کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

کمپ مجاهدین در آلبانی علیرضا نصراللهی و سعید ناصری، یاران ایران، پاریس، بیست و پنجم ژانویه 2021:… الان درست برگشتیم به چهار سال قبل. امّا به این تفاوت که خیلی چیزها عوض شده و حتی مردم آلبانی هم متوجه تروریستی بودن این فرقه رجوی شده اند و دیگه مریم قجر عضدانلو چیزی برای ارائه کردن ندارد جز یک مشت دورغ و دونگ برای اعضای درونیش که آنهم دیگه برد ندارد چون تا آنجا اخبار از درون فرقه منتشر شده خیلی از اعضای آن در حال جداشدن می باشند و سازمان با وعده های هر سال خودش که امسال دیگه سال آخر هست آنان را از خروج باز می دارد.  کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام 

کمپ مجاهدین در آلبانی سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

1- نامه‌ی سرگشاده به آقای ایلر متا، رئیس‌ جمهور محترم آلبانی

علیرضا نصراللهی،انجمن یاران ایران،بیست و یکم ژانویه،۲۰۲۱

اینجانب علیرضا نصراللهی ، به عنوان عضو سابق سازمان مجاهدین خلق که سالها پیش از این سازمان جدا شده و در حال حاضر ساکن پاریس می‌باشم.

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

به عنوان یک فعال حقوق بشر و یک عضو جداشده و منتقد این سازمان نکاتی را به اطلاع شما می‌رسانم: مجاهدین خلق از بدو تاسیس خود، مشی مبارزه مسلحانه را به عنوان هم استراتژی و هم تاکتیک جهت نیل به اهداف سیاسی خود برگزیده است و از جمله بدعت گذار عملیات انتحاری در خاور‌میانه به حساب می‌آید که در سالهای پس از آن الگویی برای جریان‌های خشونت ‌طلب در این منطقه شده است. از آنجا که مجاهدین امروزه تمرکز خود را بر فعالیت‌های سیاسی گذاشته اند، ذکر این نکته حائز اهمیت است که در میان مردم ایران و نیز جریان‌های سیاسی اپوزیسیون ایرانی در خارج از کشور، مجاهدین جایگاه سیاسی و پایگاهی مردمی نداشته و هرگز نخواهند داشت به علت سابقه و وطنفروشی های همیشگی سازمان مجاهدین

و اصولا حکومتی تحت رهبری مجاهدین را از آنچه اکنون موجود است ارتجاعیترو بسا بدتر می‌پندارند، لذا الگویی که مجاهدین برای آینده‌ی ایران در نظر دارند، نه خواست مردم ایران که توهمات ذهنی خانم رجوی است که اصولا منافع ملی در آن نقشی ندارد. مجاهدین برای اینکه خودشان را بعنوان اپوزیسیون تبعیدی و تنها راه حل سرنگون شدن دولت ایران را  نشان بدهند، سعی میکنند به هر قیمت شده اعضای غالبا ناراضی خود را به شیوه های مختلف و با سرکوب و فشار و نیز استفاده از شیوه های مغزشویی در درون تشکیلات خود نگه دارند.

سازمان مجاهدین سازمانی با ساختار فرقه ای و کیش شخصیت حول رهبری مسعود رجوی و جانشین او مریم رجوی است. اعضای مجاهدین در دهه های گذشته در پشت دیوارهای بلند و سیم های خاردار تحت کنترل سازمان و ارتش سرکوب گر حزب بعث عراق مغزشویی بوده و در دنیای خیالی خود زندگی می کرده اند و سازمان مجاهدین می ترسد که افراد از طریق تماس با “دنیای واقعی” و بخصوص خانواده های این اعضا واقعیت خود را مورد شک قرارداده و از واقعیتهای سازمان از طریق هم خونهای خودشان باخبر شده و ار این فرقه سکت و شکنجه گر جدا شوند.

این سازمان یک فرقه مذهبی ـ مافیایی با تمام تعاریف علمی یک فرقه است . اعضای فرقه مجاهدین حق انتخاب آزادانه مذهب و دین مورد دلخواه خویش را ندارند.تمامی اعضای این فرقه باید بی چون چرا تمام حرفهای دیکته شده فرمانده های خودشان را قبول کرده و با جان دل پذیرا باشند  هیچ دین و مذهبی در فرقه رجوی به رسمیت شناخته نمیشودجز آن چیزی را که مسعود رجوی میگوید. لازم به یادآوری میباشد که رهبری مجاهدین دارای تعریف خاص خویش از مذهب شیعه دوازده امامی مسلمان را داشته و تنها این برداشت مورد قبول فرقه میباشد. اعضای فرقه مجاهدین هیچ حق انتخاب و فعالیت آزادانه سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی را ندارند. تا کنون در درون فرقه مجاهدین هیچ انتخابات درون حزبی آزادانه برگزار نگردیده است و فرقه دارای رهبری مادام العمری میباشد که تمام امور فرقه تحت هدایت و کنترل شخصی شدید وی میباشند .

در این شرایط با وجود اینکه این فرقه همه منتقدان خود را ترور شخصیت و برای آنها پرونده سازی می کند چرا که آنها افشاگران چهره واقعی این سازمان هستند ، اما ما همواره به افشاگری و آگاه کردن انسان های نوع ‌دوستی که فریب تبلیغات دروغین فرقه را می خورند پرداخته ایم .

واقعیت این است که پیوسته اعضای این فرقه به محض پیدا کردن فرصت مناسب و یا اندکی مجال ذهنی به خود می آیند و روزانه از آن جدا می شوند ، در چنین شرایطی انتظار ما از شما این است که در مواجهه با تلاشهای مسؤولان فرقه رجوی جهت ارتباط گیری با دولت و مقامات آلبانی هشیار تر عملکرده و تهدیداتی که ازجانب این فرقه می تواند متوجه کشور شما شود را دست کم نگیرید.

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

از طرف دیگر موضوع مهم دیگر ، سرنوشت اعضایی است که از این جریان جداشده اند و یا قصد جدایی دارند اما به دلیل نگرانی از دخالت های سران فرقه در روند اقامت و مانع فکنی بر روند کارهای قانونی در آلبانی تحت فشار های طاقت رسایی قرار دارند . در همین راستا نکته دیگری که در انتخاب آزادانه اعضا برای جدایی از این تشکیلات و اعتماد به نفس لازم جهت تشکیل یک زندگی مستقل به آنها کمک می کند ، ارتباط آنان با خانواده هایشان است که مجاهدین آنها را دشمن تشکیلات خود قلمداد می کنند و این به دلیل نقش خانواده ها در رهایی این افراد از بند اسارت این فرقه است ، انتظار ما جداشدگان از این فرقه و فعالین حقوق بشری که در ارتباط با رهایی اعضای مجاهدین فعالیت دارند ارائه تسهیلات و فراهم آوردن شرایطی است که خانواده های این افراد بتوانند به آلبانی سفر کرده و از نزدیک پیگیر وضعیت عزیزان خود باشند .

آقای ریئس جمهور من به عنوان شخصی که در درون این تشکیلات مورد شکنجه های روحی قرار گرفته ام از شما درخواست دارم که لطفاً با رویکرد دیگری به مسولان این فرقه بنگرید و از زاویه باز تری به این نفرات نگاه کنید چون من به شما قول میدهم که اگه شما از این بازی که سازمان شما را در آن قرار داده بیرون بیایید و از بیرون به این دشمن مردم آلبانی نگاه کنید حاضر نخواهید بود خودتان و مردم محترم آلبانی را حتی برای چند صدم لحظه دچار دردسر و در دام تروریسم مذهبی قرار دهید.

لزا به عنوان یک فرد که با دنبال حق و حقوق برباد رفته اعضای ناراضی این فرقه می باشم دستور دهید تا خانواده های این اعضا بتواند با اخذ ویزا از کشور با تمدن شما با فرزندان خود دیدار و گفتگو کنند،و یا بتواند از طریق شبکه های اینترنتی بچه های خودشان دیدار  و از سلامتی آنها آگاهی کسب کنند،شای خیلی زود دیر شود

شما به عنوان رئیس‌جمهور آلبانی و مسئول دولت، میتوانید با هماهنگی با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و حمایت از جداشدگان مجاهدین ،مانع از این فشارهای غیرانسانی شده به یاری اعضای ناراضی و بدون حامی این جریان بشتابید .

با احترام

ترجمه به زبان آلبانیایی،و ارسال به سفارت آلبانی،در پاریس

Një letër e hapur për Z. Iller Meta, President i Shqipërisë
Unë, Alireza Nasrollahi, si ish-anëtar i Organizatës Mojahedin Khalq, i cili u largua nga organizata shumë vite më parë dhe tani jeton në Paris, si një aktivist i të drejtave të njeriut dhe një anëtar i shkëputur dhe kritik i kësaj organizate, do të doja t’ju informoja: Mojahedin Khalq Që nga fillimi, ajo ka adoptuar politikën e luftës së armatosur si strategji dhe taktikë për të arritur qëllimet e saj politike dhe konsiderohet si një nga novatorët e operacioneve vetëvrasëse në Lindjen e Mesme, e cila në vitet në vijim u bë një model për lëvizjet e dhunshme në rajon. Ka qene. Meqenëse moxhahedinët janë përqendruar në aktivitete politike sot, është e rëndësishme të theksohet se midis popullit iranian si dhe rrymave politike opozitare iraniane jashtë vendit, mojahedinët nuk kanë dhe nuk do të kenë kurrë një pozicion politik dhe bazë popullore për shkak të historisë së tyre. Dhe patriotizmi i përhershëm i Organizatës Mojahedin

Dhe në parim, ata e konsiderojnë një qeveri të udhëhequr nga Mojahedin të jetë shumë më reaksionare sesa ajo që është tani, kështu që modeli që Mojahedin synon për të ardhmen e Iranit nuk është vullneti i popullit iranian, por iluzionet mendore të zonjës Rajavi në të cilat interesat kombëtare nuk kanë asnjë rol. Në mënyrë që të paraqiten si një opozitë e mërguar dhe zgjidhja e vetme për të përmbysur qeverinë iraniane, Mojahedinët përpiqen të ekspozojnë anëtarët e tyre shpesh të pakënaqur me kosto të ndryshme në mënyra të ndryshme, me shtypje dhe presion, si dhe përdorimin e metodave të larjes së trurit brenda organizatës. Mbaje veten.

Organizata Mojahedin është një organizatë me një strukturë sektare dhe një kult të personalitetit rreth udhëheqësit, Massoud Rajavi dhe pasardhësit të tij, Maryam Rajavi. Anëtarët e Mojahedinit janë larë me truri me dekada pas mureve të larta dhe telave me gjemba nën kontrollin e organizatës dhe ushtrisë Ba’atiste shtypëse në Irak, dhe Mojahedinët kanë frikë se njerëzit do të vijnë në kontakt me “botën reale”. Dhe posaçërisht familjet e këtyre anëtarëve kanë dyshuar në realitetin e tyre dhe janë bërë të vetëdijshëm për realitetin e organizatës përmes të afërmve të tyre të gjakut dhe janë ndarë nga ky sekt dhe sekt torturues.

Kjo organizatë është një sekt fetaro-mafioz me të gjitha përkufizimet shkencore të një sekti. Anëtarët e sektit Mojahedin nuk kanë të drejtë të zgjedhin lirisht fenë e zgjedhur prej tyre. Të gjithë anëtarët e këtij sekti duhet të pranojnë të gjitha fjalët e diktuara të komandantëve të tyre dhe t’i pranojnë ato me gjithë zemër. Asnjë fe nuk njihet në sektin Rajavi përveç Ajo që po thotë Massoud Rajavi. Duhet të theksohet se udhëheqja e Mojahedinve ka përkufizimin e vet të fesë Shiite të dymbëdhjetë Imamëve Myslimanë, dhe vetëm ky interpretim pranohet nga sekti. Anëtarët e Mojahedin nuk kanë të drejtë të zgjedhin lirisht, të merren me veprimtari politike, shoqërore ose kulturore. Deri më tani, asnjë zgjedhje e lirë brenda-partiake nuk janë mbajtur brenda sektit Mojahedin dhe sekti ka një udhëheqje të përjetshme nën të cilën të gjitha çështjet sektare janë nën drejtimin dhe kontrollin e tij të rreptë personal.

Në këtë situatë, përkundër faktit se ky sekt vret të gjithë kritikët e tij dhe bën raste për ta sepse ata janë eksponentët e fytyrës së vërtetë të kësaj organizate, por ne gjithmonë ekspozojmë dhe informojmë njerëzit me zemër të mirë që mashtrojnë propagandën e rreme të sektit. Ne kemi ngrënë.

Fakti është se anëtarët e këtij sekti vazhdimisht vijnë në vete sapo të gjejnë një mundësi të përshtatshme ose pak hapësirë ​​mendore dhe ta lënë atë çdo ditë, në rrethana të tilla, ne presim që ju të përballeni me përpjekjet e zyrtarëve të sektit Rajavi për të komunikuar Jini më vigjilentë me qeverinë dhe autoritetet shqiptare dhe mos nënvlerësoni kërcënimet që ky sekt mund të paraqesë në vendin tuaj.

Nga ana tjetër, një çështje tjetër e rëndësishme është fati i anëtarëve që kanë lënë partinë ose synojnë të largohen, por janë nën presion të fortë për shkak të shqetësimeve në lidhje me përfshirjen e udhëheqësve të kultit në procesin e qëndrimit dhe pengesave të procesit ligjor në Shqipëri. Në këtë drejtim, një pikë tjetër që i ndihmon ata në zgjedhjen e lirë të anëtarëve për tu ndarë nga kjo organizatë dhe besimin e nevojshëm për të formuar një jetë të pavarur, është marrëdhënia e tyre me familjet e tyre, të cilat Mojahedinët i konsiderojnë si armike të organizatës së tyre. Arsyeja për rolin e familjeve në çlirimin e këtyre njerëzve nga robëria e këtij sekti është se ne presim që ata që janë ndarë nga ky sekt dhe aktivistët e të drejtave të njeriut që punojnë në lidhje me lirimin e anëtarëve të Mojahedin të sigurojnë lehtësira dhe të sigurojnë kushte për familjet e tyre për të udhëtuar në Shqipëri. Dhe ndiqni nga afër situatën e të dashurve të tyre.

President, Si person që i është nënshtruar torturave psikologjike brenda kësaj organizate, ju kërkoj të shikoni zyrtarët e këtij sekti me një qasje tjetër dhe t’i shikoni këta njerëz nga një kënd më i hapur, sepse ju premtoj se Nëse dilni nga kjo lojë që ka vendosur organizata juaj dhe e shikoni këtë armik të popullit shqiptar nga jashtë, nuk do të jeni të gatshëm ta vini veten dhe popullin e nderuar shqiptar në telashe dhe të bllokuar në terrorizmin fetar, qoftë edhe për disa të qindtat e një momenti.
Leza, si një person që kërkon të drejtat dhe liritë e anëtarëve të pakënaqur të këtij sekti, urdhëroni që familjet e këtyre anëtarëve të jenë në gjendje të takohen dhe të bisedojnë me fëmijët e tyre duke marrë një vizë nga vendi me civilizimin tuaj, ose përmes rrjeteve Vizitoni fëmijët e tyre në internet dhe mësoni për shëndetin e tyre, mund të jetë vonë

Si President i Shqipërisë dhe në krye të qeverisë, ju mund, në koordinim me Komisionerin e Lartë të KB për Refugjatët dhe të mbështesni separatistët Mojahedin, të parandaloni këto presione çnjerëzore me ndihmën e anëtarëve të pakënaqur pa mbështetjen e tyre.

لینک به منبع

2- اعلام عزای عمومی در مقر مریم قجر عضدانلو، برای بازگشت برجام

علیرضا نصرالّهی،انجمن یاران ایران،بیست و سوّم،ژانویه،۲۰۲۱

همانطور که در این روزها در جریان کم و بیش اخبار جهان و بخصوص سوگند آقای جو بایدن به عنوان ۴۶ ریئس جمهور آمریکا هستیم اگر نخواهیم اغراق کرده باشیم بیش از ۹۰%  آمار کُل جهان از اینکه دونالدترامپ ۴۵ ریئس جمهور قبلی آمریکا نتوانست رأی بیاورد خوشحال و شادمان شدند.

خوشحالی و شادمانی آنها از از روی کینه و نه از روی دشمنی بود،بلکه از اینکه دنیا از شَر آدمی بسیار خطرناک و دیوانه امّا با قدرت آنهم به خاطر ریاست جمهوری آمریکا نه شخص خود دونالدترامپ آزاد شد.آمریکا در طول تاریخ تا بحال چنین ریئس جمهور غیر قابل پیشبنی به خودش ندیده بود،شب یک فرمان صادر می کرد،صبح آن را لغو می کرد و فرمان دیگری صادر می کرد.

آیا شما قبول دارید،قبل از دولت دونالد ترامپ،یعنی زمان آقای اوباما ۵+۱ و بیش از بیست کشور دیگر در شورای امنیت سازمان ملل برای رسیدن به توافق جامع در مورد برنامه هسته ای ایران جمع شده،و به نتیجه مطلوبی رسیده بودند،و بر اساس آن توافق قرار بود که نه ایران و نه هیچ کشور دیگری نقض برجام نکند،و طبق اساس نامه شورای امنیت و آژانس انرژی اتمی و با بازید از سایت های هسته ای ایران این توافقنامه نقض نشود.

آیا شما فکر می کنید تمام کسانی که در این اساس نامه شرکت داشته اند آدم های نادانی بوده اند؟
آیا شما فکر می کنید آمریکا و اروپا شرایط اقتصادی و امنیتی خودشان را در نظر نگرفته بودند؟
آیا این سیاستمدارها آدم های بیسوادی بودند؟
آیا این برجام فقط و فقط به نفع جمهوری اسلامی ایران بود؟
آیا آمریکا و اروپا از این توافق جامع فقط و فقط به امنیت آن فکر کرده بودنند؟
هرگز چنین نبوده و نخواهد بود،در این توافقنامه که از طرف شورای امنیت سازمان ملل تنظیم شده بود،۸۰% آن برای شرکت ها و بازرگانان آمریکایی و بخصوص اروپایی میلیادرها دلار در بر داشت،و تازه سازمان انرژی اتمی میتوانست در هر لحظه که اراده کند به سایت های اتمی ایران سر کشی کنند،و تازه این آغاز ماجرا بود و همانطور هم که در جریان بودید با سرعت خیلی زیاد بیش از ۵۰۰ شرکت اروپایی و آمریکایی برای سرمایه گذاری وارد ایران شدند،که البته این سرمایه گذاری ها دو طرفه بود و مردم و بازرگانان ایران هم میتوانستند از این شرایط ایده ال حداکثر استفاده را ببرند،آنهم فقط به خاطر اینکه هوش و استعداد ما ایرانی ها بیشتر از آدم های موجود در این کُره خاکی هست.

بایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

حالا شما نگاه کنید با آن همه کشمکش برای برجام و نشست های بسیار از این همه کشور و این همه زمان و انرژی دستاوردهای آن برای تمام جامع جهانی یک آدم مالیخوایی پیدا می شود به نام دونالدترامپ و همه ی این توافقنامه این سیاستمداران را زیر پا گذاشته و آنان را نادان و بی خرد می نامد،و فقط به خاط اینکه از قدیم و ایام نسبت به تاریخ کهن ایران و مردمان باهوش آن کینه به دل دارد از رسیدن به این قدرت که دیگر در تمام عمرش نخواهد به آن دسترسی پیدا کنند،تمام و کمال ضدیت ایرانیش را به نمایش می گذارد.

وگرنه سیاستمداران خود آمریکا در هیچ زمانی منافع ملّی آمریکا را برای خوش آمدن اروپایی ها خرج نمی کنند،مگر اینکه در آن کمال و تمام حقوق و مزایای کشور آمریکا تأمین شده باشد،حالا این روانی به همه ی این سناتورها و سیاستمداران آمریکا و اروپا به راحتی نگاه می کنند و میگویید شماها خیلی نفهم هستید،این توافقنامه ۱۰۰% منافع ما را تأمین نمی کند ما تمام منافع را میخواهیم هر چه باقی ماند برای اروپا

از ابتدا تا انتهای خروج از برجام شما شاهد این بودید اروپا نتوانست در مقابل بلهوس بازیهای دونالدترامپ ایستادگی کنند و به عبارتی خیلی کم آورد،وگرنه تمام قد باید در مقابل توافقی که خودشان با دولت قبلی آمریکا امضأ کرده بودنند،ایستادگی میکرد و اتفاقاً کاری میکرد تا دونالدترامپ کوتاه بیاید ولی متاسفانه اروپا ترسید و خودش را کنار کشید و فقط شعار داد که ایران شما از برجام خارج نشو،که چی تمام تحریم ها برگشت چه بسا بیشتر و مردم مهین منو تحت فشار بالای اقتصادی قرار داد.

این آدم چنان راسیسم هست که حتی داور و ناوگان هوایی کشور ایران را هم مورد هدف قرار داد،یعنی به آن مرحله از مریضی مالیخوایی خودش که جنون هست رسیده بود و با چشمان می دید که مردم ایران در بدترین شرایط بسر میبرند،حتی تا آنجا که خط فقربه ۱۰ میلیون رسیده بود،اینجا تا برایش آغاز برنامه هایش بود تا بتواند در دوره چهار ساله دوّم ریاست جمهوریش تیر خلاص را به مردم و دولت ایران بزند،البته باید گفت این آدم دیوانه تنها با ایران سر دشمنی را باز نکرد در یک خط با چندین کشور شروع به لگدپرانی کرد،و با آنهایی که با این کشورها سر ناسازگاری داشتند دوست صمیمی شد،که چی حامی داشته باشد و بتواند از آنها در مواقع لزوم کمک بگیرد.

البته باید خدمت شما عرض کنم این اشتباهات را خود سیاستمداران آمریکایی هم با چشم می دیدند ولی چون این مردک دیوانه با هیچ صراطی مستقیم نمی شد مجبور به تحمل این دوره چهار ساله بودنند،و در پایان پُر شدن سومین سال ریاست جمهوری دونالدترامپ،تصمیم به ازل او گرفتند و همانطور که شاهد انتخابات آمریکا بودید تمامی مردم دنیا به غیر از تعداد محدودی که از ناوگان خودش بودنند واقعا شکر به جای آوردنند،چون اگر چنین نمی شد من به شما قول می دادم جنگ جهانی سّوم را پیش رو داشتیم.

من در چند خط بالا خدمت شما عرض کردم که دونالد ترامپ هر کس که با دولت و مردم ایران دشمن بود او را دوست صمیمی خودش می کرد،و تازه شما نقش مخُرب سازمان مجاهدین را در دوره چهار سال ریاست جمهوری دونالدترامپ،خواهید دید چون سازمان ننگ ایران تنها کسانی بودنند که در دوره قبلی با تمام و کمال ورود کردنند تا دنیا با جمهوری اسلامی به یک توافق جامع نرسند ولی هر چه تلاش کرد نتوانست جلوی این سر فصل حیاتی را از مردم ایران بگیرد.

با روی کار آمدن دیوانه زنجیری،به نام ریئس جمهور آمریکا،سازمان نفاق رجوی جان تازه ای گرفت چون آدمی پیدا شد مثل خودشان زنجیری،و خائن و خیانتکار و جنایتکار،و پا گذاشتن بر روی هر اصول انسانی،سازمان ننگ ایران با دم تکان دادن به ال سعود و مخصوص اسرائیل دشمن درجه یک مردم ایران همانند سازمان مجاهدین،اینها دشمنان قسم خورده مردم و خاک ایران هستند.

از زمان ریاست جمهوری ترامپ و متوجه شدن دشنمان آب و خاک مهینم ایران،سازمان ننگ ایران فعالیت های خودش را از سر گرفت و با سرعت دو چندان شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد کارها و پیشرفت های نظامی اقتصادی ایران کرد و با فروختن آنها به ال سعود و موساد همه ی این اطلاعات در اختیار دونالدترامپ قرار گرفت و اینها فهمیدن که در منطقه با کشوری باهوش بسیار بالای رو به رو هستند و داعشی که ساخته و پرداخته خودشان هست ایران با کمترین هزینه  و با سرداری همچون حاج قاسم سلیمانی تمام قد جلوی او ایستاده و او را نابود کرد.

این آلارم قرمز از طرف لشکر فاطمیون باعث شد تا ترس بر جان تمام کسانی که تمام قد پشتیبانی داعش را می کنند به فکر ترور سردار حاج قاسم سلیمانی بیفتند و همانطور که شاهد ماجرا بودید با فرمان دیوانه وار ترامپ باعث به شهادت رسیدن مرد بزرگ و میهن پرستی همچون او باشیم.

با به شهادت رسیدن سردار سلیمانی و بپاخیز شدن مردم شهید پرور ایران با آن جمعیت میلیونی تمام کسانی که پشت این داستان بودند شلوار خودشان را خیس کردنند،و چنان ترس بر دلشان جا کرد که از کرده خود پشیمان شدند ولی دیگه پشیمانی سودی ندارد.

Biden Dilemma : Iranians Saw Trump As A Mad Man But Blame America For Their Woes

مجاهدین تمام عزم خود را بر این گذاشتند که در تمام دنیا تا آنجا که میتواند پشت ترامپ دربیایند و تا در دوره دوّم ریاست جمهوری آمریکا باز هم این خُل دیوانه ریئس جمهور آمریکا گردد،ولی نمی دونستند که دیگه آون ممل رو لولو برد،نه تنها دنیا بلکه آمریکا هم از این وضعیت بهم ریختگی خسته شده است،برای همین هر چه رشته کرده بودنند پنبه شد.

الان درست برگشتیم به چهار سال قبل. امّا به این تفاوت که خیلی چیزها عوض شده و حتی مردم آلبانی هم متوجه تروریستی بودن این فرقه رجوی شده اند و دیگه مریم قجر عضدانلو چیزی برای ارائه کردن ندارد جز یک مشت دورغ و دونگ برای اعضای درونیش که آنهم دیگه برد ندارد چون تا آنجا اخبار از درون فرقه منتشر شده خیلی از اعضای آن در حال جداشدن می باشند و سازمان با وعده های هر سال خودش که امسال دیگه سال آخر هست آنان را از خروج باز می دارد. ولی با آمدن جو بایدن به عنوان ۴۶ ریئس جمهور آمریکا و باز بینی پرونده برجام و حتی بازگشت زود هنگام به برجام به شرط رعایت تمام بند آن از طرف ایران،آب پاکی را بر روی دست تمام کسانی که خواهان ذلیل کردن مردم ایران بودنند ریخت.

مجاهدین و عربستان و اسرائیل از آمدن جوبایدن،کَک در تونبان شان افتاده است،و مثل آدم های دیوانه دور خودشان میچرخند تا راحلی برای بیرون آمدن از این بحران کنند ولی دیگه تمام شد به قول معرف مثل ترامپ شماها هم بای بای و پَر پَر

حالا بشینید در آلبانی و یا آفریقا و یا اگه راهتان دادند اسرائیلی ها بروید ور دست اربابانتان تا بقیه عمر را به توالت شویی اجنبي مشغول باشید،چون اگه دست مردم ایران به شماها برسد میدانم تیکه بزرگتان گوشتان هست پس تا میتوانید از ایران و ایرانی فاصله بگیرید

به امید روزی که فقط خودت بمانی و آن چند نفر مزدور که دست شان به خون این مردم آلوده هست.

لینک به منبع

3- بحران کرونا در کمپ اشرف ( ۳ ) و مریم رجوی کرونا زده

سعید ناصری،انجمن یاران ایران،بیست و دوّم،ژانویه،۲۰۲۱

فرقه تبهکار رجوی در حالی که در ظاهر دل سوز مردم ایران میباشد  لیاقت و شایستگی یک نظام بهداشتی برای فرقه انگشت شمار و اندک خود را ندارد کما اینکه تا انجایی که اخبار نشان میدهد طی هفتهای گذشته تعدادی از افراد نگون بخت جانشون را از دست دادند

سعید ناصری یاران ایران

آقای سعید ناصری

اما بایستی به فرقه رجوی تاکید کرد که مردم و ملت ایران در دهه های گذشته تاوان شعر و شعارهای بیهوده شما را داده اند که تماما منشا بی لیاقی و فرافکرانه شما بوده است بگذریم که امروز مردم ایران و جوانها در هر کجای این کره خاکی ماهیت بیهوده و فریبانه شما را کاملا شناخته اند

اما امروز مسله ای که مطرح است با وجود اندکی اعضا در بند که تماما تحت کنترل تشکیلات خود ساخته رجوی است از خورد خوراک گرفته تا خواب و بیداری رجوی عرضه کنترل یک بیماری در میان اعضای خود ندارد و درمانده شده و کمرش خم شده این در حالی است ملیونها دلار هزینه سیاست و تبلیغات فرقه در هم شکسته خود میکند و از زوایه دیگر هیچ گونه تمایلی از خود نشان نمیدهد و نمیخواهد کمی هزینه کند برای بهداشت افراد در هم شکسته در ارودگاه البانی و این است ماهیت رجوی فاسد و بی لیاقت

اگر نگاهی کلی بندازیم به سایتهای خبری رجوی خبرهای که در رابطه با کرونا در ایران نشان میدهند و امار و ارقامی که نشر میدهند گویا نویسنده و تنظیم کننده خبر حال و اوضاع خوبی به لحاظ ذهنی نداشته یا اینکه این امار دروغین مثل همیشه از ماهیتت رجوی فاسد بر میاید در جایی خواندم که اشاره کرده بود بالغ بر دویست هزاز هموطن ایرانی بر اثر کرونا فوت شده اند و امارهای دیگری که نشان میدهد کاملا دروغ است عجبا اگر سایتهای خبری تمام دنیا رو نگاه کنیم اماری که از ایران نشر میدهند بالغ بر یک سوم اماری است که رجوی منتشر کرده است

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

با این حال نگاه بندازیم به تلفات افراد نگون بخت در کمپ البانی در هفته های گذشته اگر یک امار سریع و سر انگشتی بگیریم نسبت به جمعیتی که در کمپ میباشند خوب مطمعنا امار به مراتب بیشتر از ایران میباشد در حال حاضر تقریبا دو هزار نفر در کمپ میباشند امار تلف شده ها بر اثر بیماری بالای ده نفر میباشد خوب به نسبت جمعیت این امار به طبع خیلی بالا میباشد،این در حالی است رجوی به مسولین ایرانی انتقاد و شکایت میکند که به فکر راه کاری برای دارو و درمان برای ملیت ایران نیستند باید به رجوی گفت اول به فکر خودت و اعضای نگون بختت باش و فکری به حال این ستم دیده ها بکن برای افراد کمی که برات مونده بعد به فکر ملت باش  رجوی شما که عرضه نگهداری و کنترل این عده افراد سالخورده و پیر و نداری به چه رویی و به چه جراتی شعار اپوزسیون ایران را سر میزنی  شرمت باد

خبرهای موثق بدست آمده از منابع وزارت بهداشت در آلبانی حاکی از آنست که مسعود نصیری 63 ساله عضو سازمان مجاهدین خلق و ساکن اردوگاه این سازمان در آلبانی،چند روز پیش قطعا به دلیل ابتلا به ویروسکرونا فوت نموده است. تحت فشارهای فرقه رجوی بر مقامات آلبانیایی، آنان در ابتدا این مسئله را تکذیب کردند. حتی سخنگوی وزارت بهداشت آلبانی در پاسخ به سؤال خبرنگاران اعلام نموده بود که هیچ ایرانی در آلبانی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا فوت نکرده است. کرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا و این است از نمونه فریبکاری و ملیونی خرج کردن رجوی برای تبلیغات پوشالی و از طرفی حاضر نیست کمی به فکر افراد  در بند خود باشد.

لینک به منبع

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پولشویی-سیمای-آزادی-مجاهدین/

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین علیرضا نصراللهی، یاران ایران، چهاردهم ژانویه 2021:.. همانطور که در جریان بیست و پنجمین همیاری سیمای مقاوت مجاهدین هستید و امیدوارم این سیرک را از دست نداده باشید.  بسیار نمایش جالب و فریبکارانه ای بود. فرقه رجوی در طول این ۴۰ سال هر چی را که خوب یاد نگرفته باشد چند تا چیز را به طرز فوق ‌العاده یاد گرفته و به تمام اعضای  بادمجان دور قاب‌چین هم آموزش داده است. 1- دورغگویی 2- ظلم و ستم به اعضای درونیش 3- خیانت و جنایت به کشور 4- فریب دادن مردم جهان و بخصوص ایران 5- برزگ نمایی و دلقک بازی در تلویزیون. فساد، همجنس بازی، دزدی از مردم عراق و خلاصه هر آنچه که از یک آدم تبهکار و جنایتکار بر می آید تمام سران فرقه رجوی همه را یک جا دارند. پولشویی سیمای آزادی مجاهدین 

انقلاب ایدئولوژیک مسعود رجوی - قرارگاه اشرفانقلاب ایدئولوژیک مسعود رجوی – خاطراتی از قرارگاه اشرف و همایون

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین

نمایش و سیرک همیاری فرقه رجوی در سیمای جعلی ننگ ایران

علیرضا نصرالّهی،انجمن یاران ایران،چهاردهم،ژانویه،۲۰۲۱

همانطور که در جریان بیست و پنجمین همیاری سیمای مقاوت مجاهدین هستید و امیدوارم این سیرک را از دست نداده باشید.  بسیار نمایش جالب و فریبکارانه ای بود. فرقه رجوی در طول این ۴۰ سال هر چی را که خوب یاد نگرفته باشد چند تا چیز را به طرز فوق ‌العاده یاد گرفته و به تمام اعضای  بادمجان دور قاب‌چین هم آموزش داده است

1- دورغگویی
2- ظلم و ستم به اعضای درونیش
3- خیانت و جنایت به کشور
4- فریب دادن مردم جهان و بخصوص ایران
5- برزگ نمایی و دلقک بازی در تلویزیون

فساد، همجنس بازی، دزدی از مردم عراق و خلاصه هر آنچه که از یک آدم تبهکار و جنایتکار بر می آید تمام سران فرقه رجوی همه را یک جا دارند. شما اگر نگاهی به این سیمای سراسر دورغ و حیله بکنید،خواهید فهمید که چگونه میخواهند با چند تا تصاویر،و نمایش های جلوه عوام فریبی کنند و سر مردم را با چند موزیک و صحبتهای مجری کلانی که همانند گوسفندی عرعر می کند،این همیاری دورغ را بزرگ جلوه دهند،و به اعضای درونی خودش روحیه دهد و بفهماند که ببینید که ما در حال حاضر چقدر هوادار داریم و جالب اینجاست بیشتر کسانی هم که تماس می گرفتند و کمک می کردنند از داخل ایران بود،چرا این مریم رجوی تا این حّد بیشعور هست که فکر می کند ما از پشت کوه آمده ایم و با دیدن چند عکس فتوشاپ و ساختن چند کلیپ در داخل و خارج مثل همان راننده کامیونی که در کنار کامیون خودش به تحصن نشسته بود،همه میگن به به چه قدرتی چه سیاستی،زرشک،خر خودتان هستید که مردم را می خواهید گول بزنید.
یک موضوع واقعآ،خندار برایتان تعریف کنم وقتی میگم همه ی سران مجاهدین یه چیزی می زنند و با توهم وارد گفتن اخبار می شوند باور نمی کنید به گفته سیمای ننگین حقارت، مجموع کمک ها و تعهدات مالی ۱۶۲ میلیادر ۳۳۲ میلیون ۶۲۵ هزار تومان که معادل ۶ میلیون ۵۳۲ هزار و ۵۰۰ دلار می باشد.

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین

واقعاً که خوب سیاستی برای سفید کردن پول های سیاه عربستان و اسرائیل و دگر سرویس های جاسوسی غرب پیدا کرده اید،و با این پول ها تخت کمک های مردمی چوب لای چرخ همان مردم می کنید،البته ما اعضای جدا شده هستیم که باشیم تا آب خوش از گلوی تو مریم پایین نرود،چون تو حرام زاده باعث ریختن خون های بی گناهی شدی حساب شوهر گور به گوریت جدا،ولی با این همه دغل و حیله باز هم نمیتوانی بر عرصه قدرت پا بگیری،چون ما و خانواده های اسرای در بند تو رو به روی ایستاده ایم و اگر بنا به زورگویی باشد ما هم زورمان زیاد است بچرخ تا بچرخیم

یادمان نرفته و نخواهد رفت که تمام همیاری های سازمان مجاهدین از ابتدا تا به الان چگونه و به چه شکل بوده،بچه های مال اجتماعی سازمان الان تعدادی از آنها در کنار ما هستند و تا الان هم کم پرده از کثافتکاری های شما برنداشته اند،یادتان هست ۳ تن طلای شمش که توسط آقای خدابنده در حال انتقال بود چه شد،یادتان هست که در مقابل چقدر دلار از صدام حسین اطلاعات جبهه جنگ را تقدیم ارتش حزب بعث می کردید،راستش من در همان دروان جنگ تحمیلی عراق به ایران برایم همیشه سوال و تناقض بود که چرا ایران با این همه نیرو و قدرت در جنگ شکست های زیادی می خورد،البته به خودم می گفتم تازه انقلاب شده و هنوز ارتش و سپاه خودشان را پیدا نکرده اند،ولی باز پیش خودم می گفتم در زمان شاه ما ابر قدرت منطقه بودیم و بهمون ژاندارم منطقه می گفتند،چه چیزی میتواند باعث این همه ضعف و شکست شود.من هرگز نتونستم جواب سئوالم را در آن دوران بگیرم تا زمانی که خودم پا در سازمان مجاهدین در عراق گذاشتم،در سال های اوّل هم متوجه خیانت سازمان مجاهدین نبودم،تا اینکه یواش یواش فهمیدم ما ستون پنجم ارتش عراق هستیم،و برای بقای ماندگاری صدام تلاش های زیادی کرده ایم،از جمله جنگ خلیج و یا کویت که بعد از حمله آمریکا در سال ۱۹۹۱ ستون های قدرت صدام به لرزه در آمد،و از شمال و جنوب نیروهای کرُد و شیعه وارد عمل شده بودند و از این فرصت استفاده کردنند،تا بتوانند قدرت را از صدام بگیرند،و در این کار هم داشتند موفق می شدند،که ستون پنجم و مزدورهای صدام یعنی سازمان مجاهدین وارد عمل شد از شمال عراق در مقابل کرُدها،و با تمام قوا به کرُدها عراقی حمله کردنند،با همان زرهی هایی که خود صدام بهشان قبلا هدیه داده بود،کُردها را کشتند و از روی آنها رد شدند و همین مقابله مجاهدین در مقابل مردم عراق باعث شد تا ارتش صدام جانی بگیرد و بتواند قدرت را بدست گیرد،و صدام هرگز این محبت مسعود رجوی را فراموش نکرد،و بعد از آن خیلی بیشتر هوای مزدورانش را داشت.

واقعاً من از خواندگان عزیز معذرت میخواهم چون وقتی ما اعضای جدا شده میخواهیم مطلب در مورد موضوعی از این فرقه بیان کنیم یکدفعه میبینیم وای خدای من ناخداگاه وارد سال های دیگر شدیم و داریم از جنایتهای دیگر این فرقه پرده برمی داریم باور کنید دست خودمان نیست اتوماتیک قلم شروع به نوشتن میکنند،ماشالله این فرقه رجوی،که بهتر بگویم مسعود رجوی در طول این نیم قرن آنقدر خیانت کرده که خیلی از آنها تا الان رو نشده،و می دانم نفراتی خواهند آمد که در دوران پیری وجدان درد بگیرند و پرده از جنایت های مخفی رجوی و اعضای کادر بالای آن بردارند،به قول معرف کمی بارشان را سبک کنند که با ترس کمتری راهی دیار باقی شوند

در این سیرک همیاری فرقه رجوی باز دست به اقدامی مشابه مثال همان اتصال ۳۰ هزار نفر با مریم رجوی زده البته با نفراتی خیلی کمتر،و در حدود بیست نفر از کسانی که از قبل با آنها هماهنگ شده بود،چون من خودم با یک خط جدید در خیلی از ساعات مختلف با همان شماره های که اعلام کرده بودند تماس گرفتم،که یا اِشغال بود و یا کسی پاسخگو نبود.چگونه میشود بیش از ۱۰۰ شماره تلفن و ارتباطات اینترنتی  ۱۰ تا استودیو خبر ۸۸ مجری شما نمیتوانید ارتباط بر قرار کنید بعد چطور می شود آنها به راحتی و تصویری با آن آماری که آنها اعلام می کردنند وصل می شدند که محال بود بتوانید به راحتی وصل شوید.پس همش دورغ است فرقه رجوی از تعدادی از هوادارانش فیلم تهیه کرده و باز پخش آن را در همان روز تکرار کرده است.

شما نگاه کنید دروغ پشت دروغ،نیرنگ پشت نیرنگ برنامه های از قبل ظبط شده،به خدا این فرقه جراًت برنامه زنده را ندارد چون می داند که بالاخره در این دنیا کسی پیدا خواهد شد که بخواهد به این فرقه انتقاد کند،و شاید هم بخواهد افشاگری کند پس اینها مال برنامه زنده نیستند مگر اینکه کسانی که میخواهند در برنامه زنده شرکت کنند از قبل همه چیز پخته شده و نوشته شده در دست شرکت کنندگان قرار بگیرد

ما وقتی میخواستیم بریم که با اف بی ای مصاحبه کنیم دو روز داشتیم روی شاید و اگرها کار می کردیم تا قافی درنیاد،تازه این یک مصاحبه کاملاً شخصی بود و اصلاً قرار نبود بیرونی شود یک نفر از اف بی ای و یک نفر از سازمان،حالا شما حساب کنید برنامه ای در این ابعاد،برای حقه بازی،ببینید این شارلاتان ها چکار خواهند کرد.

چنان از هواداران و حمایت های مردمی صحبت می کند که خودشان هم باورشان شده که علی آباد هم برای خودش شهری شده،آخه بی وجدان ها چرا با احساس مردم بازی می کنید وقتی از هوادار صحبت میکنی آمار بده حرف نزن نشان بده،تمام کسانی که جیره خوار فرقه تو هستند به چند هزار نفر هم نمیرسد،برایتان خاطره ای از یکی از کسانی که به دست اینها اجیر شده بود و هر ماه برایش مبلغی واریز می شد توسط شخص را بگویم.

آقایی به نام علیرضا بچه تهران فامیل شوهر خواهر من،که من هم وقتی در ایران بودم او را می شناختم بعد از اینکه من به سازمان پیوستم دیگه از هیچ کس خبری نداشتم حتیٰ،از پدر و مادر چه برسد به فامیل دور،در دروران پذیرش ما بارها به ضد اطلاعات می رفتیم تا سازمان بتواند از صحبتهای خودمان تناقض در بیاورد و ما را شناسایی کنند،این ضد اطلاعات هر دوره چند روز طول می کشید،و ما هر کدام در ساختمانی تنها بودیم تا نوشتن خاطرات گذشته از دروان کودکی تا زمان پیوستن به سازمان تمام شود،که من خودم شاید بالای ۳۰  بار از کودکی تا پیوستن را نوشتم باور کنید سال به سال روز به روز دقیق باید همه چیز را می نوشتی بعد اینها نوشته های تو را با قبلی ها مطابقت می دادند و اگه جای رو عوض کرده بودی همان برایت پاپوش می شد،در این ضد اطلاعات باید اسم تمام فامیل و دوستان و دوست دختران و خلاصه همه ی کسانی را که می شناختی را با ذکر آدرس و شماره تلفن مینوشتی،راستش من آون زمان در مورد این موضوع کجکاوی نکردم،که چرا باید اسم و ادرس همه را دقیق بگویم بعدها متوجه شدم که چرا،این حرام زاده ها با داشتند اسم خاطره و تلفن با آن شخص ارتباط بر قرار می کردنند و با دوز کلک آنها را به ترکیه و عراق می کشاندند،ما وقتی در پذیرش بودیم تقریباً انتهای دوره آموزشی بود که تعدادی نیرو جدید به پذیرش آمد،یکی از آنها از روی مشخصات من منو شناخت و بهم گفت پسر خاله تو الان در قرنطیه هست که با فرقه درگیر هست که میخواهد برگردد،و همش به تو فحش و ناسزا می گفت من جا خوردم با تعجب گفتم پسر خاله من بهزاد،آنهم با علامت سر حرف منو تایید کرد من فردای آن روز رفتم پیش رضا مرادی همه نفرات سازمان لین شخص را به خوبی می شناسند،رضا مرادی کسی هست که از سال ۱۳۵۰ با مسعود رجوی در زندان شاه بود و یکی از کسانی بود که مورد اطمینان مسعود رجوی بود،و برای سابقه و زبان بازیش شده بود  F A پذیرش،وقتی بهش گفتم که پسر خاله من در ورودی هست مثل کسانی که برق از سرش پریده بهم گفت از کجا فهمیدی خلاصه سر ته موضوع را جم کردم ولی هرگز بهم اجازه ملاقات ندادند،بعدها وفهمیدم برگشته ترکیه،نفر دوّم که فامیل دور ما بود همان علیرضای بدبخت بخت برگشته بود که با او ارتباط گرفتند و با وعده و پول ازش خواسته بودنند که در تهران کارهای اجرایی کند،مثل چسباندن پوستر،شعار نویسی،و از این قبل کارها،و در مقابل مقداری پول بهش می دادند،ولی باید حتماً کارهای آنها را اجرا می کرد وگرنه از پول خبری نبود،اون هم چون اوضاع مالی خوبی نداشت و از بچگی بی پدر بزرگ شده بود برای این پول قبول کرده بود،خلاصه بعد مدتی اطلاعات از خرابکاری های علیرضا باخبر شده بود و در هنگام فرار با خودرویی تصادف می کند و جان خودش را از دست میدهد.اگه دستگیر می شد هرگز کشته نمی شد،ولی چون سازمان اون آنقدر ترسانده بود،که از ترس مرگ دست به خودکشی زد،اینم از یکی از بازیهای این فرقه کثیف با جوانان ما ببینید تا الان چند صد تا علیرضا به خاک سرد سپرده شدن توسط سران لین فرقه

در اخر هم مریم رجوی از طرف خودم و تمام کسانی که تو را میشناسند،بهت میگویم این دلقک بازیها دوره اش به پایان رسیده،و مردم ما آنقدر هوشیار و باهوش شده اند که دیگه مثل قدیم گول حرفه های تو و امثال تو را نمی خورند،و با این بازیهای همیاری و نشستهای بازنشستگان سیاسی کشورهای غربی از جمله آمریکا،اسرائیل،انگلیس هوایی نخواهند شد.

تو به عنوان کسی که خون زیادی از فرزندان ایران زمین را به ناحق ریخته ای باید در دادگاه خلق محاکمه شوی و باید تک به تک به سوال های خانواده های دغدار را پاسخ دهی،و در آخر هم دولت ایران برایت تصمیم خواهد گرفت به خاطر انفجارهای دهه های ۶۰ و ترور افراد بیگناه و دانشمندان فناوری ایران زمین،باشد که آن روز ما در مقابل تو قرار خواهیم گرفت و طناب دار را به گردنت خواهیم دید،همانطور که تو طنابدار را به گردن خیلی از هموطن های ما انداختی،

دورود بر آزادی مرگ بر رجوی

لینک به منبع

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین 

*** 

همچنین: