چرا خانواده ها خاری در چشم فرقه رجوی هستند؟

چرا خانواده ها خاری در چشم فرقه رجوی هستند؟

علی جهانی، ایران قلم، اول ژوئیه 2015:… خانم و آقای رجوی آیا می شود آقای غلامی مزدور وزارت اطلاعات باشد ولی بعد از پنج سال که از سازمان شما جدا شده و در اروپا باشد؛ تازه خانواده اش از طریق دیدن عکس اش در سایتهای مختلف موفق به تماس با ایشان شده باشد؟ و آیا می شود کسی مزدور وزارت اطلاعات باشد ولی وزارت اطلاعات کمکی برای پیدا کردن رد خانواده اش نکنند؟ خودتان خوب می دانید که …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی، سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

چرا خانواده ها خاری در چشم فرقه رجوی هستند؟

مقدمتا قبل از اینکه وارد پرداختن به این سوال و جواب آن بشوم لازم دیدم به خبر خوشحال کننده ای که چندی پیش شنیدم اشاره کنم.

چندی پیش شنیدم که دوست عزیزم جناب آقای کریم غلامی بعد از بیست و پنج سال موفق شدند که با خانواده اش تماس بگیرند و صدای مادر پیر و خواهر و برادر ش را بشنوند از شنیدن این خبر از صمیم قلب خوشحال شدم و به آقای غلامی صمیمانه تبریک عرض میکنم. در اینجا می خواستم از خانم و آقای رجوی سوال کنم که چرا شما بر خلاف ادعای دروغین خود که ارتباط با خانواده را برای نیروهای سازمان فراهم می کنید ؛ نه تنها تماس آقای غلامی را که بیش از بیست سال در مناسبات قرون وسطایی تان بود و در سال شصت و هفت هم مجروح شدند را فراهم نکردید ؛ بلکه ایشان را بعد از جدایی از سازمان مورد انواع و اقسام تهمت و توهین و تهدید قرار داده و ایشان را مثل همه کسانی که از سازمان جدا شده اند و اکنون جزو منتقدین شما هستند را مزدور معرفی می کنید؟

خانم و آقای رجوی آیا می شود آقای غلامی مزدور وزارت اطلاعات باشد ولی بعد از پنج سال که از سازمان شما جدا شده و در اروپا باشد؛ تازه خانواده اش از طریق دیدن عکس اش در سایتهای مختلف موفق به تماس با ایشان شده باشد؟

و آیا می شود کسی مزدور وزارت اطلاعات باشد ولی وزارت اطلاعات کمکی برای پیدا کردن رد خانواده اش نکنند؟

خودتان خوب می دانید که این مارک و تهمت زدن های شما به افراد جدا شده از مناسبات قرون وسطایی و استالینی تان دروغی بیش نیست و کسی آنر باور نمی کند. و تنها بیانگرترس و وحشت بی پایان و خشم و کینه هیستریک شما از خانواده‌های نیروهای سازمان هست و بس.

اکنون با این مقدمه ای که حضور خوانندگان محترم عرض کردم می رسیم به موضوع خانواده ها و نگاه فرقه رجوی به خانواده ها و اینکه اصولا چرا و به چه عللی رجوی از خانواده های شریف وحشت دارد و خلاصه اینکه چرا خانواده ها خاری در چشم سران فرقه رجوی و بطور خاص رهبری سازمان می باشند؟

به نظر بنده دلایل اصلی که رجوی به شدت از خانواده‌های نیروهای سازمان می ترسد به قرار زیر می باشد :

یکم: بخاطر اینکه خانواده ها نخستین و بهترین پل ارتباطی بین نیروهای سازمان با دنیای واقعی بیرون از تشکیلات قرون وسطایی و استالینی سازمان مجاهدین می باشند. و چون رجوی می خواهد که نیروهای سازمان را در نا آگاهی و بی خبری مطلق از دنیای آزاد و دنیای خارج از دنیای کوچک و حقیر خودش نگه دارد ؛ لذا با تمام توان خود سعی کرده و می کند که از هر گونه تماس نیروهای سازمان با بستگان شان جلوگیری کند ؛ تا آن پل ارتباطی با دنیای آزاد بر قرار نگردد

دوم: نکته دیگر اینست که رجوی همواره سعی کرده و می کند هر گونه عواطف و احساسات و عشق خانوادگی را در قلب نیروهای سازمان بکشد و بجای آن سعی کند که به نیروهای سازمان اینگونه القا نماید که فقط باید به مریم و مسعود فکر کنند و عشق خود را نثار ایشان بکنند و به غیر از مسعود و مریم حق ندارند به کس دیگری فکر کنند و عاشق بشوند. لذا بر همین اساس یکی از دلایل اصلی راه اندازی طلاقهای اجباری و تفتیش عقاید و مغز شویی تحت عنوان انقلاب کذایی مریم این بود که نیروهای سازمان کاملا با خانواده های خود حتی در ذهن خود قطع رابطه کنند و حق ندارند لحظه ای حتی هنگامی که خواب هستند به خانواده و خاطرات گذشته فکر کنند و اگر چنین اتفاقی افتاد باید فرد بیاید در نشست های اجباری و تفتیش عقاید و مغز شویی تحت عنوان نشست های عملیات جاری و غسل هفتگی و نشست های دیگ در جمع بیان کند و مورد فحش و ناسزا قرار گرفته و حتی کتک بخورد

سوم: دلیل دیگر اینست که خانواده ها بطور خاص بعد از سرنگونی صدام حسین و آغاز فروپاشی تشکیلات قرون وسطایی و استالینی و تار عنکبوتی فرقه رجوی برای دیدار با عزیزان شان به عراق رفته و در کنار کمپ اشرف تحصن کردند و خواستار ملاقات حضوری با فرزندان خودشان شدند که به شدت با مخالفت سران سازمان و بطور خاص رهبری سازمان قرار گرفته و مانع ملاقات خانواده ها شدند. ولی خانواده ها در فروپاشی کامل اشرف و تخلیه این قلعه استراتژیکی سازمان نقش اصلی و اساسی را با تحمل سختی ها و تهدیدات امنیتی در عراق ایفا کردند و اکنون هم حضور فعال خانواده های شریف در کنار کمپ لیبرتی بیانگر سر فصل جدیدی از وضعیت اسف بار سازمان مجاهدین می باشد و رجوی بهتر هر کس دیگری خوب می داند که همانطوری که حضور گسترده و شجاعانه و شبانه‌روزی و خستگی ناپذیر خانواده های محترم باعث بسته شدن کمپ اشرف گردید ؛ اکنون نیز حضور گسترده خانواده ها در پشت در کمپ لیبرتی که تنها خواسته قانونی و حقوقی و بر حق شان ملاقات با عزیزان شان هست باعث تخلیه کامل کمپ لیبرتی و خروج از عراق خواهد شد. لذا به همین خاطر بلافاصله بعد از حضور خانواده ها در پشت در کمپ لیبرتی سران فرقه رجوی شتاب زده و هراسان تحت عنوان اطلاعیه شورای به اصطلاح ملی مقاومت گفتند که نیروهای سپاه قدس جلوی درب کمپ لیبرتی تجمع کرده اند که این ادعای دروغین آنقدر خنده دار و مضحک بود که نه تنها هیچ رسانه خبری آنرا انعکاس نداد بلکه خبر تحصن قهرمانانه خانواده ها بخصوص با عکس عزیزان شان و تنها خواسته بر حق شان یعنی ملاقات با فرزندان خود که روی یک تکه مقوا نوشته بودند را تمام سایت های معتبر انعکاس داده و پوشش خبری دادند و این خودش دروغ فرقه رجوی و شورای دست سازش را بر ملا کرد و باعث رسوایی و بی آبرویی هر بیشتر فرقه آبرو باخته رجوی گردید

چهارم: دلیل دیگر که از نظر بنده دلیل اصلی و اساسی ترس و وحشت سران فرقه رجوی و بطور خاص رهبری سازمان از خانواده ها هست و موجب خشم و کینه هیستریک رجوی شده است اینست که خانواده‌ها یک خواسته قانونی و بر حق و کاملا حقوق بشری بیشتر ندارند و آن هم اینست که خواستار ملاقات حضوری با فرزندان شان که در کمپ لیبرتی در کشور ناامن عراق گرفتار هستند. و همچنین این خانواده‌ها که اکثریت شان سالخورده و مسن و بیش از بیست سال هست که عزیزان شان را ندیده اند و همه ارگانهای حقوق بشری و کمیساریای عالی پناهندگان و سازمان بین المللی به خانواده ها حق می دهند و سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی با مخالفت با این خواسته بر حق خانواده ها بهای سنگینی می پردازد چون جلوی قوانین بین المللی و حقوق بشری ایستاده است. لذا به همین دلیل هست که رجوی تحت عنوان به اصطلاح رهبر عقیدتی که سازمانش را مدافع سرسخت حقوق بشر و حامی سینه چاک خلق قهرمان ایران می داند ؛ آمده کتاب علیه خانواده که بخشی از همین خلق قهرمان ایران می باشند نوشته است و با فرهنگ چاله میدانی خاص خودش خانواده های شریف را ” خانواده الدنگ ” خطاب کرده است و یا مریم رجوی خانواده را کانون فساد می نامد و یا مهدی ابریشم چی معاون رجوی و دستیار اول او طراحی عملیات تروریستی می باشد می گوید که کانون خانواده را باید منفجر کرد

بله براستی که تلاش شبانه روزی خانواده های شریف خواب راحت را از چشمان زوج رجوی زدوده و باعث خشم و عصبانیت و نگرانی عمیق شان گشته است. چون رجوی با استراتژی ترور خشونت نمی تواند جلوی خواسته بر حق و حقوق بشری خانواده ها که از حمایت همه ارگانهای حقوق بشری و مجامع بین‌المللی بر خوردار می باشد ؛مقاومت کند.

و در یک بن بست کامل قرار گرفته است و خلاصه توان مقابله با چنین خواسته کاملاً حقوق بشری و انسانی را ندارد و به همین دلیل دچار یک سر درگمی لاعلاج و تناقض گویی شدید شده است و هیچ راهی برای برگشت از این وضعیت اسف باری که درش قرار گرفته است برایش متصور نیست و چشم‌انداز آینده اش بسیار تیره و تار می باشد و در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته است

به روزی که همه دوستان گرفتار در کمپ لیبرتی عراق آزاد گشته و با خانواده های خود ملاقات کنند

***

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19492

خانم مریم رجوی تا کی می خواهید به دروغ گویی ادامه بدهید؟‏

علی جهانی، ایران قلم، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۵:… مگر میشود در حالیکه خود را طرفدار سینه چاک حلق قهرمان ایران میدانید ؛ از هیچ جنایت و خیانتی علیه مردم ایران دریغ نکنید و همسو با نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و جناحهای جنگ طلب در حزب جمهوری خواه آمریکا و دولت عربستان سعودی مخالف پیشرفت مذاکرات هسته‌ای ایران با قدرت های بزرگ غربی علیه منافع ملی مردم ایران حرکت کنید و خواهان تحریم  …

Villepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

مریم رجوی داعش تروریسم چهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم!

لینک به منبع

خانم مریم رجوی تا کی می خواهید به دروغ گویی ادامه بدهید؟‏

علی جهانی ـ ۲۷٫۰۶٫۲۰۱۵ سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق علی رغم اینکه رهبر عقیدتی اش که اکنون بیش از یک دهه است که فراری شده و در مخفیگاه بسر میبرد ؛ همواره به دروغ مدعی می باشد که در سر در سازمان مجاهدین نوشته شده است ” فدا و صداقت ” ولی نه تنها ذره ای بویی از فدا و صداقت نبرده است؛ بلکه هر چه هست دروغ و نیرنگ و خیانت و جنایت و خشونت هست و بس. در اینجا لازم می بینم که از خانم رجوی که این روزها همه اش ژست دموکراسی خواهی و مدافع سرسخت حقوق بشری می گیرد ؛ بپرسم:

مگر میشود در حالیکه پدر و دختر ی را به خاطر درخواست ملاقات با فرزند اسیرش در کمپ لیبرتی عراق به قصد کشت کتک زد و روانه بیمارستان کرد و بعد در نمایش مسخره و تکراری سالن ویلپنت پاریس دم از حقوق بشر و دموکراسی زد؟

مگر میشود در حالیکه نقض فاحش حقوق بشر و سانسور و تفتیش عقاید و خفقان و سرکوب شدید در داخل مناسبات قرون وسطایی تان بیدآد می کند ؛ از آزادی بیان حرف زد و خود را مدافع سرسخت حقوق بشر و دموکراسی دانست؟

مگر میشود در حالیکه زنان نگونبخت را در مناسبات فرقه گرا یانه تان مجبور به ترک شوهر و فرزندان خود کرده و آنها را تحت عنوان کذایی شورای رهبری و شورای مرکزی در حرمسرا ی رهبری سازمان مجاهدین مورد اذیت و آزار جنسی قرار میگیرند و اگر یک تار موی آنها بیرون باشد مورد باز خواست قرار گرفته و باید حساب پس بدهند ؛ از رهایی زنان صحبت کرد و خود را حامی جنبش آزادی خواهی زنان ایران دانست؟

مگر میشود در حالیکه در داخل تشکیلات استالینی تان برای افراد ناراضی و مخالف زندان و شکنجه و اعدام راه اندازی کرده و نیروهای سازمان را در کمپ لیبرتی عراق زندانی کرده و با انتقال شان به کشورهای امن ثالث مخالفت کنید و همچنین منتقدان و جداشدگان سازمان را تهدید به قتل کنید ؛ بعد خود را مخالف اعدام و شکنجه و زندان بدانید و برای جلوگیری از اعدام فراخوان بدهید؟

مگر میشود در حالیکه خود را یک سازمان مترقی و انقلابی و سیاسی و مستقل و بقول خودتان تنها آلترناتیو بدانید ؛ ولی از هیچگونه استقلال سیاسی برخوردار نباشید و به مزدوری برای بیگانگان از جمله اسرائیل و عربستان سعودی مشغول شد؟

مگر میشود در حالیکه خود را طرفدار سینه چاک حلق قهرمان ایران میدانید ؛ از هیچ جنایت و خیانتی علیه مردم ایران دریغ نکنید و همسو با نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و جناحهای جنگ طلب در حزب جمهوری خواه آمریکا و دولت عربستان سعودی مخالف پیشرفت مذاکرات هسته‌ای ایران با قدرت های بزرگ غربی علیه منافع ملی مردم ایران حرکت کنید و خواهان تحریم های بیشتر و جنگ و ویرانی برای مردم ایران باشید و همچنین از ملاقات خانواده ها با عزیزان شان که در کمپ لیبرتی عراق گرفتار هستند جلوگیری کرده و خانواده های شریف را که جزیی از همان خلق قهرمانی هستند که شما به دروغ سنگ حمایت از آنرا به سینه می زنید و مدعی هستید که می خواهید آزادی و دموکراسی را برای شان به ارمغان بیاورید را با فرهنگ چاله میدانی خاص خود خانواده الدنگ خطاب کنید؟

مگر میشود در حالیکه خواستار تقویت جبهه ضد بنیاد گرایی هستید و خود را مخالف تروریست می دانید؛ از گروههای تروریستی در کشور سوریه و از گروه تروریستی داعش در عراق تحت عنوان عشایر انقلابی عراق حمایت کنید؟

خانم مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و برگزیده شوهر فراری تان مگر میشود تا ابد ؛ شما با آن شوهر فراری تان که خودش را رهبر عقیدتی می نامد؛ با دروغ گویی و ریا و تزویر و اصرار بر ماندن در عراق و استراتژی ترور و خشونت به حیات خار و خفیف و خائنانه تان ادامه بدهید؟

بنابراین بیایید از سرنوشت دیکتاتور های دنیا پند گرفته و دست از این کارهای بی محتوا و بی فایده برداشته و از گذشته خیانت بار تان فاصله بگیرید و به فکر نجات جان نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی در کشور ناامن عراق باشید

Khodabandeh, June 2014: Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

همچنین:

فرقه تروریستی و جبهه ضد بنیادگرایی!؟

علی جهانی، ایران قلم، یازدهم مارس ۲۰۱۵:…  آیا می شود یک گروه همزمان ادعای مبارزه علیه بنیاد گرایی داشته باشد ؛ ولی رهبری این گروه نه تنها تحمل شنیدن کوچک ترین انتقاد از جانب دیگران را نداشته باشد بلکه فرمان قتل منتقدان خودش را صادر کند؟ و شما هیچ تناقضی بین این دو مشاهده نمی کنید؟ در پایان می خواستم خطاب به این زوج رجوی ه

نگاهی به اعلام مواضع اصولی سه تن از کادرهای با سابقه جدا شده از سازمان مجاهدین

علی جهانی، ایران قلم، سوم مارس ۲۰۱۵:… در پایان خطاب به مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و برگزیده شوهر فراری اش و مسعود رجوی رهبر عقیدتی مادام العمر عرض می کنم که شما بایستی از آن دنیای حقیر و تنگ و تاریک و غیر واقعی بیرون آمده و نگاهی به وضعیت اسف بار درونی سازمان بکنید و همچنین نگاهی به واقعیت های موجود در این جهان ام

دستگاه تولید فراخوان فرقه رجوی

علی جهانی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:… نکته اولی که بسیار برای من جالب و خنده دار بود اینکه فرقه رجوی در فراخوان خودش جوانان ایران را اشرف نشان نامیده است که معلوم نیست کدام اشرف از هزار اشرف نداشته اش منظورش می باشد و همچنین یک نکته دیگر خنده دار در این فراخوان این بود که رجوی در فراخوان از جوانان خواسته که با این بر گزار �

واقعیت های جهان امروز و دنیای غیر واقعی رجوی

علی جهانی، ایران قلم، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۵: … یکی دیگر در از واقعیت ها اینست که همه مردم دنیا کانون خانواده رادر شکل گیری جامعه و تربیت فرزندان خود بسیار مهم می دانند و سعی می کنند که کانون خانواده را همیشه گرم نگه دارند ولی در دنیای حقیر و تنگ و تاریک رجوی خانواده کانون فساد است و باید این کانون را منفجر کرد و بر اساس این

رجوی در آلبانی دنبال چه اهدافی هست؟

علی جهانی، ایران قلم، هجدهم فوریه ۲۰۱۵: … رجوی می خواهد کمپ آلبانی را جایگزین اشرف نماید و اور سور واز بعنوان قرار گاه فرماندهی کل و کمپ آلبانی بعنوان قرار گاه بدنه سازمان مجاهدین خلق باشد .همچنین رجوی برای فرار از پاسخگویی و توجیه شکست استراتژی مبارزه مسلحانه و ترور و خشونت و به گل نشستن کشتی استراتژی خشونت طلبی اش می خ�