چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!صابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه 2019:… آیا فرقه ی رجوی و بولتون که عملا دو روی سکه اند، انتظار داشتند که فیگور اولیه ی یک ملاقات دیپلماتیک ، بشکل گریه بنمایش داده شود یا طرفین  برعلیه هم پرخاش کنند؟؟!! کسی حق جلوگیری از برقراری رابطه ی حسنه بین ایران و ونزوئلا را ندارد. بخصوص اینکه این دوکشور عضو اوپک بوده ومنافع مشترکی ازاین بابت وهم بلحاظ داشتن دشمن مشترک غداری بنام هیئت حاکمه ی آمریکا دارند! چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند! 

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!

01/05/1398

اقدامات دیلپلماتیک ایران برای کم اثر کردن انزوایی که آمریکا در تحمیل آنست ، مورد نفرت واعتراض باند رجوی وحامی خونخوارش جان بولتون قرار گرفته  که در ظاهر هم که شده ، نیات پلید خود را نمیتوانند مخفی کنند!

درخبر منتشر شده توسط مطبوعات مجاهدین رجوی امده است :

” بولتون روز یکشنبه شب در توییتر شخصی خود نوشت:«ایران و حزب الله لبنان از ابزار دیکتاتوری غیرقانونی مادورو که در سرکوب، شکنجه و کشتار مردم بی گناه ونزوئلا دخیل هستند.این دو به طور مستقیم امنیت منطقه ما را تهدید می‌کنند “.

حزب اله که مشکل بتواند حضور قابل ذکری در ونزوئلا داشته باشد وایران هم که کشور قدرتمندی است ، طبعا نمیتواند به عامل ونزولای کوچک تبدیل شود وبنابراین این ادعا از اساس مسخره بوده ونشان از بی شرمی ودروغگویی خاص این دو دوست خونخوار وضد بشری دارد!

ممکن است که دفاع از ونزوئلا، وظیفه ی من نبوده، یا اینجا محل این کار نباشد اما اینهم حق مردم است که بدانند که دولت این کشور بیشترین ملایمت را با کودتاگرانی که هرازچندگاهی دست به این کار میزنند ، نشان داده واین نرمش وملایمت همواره مورد انتقاد تحلیلگران مردمگرا بوده است!

بلی ، دولت چاوز ومادرو، دربرخورد با اقلا سه کودتای بزرگ ، حتی یک نفر ازکودتاگران را اعدام نکرده است!

دیگر اینکه معلوم نیست که ونزوئلای اخیرا آزاد شده از چنگال استعمار وبا جمعیتی کم، چگونه میتواند امنیت امریکائی که بزرگترین قدرت نظامی جهان را دراختیار دارد ، مورد تهدید مستقیم قرار دهد!

مریم رجوی در اسرائیل . موساد مجاهدین را علنی می کند

دراین مورد باند جنایتکار رجوی و شخص بولتون، مسئله را بطور کاملا بیشرمانه ای ، وارونه مطرح میکنند!

ونیز :

” او گفت: ما همچنان برای رسوا کردن حامیان و همکاران مادورو و تلاش‌های ایران برای نفوذ در نیم‌کره غربی ادامه خواهیم داد “.

از نظر من ، طرفداری  جدی از مردم ونزوئلا ، نقطه ی قوت مادرو و تحمل بیش ازحد عوامل فتنه گر غربی ، نقطه ی ضعف اوست!

ضمنا کسی حق جلوگیری از برقراری رابطه ی حسنه بین ایران و ونزوئلا را ندارد. بخصوص اینکه این دوکشور عضو اوپک بوده ومنافع مشترکی ازاین بابت وهم بلحاظ داشتن دشمن مشترک غداری بنام هیئت حاکمه ی آمریکا دارند!

همچنین :

” بولتون پیش از این روز یکشنبه، نیز در باره ملاقات محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در کاراکاس که هر دو آنها لبخند زنان عکس انداخته بودند نوشت:«فکر می کنم ظریف در ضیافت رژیم غیر قانونی مادورو احساس راحتی می‌کند و وانگار در خانه خودش است “.

آیا فرقه ی رجوی و بولتون که عملا دو روی سکه اند، انتظار داشتند که فیگور اولیه ی یک ملاقات دیپلماتیک ، بشکل گریه بنمایش داده شود یا طرفین  برعلیه هم پرخاش کنند؟؟!!

ضمنا چرا  دکتر ظریف میبایست احساس ناراحتی کند؟!

جایی که فرشته ها از آن می گریزند جهنم فرقه رجوی

مگر قرار بود که جنگ ودعوایی دربین باشد ویا علیه هم که مشکلات و دشمن مشترکی دارند ، قمه وقداره ببندند؟!

این خواب باند رجوی وبولتون، تعبیر خوبی نخواهد داشت!!

صابر  تبریزی

چه خوب که آمریکا و رجوی ها ، شکنجه نمیکنند!

***

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکااز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین: