چند نامه سرگشاده دیگر به خانم عاصمه جهانگیر، گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل

چند نامه سرگشاده دیگر به خانم عاصمه جهانگیر، گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل

 asma-jahangir_un_iran_human_rightsانجمن فراق، خانم عبداللهی، آقایان کریم غلامی و ادوارد ترمادو، هفتم نوامبر 2016:… این فرقه خطرناک هم اکنون آزادانه در کشورهای آلبانی و فرانسه فعالیت نموده و به کمترین حقوق انسانی برای اعضای این گروه از جمله دیدار با خانواده ها و دسترسی به اولیه ترین وسایل ارتباط جمعی چون تلفن، ارزشی قائل نیست. البته سران فرقه رجوی با این عامل ضدانسانی در پی مخفی کردن زندانیان … 

شرکت مریم رجوی و احمد شهید در شوی لابی اسرائیل در پارلمان کانادا!؟؟

مصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودیبهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوینماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟! 

نامه سرگشاده خانواده های اسیران فرقه رجوی استان اردبیل به گزارشگر جدیدحقوق بشر سازمان ملل متحد

انجمن فراق، اردبیل، هفتم نوامبر 2016
لینک به منبع

 انجمن فراقسر کار خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد

سلام

ضمن عرض تبریک به خاطر انتخاب در این مقام و مسؤولیت سنگین به استحضار می رساند:

خانواده های اسیران فرقه رجوی ، بیش از ۳۰ سال است که برای ملاقات عزیزان اسیرشان تلاش می نمایند اما متاسفانه نتیجه ای نمی گیرند.

فرقه رجوی که فرماندهان آن مسعود رجوی و مریم رجوی می باشد سالیان سال با روش های غیرانسانی فرزندان ما را گمراه نموده است .

این فرقه خطرناک هم اکنون آزادانه در کشورهای آلبانی و فرانسه فعالیت نموده و به کمترین حقوق انسانی برای اعضای این گروه از جمله دیدار با خانواده ها و دسترسی به اولیه ترین وسایل ارتباط جمعی چون تلفن، ارزشی قائل نیست.

البته سران فرقه رجوی با این عامل ضدانسانی در پی مخفی کردن زندانیان ، جنایت ها ، قتل ها و شکنجه های اسیران ناراضی هستند.

خانواده های اسیران فرقه رجوی ضمن اعتراض شدید به این موضوع، این ممانعت ها را در دنیای امروزی امری تعجب آور می دانند و سوال می کنند چطور می شود سازمان ملل متحد برای خصوصی ترین مشکلات حقوقی یک شخص در دنیا بیانیه می دهد اما در مقابل اینکه فرقه مانع ملاقات اعضا با خانواده هایشان می شود عکس العملی نشان نمی دهد؟

فرقه رجوی بیشترین حجم ترور را در کشور ایران داشت که آمار آن بیش از ۱۲ هزار نفر آن هم به طور رسمی می‌باشد. این فرقه در حالی با بی شرمی تمام این آمار را به طور رسمی بر عهده گرفته‌ که به گزارش مفصل وزارت خارجه آمریکا در سال ۱۹۹۷، این فرقه به شدت مورد نفرت مردم است و رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و هزاران نفر از مردم ایران به دست آنها به شهادت رسیدند.

امروز خانواده های اسیران فرقه رجوی از شما انتظار دارند به حداقل خواسته قانونی ما که درخواست دیدار با اسیران است توسط سازمان ملل متحد و صلیب سرخ جهانی جامه عمل پوشانده شود.

این خواسته به حق خانواده ها بار ها توسط دفتر انجمن نجات استان اردبیل با ارسال نامه های مختلف پیگیری شده اما این بار از حضرتعالی این استدعا را دارد با توجه به اهمیت موضوع و رسالتهای سازمان ملل متحد برای حفظ صلح جهانی در این زمینه گزارش های درست را تنظیم و اقدامات لازم را انجام نمایید.

در پایان لعن و نفرین ابدى می فرستیم بر رهبران فرقه تروریستی رجوی که با فریب دادن عده اى از فرزندان برومند مردم جسم و روح آنها در چنگال خود اسیر کردند. چه رنج ها و مصیبت هایی که خانواده های داغدار اسیران در این دوران دیدند ، شنیدند و خاموش ماندند.

ان شا الله که به زودی با عنایت خداوند منان و حضور فعال خانوادهها شاهد برچیده شدن این اردوگاه نفاق باشیم و حضور این اسیران را در آغوش گرم خانواده هایشان ببینیم .

khanevade-sazman-mellal-2

جمعی از خانواده های اسیران فرقه رجوی استان اردبیل

عاصمه جهانگیر، گزارشگر جدید حقوق بشر سازمان ملل متحد

فراق:با پایان یافتن دوران مأموریت «احمد شهید» به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد عاصمه جهانگیر، فعال حقوق بشر پاکستانی به عنوان جانشین وی معرفی می شود.

عاصمه جهانگیر از رهبران «جنبش وکلا» در پاکستان بوده و در سال ۱۹۸۳ در دوره ژنرال ضیاءالحق به زندان افتاد.

وی در سال ۲۰۰۷ نیز تحت حبس خانگی قرار گرفت.

khanevade-sazman-mellal-11

این فعال حقوق بشر که بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ به عنوان گزارشگر ویژه آزادی مذهب و عقیده سازمان ملل فعالیت می کرد این بار در نقش گزارشگر ویژه حقوق بشر ظاهر شده تا در این سمت ادامه فعالیت نماید.

khanevade-sazman-mellal-3

abdollahi-sazman-melal2

نامه سرگشاده ثریا عبداللهی، نماد مقاومت خانواده های اسیران فرقه رجوی به گزارشگر جدید حقوق بشر سازمان ملل متحد

انجمن فراق، اردبیل، هفتم نوامبر 2016:
لینک به منبع

sorayya-abdollahi

ثریا عبداللهی یکی از مادران اسیران فرقه رجوی می باشد که در میان خانواده ها به نماد مقاومت و ایستادگی معروف شده است.

او مادر امیر اصلان حسن زاده می باشد که تنها پسرش در دام فرقه رجوی اسیر شده و ۱۶ سال برای رهایی وی از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

عبداللهی بارها به عراق و مجامع بین المللی برای پیدا کردن خبری از فرزندش رفته و صدای اعتراض خانواده ها را به گوش جهان رسانده است.

او همچنین در دیدار با احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد گزارش کاملی از مناسبات قرون وسطایی فرقه رجوی و رفتار آزار دهنده سران منافقین در مواجه شدن با خانواده ها داد و خواستار پیگیری حق ملاقات خانواده ها با اسیران بود. وی به بهانه پایان یافتن دوران مأموریت «احمد شهید» به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد و معرفی عاصمه جهانگیر، فعال حقوق بشر پاکستانی به عنوان جانشین وی نامه ای سرگشاده خطاب به خانم عاصمه جهانگیر نوشته است.عاصمه جهانگیر از رهبران «جنبش وکلا» در پاکستان بوده و در سال ۱۹۸۳ در دوره ژنرال ضیاءالحق به زندان افتاد.

وی در سال ۲۰۰۷ نیز تحت حبس خانگی قرار گرفت.

——————————————————————————–

سر کار خانم عاصمه جهانگیر

گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد

سلام

ضمن عرض تبریک به خاطر انتخاب در این مقام و مسؤولیت سنگین به استحضار می رساند: بنده مادر امیر اصلان حسن زاده هستم که پسرم یکی از اسیران فرقه رجوی است. او سال ۱۳۸۱ هجری شمسی از طریق آدم ربایان فرقه رجوی از یک کاریابی در ترکیه ربوده شد و با هزار ترفند وحیله اسیر این فرقه گردید.

هم اکنون بنده ۱۶ سال است که شبانه روز در جستجوی فرزند اسیرم هستم ولی تا کنون خبری از او به دست نیاوردم. در این مدت چند بار در ژنو سوئیس با احمد شهید گزارشگر سابق سازمان ملل نیز دیدار داشتم. در طول سال ها پیگیری و بارها سفر به مجامع بین المللی به تمامی جنایتها و خیانتهای فرقه رجوی پی بردم . جنایت هایی چون خودسوزی ،خودکشی اجباری، شکنجه ، اعدام ، زنده به گور کردن اسیران و دیگر اقدامات کثیف و غیرانسانی این فرقه را به چشم خود دیده ام.

واقعاً تعجب آور است که در دنیاى امروزى چنین حیوانات وحشى صفت هستند که مانع ملاقات اعضاى خانواده با هم می شوند و هیچ یک از مجامع بین المللی نیز حرکتی از خود نشان نمی دهد.

چه سخت بود آن جایی که اعضاى خانواده این اسیران با شور و اشتیاق برای دیدار عزیزانشان می آمدند و در مقابل نا امید از دیدار، جز توهین و ناسزا و بى حرمتى چیزی نمی شنیدند.
در حال حاضر فرزند من به دست مزدوران مریم قجر زندانی و به شدت تحت نظر است بطوریکه حتی اجازه خروج و یا صحبت با دوستان خود را هم ندارد.

سرکار خانم عاصمه جهانگیر؛ من مادری هستم که مرا شانزده سال از فرزندم دور نگه داشتند. بنده اینک از شما به عنوان یک مادر استدعا دارم در اولین فرصت گزارشی صادقانه تهیه کنید تا به تنها خواسته این مادر که دیدار و ملاقات با فرزندش است جامه عمل پوشانده شود.

با سپاس و احترام
مادر امیر اصلان حسن زاده

abdollahi-sazman-melal1

abdollahi-sazman-melal3

abdollahi-sazman-melal4

نامه آقای کریم غلامی به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر

(گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران)

 ایران فانوس،هفتم نوامبر 2016
لینک به منبع

 با احترام خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر ویژه سازمان ملل

انتصاب شما بعنوان نماینده ویژه حقوق بشر سازمان ملل در ایران را تبریک می گویم.

من یکی از اعضای سازمان مجاهدین با 25 سال سابقه هستم. من یکی از قربانیان نقض حقوق بشر در درون تشکیلات سازمان مجاهدین خلق، توجه شما را به وضعیت حقوق بشر در درون تشکیلات سازمان جلب می کنم.

از این که سازمان ملل شما را به عنوان گزارشگر جدید حقوق بشر در ایران انتخاب کرده است، بسیار امیدوار شدم که دریچه ای نو بسوی شنیدن صدای فریاد بسیاری از انسان هایی که تا کنون تلاش شده صدای آنها به گوش کسی نرسد. امیدوارم که شما راه و روشی جدا از آن چه که آقای احمد شهید تا کنون انجام داده است، انجام دهید. متاسفانه آقای احمد شهید، ابزار دست سیاست های سازمان مجاهدین شده بود تا توجه او فقط معطوف به وضعیت بد حقوق بشر در ایران باشد. حقوق بشر یک قانون جهان شمول است که بایستی  تمامی آحاد انسانی را در بر بگیرد. آیا اعضای سازمان مجاهدین که سالیان طولانی در درون تشکیلات فرقه ای سازمان مجاهدین حتی از ابتدایی ترین حقوق انسانی خود محروم بودند، مشمول این نقض حقوق بشر نمی شوند؟ آیا انسان هایی که در درون تشکیلات سازمان مجاهدین زندانی و شکنجه شده اند، مشمول این نقض حقوق بشر نمی شوند؟ متاسفانه طی 25 سالی که من در تشکیلات سازمان مجاهدین بودم، رهبران مجاهدین نگذاشتند حتی یکبار پای گزارشگر حقوق بشر به اردوگاه اشرف و سایر اردوگاه های مجاهدین در عراق باز شود. حتی یکی از اعضای مجاهدین تا کنون نتوانسته است با گزارشگر حقوق بشر دیدار داشته باشد تا از دردها و رنج هایی که سالیان متحمل شده است سخنی بگوید.

نقض حقوق بشر در کشور من ایران بسیار جدی است و این دلیلی است که من دست به مبارزه زدم تا جامعه ای بهتر برای مردم ایران بسازم، اما سازمان مجاهدین از نقض حقوق بشر در ایران استفاده ابزاری می کنند تا اولا منافع سیاسی و مالی و اجتماعی آن بهره ببرند و اعمال تروریستی خود را تحت پوش نقض حقوق بشر در ایران توجیه کنند. دوماً نقض حقوق بشر در مورد اعضای خود را لاپوشانی کنند. اعضای مجاهدین حتی از ابتدایی ترین حقوق انسانی خود محروم هستند. اعضای مجاهدین حتی نمی توانند با اعضای خانواده خود در ارتباط باشند، چه برسد به مینیموم حقوق انسانی خود مانند دریافت دستمزد، برخورداری از بهداشت و درمان، حق استراحت روزانه مینیموم 6 ساعت در روز و سایر حقوق انسانی دیگر طبق منشور حقوق بشر.

انتصاب شما تحت عنوان گزارشگر ویژه سازمان ملل در امورحقوق بشرایران، جای خشنودی دارد. لذا از شما درخواست دارم که در مواجه با سازمان مجاهدین بسیار هوشیار باشید و گول ترفندهای آنان را نخورید. چنانکه طی سالیان گذشته آنها توانستند آقای احمد شهید را طی مدت ماموریت خود، بازی دهند. مریم رجوی به عنوان رهبر مجاهدین و به عنوان یک زن از شما خواهد خواست تا تمرکز بیشتری روی نقض حقوق زنان در ایران داشته باشید، البته که این درست است اما فراموش نکنید که هزار زن ایرانی نیز در سازمان مجاهدین بوده اند که طی سالیان طولانی حقوق آنان نیز سلب شده است. به همین دلیل از شما می خواهم که سخنان زنان ایرانی که از سازمان مجاهدین جدا شده اند را نیز گوش کنید.

من به عنوان یکی از اعضای سازمان مجاهدین که 25 سال سابقه عضویت در آن سازمان را داشتم، یکی از شاکیان نقض اولیه ترین حقوق انسانی خود از سازمان مجاهدین هستم. شما می توانید به عنوان یک شاهد در مورد نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین، روی من حساب کنید و من حاضر هستم در هر دادخواستی شرکت کرده و علیه نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین شهادت بدهم.

با تشکر/ کریم غلامی

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جهانگیر،گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل

ادوارد ترمادو، وبلاگ ادوارد، هفتم نوامبر 2016
لینک به منبع

 خانم عاصمه جهانگیر محترم:

مسؤلیت جدیدتان را به شما تبریک می کوییم و امیدوارم که در کارتان همواره موفق باشید.

حقوق بشر همواره در جهان معضلی لاعلاج بوده و هست و نغض حقوق بشر نیز همواره در جهان از گذشته تا به امروز ادامه دارد، اما متآسفانه گاهی از بحث حقوق بشر در مبادلات سیاسی استفاده شده که همین امر باعث پیچیدگی بیشتر در حل موضوع حق و حقوق انسانها گشته و در نهایت به داد و ستد سیاسی تبدیل شده که قیمت همین داد و ستد را هم مردم می پردازند.

در دورانی که آقای احمد شهید مسؤلیت گزارشگری حقوق بشر سازمان ملل را به عهده داشت این موضوع متآسفانه بسیار پررنگ بود.
مسؤلیتی که اکنون از سوی سازمان ملل بر دوش شما نهاده شده مسؤلیتی مقدس است که البته خود چون از کشوری پر آشوب هستید مطمعنآ آنرا بخوبی درک می کنید.

خانم عاصمه جهانگیر محترم

نغص حقوق بشر امروزه در جهان گسترده شده و روز بروز هم گسترده تر می شود، اما یک نکته مهم این است که اگر دولت کشوری در رابطه با نغض حقوق بشر بایستی پاسخگوی جهانیان باشد که بایستی هم باشد، پس به موازات همان دولت یا حکومت مخالف یا اپوزلسیون آن حکومت در رابطه با نغض حقوق بشر در درون مناسبات خود هم بایستی پاسخگو باشد، چرا که تمام جریانات سیاسی مخالف هر حکومتی برای رسیدن به هدف خود که همانا قبضه قدرت است تحت نام مبارزه با دیکتاتوری یا مبارزه با نغض حقوق بشر از نام حقوق بشر بهره برده و در درون تشکیلات خود نغض کننده ابتدایی ترین حقوق افراد خود می باشند.

اینجانب به عنوان یک ایرانی مسیحی در جنک هشت ساله بین ایران و عراق زخمی شدم و مدت ۹ سال در اسارت نیروهای عراقی بودم، پس از آتش بس و پایان جنگ با هدف مبارزه برای مردم ایران و با هدف رسیدن به آزادی و دمکراسی به سازمان مجاهدین خلق پیوستم و مدت دوازده سال از عمر و جوانی خود را در راه مجاهدین به بادفنا دادم، در راهی پوچ و بی ارزش که با دروغ و شارلاتان بازی بنای آنرا نهاده بودند.

در سازمانی که تمام شعارهای خود را بر روی موضوع حقوق بشر متمرکز کرده بود و هنوز هم از همین راه نان می خورد شاهد پایمال شدن ابتدایی ترین حقوق انسانهائی بودم که اکثرآ برای رسیدن به آزادی و دمکراسی و برای اعمال همین حقوق بشر جان و مال و همه چیز چیز خود را کف دست گذاشته بودند تا به هدف خود برسند،اما متآسفانه باند رجوی برای بقای خود و برای سرپا ماندن دست به استسمار تمامی افراد خود زد و تا می توانست تسمه از گرده افراد خود کشید.

خانم عاصمه جهانگیر محترم:

همانگونه که اشاره کردم نغض حقوق بشر بطور گسترده در تمام دنیا متآسفانه در حال گسترش است و کشور من هم از این جریان مستثنی نیست، اما این مهم همیشه برای محکم کاری باید در نظر گرفته شود که چه کسی در برابر همین حکومت ها خود را آپوزاسیون می نامد؟ و آیا این آپوزاسیون خود در راستای تحقق حقوق بشر و قوانین بین المللی قدم مثبتی بر می دارد؟ و یا ارزشی برای انسانیت قائل است یا نه؟

متآسفانه آقای احمد شهید تحت تآثیر تبلیقات سازمان مجاهدین به هیچ عنوان اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین را تحت بررسی قرار نداده و به رسمیت نشناخت وبعضآ هم گزارشات خود را در خط مجاهدین ارائه می داد که این با ارزشهای شغلی و مسؤلیت در مقام شما مغایرت دارد.

نغض مستمر حقوق بشر در سازمان مجاهدین بوده و متآسفانه هنوز هم پس از خروج از عراق در آلبانی ادامه دارد، یکی از این موارد هم حتی در آلبانی که جزئی از قاره آزاد اروپاست این است که هنوز اعضای موجود در سازمان مجاهدین اجازه انتخاب نوع زندگی خود را ندارند و تشکیلات مجاهدین مانند گذشته برای آنان تصمیم می گیرد، آیا از نظر شما به عنوان یک فرد مسؤل در کانون حقوق بشر این نغض ابتدائی ترین قوانین نیست؟ آیا انسان در هر کجای دنیا که باشد خود نبایستی برای خود تصمیم گیری کند؟ آیا انسان آزادی انتخاب ندارد؟ آیا اگر کسی وارد یک سازمان سیاسی شد اما پس از مدتی تصمیم به خروج از سازمان مزبور را به هر دلیلی گرفت بایستی با وی برخورد شود یا مانع خروج او شوند ویا بایستی به او تهمت مزدوری زد؟

اینها تنها سر سوزنی است از آنچه در سازمان مجاهدین می گذرد و متآسفانه کسی هم از مقامات حقوق بشری نیست که به عنوان یک انسان مسؤل با این موارد ضد بشری برخورد کند و مانع ادامه آن شود، سازمان مجاهدین با شعار های گوناگون حقوق بشری همچنان در درون تشکیلات خود مشغول استسمار انسان هاست و تلاش می کند تا با ادامه همین سیاست بر ملت بزرگ ایران چیره شود و برای قبضه کردن قدرت از هیچگونه حرکت ضد انسانی دریغ نخواهد کرد،بمب گذاری ها و ترورهای سالهای اول انقلاب ایران را حتمآ بخاطر دارید، عملیات نظامی که از درون خاک عراق و با حمایت صدام دیکتاتور بر علیه سربازان ایرانی انجام می شد را هم حتمآ به یاد دارید، و هزاران حرکت و عمل ضد بشری دیگر که در این نامه نمی گنجد،اما امیدوار هستم که در راه اعمال مسؤلیت خود به هیچ عنوان تحت تآثیر اخبار دروغ و یکجانبه سازمان مجاهدین قرار نگیرید و برای اعلاعات بیشتر به مراجع مختلف منجمله اعضای سابق و جدا شده سازمان مجاهدین رجوع کنید.ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین شاهدین زنده از درون تشکیلات مجاهدین هستیم و می توانیم بهترین کمک کار شما برای رسیدن به واقعیت های درون تشکیلات مجاهدین باشیم، کما اینکه شما در مقام یک گزارشگر حقوق بشر بایستی صدای ما اعضای جدا شده را هم به گوش جهان برسانید زیرا ما هم به نوعی قربانی شده ایم.

با آرزوی موفقیت
ادوارد ترمادو آلمان
04/11/2016

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27214

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر جدید ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران 

 Amir_Movwasseghiامیر موثقی، وبلاگ موثقی، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۶:… خانم عاصمه من در زمان آقای احمد شهید چندین بار به ایشان نامه نوشتم تا حداقل به حرفهایم گوش فرا دهد اما متاسفانه با اینکه من در کشور آلمان زندگی میکنم هیچوقت ایشان از من دعوت نکردند تا من هم حرفهای ناگفته سالیانم را  به ایشان گزارش کنم. گویا نمایندگان  فرقه تروریستی رجوی که این روزها از آل سعود جنایتکار حمایت میکنند … 

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

سران عربستان سعود و وهابیت مسعود خدابندهIf you thought Iran’s mullahs were bad, try Saudi’s Wahhabis

لینک به منبع

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر جدید ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران

هشدار به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر  جدید ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران

خانم جهانگیر

 با سلام ودرود اینجانب سید امیر موثقی یکی از اعضای جداشده از فرقه تروریستی رجوی میباشم که مدت ۱۵ سال هست در کشور آلمان اقامت دارم، انتخاب وجایگزینی شما را بجای آقای احمد شهید بعنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران را تبریک میگویم و امیدوارم بعد از تحویل گیری این مسئولیت در ماه نوامبر برخلاف آقای احمد شهید صدای من و دیگر جدا شدگان از فرقه ترو ریستی رجوی را گوش کنید و مطالب اینجانبان و دیگر جداشدگان از این فرقه را به تمام و کمال مطالعه کرده و در گزارشات خود مندرج فرمائید .

نزدیک پانزده سال  از عمر من در رابطه با مجاهدین در عراق سپری شده است در این سالیان من شکنجه های روحی و روانی بسیاری از طرف مجاهدین متحمل شده ام و در تمام مدتی که در تشکیلات مجاهدین بودم از دنیای بیرون قطع بودم از تمامی امکانات از قبیل تلفن , اینترنت , نامه و ارتباط خانوادگی محروم بوده ام .در دوران اسارتم در کمپ های مجاهدین از مادرم، از وضعیت خانوادگی در مناسبات مجاهدین اطلاعی نداشتم. من بعنوان  یکی از بیشمار شاهدان حاضر هستم  که در خواست شرکت در جلسات شما  رادر مقر سازمان حقوق بشر در ژنو  امضاء کرده ام و بعنوان شاهد زنده  حاضرم از تمامی جنایتهای فرقه تروریستی رجوی در عراق وتمامی شکنجه و جنایتهایی که در سازمان مجاهدین خلق ایران با گوشت و پوست و استخوان لمس کرده و به عینه دیده ام  برای شما تشریح کنم و توضیح دهم  و برای  ثبت در سینه تاریخ شهادت دهم. سازمان مجاهدین پانزده سال تمام از من در تشکیلات  به اشکال مختلف بیگاری کشید ودر روز خروج من از زندان کمپ اشرف به ابوغریب حتی به زور از من امضاء گرفت و ومن را به زندان ابو غریب بغداد تحویل داد .در طی سالیانی که در کمپهای فرقه ترو ریستی رجوی بودم به تمامی افراد فقط برای خشونت و آدم کشی و جنایت و نهایتا خود کشی فرد که در تشکیلات فرقه رجوی یک عمل مقدس به حساب می آید تعلیم میدادند. فرقه رجوی با شستشوی مغزی من ودیگر دوستانم  ما را تشویق به خشونت میکردند آنها به ما یاد میدادند که چگونه قرص سیانور را در دهان بشکنیم من خود بارها و بارها شاهد بودم که  فرقه رجوی تیمهای عملیاتی برای انفجار لوله های نفتی , بمب گذاری و خمپاره زدن شهرها   مکانهای عمومی به  داخل ایران میفرستانند ومرکزو ستاد فرماندهی  تمامی عملیاتهای تروریستی در  کمپ اشرف تحت نظر و فرماندهی مریم رجوی بوده  و تمامی طرح های عملیاتی توسط مسعود ومریم رجوی نهایتا چک و کنترل و اکی داده میشدو خوشبختانه من و بسیاری از دوستان جدا شده و منتقد شاهدان زنده جنایتهای فرقه رجوی هستیم و حاضریم در هر دادگاهی بین المللی شهادت دهیم .

خانم عاصمه من در زمان آقای احمد شهید چندین بار به ایشان نامه نوشتم تا حداقل به حرفهایم گوش فرا دهد اما متاسفانه با اینکه من در کشور آلمان زندگی میکنم هیچوقت ایشان از من دعوت نکردند تا من هم حرفهای ناگفته سالیانم را  به ایشان گزارش کنم.

گویا نمایندگان  فرقه تروریستی رجوی که این روزها از آل سعود جنایتکار حمایت میکنند برای ایشان اعتبار بیشتری دارند.

خانم جهانگیرشما به خوبی میدانید فرقه تروریستی رجوی به شرایط موجود در منطقه و جهان به هر وسیله و دروغ متوسل میشود تا تنها از نابود شدن تشکیلات فرقه ای خود جلوگیری  به عمل بیاورد. خیلی ساده تر بگویم خدمت شما فرقه  تروریستی رجوی با کارنامه سیاهی که نزد مردم ایران داشته و دارد هرگز نمیتواند جایگاهی در سازمان ملل و در بین آنهایی که خود رامدعیان واقعی حقوق بشر قلمداد میکنند جایگاهی داشته باشد . لازم به ذکر است که اینجانب از شما استدعا میکنم  که در گزارشهایتان به حرفهای تمامی مخالفین و منتقدین از فرقه ترو ریستی رجوی گوش کرده و برای اینکه بتوانید گزارش کامل از وضعیت حقوق بشر ارائه دهید از اعضای جداشده از فرقه ترو ریستی رجوی دعوت به عمل بیاورید تا در زمان و مکان مناسب بیشتر شما را از وضعیت اسفبار درون تشکیلات فرقه ای رجوی مطلع کنند .

سید امیر موثقی

آلمان کلن

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27203

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر 

 نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۶:… اینجانب نادر نادری  که بیش از ۲۰ سال عضو سازمان مجاهدین خلق ایران سابق بودم  که در فصت بدست آمده بعد سرنگونی صدام حسین از این فرقه جدا شدم و در حال حاضر بعنوان یک شهر وند فرانسوی در فرانسه زندگی می کنم. در طول این سال ها شاهد جنایات زیادی از طرف این فرقه رجوی بودم  از جمله ترورها ی کور در ایران که … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

لینک به منبع

خانم عاصمه جیلانی جهانگیر    

با سلام و درود به شما و عرض تبریک برای انتخاب شایسته شما 

 نادر نادریاینجانب نادر نادری  که بیش از ۲۰ سال عضو سازمان مجاهدین خلق ایران سابق بودم  که در فصت بدست آمده بعد سرنگونی صدام حسین از این فرقه جدا شدم و در حال حاضر بعنوان یک شهر وند فرانسوی در فرانسه زندگی می کنم

در طول این سال ها شاهد جنایات زیادی از طرف این فرقه رجوی بودم  از جمله ترورها ی کور در ایران که بیش از ۱۲۰۰۰ نفر غیر نظامی و دولتی و از مردم عادی و کسبه بودم  اما این فرقه فقط به این جنایات بسنده نکرده بلکه در داخل خود فرقه  تصفیه های خونین هم در پیش گرفته شده بود و هر صدای اعتراضی را با شدید ترین اعمال ساکت می کردن و یک شیوه غیر انسانی دیگر گرفتن اعترافاتی که از اکثر دوستان ما در این فرقه که این افراد نتوانند از سازمان بگریزند یا جدا شوند و در حال حاضر تعدادی از دوستانم بدلیل ترس از آن اعترافت جرعت نمی کنند از آن سازمان جدا شوند  وهر زمان خواهان جدای هستند این فرقه اعترافات آنها را که با شیوه های حیله و فریب و زیر شکنجه از آنها گرفته به دوستانم گوشزد می کنند  و بدلیل همین علی رغم میل باطنی شان جرعت جدا شدن را ندارند 

آنچه  به این فرقه دست باز برای هر جنایتی داده میشد حمایت صدام حسین و تمام ارگان های امنیتی صدام حسین بود و در مرحله دوم اینکه این سازمان یک سازمان غیر دولتی بود که و در تمام این سال ها بدلیل همین هیچ زمانی مانیتورینگ نشده و یا مورد باز خواست قرار نگرفته و هنوز جنایاتی در این سازمان   بر ملا نشده بدلیل مماشات و سو استفاده های سیاسی از طرف کشور های که خود را حامی حقوق بشر می دانند   و تنها یک بار یک گزارش ناقص از طرف  ا نستیتوی تحقیقات دفاعی ملی امریکا،    گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی (RAND)  منتشر شد 

اما این فرقه هنوز به جنایات خود ادامه می دهد 

من و تعدادی از دوستانم خواهان پی گیری موارد زیر می باشیم و برای همکاری و ارسال اسناد و مدارک و بعنوان شاهد آماده هر گونه همکاری با شما می در هر مکان و هر زمان می باشیم 

۱٫ پی گیری ترور های غیر نظامی مردم ایران .

۲٫ پی گیری خودکشی ها و خود سوزی های که در داخل این سازمان بوقوع پیوست .

۳٫سر به نیست شدن و مفقود شدن دوستان ما که از معترضین مسعود رجوی و مریم رجوی بودن که بعد از اعتراض هایشان ناپدید شدن .

۴٫ گرفتن اعترافات کتبی و ویدئوی از مخالفین درون سازمان زیر شکنجه و بدون حضور وکیل .

۵٫ طلق های اجباری  و از هم پاشیدن خانواده و حتی مفقود شدن کودکان این خانواده ها  و در ضمنا بعد از طلاق های اجباری  اختیار کردن اجباری  زنان طلاق داده شده بعنوان همسران  مسعود رجوی  که در این زمینه زنانی هستند که از این سازمان توانستن فرار کنند و  در دنیای آزاد زندگی کنند می توانند شهادت بدهند 

خانم عاصمه جیلانی جهانگیر به نام حقوق بشر و بنام انسانیت از شما می خواهیم که یک هیئت تحقیقی و حقیقت یاب  را در این زمینه در نظر داشته باشید

نادر نادری .فرانسه 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27164

چهار نامه سرگشاده دیگر به عاصمه جهانگیر

 asma-jahangir_un_iran_human_rightsزنان ایران و پیوند رهایی و فانوس، بیست و چهارم اکتبر ۲۰۱۶:… در اینجا لازم به استحضار جنابعالی می دانم که سازمان مجاهدین یکی از اولین سازمانهایی در منطقه بوده و می باشد که عملیات انتحاری را مقدس دانسته و برای رفتن مستقیم به بهشت ترویج و انجام داده است. در سال ۱۳۶۰ دختر ۱۴ ساله ای بنام گوهر ادب آواز که مورد شستشوی مغزی سازمان مجاهدین قرار گرفته بود امام جمعۀ شیراز  … 

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

چهار نامه سرگشاده دیگر به عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران

زنان ایران، بیست و چهارم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامه سرگشاده انجمن زنان به خانم عاصمه جهانگیر

سر کار خانم عاصمه جیلانی جهانگیر،سلام و درود ما انجمن زنان ایران را بپذیرید.

انجمن زنان ایران در سال ۲۰۱۰ و در کشور آلمان آغاز به کار کرد.این انجمن متشکل از زنانیست که در راه مبارزه و کسب آزادی همه چیز خود را فدا کردند.زنانی که سالیان عمر و جوانیشان را در خدمت سازمانی تحت عنوان سازمان مجاهدین خلق ایران سپری و یا بهتر بگویم به هدر دادند.
انجمن زنان ایران ضمن ابراز خرسندی از تصدی شما در این پست و مسئولیت سنگین،خوشحال میشویم از تجارب خود نکاتی را در مورد سازمان مجاهدین خلق ایران ذکر کرده و شما را با شیوه ها و ترفندهایی که این سازمان در جذب و منحرف کردن تمرکز شما در ارائه یک گزارش جامع ،بکار خواهد گرفت آشنا کنیم.

سازمان مجاهدین خلق ایران که بیش از پنج دهه پیش تاسیس شد ،بعد از فراز و نشیبهای بسیار که توضیح آن در این نامه نمی گنجد ،هم اکنون به تشکیلاتی کاملأ فرقه گرایانه تبدیل شده است.

متاسفانه سازمانی که روزی برای آزادی مردم ایران تاسیس شده بود بعد از گذشت پنج دهه و با در پیش گرفتن سیاستها و استراتژی غلط جنگ مسلحانه و بکار گیری خشونت در رسیدن به هدف،کم کم ماهیت اولیه خود را از دست داد و به فرقه ای تبدیل شد که امروزه بواسطه استفاده از ترور و خشونت هم اکنون ثروتمندترین و در عین حال منزوی ترین تشیکلات ایرانیان در خارج از کشور محسوب میشوند.

این سازمان با اتخاذ سیاست جاسوسی ،مزدوری و ترور برای کشورهای مختلف دارای حسابهای بانکی چند صد میلیون دلاری در

بانکهای مختلف در جهان است.در زمان حضور و فعالیتهای تروریستی این سازمان در عراق ودرطی جنگ بین دو کشور، اداره امنیت عراق در نشستهای محرمانه ای که بطور مخفی با نمایندگان سازمان مجاهدین داشته است ،از دادن گزارش بمب گزاریها و سایر اقدامات تروریستی این سازمان در ایران به مسئولین عراقی و همچنین دریافت پول بطور مستقیم و یا بصورت غیر مستقیم از نمایندگان دولت وقت عراق فیلمهایی را مخفیانه ضبط کرده است، که در این فیلمها بوضوح ماهیت تروریستی این سازمان قابل مشاهده ودرک است.

بخشی از فیلمهای مذکور که بدون اطلاع سران سازمان مجاهدین ،توسط اداره امنیت عراق در آن سالیان ودر موارد مختلف مثل گزارش جاسوسی یا بمب گزاری در ایران و یا مذاکرات رهبر این سازمان یعنی مسعود رجوی با مسئولین ارشد دولت سابق عراق ،ضبط شده بود ، بعد از حمله امریکا به عراق و سقوط دولت صدام حسین به بیرون درز پیدا کرد.دیدن این فیلمها و صحبتها و پولهای رد و بدل شده در آن که به آسانی امروزه در یو تیوب نیز قابل مشاهده و دسترسیت،مدرکی کاملأ روشن و در عین حال تکان دهنده است از کسانی که بعد از چند دهه چگونه برای رسیدن به قدرت رودروی مردم خود می ایستندو دست به هر خیانت و جنایتی میزنند.

شرح جنایات ،خیانتها و فسادی که در این سامان که امروزه کاملأ به یک فرقه خطرناک و بسیار دورو و شیاد تبدیل شده است نه در یک نامه که در صد کتاب هم نمی گنجد.

خانم جیلانی جهانگیر عزیز،بیست سال پیش رهبری این سازمان یعنی مسعود رجوی که قبل از شروع جنگ دوم امریکا و عراق به همراه چهارصد تن دیگر ازمسئولین بالای سازمان از عراق گریخت و تا امروز هیچ خبری از وی در دسترس نیست،تمامی زوجهایی که به این سازمان پیوسته بودند را مجبور به طلاق کرد و بعد از مدت کوتاهی نیز کودکان را از مادران و خانواده هایشان به اسم مبارزه جدا کرد و به یتیم خانه ها مختلفی در اروپا واسترالیا و امریکا فرستاد.

خانم جهانگیر عزیز امیدواریم روزی ما اعضاء انجمن زنان ایران بتوانیم شما را ملاقات کرده و شرح عقیم ویا سر به نیست کردن زنان در این فرقه،و یاحرمسراهای رهبری آن و چگونگی سو استفاده مسعود رجوی و همسرسومش مریم رجوی که هم اکنون ریاست این تشکیلات مافیایی را بر عهده دارد،از زنان را از نزدیک برای شما توضیح دهیم.

این فرقه بواسطه سرمایه های هنگفتی که از راه ترور،جاسوسی و مزدوری بدست آورده و همچنین با اتکا به تجربه چهل ساله در اروپا در انجام اقدامات مافیایی در پوشهای مختلف،دارای امکانات آشکار و پنهان بسیاری میباشد.آنها با اسامی مختلف و یا به اسم شهروندان عادی و یا در پوش انجمن های خود ساخته ای که در اختیار دارند،حتمأ سعی خواهند کرد که شما را تحت تاثیر قرار دهند.

شیوه رایح این فرقه ترور شخصیتی و تهدید انجمن ها و کسانیست که از نقض مینیمم های حقوق بشری در این فرقه شکایت دارند، و در همین رابطه در یک سخنرانی رسمی و بطور علنی سال گذشته رجوی رهبری این فرقه اقدام به تهدید و ترور شخصیت مخالفین خودش کرد. نوار این ویدئو رجوی هم اکنون در اختیار انجمن زنان می باشد. و ما این تهدید صریح و آشکار را برای مقامات امنیتی فرستاده ایم.

این فرقه که از روی اجبار نشان میدهد که دنبال تغییر حکومت در ایران از طرق شیوه های مسالمت آمیزو بدور از اعمال تروریستی است،اولین سازمانیست که دهها سال پیش از شکل گیری سازمانهای تروریستی چون القاعده و طالبان دست به عملیاتهای انتحاری در ایران میزده است.و امروز تنها از روی ناچاری و عدم امکان و توان استفاده از سلاح است که ژست گروهها و سازمانهای سیاسی و مترقی را بخود گرفته اند. دو رویی این سازمان در حرف و عملکرد را شما تنها با کمی تحقیق در خواهید یافت.

خانم جیلانی جهانگیر عزیز بیش از این وقت شما را نمیگیریم و ضمن آرزوی موفقیت برای شما در پایان ،باز یادآوری میکنیم که نسبت به این سازمان کاملأ هوشیارانه برخورد کنید.آنها بسیار دورو،شیاد ودروغگو بوده ویا مستقیم تحت عنوان شورای ملی مقاومت و یا در پوش انجمن ها یا گروههای ایرانی فعال حقوق بشری و مستقل با شما تماس خواهند گرفت.انجمن زنان ایران خوشحال میشود هر گاه که مایل باشید تجارب خود از این تشکیلات مافیایی را که حاصل دهه ها عضویت تا سطح شورای رهبری در این فرقه بوده است را کاملتر در اختیار شما بگذارد و همچنین درشناساندن و شناسایی بیشتر ترفندها و اعضأ رده بالا این فرقه به شما،کمک کند.

با درود
انجمن زنان ایران
آلمان

پیوند رهایی، بیست و پنجم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامۀ حسین نژاد به گزارشگر ملل متحد در امر حقوق بشر در ایران

سازمان مجاهدین بزرگترین مانع موفقیت نهادهای حقوق بشری بین المللی در ایران می باشد

سرکار خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر سازمان ملل متحد در امر حقوق بشر در ایران؛

با احترام، ضمن تبریک انتصاب جنابعالی به عنوان گزارشگر جدید سازمان ملل متحد در امر حقوق بشر در ایران؛ اینجانب قربانعلی حسین نژاد که سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (MEK) به عنوان عضو و مسئول و مترجم ارشد عربی بخش روابط خارجی این سازمان حضور داشتم و۴ سال پیش پیش به دنبال انتقال از قرارگاه اشرف به کمپ لیبرتی در بغداد توانستم به کمک هیأت مانیتورینگ حقوق بشر یونامی صفوف این سازمان را ترک کنم معتقدم که موضوع نقض حقوق بشر در ایران تنها منحصر به داخل ایران و زندانهای این کشور و به دست رژیم  حاکم بر ایران نیست بلکه شامل نقض حقوق بشر در حق هر ایرانی به دست ایرانی دیگر در هر نقطه از جهان نیز می شود.

گواهی می دهم و به اطلاع آنجناب و جامعۀ بین المللی می رسانم که سازمان مجاهدین خلق دیگر سالیان متمادی است که یک سازمان مبارز برای تحقق آزادی و دموکراسی در ایران نیست بلکه یک فرقه با اعتقادات و اجبارات و تابوهای فکری و ذهنی مغایر با اصول و عرفها و نُرمهای ایرانی، اسلامی، انسانی و جهانی است و سیاستها و عملکردهای رهبری این سازمان بر پایۀ همین اعتقادات و افکار از جمله عملکردهای تروریستی و خشونت طلبانه و فرقه ای آن بوده و می باشد که منجر به حاکم شدن خشن ترین افراد و جریانهای رژیم در بخشی از حاکمیت ایران و نقض مستمر حقوق بشر در این کشور توسط آنان بویژه در دهۀ ۱۹۸۰ و شکست تلاشهای همۀ گروهها و جریانات آزادیخواه و اصلاح طلب در جهت تحقق آزادیها و حقوق بشر در ایران گردید و تا کنون نیز به علت تنفر و انزجار مردم ایران از این سازمان مانع موفقیت مجامع حقوق بشری و ارگانهای ذیربط ملل متحد و پیشبرد هدفشان در ایران شده است.

به عنوان مثال رهبری این سازمان حتی اکنون که با تمام اعضای اسیرش بعد از سی سال از عراق به خاک اروپا منتقل شده است برای جلوگیری از فروپاشی تشکیلاتش همچنان در کشور آلبانی نیز از تمام علائق و عواطف و دیدارها و حتی ارتباطات خانوادگی چه با نامه و چه با تلفن و وسایل ارتباطی امروز جهانی در این عصر ارتباطات جلوگیری می کند و در این سازمان تماس افراد با خانواده هایشان و خبر یافتن آنها از همدیگر و استفاده از رسانه ها نه تنها انترنت و تلفن و موبایل و مطبوعات و کانالهای تلویزیونی بلکه حتی داشتن و گوش دادن رادیو و خواندن کتاب و نوشتن آنچه فرد خودش می خواهد هم ممنوع است. وجود این پدیده و فرقه با رهبری و تشکیلاتش و اعمال حاکمیتش بر یک نقطه و موقعیت مکانی که توانسته نزدیک به ۳ هزار نفر را در آن در دام خود بدون هیچگونه ارتباطی با دنیای بیرون و با برگزاری انواع جلسات شکنجۀ روانی که من و امثال من دهها سال قربانی آن بودیم نگهدارد آنهم نه در نقاط دور افتادۀ جهان و دور از انظار جهانیان بلکه در همین اروپا امری که مصداق آشکار نقض ابتدایی ترین حقوق بشر ایرانیان می باشد مسئولیت بزرگی را مبنی بر نجات افراد اسیر این فرقه بر عهدۀ سازمان ملل متحد بعنوان حافظ حقوق افراد انسانی می گذارد و نخستین گام لازم در این راستا فشار بر رهبری این فرقه برای لغو تحریم ارتباط با بیرون بویژه با خانواده های نگران و بی خبر توسط افراد آن می باشد.

آقای گزارشگر عزیز،

رهبران فرقۀMEKحتی مانع دیدار و صحبت من با دختر بزرگم زینب حسین نژاد (۳۸ ساله) که هر دو در داخل سازمان و در کمپ اشرف بودیم می شدند و تنها سالی یک بار در عید نوروز (عید سنتی اول سال ایرانی – ۲۱ مارس) به مدت فقط یک تا دو ساعت به ما اجازۀ دیدار و صحبت آنهم تحت کنترل و مراقبت می دادند و اکنون من بیش از ۵ سال است که دخترم زینب را که هم اکنون در کمپ این فرقه در آلبانی بسر می برد و مانند همۀ افراد اسیر این فرقه از هر گونه ارتباط بیرونی و حتی ازدواج کردن محروم می باشد ندیده ام و از او هیچ خبری ندارم.

دختر کوچکترم مونا حسین نژاد (۳۴ ساله) که در ایران زندگی می کند برای ملاقات با خواهر بزرگترش زینب که تا کنون در عمر خود  همدیگر را ندیده اند دو بار به دم در کمپ لیبرتی مقر سابق افراد سازمان مجاهدین در بغداد رفت ولی رهبران این سازمان مانع دیدار این دو خواهر شدند. من از شما می پرسم در دنیای امروز و در این عصر پیشرفت ارتباطات و شبکه های نوین اجتماعی کجای دنیا و در کدام کشور و حتی کدام زندان دنیا (حتی اگر زیر وحشی ترین و مستبدترین رژیم حاکم هم باشد) دو خواهر سالم و در سنین بیش از سی سال در عمر خودشان از دیدن چهرۀ همدیگر محروم هستند؟ آیا شما جایی سراغ دارید؟ جز در تشکیلات مخوف سازمان مجاهدین خلق؟

اینجانب در پاریس بارها برای بیان اعتراضم به قطع ارتباط دخترم با من و خواهرش و درخواست وصل این ارتباط به مقر مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق در حومۀ پاریس مراجعه کرده ام ولی هر بار با تعقیب و حمله و ضرب و شتم از سوی افراد و اطرافیان او قرار گرفته ام.

در زیر درخواستم از لابیها و حامیان مریم رجوی مبنی بر درخواست از او برای آزاد گذاشتن دخترم جهت ارتباط و تماس با دنیای بیرون و با اینجانب پدرش در فرانسه و با خواهرش در تهران که هرگز او را ندیده است و ترتیب دادن دیداری ولو یک لحظه بین این دو خواهر را همراه با عکس آن دو را که بارها به مقامات و مطبوعات و شخصیتها و نهادهای حقوق بشری در فرانسه و سایر کشورهای اروپا و پارلمان اروپا نیز فرستاده ام به زبانهای فرانسه و انگلیسی ضمیمه می کنم:

Deux sœurs iraniennes qui n’ont pas jamais vu l’autre

Appel humanitaire pour aider deux sœurs à se retrouver

Ma fille, Zeynab, 38 ans, habite en  camp de  OMPI en Albani après son transfert de camp Liberty à Bagdad. Sa sœur, Azar (Mona), 34 ans, habite en Iran. Les deux sœurs ne se sont jamais rencontrées. Elles n’ont jamais pu se contacter ni par téléphone ni par mail ni même par correspondance. Zeynab habite dans le Camp de  OMPI en Tirana, le camp des Moudjahidins du Peuple Iranien (OMPI) à Albani, et Azar veut rencontrer sa sœur pour la première fois. Pour empêcher Zeynab de quitter l’organisation, les moudjahidins (OMPI) l’interdisent de rencontrer sa sœur en disant que c’est elle qui n’a pas envi de recevoir des visites. A trois reprises, Azar s’est rendue au camp «Liberté» mais malgré les efforts du Haut Commissariat des Nations Unies pour les Réfugies, de l’UNAMI (United Nations Assistance Mission) et du ministère iraquien des droits de l’homme, les chefs de l’organisation des moudjahidins  (OMPI) n’autorisent pas Azar à rencontrer sa sœur.

Je demande aux organisations humanitaires et aux personnalités qui connaissent les responsables des moudjahidins (OMPI)  de m’aider à faire rencontrer les deux sœurs.

Ali Hussein Nejâd Le père des deux sœurs

Ancien membre de OMPI un réfugié résidant en France

Tel : ۰۶۴۱۳۶۱۷۷۰ – Email: ghorbanali1329@gmail.com

A Call for Humanitarian Mediation

Two Iranian sisters never seen each other 

Left:Zainab Hossein Nejad 38 resident of Camp of OMPI in Albania ,Right: Azar Hossein Nejad, 34 resident in Iran.

Zainab and Azar, two sisters that have not seen each other since they were born couldnoteven contact each other by Internet or by mail and telephone or email.

Zainabresident in Camp of MKO in Albania of the Cult organization MKO Led by Maryam Rajavi based in Auvers-sur-Oise, France,and Azar her sister resident of Iran waiting at the camp’s gate to meet each other for the first time in their lives, but the direction of Maryam Rajavi prevents them from meeting.

third times Azar has gone from Iran to Iraq to the Camp Liberty gate in Baghdad to see her sister, but despite the efforts of the United Nations High Commissioner for Refugees and UNAMI and the Iraqi Ministry of Human Rights, Maryam Rajavi has prevented the meeting.

As a father I appeal to all the international Humanitarian organizations and also the personalities that are somehow in connection with MKO (PMOI) and Maryam Rajavienforcing the prevention of the two sisters from meeting, for mediation to convince her to agree to this humanitarian issue.

The father of two sisters

Ali Hussein Nejad a refugee in France

Tel: 0033 641361770

Email: ghorbanali1329@gmail.com

ترجمۀ فارسی:

دو خواهری که هرگز همدیگر را ندیده اند

فراخوان حقوق بشری برای ترتیب دادن اولین دیدار بین دو خواهر

چپ: زینب حسین نژاد ۳۸ ساله مقیم آلبانی – کمپ سازمان مجاهدین خلق

زینب حسین نژاد ۳۸ ساله مقیم عراق و آذر (مونا) حسین نژاد ۳۴ ساله مقیم ایران دو خواهری هستند که تا کنون در عمرشان همدیگر را ندیده اند و هیچ تماسی بین آندو نه با انترنت و نه با تلفن و نه حتی با نامه در این عصر ارتباطات امکان پذیر نشده است. زینب که ساکن کمپ لیبرتی در بغداد مقر اعضای سازمان مجاهدین خلق بود اخیرا همراه بسیاری از ساکنان کمپ به کمپهای مجاهدین خلق در کشور آلبانی منتقل شده است و آذر خواستار دیدار برای اولین بار در عمرش با خواهرش می باشد ولی رهبری سازمان مجاهدین از ترس اینکه ممکن است در صورت انجام این دیدار زینب از سازمان جدا شود به این بهانه که او خودش نمی خواهد با خواهرش دیدار کند مانع دیدار بین آندو می باشد. آذر تا کنون سه بار جلوی در کمپ لیبرتی در بغداد رفته  ولی علیرغم تلاشهای کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و یونامی و وزارت حقوق بشر عراق رهبری سازمان مجاهدین خلق ایران با دیدار او با خواهرش موافقت نکرده است.

از سازمانهای بین المللی و ارگانها و رسانه ها و یا شخصیتهایی که روابطی با سازمان مجاهدین خلق در عراق و کشورهای دیگر دارند خواهش می کنم از رهبران این سازمان در عراق و رهبرشان مریم رجوی در فرانسه بخواهند که با این دیدار خانوادگی موافقت کنند و برای تحقق این درخواست انسانی و حقوق بشری به ما کمک نمایند. با سپاس.

پدر دو خواهر: قربانعلی حسین نژاد پناهندۀ مقیم فرانسه

تلفن: ۰۰۳۳۶۴۱۳۶۱۷۷۰

ایمیل: ghorbanali1329@gmail.com

لذا از آن جناب خواهان گنجاندن این موارد نقض حقوق بشر توسط سازمان مجاهدین خلق در حق نزدیک به سه هزار نفر از ایرانیان در شهر تیرانا پایتخت آلبانی که در حقیقت زندانیان سیاسی در بند و زیر شکنجۀ روحی این سازمان می باشند،در گزارش خودتان از نقض حقوق بشر در ایران می باشم.

قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

پاریس – ۲۵ اکتبر ۲۰۱۶

پیوند رهایی، بیست و چهارم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامۀ آقای رضا صادقی جبلی به گزارشگر ویژۀ حقوق بشر ملل متحد در مورد ایران

سرکار خانم عاصمه جیلانی جهانگیر؛

با سلام و عرض تبریک به مناسبت انتخاب جنابعالی بعنوان گزارشگر حقوق بشر ملل متحد برای ایران.

اینجانب غلامرضا صادقی جبلی از سال ۱۳۶۰ با سازمان مجاهدین خلق ایران فعالیت داشته ام. در تظاهرات سال ۶۰ مورد اصابت گلوله قرار گرفتم و ۵ سال بعنوان زندانی سیاسی در زندان بودم که ۲۲ ماه آنرا در سلول انفرادی گذراندم.

در کشورهای کانادا و امریکا در پایگاههای مجاهدین مستقر بودم و در فعالیتهای مالی این سازمان که تحت عنوان خیریه و بعضا با سوء استفاده از نام یونیسف انجام میشد شرکت داشتم که در تحقیقات اف بی آی هم اسامی تمامی نفرات وجود دارد و به راحتی قابل اثبات است.

در کمپ اشرف در عراق مورد شدیدترین شکنجه های روحی و فیزیکی توسط مسئولین و فرماندهان سازمان مجاهدین قرار گرفتم و شاهد بسیاری از موارد ضرب و شتم اعضایی که نمی خواستند در سازمان بمانند و حتی کشتن آنها تحت عنوانهای واهی بودم.

خانم گزارشگر؛

من تمام دوران جوانیم را یا در زندانهای ایران و یا در اسارت سازمان مجاهدین گذرانده ام و شاهد زنده ای هستم که می توانم هر آنچه را که بر ما در این سالیان گذشت و صاحبان زر و قدرت با استفاده از پول و لابی قدرتمند اجازه هر گونه افشای آنها را ندادند برای شما باز گو کنم.

غم انگیز تر اینکه جناب اقای شهید گزارشگر قبلی حتی جواب نامه های من را هم ندادند و تحت تاثیر قبلی همان لابیها حاضر به ملاقات با من و امثال من نشدند.

آیا از ابتدایی ترین اصول هر نوع قضاوت و یا تهیه گزارش بیطرفانه صحبت با هر دو طرف و گوش دادن به صحبتهای انها نیست؟ اگر هست کجاست صحبتهای من شاهد زنده که خودم با گوشت و پوست و استخوانهایم همه آن شکنجه های روحی و جسمی را لمس کرده و ناظر اعمال آنها به دیگران هم بوده ام.

سرکار خانم جیلانی؛

در سی و چند سال گذشته هیچ کس بیشتر از سازمان مجاهدین به جنبش دموکراسی و آزادیخواهانه مردم ایران با سیاستهای خشونت طلبانه و ترور و عملیات انتحاری صدمه نزده است و اصولا یکی از موانع برقراری دموکراسی و ایجاد هر گونه رفرم در کشورم ایران همین سازمان مجاهدین و لابیهای خارجی و جنگ طلب آنها هستند که به هیچ وجه منفعت آنها در آرامش و وجود دموکراسی در منطقه جنگ زده ما نبوده و نیست.

خانم گزارشگر ملل متحد؛

در اینجا لازم به استحضار جنابعالی می دانم که سازمان مجاهدین یکی از اولین سازمانهایی در منطقه بوده و می باشد که عملیات انتحاری را مقدس دانسته و برای رفتن مستقیم به بهشت ترویج و انجام داده است. در سال ۱۳۶۰ دختر ۱۴ ساله ای بنام گوهر ادب آواز که مورد شستشوی مغزی سازمان مجاهدین قرار گرفته بود امام جمعۀ شیراز را با عملیات انتحاری کشت و بعداز ان ۸ عملیات انتحاری دیگر توسط مجاهدین در شهرهای مختلف ایران انجام شد و دقیقا مانند برادران داعشی خود با کمال افتخار این عملیات را رسما و با انتشار اطلاعیه با امضای خودشان بر عهده گرفتند. عکس ضمیمه از نشریه رسمی سازمان مجاهدین با اسامی  و عکس های افرادی است که این عملیات انتحاری را انجام داده اند و به عنوان قهرمان ستوده شده اند.

گزارشگر محترم خانم جهانگیر؛

کشورهای مسلمان سالهاست در فتنۀ جنگ خانماسوز قرار دارند و یکی از مشکلات ما، سیاستمداران آلودۀ خود کشورهای ماست. همانطوریکه آگاه هستید فقیر ترین کشور مسلمان یعنی یمن تحت شدیدترین بمبارانها توسط ثروتمندترین کشور به اصطلاح مسلمان یعنی عربستان قرار دارد و روزانه دهها و شاید صدها کودک کشته میشوند و کسی صدایش در نمی آید که هیچ بلکه از این کشور بچه کش حمایت هم می کنند و مجاهدین هم در حمایت از این جنایتها گوی سبقت از دیگران ربوده اند.

این سازمان با انجام عملیات تروریستی تعداد زیادی از مردم ایران و عراق را به قتل رسانده و مورد تنفر شدید مردم ایران است چرا که مردم ایران بخوبی از جنگهای عراق و افغانستان و سوریه و نابودی مردم و کشورهای آنها و حمایت سازمان مجاهدین خلق از جنایت های داعش در این کشور ها بخوبی آگاهند و هر گز چنین سرنوشتی را برای خود نمی خواهند.

خانم جیلانی عزیز؛

امیدوارم شما بعنوان یک انسان آزاده و مستقل و بیطرف مراقب ترفندهای این فرقه و لابی های آنها باشید. امیدوارم در ملاقات حضوری با شما گزارش مفصلی از این نوع ترفندها را با اسناد و مدارک خدمت شما ارائه دهم.

طی سالیان گزارشگرهای مختلفی برای ایران تعیین شده اند و متأسفانه به دلیل افتادن آنها در دام این فرقه و لابیهای آن نتوانستند وظیفۀ خودشان را انجام دهند چرا که صرف گزارش یک طرفه هیچ مشکلی را از مردم ایران حل نکرده و نخواهد کرد و گزارشهای یک طرفه که بر اساس مصاحبه با اعضای مجاهدین داده شده اند این حربه را به جمهوری اسلامی داده که از آن استفاده کند و گزارش را سیاسی و غیر قابل قبول بداند و بدلیل تنفر مردم ایران از این فرقه تروریستی به گزارشگر اجازۀ مسافرت به ایران هم ندهد.

بر همین اساس اینجاب قویا انتخاب شما را به فال نیک میگیرم و امیدوارم با اتخاذ سیاست بیطرفی و گوش دادن به شهادتهای ما اعضای سابق فرقۀ مجاهدین و بالاتر مردم ایران و در داخل ایران بتوانید وظیفه تان را با آزادی و آگاهی انجام دهید.

امیدوارم بتوانم شما را بزودی از نزدیک ملاقات کنم. آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما و خانوادۀ محترمتان دارم.

غلامرضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

بروکسل – ۲۰۱۶/۱۰/۲۱

ایران فانوس، بیست و پنجم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر

سرکار خانم عاصمه جیلانى جهانگیر

با سلام

انتخاب شما بعنوان گزارشگر جدید سازمان ملل در امور حقوق بشر مربوط به ایران را تبریک میگویم

اینجانب عبدالکریم ابراهیمى، یکى از قربانیان ظلم و استبداد دیکتاتورى زوج رجوى در سازمان مجاهدین خلق هستم که به مدت بیست و پنج سال در این سازمان بوده و از نزدیک نقض فاحش حقوق فردى و اجتماعى أعضاء تشکیلات چه در مورد خود و چه در مورد دیگر دوستانم شاهد بوده ام، لذا به استحضار سرکار میرسانم که رهبران این سازمان اصلى ترین ناقصین حقوق بشر بوده و جنایات زیادى در قبال افراد درون تشکیلات و همچنین به جنایت و ترور انسانهاى بیگناه در ایران و نیز با همدستى حکومت قبلى عراق(حکومت بعث) قتل عام و سرکوب مردم از جمله کشتار کردها در شمال و شیعیان در جنوب عراق، دست زده است و الان هم که از عراق رانده شده است مشوق تروریستهاى آدمکش در کشورهاى خاورمیانه از جمله عراق و سوریه می باشد و پشتیبان اصلى کشتار کودکان بیگناه در کشور فقیر و فلاکت زده یمن است

سرکار خانم جیلانى

بنابر مسئولیت انسانى و وجدانى که بر دوش دارید، بعنوان یک شاهد زنده استدعا دارم به دور از بازیهاى سیاسى و فریبهاى شیطانى که سران این سازمان به آن متوسل میشوند و خود را مظلوم جلوه میدهند، به موارد نقص حقوق انسانى در درون این سازمان رسیدگى شود و بنده حاضرم جنایات رهبران این سازمان در حق أعضاء و همچنین عملیاتهاى تروریستى که منجر به قتل عام بیگناهان می شد را با ارائه موارد و مستندات، شما را در جریان امر قرار دهم، مواردى از قبیل

 تفتیش عقائد در درون سازمان و گرفتن حق مسلم آزادى فردى و اجتماعى افراد در سازمان مجاهدین.

 تحقیر و سرکوب و خرد کردن شخصیت افراد و گرفتن هویت آنها بنابر اصلِ وصل شدن به رهبرى عقیدتى.

 جدا کردن و طلاق اجبارى زنان از مردان و گرفتن زندگى خانوادگى أعضاء با شدیدترین سرکوبها و فشارها.

 زندانى و شکنجه و سربه نیست کردن افراد منتقد درون تشکیلات با فرمان شخص رجوى.

 سوء استفاده از زنان و گرفتن حقوق أولیه اختیار انسانى آنها.

 پوشش اجبارى براى زنان به صورتى که کسى جرّأت برداشتن روسرى خود را در جمع ندارد و از این لحاظ زنان زیر سرکوب و فشار مضاعف قرار داشته و رجوى از عاطفه زنانگى آنها سؤء استفاده هاى شیطانى میکند.

 جدا کردن أطفال و کودکان خرد سال از مادران و پدران.

 سمت دادن و اظهار علاقه و عاطفه  فقط و فقط به نقطه رهبرى بود در غیر اینصورت تاوان سنگینى  مانند شکنجه و سربه نیست شدن در انتظار نقص کننده این اصل خودساخته رجوى بود.

 بمب گذارى ها در داخل کشورایران و کشتار بى گناهان و مردم عادى.

 کشتار مردم عراق با همدستى گارد حفاظت صدام حسین دیکتاتور سابق عراق.

سرکار خانم جیلانى

مریم رجوى که افراد را در تشکیلات برده و بنده رجوى کرده است و هم اکنون سکان رهبرى سازمان مجاهدین را در دست دارد و مقر آن در حومه پاریس می باشد، تمام انرژى خود را روى این گذاشته است که نقص حقوق بشر را از روى دوش خود بردارد و با مظلوم نمایى و لابیگریهاى دلارى و فریب افکار بعضى از سیاستمداران حتى در همین نهاد حقوق بشر سازمان ملل با أشک تمساح ریختن براى حقوق بشر و لابیگرى ماهرانه در فریب افراد دست اندرکار، تیغ عدالت را از روى دوش خود دور کند و فریبکارانه از حقوق بشر دم میزند و خود را طرفدار حقوق بشر جا می زند، در صورتى که خودش اصلى ترین ناقض حقوق بشرمیباشد

با سابقه حقوق بشرى که از شما سراغ دارم، امیدوارم که همچنان با این استقلال به پیش بروید و اشکالات گزارشکر قبلى اقاى احمد شهید تکرار نشود

با آرزوى سرافرازى و موفقیت شما در این مسئولیت و با تبریک مجدد

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27145

چند نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر 

asma-jahangir_un_iran_human_rightsفانوس، آوا، قلم و کشتکار، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۶:… با عرض خشنودی نسبت به انتصاب شما تحت عنوان گزارشگرویژه سازمان ملل درامورحقوق بشرایران، ازشما درخواست داریم که به هیج عنوان گول ترفندهای فرقه مجاهدین را نخورده و نمونه های دقیق نقض حقوق بشر در این گروه را مورد بررسی و کنکاش قراربدهید.امیدواریم اقدامات شما گزارشگر ویژه سازمان ملل برای پایان دادن به موارد … 

جنایات داعش و مجاهدین یکی است؛ آتش زدن انسانها توسط رجوی و بغدادی

کانون آوا، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

هشدار کانون آوا به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران

علی اکبرراستگو – کانون آ.ا – جمعه ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶

هشدار کانون آوا به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگرویژه سازمان ملل درامورحقوق بشرایران

 عاصمه جهانگیر انتصاب شما بعنوان نماینده ویژه حقوق بشرسازمان ملل درایران بعد از خرابکاریهای نماینده قبلی نور امیدی بچشم همه کسانی که ابتدایی ترین حقوق انسانیشان نقض شده و مایوسانه در جستجوی گوش شنوایی برای بازگوکردن درد دلهای خود بوده اند، دمیده است. 

کانون آوا درآلمان نماینده و صدای بخشی از جامعه ایران می باشد که قربانی مطامع آزطلبانه رهبری یک فرقه مخرب تروریستی در عرض ۳۰ سال گذشته شده اند و صدایشان در هیاهوی بلند یک ماشین عظیم تبلیغاتی بگوش نمیرسد.

کانون آوا مرکب از افراد با سابقه سیاسی طولانی می باشد که در برهه ای از زمان عضو سازمان مجاهدین خلق ایران (ویا بعبارتی فرقه مجاهدین) بوده اند و بدلیل اعتراض به روابط ناسالم و غیردموکراتیک حاکم بر تشکیلات این فرقه، از آن جداشده اند.

جهت اطلاع شما بطوراختصار باید بگوییم که فرقه مجاهدین خلق شناخته شده ترین و با سابقه ترین جریان تروریستی درخاور میانه میباشد. باسابقه ترین جریان تروریستی از این حیث به فرقه تروریستی مجاهدین خلق اطلاق میشود چراکه سابقه انجام عملیاتهای تروریستی توسط این فرقه به مدت زمانی تا۳۰ سال پیش برمیگردد. جالب اینکه در سالهای قبل از سرنگونی حکومت پلید شاهنشاهی در ایران تعدادی از مستشاران آمریکائی توسط اعضای همین فرقه تروریستی به قتل رسیدند و افرادی از این فرقه در جریان تصرف سفارت آمریکا در۱۳آبان ۱۳۵۸ خورشیدی درتهران نیز دست داشتند و از دیدگاه ایدئولوژیکی نیز مبارزه با امپریالیسم آمریکا و نظام سرمایه داری نیز در ظاهر از محوری ترین پایه های عقیدتی این فرقه میباشد به گونه ای که قبل از سر نگونی حکومت دیکتاتوری صدام حسین در تشکیلات این فرقه روزانه خواندن سرود نبرد با آمریکا یک واجب شرعی و تشکیلاتی محسوب میشد. 
فرقه مجاهدین بمدت ۱۷ سال تا سقوط حکومت صدام حسین در سال ۲۰۰۳، در خاک عراق حضورفعال داشته و واز جانب رژیم بعث عراق بطورهمه جانبه مورد حمایتهای تسلیحاتی، لجستیکی و مالی قرارداشت بطوریکه به آن “ارتش خصوصی صدام” اطلاق می شد. در عملیاتهای مسلحانه و خشونت آمیزآنان به خاک ایران، طبق ادعای خود فرقه مجاهدین، بیش از ۱۷۰۰۰ نفر از سربازان ایرانی  که جرمی بجز دفاع از خاک خود نداشتند، توسط ارتش مجاهدین قتل عام شدند که باید به عنوان جنایت علیه بشریت مرد بررسی جداگانه قراربگیرد.

بیشترین خسارات جانی و مالی که به مردم ایران و عراق ازجانب تروریستها وارد شده است به عملیاتهای تروریستی همین فرقه مجاهدین خلق بر میگردد. 

پس از اشغال عراق توسط نیروهای ائتلاف به فرماندهی آمریکا و سقوط حکومت صدام حسین در ظاهر امر این تشکیلات تروریستی خلع سلاح گردید. اما نه تنها این امر موجب توقف عملیاتهای خرابکارانه توسط این فرقه نشده است بلکه مسئولین و رهبر فرقه وارد فاز جدیدی از شکل گیری ، انجام وسازماندهی عملیاتهای تروریستی شده اند. 

اکثر جریانات تروریستی نظیرداعش و والنصرکه هم اکنون مردم عراق وسوریه را به خاک و خون میکشند دارای روابطی دیرینه با فرقه تروریستی مجاهدین خلق میباشند و وابسته هاو حامیان این تروریستها نیز به طور مداوم و مستمر با مسئولین فرقه مجاهدین در ارتباط میباشند و حتی رهبران این جریانات با مریم رجوی در پاریس آزادانه و علنی ملاقات نیز می کنند. 

واما مسئله ای که مستقیما به کارشما و مسئولیت شمابرمی گردد، نقص مستمر حقوق اولیه انسانی در درون تشکیلات سازمان مجاهدین می باشد.

نقض حقوق بشر و نایده گرفتن اولین حقوق انسانی کسانی که عضو این فرقه می باشند ازجمله مواردی می باشند که بارها و بارها توسط جداشدگان و منتقدین این فرقه در رسانه های مختلف دنیا انتشار پیدا کرده است و حتی شهادت جداشدگان در سال ۲۰۰۵ منجر به گزارش سازمان دیده بان حقوق بشرگردید که در آن به وضوح به نمونه های دقیق نقض حقوق بشر و نشانه های فرقه بودن این جریان اشاره شده است. 

ازجمله این موارد بطورمشخص:

-نگهداشتن اعضاء در درون حصارهای ذهنی و اجتماعی

–  شستشوی مغزی

– جدا کردن اعضاء از هم از نظر جنسی

– طلاق اجباری زوج‌ها و تحمیل تجرد کامل

– قطع ارتباط اعضاء با دوستان و خانواده

–  جدا کردن آن‌ها از اجتماع،

– نابود کردن قدرت ارزش‌گذاری افراد و در نهایت تحمیل خواسته‌های خود بر اعضا

– عدم ارتباط آزادانه اعضای سازمان با خانواده‌هایشان

– زنان عضو سازمان مجاهدین حتی از حقوق اولیه خویش مثل داشتن همسر و فرزند محروم هستند و عشق ورزیدن به هر کسی به غیر از رهبران سازمان و اهداف تروریستی آن گناه و مستوجب مجازات است.  سازمان مجاهدین خلق، برخلاف ماده ۱۶ اعلامیه جهانی حقوق بشر، ماده ۱۰ میثاق بین‌المللی حقوق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و ماده ۲۳ میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی، تشکیل خانواده را بزرگ‌ترین تهدید برای موجودیت سازمان می‌داند. از این رو ازدواج اعضای سازمان را ممنوع کرده و اعضا را به طلاق اجباری وادار می‌کند. براساس اظهارات جداشدگان از این فرقه، برای از بین بردن حس زنانگی نزدیک به ۱۵۰ زن عضوبه بهانه‌های مختلف و بدون این‌که خود بدانند جراحی شده و رحم آن‌ها به صورت کامل از بدن‌شان خارج شده است.  چنین شرایطی باعث شده بسیاری از زنان به فکر فرار از سازمان بیفتند. این زنان گاه در صورت موفق نبودن در فرار اقدام به خودکشی می‌کنند.

خانم جهانگیرعزیز!

تمامی موارد بالا توسط اعضای کانون آوا، دیگر انجمنهای جداشده در خارج و داخل کشور و بخصوص خانواده های داغدیده اعضای سازمان مجاهدین طی نامه ها وشکوائیه های مکرر به سلف شما آقای احمدشهید اطلاع  داده شده و خواستاررسیدگی به نقض حقوق بشر در درون تشکیلات فرقه مجاهدین در کنار بررسی حقوق بشر در ایران شده بودیم.

آقای شهید قراربود که طبق آییننامه مسئولیتش بیطرف باشد و با همه طرفهای درگیر تماس حاصل کند و حرفهای همه را بشنود ولی متاسفانه آنقدر با مجاهدین نشست وبرخواست کرد که تمامی گزارشاتش در مورد ایران این تصور را برای خواننده القاء می کرد که متن گزارشات توسط سازمان مجاهدین دیکته شده است.

آقای شهید درطول مدت ماموریت خود، به بهانه نبود وقت کافی و بررسی گزارشات رسیده، به همه درخواستهای ملاقات با گروههای مختلف ایرانی در خارج کشور جواب منفی داده و از آن سر باز زده بود اما در همین اوضاع شلوغ و وقت کم چندین و چند بار با نمایندگان مجاهدین خلق بطور مفصل ملاقات داشت. در خوشبینانه ترین صورت این موضوع را بحساب نا آگاهی و نداشتن شناخت ایشان از اپوزسیون ایرانی می گذاریم.

ولی مسئله اینجاست که چرا آقای شهید از بین همه این همه گروه و سازمان ایرانی فقط مجاهدین را انتخاب میکند که مدت ۳۰ است در ایران وجود خارجی ندارند و به دلیل بی اعتباری در نزد مردم بخاطر همکاری آنان با رژیم سابق صدام حسین در جنگ عراق علیه ایران مورد تنفرعمومی واقع هستند و جالبتراینجاست که آقای شهید با شاهدانی که از مجاهدین معرفی شده و کاملا برای مصاحبه توجیه شده اند، ملاقات می کند. شاهدانی که مدت ۳۰ است در خارج کشور زندگی میکنند و داستانسرایی های راجع به چند دهه قبل مبنای گزارش روز آقای شهید قرارمیگیرد درحالیکه شاهدان زنده حی وحاضر نظیر جداشدگان و خانواده های اعضاء مورد بیمهری کامل قرارمی گیرند.

آقای احمد شهید در طول مدت ماموریت خود بنحوی ماهرانه از طرف سازمان مجاهدین بازی خورده است. از نشانه های بازی خوردن ایشان یکی هم اینست که دریکی ازگزارشاتش، ترورهای مجاهدین خلق در داخل کشور را یک ادعا خوانده درحالی که میتوانست در باره آن با شاهدان زنده که دست اندر کار این ترورها بوده اند و نیز با جداشدگانی که اشراف کامل دارند مصاحبه کند.

آقای احمد شهید با گزارشات یکطرفانه اش و هم نواشدن با فرقه مجاهدین هم از مردم و فضای جامعه ایران دور وخورد را بی اعتبار، گزافه گو و مجری سیاست های غرب کرده بود.

خانم جهانگیر!

با عرض خشنودی نسبت به انتصاب شما تحت عنوان گزارشگرویژه سازمان ملل درامورحقوق بشرایران، ازشما درخواست داریم که به هیج عنوان گول ترفندهای فرقه مجاهدین را نخورده و نمونه های دقیق نقض حقوق بشر در این گروه را مورد بررسی و کنکاش قراربدهید.

امیدواریم اقدامات شما گزارشگر ویژه سازمان ملل برای پایان دادن به موارد گسترده نقض حقوق بشر در فرقه مجاهدین، زمینه محکومیت این فرقه مخرب را فراهم کند تا دیوارهای بلند آن فرو ریزد و اعضای این گروه، از ساختار فرقه‌ای که آنان را به بند کشیده رها شوند و به دنیای آزاد راه یابند

علی اکبرراستگو (شرمن)

کانون آوا – آلمان جمعه ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶

info@aawa-association.com

– 

ایران فانوس، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر، گزارشگر سازمان ملل در امور ایران

!خانم عاصمه جهانگیر با عرض تبریک و تهنیت در مورد مسئولیت جدیدتان، درود ما را بپذیرید

ما کانون سیاسی/فرهنگی ایران فانوس، تعدادی از قربانیان نقض حقوق بشر مجاهدین خلق، دهها سال است که در کشور آلمان به فعالیتهای حقوق بشری مشغول هستیم

از این که سازمان ملل شما یک زن آسیایی الاصل را در ارتباط با حقوق بشر در امور ایران و به جای آقای احمد شهید، برگزیده است، خرسند هستیم و چون حقوق بشر یک مقوله جهانی و انسانی است و گاه مستقیم و غیر مستقیم ابزار دست سیاست قرار می گیرد و تاثیر می پذیرد، لذا تجارب ذیقیمتی که در این رابطه داریم در اختیارتان قرار می دهیم.

طبیعی است که در ابتدا شما از چگونگی و موضوع نقض حقوق بشر در ایران آنچنان که در کشور شما پاکستان اتفاق می افتد و اشراف دارید، ممکن است آگاه نباشید و در این رابطه کنجکاو و به دنبال حقیقت باشید. بنا بر تجاربی که ما داریم، اولین گروه ایرانی که در ارتباط با مسئولیت و جایگاه جدیدتان با شما تماس گرفته و موضوع حقوق بشر در ایران را مخدوش و به نفع خود تمام خواهد کرد، مجاهدین خلق هستند. ما کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس، نقض حقوق بشر را که در هر کجای جهان اتفاق افتد از ایران و پاکستان و سوریه و عربستان سعودی تا آلمان و آمریکا، محکوم می کنیم و طبعاً به آن اعتراض داریم. اما مجاهدین خلق اهداف و رفتارشان و احتمالاً تماسها و ارتباطات مختلفی که با شما خواهند داشت، این گونه نیست. آنان نقض حقوق بشر در ایران را به گونه ای مطرح و بزرگ می کنند تا در پوش آن نقض حقوق بشر خود و اربابان خود را کتمان و یا سپیدسازی کنند. حقیقت مطلب اینجاست که آنان به زعم خود تنها آلترناتیو و اپوزسیون جمهوری اسلامی، خود بزرگترین ناقضین حقوق بشر در ایران و سایر نقاط دنیا هستند.

مجاهدین خلق به رهبری مسعود و مریم رجوی، دهها سال است که با کودتا و زور بر تعدادی از مخالفین جمهوری اسلامی رهبری تام و اعمال زور می کنند و در شروع کار سال ۱۳۵۴ با آتش زدن اعضاء در ایران و سپس در بهار سال ۱۳۸۲ در فرانسه قصد خودسوزی اکثریت اعضایشان را داشتند که النهایه دهها تن از اعضایشان را با فریب و حیله در آتش سوزاندند که منجر به مرگ دو تن شد. این خودسوزیها و تعداد زیادی که در کشور عراق و قرارگاه اشرف انجام گرفت، جملگی در مقابل عدالت و حقوق بشر، انجام گرفته است.

لذا از شما که یک زن هستید و احتمال دارد مریم قجر رهبری جدید مجاهدین خلق، به عنوان زن به خواهد از مسئولیت و وظیفه حقوق بشری شما سوء استفاده کند و با دادن اطلاعات دروغ شما را همانند گزارشگر قبلی آقای احمد شهید، به فریبد و خود را مطلع از حقوق بشر در ایران و معاف از نقض حقوق بشر، معرفی کند بسیار زیاد است.

آنان طی سه دهه گذشته و در مقام اپوزسیون ایرانی با ادا و اطوار و مظلوم نمایی، خود بزرگترین ناقضین حقوق بشر به ویژه در مورد اعضای شان هستند که تنها از ایران سه نسل در آتش جهل و جنون رهبران مجاهدین، سوخته و آواره کشورهای دیگر شده اند.

بیهوده نیست که مجاهدین خلق طی سی سال گذشته همواره در خدمت بزرگترین ناقضین حقوق بشر در عراق و اسراییل و عربستان سعودی، انجام وظیفه کرده اند. آخرین ماموریت شان نیز همسویی با داعش بزرگترین جانیان روز جهان و عربستان سعودی به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان، مشغول به انجام وظیفه و سپید سازی آنان و مبرا جلوه دادن خود از نقض فاحش حقوق بشر، هستند.

خانم گزارشگر، نقض حقوق بشر رهبران مجاهدین در ایران و عراق و به ویژه در مورد اعضای شان، داستان غریب و دنباله داری است به طوری که آنان چند ماه قبل اعتراف و اذعان داشته اند که در ارتباط با ما مجاهدین خلق، ۴۲۸ کتاب نوشته شده است. این ۴۲۸ کتاب که خودشان اعتراف کرده اند، جملگی توسط قربانیان فرقه مجاهدین به رشته تحریر در آمده و شما می توانید به سهولت به تعدادی از آن کتابها دسترسی داشته باشید. این کتابها بی شک تنها گوشه کوچکی از نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین است که از پرده برون افتاده است.

ما ضمن تبریک مجدد در ارتباط با وظیفه انسانی و مسئولیت تان، از شما استدعا داریم تا موضوع حقوق بشر در ایران را غیر سیاسی و نه از داده ها و اطلاعات دروغ مجاهدین خلق، ببینید. موفق باشید

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

ایران قلم، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

ایران قلم: سرکار خانم عاصمه جیلانی ! لطفا اشتباه آقای احمد شهید را تکرار نکنید

نامه سرگشاده کانون ایران قلم به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر جدید سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران

۲۱٫۱۰٫۲۰۱۶

با سلام و درود فراوان

مطلع شدیم که جنابعالی از سوی سازمان ملل به عنوان گزارشگر جدید حقوق بشر برای ایران انتخاب شده اید. لازم است ضمن تبریک صمیمانه خدمت شما برا ی یذیرش این مسئولیت ، بعد از معرفی خود نکاتی را خدمت شما عرض کنیم، شاید مواردی که در این نامه به شما ارائه می شود کمکی باشد تا  شما بتوانید مسیر اشتباه آقای احمد شهید گزارشگر قبلی سازمان ملل در مورد ایران را طی نکنید.

نویسندگان این نامه سرگشاده به جنابعالی اعضای کانون ایران قلم می باشند که هر کدام بیش از ۲۰ سال سابقه همکاری و فعالیت با سازمان مجاهدین خلق را دارند و تعدادی از آنها به دلیل مخالفت با  استرتژی مبارزه مسلحانه و دوری از راه حل های خشونت آمیز و همکاری مجاهدین خلق با صدام حسین ، دیکتاتور سابق عراق ، عزم جدایی از این سازمان را داشتند که متاسفانه به همین دلیل و انتقادات دیگر به  مسعود رجوی و مریم رجوی سال ها در  کمپ اشرف در زندان انفرادی و  همچنین زندان ابوغریب  صدام حسین در حبس بوده اند.  ما ضمن تبریک مجدد و آرزوی موفقیت برای شما در مسولیت انسانی که بر عهده دارید  توجه شما را نکات زیر جلب می کنیم.

۱ ـ ما فکر می کنیم مسئولیت شما این است که با گفتگو و روش های گوناگون اشکالات موجود در مورد نقض حقوق بشر  در ایران را به سمت بهبودی هدایت کنید، این امر تنها در سایه بی طرفی و  کسب اخبار و اطلاعات از منابع موثق امکانپذیر می باشد. متاسفانه آقای احمد شهید به شدت در محاصره افراد و منابع  سازمان مجاهدین  خلق قرار داشت، سازمانی که در  موارد مختلف خود پرونده سنگین در مورد  نقض حقوق بشر را در کارنامه خود دارد. مطمئنا دوری از منابع و تبلیغات دروغین فرقه مجاهدین خلق به شما کمک خواهد کرد که مسئولیت خود را بهتر انجام دهید.

۲ـ ما ضمن محکوم کردن هر گونه موارد نقض حقوق بشر در ایران و یا هر کشور دیگری باید خدمت تان عرض کنیم که این تنها حکومت ها و دولت ها نیستند که مرتکب نقض حقوق بشر می شوند بلکه خیلی از گروههای به اصطلاح سیاسی و انقلابی در کشورهای مختلف که نقش اپوزیسیون این حکومت ها را بازی می کنند خود نقض کننده فاحش حقوق بشر هستند که از جمله این گروهها می توان به گروههایی در آمریکای لاتین ، کشورهای یوگسلاوی و شوروی سابق و گروه تروریستی القاعده و داعش و سازمان فرقه ای مجاهدین اشاره کرد. ما فکر می کنیم شما باید گروه هایی را که مدعی هستند در آپوزیسیون ایران حضور دارند ولی خود سابقه نقض حقوق بشر و عملیات ترور و خشونت طلبانه داشته اند را نیز مورد ارزیابی خود قرار دهید . زیرا ” چرخه خشونت و نقض حقوق بشر ” به شدت از همدیگر تاثیر می پذیرند.

۳ ـ متاسفانه در گذشته آقای احمد شهید از  کانال منابع سازمان مجاهدین تغذیه می شدند، همان های که خود خشونت را تولید می کنند، و خود زندان ، زندانبان و شکنجه گر داشته و دارند، خود از کودکان ۱۴ ، ۱۵ ساله برای عملیات مسلحانه استفاده کرده اند، خود طلاق های اجباری در درون تسکیلات راه انداخته اند، خود مانع ملاقات اعضای سازمان با خانواده هایشان می شوند و موارد بسیاری دیگر. این گروه فرقه گرا در ظاهر با حکومت ایران تضاد دارد ولی در محتوا یکی هستند و در این سازمان که توسط مسعود و مریم رجوی به صورت فرقه ای اداره می شود موارد فراوانی از نقض فاحش حقوق بشر وجود دارد و از نظر ما این یک اشتباه بزرگ هست که برای محکوم کردن نقض حقوق بشر در ایران به اطلاعات یک گروه تروریستی که خودش ناقض حقوق بشر هست استناد کرد.

۴ ـ در مورد موارد نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین خلق توجه شما را به گزارش نهادهای بین المللی از جمله گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ جلب می کنیم . در این گزارش تحت عنوان ” خروج ممنوع ” به بخش کوچکی از موارد گسترده نقض فاحش حقوق بشر اشاره گردیده است که به واقع باید آن را قطره ای از دریا دانست. در گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر که با افراد منتقد و جدا شده از سازمان مصاحبه شده است و به موارد قتل و شکنجه و زندانی کردن افراد ناراضی در سازمان مجاهدین اشاره شده است که در این رابطه اقای محمد حسین سبحانی یکی از افراد جدا شده از سازمان که دارای سابقه بیش از بیست سال در سازمان بوده است ولی بدلیل اینکه دیگر نمی خواست در این سازمان بماند به مدت هشت سال در زندان انفرادی سازمان و زندان ابوغریب در زمان صدام حسین زندانی بوده است و مورد انواع و اقسام شکنجه های روحی و جسمی قرار گرفته است .

سرکار خانم عاصمه جیلانی جهانگیر

ما فکر می کنیم شما باید اپوزیسیون خشونت طلب، یعنی فرقه مجاهدین خلق را از اعضای اپوزیسیون مصلح و مسالمت جو جدا کنید. ما اعضای کانون ایران قلم که همگی از قربانیان این فرقه تروریستی هستیم و هر کدام سال های زیادی از بهترین دوران عمر خود را در این تشکیلات فرقه گرا تلف کرده ایم از جنابعالی تقاضامندیم موارد نقض حقوق بشر در این سازمان را هم بررسی نموده و در گزارش سالیانه بیان فرمایید. برای تمام موارد ذکر شده بالا شاهدین متعدد وجود دارند که آمادگی دارند بطور مشروح و با جزئیات موارد نقض حقوق بشر در سازمان مجاهدین خلق را شهادت دهند.

با تشکر از زحمات انساندوستانه شما

با احترام فراوان

کانون ایران قلم

نادر کشتکار، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۶:
لینک به منبع

نامه سر گشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر

خانم عاصمه جیلانی جهانگیر نماینده و گزارشگرمحترم سازمان ملل در امور بررسی حقوق بشر در ایران

با عرض سلام ،مسئولیت جدیدتان را در این نهاد بین المللی تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

من نادر کشتکار به عنوان یک ایرانی و کسیکه مسائل حقوق بشری در کشورم را دنبال میکنم و به خاطرمسئولیت سنگین و بسیار حساسی که بر دوش گرفته اید،تصمیم گرفتم این نامه را برای شما بنویسم بلکه شاید بتوانم در حد توان و تجربه ام کمکی به درک بیشتر و دقیقترشما حول مسائل ،دغدغه ها وچالشها و شناخت بهتر شما از موارد فوق در ایرن کرده باشم.

من به شخص شما و همچنین سایر همکارانتان در سازمان ملل اعتماد کامل داشته و دارم،اما در عین حال همه ما بخوبی میدانیم که در جهان امروزی حقوق بشر به ابزاری در دست کشورها و سیاستمداران تبدیل شده که به وسیله آن سعی به منحرف کردن اذهان و یا وارد کردن فشار بر کشوری و یا برای فرار از حقیقتی مورد استفاده قرار میگیرد.

برای مثال همینطور که میدانید در ژوئن همین سال بان کی مون دبیر کل محترم سازمان ملل نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان را مسئول کشته و زخمی شدن صدها کودک یمنی معرفی کرده ونام کشور عربستان را در لیست سیاه گنجاند،اما با کمال شگفتی تنها یک هفته بعد بخاطر تهدید های عربستان سعودی و کشورهای هم پیمانش نام عربستان را از لیست سیاه خارج کرد،هر چند که آقای بان کی مون در جمع خبرنگاران در تاریخ پنجشنبه نهم ژوئن ۲۰۱۶ ،خارج کردن نام ائتلاف نظامی به رهبری عربستان از لیست سیاه عاملان کشتارکودکان یمنی را تصمیمی دشوار و دردناک خواند و بصراحت اعلام کرد که همچنان از محتوی گزارش خود درباره مسئولیت عربستان در کشتار کودکان در یمن دفاع میکند.اما در مجموع بالاترین سازمان بین المللی در جهان آشکارا در برابرسیاست و زور گویی پا روی حق گذاشت و تسلیم شد.

اما در مورد ایران موضوع بررسی و رسیدگی به مسائل حقوق بشری بسیار حساس تر و پیچیده تر میباشد،بطوریکه انجام کامل و منصفانه آن و همچنین تشویق رهبران ایران به همکاری با شما نیازمند شناختی کامل و همه جانبه از مسائل سیاسی ،فرهنگی وتاریخی ایران را میطلبد، مسائل و نکاتی که بی شک پرداختن به همه آنها در این نامه نمی گنجد.

در این نامه من تنها سعی دارم به شکلی مختصر به یکی از نکاتی اشاره کنم که درآن رابطه تجربه دارم و مطمئنم که اگر به آن توجه کنید حداقل از گزارشگر قبلی یعنی آقای احمد شهید درانجام مسئولیتتان موفقتر عمل خواهید کرد.

متاسفانه آقای احمد شهید به بخشی از مسائل حقوق بشری توجه میکرد و به بخشهایی نیز کاملأ بی توجه بود،و همین رویه باعث شده بود که گزارشهای ایشان و نگاهشان به مسائل حقوق بشری در ایران در کلیت کمی متاثر از مسائل سیاسی شود.

من از اعضاء سازمان مجاهدین ایران بودم که در عراق مستقربودیم.بعد از سالیان جنگ و دیدن عملیاتهایی که سازمان مجاهدین در داخل ایران و یا مین گذاریهایی که در مناطق مرزی میکرد،و یا ترورها وبمب گذاریهایی که جهت سرنگونی رژیم ایران انجام میداد، با تمام پوست و گوشتم به این نتیحه رسیدم که مبارزه مسلحانه امری از ابتدا اشتباه بود که نه تنها باعث کشته شدن ده ها هزاربی گناه شد بلکه تمام گذشته و اعتبار ما را هم در نزد ملتمان ازبین برد.

امروزهفت سال است در آلمان زندگی میکنم و بخاطر حضور سازمان مجاهدین خلق در جنگ بین ایران و عراق وعملیاتها و جاسوسی هایی که بر علیه مردم خودمان انجام میدادیم وهمچنین کشتن و یا به اسارت گرفتن سربازان ایرانی ، در جاهای مختلفی که با هموطنانم سر و کار دارم ،هم از روی شرم از گذشته و هم بخاطر ترس ،ازاین موضوع که روزی من با سازمان مجاهدین بودم چیزی را بر زبان نمی آورم.

شما نیز با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که این سازمان در بین ایرانیان وحتی در بین مخالفین حکومت ایران تا چه اندازه مطرود و منفور است.تنها سودی که سازمان مجاهدین از قرار گرفتن در کنار نیروهای عراقی بر علیه کشور و وطن خودشان بردند ،پولهای هنگفتی بود که از این راه نصیبشان شد،پولهای هنگفتی که بوی خون سربازان کشورم را میدهد.

در وصف عمق تنفری که مردم ایران از این سازمان به علت خیانتشان به آب و خاک وطنشان درهنگام تجاوز عراق دارند همین اندازه بگویم که برای مثال کافیست کسی به ایرانیان بگوید گزارشتان یا حتی بخشی از آن متأثر از القائات سازمان مجاهدین است یا اینکه شما با آنها ارتباط دارید،گفتن همین نکته به مردم ایران کافیست که ناخودآگاه به علت نفرت بی حدشان از کسانی که مرتکب خیانتی شدند که در طول تاریخ چند هزار ساله این آب و خاک بی سابقه بوده است ،به شما به چشم دیگری نگاه کرده و قضاوت دیگری کنند،و به شما و گزارشهایتان مجرد از آنکه واقعی هست یا خیر،حقیقت دارد یا ندارد اهمیتی نداده و با سوءظن به آنها و شما خواهند نگریست.

به هر حال در جائیکه مردم ایران به این سازمان،به چشم مشتی وطن فروش،مزدور و خائن نگاه میکنند و از آنها بیزار و متنفرند،آنوقت نگاه وعکس العمل سیاستمداران و رهبران ایران به این سازمان دیگر کاملأ روشن بوده و نیازی به توضیح نخواهد بود.

با شناختی که من از سازمان مجاهدین دارم و با تجربه سالیان زندگی در بینشان میتوانم براحتی ترفندهایی که آنها در قالب یک اپوزیسیون سیاسی که آرمانهای انسانی دارند و برای آزادی مردم تلاش میکنند را در جذب و تحت تأثیر قرار دادن شما ،حدس بزنم.

متاسفانه این سازمان خودش کوچکترین معیارهای حقوق بشری را رعایت نمیکند، اعضاء این سازمان بیش از سی سال است که نه حق ازدواج دارند نه حق استفاده از وسائل ارتباط جمعی و نه حتی حق دیدن پدران و مادرانشان را.

صدها مادردر غم ندیدن فرزندانشان،از غصه جان سپردند اما مسئولین این سازمان فقط بخاطر ترس از احتمال تحت تاثئر قرار گرفتن نیروهایش از چنین ملاقاتهایی وبدنبالش تهدید جدا شدن این نیروها از سازمان ،همچنان بعد از سی و اندی سال اجازه ملاقات اعضاء خود را با مادران و پدران پیر و سالخورده شان را نمیدهد.

دهها نفر در این سازمان به این دلیل که نمیخواستند دیگر در این سازمان باقی بمانند اما هیچ راه گریزی هم نداشتند خودکشی کردند چون از همه چیز نا امید شده بودند،بیش از نود و پنج درصد جداشدگان از این سازمان تنها بعد از اشغال عراق وطبعأ پایگاههای سازمان مجاهئین توسط نیروهای ائتلاف و با پشتگرمی به حضور نیروهای ائتلاف در پایگاه مرکزی سازمان مجاهدین بنام اشرف موفق به جدایی یا فرار از این سازمان شدند.

بهرحال با نوشتن این چند خط فقط خواستم شما را از جایگاه این سازمان در میان مردم ایران آگاه کرده وبخشی از دلائلی که باعث تنفر مردم ایران از این سازمان شده است را برای شما بصورت مختصر توضیح دهم.

امیدوارم و از شما خواهش دارم در صورت تماس سازمان مجاهدین ایران با شما حتمأ از آنها بخواهید که بخاطر مسائل انسانی و مینیمم های معیارهای حقوق بشری اجازه دهند پدران و مادرانی که بیش از سی سال است فرزندانشان را ندیده اند،اجازه ملاقات پیدا کرده و بیش از این با دروغ ومغز شوئی یا تحت فشار قرار دادن اعضأ، و یا با ارائه دلائل غیر منطقی و غیر واقعی ،سنگ اندازی نکرده وجلوی این ملاقاتها را نگرفته وبعد از بیش از سه دهه به خانوادهای چشم انتظار و همچنان امیدوار این امید را بدهند و دست از این سیاست کاملأ ضد انسانی بردارند.
در پایان ضمن تشکر یکبار دیگر برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

نادر کشتکار
آلمان

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27140

نامه سرگشاده به خانم عاصمه جیلانی جهانگیر گزارشگر جدید ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران 

 میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیستم اکتبر ۲۰۱۶:… خانم عاصمه من در زمان آقای احمد شهید چندین بار به ایشان نامه نوشتم تا حداقل به حرفهایم گوش فرا دهد اما متاسفانه با اینکه من در سوئیس زندگی میکنم هیچوقت ایشان از من دعوت نکردند تا من هم حرفهای ناگفته سالیان را گزارش کنم. گویا نمایندگان نامردمی فرقه رجوی که امروزها از آل سعود کودک کش حمایت میکنند ارجحیت … 

میر باقر صداقی میر باقر صداقی: یاد آوری کتاب قانون مجاهدین , قوانین مناسبات مجاهدین 

لینک به منبع

عاصمه جهانگیر

خانم عاصمه جیلانی جهانگیر

 خانم عاصمه  با سلام درود, اینجانب میر باقر صداقی عضوقدیمی و جدا شده  از سازمان مجاهدین خلق ایران انتخاب وجایگزینی شما را بجای آقای احمد شهید بعنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ایران را تبریک میگویم و امیدوارم بعد از تحویل گیری این مسئولیت در ماه نوامبر برخلاف آقای احمد شهید صدای ما فراموش شده گان ,قربانیان واقعی فرقه رجوی را گوش و در گزارش سالیانه ملاک و لحاظ  فرمائید.

 نزدیک به بیست سال عمر من در رابطه با مجاهدین در عراق سپری شده است در این سالیان من شکنجه های روحی و روانی بسیاری از طرف مجاهدین چشیده ام در تمام مدتی که در تشکیلات مجاهدین بودم از دنیای بیرون قطع بودم از تمامی امکانات از قبیل تلفن , اینترنت , نامه و ارتباط خانواده گی محروم بوده ام . بیست هفت سال است مادرم از وضعیت برادرم میر واقف صداقی در مناسبات مجاهدین اطلاعی ندارد . من بعنوان شاهد حاضر هستم در جلسات شما در مقر سازمان حقوق بشر در ژنو شرکت کنم و بعنوان شاهد زنده تمامی شکنجه و جنایتهای که در سازمان مجاهدین خلق ایران را دیده ام به شما برای ثبت در سینه تاریخ شهادت دهم. سازمان مجاهدین پانزده سال تمام از من در تشکیلات بیگاری گرفت در روز خروج حتی یک دینار عراقی هم برای کمک هزینه به من نداد در تمام مدتی که من بعنوان عضو در مقرهای مجاهدین در عراق بودم آنها مدام با شستشویی مغزی من و ما را  تشویق به خشونت میکردند آنها به ما یاد میدادند که چگونه قرص سیانور را در دهان بشکنیم من با چشم خود دیده ام  که چگونه فرقه رجوی تیمهای  عملیاتی برای انفجار لوله های نفتی , بمب گذاری و خمپاره زدن شهرها  به ایران میفرستد مرکزو ستاد فرماندهی  تمامی عملیاتهای تروریستی در اشرف تحت نظر و فرماندهی مریم رجوی بوده است و خوشبختانه من و بسیاری از دوستان جدا شده و منتقد شاهدان زنده جنایتهای فرقه رجوی هستیم و حاضریم در هر دادگاهی بین المللی شهادت دهیم .

خانم عاصمه من در زمان آقای احمد شهید چندین بار به ایشان نامه نوشتم تا حداقل به حرفهایم گوش فرا دهد اما متاسفانه با اینکه من در سوئیس زندگی میکنم هیچوقت ایشان از من دعوت نکردند تا من هم حرفهای ناگفته سالیان را گزارش کنم

گویا نمایندگان نامردمی فرقه رجوی که امروزها از آل سعود کودک کش حمایت میکنند ارجحیت بیشتری دارند . خانم عاصمه شما به خوبی میدانید فرقه بسته مجاهدین به شرایط موجود در منطقه و جهان به هر وسیله و دروغ متوسل میشود تا تنها از اضمحلال خود جلوگیری نماید . به عبارت دیگر , فرقه با کارنامه سیاهی که نزد مردم ایران داشته و دارد , نه میتواند به مثابه مدعیان واقعی حقوق بشر قلمداد شود و نه گزارشات و حرفهای آنان را منطبق بر واقعیت دانست . از اینرو از شما استدعا دارم در گزارشهایتان به حرفهای تمامی طرفهای درگیر گوش کرده  و آنها را لحاظ کنید .
 
با تشکر میر باقر صداقی قربانی فرقه رجوی سوئیس نوزده اکتبر دوهزارو شانزده

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21557

رابط منافقین با احمد شهید کیست؟+تصویر 

خبرگزاری فارس، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۵:…  در خصوص ارتباط وی با احمد شهید نیز گفتنی است، با توجه به وجود پایگاه منافقین در فرانسه، آن‌ها رفت‌وآمدشان را به نحوی تنظیم می‌کنند که به هر نحوی پایان روز را در مقر اورسورواز در پاریس حاضر باشند، اما جلسات مکرر با احمد شهید موجب شده است تا ایشان شب‌ها نیز در محل‌های اطراف شورای حقوق بشر سازمان ملل ضمن قرار مشترک با عوامل عربستانی …

دستگیری عوامل مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ژنو
ایران: همکاری احمد شهید با منافقین چه توجیهی دارد؟

لینک به منبع

رابط منافقین با احمد شهید کیست؟+تصویر

فریده کریمی از رابطان گروهک تروریستی منافقین با احمد شهید است که دائم در لابی شورای حقوق بشر سازمان ملل با NGO های پوششی منافقین حضور می‌یابد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، سایت دیده بان نوشت: در چند سال اخیر نام احمد شهید با مسئله هجمه حقوق بشری علیه ایران گره خورده است و در حاشیه گزارش‌های وی همواره نام و نشانی از گروهک تروریستی منافقین نیز البته در فضای رسانه‌ای آورده می‌شود.

به‌جرئت می‌توان اذعان کرد که گروهک تروریستی منافقین در هیچ‌یک از محافل رسمی بین‌المللی وجاهت قانونی و رسمی نداشته و هدایت ایشان توسط سرویس‌های جاسوسی غربی تنها در قالب ابزاری صورت می‌گیرد.

در طرح هجمه حقوق بشری علیه ایران نیز، همواره تلاش شده است،نام گروه‌های پوششی ساخته‌ شده توسط منافقین مورد بهره‌گیری قرار بگیرد و شخص احمد شهید خود خوب می‌داند که خط قرمز حقوق بشر مسئله تروریسم است و یک گروهک تروریستی تابلو دار حداقل برای پذیرش افکار عمومی، نمی‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده مستقیم باشد.

بااین‌حال رابطه انکار نشدنی‌ای میان گزارشگر ویژه حقوق بشر (بخوانید دروغ بشر)، رابطین و عناصر سعودی و اعضای گروهک تروریستی منافقین در خصوص ایران وجود دارد که قصد داریم تا سلسله مطالبی برای شفاف شدن ارتباط اعضای این مثلث شوم شناخته شوند.

یکی از رابطین گروهک تروریستی منافقین با احمد شهید که به‌صورت دائم در لابی شورای حقوق بشر سازمان ملل با NGO های پوششی منافقین حضور میابد، فریده کریمی است.

وی که زنی هم سن و سال مریم رجوی است مسئولیت هماهنگی و برنامه‌ریزی عناصری است که به‌صورت سیاهی‌لشکر و غیررسمی و تنها به‌عنوان یک شهروند عادی ساکن اروپا وارد سازمان ملل می‌شوند، تا به گونه وانمود نمایید که فعالین حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی هستند.

وظایف عمدهٔ افرادی که اطراف فریده کریمی حضور دارند را می‌توان این‌گونه تشریح کرد: تعقیب، مراقبت و جاسوسی از تیم‌های ایرانی حاضر در نشست‌های شورای حقوق بشر سازمان ملل و ارائه گزارش به سرویس‌های غربی، تلاش برای ایجاد درگیری و تنش در فضای بیرونی سازمان ملل، ایجاد ارتباط با گروه‌های خارجی حاضر در سازمان ملل و ارائه اطلاعات در جهت سیاه نمایی علیه ایران، برگزاری پنل های مشترک با تجزیه‌طلبان، بهاییت، عناصر عربستان و … در جهت نمایش حضور ظاهراً رسمی سازمان در نشست‌های حقوق بشری (که البته چنین وجاهتی وجود ندارد) و….

همه این هماهنگی های عنصر نفاق در حالی است که وی تمام تلاش خود را دارد که به دلیل ماهیت نفرت انگیز منافقین در افکار عمومی داخل کشور و اروپا از نزدیکی به سایر عناصر ضد ایرانی همچون بهائیت،سلطنت طلبان و تجزیه طلبان بصورت مستقیم و مشهود ،خودداری کند و تصویر مشترکی از آنها منتشر نگردد.

در خصوص ارتباط وی با احمد شهید نیز گفتنی است، با توجه به وجود پایگاه منافقین در فرانسه، آن‌ها رفت‌وآمدشان را به نحوی تنظیم می‌کنند که به هر نحوی پایان روز را در مقر اورسورواز در پاریس حاضر باشند، اما جلسات مکرر با احمد شهید موجب شده است تا ایشان شب‌ها نیز در محل‌های اطراف شورای حقوق بشر سازمان ملل ضمن قرار مشترک با عوامل عربستانی، زمان بازگشت خود به فرانسه را تغییر بدهند.

آنچه دراین‌بین مشهود است، منافقین از مشکلات و فضای حاکم بر عربستان در منطقه و البته تمایل آل سعود برای تقویت جریان‌های معارض ایرانی بهره کافی را می‌برند و با برگزاری قرارهای مشترک میان مثلث شوم، اطلاعات حاصل از جاسوسی ایشان در کنار پول‌های عربستان به احمد شهید داده می‌شود.

گفتنی است یکی از ابزارهای کثیف فریده کریمی که با دستور شخص مریم عضدانلو آن را پیاده‌سازی کرده است، بهره‌گیری غیراخلاقی و جنسی برای ارتباط‌گیری با عناصر خارجی است که البته خیلی در این امر موفق نبوده‌اند، آنچه دراین‌بین خودنمایی می‌کند رذالت گروهی است که حاضرند به هر قیمتی حتی به بهای از بین رفتن زندگی فرزندان اعضایشان در ورطه‌های غیراخلاقی، سرویس‌های جاسوسی غربی را ازخودراضی نگه‌دارند!

Let’s stand up together and free our children from Rajavi and the MEK

https://youtu.be/Ij0AKRMPJAY

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21218

جزئیات جلسه مخفی احمد شهید با رابط عربستان و منافقین در هتل رویال+تصاویر

خبرگزاری فارس، سوم اکتبر ۲۰۱۵:…  تیم منافقین بر خلاف روال همیشگی که روزانه پس از نشست‌های سازمان ملل به فرانسه بر می‌گردند، در رستوران تایلندی کاردینال جنب هتل رویال به همراه جمال بو حسن، نماینده پارلمان بحرین و عناصر همچون مقصودی(رابط منافقین و شبکه من و تو) مشغول صرف شام بودند که بعد از آن به جمع احمد شهید و رابط سعودی اضافه شدند. تاثیرات منطقه ای مذاکرات هسته ای … 

 Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشکلاتی که مریم رجوی و مجاهدین خلق برای احمد شهید ایجاد می کنند

لینک به منبع

جزئیات جلسه مخفی احمد شهید با رابط عربستان و منافقین در هتل رویال+تصاویر

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از دیده‌بان، حوادث اخیر مکه و اقدامات سعودی ها نشان داد که علاوه بر بی لیاقتی آل سعود در برگزاری حادثه حج، کینه وهابیت نسبت به جریان تشیع و قربانی کردن زائرین ایرانی تا چه حدی رو به شنائت و اقدامات غیر انسانی می تواند ظاهر شود.

از منظر دیگر، سکوت و سانسور مرگبار رسانه ها و عوامل مدعی حقوق بشر فعال در حوزه هجمه به ایران،نکته حائز اهمیتی است که به ریشه های ارتباطی آنها با آل سعود برمی گردد.این عوامل همان هایی هستند که به بهانه های همچون آسیب به محیط زیست و حیوانات نمایش های خیابانی به راه می اندازند، ولی برای قربانی شدن زائران خانه خدا قدمی از قدم بر نمی دارند و دلارهای سعودی مقابل دید آنها را گرفته است.

بازی سعودی ها با جریان مربوط به هجمه حقوق بشری علیه ایران به قدری قابل توجه است که نمودهای آن طی سالهای اخیر به وفور دیده شده است.

در این گزارش سعی شده است تا به بخشی از ارتباط پنهانی و جلسات رابطین سعودی با عوامل فعال در حوزه هجمه حقوق بشری علیه ایران اشاره شود.

گفتنی است احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در خصوص نقض حقوق بشر در ایران، چندی پیش در خیابان lAUSANNE( مقابل ایستگاه راه آهن شهر ژنو)،در ساعت ۲۰٫۴۵ با لباس مبدل (سویی شرت سبز و شلوار کتان) وارد لابی هتل رویال در همان خیابان گردد.

خیابان Lausanne

نمایی از هتل رویال

رابط سعودی فعال در حوزه یمن و بحرین که به انتظار احمد شهید نشسته بود در لابی هتل رویال از وی استقبال کرد و منتظر شدند تا مهمانان دیگر این جلسه مخفی حاضر شوند.

عامل سعودی(سمت راست)، پادوهای نماینده مجلس بحرین حامی منافقین(سمت چپ)

اما مهمانان دیگر این جلسه عوامل منافقین و جمال بوحسن،نماینده پارلمان بحرین(حامی منافقین) بودند که در رستوران تایلندی جنب هتل رویال در همان ساعت مشغول صرف شام بودند تا پس از آن به جمع عوامل سعودی با احمد شهید بپیوندند.

رستوران تایلندی کاردینال (جنب هتل رویال)

چهره جمال بوحسن نماینده پارلمان بحرین در دیدار با شهید(حامی نفاق)

جمال بوحسن در پالمان بحرین

گفتنی است تیم منافقین بر خلاف روال همیشگی که روزانه پس از نشست‌های سازمان ملل به فرانسه بر می‌گردند، در رستوران تایلندی کاردینال جنب هتل رویال به همراه جمال بو حسن، نماینده پارلمان بحرین و عناصر همچون مقصودی(رابط منافقین و شبکه من و تو) مشغول صرف شام بودند که بعد از آن به جمع احمد شهید و رابط سعودی اضافه شدند.

تاثیرات منطقه ای مذاکرات هسته ای، تعامل عوامل سعودی با جریان ضد انقلاب را تا این حد افزایش داده است که گزارشگر ویژه سازمان ملل؛که چندی پیش خبر دریافت رشوه اش از عوامل سعودی در سایت ویکی لیکس منتشر شد؛ در حاشیه نشست شورای حقوق بشر این سازمان به لابی یک هتل کشانده و دستوراتی را به وی با ارائه رشوه گوشزد کردند.

انتهای پیام/

(پایان)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19629

ترجمۀ کامل سند ویکی لیکس حاکی از آویختن مریم قجر به دشداشۀ شیوخ عربستان!

قربانعلی حسین نژاد، چهارم ژوئیه ۲۰۱۵:… محرمانه (پنهانی) بماند و مسئولیت آن فقط با شخص او باشد و در نامه اش تأکید کرده که المطلق اطلاعی از این موضوع ندارد.  ۲- اطلاعات موجود حاکی از این است که سرویسهای امنیتی ایران در سازمان ایرانی مجاهدین خلق نفوذ کرده اند، همچنین این سازمان دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد.

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

لینک به منبع

ترجمۀ کامل سند ویکی لیکس حاکی از آویختن مریم قجر به دشداشۀ شیوخ عربستان!

رسوایی رقابت بین لابیهای عراقی مریم رجوی برای جلب حمایت عربستان از فرقۀ رجوی!

آش بی اعتباری و منفوریت فرقۀ رجوی آن قدر شور شده که شیخ عربستان هم فهمیده!

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

در سندی که اخیرا در میان نیم میلیون سند افشا شده توسط ویکی لیکس از سفارتخانه های عربستان سعودی در کشورهای مختلف منتشر شده است سازمان اطلاعات عربستان در نامه ای به وزیر خارجۀ این کشور در زمستان سال ۱۳۹۰ شمسی در پاسخ به سؤال او در مورد سازمان مجاهدین برای تعیین تکلیف پیشنهاد یک لابی عراقی این سازمان به نام دکتر عامر التمیمی مقیم امارات مبنی بر دیدار مریم رجوی در پاریس با وزیر خارجۀ عربستان می نویسد که این سازمان دیگر نقشی و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پایگاه مردمی در داخل ایران می باشد. یعنی آش بی اعتباری و منفوریت فرقۀ رجوی آن قدر شور شده که شیخ عربستان هم فهمیده!.

موضوع دیگری که در این سند جالب توجه می باشد رقابت شدید بین لابیهای رجوی در پیشی گرفتن در خودشیرینی برای دریافت سهم بیشتر از دلارهای نفتی صدامی رجوی است زیرا در این سند به خوبی پیدا است که قبل از دکتر عامر التمیمی دکتر صالح المطلق معاون نخست وزیر عراق و از سران جریان سیاسی سنی و عضو سابق حزب بعث و لابی دیرین اجاره ای رجویها در عراق که بارها پول گرفتنش از فرقۀ رجوی در مطبوعات عراق افشا شده است اقدام به این واسطه گری برای ترتیب دادن دیداری بین مریم رجوی و وزیر خارجۀ شیوخ مرتجع و جنایتکار عربستان کرده بوده ولی به علت نارضایتی سعودیها از عدم موفقیت صالح المطلق در برآورده کردن خواسته هایشان در صحنۀ سیاسی عراقی از جمله جلوگیری از بسیج مردمی برای جنگ با داعش این تلاش او مبنی بر ترتیب دادن دیدار بین مریم رجوی و وزیر خارجۀ عربستان سعودی در پاریس با شکست مواجه شده لذا فرقۀ رجوی با پرداخت پولهایی دیگر دست به دامن لابی دیگر عراقی شان عامر التمیمی شده که نزد سعودیها از جمله به علت تعلق او به عشیرۀ بنی تمیم از قبایل و عشایر تاریخی و قدیم شبه جزیرۀ عربستان که بخشی از آنها نیز به عراق کوچ کردند احترام و محبوبیتی دارد تا این دیدار را ترتیب بدهد و معلوم است تأکید کرده اند که به هیچوجه نباید صالح المطلق از این تلاش او مطلع شود تا حسادت او برانگیخته نشده و فرقۀ رجوی در صورت موفقیت تلاش التمیمی در ترتیب دادن این دیدار آن را به حساب موفقیت وساطت صالح المطلق ریخته و نزد وی به عنوان موفقیت تلاش او جلوه بدهند تا این مهمترین مهره و لابی خود در دستگاه دولتی و سیاسی عراق را در دست خود نگهدارند!… اینک به ترجمۀ کامل متن سند توجه کنید:

بسم الله الرحمن الرحیم

ریاست کل سازمان اطلاعات

شمارۀ ۳۵/۱۲/۱۸ – ۵۱۰/۲۱۱۳

تاریخ ۱۵/۲/۱۴۳۳ هجری قمری (۹ ژانویه ۲۰۱۲ میلادی – مترجم)

پادشاهی عربستان سعودی

ریاست کل سازمان اطلاعات

(۱۰۱)

نامۀ محرمانه

موضوع: در مورد مریم رجوی

والاحضرت شاهزاده وزیر خارجه

سلام بر شما و رحمت خدا و برکات او باد

عطف به نامۀ آن والاحضرت به شمارۀ ۷/۲/۵۰۱۷۳ به تاریخ ۱۳/۲/۱۴۳۳ هجری قمری (برابر با ۷ ژانویه ۲۰۱۲ میلادی – مترجم) در مورد اینکه جنابعالی پیامی از دکتر عامر التمیمی دریافت کرده اید که وی در آن پیشنهاد ترتیب دادن دیداری خصوصی با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیدۀ ایران آزاد و رئیس سازمان ایرانی مجاهدین خلق در پاریس را ارائه داده است و اینکه جنابعالی نظر ریاست کل اطلاعات در این مورد را خواسته اید، موارد زیر را به اطلاع آن والاحضرت می رسانم:

۱- در رابطه با اینکه در آن نامۀ جنابعالی از درخواست دکتر عامر التمیمی مبنی بر آمادگی او برای ترتیب دادن دیداری با خانم مریم رجوی جدا از دکتر صالح المطلق و بدون اطلاع او ابراز پرسش و تعجب شده است، ریاست کل اطلاعات معتقد است که منظور دکتر التمیمی از درخواستش این است که وی آمادۀ انجام این مأموریت جدا از دکتر المطلق می باشد زیرا او می خواهد این موضوع محرمانه (پنهانی) بماند و مسئولیت آن فقط با شخص او باشد و در نامه اش تأکید کرده که المطلق اطلاعی از این موضوع ندارد.

۲- اطلاعات موجود حاکی از این است که سرویسهای امنیتی ایران در سازمان ایرانی مجاهدین خلق نفوذ کرده اند، همچنین این سازمان دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد.

لینگ اظهارات عامر التمیمی نویسندۀ عراقی ساکن امارات در حمایت از ایاد علاوی در سایت سازمان مجاهدین در شهریور سال ۸۶ شمسی:

http://www.mojahedin.org/news/19999/

تصویر سند منتشر شده توسط ویکی لیکس (متن عربی نامۀ سازمان اطلاعات عربستان به وزیر خارجۀ این کشور):

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میداند

***

همچنین:

ریشه تحلیل های آبکی رجوی کجاست

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۴: … وجود چنین شکاف عمیق برای رجوی آنقدر جدی و ملموس است که او را وادار کند تا با تولید بحران های مجازی و یادآوری آن ها، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی به سکوت

بازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم اوت ۲۰۱۴: …  بدین ترتیب باید گفت این اطلاعیه بهترین سندی است که نشان میدهد مجاهدین تلاش میکنند جنایات گروه تروریستی داعش و بقایای حزب بعث را تحت عنوان جنگ فرقه یی و جنگ شیعه علیه اهل تسنن که همان

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۱۴: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی