‌بالد و با وقاحت وصف نشدنی عامل اصلی زمین‌گیر شدن ایران در زمینه اتمی را افشاگریهای مجاهدین که از ۳۰ خرداد سال ۱۳۷۰ تا سال ۱۳۹۴ ادامه داشته دانسته و آنرا بعنوان یک فاکتور مهم در عقب‌نشینی ایران از ساخت بمب اتمی تفسیر و تحلیل می‌کند.

۲ – رجوی به شدت از توافق وین سرخورده شده است و به برخورد دوگانه غرب در خصوص وضعیت عراق و ایران اشاره می‌کند و این‌که چرا آمریکا بر سر تسلحیات عراق به این کشور حمله کرد، مردم آنرا کشت و خاک آن را به توبره کشید ولی در رابطه با ایران که همان کیس بود به مذاکره نشست و آخر سر هم غنی سازی ایران را به رسمیت شناخت. رجوی سالیان سال بود که روی حمله آمریکا به ایران سرمایه گذاری کرده بود. برای رجوی نه مردم ایران مطرح است و نه خاک و کشور. حال حسرت میخورد که چرا آمریکا به ایران حمله نکرد و سایه جنگ و تحریم از سر مردم ایران دور شد. آنچه که این رهبر خود خوانده نادان و کوتوله را راضی کرده و میکند بمباران شهرها و نابودن ساختن آن همانند کشور عراق است. این البته از نوع وطن فروشی ناب در قرن بیست و یکم است که هنوز کسی به پای او نرسیده است.

۳ – رجوی از اینکه در جریان حمله آمریکا به عراق مجاهدین نیز بشدت ضربه خوردند از این کشور گله مند است. اینکه چرا آمریکا علیرغم اینکه همه بلایا را بر سر مجاهدین در خاک عراق آورد (بمباران قرارگاهها، خلع سلاح و . . .‌) ولی هیچگاه از مجاهدین عذرخواهی نکرد. در این قسمت از بحث، رجوی تلاش می‌کند با رندی تمام ضمن سرپوش گذاشتن بر مزدوری مجاهدین به آمریکا حداقل در زمان حضور نیروهای آمریکائی در عراق، که واحدهای شناسایی و اطلاعاتی مجاهدین آنان را همراهی میکرد، بگوید که ما هم مظلوم واقع شدیم و اگر مزدور آمریکا بودیم پس چرا آنها این بلاها را بر سر ما آوردند.

باید به رجوی گفت: مگر رابطه مزدور و ارباب غیر از این است؟ ای مرد رند مگر تو پاسخ خدمت‌های خود به آمریکا را نگرفته‌ای؟ البته که گرفته است ولی با مظلوم نمایی و زیرکی میخواهد از زیر بار پاسخگویی به مردم ایران در برود. مگر این آمریکا نبود که مجاهدین را از لیست گروههای تروریستی خارج کرد. اکنون نیز رجوی ادامه حیات ننگین خود را مدیون همین آمریکاست و در پناه حفاظت این کشور روزگار می‌گذراند.

باید گفت : تلاش برای ایز گم کردن آن هم بعد از سه دهه خیانت به آرمانها و سرمایه های ملی و مردمی ایران خیلی دیر است.

مظلوم نمایی رجوی تنها چند سطر بعد رو می شود و با زبان بی زبانی از آمریکا میخواهد تا در دوران پسا مذاکرات هوای مجاهدین و رهبر خود خوانده کوتوله را داشته باشد. رجوی میگوید: ” . . . تردیدی نیست که بر اساس تعادل قوا، رژیم در آینده هم مانند گذشته اگر بتواند از هیچ فریبکاری و تقلب و جر زدن یا کش دادن و بمب‌سازی مخفیانه رویگردان نیست. همچنانکه مقاومتی هم که طی ۲۴ سال گذشته مچ رژیم را ۱۱۰ بار در هر بزنگاهی گرفته باز هم فروگذار نخواهد کرد و در کمین است. بنحوی‌که اگر رژیم تقلب کند و دوباره به تله بیفتد بطور مضاعف زیانکار خواهد شد.”

۴ – رجوی در پیام خود از یک سو می‌گوید جمهوری اسلامی از تمامی خطوط قرمز خود گذشته و بقول رجوی “جام‌های زهر زنجیره یی” نوشیده و ۱۷ مورد آنرا در پیامش لیست می‌کند.

از سوی دیگر رجوی از امتیازاتی که دولت ایران از آمریکا گرفته بشدت سرخورده شده و آه و فغان سر میدهد که چرا آمریکا ایران را هم رفع تحریم کرده و هم اجازه غنی سازی به آن داده است.

رجوی میگوید: “تردیدی نیست که دولت آمریکا تا منتهی الیه کشش تاریخی و بین المللی و سیاسی خود، هوای رژیم را داشته و به آن امتیاز داده است. در این حقیقت جای شک و شبهه نیست . فهرست این امتیازات به راستی طولانی و شرم آور است.”

بنابراین باید گفت رجوی در میان فشار چرخ و دنده های توافق وین به تناقض گویی افتاده است که باید گفت البته این تازه از نتایج سحر است.

۵ – رجوی از اینکه جمهوری اسلامی ایران به بمب اتمی دست نیافته خوشحال است و آنرا یک شکست استراتژیک برای ایران تحلیل میکند . ولی توضیح نمی دهد که کشتی سرگردان مجاهدین بعد از کشته شدن صدام حسین و نابودی ارتش آزادیبخش به کدام سو می‌رود؟

۶ – رجوی در انتهای پیامش در ارتباط با دوران پسا مذاکرات میگوید: ” . . . رژیم و مهره‌های آن به طرز مضحکی از دوران پسا مذاکره صحبت می‌کنند. منظورشان آماده سازی رژیم برای عبور از این مرحله است. اما درست می‌خواهیم در همین مرحله “واپس تمرگیدن” برای سرنگونی و گسستن بند از بند رژیم ضد بشری بطور مضاعف پیش بتازیم.”

البته مطمئناً این قسمت از افاضات رهبر کوتوله مجاهدین با خنده بینندگان مواجه شده و باید آنرا به حساب عوارض پیری گذاشت.

۷ – در نهایت نیز رجوی در اوج استیصال و درماندگی و البته بازهم با رندی تمام و صرفا با دادن وعده سرنگونی که البته تکرار همان شعار سال های قبل است، دست به سوی سایر گروههای اپوزیسیون برای اتحاد در قالب “جبهه همبستگی” ؟! دراز می‌کند .

ولی ظاهراً رجوی فراموش کرده است اگر اپوزیسیون ملی و مردمی هم وجود داشته باشد جز با مخالفت با مزدوری و وطن فروشی و وابستگی به بیگانگان نمی تواند اظهار وجود کند.

***

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میداندسازمان اطلاعات عربستان، مجاهدین را گروهی بی اعتباردر داخل ایران می داند+ سند

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16779

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد (دولت امریکا: هیچ مدرکی وجود ندارد)

سید حچت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد. خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقBREAKING: Amateur hour at the pro-war media, latest allegations by Mojahedin Khalq (Rajavi cult) FABRICATED.

لینک به منبع

افشاگری یا افتضاح جدید مجاهدین. رشته هایی که خیلی زود پنبه شد

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی بایدس سرب باشند!

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

روز سه شنبه مورخه ۰۵/۱۲/۹۳ سازمان بد نام مجاهدین در پایان دور اخیر مذاکرات ژنو بار دیگر بخت خود را به آزمایش گذاشت تا باصطلاح با یک افشاگری اتمی جدید و همسو با تقلاهای نتانیاهو موضوع ایران هراسی را پیش برده و به زغم خود مانعی در مسیر پیشرفت مذاکرات ایران و ۱+۵ ایجاد کند.

در همین رابطه در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ روزنامه های واشنگتن پست، نیویورک تایمز، خبرگزاری فرانسه و تلویزیون الحره آنطور که در سایت مجاهدین انعکاس داده شده است افشاگری جدید اتمی این گروه را انعکاس داده اند.

بنا‌ به ادعای مجاهدین ، وجود این تاسیسات و اقدامات جمهوری اسلامی هرگز برای مقامات بین‌المللی فاش نشده است، این تأسیسات که “لویزان ۳″ نام دارد، برای تحقیقات و توسعه مخفیانه برنامه هسته‌ای و همچنین غنی‌سازی با دستگاههای پیشرفته سانتریفوژ IR-2m و IR-4 به‌کار گرفته شده است.

مجاهدین در این کنفرانس بریف متن تنظیم شده ای را در اختیار خبرنگاران دعوت شده قرار دادند که به ادعای آنان حاوی اطلاعات و تصاویر فوق سری از سایت لویزان ۳ میباشد.

در این کنغرانس تأکید شد افشاگری جدید، حاصل “ده سال گردآوری جزئی، پر خطر و پیچیده” اطلاعات توسط اعضای مجاهدین خلق بوده است ؟!

اما گرد و خاکی که مجاهدین راه انداخته بودند خیلی زود و بعد از تنها ۲۴ ساعت فرو نشست و دست مجاهدین رو و دروغگویی این جماعت مزدور و بی وطن بر همگان آشکار گشت.

اولین واکنش به اظهارات سخنگوی مجاهدین ؛ موضعگیری سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. خانم جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۰۶/۱۲/۹۳ ادعای مجاهدین درباره برنامه هسته‌ای ایران را رد کرد.

خانم ساکی گفت آمریکا در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای تأیید گزارش روز گذشته این گروه درباره برنامه مخفیانه هسته‌ای ایران ندارد.

در این میان جالب تر از همه افشاگری وبگاه خبری «واشنگتن فری بیکن» بود.

این وبگاه گزارش داد: شورای ملی مقاومت (وابسته به مجاهدین) سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

سایت جدید کشف شده بنا به ادعای مجاهدین «لویزان ۳» نام دارد که در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

عکس زیر در صفحه ۱۰ گزارشی که مجاهدین منتشر کرده اند ادعا شده مربوط به درب‌های ضدانفجاری در سایت ادعایی «لویزان ۳» است.

شورای ملی مقاومت دورغ اتمی فوریه 2015

مجاهدین مدعی است این عکس درب یک سایت هسته‌ای تازه کشف‌شده است

اما پایگاه «دیلی‌کاس» می‌نویسد این عکس مربوط به یک شرکت تولیدکننده درب‌های نسوز در ایران است. بنا بر این گزارش، تصویر بالا دقیقاً همان عکسی است که در وب‌سایت شرکت «جی‌ام‌پی» ایران قرار گرفته است که ذیلا آنرا می بینید.

شورای ملی مقاومت دروغ هسته ای اتمی فوریه 2015

عکس مربوط به شرکت جی‌ام‌پی

دیلی‌کاس این گاف را «بسیار ناشیانه» خوانده چرا که تنها یک «جستجو با تصویر» در موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن اصل عکس کافی است.

پایگاه دیلی‌کاس در آخر گزارش خود می‌نویسد مشخص نیست چرا دری که قرار است در برابر تشعشعات هسته‌ای مقاوم باشد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. چنین درب هایی باید کاملاً از جنس سرب باشند.

بدین ترتیب باید گفت: این افتضاح و دروغگویی آشکار برگ دیگری بر پرونده قطور فریبکاری رهبران مجاهدین اضافه کرد و نشان داد که تا کجا دست رهبران این گروه حتی در وطن فروشی هم خالی است و حاضرند برای بقای ناپاک شان به هر عمل شنیع و ضد انسانی حتی اگر حمایت از بدترین گروههای تروریستی جهان از جمله داعش هم باشد دست بزنند.

2014-09-16-USIran.jpgAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear


Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13807

مجاهدین، به گل مانده در باتلاق عراق

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اکتبر ۲۰۱۴: … حال این رهبران بد نام مجاهدین هستندکه بازهم بدون پایبندی به هرگونه اخلاق سیاسی و فراموش کردن عملکرد اخیرشان در قبال مردم و دولت عراق تلاش میکنند از طریق حامیان استیجاریشان از جمله هیو شلتون آمریکائی پیامهایی را برای ایجاد رابطه با دولت جدید عراق یعنی آقای حیدر العبادی بفرستند؟!! تا شاید در افق تاریک و آینده مبهم این گروه …

العبادی روحانیحیدر العبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

لینک به منبع

مجاهدین، به گل مانده در باتلاق عراق

حجت سید اسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

بی شک هرج و مرج های اخیر و هجوم بی سابقه گروه تروریستی داعش به خاک عراق بویژه بعد از انتخابات پارلمانی این کشور مهمترین تحولی بود که مجاهدین تمام عیار به کمک گروه تروریستی داعش برای سرنگونی دولت مالکی شتافته و دستگاه تبلیغاتی وسیع خود را پشت این گروه تروریستی آورده و بطور همه جانبه عملیات داعش را در رسانه های خود تحت عناوین مختلفی همچون ” انقلابیون و عشایر انقلابی عراق ” پوشش دادند. بنحوی که این فعالیتها به خوبی در سیمای آزادی برنامه تلویزیونی مجاهدین، در فضای مجازی و از طریق انواع سایتهای رسمی و غیر رسمی و یا از طریق حامیان سیاسی و همچنین فعالیت برخی از اعضای شورای ملی مقاومت این گروه در قالب مصاحبه، مقاله نویسی و . . . قابل مشاهده بود.

به عبارت دقیق¬تر رهبران مجاهدین به امید سرنگونی دولت مالکی بهای سنگین سیاسی حمایت از گروه تروریستی داعش را به جان خریدند.

مجاهدین که در آرزوی بازگشت بعثیها به قدرت بودند وقتی داعش وارد خاک عراق گردید و تعدادی از شهرهای عراق را به تصرف خود درآورد نوشتند: «این است، داستان امروز عراق در مناطق سنی نشین و سقوط سریع یکی بعد از دیگری شهرها بدست عشایر انقلابی عراق. مردم از دیکتاتوری مالکی و دخالت های رژیم ولایت فقیه به ستوه آمده اند و خواهان یک نظام ضد دیکتاتوری هستند . . . راستی . . . چه کسی فکر می‌کرد که ۵۰ درصد خاک عراق ، ظرف ۳ تا ۴ روز از لوث وجود ارتش مالکی ، آزاد شود ؟»

بدین ترتیب مجاهدین ضمن شادمانی برای پیشروی “انقلابیون عراقی” (داعش) به سمت بغداد تا آخرین لحظه تلاش کردند منکر جنایات داعش علیرغم فیلم هایی که توسط خود آنان در شبکه های اجتماعی منتشر میشود بشوند.

ولی شروع مقاومت مردمی و ورود و پس راندن داعش و تثبیت نسبی اوضاع به نفع دولت و مردم عراق از یک سو و سربریدن یک خبرنگار آمریکایی توسط داعش و گذاشته شدن فیلم آن در اینترنت توسط این گروه و موضعگیری آمریکا در این رابطه از سوی دیگر باعث شد رهبران مجاهدین از ترس مقامات آمریکایی در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای از پشتیبانی تبلیغاتی داعش دست کشیده و با تغییر موضع، دیگر از آنچه که “انقلابیون و عشایر انقلابی و ارتشی‌های انقلابی و …” عراق نامیده میشد حرفی نزنند و حتی بتدریج در مخالفت با جنایات داعش اخباری را نیز در سایت¬های رسمی و غیر رسمی خود بیاورند ؟ !!

البته ناگفته نماند در راستای تحولات فوق الذکر مجاهدین برخی کارهای شیطنت آمیز دیگری را نیز در دستور کار خود قرار داده و تلاش کردند آنرا در فضای مجازی بویژه فیسبوک پیش ببرند. بعد از اینکه ایران رسما کمک به دولت عراق در مقابله با داعش را اعلام کرد مجاهدین نیز تلاش کردند با جمع آوری امضا در سایت کاخ سفید آقای نوری المالکی را بعنوان جنایت کار جنگی و نیروی قدس سپاه پاسداران را بعنوان یک گروه تروریستی که در خاک عراق فعالیت می¬کند وارد لیست گروههای تروریستی آمریکا بکنند.

بنابراین مجاهدین برای تحقق هریک از این دو خواسته، نیاز به جمع آوری یکصد هزار امضا داشتند . به همین دلیل کلیه کاربرانشان را در شبکه اجتماعی فیسبوک بسیج این کار کردند تا بتوانند موفقیتی را در این رابطه بدست آورند ولی قرائن و شواهد امر حاکی از شکست افتضاح آمیز مجاهدین در این عرصه نیز میباشد.

در وضعیت فعلی اما،به نظر می رسد سکوت رسانه¬ای یکی دو ماه اخیر و فروکش کردن آتش تهیه سیاسی مجاهدین در قبال تحولات عراق و بطور مشخص دولت این کشور ناشی از سرخوردگی و شکستی باشد که به همراه گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث صدام نصیب مجاهدین هم شده است.

حال این رهبران بد نام مجاهدین هستندکه بازهم بدون پایبندی به هرگونه اخلاق سیاسی و فراموش کردن عملکرد اخیرشان در قبال مردم و دولت عراق تلاش میکنند از طریق حامیان استیجاریشان از جمله هیو شلتون آمریکائی پیامهایی را برای ایجاد رابطه با دولت جدید عراق یعنی آقای حیدر العبادی بفرستند؟!! تا شاید در افق تاریک و آینده مبهم این گروه روزنه ای برای خلاصی از باتلاقی که خود آنرا بوجود آورده اند پدیدار گشته و امتیازاتی را در راستای ماندن در خاک عراق بگیرند.

در همین رابطه این ژنرال آمریکایی که کلمه به کلمه خط مجاهدین را دنبال میکند در تاریخ ۱۷ مهر ۹۳ در بخشی از مصاحبه خود با خبرنگار تلویزیون «سی اسپن» می گوید ” . . . چیز بعدی که من انجام می‌دادم به نخست‌وزیر العبادی می‌گفتم که به سمت مجاهدین خلق ایران بچرخد مجاهدینی که اکنون در کمپ لیبرتی مستقر هستند. بگذارید با آنها انسانی برخورد کنیم. بگذارید با آنها به‌عنوان شهروندان رفتار کنیم و به آنها اجازه رفت و آمد و رسیدگیهای پزشکی ارائه دهیم . . . “

نتیجه اینکه وضع و حال مجاهدین بازهم به سان همان ضرب المثل ایرانی است که بدون هرگونه نیاز به شرح و توصیف میگوید : «از آنجا مانده، از اینجا رانده.»

***

همچنین:

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۴: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت ۲۰۱۴: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان �

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۱۴: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و ب�

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی د�