کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلق

کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلق

کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلقخلیل انصاریان، نجات یافتگان در آلبانی، نوزدهم مارس 2021:…  مگر بارها در نشستهای مغزشویی اعلام نمی کردید هر کس نخواست در سازمان و تشکیلات بماند پس از طی کردن ریلهای قانونی ظرف دو هفته یا کمی بیشتر ما او را می فرستیم! مگر افراد ناراضی جزء یک زندگی آزاد وراحت و دور از تشکیلات مخوف چه می خواهند. بنابر این بیماری کرونا برای فرقه مثبت عمل کرده است چرا که به نفرات تا قبل از کرونا، با درخواستهای زیاد ونامه نگاری مستمر به بالا چند ساعتی اجازه خروج داده میشد، اما طی یکسال اخیر به هیچکس از اعضا حق رفتن به شهر و یا کوه رفتن را نداده اند. در این یکسال این موضوع منتفی شد وسران فرقه خرسند و خوشحال هستند ودست به دعا هستند که کرونا تمام نشود. کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلق 

کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلقفشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

خلیل انصاریان: فرقه مجاهدین خلق از کرونا هم برای سرکوب و کنترل نیرو کمک می گیرد

خلیل انصاریان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 19.03.2021

خلیل انصاریان

آقای خلیل انصاریان

مردم جهان ازبیماری کرونا رنج می برند وعزیزان خود را از دست داده اند.  امافرقه رجوی ازاین شرایط وبیماری برای زندان کردن اعضاء خود سوء استفاده می کند وبه بهانه کرونا به هیچکس اجازه خروج نمی دهد. بیش از یکسال است همه را زندانی کرده اند وتعدادی  که ناراضی هستند و درخواست خروج از تشکیلات مخوف رجوی کرده اند در قرنطینه زندانی شده اند. – به بهانه واهی – که ما تردد به بیرون نداریم نمی توانیم شما را به شهر ببریم بهمین دلیل شما باید در قرنطینه بمانید تا مسئله کرونا حل شود.!!!

البته باید یادآور شد که کرونا فقط برای اعضاء رده پایین است و مسئولین مسافرتهای اروپایی خود را دارند و کرونا برای برای آنها نیست.

راستی به زور واجبار نگه داشتن افراد در تشکیلات چه سودی برای فرقه دارد؟ و  نگه داشتن افراد مسئله دار و ناراضی چه چیزی را درمان می کند ؟

مگر بارها در نشستهای مغزشویی اعلام نمی کردید هر کس نخواست در سازمان و تشکیلات بماند پس از طی کردن ریلهای قانونی ظرف دو هفته یا کمی بیشتر ما او را می فرستیم!

مگر افراد ناراضی جزء یک زندگی آزاد وراحت و دور از تشکیلات مخوف چه می خواهند.

بنابر این بیماری کرونا برای فرقه مثبت عمل کرده است چرا که به نفرات تا قبل از کرونا، با درخواستهای زیاد ونامه نگاری مستمر به بالا چند ساعتی اجازه خروج داده میشد، اما طی یکسال اخیر به هیچکس از اعضا حق رفتن به شهر ویا کوه رفتن را نداده اند.

در این یکسال این موضوع منتفی شد وسران فرقه خرسند و خوشحال هستند ودست به دعا هستند که کرونا تمام نشود چونکه اعضا کمتر نسبت به دنیای بیرون آگاه می شوند و واقعیتهای زندگی اجتماعی در شهر برای آنها مکتوم خواهد ماند  و کسی به جدا شدن نمی اندیشد.

 با حقه بازی وشالان بازی افراد را به زندان انداخته اند ودم از آزادی مردم می زنند.

باید به فرقه گفت به اندازه یک ارزن به اعضاء خودت آزادی بده و ببین چه بلایی سر تشکیلات خواهد آمد وریزش نیرو بیش از نصف خواهد بود به امید آن روز که همه اسیران فرقه آزاد ورها شوند وبه آغوش گرم خانواده برگرددند .

لینک به منبع

کرونا بهانه سرکوب اسرا در فرقه مجاهدین خلق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشای-ماهیت-مجاهدین-خلق-و-وحشت-مریم-رجو/

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجوی

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجویخلیل انصاریان، نجات یافتگان در آلبانی، هفتم مارس 2021:… در لیبرتی هم کارمندان یونامی و کمیساریا را مزدور اطلاعات و مزدبگیر ایران خطاب می کردید و سوال اساسی این است که مگر تشکیلات مخوف وغیر انسانی رجوی اجازه میداد که فرد به تنهایی با ارگانهای رسمی سازمان ملل صحبت انفرادی داشته باشد؟ مگر ضابطه نگذاشته بودند که هیچ کس حق ارتباط با یونامی و کمیساریا را ندارد!! اما جالب اینجاست که در سرفصلها و در نشستهای پوشالی افراد را مخیر می کردند که متنی که از پیش دیکته را با خط خودش بنویسد که من ماندگار هستم و مجاهد لم یرتابوا هستم . بنابراین وای بحال کسی که صحبت از رفتن بکند از گفته اش باید ابراز پشیمانی بکند و در پیشگاه خدا استغفار بطلبد و توبه کند در غیر اینصورت در بیدادگاه های جمعی،  و با بد وبیراه گفتن به آن فرد  باید در پیشگاه رهبریتان توبه واز گفته اش پشیمان شود .  افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجوی 

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجویزوزه شغالان در آلبانی 

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجوی 

وحشت فرقه مجاهدین خلق از افشای ماهیت رجوی

خلیل انصاریان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 06.03.2021

در روزهای اخیر که اعضاء جدا شده از مجاهدین خلق شروع به افشاء ماهیت  کثیف فرقه رجوی را کرده اند، در تلافی فرقه هم دست بکار شده که از قافله عقب نماند و متن هایی از قبل دیکته شده را به اعضاء مستمری بگیران داده وبنام آنها درسایت به اصطلاح ایران افشاء گر منتشر می کند و یکسری اراجیف را سرهم بندی کرده ونفرات جدا شده را مزدور وزارت اطلاعات خطاب کرده است در قاموس لو رفته فرقه هر کس با مانیست وبرای ما جاسوسی وخبر چینی نکند  مزدور وزارت اطلاعات است وای از این شرمی و بی حیایی،

دقت کنید در متن نوشته شده بنام افراد اینچنین آمده است

[در ضمن اگر متوجه این بودید چرا در چراغ خاموش‌ها و اتمام‌حجت‌ها و ابلاغیه‌های تصفیه و اخراج از طرف سازمان دنبال زندگی خود نرفتید؟

چرا در لیبرتی که هرروز کمیساریا و یونامی بازدید می‌کردند و مصاحبه خصوصی داشتند و وعده اروپا می‌دادند دنبال آن اروپایی که بودید نرفتید؟

چرا به‌محض اینکه پایتان به اروپا (آلبانی ) باز شد نرفتید ؟

مجاهدین لدی‌الورود هرکس که به آلبانی آمد جلویش گذاشتند و مخیرش می‌کردند که اگر می‌خواهد دنبال زندگی‌اش برود و هرکس اصرار به مبارزه و ماندن در صفوف سازمان را دارد درخواست تجدید عضویت بنویسد. مگر شما ننوشتید؟]

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

باید به فرقه یاد آور شد مگر در چراغ خاموشهای سوری ، آیا به کسی اجازه خروج دادید یا اینکه نشست های جمعی و دادگاه تشکیل میدادید وبا تهدید وزندان نفرات را مجبور می کردید که در مناسبات بمانند واگر فردی بیش از حد اصرار به جدا شدن داشت او را به زندان مخوف ابو غریب بغداد تحویل می دادید وبه جرم ورود غیر قانونی هشت سال زندانی می کردید مگر غیر از این بود که تعداد زیادی از افراد را که تمایل به ماندن در مناسبات پوشالی نبودند در سیاه چالهای زندان ابو غریب انداختید .

در لیبرتی هم ،کارمندان یونامی وکمیساریا را مزدور اطلاعات ومزدبگیر ایران خطاب می کردید و سوال اساسی این است که مگر تشکیلات مخوف وغیر انسانی رجوی اجازه میداد که فرد به تنهایی با ارگانهای رسمی سازمان ملل صحبت انفرادی داشته باشد ؟ مگر ضابطه نگذاشته بودند که هیچ کس حق ارتباط با یونامی وکمیساریا را ندارد!! اما جالب اینجاست که در سرفصلها ودر نشستهای پوشالی افراد را مخیر می کردند که متنی که از پیش دیکته را با خط خودش بنویسد که من ماندگار هستم و مجاهد لم یرتابوا هستم . بنابراین وای بحال کسی که صحبت از رفتن بکند از گفته اش باید ابراز پشیمانی بکند ودرپیشگاه خدا استغفار بطلبد وتوبه کند در غیر اینصورت در بیدادگاه های جمعی، وبا بد وبیراه گفتن به آن فرد،  باید در پیشگاه رهبریتان توبه، واز گفته اش پشیمان شود ، همه نفرات جدا شده از این موضوعات با خبر هستند که چگونه با شیادی وشانتاژ افراد را مجبور به ماندن می کنند . هدف از نوشتن نامه های جعلی از پیش تهیه وزدن در سایتهای معلوم الحال چیزی نیست بجز اینکه می خواهند تفرقه ای بین اعضاء جدا شده بیندازند وبهره سیاسیش را ببرند ومزدور سازی بکنند و مارک وزارت اطلاعات بزنند  زهی خیال باطل دیگر حنایتان رنگی ندارد . دستتان برای همه مردم ایران وجهان رو شده است .

لینک به منبع

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آوارگی-را-بر-جاسوسی-و-خودفروشی-ترجیح-می/

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

خلیل انصاریان - آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیمخلیل انصاریان، نجات یافتگان در آلبانی، اول فوریه 2021:… فرقه مخرب رجوی دورجدیدی از تسویه حساب های خودرا برای سرپوش گذاشتن بر بحران های روبه افزایش داخلی شروع کرده است.  رجوی علاوه بر مغزشویی سیستماتیک و کنترل ذهن اعضا روش تکمیلی دیگری را نیز برای حفظ ساختار پوسیده فرقه مجاهدین خلق انجام می دهد.  رجوی به تمامی اعضایی که از سازمان مجاهدین فاصله گرفته اند ، اعضایی که  تحت تاثیر شرایط وخیم مالی و نداشتن چشم انداز روشن برای خروج از البانی کماکان مستمری بگیر فرقه مجاهدین هستند ، اعلام نموده  و انها را تحت فشار قرار داده که می بایست با تجسس درامور زندگی خصوصی  اعضای جداشده از مجاهدین خلق در آلبانی  و کسب اطلاعات تشکیلات فرقه مجاهدین را درجریان وضعیت انها قرار دهند درغیر این صورت مستمری ماهیانه انها را قطع خواهند کرد. آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم 

پس از سی سال خدمت به رجوی گرسنه در غار میخوابیدمپس از سی سال خدمت به رجوی گرسنه در غار میخوابیدم

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

افشاگری آقای خلیل انصاریان از آخرین اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی 

رجوی دستور جاسوسی در امور اعضای جداشده از مجاهدین در آلبانی را داده است

جوانان پیر شده در فرقه مجاهدین  آوارگی را بر جاسوسی و خود فروشی ترجیح می دهند

خلیل انصاریان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 29.01.2021

فرقه مخرب رجوی دورجدیدی از تسویه حساب های خودرا برای سرپوش گذاشتن بر بحران های روبه افزایش داخلی شروع کرده است.  رجوی علاوه بر مغزشویی سیستماتیک و کنترل ذهن اعضا روش تکمیلی دیگری را نیز برای حفظ ساختار پوسیده فرقه مجاهدین خلق انجام می دهد.  رجوی به تمامی اعضایی که از سازمان مجاهدین فاصله گرفته اند ، اعضایی که  تحت تاثیر شرایط وخیم مالی و نداشتن چشم انداز روشن برای خروج از البانی کماکان مستمری بگیر فرقه مجاهدین هستند ، اعلام نموده  و انها را تحت فشار قرار داده که می بایست با تجسس درامور زندگی خصوصی  جداشدگان از مجاهدین خلق در آلبانی  وکسب اطلاعات تشکیلات فرقه را درجریان وضعیت انها قرار دهند درغیر این صورت مستمری ماهیانه انها را قطع خواهند کرد.

سرکردگان فرقه رجوی که گویا درس مزدوری را درکلاس های اربابان امریکایی بخوبی آموخته اند  هرروز تحت فشاربحران های فزاینده یکی از اعضا رادرجرگه مزدوران قرار می دهند تا بدین ترتیب باقطع 245 یورو و واریز ان بحساب گلریزان  درسیمای ضدازادی به امور خود بخصوص بعداز شکست پدرخوانده خود ترامپ سروسامان بدهد اعضایی که شرافت انسانی داشته وبه این خواسته ننگین انها تن نمی دهند رامزدور ویا اسیرجنگی سابق می نامند البته فرقه ای که درجریان جنگ تجاوزکارانه در خدمت ماشین جنگی دشمن در آمد ودستانش را درخون مردم وسربازان حافظ خاک ومیهن الوده کرد می بایست واژه اسیر که برای هرفرد بالاترین نشان افتخار محسوب میشود واژه ای تحقیر امیز بحساب اید.

البته این پرداخت بها از طرف کسانی است که حاضر به خودفروشی درقبال چندهزار لک نیستند وشرایط بد اقتصادی ومحرومیت وپذیرش سختی ها را بر الوده شدن به ننگ ادم فروشی وبخصوص دوستانشان که سالیان از بهترین روزهای عمر وجوانی شان را فدای جنون وشهوت قدرت طلبی رجوی  کرده اند را ترجیح میدهند وبا افتخار از سختی های ان استقبال می کنند. البته هستند افرادی که تحت تاثیرهمین فشارها تسلیم شده وحاضربه امضای برگه ای که مسولین فرقه مجاهدین  تحت عنوان نامه وارده تنظیم کرده اند شده اند.

البته فرقه رجوی  اهداف بالاتری را از بکارگیری این شیوه های سخیف و نخ نماشده دنبال می کند وان ایجاد اختلاف ودودستگی بین اعضای جداشده است ولی باید گفت با مرور زمان دیگرحنای فرقه مجاهدین رنگی ندارد وماهیت ضدانسانی شما برای همگان برملا شده است . انچه برای همگان روشن وبدیهی است اینکه تامین وپرداخت مستمری ماهیانه حق قانونی هرعضوساکن البانی است وسران فرقه درقبال ان به کمیسازیای عالی پناهندگان تعهد داده اند  واگرچه نقص تعهدات برای فرقه که دیگر فاقد هرگونه اصول وپرنسیب انسانی است امری عادی شده ولی اعضای جداشده تا بدست اوردن حق قانونی خود از پای نخواهند نشست زیرا این اولیه  ترین حقوق انسانی مندرج درحقوق بشرجهانی است.

افشای ماهیت مجاهدین خلق و وحشت مریم رجوی 

***

همچنین: