کمپ های خارج از کنترل، آموزش افراط گرایی و تهدید امنیت جهانی

کمپ های خارج از کنترل، آموزش افراط گرایی و تهدید امنیت جهانی

احمد هاجری، امارات متحده عربی، بیست و دوم اوت 2015:… خودسوزیهای مکررتوسط نفرات مغزشویی شده درراستای برآورده شدن اهداف رهبری این سازمان در کشور های اروپایی نمونه بارز آمادگی فکری این افراد مغزشویی شده جهت انجام هر نوع عملیات خرابکارانه در آن دیار میباشد.کشور آلبانی به عنوان کشوری آرام میتواند جایگاهی امن برای جذب ،سازماندهی و آماده کردن نیرو برای سازمان مجاهدین مورد استفاده …

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

(با تشکر از آقای هاجری دریافت شد – ایران اینترلینک)

برپایی کمپ هایی خارج از کنترل، مرکزی برای آموزش و ترویج افراط گرایی و تهدیدی برای امنیت جهانی

سران سازمان مجاهدین خلق ایران به کرات ناقض حقوق بشر در سازمان و خارج از تشکیلات بوده اند و کلیه گزارشات و دلایل با مستندات و شهود آن موجود میباشد.بعد از سرنگونی حزب بعث در عراق توسط ارتش آمریکا و متحدین و تعطیلی پایگاه های سازمان مجاهدین خلق و انتقال کلیه پرسنل آن به قرارگاه اشرف در استان دیاله عراق ،این سازمان به عنوان یک نیروی خطر ناک شناخته ودولت و ارتش آمریکا را بر آن داشت تا هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای خلع سلاح این سازمان انجام دهند.

بعداز ورود نیروهای آمریکایی به اشرف فضای مناسب برای فرار ناراضیان از این فرقه مهیا شد و با توجه به گزارشات مکرر از شکنجه های گوناگون در حق نفرات درون سازمان و مشاهدات نیروهای آمریکایی و مصاحبه با نفراتی که موفق به فرار شده بودند، انستیتوی تحقیقات دفاع ملی آمریکا RANDرا برآن داشت تا تحقیقات کاملی از سیاست داخلی و خارجی سازمان مجاهدین خلق تنظیم وبه رشته تحریر درآورده و این تحقیقات را جهت اطلاع در اختیار عموم قرار دهد.ومیتوان این تحقیقات را به عنوان کاملترین مجموعه تحقیقاتی در مورد این سازمان دانست که برای شناخت بهتر تشکیلات میتوان به این گزارشات مراجعه کرد .

سازمان مجاهدین خلق ایران یکی از پیش تازترین گروههایی است که اقدام به برپایی خانه های تیمی و احداث کمپ های ایزوله جهت جذب ،مغزشویی و آموزش نیروی رزمی در راستای انجام عملیات های خرابکارانه در ایران و دیگر کشورها از بدو تاسیس تا امروز نموده است.سازمانی که به هیچ یک از پیش پا افتاده ترین قوانین حقوق بشری و آزادی های فردی پایبند نبوده و سیطره کامل جسمی ،روحی و روانی بر افراد درون کمپ را در دستور کار خود دارد.

در این برهه حساس که در تمام کشورهای جهان مسئله ظهور و مبارزه با پدیده شوم تروریسم به یک چالش جدی تبدیل شده است، با در نظر گرفتن سابقه این سازمان در عراق و تمایل شدید به همسویی با گروههایی تروریستی و پوشش تبلیغاتی این گروهها توسط رسانه های این سازمان و در خواست مکرر از سوی سران این سازمان جهت مسلح شدن، در اختیار قرار دادن کمپهای خاص و خارج از کنترل و نظارت دولت آلبانی و اتحادیه اروپا ممکن است خطرات جبران ناپذیری را متوجه امنیت و ثبات آن منطقه کرده و این کمپها میتوانند به عنوان کمپ مرجع جهت جذب،آموزش ترانزیت نیروهایی که امنیت جهانی را به خطر می اندازند مورداستفاده قرار گیرند.و این نه تنها یک نگرانی فرا منطقه ای بلکه یک نگرانی جهانی بوده که اپیدمی را به همراه خواهد داشت.کمپ هایی که با استفاده از شیوه های نوین برده داری و آموزش افراطی ترین آموزه ها در مکانی ایزوله انسانها را جهت مطامع خود به مرگبارترین سلاح تبدیل کرده که این خود تهدیدی جدی برای حقوق فردی و مدنی درجامعه امروزی به شمار می‌رود.

خودسوزیهای مکررتوسط نفرات مغزشویی شده درراستای برآورده شدن اهداف رهبری این سازمان در کشور های اروپایی نمونه بارز آمادگی فکری این افراد مغزشویی شده جهت انجام هر نوع عملیات خرابکارانه در آن دیار میباشد.کشور آلبانی به عنوان کشوری آرام میتواند جایگاهی امن برای جذب ،سازماندهی و آماده کردن نیرو برای سازمان مجاهدین مورد استفاده قرار گیرد.لذا ما خانواده ها به عنوان شخص نگران از وضعیت فرزندان و بستگانمان در کمپهای تحت تسلط سازمان مجاهدین خلق و تنها ذینفع در مسئله آینده و حل و فصل سریعتر پروسه پناهندگی نفرات به اسارت گرفته شده راهکار خود را به شرح ذیل اعلام می داریم.

1_ تشکیل کار گروهی از سازمانهای حقوق بشر ، کمیساریای عالی پناهندگان ،عفوبین الملل،صلیب سرخ جهانی ،یونامی ، نمایندگان دولتهای داوطلب جذب پناهجو ونمایندگان خانواده های افراد پناهجو.

2_ درصورت امکان تفکیک کمپ های لیبرتی و آلبانی به کمپهای کوچکتر

3_ عدم امکان ترانزیت افراد پناهجو از کمپ لیبرتی و آلبانی به نقاطی که در گیر جنگهای داخلی می باشند

4_ کنترل و هدایت کمپهای پناهندگی توسط سازمانها و مجامع بین‌المللی.

5_ آموزش و امکان استفاده از به روز ترین وسایل ارتباطی و تلفن های شخصی همراه(ایجاد فضایی کاملا خصوصی و مناسب و امکان ارتباط تلفنی افراد پناهجو با خانواده هایشان)

6_ پروسه مانیتورینگ و مصاحبه به شکل متوالی(ایجاد محیطی خصوصی برای فرد پناهجو بیرون‌ از کمپ و به دور از تنش‌های مختص تشکیلات و ایجاد فضایی امن و اعطای آزادی های فردی و اجتماعی و برخورداری از تنفس فکری و زمان لازم در حین مصاحبه .)

7_ اعطای عین موارد ذکر شده در بند 6قبل از اعزام پناهجویان از لیبرتی به آلبانی جهت تسریع در حل و فصل پروسه پناهندگی پناهجویان

8_ فراهم نمودن امکانات ویزیت و اجازه برخورداری افراد بیمار از پزشکان متخصص و فوق تخصص در محیطی آزاد و به دور از قید و بندهای تشکیلاتی و محافظین سازمان مجاهدین خلق

9_ عدم امکان تسلط فکری و جسمی سازمان بر افراد پناهجو

10_ فراهم نمودن امکانات استفاده آزاد افراد پناهجو از تفریح گاهها،پارکها و اماکن خارج از کمپ به صورت انفرادی و به دور از اعمال نفوذ تشکیلات بر افراد.

11_ نصب تجهیزات دیداری و شنیداری در محوطه کمپها برای استفاده افراد مقیم کمپ در زمانهای استراحت.توضیح(فیلمهای آموزش فرهنگ،آداب و سنتهای کشورهای اتحادیه اروپا ودیگر کشورها،معرفی اماکن مذهبی،سیاحتی وتفریحی_آموزش قوانین اخذ گرین کارت و اقامت در اتحادیه اروپا ودیگر کشورها ،قوانین مدنی ودلایلی که باعث لغو اقامت و دیپورت پناهجو میگردد.)

12_ اعطای امکانات و تسهیلات و هر آنچه که به انسان حس آزادی ،استقلال ،خوب بودن و تازگی و نشاط داده و انسانیت انسان به آن نیازمند است.

13_ احداث ایستگاه پلیس جهت کنترل و نظارت بر افراد پناهجو و وضعیت داخلی کمپ و ارائه خدمات.

14_ برپایی کارگاههای آموزشی برای افراد پناهجو در خارج از کمپهای پناهندگی توسط سازمانها و مجامع بین‌المللی

15_ امکان دسترسی و ملاقات خانواده ها با افراد پناهجو در مکانی خارج از کنترل تشکیلات و با هدایت و اشراف سازمانها و جوامع بیطرف.

توضیح؛سازمان مجاهدین خلق میبایست با پذیرش مرحله گذر و برداشتن قید و بندهای تشکیلاتی و احترام به قوانین بین المللی،در ایجاد تسهیلات و انجام اقدامات داوطلبانه و اعطای آزادی به افراد پناهجو در مراحل مختلف پروسه پناهندگی پناهجویان صداقت خود را به اثبات برساند.

با تشکر احمد هاجری

رونوشت:

_سفارت سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران

_کانون وکلای بی مرز جهت رسیدگی به امور و انجام اقدامات لازم جهت تسریع در روند پروسه پناهندگی پناهجویان

_عفو بین‌الملل

_کمیساریای عالی پناهندگان

_صلیب سرخ جهانی

_دیدبان حقوق بشر

_پارلمان اتحادیه اروپا

_سازمان ملل متحد و شورای امنیت

_پلیس اینترپل

_ وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

_نخست وزیری جمهوری عراق

_اقای بوجار نیشانی ریاست جمهوری آلبانی

_:رونوشت به خانواده های پناهجویان جهت تکمیل و ارسال به سازمانها و مجامع بین‌المللی جهت اقدامات فوری و مقتضی و تسریع در پروسه پناهندگی پناهجویان.

خواهان:

نام و نام خانوادگی:

آدرس:

شماره تماس:

خوانده:

نام و نام خانوادگی:

آدرس:

شماره تماس:

***

Let’s stand up together and free our children from Rajavi and the MEK


https://youtu.be/Ij0AKRMPJAY

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیA list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیگناه این مادر هضم نکردن مناسبات فرقه ای، ونفی عواطف مادرانه است! – قسمت اول

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19287

مشعل های انسانی ، در ژوئن ۲۰۰۳ بدستور مریم قجر عضدانلو روشن شد

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هجدهم ژوئن ۲۰۱۵:… …. فرقه سازمانی است با ویژگی برنامه های هماهنگ شده ، تاثیرگذارنده تحمیلی وکنترل رفتاری افراد با شالوده سیاسی یا مذهبی که بر اساس روشهای مدرن خود اصلاحی، پایه ریزی شده است . فرقه ها با استفاده از روانشناسی انگیزشی جو بسیار بسته و کنترل شده ای را ایجاد می کنند که در ان اعضای فرقه مجال اندکی برای فکر کردن دارند .بعضی فرقه های …

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

مصطفی محمدی: آهای آنها یی که خود را به خواب زده اید. نترسید. چشم بگشایید

لینک به منبع

مشعل های انسانی ، در ژوئن ۲۰۰۳ بدستور مریم قجر عضدانلو روشن شد

a1

چهار تن از فعالان دانشجوئی در سال ۱۳۴۴ اقدام به تاسیس گروهی می کنند . یکی از انها چندی بعد از این گروه جدا می شود . نام این گروه سال های بعد سازمان مجاهدین خطلاب شد .آنها معتقد بودند هرگونه تعییر ساختاری در ایران را جز از طریق مشی مسلحانه چریکی مردود اعلام می کردند.آنها با تلفیق اگاهانه اسلام و مارکسیست ، امپریالیزم امریکا و شاه را به عنوان دشمنان استراتژیک خود معرفی میکردند . اما قبل از هر اقدام مسلحانه در سال ۱۳۵۰ بنیانگذاران، اعضای مرکزیت و شمار زیادی از نیرو های سازماندهی شده توسط رژیم شاه دستگیر می شوند . بعد از فرار رضا رضائی از زندان مجدد اقدام به سازماندهی می کند . متعاقب کشته شدن اوسازمان به تدریج دچار تغییر ایدئولوژی و نهایتا در سال ۱۳۵۴ طی بیانیه ای رسمی تغیر موضع خود را از اسلام به مارکسیسم اعلام می دارند .

در تصفیه های درون تشکیلاتی ناشی از این تغییر دو تن از اعضای سازمان به نام های مجید شریف واقفی و مرتضی صمدیه لباف توسط سازمان به شیوه وحشیانه ای ترور می شوند . با این همه تا زمان وقوع انقلاب سال ۱۳۵۷ آنها ده ها ترور منجر به قتل ، از جمله شماری از مستشاران و شهروندان امریکائی را مرتکب می شوند .انفجار در مراکز دولتی و وابسته به شرکت های خارجی و حتی مطبوعاتی بخشی دیگر از کارنامه عملیات نظامی – تروریستی این سازمان را تشکیل می دهد . ۲ سال بعد از انقلاب ایران سازمان مجاهدین خلق به رهبری مسعود رجوی از اعضای مرکزیت اولیه که توسط حکومت سابق به حبس ابد محکوم شده بود دور تازه ای از ترور وخشونت را در ایران اغاز ومتعاقب ان در سال ۱۳۶۰ ( ۱۹۸۱) به فرانسه متواری میشود .

نقطه عطف سلسله عملیات تروریستی سازمان مجاهدین ، انفجار حزب جمهوری اسلامی است که بیش از صد قربانی می گیرد . انفجار دیگری در دفتر نخست وزیری منجر به قتل رئیس جمهور و نخست وزیر وقت ایران می شود . بعلاوه شمار زیادی از شهروندان عادی به جرم طرفداری از رهبران دینی و سیاسی خود ترور می شوند .سازمان مجاهدین خلق در سال ۱۳۶۵ با انتقال تشکیلات خودبه عراق که در ان زمان به عنوان نیرو متجاوز ایران شناخته می شد . دور تازه ای از فعالیت های نظامی و تروریسیتی خود را با اتکا به حمایت مالی ، نظامی ، لجستیکی عراق علیه ایران اغاز می کند

نام سازمان مجاهدین برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ در لیست گروههای تروریستی امریکا ثبت شد. در سال ۲۰۰۰ انکلستان نیز این گروه را در لیست سیاه قرار می دهد و بلاخره در سال ۲۰۰۲ اتحادیه اروپا انها را به عنوان گروه تروریستی معرفی می کند و کانادا در سال ۲۰۰۵ انها را تروریست اعلام می کند و استرالیا کماکان انها را در لیست گروهای تروریستی دارد . در اخرین موضع گیری دولت فرانسه انها را یک گروهی میداند که افکار خشونت امیز و ماهیت فرقه گرایانه دارند نام می برد . پس از سقوط صدام حسین وخلع سلاح مجاهدین توسط ارتش امریکا در عراق مریم قجر عضدانلو به عنوان فرد دوم سازمان با شعار دموکراسی و ازادی و…..جهت جلب افکار عمومی به پاریس می رود در ۱۶ ژوئن ۲۰۰۳ قاضی ژان لویی بروگر از قضات شناخته شده ضد تروریست فرانسه حکم بازداشت اعضای سازمان مجاهدین را به اتهام فعالیت تروریستی بر علیه مخالفان ، اعضای سابق و مشکوک بودن منابع مالی صادر نمود . در ساعت ۶ بامداد ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ بیش از ۱۲۰۰ نیروی پلیس و نیروی امنیتی فرانسه بزرگترین عملایت خود پس از سه دهه را علیه ۱۳ دفتر سازمان در مناطق وال دواز و یلنیز به اجرا در اوردند . هدف اصلی این بازداشت ها مقر اصلی سازمان واقع در اور سور واز بود و پلیس مریم قجر عضدانلو و ۱۶۴ نفر از اعضای مرکزیت سازمان مجاهدین را بازداشت نمود .بعد از اقدام پلیس فرانسه مردم کشورهای غربی با مشاهده صحنه هایی که بیانگر توانایی های هولناک و بالقوه خطرناک بودن آنها دچار شوک شدند . در راستای انجام ماموریت های از پیش تعیین شده سازمان ، تعدادی از اعضای مجاهدین در اعتراض به دستگیری مریم قجر خود را در انظار عمومی به اتش کشیدند. طبق گزارشات منتشره شده خود سازمان ۱۶ نفر در طی سه روز در شهرهای پاریس ، رم ، برن ،لندن ، اتاوا ، اتن و نیکوزیا اقدام به خود سوزی کردند . این تراژدی انسانی با مرگ دو زن ، صدیقه مجاوری ۴۰ ساله و ندا حسنی ۱۹ ساله که بر اثر جراحات وارده از خودسوزی جان باختند به اتمام رسید . این خودسوزی ها همه رامطمئن ساخت که سازمان مجاهدین خلق وارث خصوصیت های تروریستی و فرقه ای را دارا می باشد . در روند بکار گیری اموزه های کلاسیک فرقه مجاهدین برای تسخیر و وادار کردن نیرو به انجام فرامین از روش های مغزشوئی وتاثیر گذارنده های روانی استفاده می کند . سینگر لالیچ در توضیح فرقه ها و مشخصه های انها می نویسد : ( فرقه سازمانی است با ویژگی برنامه های هماهنگ شده ، تاثیرگذارنده تحمیلی وکنترل رفتاری افراد با شالوده سیاسی یا مذهبی که بر اساس روشهای مدرن خود اصلاحی، پایه ریزی شده است . فرقه ها با استفاده از روانشناسی انگیزشی جو بسیار بسته و کنترل شده ای را ایجاد می کنند که در ان اعضای فرقه مجال اندکی برای فکر کردن دارند .بعضی فرقه های برتمامی جنبه های زندگی اعضا مثل کار ، زندگی خصوصی ، دوستان، شریک زندگی و حتی افکار روزانه انها کنترل دارند که این کنترل از طریق برنامه منزوی سازی ، تنبییه و تشویق روانی اعمال می گردد . اعضای فرقه به صورت خود کار در خدمت اهداف رهبر فرقه عمل می کنند و در بعضی موارد بخاطر او دست به خود امحایی می زنند) . این تعاریف که به صورت عملی و عام در سازمان مجاهدین رواج دارد شکی در فرقه بودن ان باقی نمیگذارد . در فوریه سال ۲۰۰۱ پنج عضو فرقه معنوی فالون کنگ چین به خاطر بد رفتاری دولت چین با اعضای این فرقه در پی اقامت لی هونگ زی زهبر این فرقه در نیویورک با انتشار دست نوشته ای که به ظاهر در اعتراض به بد رفتاری است اجازه دست زدن به خشونت را در مواری صادر کرد و پس از ان پیروان وی دی میدان تیانامن چین دست به خوسوزی زدند که منجر به مرگ یک تن شد . این فرقه طبیعتا خشونت طلب نبود ولی یکی از اعضای سابق ان اظهار می دارد که ( تنها پیروان فالون کنگ شجاعت مردن به خاطر هدف را دارند ) بایستی در نظر داشت که سازمان مجاهدین خلق فرقه ای مذهبی و معنوی نیست ، بلکه فرقه ای است به شدت خشن و تروریست . مجاهدین دارای لیست از پیش تعیین شده کسانی است که برای اقدام به خود سوزی داوطلب شده اند .ازبین شواهد بسیار ، نامه علیرضا چعفرزاده سخنگوی رسمی سازمان مجاهدین در امریکا به تاریخ ۲۸ اذر ماه ۱۳۶۶ که در روزنامه اتحادیه انجمن های دانشجویان مسلمان خارج از کشور ( نشربه وابسته به سازمان مجاهدین خلق شماره ۱۲۷ صفحه ۱۱) چاپ شده رسما اعلام می دارد که اماده است هر کجا که لازم باشد برای منافع سازمانی خود را به اتش بکشد .تصاویر خوسوزی های اعضای سازمان مجاهدین خلق که بیشتر انها را خبرگزاری های جهان گزارش کرده اند ، نشانگر صحنه های غم انگیزی است که اعضای یک فرقه برای تحمیل خواسته های خود بر سیستم قضایی فرانسه خلق کرده اند .

ان خود سوزی ها نشانگر توان بالقوه اعضا به تروریست بودن است . اگر کسی بتواند خودر را بدون سئوال بکشد ، دیگران را هم می تواند بدون سئوال بکشد.

این تصاویر اشکار حامل پیامی است از مجاهدین خلق برای ما به این مضمون :

ما توان این را داریم تا صلح جهانی را به خطر اندازیم و برای رسیدن به اهداف خود ، هر هدفی را رد هرجا و هر زمان بزنیم .

۱۰مشعل انسانی ماه ژوئن ۲۰۰۳

۱- علی قاسمی : ۴۳ ساله ، خود سوزی در رم

۲- هادی محتشم : ۴۸ ساله ، خود سوزی در رم

۳- مرضیه باباخانی :۴۲ ساله ، خود سوزی در پاریس

۴- محسن شریفی :۴۰ ساله ، خود سوزی در برن

۵- محمد وثوق ایمانی : ۴۶ ساله ، خودسوزی در لندن

۶- حمید عرقا : ۲۱ ساله ، خود سوزی در پاریس

۷- حشمت زندی ۳۸: ساله ، خود سوزی در لندن

۸- ندا حسنی : ۱۹ ساله، خودسوزی و مرگ در لندن

۹- محمد ثانی: ۴۸ ساله، خود سوزی در پاریس

۱۰- صدیقه مجاوری: ۴۰ ساله، خودسوزی در پاریس مرگ در لندن

a12a10a13a14a15a21a26a28a31a23محمد ثانی مسئول اطلاعات المان a19مرضیه باباخانی پس از خودسوزی خیابان گردی می شود a35a33

***

همچنین:

رابطه ارگانیک سازمان مجاهدین با دولت اسلامی عراق و شام ( داعش) – قسمت نهم، آخر.

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۴:… وضعیت من هم روشن است یک خط نه زندان جمهوری اسلامی از من نوشته گرفته نه زندان شاه ، تازه از زیر تیغ اعدام هم فرار کردم بودم. من هیچ وقت مسعود رجوی را باخودم یا با دیگر دوستانم که می شناسم مقایسه نمی کنم چونکه مسعود رجوی یک خائن است وباعث دستگیری و اعدام تعدادی از مبار

پس از یک سال بالاخره ۱۱۵ نفر از کمپ لیبرتی عراق به کشور البانی پرواز کردند.

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانیمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۴:… از این تعداد ۵۵ نفر از افراد کهنسال هستند که به بیماری های شدید گوناگون مبتلا هستند و تعداد ۶۰ نفر هم فرماندهان و مسئولین بالای تشکیلات سازمان مجاهدین هستند .در این بین سازمان مجاهدین تلاش زیادی داشته که بتواند فرماندهان و مسئولین

سکته قلبی در فرانسه، قلعه اور سو اواز چرا؟

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، یازدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  خانم مریم رجوی ایا اورسوراواز، هم کشور عراق بود! که تحریم های ظالمانه نوری المالکی سابق ، حیدر العبادی فعلی بر سازمان مجاهدین وارد کرده باشند ، نتوانید نفر بیمار را به بیمارستان ببرید. که بخاطر عدم دسترسی به دارو و دکتر نفر دچار ایست قلبی شد و جان باخت ؟! این بار کی

هشدار. جان اعضای اسیر در کمپ موقت لیبرتی در خطر است

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم اکتبر ۲۰۱۴: … تهدید جان اعضای سازمان مجاهدین در لیبرتی جدی شده است که لابی معروف سازمان سناتور جان مکین در نامه ای به آقای جان کری وزیر خارجه امریکا *هشدار می دهد که وضعیت امنیت در بغداد در حال وخیم تر شدن است واعضای سازمان که درکمپ لیبرتی هستند در شرایط خطیری دارند قر

مریم رجوی چگونه میخواهد دموکراسی را اجرا کند؟

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، سیزدهم اکتبر ۲۰۱۴: … مهمترین مسله این است که طبق قانون شورای ملی مقاومت مجاهدین بدون حضور مسئول شورا هیچ قانونی را نمی توان تصویب یا حذف کرد .درثانی برای تصویب هر قانونی در شورا باید نیم به علاوه یک اعضا حضور داشته باشند ( یعنی بیش از ۳۷۰ عضو). دراین جلسه اولا مسعود رجوی به عنوان مسئ