چند دروغ و نیرنگ و ادعای دفاع از زنان در فرقه آدم کش رجوی

چند دروغ و نیرنگ و ادعای دفاع از زنان در فرقه آدم کش رجوی

مریم سنجابی، ندای حقیقت، ششم نوامبر 2014:…  در سایت های وابسته و وامانده فرقه رجوی هر از گاهی می بایست سری به صحرای زنان زد و با خصومت و دجالیت خبرهایی مبنی بر دفاع از زنان تهیه نمود. اخیرا مقاله ای ظاهرا به نقل از تریبون دو ژنو با تیتر « در ایران شرایط زنان بدتر می‌شود» و هم چنین مطلبی تهیه شده در تشکیلات رجوی و از زبان قلم به مزد انگلیسی لرد کارلایل نیز با عنوان «سکوت غرب اجازه …

گزارش کمپ لیبرتی 4Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

لینک به منبع

چند دروغ و نیرنگ و ادعای دفاع از زنان در فرقه آدم کش رجوی

در سایت های وابسته و وامانده فرقه رجوی هر از گاهی می بایست سری به صحرای زنان زد و با خصومت و دجالیت خبرهایی مبنی بر دفاع از زنان تهیه نمود.

اخیرا مقاله ای ظاهرا به نقل از تریبون دو ژنو با تیتر « در ایران شرایط زنان بدتر می‌شود»

و هم چنین مطلبی تهیه شده در تشکیلات رجوی و از زبان قلم به مزد انگلیسی لرد کارلایل نیز با عنوان «سکوت غرب اجازه افزایش انواع مجازاتهای زن سیترانه را می‌دهد»درج شده و بسیار مضحک تر اینکه از اول تا انتهای این باصطلاح مقاله نما تعریف و تمجید از فرقه رجوی می باشد.

به یاد دارم در حوالی سال 1374 مریم قجر اولین سخنرانی که در ارلزکوت داشت آن سخنرانی را به بحث زنان و دفاع از حقوق ! زنان اختصاص داده بود.

آن زمان من در کمپ اشرف بودم از مسئول تشکیلاتی ام ماندانا بیدرنگ پرسیدم چرا خواهر مریم این سخنرانی را به زنان اختصاص داده و مگر مبارزه ما برای آزادی زنان است. وی در پاسخم به یکباره گفت: ” آنچنان توی دهنت می کوبم که دهنت پر خون شود!!!

ومن مبهوت و حیران بر جای ماندم مگر چه سوالی کردم و این خانم همان مسئول تشکیلاتی است که هر وقت از دست مسئول دفترش عصبانی می شد به وی هم می گفت آنچنان توی صورتت می کوبم که سرت به دیوار بخورد و مغزت پر خون شود…

یا زهره قائمی متوفی یکبار براثر ارسال اشتباهی یک نامه توسط مسئول دفترش آنچنان آن بیچاره را به زیر مشت و لگد خود گرفته بود که سایر زنان به کمک او شتافته و او را از زیر دستش نجات دادند!

و در کنار این خاطرات هرچند کوچک روال تشکیلات آدم کش مریم قجر را بیاد دارم و سایر فحش ها و دشنام ها ، فشارها و تضیقاتی که زنان شورای رهبری هار! در راس کار، وقت و بی وقت برزنان زیر دست خود روا می داشتند.

و باید به این تشکلیلات سراپا دروغ و ریا گفت شما که اینقدر دم از حقوق زنان می زنید

مگر تا به حال کسی توانسته با این هزار زن قهرمان! و آزاد! گفتگویی شخصی داشته باشد.

مگر تا کنون کسی توانسته از خارج از کمپ با زنان درون کمپ ارتباطی تلفنی و یا نامه نگاری داشته باشد.

شما حتی نامه های خانوادگی آنها را بدون خواندن و کپی برداری مگر به دست آنها می رسانید.

آیا اگر پس از سال ها با فشارها و اصرار های بسیار اجازه تماس تلفنی 5دقیقه ای با خانواده هم داده می شد. آیا در اتاق کناری آن مکالمات را ضبط و کنترل نمی کردید.

در بیست سالی که در این فرقه بودم هیچ تماس آزادی وجود نداشت و همواره در اثر فشار یک سری نفرات که بارها درخواست تماس با خانواده شان را داشتند و پس از ماهها انتظار و شور رؤسا از مژگان پارسایی گرفته تا مسئولین امنیت جازه تماسی داده می شد. آن مکالمات محدود و چند سال یکبار هم با کنترل و شنود از اتاق دیگر همراه بود و پس از آن گزارش تماس فرد به مسئول مربوطه هم داده می شد.

راستی آیا آن زنان آزاد اجازه داشتند لباس دیگری غیر از فرم بپوشند . یا اجازه داشتند حتی جورابی رنگی و یا کفشی با چند سانت پاشنه بپوشند. و مگر می توانستند ساعتی بدون کنترل تشکیلات بگذرانند. وبدون اجازه و دو سه نفرهمراه از مقرشان خارج شوند؟

آیا مسئولین داعشی تشکیلات اجازه می دادند که زنان حتی باهمدیگر صحبت نموده و یا دوست شوند بدون اینکه مارک محفل بخورند و تغییر سازماندهی نشوند.

و حال چند زن دیگر در بازداشت گاه های شما بایستی از سرطان بمیرند.

تاکنون طبق آمار حدودی بیش از 20 زن در اثر ابتلا به سرطان یا بیماری قلبی در سن میانسالی فوت نموده اند

نرگس لطیفی – زهره آمرطوسی – زهرا مهر صفت– راضیه کرمانشاهی – رویا درودی – ثریا جان احمد لو – لادن پرده شناس – مرضیه همتی و خواهرش – زیبا دانشور– نغمه حکمی – فریده قبادی – پروین ملک محمدی – و…. اینک فریده ونایی

ودوسه برابر این آمار افراد دیگری مبتلابه سرطان یا بیماری های لاعلاج دیگر در صف مرگ قرار دارند.

طبق مندرجات سایت های وابسته فرقه، درج شده که خانم ونایی از چندین سال قبل مبتلا به بیماری سرطان بود و سرانجام در اسفند 1392 به آلبانی منتقل شد. بنا بر همین اخبار خانم رویادرودی هم تنها حدود دو سه هفته قبل از فوتش در اثر بیماری به آلبانی منتقل شد.

در حالیکه می توانستند آنها را یکی دو سال زودتر و در اولین سری انتقالی به آلبانی بفرستند. و یعنی اینکه با اطلاع تشکیلات آدم کش شما از بیماری خانم ونایی از چند سال پیش، می توانستید خانم فریده ونایی و رویا درودی را در سری اول به آلبانی بفرستید ولی به جای آن قداره کشانی همچون فرزانه میدانشاهی و جواد خراسان و افشین ابراهیمی و… را برای بگیر و ببند در لیست اعزامی خود جای داده و نگران زندگی و مرگ بیماران خود نیستید و مثل همیشه بدنبال بهانه ای برای مرگ و سر به نیست کردن اعضا هستید .

چنین است تشکیلاتی که وقیحانه و بیرحمانه بدنبال سربه نیست کردن و خفه کردن هرگونه صدای زنان می باشد و با وحشت تمام نگران جدا شدن حتی یک زن از بازداشتگاه های مخوف خود می باشند.

و تا انجا که می تواند قید و بند بر ذهن و گردن زنان نگون بخت درون کمپ می اندازد و اینک مجبور به اجرای شوی دیگری به نام شورای مرکزی شده تا شاید به خیال خود فضاحت و سیاهی و نکبت داستان شورای رهبری آن زنان دربند و سیه روز را شاید دیگران به فراموشی بسپارند!

و در این میانه با وقاحت و بیشرمی تمام بازهم دم از دفاع از آزادی زنان می دهند. سخنی که به واقع گنده تر از دهان و هیئت نحس شماست. واگر چشم تان کور و گوش هایتان کراست و حقایق را نمی بینید حداقل خود را اینقدر مضحکه و بی آبرو نکنید و به دروغ های دیگر بپردازید و دست از سر زنان ایران بردارید. که نیازی به این اشک های تمساح ندارند.

مریم سنجابی 15آبانماه 1393

***

آشنایی با فرقه ها – روش عضوگیری، ماهیت و عملکردها (قسمت هفتم)

قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در گزارش سالانهی تروریسم ۲۰۰۷ امریکا

مریم رجوی قاتل ندا حسنی و دیگر قربانیان ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳

آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

مریم رجوی قاتل ندا و فروغ حسنی

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین:

حادثه دردناک اسید پاشی و فرصت طلبی سران سازمان تروریستی مجاهدین

مریم سنجابی، ندای حقیقت، دوم نوامبر 2014: …  آیا نداحسنی دخترجوان و خانم صدیقه مجاوری بخاطر مریم قجربطرز فجیع و دلخراشی در آتش نسوختند وجان نباختند. آیا مرضیه باباخانی و حمیدعرفا و نادر ثانی با دستور فرقه گرایانه و بنیادگرایی رجوی درآتش نسوختد و چهره خود را در حریق ازدست ندادند که تا سالها از نمای

سفر آقای العبادی به ایران و تفاسیر فرقه رجوی

مریم سنجابی، ندای حقیقت، بیست و سوم اکتبر 2014: …  آنچه در این میان به هیچ عنوان حائز اهمیت نیست و ارزشی ندارد. جان اعضای نگون بخت و وضعیت بحرانی خانواده های دردمند و چشم براه آنها می باشد.  آیا هم حزبی بودن آقای حیدرالعبادی و مالکی بر کسی پوشیده بود. وآیا حکم رسمی عراق بر خروج سازمان مجاهدین لغو شده

رجوی، از گل دزدی از قبرستان تا داعش را نیروی مبارز خواندن و …

مریم سنجابی، ندای حقیقت، چهارم اکتبر 2014: … کسی که ماکزیمم فعالیت انقلابی گری او این است که در ویلای اختصاصی اش کنار رود سن بایستد و شمع به رودخانه بیندازد و گل پر پر کند …و برای غلبه بر امپریالسم شرق وغرب! هر روز سفارش لباس جدید بدهد ومجالس شام و ضیافت های مجلل ترتیب دهد چگونه و با چه رویی ازانقلاب�

خروج از لیست تروریستی و تبرئه در فرانسه. بهانه مخفی شدن رجوی چیست

مریم سنجابی، ندای حقیقت، بیستم سپتامبر 2014: …  این روزها خانم رجوی ترفند دیگری برای ادعای پیروزی و خفه کردن نیروهای کمپ لیبرتی پیدا کرده و آن هم موضوع مضحک مختومه شدن پرونده 17 ژوئن… در شرایط سیاسی فعلی تبرئه پرونده فرقه تروریستی رجوی موضوع تعجب آوری نبوده و نیست. بخاطر دارم که در سال 1386 در جلسه ای