کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1حامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، شانزدهم می 2021:… مریم و مسعود رجوی طی دهه های گذشته بارها با رهبران فلسطین عکس یادگاری گرفته اند و خود را با مردم این کشور همدرد و همراه جلوه داده اند، اما هرگاه مردم و بخصوص کودکان این کشور آماج حملات جنایتکارانه دولت جعلی قرار گرفته اند، مجاهدین از موضعگیری رسمی خودداری می کنند تا وقتی که آمریکا و یا سازمان ملل نظر خود را بیان کنند. گویا زوج رجوی منتظر می مانند تا از کاخ سفید خط جدید ابلاغ شود و سپس موضع می گیرند. البته در کنار جنایت روزافزون صهیونیست ها، مقاومت فلسطین نیز ساکت نبوده و شب های آتشینی را برای صهیونیست ها رقم زده اند که در اخبار مجاهدین هیچ اثری از آن نیست. کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی 

Rajavi Silent On Palestine IsraelRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی 

انجمن نجات مرکز فارسشنبه 25 اردیبهشت 1400

در طی روزهای گذشته دو کشتار بزرگ کودکان توسط جریانات صهیونیستی/ تروریستی به انجام رسید که نتیجه آن شهادت 85 دختر نونهال دبستانی با بمب های کارگذاشته شده توسط ایادی آمریکا در کابل، و شهادت بیش از 10 کودک فلسطینی بر اثر پرتاب موشک های دولت اشغالگر قدس به سازه های مسکونی در غزه بود. همزمان رخداد دیگری هم در کربلا بوقوع پیوست که درست پس از جنایت در افغانستان بود. گروهی از نفرات اجاره ای به ساختمان سفارت ایران در کربلا حمله کردند و دیوار آنرا به آتش کشیدند. از این دست رخدادها هر از مدتی در شهرهای عراق رخ می دهد که آبشخور آن سفارت انگلیس و آمریکاست.

بازتاب کشتار کودکان افغانستانی و فلسطینی در رسانه های جهان گسترده بود و بسیاری از دولت ها آنرا صراحتاً محکوم کردند و برخی از دول وابسته نیز طبق معمول سکوت کردند. در عوض حمله به سفارت ایران را بخوبی بازتاب دادند که نشانگر برنامه ریزی آن توسط سرویس های جاسوسی با همکاری مزدوران سعودی بود. در این میان، سایت های مریم رجوی نیز با آب و تاب به آن پرداختند و ابراز شادمانی کردند. بر اساس شواهد موجود در صحنه، عمده این افراد از شهرهای مختلف جمع آوری و توسط اتوبوس به کربلا گسیل شده بودند.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1

آنچه قابل توجه است اینکه در این مدت که سایت ها و شبکه تلویزیونی مجاهدین بر کنسولگری ایران تمرکز داشتند، مریم رجوی بطور کامل در قبال حوادث خونین افغانستان و فلسطین در سکوت بود و تاکنون نیز هیچ اشاره ای به آنها نداشته است. مجاهدین که سالهای طولانی خود را حامی مردم افغانستان و فلسطین نشان می دادند (و چندین انجمن دستساز نیز در افغانستان توسط مزدبگیران خود تأسیس کرده اند)، امروز که مردم این دو کشور زیر وحشیانه ترین حملات تروریستی قرار دارند، کمترین اشاره ای به آن ندارند و منتظر هستند تا ابتدا سازمان ملل موضعگیری کند و آنگاه مزوّرانه و فرصت طلبانه خود را با آن همسو نشان دهند.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1

همانطور که اشاره شد، مریم و مسعود رجوی طی دهه های گذشته بارها با رهبران فلسطین عکس یادگاری گرفته اند و خود را با مردم این کشور همدرد و همراه جلوه داده اند، اما هرگاه مردم و بخصوص کودکان این کشور آماج حملات جنایتکارانه دولت جعلی قرار گرفته اند، مجاهدین از موضعگیری رسمی خودداری می کنند تا وقتی که آمریکا و یا سازمان ملل نظر خود را بیان کنند. گویا زوج رجوی منتظر می مانند تا از کاخ سفید خط جدید ابلاغ شود و سپس موضع می گیرند. البته در کنار جنایت روزافزون صهیونیست ها، مقاومت فلسطین نیز ساکت نبوده و شب های آتشینی را برای صهیونیست ها رقم زده اند که در اخبار مجاهدین هیچ اثری از آن نیست.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 3

روز عیدفطر نیز مریم قجرعضدانلو در آلبانی سخنرانی داشت ولی باز هم هیچ اشاره ای به وضعیت اسفبار مردم غرب آسیا از افغانستان تا یمن و فلسطین اشغالی نکرد، در عوض به تکرار سخنان همیشگی و تولید آمارهای ساختگی پیرامون حوادث فتنه آبان، تلفات کرونا و اعدام ها پرداخت تا نشان دهد بدون خواست صهیونیست ها و آنچه آمریکایی ها مشخص می کنند نمی تواند موضعگیری مستقلی از خود داشته باشد.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 4

سکوت در برابر انبوه جنایت و کودک کشی در افغانستان و فلسطین، و بی موضعی در برابر مقاومت سترگ مردم فلسطین علیه اشغالگران، آن روی سکه هیاهو برای چند اوباش اجاره ای حین حمله به کنسولگری ایران در کربلاست!. در چنین زمانی است که می توان فریبکاری و ریاکاری رهبران سازمان مجاهدین را دریافت و به ماهیت اصلی آنان پی برد. نقش های حقوق بشری مریم رجوی که مستمر مشاهده می شود، جز عوامفریبی برای دمکراتیک جلوه دادن سازمان و جذب افراد ساده لوح نیست. هوشیاری مردم ایران تنها ابزار مصونیت از دام هایی است که این زوج پا بگور بر سر راه جوانان می تنند. روشنگری پیرامون ترفندهای تشکل مجاهدین، بهترین کار برای بی اثر کردن دسیسه های مختلف این فرقه تروریستی است.

حامد صرافپور

لینک به منبع

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

***

محمد سیدی کاشانی از فلسطین تا اسرائیلمحمد سیدی کاشانی از آموزش در کمپ فلسطین تا مرگ در کمپ اسرائیلی

جابرزاده مجاهدین خلق فرقه رجوی اسرائیلیوقتی جابرزاده آیین نامه ارتش رجوی و صدام را توضیح می داد، مرده بود (شکنجه گر ها هم می میرند)ا

محمد حنیف نژاد بنیانگذاران مجاهدین خلقآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سکوت-خفت-بار-رجوی-جنایات-اسرائیل/

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیلمحمد رزاقی، کانون آوا، چهاردهم می 2021:… رجوی روح پلید در دیدار با یاسر عرفات با انداختن چپیه ( شال فلسطینی ) روی گردن و هدیه دادن سلاح به عرفات مدعی بود با الهام از مبارزات مردم فلسطین مبارزه با رژیم شاه را شروع کرده اند و … در همه نشستهای درونی وقتی رجوی می خواست از خودش قهرمان بسازد رفتن به اردوگاههای فلسطین برای گذراندن آموزش نظامی را با اب و تاب به خورد اعضاء نگون بخت می داد . سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل 

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیلRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل !

محمد رزاقی تلویزیون مردم پاریس

آقای محمد رزاقی ، پاریس

سکوت خفت بار مریم قجر داعشی درمقابل جنایات اسرائیل

محمد رزاقی پاریس, 13.05.2021

نزدیک 2 هفته گذشته  اسرائیلی های جنایتکار دست به کشتار و ضرب و شتم مردم فلسطین زده و چند روز گذشته با بمباران نوار غزه فلسطین مردم خاص کودکان فلسطینی به شهادت رساند .

جنایات اسرائیلی ها در حق مردم مظلوم فلسطین چندین دهه هست که ادامه دارد . مردم ایران با پیروزی انقلاب ضد سلطنتی در سال 57 بیشتر با مردم مظلوم فلسطین و جنایتهای اسرائیل و مبارزات مقاومت مردم فلسطین آشنا شدند .

یاسرعرفات رهبر فلسطینیها در نخستین روزهای پیروزی انقلاب ضد سلطنتی  در بهمن ماه سال 57 به ایران سفر کرد و پیروزی ضد سلطنتی مردم ایران را با دیدار خود از ایران تبریک گفت .

سال 58 رجوی روح پلید با درست کردن میلیشیا ادعا کرد هزاران نفر از اعضاء و هوادارانش اماده اعزام برای جنگ با اسرائیل و ازادی فلسطین است !

رجوی روح پلید در دیدار با یاسر عرفات با انداختن چپیه ( شال فلسطینی ) روی گردن و هدیه دادن سلاح به عرفات مدعی بود با الهام از مبارزات مردم فلسطین مبارزه با رژیم شاه را شروع کرده اند و …

محمد رزاقی - سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

در همه نشستهای درونی وقتی رجوی می خواست از خودش قهرمان بسازد رفتن به اردوگاههای فلسطین برای گذراندن آموزش نظامی را با اب و تاب به خورد اعضاء نگون بخت می داد .

محمد رزاقی - سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل

اما با یک نگاه دقیق می توان به همکاری رجوی داعشی با اسرائیل را به راحتی دید و نیاز به کند و کاو تحقیق و تفحص خاصی نیست .

 رجوی با مستقر شدن در عراق و با قارا کنیزی برای صدام ملعون همکاری خود با اسرائیل را بصورت مخفیانه توسط مزدوران خود در اروپا و امریکا با اسامی مختلف پیش می برد و در سال 72 رجوی در نشستهای درونی خود ادعا کرد به منابعی دست یافته و توانسته از طریق ان منابع فعالیت های هسته ای ایران را افشاء کند ! البته رجوی روح پلید هیچ وقت نگفت عکسهای ماهواره ای از مناطق حساس نظامی و هسته ای ایران را از کجا بدست اورده است ؟!

البته بی دلیل نبود رجوی روح پلید همزمان با همکاری مخفیانه با سرائیل به کوبیدن وبد نام کردن عرفات در درون تشکیلات شروع کرد و با کینه و نفرت ازعرفات حرف می زد و شهدا فلسطینی را در ارگانهای خبری خود کشته می نامید ! در حالی که رجوی روح پلید در سالهای قبل از نوکری و قارا کنیزی برای اسرائیل مدعی بود که ناف اش را با نام فلسطین بریده اند و برای خود نمائی چنان از بیضه های عرفات اویزان می شد و می پرستید که خود فلسطینی ها عرفات را نمی پرستیدند .

سال 74 در نشستهای موسوم به حوض رجوی برای بار چندم در نشست درونی مدعی شد با شگردهای پیچیده توانسته از سالها پیش به منابع ای دست یابد که عکسهای ماهواره ای در داخل ایران را در اختیار فرقه رجوی قرار می دهد و حتا چند عکس ماهواره ای نشان داد و گفت :

در زمان جنگ ایران و عراق چند عکس از منطقه جماران بدست اوردیم و به عراقی ها دادیم تا انجا را بمباران کنند !

سپس رجوی گفت :

الان هم با بدست اوردن عکسهای ماهواره ای از مراکز وسایتهای هسته ای و نظامی از ایران توانستیم با افشاگری های هسته ای در امریکا و اروپا توجه همه دولتها را جلب کنیم .

دقیقا یکی از دوستان که هنوز هم در تشکیلات فرقه رجوی در اسارت ذهنی و جسمی هست ولی در دانشگاه های اروپا تحصیل کرده بود و با هم صمیمی بودیم و مطمئن بود که وقتی با هم بصورت مخفیانه صحبت می کنیم اهل گزارش نوشتن و … نیستم بعد از اتمام نشستهای موسوم به حوض و برگشت از بغداد به اردوگاه بد نام اشرف فرصتی بدست امد تا با هم صحبت کنیم .

دوستم که اطلاعاتی بیشتری در مورد سیستم های ارتباطی داشت از من پرسید به نظر تو این اطلاعات ماهواره ای را رجوی از کجا بدست می اورد ؟ ماهواره وسیله ای نیست که هر ننه قمری داشته باشد و رجوی برود از انها اطلاعات مراکز هسته ای ایران بگیرد . فقط چند کشور دارای ماهواره است و کشورهایی که بیشتر روی ایران حساس هستند امریکا و اسرائیل هستند .

اگر امریکا این اطلاعات داشت که خودشان افشاء می کردند و نیازی نبود بروند در جلسه ای که بهنام ( محمد محدثین ) در امریکا بر گزار می کند. بس می ماند اسرائیل و مطمئن که رجوی این اطلاعات از اسرائیل می گیرد !

البته فرقه رجوی تلاش زیادی کرد تا همکاری رجوی داعشی با اسرائیل در زمان صدام ملعون افشاء شود تا اینکه چند سال پیش همکاری فرقه رجوی داعشی با اسرائیل موقعی به اثبات رسید که مقامات اسرائیلی به همکاری با فرقه رجوی داعشی و دادن اطلاعات سایتها و مراکز هسته ای  به اصطلاح برای افشا توسط فرقه رجوی را اعتراف کردند .

البته همکاری فرقه رجوی داعشی با اسرائیل  در حد گرفتن عکس های ماهواره ای نبوده بلکه در ترورها و جمع اوری اطلاعات دانشمندان ایرانی فرقه رجوی داعشی با اسرائیل همکاری نزدیک داشته و دارند و همکاری فرق رجوی با موساد اسرائیل چنان تنگا تنگ شده که در تاریخ 29  تیر سال 97 بی بی سی با انتشار خبر از منابع اسرائیلی گزارش داد :

رسانه‌های اسرائیلی گزارش داده‌اند که سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) به خنثی کردن طرح ادعایی حمله به نشست مجاهدین خلق در فرانسه کمک کرده است.

به نوشته رسانه‌ها این خبر بعد از برداشته شدن سانسور خبری مربوط به این موضوع از سوی دولت اسرائیل، منتشر شده است.

اما یکی دیگر از مدارکی که اثبات نوکری و قارا کنیزی فرقه رجوی برای موساد و اسرائیل را اثبات می کند اینکه در سالهای گذشته هر وقت اسرائیل دست به کشتار مردم مظلوم فلسطین زده و مردم فلسطین به خاک و خون کشیده سران فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی در مقابل جنایتهای اسرائیل در حق مردم فلسطین سکوت خفت بار در پیش گرفته و یا با یک اشاره کوتاه برای اینکه ارباب خود را رنجیده نکند تقصیر کشتار مردم فلسطین توسط  اسرائیل را به گردن ایران انداخته !

سکوت خفت بار مریم قجر داعشی در مقابل کشتار بچه ها و مردم فلسطین در سالهای گذشته و بطور خاص درروزهای  گذشته در حالی صورت می گیرد که عباس به دستور عربستان و اسرائیل در پاریس چند دقیقه با مریم قجر ملاقات می کند و یا چند هفته پیش مریم قجر با ادا اطوار بوزینه وار با برگزاری کنفرانس عربی اسلامی دم از مسلمانی می زند ولی در مقابل کشتار عربها و مسلمانان توسط اسرائیل  برای خوش ایند اربابان جدیدش به سکوت خفت بار ادامه می دهد .

شاید ؛شاید فردا یا در روزهای اینده مریم قجر برای ابراز وجود  از خود اطلاعیه در کند و با نعل وارونه زدن باز کشتار مردم و بچه های فلسطینی توسط اسرائیل جنایتکار توجیه کند و یا به نام رجوی روح پلید اطلاعیه ای صادر کنند یک پاپاسی هم ارزش ندارد .

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع

سکوت خفت بار رجوی درمقابل جنایات اسرائیل !

***

همچنین: