کسی ادعای جدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) اتمی در آستانه مذاکرات ژنو را تحویل نگرفت

کسی ادعای جدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) اتمی در آستانه مذاکرات ژنو را تحویل نگرفت

رادیو فردا، یازدهم اکتبر 2013: … اما گزارش‌هایی که این سازمان بعدها درباره برنامه اتمی ایران منتشر کرد، کمتر مورد استناد سازمان‌های جهانی نظیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دولت‌های غربی قرار گرفت، چنان‌چه این بار هم خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست. به گفته این کارشناس، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایالات متحده همچنان معتقدند که ایران تلاش‌های …

در آستانه مذاکرات ژنودشمنی‌های منافقین با ملت ایران تمامی ندارد

خبرگزاری فارس، یازدهم اکتبر 2013
لینک به منبع

ادعای جدید منافقین علیه برنامه هسته‌ای ایران در آستانه مذاکرات ایران و 1+5،

گروهک تروریستی منافقین سخن‌پراکنی‌های جدیدی را علیه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است. ب

ه گزارش فارس، در شرایطی که ایران در آستانه مذاکرات مهم ژنو با شش کشور موسوم به 1+5 قرار دارد و بسیاری از محافل سیاسی در جهان از تمایل خود به حل مساله هسته‌ای ایران از طرق دیپلماتیک سخن می‌گویند، رویترز گزارش داده که گروهک موسوم به «شورای ملی مقاومت»، که اکثر اعضای آن را تروریست‌های سازمان منافقین تشکیل می‌دهند، ادعا کرده است که اطلاعاتی از یک مرکز هسته‌ای مخفی در ایران در اختیار دارد. این گروهک تروریستی که دستش به خون بسیاری از شهروندان ایرانی و عراقی آلوده است، در ماه جولای هم اتهامی را از همین دست به جمهوری اسلامی ایران وارد آورده بود اما کشورهای مختلف توجهی به آن نکردند و تنها فرانسه ابراز داشت که این ادعا را بررسی خواهد کرد.

گروهک نفاق در ادعای جدید خود گفته است که ایران یک برنامه نظامی هسته‌ای را به سایتی نظامی در 1.5 کیلومتری تهران منتقل کرده است. منافقین در ادامه ادعای خود ابراز داشته‌اند که در حدود 100 کارشناس ایرانی در حال انجام آزمایش‌های کوچک در این سایت نظامی هستند. تروریست‌های منافقین طی سال‌های گذشته همکاری گسترده‌ای را با محافل صهیونیستی علیه برنامه هسته‌ای ایران داشته‌اند و بخشی از پروپاگاندای هسته‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران هستند. همچنین اعضای این گروهک در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز نقش داشته‌اند. منافقین از هر گونه تعامل احتمالی بین ایران و شش کشور نگران بوده و مستمرا دوستان غربی خود را به تشدید اقدامات علیه ایران تشویق می‌کنند.

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

ادعای مجاهدین خلق درباره انتقال یک مرکز تحقیقات هسته‌ای در ایران

رادیو فردا، یازدهم اکتبر 2013:
لینک به منبع

سازمان مجاهدین خلق (شورای ملی مقاومت) ادعا می‌کند، ایران یک مرکز تحقیقات هسته‌ای خود را که در آن فعالیت‌هایی در رابطه با تولید سلاح اتمی انجام داده است، به مکان دیگری منتقل می‌کند تا جامعه جهانی را فریب دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، مهدی ابریشمچی از اعضای ارشد این گروه مخالف جمهوری اسلامی روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهر در یک نشست مطبوعاتی در پاریس گفت: «رژیم ایران به منظور پنهان کردن فعالیت‌های هسته‌ای خود به تازگی در یک عملیات گسترده به انتقال یک مرکز تحقیقات و برنامه‌ریزی هسته‌ای اقدام کرده است که در آن پروژه‌ای نظامی دنبال می‌شود.»

به گفته او، حجم عمده‌ای از فعالیت‌های این مرکز تحقیقاتی از پایگاهی در شرق تهران که به وزارت دفاع ایران تعلق دارد، به پایگاه جدیدی حدود سه کیلومتر دورتر منتقل شده است.

سازمان مجاهدین خلق پیش از این در سال ۲۰۰۲ دست به افشای برنامه ایران برای غنی‌سازی اورانیوم در تاسیسات نطنز زد که مورد توجه جامعه جهانی واقع شد.

اما گزارش‌هایی که این سازمان بعدها درباره برنامه اتمی ایران منتشر کرد، کمتر مورد استناد سازمان‌های جهانی نظیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دولت‌های غربی قرار گرفت، چنان‌چه این بار هم خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست.

به گفته این کارشناس، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایالات متحده همچنان معتقدند که ایران تلاش‌های خود در رابطه با تولید سلاح هسته‌ای را متوقف کرده است و اگر مجاهدین خلق اطلاعاتی درباره این مرکز تحقیقات هسته‌ای دارد، به طور حتم سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا نیز از آن باخبر است.

اما یکی از آخرین گزارش‌های مجاهدین خلق درباره اتمی ایران تیر ماه سال جاری منتشر شد که می‌گفت به مستنداتی مبنی بر وجود یک پایگاه مخفی هسته‌ای در نزدیکی شهر دماوند دست یافته است.

این گزارش را در نهایت  مقامات ایران تکذیب کردند. اما گزارش جدید مجاهدین خلق در آستانه مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه ۱+۵ در ژنو منتشر می‌شود، مذاکراتی که به سطح وزرای امور خارجه طرفین ارتقا پیدا کرده و زمینه دیدار محمد جواد ظریف و جان کری، وزرای خارجه ایران و آمریکا را فراهم می‌کند.

به گفته آقای ابریشمچی، فرایند انتقال فعالیت‌های این مرکز هسته‌ای از اوایل ماه سپتامبر شروع شده و اگرچه هنوز خاتمه نیافته، اما بخش اصلی کار به انجام رسیده است.

مجاهدین خلق همچنین گفته است که اطلاعات خود را در این‌باره روز چهارشنبه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه داد که شامل اسمی ۱۰۰ نفر از کارکنان این مرکز است.

مقامات ایران هنوز به این گزارش واکنشی نشان نداده‌اند.


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

خوش رقصی تازه منافقین درموردفعالیت هسته ای ایران/کارشناس آژانس انرژی هسته ای،ادعای منافقین را رد کرد

خبر آنلاین، یازدهم اکتبر 2013
لینک به منبع

سیاست > انرژی‌هسته‌ای – خبرگزاری فرانسه گزارش داد:

سازمان منافقین (مجاهدین خلق ) ادعا می‌کند، ایران یک مرکز تحقیقات هسته‌ای خود را که در آن فعالیت‌هایی در رابطه با تولید سلاح اتمی انجام داده است، به مکان دیگری منتقل می‌کند تا جامعه جهانی را فریب دهد.

مهدی ابریشمچی از اعضای ارشد این گروه روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهر در یک نشست مطبوعاتی در پاریس گفت: « ایران به منظور پنهان کردن فعالیت‌های هسته‌ای خود به تازگی در یک عملیات گسترده به انتقال یک مرکز تحقیقات و برنامه‌ریزی هسته‌ای اقدام کرده است که در آن پروژه‌ای نظامی دنبال می‌شود.»

گزارش‌هایی که این سازمان درباره برنامه اتمی ایران منتشر کرده کمتر مورد استناد سازمان‌های جهانی نظیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دولت‌های غربی قرار گرفته، چنان‌چه این بار هم خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست.

به گفته این کارشناس، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی ایالات متحده همچنان معتقدند که ایران تلاش‌های خود در رابطه با تولید سلاح هسته‌ای را متوقف کرده است و اگر مجاهدین خلق اطلاعاتی درباره این مرکز تحقیقات هسته‌ای دارد، به طور حتم سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا نیز از آن باخبر است.

همچنین:

اندر حماقت عالیجناب دن کیشوت؛ رجوی و توزیع «اطلاعات فریب»

ایران دیدبان، نهم اکتبر 2013: … میماند گزینه فریب دادن « رژیم»، رجوی می خواهد این پیام قطعی را تا اقصی نقاط ایران و از بالاترین تا پایین رده های حکومتی و دست اندرکاران رسانه و مردم عادی دریافت دارند که رهبری مجاهدین و بالاخص شخص ایشان دارای حماقت ذاتی است. احتمالاً پذیرش این باور از سوی همه، آخرین مرحله از مراحل سرنگونی است. شاید هم برای فریب دادن همان سرداری است که گفت: «رجوی یا مرده است …

شعار جدید منافقین / توهم رجوی ها

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نهم اکتبر 2013: … فرقه تروریستی مجاهدین خلق که زمانی مدعی بود ” کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد” حالا با تعطیلی این پادگان شعار جدیدی را تبلیغ می کند: “هزار اشرف دیگر می سازیم”. این در حالی است که فرقه مجاهدین خلق در شرایط اظمحلال قرار گرفته زیرا دیگر نه از اشرف پا بر جا خبری است و نه از اشرف نشینان قهرمان!اشرف که تحویل نیروهای عراقی شد و اشرف نشینان نیز عموما بیماران …

چه خبر از مجاهدین در کمپ پناهندگی درآلبانی – درد دل یکی از جدا شده ها

mek_albania_June2013وحید سعیدی، وبلاگ عیاران، هشتم اکتبر 2013: … دنبال اين هستيم كه هر چه زودتر پاس بگيريم تا از اين شبه جهنم دومي كه گير كرديم خلاص بشويم به خاطر اينكه الان كم و بيش در ما بين اينها هستيم و دستگاه جاسوسيشان اذار دهنده است و به نوعي ادمها رو زير نظر دارند…از طرفي ديگر نفرات سازمان ميخواهند نفرات را با پول بخرند و به نوعي ما را به خودشان وابسته نگه دارند به همين منظور که مابه هیج وجه تن به این کار …