چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( 2 )ا

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( 2 )ا

 مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس 2017:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چو اشرف نباشد تن من مباد چی شد؟ ــ اگر اشرف کانون … 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

لینک به منبع

لینک به قسمت اول

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( 2 )

محمد رزاقی

محمد رزاقی

 در مطلب قبلی به 2 علت سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی اشاره کردم .

( علاوه بر رساندن پیام خبر رجوی ؛ لاپوشانی خبر سقط شدن رجوی هم پیش ببرد )

اما به یقین میگویم و بر اساس خبر هائی که از درون تشکیلات به دست می اید سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی از موضع قدرت و … نبوده بلکه نشان دهنده وضعیت خراب و بهم ریختگی در مناسبات درونی فرقه رجوی داعشی می باشد که حتا سران فرقه که کنترل اعضاء در البانی دارند قادر به جمع و جور کردن اعضاء مسئله دار نبوده اند و مریم قجر داعشی مجبور شده خودش به این سفر مخفیانه دست بزند  .

بعد از اخراج خفت بار همه اعضاء فرقه رجوی داعشی از کمپ لیبرتی عراق به البانی اکثر اعضاء در مقر های این فرقه در البانی چند سوال از سران فرقه در قالب خواندن تناقضات در نشستهای درونی مطرح می کنند سوالات مشخصی که سران فرقه هیچ جوابی برای انها نداشتند .

سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از :

ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟

ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟

ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟

ــ شعار چو اشرف نباشد تن من مباد چی شد؟

ــ اگر اشرف کانون استراتژیک برای سرنگونی بود بس با خروج از اردوگاه اشرف از سرنگونی عقب نشینی کردیم .؟!

ــ  رجوی گفته بود از سانتی به سانتی متر اردوگاه اشرف دفاع می کنیم پس چی شد اشرف 2 دستی تقدیم کردیم ؟!

ــ به ما گفته بودید رفتن به   کمپ لیبرتی موقت و تاکتیکی برای خارج شدن از لیست تروریستی امریکاست و به زودی به اردوگاه اشرف بر می گردیم پس برگشت به اردوگاه اشرف چی شد؟

ــ هر روز می گفتید بودن در لیست تروریستی امریکا راه بند فعالیهایمان در مسیر سرنگون کردن رژیم ایران حال که از لیست تروریستی هم خارج شده ایم چه فعالیتی می کنیم؟

ــ ما در عراقی با ایران هم مرز بودیم  نتوانستیم کاری پیش ببریم حالا از البانی چکار می توانیم بکنیم ؟

بعد از اخراج اعضاء فرقه از اردوگاههای اهدائی صدام ملعون و مستقر شدن اکثر اعضاء در البانی مسئله دار شدن اکثر اعضاء یک بهم ریختگی تشکیلاتی بوجود اورده و از این رو مریم قجر داعشی مجبور شده بصورت مخفیانه به الیانی سفر کند تا اعتراضات را سرکوب کند .

مریم قجر در این دیدار مخفیانه به همه اعضاء نگون بخت دستور داده شما حق برگشت به گذشته را ندارید و حق ندارید از گذشته سوال مطرح کنید و یا حتا در ذهن خودتان عبور بدهید و یا به ان فکر کنید !!!

مریم قجر داعشی گفته : هر کس از گذشته حرف بزند و یا سوالی مطرح کند بریده و یا بطور خاص نفوذی می باشد که می خواهد مسعود و این همه سال رهبری را زیر سوال ببرد !

به زبان ساده مریم قجر داعشی می خواهد شکستهای حفت بار شوهر دوم سقط شده اش و خودش را با شیادی و کلاشی لاپوشانی کند و حتا سوال کردن را برای اعضاء نگون بخت ممنوع اعلام کند و بگوید هر کس از گذشته شوال کند مرز سرخ رد کرده و مرز سرخ رد کردن کار کسانی هست که یا بریده اند یا نفوذی هستند !

سپس مریم قجر داعشی برای روحیه دادن به نیروهای وا مانده محصور در ساختمانهای البانی وعده سرنگونی رژیم ایران توسط ترامپ می دهد ومی گوید ترامپ بیشتر از همه رئیس مجهورهای امریکا ضد ایرانی و صد در صد ترامپ رژیم ایران سرنگون خواهد کرد و ما باید خودمان را برای همراهی با ترامپ هر چه بیشتر اماده کنیم !

مریم قجر داعشی به اعضاء دستور میدهد که همیشه اماده باشند چون ممکن هر لحظه استارت سرنگونی رژیم زده شود و ما نباید عقب بمانیم !

یعنی مریم قجر صابون به شکمش زده که گویا ترامپ به ایران حمله می کند و مریم قجر هم با ترامپ وارد ساختمان ریاست جمهوری در ایران می شوند و ترامپ مریم قجر داعشی به اتاق زفاف ریاست جمهوری می برد تا سند رئیس  جمهور شدن مریم قجر داعشی با قلم مخصوص امضا کند و سپس با زدن 2 تا مهر رئیس جمهور شدن مریم قجر قطعی کند .

فکر کنم مریم قجر داعشی یک اشتباه بزرگ  کرده ترامپ به خانمها علاقه دارد نه به ترشیده 65 سالش که ارزوی رسیدن به ریاست جمهوری را دارد . خخ

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمراز تروریستهای مجاهدین برملا شد (میثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است)

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28653

رمز تابلو (سین) که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی بدیل … 

MEK member arrested in Tirana Albaniaعنصر مجاهد خلق در آلبانی. از دزدیدن غذا و قاچاق تا بچه بازی و آزار و اذیت زنان در خیابانها

مریم رجوی عراق صدام حسینایرج شکری: توّهم بی پایان .

لینک به منبع

رمز تابلو (سین)  که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !

 قرن بیستم بعنوان قرن اتم شناخته شد و قرن بیست ویکم بعنوان قرن ارتباطات ولی بشر با این همه پیشرفت علم و رمز گشائی از این همه علم در فیزیک و شیمی و بطور خاص  دراین زمانهدر زمینه علم  نانو هنوز یک چیز کشف نشده مانده بود که انهم این هفته کشف شد !

ملیونها انسان با امدن سال نو سفره هفت سین میگذارند و امدن بهار و سال نو را با نشستن سر سفره هفت سین آغاز می کنند .

در این میان مریم قجر داعشی  با فرار از عراق قبل اینکه ترقه ای در شود در کنار رود سن نشسته به اسم مبارزه و سرنگونی با ادا اطوار بوزینه وار هر سال یک تابلو که روی ان سین = سرنگونی  نوشته شده را بدست می گیرد و هر سال هم مثل بوزینه ای که فقط بلد ادا و اطوار در بیاره ادعا می کند امسال سال سرنگونی ! و یا رژیم در سراشیب سرنگونی ! یا رژیم در فاز سرنگونی ! رژیم در مرحله سرنگونی ! رژیم در استانه سرنگونی ! رژیم در کانال سرنگونی ؛ رژیم رو به سرنگونی ؛ رژیم در روزهای نزدیک به سرنگونی و …. را مطرح می کند .

اما نهایت که رمز ان تابلوئی که مریم قجر داعشی در سفره هفت سین می گذارد و هر سال هم  بدست می گرفت پیدا شد .

چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد ! 

اینبار هم گوهران بی بدیل رجوی داعشی علاوه بر ازار و اذیت جنسی زنان و دختران البانیائی به یک حرکت مجاهد گونه و رجوی صفت دست زده اند .

 به نقل از یک روزنامه آلبانیائی هفته پیش یکی از سران فرقه در آلبانی به جرم دزدیدن سوس و کنسرو دستگیر و در دادگاه به ۶ ماه حبس تعلیقی محکوم شده .

http://www.gazetaimpakt.com/lajm/19366/denohet-muxhahedini-iranian-vodhi-konserva-ne-nje-market-ne-babrru

رجوی داعشی سقط شده و مریم قجر که بزرگترین سارق مال ؛ جان و ناموس مردم ایران می باشند به اعضاء خود که بیش از ۳۰ سال در اسارت ذهنی و جسمی رجوی داعشی گرفتار هستند به اندازه ۵ دلار هم ارزش قائل نیستند  .

در حالی که مریم قجر داعشی برای بزک دوزک کردن ؛ کشیدن پوست صورت ؛ دوختن لباسهای رنگارنگ برای خوش ایند جولیانی و گینگیریج ؛فیصل و .. و برای پوشاندن چهره جنایتکارش هرساله  صدها هزار دلار خرج می کند .

 بنا به گفته اکثر خبر گزاریهای خارجی فارسی زبان و غیره برای یک سخنرانی ۵ دقیقه ای بیش از پنجاه هزار دلاربه لابی های سازنده داعش  پرداخت می کند  .

http://www.bbc.com/persian/live/institutional-38873000?

http://fa.rfi.fr/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DB%8C-

مریم قجر داعشی با خرج دلارهای خونین و کثیف برای پاک کردن دستان خونین داعشی ها و بعثی های جنایتکار در عراق جلسه برگزار می کند و هزاران دلار خرج می کند .

برای خوش ایند آل سعود و اسرائیل و جنگ طلبان امریکائی  شوهای مختلف برگزار می کند تا روی سن اداء اطوار رئیس جمهور البته از نوع باسمه ای و حسرت بدل را نشان بدهد .

جولیانی ؛ کندی مفنگ شیره ای ؛  گینگیرچ زنباز ؛  سرهنگ مارتین جنایتکار و … را با پرداخت صد ها هزار دلار برای شرکت در شوهای مریم قجر از امریکا بار زده و به پاریس میاورد تا هر چه ادا اطوار بوزینه وار خواست روی سن اجرا کند .

در حالی که برای مستقر کردن تیمهای تروریستی که اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند  در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی خانه های امن تامین می کند .

در حالی که به یک مشت رجوی صفت چند هزار دلار می دهد تا بیایند بر علیه جدا شده ها یاوه سرائی کنند و در خانه های خود نشسته از کنار تخت و روی تخت به جدا شده هائی که ماهیت ضد انسانی و جنایات و خیانتهای رجوی داعشی را افشاء می کنند فحش بدهند و به مریم قجر داعشی گزارش بدهند که گویا در حال مبارزه هستند البته درست مثل رهبرشان که روی تخت مبارزه و رژیم سرنگون می کرد !

در البانی یک از سران فرقه رجوی داعشی باعث شد رمز تابلو( سین ) که هر ساله بر روی سفره هفت سین می گذاشت وبعد هم با نیش تا بناگوش باز شده بدست می گرفت رمز گشائی شود .

رمز واقعی تابلو مریم قجر داعشی که بدست می گیرد اینها هستند  .

 سین = سرقت

سین = سر افکندگی

سین = سفسطه

سین = سماق مکیدن

سین = سر سره بازی در حیاط اور سوراواز و یا در لابی های هتلهای ویژه  ( با جولیانی و فیصل و گینگریج و… ) حتما رژیم سرنگون می شود . خخ

سین = سال نکبخت و بدبختی برای رجوی و مریم قجر داعشی

سین = سر کشیدن ریق رحمت رجوی داعشی  .

 به مریم قجر داعشی و سران فرقه و جیره خواران ریز و درشت شان پیشنهاد می کنم این سین ها را حتما بنویسید و در سفره هفت سینتان بگذارید  امسال با سر به نیست شدن شدن رجوی داعشی واعلان خبر نوشیدن ریق رحمت رجوی حتما این سین یکی از بهترین سینها خواهد بود  .

سین امسال : سین = سر کشیدن ریق رحمت  رجوی داعشی  

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28465

وقتی جابرزاده آیین نامه ارتش رجوی و صدام را توضیح می داد، مرده بود (شکنجه گر ها هم می میرند)ا 

 محمد علی جابرزاده به درک واصل شدمحمد رزاقی و محمد حسین سبحانی، وبلاگ رزاقی و ایران قلم، سیزدهم فوریه ۲۰۱۷:… مسعود رجوی و محمد علی جابرزاده در نشریه مجاهد شماره ۵۹۹ نوشته اند که اگر مورد سفارش! رهبری سازمان مجاهدین نبودم، مطابق آیین نامه ارتش آزادیبخش من را تکه تکه و یک گلوله حرامم می کردند، اکنون ممکن است که آقای مسعود رجوی پاسخ دهند که چندین نفر از اعضا … 

(مزدوری چیست، مزدور کیست؟)

شکنجه گر ها هم می میرند .

سر شکنجه گر رجوی داعشی سقط شد. 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سیزدهم فوریه ۲۰۱۷:
لینک به منبع

سایت رجوی داعشی خبر مرگ سر شکنجه گر فرقه اش ( محمد علی جابر زاده با نام مستعار قاسم )  را درج کرد .

محمد علی جابر زاده سر شکنجه گر و تئوریزه کننده جنایتهای رجوی داعشی ؛ کسی که شریک جرم و جنایتهای رجوی و مریم قجر داعشی بود با مرگ خود اسرار زیادی از جنایتها ؛ خیانتها ؛ وطن فروشی ها ؛ مزدوری  رجوی داعشی برای صدام تا سعودی و موساد ؛ و …  را با خود به گور برد .

محمد علی جابر زاده یکی از سران فرقه رجوی داعشی بود که اکثر اعضاء از این شکنجه گربه خاطرتئوریزه کردن جنایتها و قوانین ضد بشری توسط رجوی داعشی بشدت نفرت داشتند .

جابر زاده بعنوان یکی از سران فرقه رجوی داعشی در مناسبات توجیه کننده و ماست مالی کردن شکستهای سیاسی؛ نظامی  و ایدئولوژیک رجوی داعشی بود همیشه با استدلالهای رجوی پسند افکار اعضاء را فریب می داد و بطور مشخص در چند مورد که همه اعضاء شاهد بودند ازسرکوبگران و عربده کش های رجوی داعشی بود .

دقیقا به یاد دارم درفروردین سال ۷۴ رجوی برای اعضائی که زندانی بودند دادگاه تشکیل داده بود که در ان دادگاه رجوی داعشی نقش شاکی ؛ وکیل ؛ دادستان ؛ قاضی را بعهده داشت .

روزی که نوبت دادگاه سلول ما بود ما را چشم و دست بسته به محل استقرار رجوی داعشی بردند داخل سالنی که بعنوان سالن محاکمه بود میزها را بصورت T  چیده بودند بالا رجوی نشسته بود سمت راست اعضاء زندانی شده و سمت چپ هم یک عده از زنان حرمسرای رجوی تحت نام شورای رهبری و در روبروی رجوی هم یک مشت از شکنجه گران و زندانبانان و در وسط هم سر شکنجه گران ( محمد علی جابر زاده با نام مستعار قاسم ) ( محمد محدثین ) با نام مستعار بهنام .

قبلا در مورد محاکمه اعضاء ناراضی و زندانی شده در اردوگاه بد نام اشرف مطلب نوشتم و لی با سقط شدن سر شکنجه گر رجوی داعشی باز یاد ان روزها افتادم که وسط محاکمه هر چند دقیقه یکبار جابر زاده عربده می کشید و می گفت همه شما را باید اعدام کرد و شما ها ضد انقلاب ایدئلوژیک و ضد مناسبات هستید !

شما ها را باید اعدام کرد و نباید زنده از اردوگاههای مجاهدین خارج شوید اگر روزی پایتان به خارج از اردوگاه ها برسد شما ها اولین نفراتی خواهید بود که موضوع زندان و … را افشاء خواهید کرد بس چه بهتر که همینجا همه شما را دفن کنیم !

بعد محدثین هم در تائید حرفهای جابر زاده  گفت :

ما اگر صدها نفر هم اینجا بکشیم کسی با خبر نخواهد شد ! در ضمن متین دفتری و محمد رضا روحانی بارها تاکید کرده اند که هر کس مخالف سازمان و رهبری رجوی بود شما اعدام کنید هر تعداد نفر هم باشد اگر یک روزی صدایش به بیرون رسید ما رفع و رجوع می کنیم !

جابر زاده یکی از سر شکنجه گران و سران فرقه رجوی داعشی در یکی از نشستهائی که موسوم به نشست طعمه از طرف رجوی داعشی نامگذاری شده بود در محاکمه و سرکوب اعضاء ناراضی نقش اساسی داشت .

 همه بیاد داریم در همان نشستها وقتی یکی از دوستان خواستار جدائی از تشکیلات بود جابر زاده با عربده کشی و داد ؛ فریاد که صورتش مثل لبو سرخ شده بود میکروفون بدست فریاد می زد هر کس بخواهد از سازمان جدا شود اعدامش می کینم !

سپس این سر شکنجه گر رو به دوربینهای فیلم برداری کرد و گفت فیلم من بگیرید و به دنیا نشان بدهید که بله ما زندان دارم  ! ما اعدام داریم ! هر کس در خارجه بر علیه سازمان  حرفی بزند و کاری انجام بدهد همان را هم در خارجه می کشیم از هیچ کس هم ترس نداریم هر کس هر غلطی می خواهد بکند هر حزب و هر کسی می خواهد هر اطلاعیه ای بدهد بله ما اعدام می کنیم و …..

در همان نشستهای  موسوم به طعمه جابر زاده با تهدید مخالفان رجوی داعشی و تشکیلات فرقه گرایانه  برای خوش آیند رجوی روح پلید  درزمان محاکمه مهدی افتخاری و استاد غلام حسین نژاد و دوست جدا شده اقای امیر موثقی در خواست اعدام می کرد و مدام عربده می کشید که همه اینها باید همین امشب باید اعدام شوند !

البته رجوی ترسو و بز دل ریق رحمت سر کشید و هیچ وقت یک ثانیه هم از ان نشستهای سرکوب که رجوی داعشی کلت اهدائی صدام ملعون به کمر بسته بود و دست روی کلت می گذاشت  اعضاء ناراضی تهدید به زندان و اعدام می کرد ومریم قجر دست به کمر روی سن می گفت من خرخره هر کسی را که بخواهد از سازمان خارج شود با مسعود ( رجوی روح پلید ) مخالفت کند می جوم  پخش نکرد ومریم قجر هم از ترس رو شدن ماهیت جنایتکارش دران نشستها  به سران فرقه دستور داده بود که اصلا وجود همچین نشستها را تکذیب کنید و حتا به امریکائیها  گفته بودند در ان تاریخ ( تابستان سال ۸۰ ) اصلا نشستهای موسوم به طعمه نداشته ایم  کلا خیلی از اعضاء سازمان در عراق حضور نداشتند ! و اینها شایعه و حرفهای رژیم و ماموران رژیم ایران !

بعید نیست که مریم قجر داعشی ادعا کند تابستان سال ۸۰ رجوی داعشی اعضاء  نگون بخت برای سپری کردن مرخصی سالیانه به جزایر قناری فرستاده بود و اصلا نشستهای موسوم به طعمه وجود نداشته !

جابر زاده  سرشکنجه گر نقش گوبلز در تشکیلات رجوی روح پلید بازی می کرد . وی  در پخش و نشر اخبار کذب و نوشتن ؛ نشر اکاذیب و تهمت ؛ فحش و … علیه جدا شده ها و مخالفین رجوی را در نشریات و اخبار سیمای اسارت رجوی را بعهده داشت و تمامی خبرهای کذب مبنی بر اینکه از داخل رژیم خبرهائی بدست امده و یا از نشست شوارای امنیت رژیم خبر بدست امده و … تماما دروغهائی بود و هست که سناریو نویس ان همین جابر زاده سر شکنجه گر و محمد علی توحیدی بوده و هستند .

نکته بعد اینکه نقش اساسی دیگر این سرشکنجه گر که مثل رجوی داعشی ریق رحمت سر کشید قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود به همراه مریم قجر به کنار رود اوور فرار کرد ودر اردوگاه رجوی داعشی در اوور سوراواز مستقر شد و از انجا که مریم قجر به اندازه یک زن خانه دار هم سواد سیاسی ندارد (البته با پوزش از همه خانم های خانه دار )  و فقط از رجوی داعشی ادعا و اطوار در اوردن خوب یاد گرفته سر شکنجه گر ( محمد علی جابر زاده ) و محمد علی توحیدی یکی دیگر از شکنجه گران رجوی داعشی مسئول نوشتن سخنرانیهای هستند که مریم قجر در شوهائی مختلف و به مناسبتهای گوناگون  اجرا می کند .

شخصآ آرزو می کردم بعد از اینکه رجوی داعشی ریق رحمت سر کشید  حد اقل سران فرقه که شریک جنایتهای رجوی داعشی بودند و هستند زنده می ماندند و برای جوابگوئی در یک دادگاه عادلانه می امدند ولی خوب مرگ خفت بار شکنجه گران و سرکوبگران خود درس عبرتی هست .

بارها در نوشته ها و مصاحبه هایم گفتم و باز تکرار می کنم که رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی از اب تهران هرگز نخواهند خورد .

رجوی داعشی که ریق رحمت و سر کشید وآرزوی رسیدن به مقام رهبری ؛ فرمانده کل ارتش و … را با خود به گور برد و مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت بدل هم هر وقت توانست نادر شاه پشت اسب ببیند نشستن به صندلی ریاست جمهوری در ایران خواهد دید همان بهتر مریم قجر که تجربه حرمسراداری دارد  فعلا مشغول دوست پسر بازی با جولیانی و گینگریچ زن باز و ترکی فیصل و …  باشد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28061

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان ! 

Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی … 

خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانیدر گذشت رفسنجانی و نگاهی به اراجیف مریم رجوی در این رابطه

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینشاهزاده سعودی مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد ولی جسد وی مفقود است

لینک به منبع

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان !

 امروز در سایت فرقه رجوی داعشی مصاحبه یکی از شکنجه گران مریم قجر داعشی  ( محمد علی توحیدی ) مستقر در اردوگاه اور سوراواز ـ  را می خواندم که در مورد فوت اقای رفسنجانی مریم قجر داعشی وی را فرستاده بود تا به خیال ابلهانه خودش در مورد فقدان اقای رفسنجانی در ترکیب حکومت از خودش تحلیل در کند .

واقعیت اینکه از انجا که به شیوه صحبت و تحلیل سران فرقه رجوی داعشی آشنا هستم و خوب می دانم سران فرقه یک ساندویج ۱۰ کیلومتری درست می کنند ولی داخل ساندویچ خالی ولی خودشان به ان به به ؛ چه چه می کنند و با شیوه تحلیل های ابدوغ خیاری شخص مرحوم رجوی تا سران فرقه اشنا هستم مجبور شدم ۲ بار تحلیلهای این شکنجه گر بد نام مریم قجر داعشی را بخوانم تا مطمئن شوم باز اقایان مخ پوسیده در همان دوران سال ۶۰ سیر می کنند و بعد از ۲ بار خواندن دقیقآ به انچه حدس زده بودم رسیدم .

مریم قجر داعشی با فرستادن این شکنجه گر مخ پوسیده به میدان تنها هدف اش این بوده که از مرگ اقای رفسنجانی برای خودش یک کلاه بدوزد انهم کلاهی که همیشه برسراعضاء خود می گذارد و در راستای ان هدف درست این مخ پوسیده شروع به تحلیل کرده تا برسد به انجائی که هدفشان است و گویا  درنبود اقای رفسنجانی در ترکیب رژیم ایران بزودی سرنگونی محقق خواهد شد و مطمئن هستم الان سران فرقه به اعضاء نگون بخت وعده می دهند که چون اقای رفسنجانی فوت کرده و یکی از ستونهای رزیم بوده بس در نتیجه در نبود وی رژیم ایران دچار بحران و سپس سرنگون خواهد شد !  

این متد ثابت و برای من و ما شناخته شده هست و مطمئن بقیه اعضاء اسیر هم از این شیوه مریم قجر داعشی مطلع هستند .

اما بر گردیم به تحلیل این شکنجه گر داعی کرواتی که در مقر مریم قجر داعشی مستقر می باشد .

ایشان در نیمی از حرفهائی که بعنوان تحلیل از خودش در کرده به سابقه حضور اقای رفسنجانی در زمان انقلاب و بعد انقلاب اختصاص داده که در پایه ریزی و تشکیل حکومت چه نقشی داشته !

ببینید این داعشی کرواتی طوری صحبت می کند که گویا کشف جدید و بزرگی کرده و می گوید  :

جدای از این منصب، جایگاه خاصی در پایه‌ریزی، ساختار و شکل‌گیری این رژیم ـ حتی قبل از روی کار آمدن خمینی ـ دارد. رفسنجانی نزدیکترین مهره در بین همه نزدیکان این رژیم، به شخص خمینی بوده است. حتی در آخرین مقاطعی که انقلاب داشت به ثمر می‌رسید و رژیم شاه داشت سرنگون می‌شد. در مأموریتهای ویژه‌یی که خمینی در رابطه با اعتصابها و مسائل مختلف به او محول می‌کرد و رفسنجانی را پیش می‌فرستاد. بعد هم در جریان به‌اصطلاح مشورتها و تصمیم‌گیریهایش در همان مقطع مبارزه سیاسی ـ به‌قول معروف در همان فاز سیاسی ـ رفسنجانی خیلی نزدیک بود. گزارشهای زیادی از نزدیکترین افراد رژیم هست که از روابط رفسنجانی در جلسات خصوصی همین آخوندها با خمینی می‌گویند که چقدر خمینی تحت تأثیر او بود و از او کارها را می‌خواست. …..

خوب به این داعشی کرواتی مریم قجر باید گفت ایا این چیزهائی که از خودت در کردی برکسی پوشیده بود؟

این حرفها را چنان با آب و تاب می گوئی که گویا کاشف اول و اخر این رابطه ها تو بودی و مریم قجر داعشی و کسی متوجه ان نبوده .

نخیر بد بخت مخ پوسیده انجه را تو اینجا بعنوان تحلیل ابدوغ خیاری مثل همیشه بلغور فرموده اید ۱۰۰ برابر بیشتر از ان را در تلویزیون و شبکه های مختلف ایران در رابطه با گذشته اقای رفسنجانی و رابطه اش با اقای خمینی و نقش وی از اعاز حکومت که نه از زندگی نامه اش ؛ از تاریخ تولدش ؛ از اینکه در ۱۴ سالگی وارد حوضه شده ؛ شاگرد چه کسانی بوده ؛ در زمان شاه چه فعالیتهائی داشته ؛ چند بار دستگیر شده و چند سال زندان بوده و در انقلاب ضد سلطنتی چه نقشی داشته و بعد از ان در برپائی حکومت بعد از سقوط شاه چه نقش موثری داشته ؛ چه مسئولیتهایی داشته ؛  رابطه اش با ایت الله خمینی چگونه بوده همه اینها را می توان همین روزها از تلویزیونها و شبکه های  مختلف ایران دید .

اما اینکه مخ پوسیده مریم قجر داعشی امده اینها را بعنوان تحلیل قالب می کند اینجاست که باید گفت صد رحمت به گاو  ! ( البته با پوزش از همه گاوها که شیرو لبنیات ؛ گوشت … مردم می دهند ولی اسمشان بد در رفته ) .

سپس این داعشی کرواتی با اتکا به تحلیلهای ابدوغ خیاری سران فرقه رجوی داعشی و شورای دست سازشان  مدعی می شود که :

در تحلیل‌ها و ارزیابیها و بیانیه‌های شورای ملی مقاومت هم این هست و گفته شده که موقعیت رفسنجانی، بحران رفسنجانی، بحران رژیم است. این یک تمامیت است. شما وقتی رفسنجانی را مطالعه کنید که در چه وضعیتی است، در سراشیب است یا در وضعیت تثبیت شده‌یی یا در حال پیشروی یا در حال تلوتلو خوردن است، هر حالی که رفسنجانی دارد را می‌شود شاخص وضعیت رژیم از نظر سیاسی و تحلیلی، تحلیل کرد.

خوب باید به این مخ پوسیده باید گفت الان که اقای رفسنجانی فوت کردند و رفت بس با مرگ اقای رفسنجانی می بایست رژیم ایران هم تمام می شد !

پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها .

ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟

ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟

باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی بود؟

رژیمی که توانست در نبود رهبر بلافاصله خودش را بسازد و جایگزین رهبری مشخص کند پشت نبود اقای رفسنجانی می ماند؟!

رژیمی که با فوت رهبرش سرنگون نشد آیا با مرگ اقای رفسنجانی سرنگون می شود؟!

در اخر هم این  شکنجه گر داعشی کرواتی باد به غبغب می اندازد و می فرماید :

شکی نیست که فقدان رفسنجانی، بحران را در درون آن باند به‌اصطلاح مغلوب، باند تدبیر و امید هم بیشتر می‌کند، چون آن مدبر اصلی رفت. ریزشهایی آنجا هست. شکی نیست که بحران را در این طرف هم در دستگاه خامنه‌ای تشدید می‌کند. شکی نیست که دستگاه خامنه‌ای را هم برهم می‌زند. دیگر مشورتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر نصیحتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر رفسنجانی را زیر دست خودش و در شورای مصلحت خودش ندارد. به همین میزان، آن طلسمِ آسیب دیده، بیشتر آسیب می‌بیند.

در یک کلام خلاصه کنم: فقدان رفسنجانی، بحران درونی رژیم را به میزان جدی از مدیریت و کنترل به‌اصطلاح مصلحت‌جویانه در رژیم خارج خواهد کرد و درست به همین دلیل به زیان خامنه‌ای هم هست؛ به زیان آن یکی باند هم هست.

در مورد سوریه هم همینطوری است. رژیم در سوریه بی‌دنده و ترمز وارد یک مسیری شد که الآن عوارضش روی سرش بار شده است. وقتی تضادها این‌طور در سوریه آوار می‌شود، طبعاً ولایت خامنه‌ای را می‌لرزاند و فقدان تکیه‌گاهی مثل رفسنجانی، این لرزش را می‌تواند به لبه پرتگاه بکشاند. چون رفسنجانی یک هنری که داشت این بود که رژیم را ـ به قول خودش ـ از بحران یا پرتگاه، با تردسی‌هایی عبور بدهد؛ البته با تردستی‌های جنایتکارانه.

به این مخ پوسیده باید گفت اگر اقای رفسنجانی با رهبر و جناح اصول گرا اینقدر مشکل داشت باید با گفت با فوت اقای رفسنجانی کار رهبر و جناح اصول گرا سبک تر می شود و دیگر وزنه ای به اسم اقای رفسنجانی نیست که به سران رژیم فشار بیاورد تا به نفع یک جناحی امتیازی بگیرد .

در پایان هم اینکه یکدفعه این تحلیل گر مخ پوسیده چطور توانسته موضوع سوریه را به مرگ اقای رفسنجانی ربط بدهد خودش از ان نکاتی هست که شاید افراد بیرونی متوجه ان نشوند فقط ما که با شگردهای فرقه رجوی داعشی اشنا هستیم می فهمیم که تنها رجوی داعشی و سران این فرقه می توانند یک اعضاء نگون بخت را با یاوه گوئی ؛ سفسطه ؛  وعده های سرخرمن در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارند و این تحلیل هم از همان نوع تحلیل های ابدوغ خیاری رجوی داعشی می باشد که هر چند ماه یکبار به بهانه های مختلف  وعده سرنگون شدن رژیم می داد و الان که رجوی داعشی ریق رحمت سرکشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مریم قجر داعشی شکنجه گر کرواتی خودش را برای دادن تحلیل اینکه گویا با مرگ رفسنجانی رژیم  ایران هم سرنگون خواهد شد به میدان فرستاده که باید گفت حیف به ان نان …..  

در ضمن اگر شما جرات داشتید برای ان مرحوم شیر خفته که ریق رحمت سر کشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مراسم یک ملیونی پیش کش یک مراسم ۱۰ نفره می گرفتید !

پاریس : محمد رزاقی 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنندمزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27875

مسموم کردن اب دمشق، شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد 

 عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه ۶۰ بنیان گذاری … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمهشدار امنیتی آلمان درباره ماجراجوئی های عربستان

لینک به منبع

مسموم کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی !

شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد !

امروز در سایتهای خبری آلوده کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی را دیدم .

http://fa.alalam.ir/news/1902335

با دیدن این خبر یک نکته قابل توجه به ذهنم رسید و ان اینکه چند ماه پیش در یک برنامه تلویزیونی این شیوه را که فرقه رجوی داعشی در زمان دستگیری مریم قجر در سال ۲۰۰۳ می خواست بکار گیرد افشاء کرده بودم .

دقیقا یادم هست که هم در مصاحبه افشاگرانه و هم در یک مطلب تهدیدات سران فرقه علیه دولت و ملت فرانسه به شیوه مسوم کردن اب را بیان کرده و نوشت بودم .

 لطفا مصاحبه با مردم تی وی در ۴ سپتامبر ۲۰۱۶ـــ ازدقیقه ۴۹ به بعد  این مصاحبه را گوش بدهید !

قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه ۶۰ بنیان گذاری شده و سران این فرقه در همان دهه از این شیوه برای ترور امام جمعه ها و مسئولین ایرانی استفاده کرده و یا سوزاندن انسانها و حتا حمله به پدر و مادر و خانواده را رجوی و مریم قجر داعشی بنیان گذاری کردند که همه مدارک این جنایتها و شاهدان وجود دارد .

حال شیوه بزدلانه و ضد بشری مسموم کردن اب دمشق بر اساس خبرهائی که در سایتهای خبری درج شده  به نظر من می تواند گواه بر همکاری فکری مریم قجر داعشی با تروریستهای وحشی در سوریه و عراق باشد .

چون دقیقآ در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر داعشی توسط پلیس فرانسه دستگیر شده بود سران فرقه برای مسموم کردن اب در فرانسه برنامه ریزی داشتند و مژگان پارسائی بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف بصورت علنی این شیوه مسموم کردن اب توسط سیانور را به زبان خودش بیان کرد .

بطور خاص بعد ازشکست تروریستها در حلب وسوزش مریم قجر رجوی داعشی وهمکاری دربر پائی تظاهرات برای روحیه دادن به تروریستهای وحشی در سوریه در پاریس همه نشان از همکاری نزدیک مریم قجر با تروریستهای وحشی سوریه و عراق را دارد و به یقین می توانم بگویم مریم قجر و سران فرقه در انتقال شیوه های کشتار و ترور به تروریستهای وحشی سوریه کمک می کنند .

از همین جا باز به دولتمردان و مقامات امنیتی کشورهای اروپائی بطور خاص به دولت مردان و مقامات امنیتی فرانسه تاکید می کنم اجازه ندهید مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی از دمکراسی کشورتان سوء استفاده کند .

من بارها تاکید کردم فرقه رجوی داعشی هزاران بار از تروریستهائی که در سوریه عراق هستند وحشی ترند و کار کشته تر و البته شیاد و کلاش تر از انها .

چون مریم قجر داعشی سعی کرده با پرداخت هزاران دلار به یک مشت لابی و نشستن در کنار آنها و بیان حرفهائی در مورد دمکراسی ؛ ازادی ؛ برابری و … که خودش از همه بهتر می داند هیچ ایمان و اعتقادی به حرفهای خودش هم ندارد و با صورت بزک کرده ماهیت اصلی و تروریستی خودش را لا پوشانی کند وجنایتهائی را که تروریستهای وحشی با انواع نامهایی مثل  داعش ؛ اانصره ؛ جیش الشام و … در این چند سال انجام داده اند رجوی داعشی ۳۵ سال پیش انجام دادده وافراد فرقه رجوی داعشی با آویزان کردن کروات و تراشیدن صورتشان هزاران بار از داعشی ها و تروریستهای ریش و پشم دار سوریه و عراق خطر ناک تر هستند .

کشورهای اروپائی بطور خاص کشور فرانسه بدانند تروریستهای فرقه رجوی داعشی اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند که رجوی داعشی بک عده از انها را با نامهای جعلی در کشورهای مختلف اروپائی در خانه های امن جا داده و یک عده هم همراه مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز فرانسه مستقر می باشند .

پاریس : محمد رزاقی

***

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشارتباط خبر مرگ رجوی با دست ندادن مریم قجر با شاهزاده وهابی 

مزدوران مجاهدین خلق عربستان سعودی یبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

*** 

همچنین:

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی