کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟محمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم دسامبر 2019:… سوال اینجاست که باتوجه به ادعایی که فرقه رجوی کرده صد هزار عکس وفیلم و گزارش دریافت کرده و ادعای که پمپئو و برایان هوک کرده است. تا کنون چرا عکس و اسم و رسم این هزار کشته را اعلام نکرده اند ؟ متاسفانه در خارجه هم خیلی از دوستان سیاسی و جریانات گول همین تبلیغات را خوردند و چشم بسته همین عدد را دارند تکرار میکنند . یک نفر انها سوال نکرد اگر این عدد درست است و فرقه رجوی و نماینده ویژه امریکا ! مدعی هستند پس چرا عکس و اسم و رسم این افراد را انتشار نمی دهند. کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

توقع اجازه ی یک راهپیمایی درتهران ، امتناع از حضور یک حانواده در دهکده ای درآلبانیتوقع اجازه ی یک راهپیمایی درتهران ، امتناع از حضور یک حانواده در دهکده ای درآلبانی

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

کشته شدن بیش از 1000 نفر در اعتراضات ایران از کجا آمد؟

در جریان اعتراضات مردم ایران از روز سوم اگر توجه کرده باشید دستگاه های اتومات جریانات …..به اصطلاح سیاسی شروع به انداختن شماره کشته شدگان کرد. که شامل همه مدل جریان می شد از سلطنت پرست تا فرقه رجوی ،گروه ها استخدام شده تحت عنوان اسم های بی مصمائی مانند حقوق بشر کردستان و….. تا چپ های حزب کمونیست .نکته جالبی که در این نهفته این است ،امار و ارقام را در زمانی می دادند که درایران هیچ اینترنتی نبود .

وقتی هم که اینرنت شهرها به ندرت وصل شد .امار ارسال فیلم وعکس شروع شد.

 فرقه رجوی مدعی شد بیش از صدها هزار پیام ، عکس ، فیلم از نزدیک دو هفته اعتراضات دریافت کرده است.

وزارت خارجه امریکا مدعی شد ده ها هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است

 برایان هوک مدعی شد که بیش از بیست هزار عکس و فیلم و پیام دریافت کرده است.

در این باره هر کسی به اندازه وسعت خودش چیزی بیان کرده است که اگر همه را بخواهیم در این جا اشاره کنیم از بحث اصلی به دور می شویم .

موضوع این است با این اعداد و ارقامی که اینها بیان کردند چطور بیش از 1000 کشته توانسته اند استخراج کنند؟

 اولین استخراج کننده عدد 1000 که به خورد مابقی داد چه کسی بود؟

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگن

اگر به تاریخچه فرقه رجوی نگاه بیندازید می بیند که این فرقه در دادن امار و ارقام ید طولانی دارد .ملعون مسعود رجوی میگفت شما امار بدهید ، هرکسی خلاف ان را میگوید بیاید ثابت کند . اگربه امار کشتار 67 نگاه کنید ، افراد مختلف در این رابطه مقاله و کتاب نوشتن همه به عدد چهار هزار و خورده ای اشاره میکنند . اما فرقه رجوی از همان زمان گفت نه سی هزار نفر بوده .

 نکته جالب تر اینکه در سال 1370 امار کشته شدگان را صد و بیست هزار نفر اعلام کرده اند  الان سال 1398 می باشیم کماکان روی عدد صدو بیست هزار نفر ایستاده اند ! یعنی در این بیست و هشت سال کسی اعدام یا کشته نشده است ؟*

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

آمار کشته شدن بیش از هزاران نفر ازاینجا نشئت گرفت . در تاریخ روز چهارشنبه 13 اذر ماه 1398 در مجلس سنای امریکا مجلس ترحیمی فرقه رجوی برگذار کرده بود . در ان مجلس طبق گفته سایتهای فرقه : سناتور مارتا مک سلی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا، ژنرال جیمز جونز، اولین مشاور امنیت ملی اوباما، فرماندار تام ریچ، اولین وزیر امنیت ملی آمریکا و لینکلن بلومفیلد معاون سابق وزیر خارجه در امور سیاسی سناتور بن کاردین عضو ارشد کمیته خارجی سنای آمریکا پیام فرستاده بود. این سیاست بازان اجاره ای که دستانشان تا ارنج در خون مردم افغانستان ، عراق ، لیبی و سوریه اغشته است در این مجلس ترحیم برای کشته شدگان اعتراضات مردم ایران در مجلس سنا امریکا اشک تمساح می ریختند .مریم قجر عضدانلو در سخنرانی که از طریق ویدئو در این مجلس ترحیم پخش شد اعلام کرد بیش از 1000نفر از تظاهرات کننگان در خیابانها به قتل رسیده اند . روز بعد ان اقای برایان هوک که همگان وی را می شناسند که نماینده ویژه ترامپ در امور ایران است همان صحبت های مریم قجر را نشخوار کرد . و سپس ان نشخوار ها را سایت های مختلف فرقه رجوی انتشار دادند و خبرگزاری های امریکا ، فردا ، بی بی سی ….. با اشاره به گفته برایان هوک این خبر را پخش کردند.**

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

سوال اینجاست که باتوجه به ادعایی که فرقه رجوی کرده صد هزار عکس وفیلم و گزارش دریافت کرده و ادعای که پمپئو و برایان هوک کرده است تا کنون چرا عکس و اسم و رسم این هزار کشته را اعلام نکرده اند ؟ متاسفانه در خارجه هم خیلی از دوستان سیاسی و جریانات گول همین تبلیغات را خوردند و چشم بسته همین عدد را دارند تکرار میکنند . یک نفر انها سوال نکرد اگر این عدد درست است و فرقه رجوی و نماینده ویژه امریکا ! مدعی هستند پس چرا عکس و اسم و رسم این افراد را انتشا رنمی دهند. دخالت امریکا و فرقه رجوی و جریاناتی که نااگاهانه هیمن تبلیغ را می کنند قابل پذیرفتن نیست و محکوم است . دو بار دولت امریکا در قیام و انقلاب ما دخالت کرد و بعد ها هزاران با توطئه کرد . با چه زبانی بایدگفت بگذارید مردم ایران خودشان سرنوشت خودشان را رقم بزنند ما نمی خواهیم ایران لیبی یا سوریه یا عراق بشود ایران مال ایرانی است .

 در دوهفته اعتراضات به حق مردم ایران متاسفانه تعدادی از هموطنان بی گناه بخصوص جوانان کشته شدند و هزاران نفر مجروح شدند . در این اعتراضات حتی ا یک نفر هم کشته شده باشد محکوم است . بچه دلیل افرادی که برای خواسته اجتماعی خود اعتراض مسالمت امیز داشته اند باید کشته شوند به کدام گناه!

*https://leader.mojahedin.org/i/%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%AC%D9%88%DB%8C-

**https://about.mojahedin.org/i/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%88%DA%A9-

پایان

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-قجرعضدانلو-زالو-صفت-ترین-حرامزاد/

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایرانمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و ششم نوامبر 2019:… مریم قجر عضدانلو زالو صفت و خونخوار، در کمین است تا از  رنج وخون مردم ایران تا سرحد ممکن سو استفاده کند .در روز ششم این اعتراضات مردمی ، یک شوئ که از قبل کاملا برنامه ریزی شده بودبرپا کردند چه بسا درهمان زمان که مریم قجر داشت شوئ اجرا میکرد باز کسی به زمین افتاده باشد …. اگر این حقانیت استراتژیک شما درست بوده و کانون های شورشی ، هزار اشرف و یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل خاک میهن که مدعی ان هستید . پس این کانون های شورشی صاحب مرده و…. کجا هستند و برای چه روزی انها را تشکیل داده اید ؟ پس این کانون های صاحب مرده شما کجا هستند ؟ چرا به دفاع از مردم که کشته می شوند بیرون نمی ایند؟ مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران 

اعتراضات مردمی ، مجاهدین خلق و زهر خشونتاعتراضات مردمی ، مجاهدین خلق و زهر خشونت

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

یک هفته از ناارامی های داخل ایران گذشته است . کماکان باز بعضی از شهر ها درگیری ما بین مردم و نیروهای انتظامی وجود دارد .  کم و بیش مردم به دنبال مطالبات خود هستند . در خارجه نیروهای سیاسی ، تشکل های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی  و ایرانیان از هر سنخی کم وبیش به دنبال فراخوان ، راه اندازی تظاهرات ، هر انچه از دستشان بر می اید کم و بیش دارند مایه میگذارند .جریانات و تشکل های سیاسی خارجه فعلا به دنبال ان نیستند که در حال حاضر از این تظاهرات و اعتراضات مردم در داخل کشور برای خود نمدی درست کنند .

 درداخل کشور هیچ کسی از امار دقیق کشته شدگان خبری ندارد تا این لحظه عفو بین الملل 115 نفر را تائید کرده است. خاکسپاری در نهمین روز در برخی نقاط ادمه دارد . مجروحین در بیمارستان ها .در خیلی از شهرها خون های مردم که برزمین ریخته شده است کماکان باقی است . خانواده های که عزیزانشان را از دست داده اند در غم عزیزانشان هستند و مراسم ختم برپا نکرده اند .در یک کلام تا این لحظه بجز فرقه رجوی هیچ جریانی به دنبال سو استفاده از کشته شدگان داخل کشور نبوده است .اما……

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

اما مریم قجر عضدانلو زالو صفت و خونخوار، در کمین است تا از  رنج وخون مردم ایران تا سرحد ممکن سو استفاده کند .در روز ششم این اعتراضات مردمی ، یک شوئ که از قبل کاملا برنامه ریزی شده بودبرپا کردند چه بسا درهمان زمان که مریم قجر داشت شوئ اجرا میکرد باز کسی به زمین افتاده باشد . ( این شوئ مریم قجر با یک برنامه ریزی دقیق بود ه است ! چرا ؟ به دلیل اینکه دکور بندی های بیرون محوطه تبعدگاه اشرف 3 و داخل سالن که برنامه اجرا کردند کار یک روز یا دو روز قبل نبوده حداقل پنج روز کار اماده سازی و تدارکات ان بوده است . هزینه این دکورو دستک را با پول خون ملت ایران تهیه کرده اند ) .

در این شوء با کلاشی و خرمرد رندی تمام  این زالو صفت اولا یک امار دروغ از کشته شده های می دهد .سپس می خواهد افرادی را که با سیاست ملعون مسعود رجوی وخودش در اشرف قدیم به کشتن داده اند را در این اعتراضات قاطی کند !؟ ان موقع  برای خانواده های که عزیزانشان را از دست داده اند دارد نشخوار میکند که غم و اندوه به خود راه ندهید و درد ها و زخم ها و الام خود را تبدیل به خشم و اراده و قدرت مضاعف برای ادمه اعتراض ها و مقاومت کنید  خوب معلوم هست این زالو صفت که زحمت نکشیده بچه برزگ کند که درد از دادن فرزند را درک کند بر عکس این هند جگر خوار تا امروز هرچه توانسته خونخوار تر شده از بس در خون ریزی دست داشته است .

در نهایت با حرامزادگی ایدئولوژیکی که از ملعون مسعود رجوی به ارث  برده است . به وقیحانه ترین شکل این اعتراضات مردم را دارد مصادره می کند و ادعا می کند :

قیام‌هایی که در این چند روزه در سراسر ایران واقع شد،‌ حقانیت استراتژی کانون‌های شورشی و شهرهای شورشی و حتمیت پیروزی‌ آن را نشان داد.
مسعود رجوی درسال ۹۲ یعنی ۴ سال قبل از قیام دی ۹۶ استراتژی هزار اشرف و کانون‌های شورشی را اعلام کرد. در قیام۹۶ و جنبش اعتراضی بعد از آن و در اوج‌اش رد قیام روزهای اخیر نشان داده شد که چه شرائط آماده و جوشانی برای باروری و جوشش کانون‌های شورشی وجود دارد و بسیاری شهرهای ایران از نظر نارضایتی‌های حاد و عمیق مردم، آماده شورش و رها شدن از سلطه آخوندها هستند.
در پیام‌های پس از قیام دی ۹۶ مسعود رجوی تأکید کرد: بالا بردن مشعل قیام در کانون‌های شورشی در هر فرصت، هر زمان و هر مکان دستور کار و وظیفه مبرم انقلابی و میهنی است. او گفت: با کانون‌ها و شهرهای شورشی قدر تاریخی مردم ایران در نبرد آزادیبخش رقم می‌خورد . .

اولا قیام یک بار شروع میشود مانند سال 57 تا به نتیجه نهایی که می رسد تمام می شود . اگر این حقانیت استراتژیک شما درست بوده و کانون های شورشی ، هزار اشرف و یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل خاک میهن که مدعی ان هستید . پس این کانون های شورشی صاحب مرده و…. کجا هستند و برای چه روزی انها را تشکیل داده اید ؟ پس این کانون های صاحب مرده شما کجا هستند ؟ چرا به دفاع از مردم که کشته می شوند بیرون نمی ایند؟ برای چه روزی انها را تشکیل داده اید نکند می خواهید ترشی انها را بگیرید !؟ چرا در این نه  روز حتی یک شعار یا یک پلاکاردی را یک نفر در این اعتراضات بلند نکردند ؟ مگر شما مدعی رهبری و داشتن هزاران کانون شورشی نیستید ؟ ای حرامزاده گان تاریخ که در خون خواری ، روی دست زالو بلند شده اید و در دروغ گوئی از هند جگرخوار پیشی گرفته اید . و به وقیح ترین شکل میخواهند مبارزات  حقه مردم را به اسم خود مصادره کنند .در پایان باید گفت : اگر شما ارتش ازادیبخش ملی هستید پی در اوج قیام ملی و کشتار جوانان میهن در کدام گوری هستید ؟ چرا اقدام نمی کنید و یا به یگان های ارتش ازادی ، یگانهای هزار اشرف و کانون های شورشی که تشکیل داده اید دستور نمی دهید به کمک مردم بشتابند!؟

آیا این حرامزادگی شما بزرگترین اتو را به دست حکومت نمی دهد که مردم عادی که برای گرانی بنزین اعتراض کرده و به خیابان امده اند به شدید ترین شکل مجازات بشوند .شما با اخوند ها چه بده بستانی دارید که در چنین مواقعی شتابان به کمک شان می روید ؟؟و هزاران سوال دیگر

فیلم بزرگداشت شهدای قیام ابان 1398 ،  روز ششم اعتراضات * توسط مریم قجر عضدالنو

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

***

همچنین: