چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورشادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهارم ژانویه 2021:… در سایت مزدور ایران افشاگر بخوانید( فشارگر) مطلبی چاپ شده تحت نام پشت پرده درغ پراکنی علیه مجاهدین، در این مطلب سراپا متناقض تلاش شده تا فرقه رجوی را از زیر تیغ انتقادات اعضای سابق به در ببرد و تمامی آنان را چونان گذشته با ترفند سوخته چهار دهه گذشته مزدور رژیم معرفی کند.اما فرقه رجوی امروزه نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مردم دنیا به عنوان یک فرقه دروغگو حقه باز شناخته شده که اعضای خود را برای منافع خود به گروگان گرفته و اجازه ملاقات با خانواده هایشان را نمی دهد. چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

خاطرات کمپ بدنام اشرف ، ریزش نیرو از عراق تا آلبانیخاطرات کمپ بدنام اشرف ، ریزش نیرو از عراق تا آلبانی

وبلاگ ادوارد 03.02.2021

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

گاهآ وقتی که به سایت های مزدور و  قلم فرسای فرقه رجوی مراجعه می کنیم با مقالاتی روبرو می شویم که به انسان حالت تهوع دست می دهد، تلاش نویسندگان اینگونه مقالات این است که منتقدین فرقه رجوی را دروغگو جابزنند و اما فرقه رجوی را بری از هرگونه    دروغ و حتی اشتباه، گویی فرقه رجوی از کرات دیگری پا به زمین گذاشته.،

در سایت مزدور ایران افشاگر بخوانید( فشارگر) مطلبی چاپ شده تحت نام پشت پرده درغ پراکنی علیه مجاهدین، در این مطلب سراپا متناقض تلاش شده تا فرقه رجوی را از زیر تیغ انتقادات اعضای سابق به در ببرد و تمامی آنان را چونان گذشته با ترفند سوخته چهار دهه گذشته مزدور رژیم معرفی کند.اما فرقه رجوی امروزه نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مردم دنیا به عنوان یک فرقه دروغگو حقه باز شناخته شده که اعضای خود را برای منافع خود به گروگان گرفته و اجازه ملاقات با خانواده هایشان را نمی دهد.

اگر در گذشته دور این فرقه توان آنرا داشت تا منتقد خود را به عنوان مزدور در جامعه انگشت نما کند بایستی گفت آن صبو بشکست و آن پیمان ریخت، این ترفند فرقه رجوی را اعضای جدا شده سوزاندند و دیگر حتی برای اعضای اسیر در درون تشکیلات هم کاربرد ندارد چه رسد برای مردم آگاه ایران و جهان، امروزه فرقه مجاهدین چیزی در چنته خود ندارد که بخواهد در سایت های خود کسی را جذب کند یا کسی را محکوم کند چون همه می دانند که تشکیلات رجوی به غیر از دروغگویی و حقه بازی هیچ کار دیگری از دستش بر نمی اید، به همین دلیل هم از مصاحبه هر جدا شده ای احساس سوزش کرده و آنرا در مقالات خود برملا می کند در مطلب مزبور در سایت فشارگر سوزش خود را از مصاحبه های جدا شده ها با رادیو ها و رسانه های مختلف به نمایش گذاشته.

به قسمتی از مطلب مزبود پرسوزش توجه کنید:

بااینکه این رسانه ها متعلق به کشورهای مختلف در قاره های متفاوت بودند اما عجیب اینکه برای حرفهایشان به کانون مشخصی مراجعه داشتند، استنادات آنها اساسآ بر روی حرف چند نفر ثابت سوار شده بود. افرادی که بعضآ شناخته شده نبودند

این که مصاحبه شونده ها چه کسانی بودند مگر برای شما فرقی هم می کند؟ یا شما تمایل دارید که افراد شناخته شده در مورد شما نظر بدهند؟ اتفاقآ رسانه ها درست به هدف زده و سراغ کسانی رفته اند که شناخته شده نیستند و بهتر می توانند در مورد تشکیلات نکبت فرقه شما افشاگری کنند یعنی اعضای رده پایین فرقه که اتفاقآ به زبان ساده و زیبا و قابل فهم برای عوام صحبت می کنند، در ضمن به گفته خودتان و طوری که در مطلبتان نوشته اید چون رسانه ها از کشورهای مختلف و از قاره های متفاوت بودند آیا می توانید این رسانه ها را نیز مزدور بخوانید؟ و آیا می شود مصاحبه شونده هایی که با رسانه های قاره های مختلف مصاحبه کرده اند را دروغگو خطاب کرد؟ خبرنگار جماعت را نمی توان فریب داد.

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

سوزش شما از این نیست که افراد مصاحبه کننده چه کسانی بوده اند بلکه از این است که چرا نتوانستید دهان این افراد را ببندید، راستی چند صد نفر از اعضای جدا شده در باره تشکیلات و مناسبات شما دروغ می گویند؟ تا کنون بیش از هزار نفر از تشکیلات مخوف شما جدا شده اند و اکثرآ هم از فشار و دیکتاتوری حاکم در درون فرقه گفته اند تا کنون اکثر کسانی که از مناسبات و زندان تشکیلاتی شما رها شده اند تمام افشاگری های قدیمی تر ها را نه تنها تآیید کرده اند بلکه نکات جدیدی را هم افشا کرده اند که مغز هر آدمی سوت می کشد، آیا تمامی این افراد دروغگو هستند و شما حقیقت گو؟

مسعود و مریم رجوی به من خیانت کردند – سعدالله سیفی

احسان بیدی، غلامرضا شکری، سعدالله سیفی غلامرضا میرزایی و دیگرانیکه هم اکنون در آلبانی از زندان شما خود را رها کرده اند و کثافت کاری های شما را افشاکرده اند تا دیروز و تا زمانی که در تشکیلات شما کورکورانه به دستواراتتان عمل می کردند عناصر بی بدیل خطاب می شدند اما حالا که به آگاهی رسیده و برای رسیدن به زندگی آزاد زندان نکبتبار تشیلاتی رجوی رها کرده اند یکمرتبه تبدیل به مزدوران رژیم شدند؟ راستی در تشکیلات شما چه خبر است آیا شما با اطلاعات ایران قرارداد تبادل نیرو دارید؟ چون هرکس که نخواست پیش شما بماند عنصر اطلاعاتی شد،این حقه بازی ها و ترفند های دجالانه امروز حتی برای اعضای درونی شما هم اثری ندارد و آنها هم شما جانوران بی عاطفه و بی وجدان را خوب شناخته اند.

در جای دیگر این مقاله بی محتوا چنین آمده:

منبع دیگر سعدالله سیفی است اوبا ظاهر شدن در چند رسانه و دروغ پردازی علیه مجاهدین، به انجمن نجات در ایران فراخوانده شد و اکنون در آنجا مآموریت خود را ادامه می دهد!

غلامرضا میزایی پس از سه سال خدمت رسانی به رژیم از طریق شیطان سازی علیه مجاهدین ویزای رفتنش به ایران دریافت کرد و به ایران رفت. او هم اکنون از مداحان آزادی و پیشرفت در حاکمیت خامنه ای است.

برای فرقه رجوی سوزش بی حد و اندازه زمانی است که یکی از جداشدگان به ایران نزد خانواده خود بازمی گردد، در این زمان مثل جمله بالا فرقه رجوی دادو فقان سر می دهد که فلانی رفت به داخل حاکمیت، زمانی درعراق همین مجاهدین آزادی کش افرادی که مایل نبودند در تشکیلات فرقه بمانند را تحویل زندان بدنام ابوغریب می داد با عنوان امانت مجاهدین، قراداد بین مجاهین و مقامات زندان ابوغریب هم آزار بی حد و حساب این افراد بود تا نهایتآ با خواهش و التماس به تشکیلات فرقه رجوی برگردند، حالا در آلبانی نوع دیگری از هرامزادگی را علیه جداشده ها بکار گرفته، یا جاسوسی برعلیه جداشده ها یا قطع مستمری و چندرغازی که طبق قرارداد بایستی ماهیانه به افراد جدا شده پرداخت کند،

از طرفی با رشوه و باج پلیس آلبانی را بر علیه این بچه ها بکار گرفته و آرام و قرار برای  کسانی که از فرقه مخوف رجوی جدا شده اند نگذاشته، این افراد اجازه خروج از آلبانی را ندارند و برای ادامه زندگی نیازمند کار کردن هستند، برای پیدا کردن کار هم مزاحمت ایجاد می کند تا این افراد را وادار به تسلیم نماید، محدودیت هاییکه از طرف مزدوران فرقه استالینی برای این بچه ها اعمال می شود آلبانی را تبدیل به زندان کرده و اینان نمی توانند زندگی آسوده ای داشته باشند پس تکلیف چیست؟ این دوستان به کجا بایستی بروند؟ به سیاره ای دیگر؟ تنها راهی که می ماند رفتن به ایران است تا از شر مزاحمت های فرقه رجوی خلاص شوند و این راهی است که خود مجاهدین پیش پای اعضای خود گذاشته اند.

وحشت رجوی از خانواده اسیر جنگی غلامعلی میرزایی

سعدالله سیفی یا غلامرضا میرزایی مگر چاره ای غیر از رفتن به ایران داشتند با این شرایط بیرحمانه ای که شما حول این افراد بوجود آورده اید، در ضمن انسان آزاد است که در هر کجا و در هر شرایطی که می خواهد زندگی کند، بنابراین به فرقه رجوی ربطی ندارد که چه کسی در کجا و چگونه زندگی می کند، فرقه رجوی اگر به آزادی و آزادیخواهی ذره ای اعتقاد داشت تشکیلات بسته و مخوف ایجاد نمی کرد و راه را برای جدا شدن و رفتن افراد باز می گذاشت، اما آزادیخواهی کجا و فرقه مغز پوسیده رجوی کجا.

لینک به منبع

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آیا-سران-فرقه-رجوی-نمی-توانند-کرونا/

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کروناادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهاردهم ژانویه 2021:… چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند، آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کرونابی بی سی: اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

وبلاگ ادوراد، 14.01.2021

با همه گیر شدن ویروس مرگبار کرونا در کل جهان شاهد مرگ ومیر بی سابقه ای در تمام کشورها هستیم، مرگ و میر و مبتلا شدن را هم بر اساس جمعیت هر کشوری مورد سنجش قرار می دهند و سپس رده بندی می کنند که کدام کشور در کجای جدول قرار دارد، امروز امریکا در صدر جدول از نظر مرگ و میر و ابتلا به ویروس قرار دارد و پس از آن هندوستان در رده دوم قرار دارد.

هندوستان با اینکه بزگترین تولید کننده واکسن بشمار می رود هنوز تزریق واکسن به مردم خود را آغاز نکرده، ایران بایستی برای خرید واکسن انتخاب کند که از چه نوع واکسنی استفاده خواهد کرد یا از کدام کشور خریداری خواهد کرد، با وجود تحریم های مرگبار و غیر انسانی امریکا با رهبری ترامپ دیوانه که به کشور ما اعمال نموده که البته این تحریم ها با حمایت فرقه رجوی همراه بودهخرید واکسن ممکن است با مشکلاتی مواجه شود اما در نهایت این کار شدنی است و خواهد شد.

فرقه رجوی همیشه و همیشه در تمام عرصه ها تلاش نموده تا از آب گل آلود ماهی بگیرد، هر گاه به هر دلیلی هر اتنفاقی در کشور افتاده فرقه رجوی در ساختن کوه از کاه جلودار بوده و این در شرایطی بوده و هست که هرگز به اوضاع بهم ریخته فرقه خود نگاهی نکرده و خود و شرایط داخلی وسیاسی خود را مورد ارزیابی قرار نداده.

امروزه شرایط بیشتر کشورها از نظر اپیدمی ویروس کرونا تقریبآ یکسان است، اما اگر در فضای مجازی دیگر کشورها وارد شوید و در مورد این ویروس بخوانید متوجه می شوید که بیشتر سایت های فرقه مجاهدین هستند که هر دم با دجالیت و پاشیدن تخم نفاق تلاش می کنند تا مردم را به جان هم بیاندازند و از جریان ویروس به سود خود بهره ببرند، شخصآ از شرایط کشوری مثل ارمنستان مطلع هستم، علی رقم اوضاع لرزان سیاسی در ارمنستان پس از پایان جنگ اخیر و اعتراضات مردم و توطعه های احزاب سیاسی بر علیه دولت قانونی ارمنستان هیچ حزب یا گروهی نیست که از موضوع واکسن و ویروس سؤاستفاده نماید و مانند فرقه رجوی تلاش کند تا با این موضوع جامعه را از هم بپاشد.

فرقه رجوی  موضوع کرونا را نان دانی خود کرده و تلاش می کند به جامعه ایران تحمیل کند که نظام حاکم بر ایران قصد خریدن واکسن ندارد و نمی خواهد برای نجات جان مردم اقدام عملی کند، همه ما می دانیم که واکسن های موجود در تمام دنیا و به تمام ومردم دنیا تزریق خواهد شد، شاید در آینده نزدیک قوانینی تصویب کنند، بطور مثال، هر کسی که کارت تزریق واکسن نداشته باشد نمی تواند با هواپیما سفر کند و به کشور دیگری وارد شود کسی چه می داند، پس خرید واکسن از سوی ایران حتمی است .

اما سؤال اینجاست، چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند،

اگر سازمان بهداشت جهانی فرقه رجوی را در صدر جدول قرار نمی دهد به این دلیل است که فرقه رجوی را با کشور آلبانی حساب می کند ، اگر مستقل حساب کند حتمآ در صدر جدول خواهد بود.

سؤالات دیگر این است که آیا فرقه رجوی توان مالی برای مقابله با ویروس  برای اعضای خود را ندارد؟ طبعآ پاسخ منفی است، چرا که فرقه رجوی برای محکم کردن تحریم های امریکا بر علیه مردم ایران لابی های گردن کلفت مفتخور فراوانی در امریکا دارد و بطور طبیعی لابی هم برای کسی مجانی کار نمی کند، فرقه رجوی با پرداخت ده ها هزار دلار بولتون ها و مک کین ها ووو به پاریس می آورد تا ده دقیقه به طرفداری فرقه و علیه مردم ایران عربده بکشند، فرقه رجوی برای اینکه جای پای خود را در آلبانی محکم کند با خرج های نجومی تیم پزشکی برای مداوای مردم آلبانی از امریکا اعزام می کرد، پس توان مالی دارد.

آیا فرقه رجوی نمی تواند این اپیدمی را مدیریت و کنترل کند؟  اگر چنین است پس این نشانگر بی کفایتی مسؤلین فرقه رجوی است و از این پس نبایستی خود را آلترناتیو معرفی کند و به مدیریت درون کشور هم نبایستی ایراد آنچنانی بگیرد چون مدیریت مردم ایران که تقریبآ حدود 84000000 می باشند و در ضمن زیر شدیدترین تحریم ها کار آسانی نیست، و بایستی پرسید آیا فاصله دو متری بین افراد رعایت می شود یا فضا و آسایشگاه به اندازه کافی ندارند و در هر اسایشگاه افراد زیادی مستقر هستند؟ چون اردوگاه اشرف تفاوت داشت و این فضا هم وجود داشت، آیا از ماسک استفاده می کنند؟ 

و آخرین سؤال، آیا سران فرقه رجوی نمی خواهند از این مرگ و میر جلوگیری کنند و آیا اینان با آگاهی نشسته و منتظر مرگ اعضای خود هستند و آیا فکر می کنند با مرگ و میر ناشی از این ویروس از دست معترضین درون تشکیلات خلاص خواهند شد؟ 

پاسخ هر چه باشد از نظر اینجانب فرقه رجوی وسرانش با این همه مرگ و میر در درون اردوگاهی دوهزار نفری که توان مدیریت آنرا به هر دلیلی ندارند و بااین کار بی کفایتی خود را نشان دادند حق ایراد گرفتن به کشوری پهناور و با جمعیتی چند ده میلیونی با شدیدترین تحریم های غیر انسانی که یکی از حامیان تحریم خودشان بودند ندارند.

لینک به منبع

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دروغ%e2%80%8cها-و-لاپوشانی%e2%80%8cهای-رجوی/

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی نداردادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، هشتم دسامب 2020:… مریم قجر اخیرآ پیامی ارسال نموده که ای داد و بیداد مادری که برای ملاقات با فرزند خود به اوین رفته بود اجازه ملاقات به وی داده نشد،( یاداوری کنم در اردوگاه اشرف هم حتی اگر کسی می خواست اعضای خانواده خود را ببیند برایش دردسر درست می شد و تهمت می خورد که مبارز نیست زندگی طلب است  و برخوردهای بعدی)  البته جلوگیری از ملاقات مادر با فرزند خود درهر جا که باشد نغض حقوق انسانی است، اتفاقآ حرف ما هم همین است که چرا سران فرقه رجوی  خانواده های اعضای فرقه را از ملاقات با عزیزانشان محروم کرده اند؟ دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد 

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی نداردمادران، قربانیان فراموش شده

وبلاگ ادوارد 07 دسامبر 2020

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

فرقه رجوی به دروغ گفتن و لاپوشانی حقایق عادت دیربنه دارد، این یکی از سیاست های این فرقه بوده و هست و نمی تواند بدون دروغگویی و قلب کردن حقایق روزگار خود را سپری کند، سران فرقه رجوی معتقد به این هستند که اخبار دروغ درعامه مردم کارساز است و تا حقیقت برای مردم  روشن شود میلیون ها نفر آنرا باور کرده اند، این حرف من نیست، بلکه حرف یکی از دوستانی است که در ستاد تبلیغات اردوگاه اشرف کار می کرد.

روز گذشته در سایت رسمی فرقه رجوی نامه ای را مشاهده نمودم تحت عنوان ( نامه زندانیان هوادار مجاهدین در زندان اوین) که به بهانه درگذشت دکتر استاد محمد ملکی گویا جمعی از زندانیان هوادار مجاهدین از زندان اوین برای سازمان ارسال کرده بودند که البته امروز از خروجی سایت حذف شده، اینگونه نامه ها هزاران بار در سایت های فرقه مجاهدین دیده شده، اگر این نامه ها واقعی است و همانگونه که فرقه اعلام کرده از درون زندان اوین به دستشان رسیده پس بایستی از سران فرقه رجوی که خود را به خواب خرگوشی زده اند یا مانند کبک سر به زیر برف برده اند پرسید:  چگونه است که رژیم دیکتاتوری آخوندی که هر دوی شما دشمن قسم خورده همدیگر هستید به زندانیان شما در اوین که طبعآ از آنان به عنوان منافق یا منافقین یاد می شود اجازه می دهد که از همان زندان اوینی که شما آنرا زندان قرون وسطایی می نامید برایتان نه تنها نامه تسلیت بمناسبت در گذشت دکتر ملکی، بلکه نامه فدایت شوم و تعریف و تمجید از مسعود فراری و مریم قجر را می دهد اما شما با تمام عروتیزی که در رابطه با آزادی و دمکراسی و اسلام انقلابی نوین وووو هزاران عناوین و چرندیات دیگر به اعضای در بند خود اجازه کوچکترین تماسی با خانواده هایشان نمی دهید؟ دلیلش چیست؟ این چیزی است که سران فرقه رجوی بایستی یه آن پاسخ دهند.

زندانیان ابزارهای رجوی برای کشتار و تبلیغاتزندانیان ابزارهای رجوی برای کشتار و تبلیغات

امروزه در جهان تکنولوژی و ارتباطات هستیم و شاهد جهش های بزرگ علمی اما سران فرقه هنوز در دوران عصرحجر به سر می برند و می توان از آنان با عنوان برده داران نوین یاد کرد، درهیچگوشه ای از دنیا زندانی نیست که از ملاقات  خانواده با زندانی جلوگیری کند، حتی در زندان گوانتانامو که تروریست ها در آنجا نگهداری می شدند، در زمان صدام  خونخوار در دوره ای که در زندان ابوغریب بودم با زندانیان عرب از کشورهای مختلف عربی در یک مکان بودیم، روزهای سه شنبه روز ملاقات زندانیان با خانواده هایشان بود، خانواده هایی که از کشورهای عربی مثل لبنان اردن ووو به ملاقات زندانیان خود می آمدند، پس معلوم می شود که رجوی و سران فرقه اش حتی از صدام ارباب سابقشان هم عقب افتاده تر و دیکتاتورتر هستند، به همین دلیل هم نمی توان اسمی برای مکانی که در آلبانی هستند پیدا کرد، اردوگاه، آسایشگاه سالمندان، زندان، تعبیدگاه هر کدام از این مکان ها را که در نظر بگیریم ملاقات کننده دارند، بایستی واژه تازه ای برای مکان استقرار اعضای فرقه رجوی پیدا کرد.

 سران فرقه رجوی  با چاپ چنین  نامه هایی از زبان زندانیان در اوین اعتراف می کنند که زندان اوین دست باز به زندانیان آن هم از نوع مجاهد داده تا با سران سازمان نامه نگاری کنند پس زندانیانی که از درون اوین با مریم قجر آزادانه مکاتبه مجازی می کنند و آنهم با چه کلماتی، صد در صد خانواده هایشان به ملاقاتشان می روند و مشکلی در این رابطه ندارند، پس به اعتراف فرقه رجوی زندان اوین آن چیزی نیست که سران فرقه می گفتند و می گویند و رژیم هم آن رژیمی نیست که فرقه رجوی تعریف می کند.

مریم رجوی حقوق بشر سعید ماسوری زندانی چگونه ازبرنامه ی ماهواره ای بی بی سی اطلاع پیدا کرده است؟!

معلوم نیست کدام یکی از داستانسرایی های فرقه رجوی را باور کنیم؟ اینکه اوین شکنجه گاه است و مجاهدین را در آن تکه پاره می کنند؟ یا اینطوری که از نامه های ارسالی از درون اوین پیداست نخیر شکنجه گاه نیست و زندانیان آزاد و راحت هستند و به همه چیز منجمله اینترنت آزاد دسترسی دارند و برای ارسال نامه های سیاسی هم دست باز دارند و کاملآ آزاد هستند.

 اینکه رژیم حاکم بر ایران در زندان های خود چنین شرایطی را ایجاد کرده عالی است، اما خود مجاهدین چی؟ آیا اجازه نامه نگاری به اعضای خود با خانواده هایشان را می دهد؟ آیا تاکنون با تمام درخواست هایی که خانواده ها برای ملاقات با عزیزان خود ارئه کرده اند با یک موردش موافقت نموده اند؟

دروغگویی های فرقه رجوی تمامی ندارد و برای فریب افکار عمومی روزانه میلیون ها کلمه دروغ از این فرقه در سایت های جیره خورش بچشم میخورد، فرقه رجوی حتی در مورد اساس نامه ای که خودش با دست خودش در شورای کذایی مقاومت تصویب کرده هم دروغ می گوید و حتی به یک مورد از قوانین خودش هم پایبند نیست.

مریم قجر اخیرآ پیامی ارسال نموده که ای داد و بیداد مادری که برای ملاقات با فرزند خود به اوین رفته بود اجازه ملاقات به وی داده نشد،( یاداوری کنم در اردوگاه اشرف هم حتی اگر کسی می خواست اعضای خانواده خود را ببیند برایش دردسر درست می شد و تهمت می خورد که مبارز نیست زندگی طلب است  و برخوردهای بعدی)  البته جلوگیری از ملاقات مادر با فرزند خود درهر جا که باشد نغض حقوق انسانی است، اتفاقآ حرف ما هم همین است که چرا سران فرقه رجوی  خانواده های اعضای فرقه را از ملاقات با عزیزانشان محروم کرده اند؟

لاپوشانی کردن بیماران کرونایی هم یکی از محورهای حقه بازی باند رجوی است، خوشان به اینکه ایران آمار واقعی مبتلایان به کرونا را پنهان می کنند انتفاد که نه داد و هوار می کنند اما از درون خودشان هیچ آماری به بیرون نمی دهند، تا این که همین هفته گذشته خبرهایی که از درون فرقه به بیرون درز کرد گویای وافعیت تلخ بود بطوریکه تا کنون چندین نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در درون فرقه جانشان را از دست داده اند، سران باند رجوی گمان می کنند که با پنهان کاری و لاپوشانی کردن آمار واقعی مبتلایان به کرونا می توانند این کثفکاری را هم در چها دیواری تشکیلات خود نگهدارند، آلبانی بغداد نیست، و این تشکیلات هم تشکیلات قبلی نیست، اخبار از درون به هر شکلی به بیرون درز می کند، به دلیل معترضینی که در حصار شما به زور نگه داشته شده اند.

 پس بهتر است خانم رجوی که ستون را در چشم دیگران می بیند اول خار درون چشم خود را خارج کند.

لینک به منبع

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ادوارد-ترمادو-اسیر-جنگی-صدام-و-رجوی/

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویکانون آوا، سی ام اکتبر 2020:… مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است . ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویوحشت فرقه دربدر رجوی ، ترس و لرز از مصاحبه دو عضو پیشین

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

بی بی سی فارسی: ادوارد تِرمادو، مهمان برنامه به عبارت دیگر، زندگی پرماجرایی را از سر گذرانده است. او 9 سال اسیر عراقی ها بوده، در زندان ابوقریب زندانی بوده، به ارتش سازمان مجاهدین خلق ایران در عراق پیوسته، بعد زندانی آنها شده، سر از زندان اوین درآورده است. او می گوید از رفتن به جبهه پشیمان نیست ولی پیوستن به مجاهدین خلق بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده است. چرا و چگونه یک مسیحی جذب سازمانی با تفکر اسلامی شد؟ با او اخیرا در خانه اش در شهر کلن آلمان صحبت کردم. تاریخ پخش: 2011/03/22

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

چنته خالی فرقه رجوی در سایت های مزدورش 

***

سخنان آقای ادوارد ترمادو ازکانون آوا آلمان در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل (انگلیسی):

ادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نماندهادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نمانده

دروغهای مسخره فرقه رجوی در پرونده افشاگرخندیدن ممنوع بود. به دوران اسارت غبطه میخوردم

***

همچنین: