کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی . رزاقی، محمدیان، ترمادو و حیرانی در مردم تی وی

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی . رزاقی، محمدیان، ترمادو و حیرانی در مردم تی وی

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانیکانون آوا (مردم تی وی)، نوزدهم دسامبر 2020:… آقایان محمد رزاقی از فرانسه، رحمان محمدیان از آلبانی،  ادوارد ترمادو از آلمان، حسن حیرانی  از آلبانی،  ازاعضای سابق سازمان مجاهدین دررابطه با – بحران کرونا و مرگ مستمراعضای سازمان مجاهدین در آلبانی  – انتقال تشکیلات سازمان مجاهدین از آلبانی به آفریقا صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه ها از طریق تلفن ویاایمیل با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کرنند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه های جالب جلب می کنیم. قابل ذکرمی باشد که این برنامه ها همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیز پخش گردیدند. کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی . رزاقی، محمدیان، ترمادو و حیرانی در مردم تی وی

کرونا در زندان اشرف آلبانیکرونا در زندان اشرف . نامه به ریاست اداره مهاجرت آلبانی

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی . رزاقی، محمدیان، ترمادو و حیرانی در مردم تی وی

آقایان محمد رزاقی،رحمان محمدیان، ادوارد ترمادو و حسن حیرانی میهمانان تلویزیون مردم تی وی

مهمانان برنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 18 دسامبر2020 برابر با 28 آذرماه 1399 ساعت 11 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 17 بوقت آلمان و ساعت 19:30 بوقت ایران، آقایان محمد رزاقی از فرانسه، رحمان محمدیان از آلبانی،  ادوارد ترمادو از آلمان، حسن حیرانی  از آلبانی،  ازاعضای سابق سازمان مجاهدین دررابطه با

– بحران کرونا و مرگ مستمراعضای سازمان مجاهدین در آلبانی
– انتقال تشکیلات سازمان مجاهدین از آلبانی به آفریقا صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.

ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه ها از طریق تلفن ویاایمیل با مهمانان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کرنند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه های جالب جلب می کنیم. قابل ذکرمی باشد که این برنامه ها همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیز پخش گردیدند.

لینک به منبع

کرونا و احتمال اخراج مجاهدین خلق از آلبانی . رزاقی، محمدیان، ترمادو و حیرانی در مردم تی وی

***

کرونا در کمپ رجوی در آلبانیفشار ایدئولوژیک و کرونا در کمپ رجوی در آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ایستگاه-بعدی-مجاهدین-خلق-اریتره/

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره ؟

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریترهحسن حیرانی، نجات یافتگان در آلبانی، هشتم دسامبر 2020:…  به هر حال در آن تجمع آقای سکول شیدی که مسئول قسمت رسیدگی به وضعیت ایرانیان در وزارت کشور آلبانی و طرف حساب سازمان می باشد به پایین ساختمان در مقابل درب اصلی آمدند و در جمع نفرات با آنها شروع به صحبت کردند در جواب نفرات که چرا ما از هیچگونه برگه قانونی یا پاسپورت و یا حتی جواز سفر در این کشور برخوردار نیستیم یا اینکه حتی ویزایی به خانواده های ما داده نمی شود که بتواند بیاید ایشان گفتند در ابتدای قرارداد بین آمریکا و سازمان ملل با دولت ما قرار بود شما به عنوان پناهنده در این کشور پذیرفته شوید و کشور ما هم قبول کرد و ما داشتیم کارها را طبق روال انجام می‌دادیم که بعد از ورود همگی شما رهبران شما منظور رهبران سازمان پرافتخار مجاهدین در ملاقات‌های عدیده به دولت آلبانی گفتند که نفرات ما هیچگونه پاسپورت و یا جواز سفر نمی‌خواهند و هیچ نیازی هم به دیدن خانواده ندارند و از این بابت همه چی بلوک شد. شما بروید به رهبران تان بگویید که چرا جلوی این کار را گرفتند. ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره ؟

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهمریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره ؟

آیا رجوی و فرقه مجاهدین خلق وجه المصالحه بین حکومت ایران و کشورهای غربی می شود؟

انتقال مجاهدین خلق از آلبانی به اریتره در چشم انداز است؟

خودت کردی که لعنت بر خودت باد

حسن حیرانی ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 07.12.2020

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره

با سلام به دوستان

حسن حیرانی

آقای حسن حیرانی

حتماً خبر جدیدی را که جدیدا دررسانه‌ها منتشر شده را کمابیش اطلاع دارید.

مجله ژاکوبین امریکا، ششم دسامبر 2020:…

Daniel Benaim دانیل بنعیم در گفتگو با مجله آمریکایی Jacobian «ژاکوپین» با اشاره به اینکه خروج دونالد ترامپ از توافق هسته‌ای، بی‌اعتمادی ایران را به شدت افزایش داد، گفت که اگر بایدن به مذاکرات با ایرانبازگردد، باید امتیازهایی را بدهد.

لینک به مطلب:

President-elect Biden’s foreign policy

او گفت: من و دوستانم معتقدیم که یکی از این راهکارها کاهش حمایت از گروه تروریستی مجاهدین خلق در آلبانی و انتقال آنان به اتیوپی یا کناره دریای سرخ مانند اریتره است که می‌تواند برای تهران جذاب باشد. بنعیم یکی از اعضای ارشد در مرکز پیشرفت آمریکایی، محقق و پژوهشگر سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه و مدرس مدعو دانشگاه نیویورک است.

و اما اینکه این موضوع تا چه حد و چه درصدی به واقعیت تبدیل شود و یا این که جناب آقای دانیل بنعیم و دوستان و همفکران ایشان صاحب چه پست و مقامی در دولت جدید آمریکا باشند موضوع جداگانه ای خواهد بود.

در این سطور من تنها قصد دارم به خاطره ای اشاره کنم که بی ربط به این موضوع نیست، نتیجه گیری و قضاوت با شما خوانندگان عزیز.

نزدیک به دو سال پیش تجمع مسالمت آمیزی در مقابل وزارت کشور آلبانی توسط افراد جدا شده برگزار شد و افراد خواهان پاسخگویی به بلاتکلیف بودن خیلی مسائل جداشدگان از جمله وضعیت حقوقی و قانونی افراد جداشده از سازمان در آلبانی بودند. در آن تجمع حتی برخی از افرادی که با کمک خانواده ها و انجمن های خیریه در داخل ایران کمکهای دریافت کردند و با آن پول توانستند خودشان را به آلمان هلند و غیره برسانند و الان در آنجا به خاطر تکه استخوانی از طرف رجوی  اینطور به زیر قبای مریم خانم خزیده اند و ماله کش سازمان پر افتخار مجاهدین شده اند هم حضور داشتند. چه میشود کرد همه چیز درست میشود جز ذات خراب آن هم ذات یک فرقه خشونت طلب. بگذریم که این هم بحث جداگانه‌ای دارد.

به هر حال در آن تجمع آقای سکول شیدی که مسئول قسمت رسیدگی به وضعیت ایرانیان در وزارت کشور آلبانی و طرف حساب سازمان می باشد به پایین ساختمان در مقابل درب اصلی آمدند و در جمع نفرات با آنها شروع به صحبت کردند در جواب نفرات که چرا ما از هیچگونه برگه قانونی یا پاسپورت و یا حتی جواز سفر در این کشور برخوردار نیستیم یا اینکه حتی ویزایی به خانواده های ما داده نمی شود که بتواند بیاید ایشان گفتند در ابتدای قرارداد بین آمریکا و سازمان ملل با دولت ما قرار بود شما به عنوان پناهنده در این کشور پذیرفته شوید و کشور ما هم قبول کرد و ما داشتیم کارها را طبق روال انجام می‌دادیم که بعد از ورود همگی شما رهبران شما منظور رهبران سازمان پرافتخار مجاهدین در ملاقات‌های عدیده به دولت آلبانی گفتند که نفرات ما هیچگونه پاسپورت و یا جواز سفر نمی‌خواهند و هیچ نیازی هم به دیدن خانواده ندارند و از این بابت همه چی بلوک شد. شما بروید به رهبران تان بگویید که چرا جلوی این کار را گرفتند و از دولت آلبانی این را خواستند من کاری نمی توانم بکنم و در جواب هم نفرات که می‌گفتند ما از سازمان جدا شدیم و در کیس آنها نیستیم ایشان گفتند که درست است شما از تشکیلات جدا شده اید ولی به دلیل این که این یک وضعیت جدید است که شما دارید و برای آن هنوز تدابیری اتخاذ نشده فعلا شما با کل اعضای سازمان مجاهدین از نظر دولت آلبانی در یک کیس محسوب می شوید و متاسفانه خواسته آنها از دولت آلبانی به شما هم تحمیل شده این وسط و در رابطه با برخی موضوعات دیگر هم صحبت کردند و تجمع را ترک و به داخل ساختمان وزارت برگشتند.

اینکه شخص مکار و حیله گری مثل رجوی در طی تمام سالیان چه در عراق و چه در اینجا با شیوه در بن بست نگهداشتن اعضای سازمان خودش آنها را نگه می دارد شکی در آن نیست و این شیوه و تاک تیک رهبر این فرقه در نگه داشتن افراد است ولو با اهرم ناامیدی و بن بست و یک حالت بلاتکلیفی که فرد در همان قفسی که حداقل آب ونانی در آن هست را به هر وضعیت دیگری ترجیح بدهد.

اما این بار بدجوری در ظاهر کار بیخ پیدا کرده و کسی که خودش را خیرالماکرین میداند این بارمکرش به خودش برگشته و باید بید بید بلرزد که مبادا وجه المصالحه بین معامله ای بین آمریکا و حکومت ایران در آینده قرار بگیرد.

کلام آخر

خوب آخه ای نامرد تر از نامرد اگر اینقدر کارهای رذیلانه برای بلاتکلیف نگه داشتن افراد نمیکردی و الان همه از جمله خودت و فرماندهانت از یک استاتو مشخص قانونی برخوردار بودید و همه پاسپورت اروپایی می‌داشتند پدر جد مشاوران بایدن هم جرات زدن چنین حرفی را نداشتند. بنابراین هر اتفاقی که برای هر کدام از اعضای محسور و محصور سازمان از جمله اخراج و دربدری مجددی در کار باشه تنها و تنها مسببب و مقصر اصلی تو هستی که در دادگاه خلق باید جوابگوی خانواده هایشان باشی.

پایان

با تشکر

حسن حیرانی

لینک به منبع

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره

***

ایستگاه بعدی مجاهدین خلق اریتره؟اخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حمید-اسدیان-چماقدار-کبیر-رجوی/

چماقدار کبیر فرقه رجوی توسط کرونا از پای درآمد

چماقدار کبیر فرقه رجوی حمید اسدیانمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، شانزدهم دسامبر 2020:… نزدیک دو سال است که دولت فرانسه محترمانه از تشکیلات فرقه خواست که خودشان فرانسه را ترک کنند. و این موجودات تقریبا همه شان فرانسه را ترک کرده و در آلبانی مستقر هستند و حمید اسدیان در آلبانی به درک واصل شد. حمید اسدیان در هرزه درائی بر علیه جدا شدگانی که جنایت های فرقه رجوی را برملا می کردند و  نیروهای سیاسی مخالف فرقه … در هرزگی و فحاشی بر علیه این افراد از هیچ چیز کوتاه نمی آمد. ملعون حمید اسدیان بخاطر همین خوش رقصی هایش در پاریس تبدیل به فرمانده چماقداران فرقه رجوی شده بود . هر زمانی که جدا شدگان میز کتاب یا تجمع داشتند ،با نیروهای تحت امرش به آنها یورش می برد. چماقدار کبیر فرقه رجوی توسط کرونا از پای درآمد.

کاظم مصطفوی حمید اسدیان مردلمپن رجوی حمید اسدیان (کاظم مصطفوی) مرد 

چماقدار کبیر فرقه رجوی توسط کرونا از پای درآمد

چماقدار کبیر فرقه رجوی حمید اسدیانپاریس، سرژی پونتواز

حمید اسدیان در هرزه درائی بر علیه جدا شدگانی که جنایت های فرقه رجوی را برملا می کردند ، مخالفین تشکیلات فرقه رجوی ، نیروهای سیاسی مخالف فرقه ….در هرزگی و فحاشی بر علیه این افراد از هیچ چیز کوتاه نمی آمد. ملعون حمید اسدیان بخاطر همین خوش رقصی هایش در پاریس تبدیل به فرمانده چماقداران فرقه رجوی شده بود . هر زمانی که جدا شدگان میز کتاب یا تجمع داشتند ،با نیروهای تحت امرش به آنها یورش می برد.

حمید اسدیان که نزدیک 50 سال عضو فرقه رجوی بود. بان ام کاظم مصطفوی قلم سرای می کرد.از همان سال های 1358در ستاد تبلیغات و در نشریه ، رادیو ، تلویزون فعالیت می کرد . در نشست های  مختلف با فرهنگ لمپنیسمی که داشت پاچه همه را می گرفت . البته این کار هایش دلیل داشت . ملعون حمید اسدیان یکی از زن ذلیل های فرقه بود که  در خیلی از نشست ها ملعون مسعود رجوی می گفت تو آرزوی داشتن زنت را با خودت خواهی برد ، رجوی جنایت کار او را لحه کرده بود ، تبدیل به تفاله ای از جنس رجوی شده بود . برای اینکه بتواند از زیر ان همه فشار خارج شود . تلاش می کرد که در نشست های مختلف پاچه دیگران را بگیرد که شاید فرجی حاصل شود.

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

دوستانی که در ستاد تبلیغات کار می کردند به خوبی یاد دارند ، از دور که دیده می شد یک فرد شلخته وا رفته  به معنای دقیق کلمه شاخص یک فرد بریده از مبارزه بود که با گردنی کج راه می رفت .و برای فرار از این وضیعت خود به چاپلوسی از تشکیلات افتاده بود .و به یکی از فالانژ های خلص مسعود رجوی تبدیل شده بود که الت دست مسئولین نشست بود .

در هرزه درائی بر علیه جدا شدگانی که جنایت های فرقه رجوی را برملا می کردند ، مخالفین تشکیلات فرقه رجوی ، نیروهای سیاسی مخالف فرقه ….در هرزگی و فحاشی بر علیه این افراد از هیچ چیز کوتاه نمی آمد.

ملعون حمید اسدیان بخاطر همین خوش رقصی هایش در پاریس تبدیل به فرمانده چماقداران فرقه رجوی شده بود . هر زمانی که جدا شدگان میز کتاب یا تجمع داشتند ،با نیروهای تحت امرش به انها یورش می برد.

یکی دیگر از مصارف این  چماقدار کبیر هزل این بود که تشکیلات این موجود را به جان اعضای جدا شده از شورای مقاومت می انداخت که با بد دهانی و لمپنی ، نفرات را با تهدید به سکوت وا می داشت.

درسال 2009 در حدود 50 نفر از جداشدگان در سرژی  میز کتاب و تجمع افشاگرانه ای داشتیم . حمید اسدیان به همراه شعبان بی مخ ( حمیدرضا طاهرزاده) فرقه رجوی ، بهمراه یک مشت لات و لمپن های تشکیلات فرقه در محل میز کتاب ما سروکله شان پیدا شد. میز کتاب ما با اجازه پلیس و قانونی بود . در محل شروع به توهین و دشنام دادن می کردند و … ازآنجایی که ما این موجودات را می شناختیم به هیچ عنوان جواب انها را نمی دادیم .وقتی حمید اسدیان دید که به هیچ بهانه ای نتوانست جداشدگان را تحریک کند . در اخرهای برنامه که میخواستیم برنامه به پایان ببریم به دستور حمید اسدیان لات و لمپن های فرقه رجوی به ما حمله کردند .در این درگیری من شدیدا خونی و مالی شدم .مجدد سال بعد در میدان سان میشل چماقداران تشکیلات فرقه به تجمع ما حمله کردند که پلیس همه آنها را دستگیر کرد .


آقای محمد کرمی بعد از زخمی شدن توسط عوامل اجیر شده فرقه رجوی در مقابل دوربین از این واقعه میگوید

تمامی آن خوش رقصی ها ، لمپن بازی ها و مقالات چاله میدان نویسی بر علیه مخالفین و جدا شده دست آوردش برای او این بود که بعد از مرگ خفت بارش به وی لقب مجاهد کبیر داده شد . این لقب را به ندرت به مرد نما های درون فرقه که درک واصل می شوند داده می شود . که خود این نشان دهند جایگاه این لات و لمپن را نشان می دهد.

نزدیک دو سال است که دولت فرانسه محترمانه از تشکیلات فرقه خواست که خودشان فرانسه را ترک کنند. و این موجودات تقریبا همه شان فرانسه را ترک کرده و در آلبانی مستقر هستند و حمید اسدیان در آلبانی به درک واصل شد.

لینک به منبع

چماقدار کبیر فرقه رجوی توسط کرونا از پای درآمد.

***

لمپن رجوی حمید اسدیان (کاظم مصطفوی) مردذلّت شاعران و هنرمندان دربار رجوی! (حسین فرشید یا پویا، حمید اسدیان، حمید طاهر زاده و …)

همچنین: