چه شد که به اینجا رسیدیم؟

چه شد که به اینجا رسیدیم؟

س. ه. بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هجدهم ژوئن 2017:…  اینجا آلبانی است، دیگه اشرف و لیبرتی هم نیست، ولی نمیخواد توی گوش سران فرقه بره، البته نمیتونه بره چون سالیانه عادت کردن که فقط یک طرفه هی حرف و حرف و حرف و بازهم حرف بزنن. اصلا عادت نکردن یه کم گوش بدن. وضعیت نفرات در اینجا اصلا خوب نیست. البته یه چیزهای نیم بندی هست؛ ولی چیزهای اصلی نیست. مهترین موضوع بحث مالی … 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

لینک به منبع

چه شد که به اینجا رسیدیم؟

درد دلی از س. ه. جداشده در آلبانی

اینجا آلبانی است، دیگه اشرف و لیبرتی هم نیست، ولی نمیخواد توی گوش سران فرقه بره، البته نمیتونه بره چون سالیانه عادت کردن که فقط یک طرفه هی حرف و حرف و حرف و بازهم حرف بزنن. اصلا عادت نکردن یه کم گوش بدن.

وضعیت نفرات در اینجا اصلا خوب نیست. البته یه چیزهای نیم بندی هست؛ ولی چیزهای اصلی نیست.

مهترین موضوع بحث مالی است که ما جدا شده ها با آن دست به گریبانیم. سر هر ماه باید یک کلیشه را نوشت “با تشکر و …”. هر دفعه هم به یک بهانه گیر میدن.

راستی، چی شد که به اینجا رسیدیم؟

خیلی از کشورها مثل رومانی قبول کرده بودند همه نفرات را بپذیرند. کی چوب لای چرخ کرد و هی بهانه آورد که نه اینورش کجه، نه اونورش فلانه، که دیگه مجبور شد به آلبانی تن بده؟

رومانی چرا نه؟

به چندین دلیل اصلی، که اگر بخواهیم مثال بزنیم، اصطلاحاً اگر صد دلیل داشته باشه ۹۰ رو به این خاطر رجوی قبول نکرده بود که خودش بارها گفت اگر زود عراق رو تخلیه کنیم تمرکز روی اورسورواز میره و این چیزی نبود که اون میخواست. ۱۰ بعدی اینکه در رومانی و کشورهایی مثل اون که قبول کرده بودند و جزو اتحادیه اروپا هستند، توی اونجا اگه کسی جدا میشد مشکلات اینجا رو نداشت. میتونست کار پیدا کنه؛ با همون برگه اقامت موقت میشد رفت کشور هم جوار کار پیدا کرد.

آلبانی چیزی که توش پیدا نمیشه کاره. غیر از اون، فرقه توی آلبانی راحت تر میتونه نفرات را کنترل کنه، چه اونایی که توی فرقه گیر کردن چه اونایی که جدا شدن.

هر دفعه تحت هزار و یک بهانه صدایت میکنن که فلان حرف رو درباره فرقه زدی و با فلان کس رفتی و با فلان کس ارتباط برقرار کردی و … بیا امضا کن وگرنه پول ماهیانه رو قطع میکنن.

چند نفری همون کاری که توی فرقه میکنن رو بازم ادامه میدن، یعنی آدم فروشی. طرف با یک هارت و پورت جا میزنه، بعد برگه میزارن جلوش جا میزنه، شروع میکنه تومار پر کردن علیه نفرات. طرف خودشم حواسش نیست که الان دیگه خوش رقصی جواب نداره. بدبخت اونجا اسم تو هم بریده مزدور خائنه.

رجوی خوب میدونست که اگر نفرات به یک کشور که جزو اتحادیه اروپا باشه برن تمام، کسی دیگه توی فرقه نمیمونه. اون وقت به قول معروف، علی میمونه و حوضش. ببینم توی همین آلبانی هم آخرش چند نفر براش میمونن؟

واقعا الان زیر فشار عصبی ام چون دوباره باید مسائلی رو مرور کنم که کلی تلاش کردم لااقل کمتر ذهنم رو درگیر کنه.

سالیان کارش قطورتر کردن کتابی که اسم نفراتی که رجوی به خون کشیدشون توش نوشته شده، وقتی نتونست توی لیبرتی مثل اشرف صد نفر رو بزاره دم گلوله، تلافی اش رو جور دیگری اینجا درآورد.

انشاء الله که درست میشه، فقط یارو حواسش نیست که یه روزی باید از سوراخ بیرون بیاد و جواب بده، وقتی در جای متهم نشسته باشه، بعد ببینیم چی داره برای گفتن؟ فعلا به صلاحشه که مخفی باشه، البته اگه هنوز زنده باشه.

س. ه. اسیر آزاد شده فرقه رجوی در آلبانی

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیراناقربانیان فرقه ی رجوی رها شده در آلبانی (نقش کمیساریای عالی پناهندگی چیست؟)ا

خلع سلاح فرقه مجاهدین خلق و تناقض گویی های بی پایان

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29905

اهرم فشار محرومیت از خواب در فرقه رجوی (+افطاریهای مریم رجوی)ا 

 Maryam_Rajavi_Tirana_Albania_Cult_Leader_1بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۷:… تمام سر و ته موضوع این بود که نفرات بعد از صرف افطار یکی یکی به مجیزگویی از مریم بپردازند و در ستایش از او چاپلوسی نمایند. هرکس هم که ساکت گوشه ای نشسته بود یکی از سران فرقه می آمد بصورت خودمانی کنار او می نشست و با مهر خواهری یا مهر مادری به او میگفت که مشکلت چیست و بعد از کلی حرفهای مفت به آن فرد میگفت که الان … 

اعتصاب غذا مریم رجویگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده (در دو قسمت)

اهرم فشار محرومیت از خواب در فرقه رجوی

مطلبی از یکی از جداشدگان فرقه رجوی با عنوان س. ر.
لینک به منبع

سازمان در دستگاه اعتقادی خود در بحث انسان شناسی توحیدی مدعی نگاه انسانی و ضد استثماری به انسانها می باشد. حالا ببینیم با این ادعا چگونه به اعضای خود نگاه و با آنها تنظیم رابطه می کند.

یک موضوع تضاد استراحت و کمبود خواب افراد در سازمان می باشد. قریب به اتفاق از کمبود استراحت در رنج اند. از زندان اشرف گرفته تا لیبرتی و اکنون در آلبانی هم این مشکل ادامه دارد. این موضوع علمی و بسیار بدیهی است که انسانها برای تجدید قوای تحلیل رفتهٔ جسمی و روحی بلحاظ بیولوژیک در طول شبانه روز نیاز به خواب و استراحت دارند. اما در سازمان موضوع خواب و استراحت علیرغم سنگینی و فشار کار حل نیست و بدل شده به مشکل برای افراد. البته در زندان اشرف و لیبرتی مشکل بسیار حادتر بود، نفر در اثر کم خوابی با تانکر ولوو از جاده منحرف و چپ کرد. نمونه ها زیاد هستند که بدلیل کم خوابی یا شب کاری های طولانی هنگام کار دچار آسیب دیدگی و صدمات جسمی شده اند.

واقعا برای من افراد دیگر خواب و استراحت مکفی شده بود رویا. تمام مشکلات روحی و جسمی افراد و فشارها به کنار، کمبود خواب هم یک معضل جدی بود. جرات نمی کردی تضاد کمبود استراحت را مطرح کنی. اگر میخوابیدی مارک بریده و انواع دهان دریدگی ها نثارمان میشد، بعد صدایمان می کردند و کلی جنگ اعصاب و تحقیر شدن برای چند ساعت استراحت کردن.

می گفتند باید مثل شتر بار ببری و خار بخوری. از اون طرف متناسب با کاری که میکردی اجازه خواب لازم که نیاز جسمی ما بود را نداشتی. واقعا افراد با مشکل مواجه می شدند. وقتی هم در همان نشست های بی محتوا و خسته کننده در اثر خستگی چرتشان می گرفت مورد انتقاد و توهین واقع می شدند. یک نمونه نفر در اثر فشار کار و خستگی مفرط بعد از نماز صبح حالش خوب نبود رفت خوابید. مسئولش با توپ پر و وقاحت تمام شروع به توهین و دهان دریدگی کرد. الفاظ زشت که لایق سازمان و رهبرشان است به افراد نسبت می دادند.

حالا خودتان قضاوت کنید. آن ادعاهای پوشالی انسان شناسی توحیدی را باور کنیم یا این تنظیم رابطه های سخیف و غیر انسانی و بهره کشانه را؟

س. ر. جداشده از فرقه رجوی در آلبانی

توضیح بنیاد خانواده سحر: محرومیت از خواب و استراحت یک شیوه شناخته شده فرقه های مخرب کنترل ذهن برای مغزشوئی است. مهوش سپهری (نسرین) در اشرف به فرماندهان می گفت که نفرات باید آنقدر در طول روز خسته شوند که شب قبل از اینکه سرشان به بالش برسد خوابشان برده باشد. مهدی ابریشم چی (شریف) می گفت که فاصله زمانی از وقتی که فرد به رختخواب می رود تا وقتی که خوابش ببرد خیلی خطرناک است چون فرصت فکر کردن پیدا می کند و فکر کردن برای مجاهدن خلق خطرناک است.

“افطاریهای مریم رجوی”

مقاله ای از الف. دال. جداشده در آلبانی
لینک به منبع

طبق سنت همه ساله فرقه رجوی، که یکی از رسم های قدیمی سران فرقه برای حداکثر استفاده ابزاری از ایام ماه مبارک رمضان است، امسال چشمه های جدیدی برای اولین سالی که از این فرقه جهمنی بیرون آمدم برایم رو و عیان شد.

قبل از آن لازم است به عرض خوانندگان گرامی برسانم که در درون فرقه رجوی همیشه در چنین ایامی مهمانی های مختلفی برگزار میشد. ابتدا مهمانی فرماندهان مختلف قرارگاه که به اصطلاح میخواستند برای نیروها قیمت بدهند و با ظاهر سازی و پذیرایی نیروها را به زعم خود  بیشتر بدهکار تشکیلات بکنند. سپس نوبت به افطاری فرمانده بالای قرارگاه میشد و نهایتا می گفتند این افطاری مربوط به مریم رجوی است.

تمام سر و ته موضوع این بود که نفرات بعد از صرف افطار یکی یکی به مجیزگویی از مریم بپردازند و در ستایش از او چاپلوسی نمایند. هرکس هم که ساکت گوشه ای نشسته بود یکی از سران فرقه می آمد بصورت خودمانی کنار او می نشست و با مهر خواهری یا مهر مادری به او میگفت که مشکلت چیست و بعد از کلی حرفهای مفت به آن فرد میگفت که الان بهترین موقع است برو پشت میکروفون و حرف دلت را به خواهر مریم بزن. صحنه ای که این اواخر واقعا کسی رغبت رفتن به آنرا نداشت گویی که یکسری یتیم و بی سرپرست را جمع کرده اند و می خواهند یک لقمه نان به آنها میدهند.

این بحث خودش داستانها دارد ولی نمیخواهم حوصله خوانندگان گرامی را سر ببرم بلکه میخواهم توجه شما را به چشمه های جدید این مهمانی های افطاری در جمع جداشدگان جلب نمایم. چندی پیش همان به اصطلاح دفتر فرقه که معرف حضور همه خوانندگان هست تعدادی از جداشدگان را دعوت نمود تا برای مهمانی افطاری به دفتر بیایند. دراین میان من و تعدادی از دوستان جداشده هم علی رغم میل خودشان ولی با اصرار بنده به آن مهمانی رفتیم.

از همان بدو ورود نقشه فرقه طبق روال ثابت باز نشخوار اعتلای روزافزون مقاومت در صحنه بین المللی و یکسری از این چرندیات ثابت بود و نهایتا حرف و درد اصلی خودشان را بازگو نمودند و توضیح و تذکر که با نفراتی که مستمری پناهندگی شان توسط سازمان قطع شده است کسی حق صحبت کردن و رابطه برقرار کردن ندارد.

متقابلا در یک برنامه از قبل هماهنگ شده حرفهای اصلی خودشان را در بین خودفروختگان خود توزیع نموده بودند تا آنان به اصطلاح از موضع خودشان در جمع بیان کنند. بعنوان مثال یک خودفروخته و مزدور خودشان به نفرات گفت که چرا آنهاییکه سازمان دیگر مستمری ماهانه به آنها نمیدهد و در عوض کمیساریا اسکانشان داده است نمی روید و اعتراض نمی کنید که بیرونشان کنند. یعنی قطع مستمری کافی نبود و باید از محل اسکان هم به جرم تمکین نکردن به خواسته های فرقه اخراج شوند، که با جواب دندان شکن نفرات مواجه شده و سرجایش نشست.

اما میخواهم توضیح و روشنگری نمایم که واقعا این حکومت فرقه ای آنچنان در حضیض ذلت و درمانده از جداشدگانی که در برابر مریم رجوی سر خم نکردند و به او و فرقه اش پشت کردند قرار گرفته است که حتی مهمانی های به اصطلاح افطاری را به صحنه بلاهت و ندانم کاری خودش تبدیل کرده است. در حالیکه از یک طرف بادکنک اعتلای روزافزون را باد میکند و به خورد نیروها میدهد اما چهره واقعی خودش را در چنین مهمانی هایی برملا میکند. مهمانی هایی که با دزدیدن پول جداشدگان برای اهداف پلید خودش هزینه میکند.

ولی بگذارید فارق از این تشبثات کثیف و بیهوده فرقه دست او را برای شما خوانندگان گرامی رو نمایم که ترس و وحشت اصلی فرقه وجود ما جامعه جداشدگان است که در برابر زورگوییهای فرقه سرخم نکردیم. درد فرقه رجوی یک چیز بیشتر نیست که سعی در مخفی نگاه داشتن آن دارد. ترس و هراس اصلی فرقه پیوند ما جداشدگان با خانواده هاست. این همان معضل و وحشت عمیق فرقه است.

لذا به مریم رجوی بایستی گفت که به زعم خود هر کاری میخواهی بکن. بگذار نوبت به ما هم خواهد رسید و بالاخره دستمان از زیر ساطور مستمری پناهندگی بیرون خواهد آمد و آنوقت برایت فراوان برنامه های افشاگرانه خواهیم داشت.

الف. دال. (تیرانا – آلبانی)

*** 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29888

گزافه گویی و پوشال بافی سرکردگان مجاهدین خلق 

 Terrorism_Tehran_Mojahedin_khalq_Rajavi_Cult_2م. خ. بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئن ۲۰۱۷:… بعد از اقدامات تروریستی اخیر یک خط سیاسی انداختن مسئولیت این اقدامات به گردن جمهوری اسلامی از جانب برخی کارشناسان وابسته مصری و عربی شروع شد که حتی بی بی سی فارسی هم تلاش کرد به آن دامن بزند اما این حرف در غرب به هیچ عنوان خریدار نداشت و نهایتا کنار گذاشته شد. فرقه رجوی که سالهاست شیوخ سعودی را جایگزین صدام … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

لینک به منبع

گزافه گویی و پوشال بافی سرکردگان مجاهدین خلق

مقاله ای از م. خ. جداشده در آلبانی

با سلام، میخوام از خاطرات زندان رجوی برایتان بگویم. میدونید که اونجا همه حرف ها باید تحت کنترل سران گفته میشد و یک چیزی که خیلی آزار دهنده بود و همه نسبت به اون دچار واکنش میشدند این بود که هر چیزی رو سرکردگان مجاهدین خلق به جمهوری اسلامی ربط میدادند.

من یادمه یک روز یک لیوان شکست، که بچه ها بین خودشون به شوخی میگفتند که این لیوانی که الان اینجا شکست کار جمهوری اسلامی بود و اونا توطئه کردند که باعث شد که این لیوان بشکنه. شاید برای شما این خنده دار باشه ولی عین واقعیت همینه.

بعنوان مثال در مورد انفجار حرم امام رضا (ع) در سال های قبل میگفتند که خود جمهوری اسلامی اینکار رو کرده و میخواهند به گردن مجاهدین خلق بیندازند. در صورتیکه این حرف کاملا پوشال بافی و گزافه گویی بود، چون هیچ کشوری حاضر نیست امنیت خودش رو به خطر بیندازه تا مثلا بخواد یک گروه رو متهم به کار تروریستی بکنه. این اصلا با عقل و منطق جور در نمیاد.

مثال دوم: همون موقع که در عراق بودیم هر اقدام تروریستی که در بغداد صورت میگرفت میگفتند کار جمهوری اسلامی ایرانه. حتی خیلی از اونا رو القاعده خودش رسما اعلام میکرد که من این کار رو کردم ولی باز سرکردگان فرقه میگفتند که نه اینا اشتباه میگند کار جمهوری اسلامی هستش.

مثال سوم: در سوریه هر اتفاقی میفته میگند که کار جمهوری اسلامی است، در صورتیکه اینطوری نیست. همه اقداماتی که داعش انجام میده، یا هر گروه تروریستی دیگه، بی جهت و بی دلیل به گردن جمهوری اسلامی میاندازند.

اینطوری میخواهند به اصطلاح با جمهوری اسلامی مبارزه کنند. ولی واقعیت سر سخت تر از این حرفاست که اینا بتونند به این شکل به این اهداف خودشون برسند.
یک مثال جدید: همین چند روز پیش یعنی روز چهارشنبه ۱۷ خرداد دو اقدام تروریستی در تهران از طرف داعش صورت گرفت که مسئولیتش را هم پذیرفت. فرقه رجوی گفت این اقدام از طرف خود جمهوری اسلامی بوده که اینطوری بگه ما خودمان قربانی تروریسم هستیم و هیچ ربطی هم به داعش نداشته. در صورتیکه خود داعش این اقدامات رو رسما قبول کرد و گفت که کار خودش بوده و همه شواهد حاکی از اینه که این کار توسط داعش صورت گرفته.

حالا سوال اینجاست که چرا این سران فرقه رجوی، علیه جمهوری اسلامی گزافه گویی و پوشال بافی میکنند و چرا این همه تو گوش نفرات خودشون علیه جمهوری اسلامی حرف بی ربط می خونند و بدون مدرک و دلیل بد میگند؟

پاسخ خیلی ساده است. چون اینها دستشان خالی است و حرفی از خودشان برای گفتن ندارند. نمی توانند بگویند ما چه داریم. یک گروه شکست خورده و به بن بست رسیده هستند که راه به جائی نبرده اند. به همین دلیل رو به گزافه گوئی و پوشال بافی می آورند تا کمبودهای خودشان را بپوشانند.

سرکردگان مجاهدین خلق برای اینکه حتی یک نفر رو پیش خودشون نگه دارند حاضرند دست به هر کاری بزنند. حالا چه برسه به چرند و پرند بافی که این اصلا برای اونا کاری نداره و اینطوری این حرف ها رو برای مصرف داخلی خودشون می زنند. فکر می کنند به این صورت و با گزافه گوئی و پوشال بافی بزرگ و مهم می شن.
پس نتیجه اینکه به هر حرفی که سران مجاهدین خلق میگند نباید اعتماد کرد و بطور خاص هر اتهامی که علیه جمهوری اسلامی میزنند رو نباید بی مدرک قبول کرد چون سرکردگان مجاهدین خلق کارشون گزافه گویی و پوشال بافی بوده و هست و خواهد بود.

از اینکه به حرف هایم توجه کردید خیلی ممنونم

م. خ. عضو جدا شده از مجاهدین خلق تیرانا- آلبانی

توضیح بنیاد خانواده سحر: بعد از اقدامات تروریستی اخیر در تهران که با محکومیت شدید جهانی روبرو شد و انگشت اتهام به جانب آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی که حامی داعش هستند و از محکوم کردن این اقدامات خودداری نمودند رفت، یک خط سیاسی انداختن مسئولیت این اقدامات به گردن جمهوری اسلامی از جانب برخی کارشناسان وابسته مصری و عربی شروع شد که حتی بی بی سی فارسی هم تلاش کرد به آن دامن بزند اما این حرف در غرب به هیچ عنوان خریدار نداشت و نهایتا کنار گذاشته شد. فرقه رجوی که سالهاست شیوخ سعودی را جایگزین صدام حسین کرده است مدتی صبر کرد تا خط برخورد برسد و سپس به تبعیت از این خط وارد معرکه شد و موضعگیری نمود.

*** 

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISISامریکایی ها مسئولیت عملیات تروریستی مشترک عربستان/داعش/مجاهدین خلق را بعهده گرفتند

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

تروریسم در تهران مجاهدین خلق داعش عربستان سعودیIran: MKO, Saudi behind terror attacks – Saudi Minister Refuses to Condemn Tehran Shootings

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویTrump Is At War With Iran, Not ISIS

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

** 

link to one of the Mojahedin Khalq songs
advocating terror and killing Americans

(In Persian written and distributed after the Iranian Revolution)

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجوی توی تروریسمIran destroys 4 overseas terror groups, invites Saudi Arabia to be rational

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29842

مجاهدین بزرگترین بازنده عملیات تروریستی داعش در تهران 

ISIS_MEK_Rajavi_Cult_Terrorism_Tehranسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  بنظر میرسد مریم رجوی مرزهای وقاحت و دریدگی را در غایت خود در هم نوردیده است. چرا که مردم، این جمله را از زبان کسی می شنوید که خود همراه با مسعود رجوی و دیگر گردانندگان مجاهدین بانیان تروریسم و ترویج خشونت  از سال ۱۳۶۰ به این سو  در ایران بوده  است. یعنی کسی عملیات داعش در تهران را محکوم میکند که خود قرار است در ویلپنت … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانFallout from Iran attacks spells trouble to come in wider Middle East

لینک به منبع

مجاهدین بزرگترین بازنده عملیات تروریستی داعش در تهران

ایران دیدبان
۱۸ خرداد ۱۳۹۶

 در پی حمله تروریستی گروه داعش و به خاک و خون کشیدن تعدادی از مردم بی دفاع کشورمان در شهر تهران  سازمان مجاهدین با صدور اطلاعیه ای از قول مریم رجوی آن را محکوم کرد؟! 

تروریسم داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی علیه مردم ایران

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین و کارشناس علوم سیاسی

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: « . . . خانم  مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، ریختن خون بی‌گناهان را تحت هر عنوان محکوم کرد . . . »؟!

بنظر میرسد مریم رجوی مرزهای وقاحت و دریدگی را در غایت خود در هم نوردیده است. چرا که مردم، این جمله را از زبان کسی می شنوید که خود همراه با مسعود رجوی و دیگر گردانندگان مجاهدین بانیان تروریسم و ترویج خشونت  از سال ۱۳۶۰ به این سو  در ایران بوده  است.

یعنی کسی عملیات داعش در تهران را محکوم میکند که خود قرار است در ویلپنت پاریس سالگرد تحمیل خشونت و  آغاز ترور های کور در ایران را جشن بگیرد؟!

حمله تروریستی داعش به ایران بعنوان کشوری که پیشگام کمک به کشورهای منطقه در مقابله با این گروه تروریستی بشمار میرود، دور از انتظار نبوده و نیست. هرچند خود این اقدام هم هیچگونه ارزش عملیاتی نداشته  و یک عمل کور در کشتن مردم بی دفاع در شهر تهران به شمار می رود اما همچنانکه گفتم با توجه به محکومیت آن از سوی فرد سابقه دار و معلوم الحالی همچون مریم رجوی در خور اهمیت بوده و درس های تاریخی زیادی در بر دارد.

باید گفت: راهی که امروز داعش آنرا طی می کند راهی است که مجاهدین سالها پیش پیموده اند. بمب گذاری، عملیات انتحاری، ترورهای خیابانی، شلیک خمپاره و کشتن زنان و کودکان بی گناه در خیابانهای تهران، و . . . از جمله اقداماتی است که مجاهدین از همان فردای روز سی خرداد ۱۳۶۰ که رجوی اعلام جنگ مسلحانه کرد بر علیه مردم بی دفاع چه در تهران و چه در تعداد دیگری از شهرهای ایران انجام داده اند. نهایتا هم پس از شکست و در اوج ضعف و زبونی به صدام حسین پناه برده و در رکاب ارگانهای اطلاعاتی و ارتش این کشور و در نقش ستون پنجم و برای حفظ حیات خائنانه خود به جنایاتشان ادامه داده اند.

اکنون نیز با توجه به تغییر  شرایط منطقه ای و بین المللی تفاله این گروه تروریستی به کشور عربستان سعودی رسیده و مجاهدین سعی میکند تا هرچه در چنته دارد زیر چتر سیاسی و مالی این کشور در خدمت ارباب جدید خود قرار دهند.

بدین ترتیب باید گفت:

۱ – مریم رجوی که در تدارک و آماده سازی گردهمائی پاریس برای سرپوش گذاشتن بر شکست جدی  این گروه در انتخابات ۹۶ بود  ضربه دیگری را دریافت کرده است. چرا که اقدام تروریستی داعش در تهران یادآور خاطرات تلخ مردم ایران در سالهای دهه شصت با اعلام جنگ مسلحانه و ترور های کور مجاهدین است  که وی می خواست سالگرد آنرا جشن بگیرد و این در تناقض آشکار با محکوم کردن اقدام داعش است.

۲ –  این اقدام باعث شد تبلیغات گسترده منافقین در همسویی با کشورهای حامی تروریسم در منطقه از جمله عربستان سعودی خنثی شود. چرا که آنها سعی می کردند حضور نیروهای مستشاری ایران در عراق و سوریه را زیر علامت سوال برده و آنرا تحت عنوان دخالت در امور داخلی کشورهای عربی و صدور انقلاب و نه مبارزه با داعش و حتی گسترش داعش تبلیغ کنند. بدین ترتیب تبلیغات  مجاهدین نه تنها کارآیی خود را از دست داد بلکه باعث شد یک همبستگی ملی در داخل کشور و یک همبستگی جهانی نیز در محکومیت حمله داعش به ایران بوجود آید و نقش بی بدیل ایران در مبارزه با داعش به همگان ثابت شود.

اعلام  یک دقیقه سکوت در شورای امنیت سازمان ملل به احترام حادثۀ تروریستی تهران نیز گویای همبستگی بین المللی برای مقابله با تروریسم و نقش ایران در این عرصه است که به نظر میرسد به مزاق مجاهدین خیلی هم خوش نیامده است.

۳ – انزوای هرچه بیشتر مجاهدین بعنوان یک گروه تروریستی از دیگر ثمرات اتفاق تروریستی در تهران است.

راستی دراین اطلاعیه مریم رجوی از چی می نالد؟

وی در بخش دیگری از این اطلاعیه میگوید: « . . . عملکرد داعش آشکارا به نفع ولایت‌فقیه است و خامنه‌ای برای برون‌رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌ای و بین‌المللی قویاً از آن استقبال می‌کند. بانی و حامی شماره ۱ تروریسم، بدینوسیله می‌خواهد مزورانه جای جلاد و قربانی را عوض نموده و بانکدار مرکزی تروریسم را قربانی جلوه دهد . . . »

از محتوای پیام مریم رجوی در این اطلاعیه چنین بر می آید که عملیات داعش در تهران خاطرات تلخ مردم از جنایات این گروه در سالهای دهه شصت را خیلی خوب زنده کرده است چیزی که مریم رجوی بشدت از یادآوری آن گریزان است. به همین دلیل وی مجبور شده است برخی از حقایق را علیرغم میل باطنی خود در قالب فرهنگ خاص این گروه و در لفافه بیان کند.

سخن آخر اینکه در چنین شرایطی باید به کشورهای غربی مجددا یادآوری کرد، اگر امروز شهرهای آنها عرصه تاخت و تاز گروه های تروریستی مثل داعش است، و اگر امروز سازمانی با آن همه سابقه جنایت و ترور در حق مردم ایران میتواند در پایتخت برخی از کشورهای اروپایی مثل پاریس  گردهمائی تشکیل داده و روز اعلام جنگ مسلحانه و  آغاز عملیات انتحاری و ترورهای کور این گروه در ایران را پاس داشته و جشن بگیرد چیزی نیست جز  برخورد دوگانه با تروریسم، که لاجرم نتایج زیانبار آن به سوی مردم این کشورها باز خواهد گشت.

(پایان)

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

Maryam Rajavi terrorist syriaInternational meeting for ISIL in France (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29717

شارلاتانیسم مجاهدین پایانی ندارد 

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… بعد از گذشت چندین دهه از حیات سازمان، از نظر آقای ابرشمچی مشکل این است که تا بحال کسی مجاهدین را نشناخته است. پس نیاز است بیشتر به مردم ایران و جهان معرفی شود؟ و در این میان از آلترناتیو فرهنگی سخن می گوید؟ باید از ایشان پرسید کدام آلترناتیو فرهنگی؟ سازمانی که حیاتش را به جنگ و خشونت و خونریزی سپری کرده و با بدترین دیکتاتورها … 

ابریشمچی مسعود رجوی قرارگاه صدام حسینرمز گشایی از نماد «مهدی ابریشمچی»

لینک به منبع

شارلاتانیسم مجاهدین پایانی ندارد

سیدحجت سیداسماعیلی، عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین و کارشناس علوم سیاسی
۱۳ خرداد ۱۳۹۶

در تاریخ ۱۱/۰۳/۹۶ سایت مجاهدین گفتگویی با مهدی ابریشمچی تحت عنوان «کهکشان ملی و میهنی بزرگ مقاومت؛ اهمیت و ویژگیها» را درج کرد.

در رابطه با این گفتگو برخی نکات قابل ذکر وجود دارد که ذیلا به برخی از آنها اشاره میگردد.

۱- مهدی ابریشمچی در ابتدای صحبت هایش میگوید: « . . . امسال گردهمایی ویلپنت در ۱ ژوئیه (۱۰تیر ماه) حائز اهمیتی است فراتر از همه سال‌های گذشته . . . جهان در حال حاضر درد را می‌بیند، ولی درمان را نمی‌بیند. خطر را می‌بیند ولی راه‌حل را نمی‌بیند . . . همان‌طور که خواهر مریم اعلام کردند: «نه مماشات و نه جنگ‌افروزی خارجی»، بلکه راه‌حل، مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته آنان است- این را ما باید به جهان در این گردهمایی معرفی کنیم. . . . یک راه‌حل مادی واقعی و قدرتمند . . . » ؟ !!

گفتنی است از سال ۱۳۸۲ و بعد از سقوط صدام حسین و شکست استراتژی «جنگ آزادیبخش نوین» ، مجاهدین به یک راه حل جدید برای سرنگونی نظام رسیدند. اگر در گذشته راه حل سرنگونی رژیم ارتش آزادیبخش با حمایت صدام حسین بود، اما در این مرحله راه حل و بقول مجاهدین استمالت و مماشات در برابر نظام برای کسب امتیازات سیاسی رد شده و در عوض اقدام به تهاجم نظامی علیه ایران توسط غرب و خارج کردن نام سازمان مجاهدین خلق از لیست های تروریستی و باز پس دادن سلاح های ارتش آزادی بخش مستقر در عراق ارائه میگردید که مریم رجوی از آن تحت عنوان راه حل سوم نام می برد.

در این راه حل فرض بر این بود که ارتش آزادی بخش بعد از تسلیح و دریافت لجستیک و پشتیبانی لازم از غرب، از عراق حرکت کرده و پس از مقابله با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به فتح تهران و برقراری حاکمیت مطلوب خود نائل می آمد. البته در سال ۱۳۶۰ هم مجاهدین می خواستند رژیم را ۶ ماهه و با استراتژی «زدن سرانگشتان» این نظام را سرنگون کنند که نشد.

اکنون نیز بنظر میرسد با توجه به تحولات منطقه و جهان بویژه اخراج مجاهدین از خاک عراق و تبعید آنها به آلبانی رویاهای مریم رجوی تحت عنوان راه حل سوم از هم فرو پاشیده و اکنون در اوج استیصال و درماندگی راه حل دیگری تحت عنوان «نه مماشات و نه جنگ‌افروزی خارجی» را مطرح میکند که صرفا با گردهمائی امسال در ویلپنت پاریس محقق خواهد شد؟ !!

۲ – مهدی ابریشمچی در جای دیگری از صحبت هایش میگوید: « . . . من این‌جا می‌خواهم تأکید کنم که دنیای سیاست، فقط دنیای صحبت نیست، فقط دنیای ارائه تئوریها نیست. بلکه دنیای ارائه راه‌حل مادی و مشخص است، دنیای قدرت است . . . هر چقدر ما بتوانیم روز اول ژوئیه (۱۰تیر) قدرت این مقاومت را جدی‌تر و واقعی‌تر نشان دهیم، رژیم هر چه بیشتر ضربه می‌خورد.»

سوال اینجاست آیا زمانی که مجاهدین با ارتش آزادیبخش تا دندان مسلح و تحت حمایت تمام عیار مالی و تسلیحاتی صدام حسین نتوانستند کاری کنند، حال می خواهند با یک گردهمائی در ویلپنت پاریس که نصف بیشترش را هم دانشجویان و بی خانمان های کشورهای اروپای شرقی تشکیل میدهد؟ رژیم را سرنگون کنند؟!!!

ضمنا در ارتباط با صحبت های آقای ابریشمچی این سوال هم مطرح میشود که ؛ انتخابات ریاست جمهوری بهترین شرایط برای نشان دادن میزان قدرت سیاسی و نفوذ مجاهدین بر مردم ایران بود. حقا مجاهدین هم با تمام قدرت و توان تشکیلاتی و رسانه ای شان برای پیشبرد خط تحریم انتخابات به میدان آمدند نتیجه چه شد؟ نتیجه حضور ۴۲ میلیون ایرانی پای صندوق های رأی بود. و کسی به خط تحریمی مجاهدین توجهی نکرد ؟

مجاهدین حتما حضور چشمگیر ایرانی ها در جلوی سفارت خانه ها و کنسولگریهای ایران در کشورهای اروپایی را هم دیدید که برای رای دادن صف کشیده بودند. البته آنها هم از فحش و ناسزای های عوامل مجاهدین در فضای مجازی بی نصیب نماندند. حال سوال این است مجاهدین وزن و قدرت سیاسی شان را در میان مردم ایران چگونه ارزیابی می کنند؟ آیا فکر نمی کنید اینگونه برخورد مردم ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور نتیجه عملکرد شما طی ۴ دهه گذشته است؟ همان چیزی که رهبران مجاهدین تلاش می کنند روی آن را خاک بپاشند؟

با این اوصاف حال می خواهید با گردهمائی در ویلپنت پاریس جمهوری اسلامی را سرنگون کنید؟ !!

۳ – طرح این جمله از آقای ابریشمچی هم خالی از لطف نیست. وی میگوید: « . . . همان‌طور که عرض کردم، محصول این شرکت کردن این است که ما این بار درمان و راه‌حل را روی میز می‌گذاریم. ولی درمانی که فقط جنبه پتانسیل و جنبه بالقوه ندارد. بالفعل است، مادی و قدرتمند است، توان دارد و می‌تواند ایران را آزاد و این رژیم را سرنگون کند . . .»

یعنی استراتژی جنگ آزادیبخش نوین و چندین سال جنگیدن در کنار نیروهای صدام حسین و کشتن سربازانی که با نیروهای متجاوز عراقی می جنگیدند، پیشنهاد بمباران شهرهای ایران به صدام حسین توسط رجوی و . . . کارساز نبود، حال با عبور از همه این مراحل تازه شما فهمیدید که درمان و راه حل چیست و برای اولین بار می خواهید در ویلپنت پاریس آن را روی میز گذاشته و ایران را آزاد کنید؟ !! جل الخالق به این همه هوش و نبوغ سیاسی و استراتژیکی.

۴ – جمله زیر را توجه کنید. آقای ابرشمچی میگوید: «. . . وقتی ما مجاهدین می‌گوییم اسلام انقلابی یا وقتی می‌گوییم آلترناتیو فرهنگی، خب مردم ما الآن این را در صحنه ایران به خوبی می‌دانند، ولی این را باید در صحنه بین‌المللی هم ارائه کنیم تا در گام بعدی به ‌تدریج این مقاومت مورد حمایت قرار گیرد و به ‌رسمیت شناخته شود . . .».

بعد از گذشت چندین دهه از حیات سازمان، از نظر آقای ابرشمچی مشکل این است که تا بحال کسی مجاهدین را نشناخته است. پس نیاز است بیشتر به مردم ایران و جهان معرفی شود؟ و در این میان از آلترناتیو فرهنگی سخن می گوید؟ باید از ایشان پرسید کدام آلترناتیو فرهنگی؟ سازمانی که حیاتش را به جنگ و خشونت و خونریزی سپری کرده و با بدترین دیکتاتورهای منطقه یعنی صدام حسین همکاری کرده و حال در زیر قبای شاه سعودی خزیده و هرگز از عملکرد خود نیز ابراز پشیمانی نکرده و دهها ترور و آدم کشی، سوزاندن اعضای خود، زندان و شکنجه در سازمان را در پرونده خود دارد آیا جایی برای سخن گفتن از آلترناتیو فرهنگی وجود دارد؟

ضمن اینکه باید از ایشان پرسید مگر شما کم لابی گری کردید؟ مگر کم پولها برای بدست آوردن حمایت سیاسی در عرضه بین المللی هزینه کردید؟ آیا می خواهید بیشتر از اینها شناخته شوید؟

۵ – شارلاتانیسم مجاهدین پایانی ندارد. مهدی ابریشمچی می گوید: «. . . اجباراتی که همین خلق و همین مقاومت به خامنه‌ای تحمیل کرده بود، او را مجبور کرد که برود به سراغ رئیسی. چون هیچ جواب دیگری وجود نداشت . . . آنچه که اتفاق افتاد این بود که خامنه‌ای در گامی که می‌خواست بردارد، شکست خورد . . . بنابراین ما داریم به سمت ویلپنت می‌رویم. . . ».

ابریشمچی اصلا از این نمی گوید که مردم به هیاهوی تحریمی مجاهدین هیچ توجهی نکردند و علیرغم تبلیغات گسترده تحریم انتخابات، پای صندوق های رای رفتند. ابریشمچی تلاش می کند با سفسطه از کنار موضوع انتخابات بگذرد و «شکست خامنه ای» را مطرح کند. فرض کنیم همین حرف ایشان درست باشد. یعنی خامنه ای می خواست آقای رئیسی را رئیس جمهور کند ولی مردم و به زبان شما خلق این شکست را بر خامنه ای تحمیل کردند. ولی نگفتید همین خلق با شما چه کردند و با حضور گسترده رای خود را به آقای روحانی دادند. شما نگفتید از نظر مردم و خلق چه جایگاهی در این انتخابات داشتید؟

باید گفت شرایط فعلی سردرگمی مجاهدین، ناشی از وضعیت خراب گذشته است که لاجرم آنها را گرفتار سندروم «… و اما پاکستان» و یا بعبارتی سندروم « . . و اما ویلپنت پاریس» کرده است.

۶ – مهدی ابریشمچی میگوید: «. . . وقتی که ما صحبت از شقه در نظام می‌کنیم، معنی‌اش یک شکست استراتژیک است. یک شکست جدی که با بود و نبود رژیم رابطه دارد . . . ».

باید گفت رهبران مجاهدین برای شانه خالی کردن از پاسخگویی به انبوه سوالات اعضا و هوادران سازمان در قبال تحولات سیاسی در ایران از یک سو و سرپوش گذاشتن بر شکست های خطی – استراتژیک سازمان از سوی دیگر به عناوینِ همچون ؛  یک سره، دو سره کردن و سه سره شدن حاکمیت و یا “جنگ گرگ ها” ، “جنگ قدرت” و تضاد جناح ها و اکنون شقه در راس نظام متوسل شده و آنها را دستمایه تحلیل ها و پیش بینی های سراب گونه خود قرار میدهد.

اهمیت این دستاویزها و توجیه فضای باز سیاسی بوجود آمده در ایران برای رجوی آنقدر جدی بوده و هست که هر از چندی با تاکید روی این مبنا و یادآوری، تشکیلات را همچنان در مواجه با پرسش های کلیدی مجاب و به سکوت وادار میکند.

اگر بخواهیم خاستگاه تحلیل های سیاسی او را دریابیم باید روی مولفه فریبکاری سیاسی با هدف فرار از پاسخگویی وی انگشت گذاشته شود که در نوع خود بی نظیر است.

در آخر هم ابریشمچی در مقابل این سوال ساختگی که: عده بسیار زیادی از هموطنانمان، بینندگان سیمای آزادی از داخل کشور هستند که به‌دلیل خفقان و اختناقی که وجود دارد، نمی‌توانند در این گردهمایی شرکت کنند. . . چه نقش و وظیفه‌یی متوجه آنها می‌تواند باشد؟ در نهایت عجز و درماندگی میگوید: « . . . هموطنانی که در داخل ایران هستند، به خوبی می‌توانند هم‌میهنان در خارج کشور را تشویق به حضور در گردهمایی کنند. اگر کسی را می‌شناسند، او را تشویق کنند به این‌که بیاید و در این گردهمایی شرکت کند . . . ».

بنابراین باید گفت وضعیت فعلی و التماس برای حضور حتی یک ایرانی در این گروهمایی ضمن اینکه حاصل چندین دهه خیانت و وطن فروشی و جنایت در حق مردم و اعضای سازمان است ضمنا تلاشی است برای پر کردن خلاء شکست خط «تحریم انتخابات»  که با حضور ۴۲ میلیونی مردم ایران محقق شد.

(پایان)

***

نگاهی به گزارش عملیات جاری مهدی ابریشمچی؛ بی‌مسئولیتی، خیانت و جنایت

مهدی ابریشمچی مزدور مریم قجر عضدانلو و مسعود رجوی مهدی ابریشمچی را بیشتر بشناسیم!

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقی

مزدور مهدی ابریشمچی وطن فروشی که در زندانهای صدام و رجوی شکنجه گر بودرمز گشایی از نماد «مهدی ابریشمچی»

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29464

انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و استیصال رهبران مجاهدین

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم می ۲۰۱۷:… مجاهدین که با شعار تحریم انتخابات به میدان آمده بودند و تمام توان تبلیغاتی خود را صرف پیشبرد آن  کرده بودند خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین و رهبران آن برملا کرد، از جمله: ۱٫ انتخابات ریاست جمهوری بنوعی زورآزمایی مجاهدین با نظام هم محسوب میشد. مردم بی اعتنا به انبوه و دیوانه وار تبلیغات ضدانتخاباتی و تحریم آن از سوی این گروه پای صندوق های رای رفته و رای دادند … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویباز هم سرفصل انتخابات (نامه وارده، تیرانا، آلبانی)ا

لینک به منبع

انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و استیصال رهبران مجاهدین 

انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین به نیز نمایش گذاشت و آنان را بیش از پیش در نزد مردم ایران و ایرانیان خارج از کشور بی آبرو کرد.

حجت سیداسماعیلی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین و کارشناس علوم سیاسی

مجاهدین که با شعار تحریم انتخابات به میدان آمده بودند و تمام توان تبلیغاتی خود را صرف پیشبرد آن  کرده بودند خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین و رهبران آن برملا کرد، از جمله:

۱٫ انتخابات ریاست جمهوری بنوعی زورآزمایی مجاهدین با نظام هم محسوب میشد. مردم بی اعتنا به انبوه و دیوانه وار تبلیغات ضدانتخاباتی و تحریم آن از سوی این گروه پای صندوق های رای رفته و رای دادند.

۲٫ از نظر مجاهدین هر کسی در انتخابات شرکت کند یا مزدور نظام است و یا حداقل از وابستگان آن محسوب می شود. بنابراین ۴۰ میلیون به حرف رهبران مجاهدین گوش نکردند. بنابراین براساس منطق مجاهدین آنان باید کشته شوند. یعنی مجاهدین باید ۴۰ میلیون ایرانی را اعدام کنند.

۳٫ مجاهدین بخوبی فهمیدند که چقدر در ایران پایگاه اجتماعی دارند. سوال اینجاست اگر هواداران این گروه بدلیل جو امنیتی و پلیسی نمی توانستند در خیابانها عرض اندام کنند آیا نمی توانستند رای سفید دهند؟ و یا اصلا رای ندهند و براساس خط آنان انتخابات را تحریم کرده و در خانه هایشان بمانند؟

۴٫ ایرانیان خارج کشور هم با حضور در پای صندوق های رای در سفارتخانه ها و یا کنسولگری های ایران در خارج کشور رای خود را به صندوق ها ریختند که در اوج ناباوری با بدترین فحش و ناسزاهای اعضا و عناصر این گروه که تعداد آنها به چندین نفر می رسید در مقابله با این موج در مقابل سفارت خانه ها جمع شده بودند مواجه شدند. یعنی در منطق مجاهدین  صحبت از دموکراسی آزادی این است که فقط آنان یکطرفه حرفهایشان را بزنند اگر کسی برخلاق میل آنها عمل کند مزدور است؟!

آیا خود این عمل حاکی از این نیست که رهبران مجاهدین هرگز معتقد به آزادی و دموکراسی نیستند؟ یعنی مرگ خوب است برای همسایه.

در اینجا یک سوال دیگر نیز مطرح میشود و آن اینکه چرا از «ایرانیان آزاده»ای که به گفته مجاهدین با جمعیت های یکصد هزاری نفری در کنفرانس های ویلپنت و بورژه پاریس شرکت کرده بودند در این انتخابات و برای مقابله با رای دهندگان در جلو سفارتخانه های «رژیم» خبری نبود؟

***

مریم رجوی در حال مزخرف گوییزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

Elona Gjebrea përgëzon Marjam Raxhavin për mbajtjen e skllevërve modernë në Tiranë

همچنین:

 • سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… بعد از گذشت چندین دهه از حیات سازمان، از نظر آقای ابرشمچی مشکل این است که تا بحال کسی مجاهدین را نشناخته است. پس نیاز است بیشتر به مردم ایران و جهان معرفی شود؟ و در این میان از آلترناتیو فرهنگی سخن می گوید؟ باید از ایشان پرسید کدام آلترنا

  حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم می ۲۰۱۷:… مجاهدین که با شعار تحریم انتخابات به میدان آمده بودند و تمام توان تبلیغاتی خود را صرف پیشبرد آن  کرده بودند خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین و رهبران آن برملا کرد، از جمله: ۱٫ انتخابات ریاست جمهوری بنوعی زورآزمایی مجاهدین با نظام هم محسوب م

   سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، اول مارس ۲۰۱۷:…  حال اگر فارغ از هر تعصبی و از دید یک ناظر بی طرف و البته منصف اگر بخواهیم وضعیت زنان در جمهوری اسلامی ایران و تشکیلات فرقه ای مجاهدین را مقایسه کنیم آیا غیر این است که بگوییم زنان در ایران هزار بار بهتر از زنان در بند مجاهدین زندگی می کنند؟ بدین ترتیب باید گفت منا

   Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و پنجم اکتبر ۲۰۱۵:… سازمان مجاهدین طی سالهای گذشته تلاش کرد با به اتمام رسیدن عمر سیاسی مسعود رجوی با هیاهو و جنجال های تبلیغاتی از مریم رجوی (قجر عضدانلو) با پست بی محتوای ریاست جمهوری اش که با تکرار طرح‌های کهنه دگماتیستی در قالب «شورای ملی مقاومت» و شعارهای بشدت

   سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۶:… بنظر میرسد منفوریت شدید مجاهدین در میان مردم بویژه نسل جدید در ایران بواسطه افشاگریهای انجام شده از یک سو و عدم حضور طولانی مدت رهبر این گروه در انظار عمومی بواسطه ترس از دستگیری از سوی دیگر، مجموعا باعث شده است تا رهبران این گروه به این نوع از تبل

  Abbass Davari Mojahedin Khalq Rajavi cultسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، سیزدهم آوریل ۲۰۱۶:… با تکیه بر انبوه تجربه در سالیان گذشته و شناخت کافی از مجاهدین، باید گفت: تبلیغات مجاهدین از آنجائی‌که صرفا برای مصرف داخل تشکیلات است و مردم ایران هیچ نقشی در آن ندارند، همیشه از خود مجاهدین شروع و به خو

   سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، نهم آوریل ۲۰۱۶:…  نتیجه اینکه : ۱ – تغییر فاز از موضوع فعالیتهای هسته‌ای به بحث حقوق بشر در ایران از فردای توافق وین توسط مجاهدین را می‌توان تنها بهانه برای ادامه فعالیت تبلیغاتی این گروه در مقابل بر باد رفتن آرزوی ده ساله‌ی در گرفتن

   ایران افشاگر سایت مجاهدین خلق فرقه رجویسیدحجت سیداسماعیلی، ایران اینترلینک، ششم آوریل ۲۰۱۶:…  هر چند استفاده  از افراد لمپنی مثل آقای محمد اقبال  توسط رهبران مجاهدین بر علیه  منتقدین خود،  ناشی از پیسی و درماندگی  این گروه است. ولی فرهنگ بکار گرفته شده توسط این شخص درخور توجه و البته مایه تاسف و ابراز شگفتی

  Maryam Rajavi clown1سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و ششم مارس ۲۰۱۶:…  به همین دلیل و برای کاستن از آبرو ریزی بیشتر ، یک سین دیگر تحت عنوان «س= سرفرازی» به سفره هفت سینش اضاف کرد تا ضمن کمرنگ کردن شعار سرنگونی، خود را نیز از زیر بار قول سرنگونی به اعضا و هواداران این سازمان خلاص کند. البته نا گفته

   Maryam Rajavi fake 1سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، یازدهم مارس ۲۰۱۶:… ولی آنچه قابل تامل است تناقض آشکار در رفتارهای دیوانه‌وار این گروه است. مجاهدین به خوبی می‌دانند که برگزاری مراسم‌های ملی و آئینی و باستانی هیچ نقطه تلاقی با مشروعیت نظام حاکم ندارد. ولی بدلیل نیازِ مبرمِ درون گروهی، رهبران

  Mojahedin_Khalq_Iran_March20163سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، سوم مارس ۲۰۱۶:…  «سرنگونی»، سال هاست که به یک شعار بی مصرف و بی محتوا که توسط رهبران نادان این گروه سر داده میشود تبدیل شده است و چیزی که از آن باقی مانده تنها یک نوشته بر روی یک تکه کاغذ است که هر سال بر سفره هفت سین مجاهدین تحمیل میشود. ت

  Mojahedin Khalq Election 20161سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۶:… اکنون این سوال پیش می‌آید اگر واقعاً این‌طور بود و رهبران مجاهدین چنین پیش‌بینی را در خصوص انتخابات می‌کردند و چنین اخباری بدست آنان می‌رسید، چرا با صدور اطلاعیه‌ای آنرا رسماً تحریم نکردند تا نتایج بهتری از این ه

  سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، پانزدهم فوریه ۲۰۱۶:…  حال در ورای همه این بازی های کودکانه و عوام فریبانه این سوال پیش می آید که چرا رهبر کوتوله و خود خوانده مجاهدین در آستانه انتخابات ایران اطلاعیه ای رسمی صادر نکرده و شخصا آنرا تحریم نمی کند و به جوانان خط نمی‌دهد که ش

  سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هشتم فوریه ۲۰۱۶:…  بدین ترتیب رجوی سعی کرد با پاک کردن صورت مسئله بر اشتباهات تاریخی اش سرپوش بگذارد.البته کار بدین جا ختم نشده، تازه به دوران رسیده‌هایی هستند که می خواهند بعنوان چوب زیر بغل رجوی عمل کنند و خطاهای دهه‌های گذشته …

  سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۶:… اجرای برجام بایان عمر سیاسی مجاهدین نیز هست چرا که جایگزین کردن یک حرکت تاکتیکی مثل موضوع حقوق بشر با موضوع هسته ای – که سرمایه گذاری عظیم چندین ساله استراتژیکی سازمان برای شروع جنگی دیگر در منطقه بوده – یک فریب سیاسی بیش نیست و صرفا مص

  سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، نهم دسامبر ۲۰۱۵:…  و بالاخره روز ۱۶ آذر هم رسید و کسی به فریب کاریهای مجاهدین گوش فرا نداد و هیچ اتفاق خاصی هم که مجاهدین وعده آنرا می دادند نیفتاد و یک بار دیگر رهبری مجاهدین بور شد. وضعیت مجاهدین به مثابه آن کبکی است که سرش را زیر برف کرده و فکر میکند ک

  سید حجت سید اسماعیلی، ایران اینترلینک، هجدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  اگر آنچه را که مجاهدین در این اطلاعیه مدعی اند، رژیم بر سر خانواده مثنی آورده است باید دید خود مجاهدین چه بلایی بر سر تنها عضو حاضر از این خانواده در تشکیلات مجاهدین آورده اند.  البته ممکن است خانواده این فرد هنوز ندا

  سید حجت سید اسماعیلی (بهرام)، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۵:… انگار این آقایان از همکاری های اطلاعاتی، جاسوسی و مزدوری مجاهدین برای صدام حسین و دیگر کشورها بی خبر بوده و هیچ حرفی برای گفتن ندارند.  امیدوارم خدای ناکرده اروپا نشینی ، پز مبارزه با رژیم دادن و با ذره بین دنبال فاکت ها و دلایل عبور از مرزبندی

  2014-09-16-USIran.jpgسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هجدهم اوت ۲۰۱۵:…  آنچه در خصوص کمپین حمایت از صلح برای ایران و سکوت رسانه‌ای معنی‌دار مجاهدین قابل ذکر است اینکه ؛ مبتکران این کمپ

  مسعود رجوی و فروغ جاویدان سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۵:… رجوی به شدت از توافق وین سرخورده شده است و به برخورد دوگانه غرب در خصوص وضعیت عراق و ایران اشاره می‌کند و این‌که چرا آمریکا بر سر تسلحیات عراق به این