چهره کریه تروریسم

چهره کریه تروریسم

تحریریه ایران قلم، پانزدهم اوت 2014: … جدا از مشکلی که برای سایت ایران قلم پیش آمد، باید برای رهبران فرقه تروریستی مجاهدین یادآوری کرد که قلم نرم و صلح طلبانه ما همچنان خواهد نوشت، تا زمانیکه ریشه ایدئولوژیکی خشونت و ترور خشک شود، تا زمانیکه مدعیان اعتراف کنند که اتخاذ ” مبارزه مسلحانه ” ریشه همه مشکلات جامعه ایران می باشد. عوامل بوجود آورنده و تشدید کننده خشونت و تروریسم هر چه باشد اعم …

عادل اعظمی: تشبهات بی‌نظیر دو فرقه با هشت صد سال فاصله تاریخی

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

لینک به منبع

چهره کریه تروریسم

تروریسم باز چهره کریه خود را نشان می دهد. گاهی چهره تروریسم و فرقه گرایی با مدعیان “دولت اسلامی ” و “خلیفه مسلمین” رخ می نماید، گاهی نیز با رهبری ایدئولوژیک و عقیدتی مادام العمر. اما تروریسم صرفا در ابعاد ایدئولوژیک و نظامی خودش را نشان نمی دهد، بلکه یکی از ابزار مناسب برای تقویت ” خلیفه اسلامی ” و ” سیدالرجال العالمین ” خاموش کردن صدای مخالفین می باشد که این هم می تواند با حمله فیزیکی و ترور شخصیتی منتقیدن و ناراضیان فرقه باشد و هم قطع کردن قلم و صدای آنها از طریق هک سایت های اینترنتی وابسته به منتقدین که سایت ایران قلم نیز در این مورد بی نصیب نمانده است. سایت ایران قلم برای چندمین بار هک شده است که آخرین بار در دو هفته گذشته بوده است که با تلاش دوستان و عزیزان در حال بازسازی و برطرف شدن کامل مشکلات فنی مربوط به آن می باشد.

جدا از مشکلی که برای سایت ایران قلم پیش آمد، باید برای رهبران فرقه تروریستی مجاهدین یادآوری کرد که قلم نرم و صلح طلبانه ما همچنان خواهد نوشت، تا زمانیکه ریشه ایدئولوژیکی خشونت و ترور خشک شود، تا زمانیکه مدعیان اعتراف کنند که اتخاذ ” مبارزه مسلحانه ” ریشه همه مشکلات جامعه ایران می باشد.

عوامل بوجود آورنده و تشدید کننده خشونت و تروریسم هر چه باشد اعم از دیکتاتوری داخلی و بستن همه مجاری دمکراسی توسط حکومت های وقت ، به هیچ عنوان نمی تواند توجیه عملیات تروریستی و ” مبارزه مسلحانه ” باشد.

اهدافی که تروریست ها در هر نقطه جهان از ترور و گروگانگیری و عملیات انتحاری دنبال می کنند بی ثبات و نا امن کردن جامعه و ایجاد جو رعب و وحشت در میان مردم و توقف و رکود فعالیت های اقتصادی و در نقاطی دیگر وادار کردن حکومت ها به خواسته های تروریست ها است. اما عموما و قاعدتا تروریست ها نتوانسته اند در بدست آوردن تمامی خواسته های خود از طریق قهر و خشونت موفقیتی بدست آورند و در اهداف خود شکست خورده اند و در نهایت بار مردم شده اند نه یار مردم.

نمونه های آن بسیار و قابل مراجعه است. بطور مثال فرقه تروریستی داعش و همپیمانان ایرانی آن یعنی فرقه مجاهدین در عراق نه تنها نتوانسته است حمایت مردم عراق را بدست اورند، بلکه موجب کشته و زخمی شدن ده ها هزار و آواره شدن چند ملیون عراقی گردیده است.

در ایران نیز تروریسم جز به اسارت رفتن جوانها و کشتن مردم بی گناه نتیجه ای ثمر بخشی نداشته است بلکه سازمان ترور را نیز بی ابرو ودر بین مردم بیش از گذشته بی اعتبار ساخته است. تروریسم عکس العمل کور و بی منطق گروه های متعصب و کوک شده و تجسم ناتوانی و استیصال تروریست ها در مقابل قدرت حکومتها است.

اگر سازمانهای تروریستی به رشد و آگاهی مردم باور داشتند و اگر از ظرفیت و کمال انسانی برخوردار بودند می بایست با روش هائی که در شأن و مقام انسانی است به مصاف دشمن می رفتند و هر گز ارزش و مقام خود را تا سطح حیوانات درنده و خونریز پائین نمی آوردند.

انسان مبارز متمدن باید به جامعه و مردم قواعد دمکراسی و روش های مسالمت آمیز و برخورد های انسانی را آموزش دهد با ابزاری جر سلاح و گلوله. باید پذیرفت که این کار ساده و بی زحمتی نیست حتی پر زحمت تر از مبارزه مسلحانه که از دست فرقه های تروریستی داعش ، القاعده و مجاهدین خلق بر نمی آید.

***
همچنین:

مصاحبه با آقایان محمد حسین سبحانی و علی جهانی در آکسیون اعتراضی علیه فرقه مجاهدین در پاریس

http://youtu.be/IgfymvCYT30?list=UUZaGyWCcQiQ7sSc27dJTpUw

خبرنگار:

آقای سبحانی، شما در میدان سن میشل پاریس هستید و در آکسیون شرکت کردید، لطفاً هدف و نظر خودتان را در این رابطه بفرمایید.

محمد حسین سبحانی:

خیلی از شما و بینندگان عزیز متشکرم. بله ما در آکسیون پاریس شرکت کرده ایم، برای این که اعتراض مان را نسبت به رهبری فرقه مجاهدین اعلام کنیم، این فرقه که قرار است برای 27 ژوئن، سالروز ترور و خشونت را گرامی بدارد و متاسفانه تا حالا توانسته است تعدادی از اتباع کشورهای دیگر از جمله افغانی و کشورهای افریقایی و شرق اروپا را خریداری کند، و به بهانه تور مسافرتی به پاریس بیاورد و همچنین توانسته یک سری شخصیت های بازنشسته خارجی را با پول خریداری کند و به عنوان کارشناس و یا دولتمرد اروپایی بیاورد. ما در این آکسیون جمع شده ایم تا به دولت فرانسه و به افکار عمومی فرانسه اطلاع بدهیم که توبه گرگ مرگ است.

سازمان مجاهدین نمی‌تواند سالروز ترور و خشونت را گرامی بدارد، ولی نمی تواند به آکسیون آرام ما حمله بکند و با چماقداران خائنش به ما حمله بکند، آنهاییکه در ساختار فرقه گرایانه تربیت شده اند و به دستور مریم و مسعود رجوی به ما حمله بکنند، گروهی که نمی تواند در درون خودش مخالف را تحمل کند، نمی تواند اپوزسیون باشد. اپوزسیون، گروهی است که در درون خودش دموکراسی دارد. گروهی که روز خشونت و ترور را گرامی می دارد صد بار، صد بار، صد بار اگر سلاح به دستش برسد، خشونت و ترور را شدیدتر اعمال خواهد کرد.

ما اینجا جمع شده ایم تا فریاد بزنیم که افراد ما و برادران و خواهران ما در کمپ لیبرتی باید آزاد شوند و قربانیان ما نبایستی گروگانهایی در دست فرقه رجوی باشند . شرایط حاکم بر عراق نشان می دهد که تهدیدات جدی برای جان و امنیت این گروگانها وجود دارد . حمایت فرقه رجوی و رهبری مجاهدین از گروه تروریستی داعش موجب می شود که این قربانیان کماکان در عراق بمانند ما مسئولیت هر گونه تهدید و سلب امنیت از این برادران و خواهران ما در کمپ لیبرتی در عراق را سازمان مجاهدین و رجوی را مسئول می دانیم سازمان مجاهدین و فرقه رجوی می خواهد سالگرد خشونت و ترور و مبارزه مسلحانه را گرامی بدارد ما به خشونت می گوییم نه و به ترور می گوییم نه و مردم ما از خشونت و ترور خسته شده اند مردم به گفتگو و مبارزه مسالمت آمیز و اصلاح طلبانه احتیاج دارند و امیدوارم این روشنگری ما موجب شود که قربانیان بیشتری از فرقه رجوی آزاد شوند و در آینده موجب شود که خود رهبری فرقه مجاهدین در دادگاه های فرانسه به دلیل اعمال تروریستی و به دلیل پول شویی و به دلیل ساختار فرقه گرایانه و به دلیل دستور دادن به خود سوزی در 17 ژوئن پاریس به محاکمه کشیده شوند.

شهروز تاجبخش:

آقای جهانی سلام می کنم خدمت شما لطفا توضیح دهید که امروز در میدان سن میشل پاریس اعضاء منتقد و ناراضی مجاهدین به چه دلیل تجمع کردند و حرف شما چیست ؟

علی جهانی:

ما اینجا جمع شده ایم تا علیه سیاست های فرقه تروریستی رجوی و اینکه فریاد بزنیم تا قربانیان گرفتار رجوی در کمپ لیبرتی هر چه زودتر آزاد شوند و به کشورهای امن منتقل گردند و می دانید که فرقه رجوی سالروز ترور و خشونت را می خواهد در همین پاریس گرامی بدارد ما ضمن محکوم کردن این عمل سازمان می خواهیم از مریم رجوی سوال کنیم شما که مدعی مبارزه برای دفاع از حقوق بشر هستید آیا بهتر نیست بجای اینکه با خرج پول های کلان چنین مراسمی را برگزار کنید به فکر آزاد کردن این عزیزان گرفتار در کمپ لیبرتی در کشور عراق که هر روز نا امن تر میشود باشید؟ و از نظر ما با یک سوم این پولهایی که خرج برگزاری این مراسم می کنید میتوانید همه نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی را آزاد کنید و آنها را به کشورهای ثالث منتقل کنید .

شهروز تاجبخش:

بله آقای جهانی صحبتهای از شما بر می آید که شما دلایل زیادی برای تجمع دارید از جمله با این تجمعی که مجاهدین در پاریس می خواهند برگزار کنند این تجمع شما چه تاثیری در سرنوشت افراد گرفتار در لیبرتی میتواند داشته باشد .

علی جهانی: این تجمع تاثیرات زیادی میتواند داشته باشد ما می خواهیم بدین وسیله صدای ما را به گوش مجامع حقوق بشری و ارگانهای بین المللی برسانیم و از آنها درخواست کنیم که به رهبری این سازمان فشار بیاورند که دست از سر نیروهای گرفتار در لیبرتی بردارد و آنها را آزاد بگذارد که خودشان برای سرنوشت آینده شان تصمیم بگیرند.

شهروز تاجبخش:

با توجه به شرایطی که در عراق وجود دارد و وضعیتی که مجاهدین در عراق دارند چشم انداز و آینده مجاهدین را چگونه می بینید ؟

علی جهانی:

با توجه به شرایطی که الان در عراق وجود دارد در مورد چشم انداز آینده مجاهدین باید بگویم که همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش در عراق جنایت می کند و دست به کشتار وحشیانه زده است و در عمل با مجاهدین که یک فرقه تروریستی هستند هم نظر و هم عقیده هستند و مجاهدین الان دارند تحت عنوان نیروهای انقلابی و اپوزیسیون دولت عراق از اینها حمایت می کنند در صورتیکه تمام دنیا و تمام مجامع حقوق بشری و سازمانهای بین المللی این عمل این گروه تروریستی را محکوم کرده اند ولی مجاهدین دارند عملا از اینها حمایت می کنند .

شهروز تاجبخش:

چرا راهکارهایی برای کمک رساندن به نیروهای گرفتار در لیبرتی وجود دارد و پیام شما به این نیروهای گرفتار چیست؟

علی جهانی:

ما می توانیم با این آکسیون ها و تجمعات خود به مجامع حقوق بشری و ارگانهای بین المللی پیام خود را برسانیم و از آنها درخواست کنیم که به رهبری سازمان فشار بیاورند تا دست از سر این نیروها بردارد تا آنها هرچه زودتر به کشورهای ثالث منتقل شوند و ما معتقدیم که می توانیم با این کارها به این گروگانهای فرقه رجوی امیدواری بدهیم و این پیام را به آنها بدهیم که شما تنها نیستید و ما صدای شما را به گوش جهانیان می رسانیم و نمی گذاریم شما در بند و اسیر مطامع سیاسی سران فرقه رجوی باقی بمانید.

***

همچنین:

مطالب اخیر ایران قلم:  
لینک به لیست کاملتر  مطالب

 • ۲۰۱۴/۰۸/۰۹ نگاهی گذرا به گزارش ۹۳ (قسمت اول)

  میلاد آریایی، ایران قلم، نهم اوت ۲۰۱۴: …  گزارش ۹۳ که به قلم آقای ایرج مصداقی در ۲۰۷ صفحه که در تابستان امسال منتشر گردید با ۲۷۱ سؤال جدی و بنیادی آنچنان رعد وبرق خیره کننده ای رادر مناسبات هواداران و سیاسیونی که سرگذشت این جریان را پیگیری میکنند، پدید آورده است که میتوان این گزارش را در زمره جدی ترین و عمیق ترین نقد هایی که د

  Read More….


 • 2014/08/06 رویای جنگ در استراتژی مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

  شهروز تاج بخش، ایران قلم، ششم اوت ۲۰۱۴: …  دبیرخانه شورای ملی مقاومت که ویترین تبلیغاتی مجاهدین است ، در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ برابر با ۵ آگوست ۲۰۱۴ در اطلاعیه ای در مورد مذاکرات اتمی رژیم ایران و کشورهای ۵+۱ به زعم خود سعی بر کارشکنی در روند این مذاکرات داشته و با استناد به اظهارات خانم وندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریک�

  Read More….


 • 2014/08/06 نگاهی به مصاحبه مریم رجوی با خبر نگار فاکس نیوز

  علی جهانی، ایران قلم، ششم اوت ۲۰۱۴: …ایشان در پاسخ سئوال دیگر ضمن معرفی کردن خودش بعنوان نماینده ازادی بیان و دمکراسی و برابری زن و مرد و پیشرفت به تکرار اراجیف همیشگی پرداخته است ولی نگفته است که چطور میشود که یک کسی نماینده ازادی بیان باشد ولی در سازمانش سانسور شدید و سرکوب و خفقان شدید وجود داشته باشد و یا نگفته است که

  Read More….


 • 2014/08/04 رویایی که مجاهدین را به خاک سیاه نشاند ,عنصر اجتماعی ، پایگاه مردمی؟ قسمت دوم

  میلاد آریایی، ایران قلم، چهارم اوت ۲۰۱۴: … در مطلب قبلی اشاره کردم که مجاهدین در گذشته جایگاه خاصی برای «عنصر اجتماعی » قایل بودند ولی در مسیر وابستگی کامل، مسعود رجوی جای این عنصر حیاتی را با حمایت خارجی طاق زد و بعد هم گفت از پیروز نمیپرسد که چگونه پیروز شده است و با این توجیه مزورانه دیگران را حمار میکرد و خط خودش را پیش �

  Read More….


 • 2014/08/02 فرقه رجوی تاریخ را هم سانسور می کند

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، دوم اوت ۲۰۱۴: …سران فرقه تحت عنوان مطلبی به مناسبت فرار بزرگ رجوی در تاریخ هفتم مرداد ماه سال شصت انرا با اب و تاب پرواز تاریخ ساز نامیده و بدون ذکر نامی از اقای بنی صدر و اقای مهدی افتخاری که فرماندهی این عملیات فرار را بر عهده داشت به دروغ مدعی شده است که رجوی خود

  Read More….


 • 2014/08/02 استراتژی به بن بست رسیده

  علی جهانی، ایران قلم، دوم اوت ۲۰۱۴: … داشتم مروری می کردم به تاریخچه سازمان مجاهدین دیدم ؛ این استراتژی مبارزه مسلحانه که سازمان بر اساس ان بنا گشته است از روز اول به بن بست رسیده بود؛ ولی رجوی که سکان رهبری این سازمان را تصاحب کرد به دلیل فردیت مفرطی که دارد هیچگاه در طول این سالیان حاضر نشده است که قبول کند که این اس�

  Read More….


 • 2014/07/29 بر طبل تروریسم کوبیدن به بهانه بزرگداشت سی خرداد

  Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsاحسان روشن ضمیر، ایران قلم، اسپانیا، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۴: … این مصاحبه مملو از دروغ و نیرنگ توسط مهدی ابریشمچی سعی بیهوده ای بود در توجیح خیانت انجام شده توسط سران سازمان مجاهدین بطور خاص آقای رجوی و خانم مریم رجوی درحق اعضا و هوادران و بخصوص زنان و مردانیک�

  Read More….


 • 2014/07/26 چند سوال از مریم رجوی (یکم: شو هر شما مسعود رجوی کجاست؟ و چرا …)

  علی جهانی، ایران قلم، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۴: …  یکم: شوهر شما یعنی آقای مسعود رجوی کجا ست و چرا در این شرایط حساس کنونی عراق و وضعیت اسفباری که سازمان مجاهدین در عراق دارد هنوز مخفی است و تا چه زمانی می خواهد در مخفیگاه بسر ببرد و مگر ایشان خود را رهبر عقیدتی نمی داند پس چرا بجای اینکه بالای سر نیروهای سازمان باشد از تر�

  Read More….


 • 2014/07/23 رویایی که مجاهدین را به خاک سیاه نشاند. عنصر اجتماعی ، پایگاه مردمی؟ (قسمت اول)

  میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۴: … سؤال مهم و تاریخی این است که مجاهدین چگونه همه چیز را بر روی میز قمار باختند و به نقطه کنونی رسیدند و حافظه تاریخی مردم ا یران چگونه آنان را از حافظه خود پاک کرد و دیگر نامی از مجاهدین شنیده نمیشود . آیا مردم ایران مردمی نمک نشناس و ناسپاسند؟ آیا مردم ایران نمیدانند چه کسانی ب

  Read More….


 • 2014/07/22 جداشدگان از فرقه مجاهدین خاری در چشم رجوی

  علی جهانی، ایران قلم، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۴: … چند روز پیش در کشور هلند جدا شدگان یک اکسیون اعتراضی در لاهه کنار مجلس هلند در حمایت از آقای بهزاد علیشاهی برگزار کردند. چرا که آقای علیشاهی مدتی است که در بازداشت بسر میبرند و آنطور که از شواهد امر بر می آید فرقه رجوی هم با دادن اطلاعات غلط سعی می کند که ذهن مقامات قضایی ه�

  Read More….


 • 2014/07/19 مصاحبه با محمد حسین سبحانی در آکسیون حمایت از آقای بهزاد علیشاهی در هلند

  آکسیون اعتراضی بهزاد علیشاهی ژوئیه 2014تحریریه ایران قلم، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۴: …سازمان مجاهدین که یک فرقه تروریستی است با القاعده و داعش و تمامی گروههای تروریستی که در سراسر جهان فعالیت دارند، هیچ تفاوتی نمی کند و منابع اطلاعاتی اینها موثق نیست و آلوده به مطامع تروریستی و

  Read More….


 • 2014/07/18 گزارش ایران قلم از آکسیون حمایت از آقای بهزاد علیشاهی در مقابل پارلمان هلند (+ پیام آقای علیشاهی)

  تحریریه ایران قلم، پارلمان هلند، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … روز پنجشنبه ۱۷٫۰۷٫۲۰۱۴ گروهی از شهروندان هلندی و ایرانیان فعال در امور حقوق بشر در شهر دن هاخ ـ لاهه ـ هلند گرد هم آمدند تا حمایت خود را از آقای بهزاد علیشاهی اعلام کنند. شماری از اعضای انجمن های ایران فانوس ، کانون آوا و کانون ایران قلم هم از آلمان به نمایندگ

  Read More….


 • 2014/07/13 نگاهی به نامه سرگشاده کانون ایران قلم به ساکنان کمپ لیبرتی‏ در عراق

  علی جهانی، ایران قلم، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۴: …  کانون ایران قلم که متشکل از کادرهای با سابقه سازمان هستند که هر کدام بیش از ۲۰ سال در تشکیلات قرون وسطایی سازمان بوده اند و بهترین دوران عمر خود را در این سازمان به هدر داده اند و خودشان از قربانیان این فرقه بوده اند. طی نامه شماره دو خودش به ساکنان لیبرتی ضمن برشمردن تهدیدا�

  Read More….


 • 2014/07/12 چه کسی باور می کرد؟

  شهروز تاج بخش، ایران قلم، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … سازمان مجاهدین که روزی با عملیات ترور آمریکایی ها در ایران مبارزه خود را شروع کرد و پرونده افتخاراتش قتل سرهنگ ها و مستشاران آمریکایی ذکر شده است و با افتخار سرودهای “نبرد با آمریکا” و “سر کوچه کمینه” را در رسای قتل سرهنگ هاوکینز مستشار نظامی آمریکا می سراید و اف�

  Read More….


 • 2014/07/10 چرا رجوی در جبهه گروه تروریستی داعش ثبت نام کرده است؟ – نامه سرگشاده شماره ۲ کانون ایران قلم به افراد مستقر در کمپ لیبرتی عراق

  تحریریه ایران قلم، دهم ژوئیه ۲۰۱۴: …  آیا شما مطلع شده اید که هم صدا و همراه با گروه تروریستی داعش ، رهبری سازمان مجاهدین که بزعم خودش می پندارد که راهی برای بن بست فرقه رجوی در عراق گشوده شده با حمایت تمام عیار از گروه داعش آنها را ” انقلابیون ” می نامد و آنچه در پشت پرده بود را بطور رسمی روی دایره ریخت؟ آیا �

  Read More….


 • 2014/07/08 فرقه مجاهدین و گروه تروریستی داعش

  مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، هشتم ژوئیه ۲۰۱۴: … تفاوتی اگر بتوان میان خلافت اسلامی داعش و حکومت متقین و صالحین رجوی قائل شد، بی شک در خاستگاه ها و چشم انداز این دو سیستم باید جستجو کرد. و الا هر دو گروه به دلایل ماهوی بسیار به هم شبیه و نزدیک هستند. برخلاف تصور و اظهارات برخی که بنیاد گرایی را ز

  Read More….


 • 2014/07/03 سرنوشت اتودینامیک – از امام زمان شیعه تا همکاری و همسویی با داعش ضد شیعه

  Maryam Rajavi terrorist syriaاحسان روشن ضمیر، اسپانیا،  ایران قلم، سوم ژوئیه ۲۰۱۴: …این روزها تروریسم بطور گسترده ای وسیله ای شده است بمنظور بقدرت رسیدن نیروهای بغایت عقب افتاده همانند القاعده و داعش که در شقاوت و بیرحمی حد و مرزی نمیشناسند. تلاشهای نیروهای تروریستی با کمک دلارهای نفتی بعضی از کشور�

  Read More….


 • 2014/07/03 ربع قرن پس از گذشت « دروغ جاویدان » قسمت سوم و آخر

  میلاد آریایی، ایران قلم، سوم ژوئیه ۲۰۱۴: … رجوی زن باره به یکباره یادش آمد همه مشکلات افراد هستند و نه خودش . پس بایست مردها زنهایشان و بالعکس زنان شوهرانشان را طلاق دهند و در گام دوم فرزندان بی سر پناه آنان که شاید بعضی از آنان تنها زیر یکسال سن داشتند روانه خانه‌های هواداران در اروپا میشدند کودکانی که آنان نیز به نوعی بها

  Read More….


 • 2014/06/30 سخنان خانم حمیرا محمد نژاد و آقای حسین نژاد در جلسه قربانیان فرقه مجاهدین در پاریس

  پاریس ژوئن 2014تحریریه ایران قلم، سی ام ژوئن ۲۰۱۴: … خیلی ممنون اولین بار هست که در گردهمایی جدا شدگان این سازمان شرکت می کنم و خیلی خوشحال هستم و از انجمن یاران و اقای سبحانی تشکر می کنم بخاطر فراهم کردن امکانات چنین گردهمایی و همچنین از مادر رضوان تشکر می کنم بخاطر افشاگری ها و خاطراتی که تعریف ک

  Read More….