چه کسی بیشتر از همه خوشحال است؟ (+ محکومیت حمله و نگرانی خانواده ها)

چه کسی بیشتر از همه خوشحال است؟ (+ محکومیت حمله و نگرانی خانواده ها)

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم نوامبر 2015:…  فکر میکنم باید حامیان این فرقه در خارج از کشور رهبران فرقه رجوی را زیر فشار بگذارند تا زمینه خروج سریعتر این نیروها از عراق فراهم شود ما و آنها به اندازه کافی شنیده ایم که نیروها در عراق در شرایط بد هستند آب ندارند برق ندارند دارو ندارند غذا ندارند نیروهای عراقی اذیت میکنند و هزاران هزار کم و کاستی دیگر.  حامیان این فرقه باید از رهبری …

ادامه نگرانی ها و محکومیت ها توسط خانواده ها و نجات یافتگان از فرقه رجوی

چه کسی بیشتر از همه از حمله موشکی به کمپ لیبرتی خوشحال است؟

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم نوامبر 2015
لینک به منبع

من از  حمله موشکی به کمپ لیبرتی بسیار متاسف هستم , این عمل جنایتکارانه را به شدّت محکوم میکنم و فکر میکنم هر انسان آزاده ای بی شک از این واقعه تلخ احساس تاسف میکند . من با بسیاری از این عزیزان سالهای سال از نزدیک کار کرده ام از جمله احمد مسچیان , محمد علی میزایی , فرشید ربیعی , رجبعلی قربانی , رضا وادیان , سهراب همایونفر , جواد سالاری , اکبر علیدوست , بهزاد میرشاهی و حمید دهقان .من  با دل پاک آنها آشنا هستم و از خودم سئوال میکنم  چرا باید 23 نفر از اعضا جانشان را از دست بدهند ظاهر قضیه این است که یک گروه تروریستی به نام جیش المختار مسئولیت این عمل جنایتکارانه را بهعده گرفته است مگر این اولین بار است که کمپ لیبرتی مورد حمله موشکی قرار میگیرد آیا محکومیتها و بیانیه های  شخصیتها چاره ساز و دوای درد است . چرا رهبران  مجاهدین به فکر چاره و تدبیر نیستند چرا فرقه رجوی  بجای ولخرجی های کلان برای مصاحبه چند سناتور از رده خارج شده و بی مصرف,  انرژی لازم را صرف خروج اعضا از عراق نمیکنند . بنا به تبلیغات مجاهدین دولت عراق دست نشانده دولت ایران است ,نیروی قدس ایران در عراق نفوذ و کنترل دارد همین دلیل کافی است تا فرقه رجوی حتی اگر با پای پیاده هم شده نیروهایش را از عراق خارج کند. حال سماجت رجوی برای ماندن در عراق برای چیست .  اگر عراق جای ماندن بود پس چرا مریم و مسعود رجوی با چراغ خاموش خودشان اول ازعراق فرار کرده اند . رجوی خودش خوب میداند استراتژی جنگ آزادیبخش شکست خورده است  و آنها زائیده جنگ ایران و عراق بوده اند و با پایان جنگ ایران و عراق ادامه حضور این فرقه در عراق بی معنی است و حال قربانی دادن به هر بهانه ای در عراق بی معنی تر.

فکر میکنم باید حامیان این فرقه در خارج از کشور رهبران فرقه رجوی را زیر فشار بگذارند تا زمینه خروج سریعتر این نیروها از عراق فراهم شود ما و آنها به اندازه کافی شنیده ایم که نیروها در عراق در شرایط بد هستند آب ندارند برق ندارند دارو ندارند غذا ندارند نیروهای عراقی اذیت میکنند و هزاران هزار کم و کاستی دیگر. 

حامیان این فرقه باید از رهبری سئوال کنند چرا باید نیروها در عراق بمانند آنها چه دلیل قانع کننده ای بر نگهداشتن نیروها در عراق دارند اگر گروه تروریستی جیش المختار در این حمله موشکی مقصر و گناهکار است گناه مسعود رجوی کمتر از گروه جیش المختار نیست .

بعد از حمله موشکی و تروریستی به کمپ لیبرتی تمامی سایتهای فرقه رجوی گویا مترصد فرصتی بودند که خوراک تبلیغاتی داشته باشد برای سایتهای فرقه رجوی  جان نیروها ارزش ندارد آنها بجای اینکه  دنبال مقصر و گناهکاراصلی  باشند دنبال مظلوم نمائی هستند تا نظر حمایت این شخصیت و آن شخصیت را جلب کنند برای خواننده مطالب سایتهای فرقه رجوی چیزی که گم است ارزش جان انسانها ست  و چیزی که پر رنگ بیانیه و پیام و اعلام محکومیت . در حالیکه هر ایرانی غیر سیاسی هم خوب میفهمد که بسیاری از بیانیه ها و پیامهای دروغین است و بنابه شرایط امنیتی در ایران مثلا انجمن دانشجویان مسلمان دانشگاه های تهران یا جمعی از دانشجویان دانشگاه قم به این راحتی نمیتوانند بیانیه و پیام بدهند . 

ذیلا به گوشه ای از سرتیترهای سایت آفتابکاران نگاه کنید :

الیوت انگل حمله به کمپ لیبرتی در عراق را محکوم می‌کند…

پیام جمعی از خانواده‌های شهیدان مجاهد در غرب کشور در محکومیت حمله به لیبرتی…

بیانیه جمعی از دانشجویان دانشگاه قم در محکومیت حمله به ساکنان بی‌دفاع لیبرتی…

اطلاعیه مادران شهدای مجاهد خلق در محکومیت حمله جنایت‌کارانه به کمپ لیبرتی…

انجمن دانشجویان مسلمان دانشگاه‌های تهران حمله به لیبرتی را محکوم می‌کند…

بیانیه پلوسی رهبر دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا حمله موشکی به لیبرتی را محکوم کرد…. 

بیانیه سناتور جان مک کین در مورد حمله به کمپ لیبرتی…..

بیانیه عفو بین الملل : حمله موشکی به کمپ لیبرتی جنایتی شینع و بیرحمانه 30 اکتبر  

من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد تنها  یک خواهش از رهبران مجاهدین دارم و آن اینکه برای تضمین حفظ جان نیروها در عراق و جلوگیری از تکرار خونریزی و قتل و کشتار مجدد  تمام همت خود را صرف خروج  نیروها از عراق بکنند والله همه ما درسمان را خوب ازبرشدیم که عراق گرم  است نیروهای مالکی بد هستند و کمپ لیبرتی در محاصره غیر انسانی است والله همه ما خوب میدانیم تنها راه نجات نیروها خروج سریع از عراق جنگ زده  است حتی آوارگان عراق و سوریه هم خوب میدانند که عراق جای ماندن نیست آنها  این را با گوشت و پوست تجربه و لمس کرده اند لذا  حتی با پای پیاده هم شده عراق را ترک میکنند و یک دقیقه حاضر نیستند در عراق بمانند آیا باید پذیرفت رهبران مجاهدین از درک این موضوع عاجز هستند .

 البته من بخوبی میدانم مسعود و مریم رجوی پیشتر از همه این موضوع را میدانستند که عراق جای ماندن نیست و بخاطر این چراغ را خاموش کردن و فرار کردند . و حال از قربانی شدن نیروها در عراق بیش از هرکس دیگر خوشحال هستند چون خوراک تبلیغاتی برای مظلوم نمائی پیدا کرده اند .  

میر باقر صداقی سوئیس 

02.11.2015

حمله و هجوم موشکی به کمپ لیبرتی محکوم است

سید امیر موثقی، کانون آوا، دوم نوامبر 2015
لینک به منبع

کسانی که امروزویا قبل تر در کمپ های مختلف فرقه رجوی در عراق کشته و مجروح شده‌اند فقط و فقط به خاطر شخصیت‌طلبی مسعود و مریم رجوی میباشند. براستی کجاست آن شیرهمیشه بیدارکه نعره کشان و هول هوله زن بر طبل جنگ میکوبید وهمه را برای رسیدن به قدرت به کشتن میداد؟ کجاست آن سفله حرام زاده که مانع از خروج نیرو ها ازعراق بعد از حکومت صدام می‌شد؟ امروز تعدادی دیگر کشته شدند مسعود رجوی خم بر آبرو نیاورد و مریم هم بزک کرده بر پشت تریبون حاضرشد و شروع به هوارهوار کردن کرده و بر سر لاشه های مجاهدان فریاد انتقام خواهی سر میدهد و از پشت دیوار های حفاظت شده سیمانی و گوشتی و با هزاران کیلو متر فاصله رژیم ایران را تهدید به مرگ می کند. آری باید به مهدی ابریشم چی گفت ای خاک بر سر مزدور و فاسدت کنند. برادرت به خاطر خوش گذرانی های تو با مریم در خارجه در عراق تیکه تیکه شد و تو هم چنان با مریم حال می‌کنی. ای وای بر شما سنگدلان! حسین ابریشمچی عملیات جاری کرد و تو انقلاب مریم شیرجه زد و تو مزدور از عراق فرار کردی و گند زدی به خودت و مریم و انگشت نمای خاص و عام شدی. براستی باید چه کسی پاسخ گوی این کشتار های لیبرتی باشد رژیم ایران ویا شیعه‌های عراقی که تا بن استخوان تشنه به خون مجاهدین هستند که سالیان سال در عراق زمان حکومت صدام توسط نیروهای مجاهدین کشته میشدند و زیر تانک های شما له میشدند. من بعنوان یک جدا شده از فرقه رجوی و بعنوان یک فعال حقوق بشر در کشور آلمان حمله به کمپ لیبرتی را محکوم می‌کنم و مسئول همه این جنایتها را هم مسعود و مریم رجوی میدانم و باید در دادگاه جنایت کاران در حقوق بشر محاکمه و به سزای اعمال پست خود برسند .

سید امیر موثقی

آلمان کلن

نگرانی خانواده‌ها را درک کنید

احمد هاجری، ایران فانوس، دوم نوامبر 2015
لینک به منبع

تاخیر در پیگیری وضعیت و انتقال افراد مقیم در کمپ ترانزیت لیبرتی از سوی سران فرقه مجاهدین خلق که خود حاضر به اقامت در کانونهای جنگ و بهران نیستند، سبب شده خواسته قلبی این سران که همان کشته شدن این پناهجویان است برآورده شود. سران این فرقه با بهانه‌های مختلف و کارشکنی در روند همه ی پیشنهادهای ارائه شده نه تنها در پروسه پناهندگی بلکه مانعی بزرگ در انتقال سریع نفرات ساکن در کمپ لیبرتی به کشور ثالث بوده و مقدمات کشته شدن این افراد را با لجبازی و حماقت خود فراهم میکنند. مرگ این نفرات برای رهبری فرقه نه تنها نگران کننده نیست، بلکه میل و رضایت قلبی این سران را با اصرار بر مواضع یکنواخت و تکراریشان در برخورد با این حوادث به نمایش میگذارد. بعد از گذشت چند روز از وقوع حادثه و بر جا گذاشتن تعدادی کشته و مجروح، هنوز وضعیت مجروحین این حادثه برای خانواده هایی که اخبار را دنبال می کنند، نامشخص بوده و اسامی این افراد برای اطلاع بیشتر منتشر نشده است. با توجه به اینکه در بین کشته شدگان دو نفر مجهول الهویه وجود دارد، این خود اسباب نگرانی دیگر خانواده‌ها را فراهم نموده که تا زمان مشخص شدن وضعیت و شناسایی این نگرانی پا برجاست. لذا ما خانواده‌های اسرای در بند فرقه رجوی، جهت اطلاع از صحت و سلامت بستگانمان در کمپ لیبرتی، درخواست انتشار لیست زخمیها و دیگر پناهجویان مقیم در کمپ ترانزیت لیبرتی را از سازمانها و مجامع بین المللی خواستاریم. باشد تا با برآورده کردن این درخواست، اسباب خوشحالی خانواده ها فراهم شود.

با تشکر احمدهاجری

رونوشت:

کمیساریای عالی پناهندگان

صلیب سرخ جهانی

دیدبان حقوق بشر

عفو بین الملل

سازمان ملل متحد و شورای امنیت

“پایان”

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21625

نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی ام اکتبر ۲۰۱۵:…  بنا بر خبرهائی که در سایتهای مختلف خبری پخش شده ۲۳ عضوء نگون بخت در اثر این حمله موشکی کشته شده اند که درمیان لیست کشته شده ها یک زندانبان و شکنجه گر سابق فرقه رجوی بنام حسین ابریشمچی معروف به حسین ابر دیده می شود . به نظر تاریخ مصرف این شکنجه گربرای رجوی تمام شده بود و می بایست برای سناریو خونین رجوی جنایتکار …

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

لینک به منبع

نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

اول شب خبر حمله موشکی به اردوگاه لیبرتی که باید ان را به حق اسارتگاه فرقه رجوی جنایتکار نامید و کشته شدن اعضاء نگون بختی که در اسارت ذهنی و جسمی رجوی جنایتکار هستند با عث تاسف و نگرانی خانواده ها و دوستان ؛ اشنایان و… اعضاء نگون بخت فرقه رجوی شد .

این حمله به قرارگاه لیبرتی از طرف هر کسی باشد محکوم است. البته حمله مشکوک در زمانی رخ می دهد که سرعت خروج اعضاء نگون بخت از عراق به سمت آلبانی در ۲ ماه گذشته شتاب گرفته بود ولی یکباره همچین حمله ای صورت می گیرد !

ـ چرا می گویم نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد ؟

ــ فرقه رجوی جنایتکار با ۲ هدف مشخص دست به سناریو خونین زده .

یکم ــ برای جلو گیری از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی که خواهان ملاقات با عزیزان خود بودند .

رجوی با اجرائی کردن این سناریو خونین می خواهد جلو حضور خانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی بگیرد و به ادعاهای سخیفانه خود که گویا پدران ؛ مادران پیر وزارت اطلاعاتی و نیروهای سپاه قدس هستند .

دوم ــ بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی بعد از خروج نزدیک به ۱۵۰ عضوء فرقه رجوی در ۲ ماه گذشته از عراق به سوی البانی درون تشکیلات اکثر اعضاء باقیمانده در لیبرتی سر اینکه چرا انها در لیست خروج از عراق نبوده اند با سران فرقه مشگل داشتند بنابر این شخص رجوی جنایتکار و مریم قجر برای خاموش کردن اعتراضات اعضاء نگون بخت به یک سناریو خونین نیاز فوری داشتند تا اعضاء نگون بختی که در عراق در اسارت سران فرقه رجوی می باشند توان اعتراض نداشته باشند و نهایت همین سناریو هم عملی شد .

مریم قجر وشیاد خانه شورای دست ساز رجوی طی اطلاعیه هائی مدعی شده اند موشکهای شلیک شده به کمپ لیبرتی :

موشکهای ۱۲۲میلی‌متری کاتیوشا و همچنین موشکهایی که از روی مدل موشکهای ان.بی‌۲۴ روسی ساخته شده است و رژیم بر آن نام فلق گذاشته است، در شمار موشکهای شلیک شده امشب به کمپ لیبرتی هستند.

ــ به راستی چه کسی می تواند در هوا انهم در شب نوع موشک و کشور سازنده موشک را مشخص کند؟

ــ چرا این موشکها فقط به محل استقرار اعضاء نگون بخت اصابت می کند و هیچ وقت در ان محدوده کوچک به مقر سران فرقه که کنترل اعضاء اسیر را در درست دارند اصابت نمی کند ؟

ــ ایا بر روی موشکهای شلیک شده نوشته شده مخصوص اعضاء نگون بخت فرقه رجوی و یا در حافظه موشکها نام نا مبارک عباس داوری معروف به جاسوس الدوله ؛ احمد واقف ؛ زهره اخیانی و دیگر سران فرقه ثبت شده تا به محل استقرار انها اصابت نکند !!!

بنا بر خبرهائی که در سایتهای مختلف خبری پخش شده ۲۳ عضوء نگون بخت در اثر این حمله موشکی کشته شده اند که درمیان لیست کشته شده ها یک زندانبان و شکنجه گر سابق فرقه رجوی بنام حسین ابریشمچی معروف به حسین ابر دیده می شود .

به نظر تاریخ مصرف این شکنجه گربرای رجوی تمام شده بود و می بایست برای سناریو خونین رجوی جنایتکار قربانی می شد تا ادعاهای مریم قجر در اور سوراواز که گویا عوامل رژیم ایران به لیبرتی موشک شلیک کرده اند رنگ و بوی واقعی به خود بگیرد .

اما با مشاهده واقعیتها می توان گفت سناریو شلیک موشک به مقر اعضاء نگون بخت در عراق توسط مریم قجر و ابریشمچی و … طرح ریزی می شود و توسط افراد و دارو دسته جنایتکاران فراری مثل طا رق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث اجرا می شود تا رجوی بتواند با به کشتن دادن اعضاء نگون بخت چند صباحی با اویزان کردن قاب عکس کشته های نگون بخت بر روی دیوارهای ویلای اوور سوراواز برای برای دستگاه تبلیغاتی منگولش خوراک تبلیغاتی درست کند و در داخل تشکیلات هم هرعضوی اعتراض کرد به بهانه کشته شدن اعضاء سرکوب شود .

البته کشته شدن اعضاء نگون بخت باعث تاسف هست ولی امیدوارم این حادثه باعث خیر شود وباقی مانده اعضاء نگون بخت هر چه زودتر به کشورهای امن منتقل شوند تا جلو کشته شدنشان گرفته شود و رجوی جنایتکار نتواند از باقی اعضاء بعنوان گوشت دم توپ استفاده کند .

ضمن تسلیت به خانواده های اعضاء نگون بخت کشته شده در کمپ لیبرتی به انها می گویم قاتل فرزندان شما رجوی جنایتکار و مریم قجر که در ویلاهای اوور سوراواز نشسته و برای اهداف کثیف خود فرزندان وعزیزان شما را به کشتن داد و لا غیر .

پاریس : محمد رزاقی

(یکی از آخرین عکس های دجال رجوی قبل از فرار)
کارشناس وزارت اطلاعات: ماجرای انقلاب طلاق/ رجوی در اروپا ولی بالاجبار مخفی است

(رجوی در آخرین وداع با طوطی اش)
استراتژی که در عراق جا ماند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21020

رو نمائی از یک زن داعشی( مهوش سپهری ) در اوور سوراواز توسط مریم قجر !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیستم سپتامبر ۲۰۱۵:…  مهوش سپهری با اینکه خود ملیت کرد داشت اما در سال ۱۹۹۱ در خدمت رجوی به صدام ملعون بیشترین کرد کشی توسط یگانهای تحت فرماندهی این زن جنایتکار صورت گرفت و به همین خاطر از ان عملیات به بعد مورد توجه ویژه مسعود رجوی و مریم قجر قرار گرفت . با سر کار امدن مهوش سپهری جنایتکار اولین کار که بسرعت شروع شد تشکیل تیمهای …

 مهوش سپهری (نسرین) زندانبان مجاهدین خلق و قاتل نسرین احمدی

افشای مزدوران و شکنجه گران مخابرات صدام، سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی

لینک به منبع

رو نمائی از یک زن داعشی( مهوش سپهری ) در اوور سوراواز توسط مریم قجر !

بعد از ۱۲ سال خزیدن رجوی جنایتکار به سوراخ موش انهم از ترس محاکمه و برای فرار از جوابگوئی به قربانیان ایرانی ؛ عراقی , اعضاهایی که به دستور شخص رجوی و مریم قجر برای زندانی و شکنجه کردن حکم صادر کردند و چند عضوء ناراضی در زیز شکنجه های وحشیانه شکنجه گران رجوی جان باختند ( مثل ـ قربانعلی ترابی ـ پرویز احمدی ــ جلیل بزرگمهر ـ و…بعد از ان رجوی جنایتکار و مریم قحر مریم قجر تصمیم می گیرد یکی از بد نامترین زنان رجوی را که بنام اصلی( مهوش سپهری) و در تشکیلات درونی فرقه رجوی با نام مستعارنسرین معروف بود! اما در بین اعضاء فرقه به جلاد خلق کرد معروف بود از طرف رجوی و مریم قجر بعنوان همردیف مسئول اول انتخاب شود تا بتواند شدت سرکوب و حفقان در درون مناسبات هر چه بیشتر؛ بیشتر کند و با سر کار امدن مهوش سپهری افزایش ساعات کاری اعضاء فشارهای روحی و روانی با نشستهای مختلفی ومدعی بود که حق و حقوق رهبری ( مسعود رجوی و مریم قجر ) با فشارهای کاری و درست کردن ضابطه های تشکیلاتی ان حق رهبری را از گلوی اعضاء نگون بخت بیرون بکشد !

مهوش سپهری با اینکه خود ملیت کرد داشت اما در سال ۱۹۹۱ در خدمت رجوی به صدام ملعون بیشترین کرد کشی توسط یگانهای تحت فرماندهی این زن جنایتکار صورت گرفت و به همین خاطر از ان عملیات به بعد مورد توجه ویژه مسعود رجوی و مریم قجر قرار گرفت .

با سر کار امدن مهوش سپهری جنایتکار اولین کار که بسرعت شروع شد تشکیل تیمهای تروریستی و اعزام ان به داخل ایران برای زدن خمپاره به مراکز دولتی و ترور شخصیتهای سیاسی و نظامی ایرانی ! یعنی انتخاب سوژه از طرف مسعود رجوی و مریم قجر به مهوش سپهری ابلاغ می شد .

سپس مهوش سپهری این عملیات تروریستی را به یکی از قرارگاههای عملیاتی ابلاغ می کرد و فرمانده ان قرارگاه تیم عملیاتی انتخاب و به مهوش سپهری معرفی می کرد می کرد و بعد موافقت مهوش سپهری می بایست تیمهای عملیاتی از طرف مسعود رجوی و مریم قجر هم اکی می شدند تا کار اماده سازی ترور بر حسب موقعیت طرح ریزی و تمرینها شروع می شد و هم زمان امکانات عادی سازی برای افراد و کار انتقال سلاح و مهمات هم فراهم می شد و عبور دادن تیمهای عملیاتی زیر نظر افسران استخفاراتی عراق و رابطین فرقه رجوی با سیستم اطلاعاتی عراق از مرز صورت می گرفت .

به دستور شخص رجوی جنایتکار و مریم قجر چند عملیات حساس باید صورت می گرفت که یکی از انها سفارش مخصوص ضدام بود ورجوی باید ان را از طریق تیمهای تروریستی اش عملی می کرد به هیمن خاطر مهوش سپهری شخصآ رهسپارقرارگاهی که می بایست ان عملیات سفارشی را انجام بدهند می شد و در ان مقر مستقر می شد وقبل از خروج تیمهای تروریستی با انها دیدار و نشست برگزار می کرد و ازلحظه خروج تیمهای تروریستی از ازدوگاه تا خارج شدن از خاک عراق و رسیدن به محل ترور همه را بصورت مستقیم توسط بی سیم ؛ سیستم ارتباطی ثریا به دقت دنبال و کنترل می کرد .

زمانی که تیم تروریستی به محل اجراء عملیات می رسیدند مهوش شپری دستور شکلیک و اجراء عملیات از طریق تلفنهای ثریا که قابل رد گیری نبودند صادر می کرد البته در عملیاتهای سفارشی نه همه عملیاتها.

ـــ زدن خمپاره به دفتر تشخیص مصلحت ( توسط ۲ تروریست اعزامی از عراق اردوگاه جلولا ؛ که به نام قرارگاه عملیاتی انزلی شناخته می شد بنامهای اسد ــ ش( فرمانده ) ــ رضا ـ ح عضو تیم ) این عملیات تروریستی از طرف فرقه رجوی در ۷ فووریه ۲۰۰۰صورت گرفت که بعدآ معلوم شد مردم عادی زخمی و ضرر و زیان دیده اند .

البته تیمهای تروریستی با فریب و پرداخت هزاران دلاراز خانواده های خود برای پیشبرد طرحهای تروریتسی خود بعنوان ملع اجتماعی استفاده می کردند !

بطور مثال خبر دقیق و موثق اینکه اسد ـ ش از لحظه ورود به تهران در خانه یکی از بستگان (…. ) خود مستقر می شود و از امکانات انها برای شناسائی ؛ عادیسازی استفاده می کند و حتا از انها برای خارج شدن از محل و دایره حفاظتی استفاده می کند !

ـــ همین تیم تروریستی قبل از ان هم یک عملیات تروریستی به تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۷۷انجام داده بودند با شلیک آرپی چی ۱۸ از پشت موتور به وزارت اطلاعات که توسط همین اکیپ تروریستی ( اسد ـ ش*** و رضا ـ ح صورت گرفته بود .

بنا بر اطلاعات موثق تروریست فرقه رجوی اسد ـ ش هم اکنون مقیم المان می باشد اما بیشتر در اوور سوراواز کنار دست مریم قجر مستقر می باشد تا هر زمان نیاز شد برای ترور جدا شده ها استفاده کنند و البته چند بار هم برای ترور جدا شده ها توسط مریم قجر به خیابانهای پاریس اعزام شده .

در این عملیات تروریستی هم یکی از نزدیکان ( …. ) سیروس وفا که از اعضاء فرقه می باشد نقش پشتیبان ودیدبانی ؛ راهنمائی در خیابان و .. این تیم تروریستی بعهده داشت وقرار بود اگر تیم مورد تعقیب قرار گرفت ( … ) سیروس وفا باید با ماشین تصادف ساختگی درست می کرده تا تیم تروریستی بتواند از صحنه فرار کند و…..

ترور جنایتکارانه سرتیپ صیاد شیرازی به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر در دستور کار قرار گرفت و مهوش سپهری از طرف رجوی جنایتکار مسئول و فرمانده این عملیات جنایتکارانه انتخاب شد .

دقیقآ بیاد دارم چند روز بعد عید سال ۷۸ بود مهوش سپهری همراه تیم حفاظتی وارد قرارگاه انزلی شد و یکساعت نگذشته بود که یک سرهنگ عراقی و یک سرگرد عراقی با کلی نقشه در درست وارد ساختمانی شدند که مهوش سپهری در ان مستقر شده بود حدود ۴ ساعت در ان محل بودند و عصر خارج شدند .

مهوش سپهری امد سمت بیمارستان عراقی ها که خالی بود و برای اموزش تیمهایی که برای عملیات داخل ایران می خواستند اعزام شوند مورد استفاده قرار می گرفت .

قبل از اینکه مهوش سپهری وارد حیاط بیمارستان شود ۳ عضو سازمان که در برای عملیات انتخاب شده بودند دم درب به خط شدند و مژگان پارسائی ؛ علی اکبر انبازبا نام مستعار یوسف و افشین علوی که هم اکنون بعنوان یکی از سخنگویان فرقه رجوی مقیم اوور سوراواز فرانسه می باشد هم در کنارشان ایستاده بودند نفرات تیم عبارت بودند :

۱ــ کمال موسوی همسر سابق خانم مرجان ملک ***

۲ ــ اسدالله ــ البته این اسم واقعی ان فرد نمی باشد و نا گفته نماند این فرد تمام شناسائی را انجام داده و حتا خیابان به خیابان از تهران و مراکز حساس فیلم برداری کردهو در اختیار فرقه گذاشته بود وسیستم اموزشی سران فرقه هر کس را می خواست به داخل ایران برای عملیات تروریستی بفرستداز این نوارها برای اشنا کردن تیمها با محیط و محلات تهران و حتا محلی که باید مورد سوء قصد قرار بگیره اشنا می کردند .

۳ ـ علی نادری که بعنوان راه بلد از وی در منطقه ایلام برای عبور تیم عملیاتی ترور صیاد شیرازی استفاده کردند .

**** کمال موسوی بعد از سقوط رژیم صدام ملعون از طریق رادیو خبردار می شود بر خلاق ادعاهای سران فرقه که گویا مرجان با خوردن قرص و درگیر شدن کدر زمان بر گشت عملیات کشته شده با خبر می شود هنوز مرجان زنده هست و در نزدیکی مرز قصر شیرین اقدام به فرار می کند ولی تیمهای حذفی به فرماندهی افشین ابراهیمی وی را تعقیب و نرسیده به قصر شیرین در کوههای دارووشکه از پشت به رگبار می بنند و کمال موسوی درجا کشته می شود .

ــاعزام تیمهای تروریستی به دستور رجوی و مریم قجر به فرماندهی و زیز نظر مستقیم مهوش سپهری برای خمپاره زدن به پایگاه موشکی کرمانشاه .

عملیات تروریستی حمپاره زدن در کرمانشاه به فرماندهی مستقیم مهوش سپهری و توسط تیم سیروس اسدی صورت گرفت و به گفته خود سیروس که عملیات انجام داده بود خواست شخصی رجوی و مریم قجر بود که مقر موشکی نزدیک کرمانشاه خمپاره زده شود و به همین خاطر مهوش سپهری شخصا برای اعزام تیم تروریستی به قرارگاه جلولا امد و ۲ روز در قرارگاه جلولا ماند تا عملیات تروریستی صورت بگیرد و بعد اینکه خبر انجام علیات گرفت قرارگاه به سمت مقر شخصی رجوی و مریم قجر ترک کرد .

چند ماه بعد سیروس اسدی و یک فرد جدید الورود بنام احمد توسط مهوش سپهری برای خمپاره زدن در کرمانشاه اعزام می شوند که در نزدیکی قصر شیرین این تیم لو می رود و در یک درگیری هم سیروس اسدی هم احمد که فرد جدیدی بود کشته می شوند !

البته اینها نمونه هائی از جنایات این زن ( مهوش سپهری ) بود بر علیه ملت ایران و دهها عضوء نگون بخت که برای عملیات تروریستی از قرارگاههای مختلفی که صدام ملعون به رجوی جنایتکار هدیه کرده بود اعزام می شدند .

در مناسبات تشکیلاتی هم مهوش سپهری جزو زنان بد نام بود .

مهوش سپهری وقتی درسلسله مراتب تشکیلاتی به رده شورای رهبری دست سازرجوی رسید از همان روز اول با بد دهنی و با برگزاری نشستهای طولانی لمپنیزمی که در هیچ چاله میدانی پیدا نمی شد را جزو فرهنگ و گفتار و رفتار انقلابی و مجاهدی بنیانگذاری کرد .

البته اکی پیش بردن این خط و خطوط ؛ گفتار کثیف را مستقیم از شخص رجوی و مریم قجر گرفته بود !

دقیقآ یادم سال ۷۷در اردوگاه باقر زاده مریم قجر می خواست نشستهای درونی شروع کند که یکی از اعضاء نگون بخت به این شیوه برخورد و فحش دادنها اعتراض کرد و مریم قجر با یک حالت خنده گفت من گفته ام از این به بعد هر چه به دهن مسئولینتان می رسد به شما نرینه های وحشی بگویند !

از زمانی که مهوش سپهری نشستهای درونی هدایت می کرد کلمات چاله میدانی مثل نقل و نبات در دهان همه جاری می شد مثلا به یکی می خواستند انتقاد کنند با این کلمات شروع می شد :

بی شرف ـ بی ناموس ـ بی غیرت ـ پاسدار ـ نفوذی ــ اطلاعاتی ـ تن لش ـ مادر به خطا ( مادد قهبه ) ـ بچه سر راهی ـ بز دل ـ ترسو ـ مفت خور ـ تن پرور ـ زالو ـ خوک کثیف ؛ بی پدر؛ حرامزاده ـ قورمساق ـ فاسد الاخلاق و….

از دیگر جنایات مهوش سپهری این که به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر ؛ مهوش سپهری برای هر قرارگاهی ۲ تا ۳ تیم حذفی درست کرده بود !

این تیمها مستقیم یا از مهوش سپهری دستور می گرفتند و یا مهوش سپهری دسورات لازم به فرمانده قرارگاه مربوطه می داد و تیمهای حذفی دست بکار می شدند .

تیمهای حذفی ۲ مسئولیت اساسی داشتند :

۱ــ سر به نیست کردن فرد ناراضی در همان داخل قرارگاههائی که حضور داشتند !

۲ــ بردن عضوء ناراضی به مرز ایران ؛ عراق و رها کردن در میدان مین و بستن به رگبار از پشت که نفر یا کشته یا زخمی شود نهایت در همان میدان مین زمین گیر شده کشته شود و یا اینکه به صدای شلیک پاسگاههای مرزی ایان هم جواب بدهند و فکر کنند تیم تروریستی می خواهد وارد ایران شود انها هم با شلیک باعث مرگ ویا زخمی شدن عضو ناراضی شوند .

البته بصورت مختصر اشاره کنم در بین اعضاء نگون بخت کسانی بودند که حاضر به ماندن در تشکیلات فرقه گرایانه رجوی نبودند و از انجا که رجوی خروج ممنوع اعلام کرده بود و هیچ کسی را حتا تحویل مقامات سازمانهای بین المللی مثل صلیب سرخ یا یو ان اچ سی ار که ارگان پناهنده پذیر بود هم نمی داد افرادی که می خواستند جدا شوند به دستور شخص رجوی و زیر نظر مهوش سپهری با همان تیمهای حذفی به میدان ایران و عراق می فرستادند .

از قرارگاه جلولا تا انجا که من اطلاع دارم توسط تیمهای خذفی به میدان مین ایران عراق فرستاده شده اند :

ـــ محمد رضا پیر نظری

ــ عبدلله نیک بخت تبریزی ( این فرد موقعی که می بیند تیمهای حذفی سلاحها را به سمت او گرفته اند از ترس دوباره به سمت عراق بر می گردد اما بار دیگر سعی می کنند او را که شنا بلد نبود به استخر می برند و به نقطه عمیق استخر حل میدهند تا وانمود کنند شنا بلد نبوده غرق شده که یکی از بچه ها نجا تش می دهد .

ـــ اصغر امینی در جلولا در تعمیرگاه یکی از قرارگاهها کار می کرده که به دستور شخص مهوش سپهری اعضاء تیم حذفی ان را به میدان ایران و عراق می برند و در انجا رها می کنند .

ــ علیرضا میر عسگری در بصره از طریق رود شط توسط تیمهای خذفی به سمت ایران فرستاده می شود و از پشت به رگبار بسته می شد و حتا توسط گلوله هایی که تیمهای حذفی شلیک می کنند زخمی می شود نهایت با همان وضعیت زخمی از طرف سربازان ایرانی نجات پیدا می کند .

تصفیه اعضاء ناراضی به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر به فرماندهی مهوش سپهری !

به مهوش سپهری از طرف شخص مسعود رجوی و مریم قجر ماموریت داده می شود تا اعضاء ناراضی را از درون تشکیلات تصفیه و در اردوگاه بد نام اشرف زندانی کنند .

مهوش سپهری فرماندهی و هدایت تصفیه اعضاء ناراضی را با رفتن به هر قرارگاه بصورت مستقیم و با صحبت و برخورد مستقیم با افراد ناراضی انهم با فحش و کتک زدن وارد کردن فشارهای روحی و جسمی برای تسلیم اعضاء ناراضی پیش می بردی البته نا گفته نماند مهوش سپهری می تواند با برگزاری نشستهای طولانی و طاقت فرسا یک عده را تسلیم کند ولی نزدیک به ۵۰ نفر خواهان خروج ازتشکیلات می شوند که همه این افراد بلافاصله به دستور مهوش سپهری زندانی می شوند !

سپس توسط رابطین رجوی با زندان ابوغریب صدام که نادر رفیعی ( چند سال پیش فوت کرده ) و محمد مشیری با نام مستعار حمید ایرانیان که هم اکنون در اوج شیادی یک انجمن در المان دایر کرده که گویا برای برقراری دمکراسی در ایران فعالیت می کند ( البته فعالیت این جنایتکاران شکنجه و زندانی کردن ایرانیان بوده و من شخصا شاهد اعمال جنایتکارانه این فرد هستم و حاضر هستم در هر دادگاهی شهادت بدهم ) تمامی اعضاء ناراضی تحویل زندان بد نام ابوغریب صدام دادند تا اینکه در تیر ماه سال ۸۱ با نزدیک شدن جنگ در عراق طی یک تبادلی ۵۴ ایرانی که ۹۰ درصد انها اعضاء سابق و ناراضی فرقه رجوی بودند از مرز خسروی تحویل مقامات ایرانی داده شدند و عراقی ها هم ما به ازاء هر یک ۱۴ عراقی از ایرانی ها تحویل گرفته بودند .

اینها تنها گوشه هایی از جنایات مهوش سپهری با نام مستعار نسرین در تشکیلات فرقه رجوی جنایتکار بود و مطمئن هستم در هر قرارگاهی دست به جنایات وحشتناکی زده است .

اولا : از همه دوستانم خواهش می کنم هر چه از جنایات مهوش سپهری مطلع هستند حتما ان را به اطلاع افکار عمومی برسانند .

دومآ : از وکلای بین المللی ایرانی و یا اروپائی در خواست می کنم به ما کمک کنند تا پرونده جنایات و نقض حقوق بشری که از طرف این زن دیو صفت صورت گرفته در یک دادگاه عادلانه باز شود .

سومآ : به اطلاع مقامات سیاسی و امنیتی المان و فرانسه و کل اروپا می رسانم که مهوش سپهری با نام مستعار نسرین یکی از جنایتکارترین زنان می باشد و نباید اجازه بدهید فرقه جنایتکار رجوی از حقوق بشر و دمکراسی موجود در اروپا برای استقرار جنایتکاران سوء استفاده کنند باز تکرار می کنم فرقه رجوی هزار بار از داعش خطر ناک تر و شیاد تر …

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س