چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر دارد

چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر دارد

چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر داردعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، سیزدهم مارس 2022:… ماهیت رجوی بر خلاف شعارهای پر طمطراق اش در خصوص زن، ضد زن ترین شخصیتی است که کمتر این گیتی در خود پرورانده است. رجوی در واقع با شعار آزادی زن، با شخصیت زن بعنوان برده جنسی آن هم فقط در خدمت خود و حرمسرا درست کردن در فرقه و از زن بطور مضاعف بعنوان برده در خدمت خود گرفته است. زن در فرقه رجوی هیچ گونه نظر و اختیاری از خود ندارد و به قول خودشان فقط جا پای مریم برای رسیدن به مسعود گذاشته اند تا پیک و رباط رجوی برای انجام بدون چون و چرای دستورات او باشند.  چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر دارد 

چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر داردمجاهدین خلق ، میلیشیای مزدور، سمپاتهای ترور

چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر دارد

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.03.2022

هر حادثه و پیش آمدی در سراسر این گیتی اتفاق می افتد فرقه بی صاحب رجوی صاحب نظر و تحلیل گر برجسته آن می شود و آبکی آن را در مسیر حرکت خود قلمداد می ‌کند و دقیقاً عدالت و حقوق انسان‌ها را در راستای منافع اربابان خود به رشته تحلیل در می آورد و به قول یک ضرب المثل ایرانی، رجوی در این گونه موارد نخود هر آشی است و با ابراز وجود کاذب می خواهد نرخ خود را به اربابانش گوشزد کند. اما در واقعیت جز مزدوری و خیانت کسی از اربابان پشیزی برای او قائل نیست و نخواهد بود و روزی می ‌رسد که پشتش را خالی کرده و بقايش را به لقايش ببخشند و از گردونه روزگار حذف کنند.

اما ببینیم که رجوی روی چه اصول و نکاتی به اصطلاح مبارزه خود را پیش می برد و آیا خود به این اصول و نکات پایبند بوده و هست!

۱- رجوی ادعا دارد برای تحقق جامعه بی طبقه توحیدی مبارزه می ‌کند و به همین خاطر بسیاری از جوان های ایرانی فریب این شعار پر طمطراق را خورده و به تشکیلات جهنمی رجوی محلق و آن جا به بردگی کشیده شدند. حال سؤال این جاست که آیا رجوی به این اصول پایبند بوده و هست؟

۲- رجوی ادعا دارد برای مساوی حقوق زن و مرد مبارزه می ‌کند و ادعا دارد مریم رجوی منجی آزادی و رهبری تمام زنان این گیتی پهناور است. آیا چنین ادعایی واقعیت دارد و اصولا در تشکیلات خود سرایت می ‌دهد که بیرون از تشکیلاتش باشد؟

۳- رجوی ادعا دارد ضد تروریسم و کشت و کشتار است و از حقوق انسان‌ها دفاع می ‌کند و خودش را چهره ای ضد استثماری غالب کرده است. آیا در واقعیت ماهیت رجوی چنین ویژگی مثبت و برجسته ای دارد؟

به عنوان کسی که بیش از ربع قرن عمر خود را در تشکیلات رجوی گذرانده و تماما با ماهیت رجوی بعنوان یک برده و زندانی در تشکیلات مخوف اش بدون نظر و اختیاری از خود، آشنا بوده و آن را دیده و لمس کرده ام در یک کلام می گویم که رجوی در درون تشکیلاتش نه تنها ضد این شعار، جامعه بی طبقه توحیدی، خود عمل می ‌کند بلکه در تدوین تسلط و رهبری خود بر فرقه خود را جایگزین خدا در زمین قلمداد و تاکتیک و استراتژی بقاء خود را در  راستای قدرت بلامنازع خود در تشکیلات ترسیم کرده و همه را به بردگی کشانده و بایستی به عنوان رباط در خدمتش بود و هر چی او خواست همان انجام شود.

خیمه شب بازی دوباره رجوی، فراخوان ثبت نام در مؤسسین پنجم

آیا چنین فردی اصولا می ‌تواند ادعای جامعه بی طبقه توحیدی با خودش یدک بکشد؟ جواب مسلماً منفی است. چرا که رجوی همه چیز را در خودش خلاصه می ‌کند و خود را صاحب جان و نفس افراد می داند. هویت فردی و حتی جمعی را از افراد سلب کرده است. مغایرت این رویکرد با چنین اصولی کاملا واضح است. ادعای رجوی در این مورد پوچ بوده و عملکردی ضد انسانی و ضد توحیدی دارد و رجوی یک جانی و خودشیفته قدرت بیش نیست.

ماهیت رجوی بر خلاف شعارهای پر طمطراق اش در خصوص زن، ضد زن ترین شخصیتی است که کمتر این گیتی در خود پرورانده است. رجوی در واقع با شعار آزادی زن، با شخصیت زن بعنوان برده جنسی آن هم فقط در خدمت خود و حرمسرا درست کردن در فرقه و از زن بطور مضاعف بعنوان برده در خدمت خود گرفته است. زن در فرقه رجوی هیچ گونه نظر و اختیاری از خود ندارد و به قول خودشان فقط جا پای مریم برای رسیدن به مسعود گذاشته اند تا پیک و رباط رجوی برای انجام بدون چون و چرای دستورات او باشند. داستان مریم و مسعود رجوی خود بیانگر این واقعیت است که رجوی برای بقاء و قدرت خود و کیش شخصیتی که دارد با مکانیزم  مریم رجوی و شعار بیرونی آن مبنی بر حقوق و برابری زن  واقعیات درون فرقه و ماهیت خود را نسبت به زن وارونه نشان می ‌دهد  تا به اصطلاح خط رجوی که همان مزدوری و خودفروشی و خیانت است ادامه پیدا کند.

واقعیت این است که اگر رجوی ذره ای دلش به حال زن و حقوق برابری زن می سوخت، ذره ای آزادی به زنان تشکیلات خود می داد. برای آنان حق ازدواج و فرزند قائل بود ‌و عشق و محیت و دوست داشتن برای آنان به رسمیت می شناخت نه این که طلاق اجباری، تفکیک زن و مرد از همدیگر، جدا کردن فرزند از مادر، حق نداشتن حتی عکس از بچه برای مادر، درست کردن حرمسرا و زنان را در اختیار جنسی خود گرفتن، این ها نمونه ای از رعایت حقوق زن در فرقه بی صاحب رجوی است.

ماهیت رجوی در برابر جان انسان درست همانند ماهیت سازمان های تروریستی امثال داعش و غیره نسبت به جان انسان ها است. ماهیت درونی رجوی این است، کسی که با من نیست بر من است و کشتن او به مانند سر بریدن یک حیوان حلال گوشت برای رجوی، حلال است. کشتار و ترور و حمایت از تروریسم، با خون رجوی عجین است. از کشتار مردم بیگناه ایران و مردم عراق برای هدف پوچ و سرمستی قدرت رجوی تا حمایت از داعش وحشی و کشتارهای غیر انسانی که فکر کردن به آن حال آدم را خراب خواهد کرد. بله رجوی خود پدر خوانده تروریسم است و حمایت‌های آشکار رجوی از گروهای تروریسم در عراق و سوریه، بیانگر این واقعیت است که رجوی برای جلب نظر ارباب به هر خفت و خاری و البته تروریسم و خیانت و جاسوسی و کشت و کشتار، مبادرت خواهد کرد و مزد خود و بقاء یک روز بیشترش را این چنین دریافت خواهد کرد و حرف از ضد تروریسم زدن توسط فرقه رجوی یک جُوک تاریخی بیش نیست و رجوی ماهیتی بغایت ضد انسانی دارد و نه حقوق بشر و نه وجدان، جایگاهی در ذهن پوسیده رجوی ندارد.

این است ماهیت فرقه رجوی و وضعیت زار فرقه بی صاحب او در قلعه مانز که هر روز خبر مرگ یکی از دوستان قدیمی خود را می شنویم و وضعیتی بغایت پر تلاطم که حاکم بر تشکیلات آلبانی است روند افشاگری و جدایی، نوید رهایی دوستان را به ارمغان خواهد آورد و نفس های آخر زوج ترور و تزویر، را به نمایش می گذارد. به امید جهانی عاری از کشتار و تروریسم و تزویر.

„پایان“

لینک به منبع

چهره تروریسم و تزویر که ادعای حقوق بشر دارد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جنگ-اوکراین-و-شیادی-رجوی/

جنگ اوکراین و شیادی رجوی

جنگ اوکراین و شیادی رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دوم مارس 2022:… آقای رجوی، سیاه و سفید کردن دیگر دردی از شما دوا نخواهد کرد. جان انسان ها اهمیت دارد در هر کجای این سر زمین، از هر نژاد و زبان و رنگی . شما خود را در صف دشمنان انسانیت و وجدان قرار دادید، درس عبرت دل بستن به غیر از مردم و کشور خود را آویزه گوش کن تا روزی به همین زودی ها شما را از زبان رسانه ها بیابیم که در دام خیانت خود گرفتار و قانون بر شما حکم خواهد داد. جنگ اوکراین ، شیادی و فرصت طلبی رجوی 

جنگ اوکراین و مسعود رجویعزت ابراهیم، مسعود رجوی و خاطراتی از قرارگاه اشرف اهدایی صدام حسین

جنگ اوکراین ، شیادی و فرصت طلبی رجوی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 27.02.2022

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

جنگ روسیه با اوکراین و عدم دخالت نظامی اربابان قدرت در جهان که چنین سرنوشتی را برای این کشور رقم زدند نشانه ضعف و رو به افول بودن قدرت آمریکا است. چه بخواهیم و چه نخواهیم سیر نزولی ابرقدرت جهان اجتناب ناپذیر است و این روند تا فروپاشی بلوک غرب هر روز با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت. نتیجه این بحران‌ها هم خود آمریکا و شرکای او هستند که باعث و بانی جنگ و کشتار بوده و مانع جهانی عاری از خشونت و جنگ می ‌باشند.

هیچکس جنگ روسیه بر علیه اوکراین را تأیید نمی کند. کشتار انسان‌ها محکوم است اما این را باید دانست که روسیه هم برای حفظ منافع و سرزمین خود دارای انتخاب بوده و روزی در سطح قدرت جهانی تصمیم گیری کرده است و طبیعی است که وقتی شاخ مقابل آن در پی گرفتن تنفس او بر آید، روسیه هم دست روی دست نخواهد گذاشت و دست به اقدام بازدارنده خواهد زد و این نتیجه آن است.

بعد از فروپاشی شوروی، آمریکا سرمست از تک قطبی بودن جهان به هر سیاستی که منافع اش را در لحظه تأمین می کرد دست می زد و غرب هم با پیروی از این غول بی شاخ و دم شریک و حامی این استراتژی آمریکا بود. کلا رزق و برق ظاهر قضیه همه بلوک غرب و آمریکا را مدهوش خود کرده بود و با این سیاست تا امروز پیش رفته است که باعث ظهور قدرت روس و چین و حتی ایران در برابر استراتژی آمریکا و غرب شد و نتیجه قدرت گرفتن آنها بالطبع افول تک قطبی و روند ضعف و نزول قدرت آمریکا را در پی داشته و خواهد داشت.

کسانی که به آمریکا دل بسته و فریب ظاهر آن را خورده اند و کشور خود را زیر یوغ و سیطره آن قرار داده اند، مطمئنا روند فروپاشی کشور خود را رقم زده اند و به وعده حمایت آمریکا دل بستن نتیجه ای جز سر بزنگاه تنها رها شدن برایشان باقی نخواهد ماند و آخرین مورد آن کشور اوکراین است که با دل بستن به آمریکا و غرب و ناتو، روزگار خود را در تنهایی و ذلالت تجربه می ‌کند.

امیدواریم که این جنگ و کشتار هر چه سریعتر به پایان برسد و دو طرف با مذاکره مشکلات خود را حل و فصل نمایند به طوری که منافع ملت دو کشور تأمین شود.

موضع گیری ها طبیعتا ضد جنگ است و محکومیت هر گونه جنگی، اما در این بین فرقه رجوی باز خودش را نخود آش کرده و در رابطه با جنگ اوکراین اطلاعیه و پیام داده است و حمله روسیه به اوکراین را محکوم کرده است. کسی ضد این موضع گیری نیست اما باید دانست این فرقه و رهبری آن چنان خیانت کار ‌و حیله گر هستند که هر کس نفهمد شخص رجوی ضد جنگ و کشتار است و تجاوز به شأن کشورها و انسان‌ها را بر نمی تابد. در صورتی که این موضع گیری رجوی نشان از ذات پلید و چندگانه او می ‌دهد. رجوی که بعد از ارباب سابق اش دیکتاتور عراق، خود را به دامان اربابان جنگ طلب اش یعنی آمریکا و اسرائیل انداخت و به امید حمایت آن ها دارد نفس می کشد باید بداند که وقت بی وفایی ارباب خواهد رسید و گوشه ذلت و تسلیم برایش محیا خواهد شد. این سرنوشت محتوم دل بستن به غیر از ملت خود است.

حال اگر رجوی یک جو شرف در وجودش دارد و ادعا دارد طرف حق بوده به این سؤال‌ها پاسخ دهد.

حمله اربابت صدام حسین به کشور کویت و تصرف و ویران کردن آن کشور را چرا محکوم نکردید؟
حمله آمریکا به افغانستان را چرا محکوم نکردید؟
حمله آمریکا و غرب به کشور لیبی را چرا محکوم نکردید؟
حمله عربستان سعودی به کشور فقیر و مردم غیرتمند و پا برهنه یمن را چرا محکوم نکردید و بر عکس خواهان کشتار انسان‌ها هم بودید!؟

آقای رجوی، سیاه و سفید کردن دیگر دردی از شما دوا نخواهد کرد. جان انسان ها اهمیت دارد در هر کجای این سر زمین، از هر نژاد و زبان و رنگی . شما خود را در صف دشمنان انسانیت و وجدان قرار دادید، درس عبرت دل بستن به غیر از مردم و کشور خود را آویزه گوش کن تا روزی به همین زودی ها شما را از زبان رسانه ها بیابیم که در دام خیانت خود گرفتار و قانون بر شما حکم خواهد داد.

„پایان“

لینک به منبع

جنگ اوکراین ، شیادی و فرصت طلبی رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سنخیت-رجوی-با-انقلاب/

سنخیت رجوی با انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران

سنخیت رجوی با انقلابعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم فوریه 2022:… رجوی به جای اینکه به فکر پاسخ به جنایاتش باشد و دست از سر فرقه بحران زده اش بکشد باز در سالگرد انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران به حرافه گویی مزخرف رو آورده است. خود خوانده صاحب انقلاب مردم ایران می داند و نعره کانون های شورشی در ایران سر می ‌دهد و تبلیغات رسانه شیطان سازی و دروغ و تزویر این فرقه روی آن متمرکز است و انگار عنقریب توسط کانون های شورشی مسلح رجوی در داخل ایران، مسعود رجوی را در جایگاه آقای خامنه ای نشانده ‌و مریم رجوی هم جای آقای رئیسی بر تخت ریاست جمهوری اما برای این دو مادام العمری تکیه می زنند. سنخیت رجوی با انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران 

مجاهدین در سالگرد انقلابسالگرد انقلاب ضد سلطنتی – راز پیروزی و شکست

سنخیت رجوی با انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.02.2022

بعد از پیروزی انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران، سازمان مجاهدین خلق با وجهه مبارزه مسلحانه بر ضد شاه و آمپریالیسم و اعدام مؤسسین آن توسط ساواک شاه برای مردم ایران قابل احترام بود و هنوز چهره کریه مسعود رجوی در تزویر و دروغ و ماهیت تروریستی او برای مردم ناشناخته بود. طرفداری از این سازمان طبیعی بود و مردم به فراخوان آن ها پاسخ مثبت می دادند. اما بعد از تمامیت خواهی رجوی ملعون برای قبضه قدرت و ادعای پوچ او بر رهبری انقلاب ضد سلطنتی و رو آوردن به مبارزه مسلحانه علیه کسانی که این انقلاب را به ثمره نهایی رساندند و بعد از آن ترورهای خیابانی، ماهیت دو روئی و قدرت طلبی رجوی برای ملت ایران کاملا عیان شد. به همین دلیل پایگاه اجتماعی این سازمان به شدت تقریبا به صفر رسید به صورتی که کل ارکان سازمان به لانه موش خزیده و از انظار مخفی شدند و کاملا بر ضد انقلاب ضد ستم شاهی ایران، تیغ را تمام عیار از رو بستند و به کشتار و ترور کور فرزندان همین انقلاب رو آوردند و وضعیتی به وجود آوردند که هیچ جانی و جنایتکاری کمتر چنین رویه ای را انتخاب کرده بود. .

سنخیت رجوی با انقلاب

به همین دلیل، مسعود رجوی که از سر مستی بر تخت قدرت نشستن ناامید شده بود با دجالیت و حیله گری بی مانند با فریب رئیس جمهور منتخب ملت، آقای ابولحسن بنی صدر را با خود همراه و به کشور فرانسه برای حفظ جان کثیفش فراری داد و بعد هم داستان خیانت های او در حق آقای بنی صدر زبانزد عام و خاص شد و به وجهه این منتخب مردم در نزد مردم ایران ضربه نهایی زد و خود به دامن دشمن در حال جنگ با ملت و خاک ایران خزید و خیانتکاری خود در حق ایران و ایرانی را به اعلا درجه رساند و بر ضد مردم و کشور خود به خیانت، کشتار و جاسوسی روی آورد.

رجوی که خوی قدرت طلبی و سادیسم رهبری بودن در ذهن و ضمیرش نهفته است، هنوز که هنوز است ادعای رهبری انقلاب ضد سلطنتی دارد و هر ساله این نعره را سر می ‌دهد.

در عراق و در قرارگاه اشرف که نزدیک مرز ایران بود و مجهز به تسلیحات جنگی، زرهی، توپخانه و حتی هوانیروز بود و در حمایت و کنار ارتش و مخابرات(سازمان اطلاعات و امنیت) عراق قرار داشت و با تشکیل ارتش و تشکیلاتی با تزویر و حیله گری و کنار زدن و به کشته دادن و زندانی کردن رقیبان خود در سازمان مبادرت کرده بود و فرقه ای تک قطبی با کیش شخصیت بی مانندی به وجود آورده بود و افرادی را در چنگ خود به اسارت ایدئولوژیکی پوچ و بی محتوا کشانده و با دیکتاتوری و سرکوب مطلق و مشت آهنین هر گونه حدس و گمانه و نشانه ای از مخالفت با خود را زیر حمایت بعث، در نطفه خفه می کرد و کسی جرأت نه گفتن به دستورات او را نداشت و باید دستورات دیکته شده او را مو به مو در عمل و ذهن اجرا می ‌شد، یاوه گویی های شخص مسعود رجوی در رابطه با این که شخص خمینی رهبری انقلاب را از مجاهدین دزدیده برای مخاطبینی که ما بودیم و در اسارت ذهنی و جسمی قرار داشتیم قابل اغماض بود و چنین سخنانی در درون تشکیلات به همین ویژگی که اشاره کردم در ظاهر مخالفتی نبود اما اینکه الان که شخص رجوی مفقود شده و در لانه موش خزیده و فرقه ای با افرادی سن بالا آن هم در دل بورژوازی و قلعه مانز در کشور آلبانی با بحرانی بی نظیر از مشکلات تشکیلاتی و جدایی و پشت پا و لگد زدن افراد به ریسمان و طلسم رجوی به اسم انقلاب ایدئولوژیکی مریم که فروپاشی تشکیلاتش را در پی خواهد داشت، چرا باز هم مسعود رجوی و مریم رجوی بر این شعار دروغین خود اسرار دارند و انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران را در ید و اختیار خود قلمداد می ‌کنند؟ آیا این جوک قرن محسوب نمی‌شود؟

رجوی به جای اینکه به فکر پاسخ به جنایاتش باشد و دست از سر فرقه بحران زده اش بکشد باز در سالگرد انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران به حرافه گویی مزخرف رو آورده است. خود خوانده صاحب انقلاب مردم ایران می داند و نعره کانون های شورشی در ایران سر می ‌دهد و تبلیغات رسانه شیطان سازی و دروغ و تزویر این فرقه روی آن متمرکز است و انگار عنقریب توسط کانون های شورشی مسلح رجوی در داخل ایران، مسعود رجوی را در جایگاه آقای خامنه ای نشانده ‌و مریم رجوی هم جای آقای رئیسی بر تخت ریاست جمهوری اما برای این دو مادام العمری تکیه می زنند.

باید به این رجوی لعنتی گفت «ه ری» برو به فکر تاوان جنایاتت باش تو را دیگر با این ادا و اطوارها مرهمی نیست. با چند بار هک کردن در ایران توسط اربابان اسرائیلی – آمریکایی ات به اسم نحس شما و نشان دادن تصویر منحوس شما و زوجه شیاد و حیله گرت، سرنگونی محقق نخواهد شد. شما که عددی نیستید اربابان شما هم همین آرزو را به گور بردند و الان خودشان به لبه تنزل و پرتگاه و شقه رسیده اند و این ملت ایران است که با وجود تحریم های کمرشکن اربابانت، سرافرازانه راه و مسیر خود را طی طرق می ‌کند و به قله های بلند امنیت و بازدارندگی دست یافته است، پس آقای رجوی سر جایت در داخل سوراخ بتمرگ و به جنایاتت بیندیش.

امروز شما و خانم حیله گر تان است که خرواری از مشکلات در قلعه مانز روی سرتان خراب شده است. اندک افراد کهنسال با تشکیلاتی در حال فروپاشی، نافرمانی های تشکیلاتی و فرارهای روزانه و از همه مهم تر پشت پا زدن نیروهای وفادار به انقلاب کذایی مریم و سوراخ کردن این کشتی که فرقه را روی آن سوار کرده اید. بیاد داشته باشید روز به روز این سوراخ و شکاف بازتر شده و به زودی کشتی ات به زیر آب فرو خواهد رفت. دور نخواهد بود و سوخت سوز ندارد اما این فروپاشی و غرق شدن فرقه ات به قطع و یقین به زودی اتفاق خواهد افتاد. به امید آن روز.

„پایان“

سنخیت رجوی با انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران 

***

همچنین: