چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستان

چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستان

منصور براهویی - چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستانمنصور براهویی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و سوم می 2021:… من تا قبل از اینکه جدایی رسمی خودمرا از این فرقه اعلام کنم چندین بار به سرکردگان فرقه رجوی پیام دادم که من در ناحیه شکم دچار درد شدیدی شده ام تورو خدا به من کمک کنید از درد دارم میمیرم.  علی رغم خواهش های مستمر من از عبدالله تهرانچی و جواد خراسان نه تنها به من کمکی نکردند من را که نه سر پناهی داشتم ونه پشت پناهی و از شدت درد بخودم می پیچیدم به حال خود رها کردند. عبدالله تهرانچی ( عبدالله استواری ) به من پیام داد که این موضوع به ما هیچ رپطی ندارد و به ما مربوط نمیشود و خودت برو مشکلت را حل کن این در حالی بود که جواد خراسان یکی دیگر از شکنجه گران فرقه رجوی قول داده بود که همه مسائل ما راحل و فصل کند. چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستان 

منصور براهویی - چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستانهمچنان با همه توظئه های فرقه مجاهدین لبخند می زنیم

چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستان

منصور براهویی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 22.05.2021

با سلام به دوستان و همه هموطنان عزیز

منصور براهویی

آقای منصور براهویی

من منصور براهویی هستم که بدلیل مشکل سنگ صفرا با کمک دوستان توانستم بعد از دو سال که دوچار چنین مشکلی همراه با درد شدید و بی خوابی های مستمر اخیراً به یمن جوانمردی و فداکاریهای همه دوستان که خود آنها نیز

از بیماری رنج می برند در بیمارستان ننه ترزا در تیرانا، کشور آلبانی مورد عمل جراحی قرار بگیرم و از مرگ نجات پیدا کنم.!

لازم میدانم که جهت آگاهی شما دوستانکه ماهیت ضد بشری این فرقه جنایتکار که دم از حقوق بشر می زند مختصری بهاین موضوع بپردازم تا شما دوستان هم  بیشتر با ماهیت ضد بشری این فرقه جنایتکار آشنا شوید.

من تا قبل از اینکه جدایی رسمی خودمرا از این فرقه اعلام کنم چندین بار به سرکردگان فرقه رجوی پیام دادم که من در ناحیه شکم دچار درد شدیدی شده ام تورو خدا به من کمک کنید از درد دارم میمیرم.

علی رغم خواهش های مستمر من از عبدالله تهرانچی و جواد خراسان نه تنها به من کمکی نکردند من را که نه سر پناهی داشتم ونه پشت پناهی و از شدت درد بخودم می پیچیدم به حال خود رها کردند.

عبدالله تهرانچی به من پیام داد که این موضوع به ما هیچ رپطی ندارد و به ما مربوط نمیشود و خودت برو مشکلت را حل کن این در حالی بود که جواد خراسان یکی دیگر از شکنجه گران فرقه رجوی قول داده بود که همه مسائل ما راحل و فصل کند و لی همه آن قول‌های که داده بودند همه اش دروغی بیش نبود

چرا که فرقه مجاهدین خلق اهمیتی برای ما اسیران جنگی قایل نبود این در حالی بود که تمام مسائل پزشکی آقازاده‌ها ی خودشان را که از این فرقه جنایتکار جداشده بودند را بلافاصله حل و فصل می کردند و یا آنها را برای درمان بلافاصله به آلمان و فرانسه منتقل می کردند تا مورد درمان قرار بگیرند.

من که از شدت درد بیماری روز به روز به لحاظ جسمی ضعیف شده بودم و توانایی راه رفتن نداشتم خودم را به کافه ایرانیان رساندم و دوستان به محض اینکه من را دیدند واز وضعیت بیماری من با خبر شدند بسیاراز اینکه من را در این وضعیت به لحاظ جسمی دیدند به شدت ناراحت شدند.

کارت شناسایی جدید برای اتباع خارجی مستقر در آلبانی

این دوستان مهربان بلافاصله مراحل درمانی من را حل و فصل کردند تا من که در یک قدمی مرگ رسیده بودم به یومن جوانمردی تک تک دوستان و شخص آقای حسن حیرانی و دیگر دوستان از جمله رحمان محمدیان  و پرویز حیدر زاده و علی هاجری و حسن شهباز و رضا مرادی و رضا مزگی و باقر محمدی و مالک بیت مشعل و موسی  دامرودی وبه کوری چشم فرقه رجوی از مرگ نجات پیدا کردم و توانستم بعد از آزمایشات مختلف مورد عمل جراحی قرار بگیرم.

همین جا خاطر نشان کنم که دکتری که می خواست من را عمل کند بدلیل وضعیت جسمی که من داشتم بار اول حاضر نشد که من را عمل کند.

دکتر به آقای حسن حیرانی گفته بود که بدلیل اینکه دوست شما به لحاظ جسمی ضعیف شده است من می ترسم که اگر او را عمل کنم قلبش از کار بیفتد. ولی بعد از آزمایشات متعدد که مثبت بود تصمیم گرفته شد که من را عمل کند که عمل من با موفقیت انجام شد.

من ضمن قدردانی از همه دوستان که جوانمردی کردند و من را از مرگ نجات دادند از آنان بسیار سپاسگزارم.

بله دوستان این فرقه همانطور که بارها اعلام کرده آند به مرگ ما جدا شدگان راضی هستند این آن حقوق بشری است که سران فرقه از آن برای سواستفاده های تبلیغاتی و سیاسی از آن به دروغ حرف می زنند!

لینک به منبع

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

چگونه زنده ماندم ؟ نجات یافتن از مرگ با کمک دوستان 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ضوابط-کنترل-نیرو-در-فرقه-مجاهدین-خلق/

ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلق

منصور براهویی ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلقمنصور براهویی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و چهارم آوریل 2021:… یکی از ضوابط ورزش کردن دو نفره بود! فرماندهان فرقه رجوی بعد از اینکه تعداد زیادی از افراد فرار کردند و خودشان را به تیپ آمریکایها رساندند از ترس و وحشت برای جلوگیری از فرار افراد به تیپ آمریکایی‌ها که در اشرف مستقر بودند به بهانه های مختلف ضوابط ورزش فردی ممنوع  را به افراد ابلاغ کردند تا نفرات نتوانند فرار کنند و خودشان را از جهنمی که رجوی برایشان ساخته بود نجات دهند. یکی دیگر از ضوابط این بود که افراد بدون اجازه فرمانده قرارگاه حق خارج شدن از مقر را نداشتند . ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلق 

برده داری در آلبانی - منصور براهوییبرده داری در آلبانی – منصور براهویی تحت فشار فرقه مافیایی رجوی – از متهم کردن بی بی سی به مزدوری برای حکومت ایران تا متهم شدن به مزدوری برای حکومت ایران

ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلق – چگونه زنده ماندم

منصور براهویی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 23.04.2021

فرقه رجوی از ترس و وحشت برای اینکه ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلق افراد با هم رابطه نداشته باشند هربار به بهانه های مختلف ضوابط تعیین می کرد تا ازاین طریق جلو نفرات را بگیرد که نتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و از این طریق کنترل کامل افراد را بدست بگیرند.

در اینجا می خواهم به چند نمونه از این ضوابط جنایتکارانه فرقه رجوی اشاره مختصری بکنم.

یکی از ضوابط ورزش کردن دو نفره بود!

فرماندهان فرقه رجوی بعد از اینکه تعداد زیادی از افراد فرار کردند و خودشان را به تیپ آمریکایها رساندند از ترس و وحشت برای جلوگیری از فرار افراد به تیپ آمریکایی‌ها که در اشرف مستقر بودند به بهانه های مختلف ضوابط ورزش فردی ممنوع  را به افراد ابلاغ کردند تا نفرات نتوانند فرار کنند و خودشان را از جهنمی که رجوی برایشان ساخته بود نجات دهند.

یکی دیگر از ضوابط این بود که افراد بدون اجازه فرمانده قرارگاه حق خارج شدن از مقر را نداشتند درحالیکه فرماندهان مجاز بودند به هر کجا که دلشان می خواست تردد کنند اما افراد رده پایین حق و اجازه خروج را نداشتند و در محوطه محدود که فرماندهان فرقه رجوی برای آنها مشخص کرده بودند در زمانهایکه خودشان مشخص و بصلاح خودشان بود به افراد اجازه می‌دادند که تردد کنند.

یکی دیگر از ضوابط جنایتکارانه فرقه رجوی تحت پوشش ضابطه اجازه ندادن به افراد برای مراجعه به دکترهای متخصص عراقی بود که دولت عراق در کمپ لیبرتی برای درمان بیماران گذاشته بود فرقه رجوی بدلیل اجازه ندادن به افراد که نزده دکترهای عراقی بروند باعث مرگ افراد زیادی شد و با فریب کاری مدعی شده بود که دولت عراق اجازه دسترسی بیماران را برای درمان نمی دهد!  که تماماً دورغ بود.

هر کسی که در لیبرتی و اشرف جانش را از دست داد باعث مرگش خود فرقه رجوی بوده و هست.

چراکه من که خودم شاهد بودم که دکترهای عراقی چقدر انسانهای با شرفی بودند و با برخوردهای بسیار محترمانه و دلسوزانه با افراد که بیماربودند برخورد می کردند ولی فرقه رجوی سعی می کرد  که با دورغ و فریبکاری واقعیت ها را بپوشاند و مرگ افرادی که بیمار بودند که خود فرقه رجوی باعث مرگشان شده بود به گردن دولت عراق و دکترهای عراقی بیندازند در حالی که دولت عراق بهترین دکترهای متخصص را در اشرف و لیبرتی برای درمان مجاهدین گذاشته بود ولی فرقه رجوی که در فریبکاری لنگه ندارد انعکاس منفی می داد تا سواستفاده های سیاسی از مرگ افراد بی گناهی که خود فرقه رجوی باعث مرگشان شده بود؛ ببردو مرگ بیماران را بگردن دولت و دکترهای متخصص عراقی بیندازد.

ببینید که این جنایتکاران برای به قدرت رسیدن و حمایت سیاسی دست به چه جنایت ضد بشری می زنند!

مرگ مشکوک منصور کوفه ای و علی سالاری از جمله این جنایت‌ها ی این فرقه رجوی است.

رجوی و همسرش مریم خانم بارها در نشستها و پیام های که ارسال می کردند می گفتند برای رسیدن هدف؛ بردن مریم به تهران ( به قدرت رسیدن رجوی) شما باید بیشتر و بیشتر قیمت بدهید و از جان و زندگی و خانواده خودتان بزنید تا مریم  بشود رییس‌جمهور! اگر شما قیمت ندهید بدرد چه میخورید. و علنا می گفت تنها رسالت و ارزش شما فدا شدن در این راه است که در این صورت رستگار می شوید.

این ماهیت واقعی رجوی و مریم رجوی بوده و هست و تا همه افراد را بکشتن ندهند دست از این جنایت ضد بشری خودشان بر نخواهند داشت.

ضوابط کنترل نیرو در فرقه مجاهدین خلق – چگونه زنده ماندم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آقازاده-های-فرقه-رجوی/

آقازاده های فرقه رجوی

اشرف ابریشمچی آقازاده های فرقه رجویمنصور براهویی، نجات یافتگان در آلبانی، پانزدهم مارس 2021:… مریم و مسعود رجوی که هر کدامشان یک بچه داشتند، آنها غذایشان ویژه بود، در بهترین خانه ها با بهترین امکانات زندگی می کردند. همچنین فرزندان مسولین بالای سازمان از جمله عباس داوری با اسم مستعار رحمان، احمد واقف و سایر مسولین بالای فرقه رجوی در خانه های شیک و با بهترین امکانات زندگی می کردند و بهترین ماشین هارادر اختیار داشتند. اما طرف دیگر اسیران جنگی من و دوستانم بودیم که از هیچ حقی برخوردار که نبوده و از هیچ امکاناتی هم برخوردار نبودیم و حتی حق بیان کردن حقایق را نیز از ما گرفته بودند این در حالی بود که فرقه رجوی در برنامه دوازده ماده ای خود جهت ژست سیاسی و فریب افکار عمومی مدعی آزادی بیان برای همگان شده بود؛ ما این را بعینه  در عمل دیدیم و با گوشت وپوست لمس کردیم که همه چیز هایی که فرقه رجوی و شخص مسعود رجوی و مریم رجوی مدعی آن بودند  مزخرفاتی بیش نبودند. آقازاده های فرقه رجوی 

آقازاده های فرقه رجویفرزندان مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو

آقازاده های فرقه رجوی 

امکانات و پول در فرقه رجوی برای آقازاده ها

منصور براهویی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 14.03.2021

باسلام به دوستان گرامی؛.

من منصور براهویی هستم که اخیراً جدایی رسمی خودم را از فرقه رجوی اعلام نموده ام.

می خواهم به یکی دیگر از جنایت‌های فرقه رجوی جهت آگاهی شما دوستان گرامی اشاره مختصری کرده و آنچه در طول این سی سال مشاهده نموده ام را به عرض شما دوستان عزیز برسانم.

فرقه رجوی با فریبکاری در برنامه دوازده ماده ای شورای ملی ضد مردمی خود مدعی حقوق و برابری زن و مرد شده است! چیزیکه با آنچه من در طول مدت سی سال از نزدیک مشاهده کردم هیچ واقعیتی که ندارد هیچ همه این حرفها دروغی بیش نیست چراکه من که خودم از نزدیک شاهد نابرابر های زیادی در فرقه رجوی بودم هیچ وقت حقوق برابر در تشکیلات فرقه رجوی ندیده ام و هر چه مشاهده کردم نابرابر ی مطلق در فرقه رجوی بود وبس.

مریم و مسعود رجوی که هر کدامشان یک بچه داشتند، آنها غذایشان ویژه بود، در بهترین خانه ها با بهترین امکانات زندگی می کردند. همچنین فرزندان مسولین بالای سازمان از جمله عباس داوری با اسم مستعار رحمان، احمد واقف و سایر مسولین بالای فرقه رجوی در خانه های شیک و با بهترین امکانات زندگی می کردند و بهترین ماشین هارادر اختیار داشتند.

اما طرف دیگر اسیران جنگی من و دوستانم بودیم که از هیچ حقی برخوردار که نبوده و از هیچ امکاناتی هم برخوردار نبودیم و حتی حق بیان کردن حقایق را نیز از ما گرفته بودند این در حالی بود که فرقه رجوی در برنامه دوازده ماده ای خود جهت ژست سیاسی و فریب افکار عمومی مدعی آزادی بیان برای همگان شده بود؛ ما این را بعینه  در عمل دیدیم و با گوشت وپوست لمس کردیم که همه چیز هایی که فرقه رجوی و شخص مسعود رجوی و مریم رجوی مدعی آن بودند  مزخرفاتی بیش نبودند.

زمانیکه آقازاده‌های خودشان از فرقه جداشدند در همین کشور آلبانی همه امکانات و پول در اختیاراین آقازاده‌های خودشان قرار دادند و بعد هم آنها را به کشورهای اروپایی منتقل کردند و آنجا هم امکانات و پول بی حساب و کتاب(فراوان)سهم این آقازاده‌ها بود. همه مسایل آنها را حل و فصل کردند.

اما فرقه رجوی که در نوشتار مدعی حقوق برابر و برابری و حق مساوی برای همه  شده بود برای ما نه تنها کاری انجام نداد بلکه با توطئه و فریبکاری رابطه کمیساریا و رمسا را برای همیشه با ما قطع کردند! و بعد سر کرده فرقه مسعود رجوی و مریم رجوی پیام تبریک هم دادند و جشن هم گرفتند!

بله باند رجوی که با ما بپاس اینکه سی سال از عمر مان را برای خدمت به این فرقه جنایتکار از دست دادیم چنین کرد؛ مدعی آزادی بیان و حقوق برابر هم هستند!!!

باید بگویم که شما جنایتکاران هیچ وقت به حاکمیت نخواهید رسید.

برنامه ده ماده ای تان بدرد عمه تان می خورد چون  الان طرف حساب شما جنایتکاران، ما اسیران جنگی هستیم که خواب را ازچشم شما خواهیم گرفت. شما دیگر قادر نیستید مردم ایران را فریب بدهید.

تف برشما بی شرفهای کثافت که در حق ما اسیران جنگی چنین کردید.

وشماهموطنان و دوستان گرامی خارج کشور اگر تا الان شناختی از جنایت‌های فرقه رجوی نداشتید و فریب مزخرفات مریم رجوی را خوردید بعنوان  کسی که 30سال از نزدیک شاهد ترفندها و جنایت‌های این فرقه بودم، از شما میخواهم که این  فرقه جنایتکار و ضد بشر را بیشتر بشناسید و پول و امکانات خودتان را که با زحمت بدست می آورید به این فرقه بدنام ندهید.

آقازاده های فرقه رجوی

***

مصطفی رجوی، آقازاده های فرقه رجویزندگی اشرافی تحصیلی پسر مسعود رجوی در نروژ ، جوانان کمپ اشرف و آلبانی محروم از تحصیلات

همچنین: