کمک مالی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به حزب راست گرای افراطی اسپانیا

کمک مالی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به حزب راست گرای افراطی اسپانیا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، هفدهم ژانویه 2019:… حزب راست گرای افراطی کمک های مالی به ارزش  800.000 یورو برای تامین مالی انتخاباتی از مجاهدین خلق فرقه رجوی دریافت کرده اند . ویدال کوادراس در رابطه با ارتباطش با فرقه رجوی اشاره میکند که وی در پارلمان اروپا در سال1999 زمانی که در بروکسب به عنوان یکی از اعضای پارلمان بود شروع کرده. گروه خود ساخته ایران ازاد فرقه رجوی فعالیت … 

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیاAlejo Vidal-Quadras: We (VOX) Received money from Mojahedin Khalq (MEK) terrorists

لینک به منبع

کمک مالی فرقه رجوی به حزب راست گرای افراطی اسپانیا

نفوذ مجاهدین خلق فرقه تروریستی رجوی در انتخابات اسپانیا

حزب راستگرای افراطی اسپانیا که به نام ( وکس ) تحت رهبری  سانتیاگو ابسکال می باشد .

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

آلخو ویدال کوادراس نائب رئیس سابق پارلمان اروپا که از مسئولین حزب وکس است . از حامیان و لابی های مهم  فرقه رجوی می باشد که بعضی از شوهای معروف فرقه رجوی را مدیریت می کند .

آلخو ویدال کوادراس رئیس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت را که دست ساخت فرقه رجوی است یدک می کشد که در مجامع بین المللی از ان استفاده می کند .

در گزارشی که روزنامه ال دیاریو*  انتشار داده است . افشاگری کرده است که این حزب راست گرائی افراطی اسپانیا در انتخابات پارلمان اروپا در سال 2014، 80 درصد از هزینه های کمپین انتخاباتی این حزب توسط فرقه رجوی تامین شده است .طبق قانون اسپانیا در یافت هرگونه کمک های مالی و غیر مالی از افراد و نهاد های خارجی ممنوع است . این درحالی است این گروه ایرانی که حزب ( وکس ) را تامین مالی کرده .یک سازمانی است رهبران غربی انها را در لیست ترویستی و حامی تروریست می دانستد . و اقای الخو ویدال کوادراس می گوید که رهبر حزب(  وکس ) سانتیاگو ابسکال، از این مسله اگاه بوده که منبع اصلی کمک های مالی کمپین انتخاباتی این حزب  مجاهدین بودند  .و اقای الخو ویدال کوادراس هم دریافت پول را تائید کرده است.

روزنامه ال دیاریو اشاره می کند : همانطور که در روزنامه ال پاییس یکشنبه نشان داد، حزب راست گرای افراطی 146 مرتبه کمک های مالی به ارزش  800.000 یورو برای تامین مالی انتخاباتی دریافت کرده اند .

ویدال کوادراس در رابطه با ارتباطش با فرقه رجوی اشاره میکند که وی در پارلمان اروپا در سال1999 زمانی که در بروکسب به عنوان یکی از اعضای پارلمان بود شروع کرده. گروه خود ساخته ایران ازاد فرقه رجوی فعالیت می کرده است .

بنا بر گزارش این روزنامه،آلیو ویدال کوآدراس تنها سیاستمدار اسپانیا نبوده که در نشست‌های سالانه فرقه رجوی حضور چشمگیر داشته است.که در تمامی کنفرانس ها و…شرکت می کرده است ..

لازم به اید اوری است که این تنها ساسیت باز اسپانیای نبود که با فرقه رجوی همکاری می کرد .خوزه ماریا الفردو اسنارلوپز، ، خوزه لوئیس رودریگز زاپاترو….

محمد کرمی 2019/01/16

https://www.eldiario.es/politica/Alejo-Vidal-Quadras-financiacion-Vox_0_857065255.html

*** 

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist group 2
SPAINISH POLITICIAN’S DANGEROUS RELATION
Alejo Vidal-Quadras , the best friend of the Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)
Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cult
Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras – Rajavi cult
cult)
Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018
Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بهزاد-مسعود-معترض-و-مقاوم-در-قبال-مجاهد/

بهزاد مسعودی هم رفت اما سربلند و ایستاده (مقاوم در نشستهای مریم رجوی)ا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دهم ژانویه ۲۰۱۹:… بهزاد نه تنها در این جبهه مریم قجر را شکست داد . این آرزو را بر دل مریم قجر و دیگر سران فرقه گداشت که بخواهد در نشستی به کسی دشنام  یا توهین یا انتقادی کند . بارها و بارها به خاطر اینکه به دیگران دشنام نمی دهد و حرفی نمی زند زیر تیغ رفت . چون اعتقاد داشت و ایمان داشت که این شعبده بازی ها به اسم انقلاب همه اش دروغ و کذب محض است … 

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی از مخالفین داخلی مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانیمرگ مشکوک یک مخالف دیگر درون تشکیلاتی رجوی در آلبانی

لینک به منبع

بهزاد مسعودی هم رفت اما سربلند و ایستاده

بهزاد مسعودی ( موسی ) را از سال ۱۳۶۰ می شناختم .وی سه بار تا سال ۱۳۵۴ دستگیر شده بود و ازاد شده بود . بار اخر که دستگیر شد در سال ۵۴ به چهار سال زندان محکوم شد که با انقلات ۵۷ از زندان ازاد شد. تا سال ۱۳۶۴ تا قبل از انتصاب مریم قجر عضدانلو، از فرماندهان موفقی بود که عملیات های او سه رقمی بود . علی رغم اینکه فردی نظامی گر بود . اما بشدت با نفرات زیر دستش وخودی و خون گرم بود .بر خلاف دیگر فرماندهان که همیشه خودشان را از نیروهای زیر دستشان تافته جدا بافته میکردند ، امکانات ویژه داشتند .همه امکانات او مانند بقیه نیرو هایش بود.از زمانی که  سایه شوم مریم قجر عضدانلو  به عنوان طاعونی بر سر تشکیلات سایه افکند ، یعنی از زمانی که به عنوان همردیف مسئول اول انتصاب شد . بهزاد از جمله مسئولینی بود که همردیفی مریم قجر مخالف بود و او را قبول نداشت. و بعد از شروع شعبده بازی انقلاب درونی که به نام  مریم  قجر بود ، بهزاد به هیچ عنوان قبول نداشت و کنار گذاشته شده بود . در پروسه های مختلف این شعبده بازی بخصوص داستان حوض ۷۴ و نششت هاس طعمه ۸۰ وحشیانه بهزاد را به صلابه کشیدند .یا در نشست های حاشیه ای برگذار می شود هر انچه که لایق مریم قجر بود نثار وی می کردند. متاسفانه زنانی این دشنام ها را به وی می دادند که زمانی که بهزاد مبارزه می کرد انهاعروسک بازی …. می کردند .طبق معمول بهزاد فقط سکوت میکرد و هیچ زمانی سکوت خودش را نشکست .بهزاد نه تنها در این جبهه مریم قجر را شکست داد . این ارزو را بر دل مریم قجر و دیگر سران فرقه گداشت که بخواهد در نشستی به کسی دشنام  یا توهین یا انتقادی کند . بارها و بارها به خاطر اینکه به دیگران دشنام نمی دهد و حرفی نمی زند زیر تیغ رفت . چون اعتقاد داشت و ایمان داشت که این شعبده بازی ها به اسم انقلاب همه اش دروغ و کذب محض است. درهمان طور که در اطلاعیه زیر می بینید فرقه رجوی به عجله یک چیزی سر هم بندی کرده و بیرون داده . مبنی بر اینکه بهزاد از بیماری طولانی رنج می برده و بر اثر بیماری فوت کرده است که این دروغ محض است . بنابر شهادت اکثر جدا شدگان در البانی وی را هیچ موقع ندیده اند که بیمار بوده باشد یا در بیمارستان دیده باشند . تمامی شواهد و قرائن بر این است که بهزاد مسعودی را فرقه رجویسم به نوعی سر به نیست کرده است . چون بهزاد از مسئولین قدیمی بود و اطلاعات زیادی از تشکیلات داشت و احتمال ان می رفت که از این جریان جدا شود به نوعی وی را سر به نیست کرده اند . اطلاعیه ای که فرقه در این رابطه انتشار داده به وضوح روشن است که وی مخالف فرقه بوده . در خط اخر اشاره می کنند که مریم قجر درگذشت بهزاد را به بستگان اوتسلیت گفته است ؟! هرچه در سایت های فرقه رجوی گشتم پامی از مریم قجر در این رابطه ندیدم در صورتی که برای اعضای که سابقه کمی داشتند اما غلام حلقه به گوش فرقه بودند دو یا سه صفحه می نویسند  و پیام مریم قجر در این رابطه را نشان می دهند .دوستان مختلف موارد دیگری را اشاره کرده اند  که همه به نوعی این را تصدیق کرده اند که بهزاد را فرقه به نوعی سربه نیست کرده است.

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی منتقد مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی

بهزاد مسعودی از توی ما ها را رفت ، این ارزو را به دل فرقه رجویسم و سران این باند جنایت کار گذاشت که بخواهد جنایت و شعبده بازی به اسم انقلاب مریم قجر را تائید کند . بهای ایستادگی در مقابل فرقه را با جان خود داد. روانش شاد و نام و یادش در خاظره ها جاویدان . حذف این یاران لکه ننگی است بر پیشانی فرقه رجویسم که  نتوانست مخالفین به زانو در بیاورد و به شیوه های دیگر انها را از میان بر میدارد .

محمدکرمی

۲۰۱۶/ ۰۱ /۱۰

*** 

MEK_Maryam_Rajavi_Cult_Victims_Amnesty_International_Report_Human_Rights_AlbaniaShadi Sadr of Justice4Iran is the nominal head of several organisations supported by anti-Iran neoconservatives. She frequently travels to Albania and Paris to liaison with MEK and Maryam Rajavi. She has written pro-MEK articles and takes a pro-MEK stance. She has no credibility whatsoever in the wider Iranian community.

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/پولشوئی-مریم-رجوی-تحت-پوش-همیاری-سیمای/

شیوه پولشوئی فرقه رجوی تحت پوش همیاری سیمای حقارت

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، دهم دسامبر ۲۰۱۸:… چرا در طی این سالیان که این فرقه همیاری جمع اوری کمک مالی راه می اندازد یک بار نیامده است بیلان خرج سالانه خود را بدهد ؟مگر نمی گویند مردم هزینه این رسانه را می پردازند !… . با این شیوه پول های سیاه که وارد شده است را سفید می کنند . بخصوص اینکه تا به حال هیچ موقع امار نداده اند که در این همیاری ها چه مقدار کمک … 

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین خلق همیاری مریم رجویمجاهدین خلق فرقه رجوی، همیاری یا فریب برای پولشویی

لینک به منبع

شیوه پولشوئی فرقه رجوی تحت پوش همیاری سیمای حقارت

موضوعی که هر ساله ، دو بار جماعت فرقه رجوی تحت عنوان همیاری با سیمای حقارت و بندگی ( سیمای مقاومت ملی ) راه اندازی میکند . با این بهانه شروع می کنند که هموطنان ! به این فرقه کمک مالی می کنند .و به ظاهر تماس های هم تحت این عنوان به نام  بعضی از شهرها با اسم یک فرد فرضی پخش می کنند . از انجائی که الان در قرن بیست یکم هستیم و اکثر هموطنان یعنی تقریبا تمامی کسانی که در خارجه هستند با اقوام  دوستان خود در داخل وطن تماس تلفنی برقرار میکنند . تجربه های فراوانی دارند از  بدی صدا و پارازیت صدای تماس ها را دارند ، اگر به تماس های که تلویزیون سیمای حقارت پخش می کند توجه میکنید ، متوجه می شوید که چقدر صدا صاف است .در بعضی موارد در پس زمینه صدای تماس یک پارازیتی می اندازند که عادی جلوه کند ! از سوی دیگر افرادی که چه از داخل ایران و چه از اروپا یا امریکا به عنوان تماس گیرنده روی خط می اوردند . تماما بافرهنگ خاص فرقه دارند صحبت می کنند ! نکته سوم اینکه تمامی شرکت کنندگان از زن  مرد که روی خط اوردند همه مسئولینی که به عنوان مهمان شرکت کرده بودند را با اسم مستعار می شناختند و با اسم مستعار مجری برنامه و مسئول را خطاب قرار می دادند ! و نکته جالب تر این بود که از اکثر شهرهامثلا داشتند نفر روی خط می اوردند اما هیچ کدام اصلا لهجه نداشتند که این هم ازع جایب این تماس گیرندگان بود ! این جای سوال دارد که این افراد شرکت کنند در داخل ایران چطور مسئولین را با اسم مستعار می شناسند و چطور این قدر صدا صاف و خوب است؟ نکته مهم دیگر این است تمامی این افرادی که به نام هموطن روی خط اوردند تماما با فرهنگ خاص فرقه رجوی دارند صحبت می کنند ؟ چطور کسی که ۳۷ سال با این فرقه در تماس نیست با یک تا دو تماس با فرهنگ  فرقه  و اسم مستعار مجریان برنامه  دیالوک میکند ؟ جواب این سوال به این شکل است .در سال های ۲۰۰۳ که تازه این برنامه همیاری راه اندازی شده بود ان زمان ستاد تبلیغات که  برنامه تلویزیون تولید می کرد در اشرف سابق بود ، که در ستاد مرکزی مستقر بودند  . در زمان های که برنامه همیاری تولید می کردند، نفرات را به اتاق بغل دست در همان ستاد میرند و نفرات به عنوان هموطن و هوادار شروع می کردند نقش اجرا کردن ، دقیقا همان کاری که الان هم انجام می دهند .

هزینه های جمع اوری شده ؟

موضوع بعدی جمع اوری هزینه های مطرح شده است که نفرات مختلف می اورند و هر فرد عددی را تکرار می کند . بر فرض اینکه این اعداد مختلفی که این افراد مطرح کردند  که کمک مالی دادند . در این سه روز چه مبلغی جمع اوری شد ؟ خیلی بالا دست بگیریم ماکزیمم هر چه بشود زیر ده میلیون یورو است . که این هم زیر علامت سوال است . بفرض درست باشد . این ده میلیون یورو هزینه چند روز برنامه ماهواره ای سیمای حقارت است ؟ چرا در طی این سالیان که این فرقه همیاری جمع اوری کمک مالی راه می اندازد یک بار نیامده است بیلان خرج سالانه خود را بدهد ؟ مگر نمی گویند مردم هزینه این رسانه را می پردازند ! خوب بیایند گزارشی از مخارج سالانه فقط  ماهواره را بدهند که ماهی چند کرایه می پردازند؟ خرج های دیگر این ستاد تبلیغاتی تماما پیش کش این فرقه . در حالی خرج های جانبی از اب  ، برق ، تلفن ، اینترنت و کاغذ و کامیپوتر ….. که چند برابر هزینه ماهواره است پیش کش . فقط یک قلم هزینه کرایه ماهواره که بیست چهار ساعته است چه مقدار است ؟ این هم از ان دروغ ها و کلاش بازیهای است که مرحوم معدوم مسعود رجوی پایه گذاری کرد . و کماکان ادامه دارد .

موضوعی که خیلی مهم است هیچ وقت تا اکنون اتفاق نیفتاده این است که بعد از این به اصطلاح همیاری فرقه رجوی نیامده اعلام کند و امار بدهند که در این همیاری ها چه مقداری پول جمع کرده اند و همیشه مخفی کرده اند. مگر به قول سران فرقه همین مردم کمک نکرده اند چرا در پایان کار نمی ایند مانند همه احزاب که کمک مالی جمع میکنند اعلام کنند چه مقدار جمع اروی شده است !!

 انتقال پول انهم در اروپا و امریکا ؟!

در برنامه گلریزان یا همان همیاری  بعضی از افراد را اورده بودند طرف قمپز در می کرد که من مبلع یک میلیون دلار از کانادا به سیمای حقارت کمک می کنم ( بهزاد متین ) یا فرد دیگری  اعلام  می کرد که   ۵۰۵٫۵۰۰ دلار از کانادا کمک می کنم  ( وحیده خرمی ) . یکی دیگر از امریکا اعلام میکرد که ۴۰۰٫۰۰۰ دلار کمک می کنم ( سعید ) . اگر سران فرقه رجوی سرشان را مانند کبک توی برف فرو برده اند . اما دیگران در دنیای واقعی زندگی می کنند در این برهه از زمان جابجائی پول های کلان ان هم بخصوص از امریکا و کانادا و انهم افرادی که ایرانی باشند سریع پلیس می رود سراغ انها که سین جین میکنند که داستان این پولها چی بوده از کجا اورده بودند وبه کجا رفته است و هزاران سوال دیگر . به همین راحتی که نفرات در روی خط سیمای حقارت بیان می کنند نیست .

موضوع اصلی اجرا  این همیاری ها چیست ؟!

واقعیت امر این است که از زمانی که انجمن ایران اید که در انگلستان لو رفت و مبلغ ۱/۲ میلیارد دلار پول های که فرقه رجوی تحت پوشش کمک به خانواده اعدام شدگان وکودکان بی سرپرست که  مدعی بود جمع کرده .در حالی که واقعیت چیز دیگری بود پول های که از دولت های خارجی گرفته بودند و پول سیاه بود میخواستند تخت این عنوان سفید کنند که نتوانستند به دادگاه ثابت کنند . پول ها توسط دولت انگلیس مصادره شد. از ان بعد تجربه شده است .  در سال دو بار تحت همیاری با دادن اعداد و ارقام بالا و همانطور که زمینه سازی کرده اند تا مدتی بعد از ان به این ارقام اضافه می کنند و در نظر دولت فرانسه یا کشوری که ماهواره را کرایه کرده اند اعلام می کنند که این مبلغ کمک مالی نیمه اول یا نیمه دوم سال است که توسط ایرانیان وهواداران شده است . با این شیوه پول های سیاه که وارد شده است را سفید می کنند .بخصوص اینکه تا به حال هیچ موقع امار نداده اند که در این همیاری ها چه مقدار کمک مالی جمع شده است . در این صورت دست باز است با درست کردن سند های دروغین امار های میلیاردی در  این رابطه می دهند . این است شیوه پولشوئی ها این فرقه جنایت کار که دست انها دیگر رو شده است دیر نیست که یک بار دیگر پلیس همه اینها را بخاطر پولشوئی دستگیر کند .

محمد کرمی   ۲۰۱۸/ ۱۲ / ۱۰

*** 

حیله همیاری، دستور جمع کردن تلفن ها، فشار بر سمیه محمدیهمیاری با سیمای آزادی و یا پولشویی فرقه تروریستی رجوی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نقد-پیام-شما-ره-۱۱-منتصب-به-مرحوم-مسعود-ر/

نقد و برسی  پیام شما ره ۱۱ منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اخر )ا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، سوم دسامبر ۲۰۱۸:… از روزی که این بیانیه شماره۱۱ را صادر کرده اند که به قول انها ایران هم ارام نبوده ….. بخصوص این سه چهار روز آخر که دیگر زن و بچه  کوچک و بزرگ همه به خیابان آمدند . و شهر شوش  در التهاب و شورش بود بیایند جواب بدهند این کانون های شورشی و یکانها ی ارتش ازادی پس چی شد و این شوراهای مقاومت پس کجا هستند چرا پدیدار نشد … 

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایرانThe Iran Protests, Regime Change, And The MEK

لینک به منبع

نقد و برسی  پیام شما ره ۱۱ منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت اخر )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

 مگر این فرقه ادعا ندارد که در داخل ایران کانون های شورشی دارند و به عنوان نوک هرم عمل می کنند بفرمائید مگر در شوش همین دو روز پیش اعتراضات نشد و مردم در خیابان نبودند ؟چرا  این معین عمل و سمت دهند و راهنما که ادعا دارید وارد عمل نشد پس منتظر چی بودید و هستید؟مرغ پخته از دست این فرقه به خنده افتاده است .طبق فرمول این رجوی نما که این بیانیه را صادر کرده است میگوید :از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگر در شهرهای شورشی یکانهای ارتش ازادی  پدید می اید   درشهر شوش که کارگران نیشکر هفت تپه بیش از دوهفته است اعتصاب کرده اند  سه الی چهار روزهم می باشد که مردم یعنی زن و بچه  و مردریختند بیرون تظاهرات کردند طبق این فرمول شما دراین دوهفته  که در این شهر اعتصاب هست ایا تثبیت و تکثیر و ترکیب توانست در این شهر شورشی یکانهای ارتش ازادی بخش را در شهر شوش بوجود بیاورد

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

بقول شما مگر بازاریان همدان ، تبریز، مراغه ، سندج ، استارا اعتصاب نکردند ، مگرکارگران فولاد اهواز راهپیمائی نکردند از مقابل استانداری به سمت فرمانداری رفتند پس این کانون های شورشی کجا هستند چرا وارد عمل نشدند.مگر قرار نبود که کانونهای شورشی بعنوان جرقه و اتش زنه قیامها وارد کار شوند ومعین عمل و سمت دهند باشند که بعدیکانهای ارتش ازادی پدید بیاید ! بگفته شما غرب کشور بازاریان اعتصاب کردند که به سمت جنوب هم کشیده شده است . یا این اطلاعیه های که انتشار میدهید دروغ است و درایران هیچ خبری نیست یا ان کانون های شورشی و یگانهای کذائی .البته این کانونهای شورشی و یگان های که نام می برید دروغ محض است اگر چنین چیزی بود حداقل یک عکسی ،یک شعاری از شما در انجا پخش می شد … از همین دو مورد که پس از این بیاینه شماره  ۱۱که به اسم مسعود رجوی باسمه خورده نشان داد یا ثابت کرد که کانون های شورشی و یکانهای ارتش ازادی ….یک رویای پوشالی چیزی بیش نبوده و نیست . نه دراعتراضات شوش و هفت تپه نه در همدان ، اهواز، مراغه ،تبریز، سندج، استارا حتی یک عکس یا شعاری یا اطلاعیه به اسم فرقه رجوی یا اسمی از ارتش ازادی …نبوده و نیست که دوباره روسیاهی برای شما ماند .

شوراهای مقاومت بال های مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند .

این هم باز از توهماتهمان رویاها است . یعنی یک مشت دروغ دارد بیان می کند . گذشته هر چه دروغ گفتند دررابطه باکانون های شورشی هیچ بیایند در این ۱۶ روز یعنی از روزی که این بیانیه شماره۱۱ را صادر کرده اند که به قول انها ایران هم ارام نبوده بخصوص اعتصابات کارگران هفت تپه و فولاد اهواز  بخصوص این سه چهار روز اخر که دیگر زن و بچه  کوچک و بزرگ همبه خیابان امدند . و شهر شوش  در التهاب و شورش بود بیایند جواب بدهند این کانون های شورشی و یکانها ی ارتش ازادی پس چی شد واین شوراهای مقاومت پس کجا هستند چرا پدیدار نشد و کسی ندید.  ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریس نشسته و برای مردم نسخه روز قیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که در اعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود .و دروغ های انها برملا میشود که نه کانون شورشی ساختگی وجوددارد ! نه یکان ارتش ازادی ! ونه شورای مقاومت .تنها چیزی که در این روز ها خوب نمایان شد بور شده و روسیاهی مرم قجر عضدانلو و سران ایرانی – امریکائی فرقه رجوی .

سوء استفاده مجاهدین خلق مریم رجوی از خواسته های به حق مردم ایران

خوب هموطنان گرامی به خوبی دیدید و شنیدید که این فرقه رجوی تماما بر پایه و اصول دروغ و دغل وریاکاری پایه گذاری شده است

 — نکته ای که باید در ادامه اضافه کنم که باز به همین موضوع درون تشکیلات فرقه ربط دارد کشتن افراد است .از زمانی که این افراد به البانی انتقال داده شدند ببینید چند نفر کشته شدن اگثرا بامرگ طبیعی نبودند سکته بوده است .چرا درون تشکیلات این قدر سکته بالا است و بعد درچه سنی هم دارند کشته می شوند .ایا فشار روی مردم ایران زیاد است یا درون فرقه ؟الان میان گین عمر درون فرقه رجوی حوالی ۵۵ سال است این فاجعه ای است .  دولت البانی و کمیساریای عالی پناهندگی مطلقابه ان توجه ای نکرده اند .در البانی که نه تحریمی است نه محاصره ای هست .طول عمراین افراد با مردم ایران که تحت این همه فشار هستند چقدر اختلاف دارد.میخواهم  این را بگویم که درون تشکیلات فرقه به لحاظ روحی و روانی انقدر فشار زیاد است که نفرات به خاطر این فشار های طاقت فرسا سکته می کنند . با این دور جدید فشار ها که می خواهد راه بیفتد باز هم کشته شدن نفرات امارش خیلی بالا خواهد رفت .

 که الان خانواده ها نگران بچه هایشان هستند . از یک سو دولت البانی ویزا برای رفتن خانواده ها به البانی نمی دهد .تعداد زیادی از خانواده ها به کشورهای اطراف ایران به سفارت خانه های البانی مراجعه کرده اند اما سفارت البانی با بهانه های مختلف از دادن ویزا خود داری کرده است .

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نقد-و-بررسی-پیام-منتصب-به-مرحوم-مسعود-رج/

نقد و برسی  پیام شما ره ۱۱ منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت پنجم )ا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، اول دسامبر ۲۰۱۸:… هر چقدر طول بکشد ،هرنشیب و فراز داشته باشد … در بند ششم از قیام ها نام می برد . اگر این فرقه اهل مبارزه بود و دلش برای وطن می سوخت و مسئله اش مردم ایران و ایران بود در اولین اشتباهش با مردم ایران رو راست تنظیم می کرد و صحبت می کرد. نزدیک ۴۰ سال است دارند با دروغ و نیرنگ بامردم ایران تنظیم میکنند و از پشت خنجر می زنند و با دشمن مردم ایران … 

مسعود رجوی مریم رجوی مجاهدین خلق ایران مزدور فراری گروگانگیر سرگذشت غم انگیز یک جداشده (به نقل از اشپیگل آلمان)ا

لینک به منبع

نقد و برسی  پیام شما ره ۱۱ منتصب به مرحوم مسعود رجوی (قسمت پنجم )

برنامه از گفتاری به نوشتاری تبدیل شده است

۱- رژیم اخوندها در تمامیت و با تمام دسته بندی هایش بطور کیفی تضعیف شده است شرایط به عقب برنمی گردد و اتش قیام ها خاموشی نمی پذیرد

از سال ۶۲ هرگونه اعتراض اجتماعی که در ایران رخ داده تا امروز ، رجوی ادعا کرده که رژیم به طور کیفی تضعیف شده و شرایط به عقب برنمی گردد و اتش قیام خاموش نمی پذیرد ؟؟ خوب این چطور ضیف شدن است که بعد از ۳۷ سال باز هم در قدرت است و این اتش به قول رجوی خاموش نشده .ایا این نشان دهند تحلیل اب دوغ خیاری از شرایط نیست ؟؟

۲ – این تضعیف درمان ناپذیر است و رژیم در هزار توی بحرانها در بن بست بسر می برد .  بن بست همان چیزی است که خامنه ای انرا مشگل و عیب اصلی میداند.

در این ۳۷ سال اگر یک سخنرانی از مرحوم مسعود رجوی یا در این ۳۲ سال از مریم قجر پیدا شد که دم از بن بست رژیم نزده باشند  که رژیم در بحران و بن بست قرار دارد .

۳- واقعیت این است که در این قیام . برخلاف قیام های پیشین  . هر گونه برون رفت  جدی و واقعی چه در زمینه اقتصادی و چه در زمینه سیاسی و بین المللی . به معنی نفی پایه ها و موجودیت رژیم ولایت است .بر سر شاخ نشستن و بن بریدن است . ولی فقیه برای جمع کردن این قیام . ناگزیر از حل تضادهایی است که اگر به  ان مبادرت کند ( اعم از اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و امنیتی ) راهگشای سرنگونی خود اوست.

این صحبت های تکراری به اصطلاح یک رهبر سیاسی است که روی کره زمین شماره یک هستند یعنی برترین از همه هستند . در هر تجمع اعتراض اجتماعی دارند این را بیان می کنند اخه این چه درک وفهم سیاسی یک رهبر است که تمام تحلیل های سیاسی و استراتژیک او در این ۳۷ سال اب دوغ خیاری بود و همه اش پوچ درامده است .و هر سری هم اشکال به یکی دیگر بوده است و این به اصطلاح رهبران بی گناه بودند. یک کارگر ساده در ایران خیلی دقیق تر و واقعی می بیند و تحلیل می کند . اگر در این دنیای مجازی خبرنگاران روزنامه های که مطالبشان انتشار پیدا میکند نگاه کنیم خیلی دقیق تر و منسجم تر و واقعی شرایط وموقعیت رژیم را تحلیل میکند و تیز وتندتر انتقاد می کنند که چند مدار از رجوی چی ها در این زمینه جلوتر هستند .

۴ –  ایا رژیم در چین وضعیتی چنانکه امریکا میخواهد به مذاکره و تغییر رفتار تن می دهد ؟ به جواب خلیفه ارتجاع گوش کنید :

۵- رژیم ولایت  در این بحبوحه به چه مسیری می رود ؟ واضح است که از خدا میخواهم دشمن ما عقب بنشیند و او برود  .  در اینصورت البته سریعا انطباق پیدا می کنیم اما باید بنا را بر سرکوب و انقباض گذاشت . البته جواب سوال را خامنه ای از قبل داده است

ان چه که جواب این دو سوال  اشاره میکند نظر خامنه ای است از دیدگاه خودش . نظر رجوی چی ها در این رابطه چی است ؟ چرا از دادن جواب واهمه رفته اند ؟!

۶ – اینجاست کهکانونهای شورشی بعنوان جرقه و اتشزنه قیامها وارد کار می شوند. این نوک هرم قیامها و معین عمل ، سمت دهنده و راهنماست .عامل استمرار وتضمین پیشرفت و پیروزی است .از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگردر شهرهای شورشی یکانهای ارتش ازادی  پدیدمی اید . شوراهای مقاومت بال های مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند.

نکته اول که در این بند ششم وجود دارد صحبت از قیام ها میکند مگر قرار است چند تا قیام صورت بگیرد خود این بیانیه نشان دهنده غیر جدی بودن این فرقه را نشان نمیدهد ؟ در اول بیانیه می گویند

هر چقدر طول بکشد ، هرنشیب و فراز داشته باشد … در بند ششم از قیام ها نام می برد . اگر این فرقه اهل مبارزه بود و دلش برای وطن می سوخت و مسله اش مردم ایران و ایران بود در اولین اشتباهش با مردم ایران رو راست تنظیم می کرد و صحبت می کرد. نزدیک ۴۰ سال است دارند با دروغ و نیرنگ بامردم ایران تنظیم میکنند و از پشت خنجر می زنند و با دشمن مردم ایران تا دینش همکاری می کند بر علیه مردم خودش و خاک خودش….

محمد کرمی ۲۰۱۸/۱۱/۳۰

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/دوران-آماده-باش-سرنگونی-دروغ-از-آب-درآم/

دوران آماده باش سرنگونی دروغ از آب درآمد

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۸:… طبق بند شش پیام منتصب به مسعود رجوی تا این لحظه هیچ کانون شورشی درشهر شوش و اهواز پیدایش نشد که این سیل عظیم مردم را سمت و سو بدهند و راهنمای عمل باشند . و از ان ترکیب که نسخه پیچیده بودند یکانهای ارتشازادی بیرون بزند در ضمن از این شوراهای مقاومت که مکمل صنفی و اجتماعی که … 

دوران آماده باش شرنگونی مریم رججوی دروغ در آمدچرا مافیای مجاهدین خلق برخی از فعالین مدنی را حمایت میکند؟!ا

لینک به منبع

دوران آماده باش سرنگونی دروغ از آب درآمد

در تاریخ ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۷ پیام اماده باشی از قول مسعود رجوی در رسانه های فرقه رجوی پخش شد .هر چند که سالیان هست که ما میگویم که این فرقه تماما بنا شده است بر روی مشتی دروغ ، کلک ، ریا وحقه بازی شالتانی . دقیقا بعد از این پیام انتصاب شده به مرحوم  مسعود رجوی . کارگران قهرمان نیشکر هفت تپه که دست به اعتصاب زده بودند . خواستار حقوق خود بودند . در این رابطه مردم شهرستان شوش از زن و بچه و مرد به حمایت از کارگران نیشکر هفت تپه برخواستند .و در شهر تظاهرات اعظیمی راه انداختند .

دوران آماده باش شرنگونی مریم رججوی دروغ در آمد

بعد از دو روز هم مریم قجر عضدانلو در سایتی به نام وی است  پیام حمایت و فرا خوان از اعتصابگران  داد

در پیامی که به مرحوم مسعود رجوی منصوب می کنند ، در بند شش ان چنین نوشته شده است :

۶ – انیجاست که کانونهای شورشی بعنوان جرقه واتشزنه قیامها  وارد کار می شوند. این نوکهرم قیامها و معین عمل ، سمت دهنده و راهنماست . عامل استمرار وتضمین پیشرفت وپیروزی است .از تثبیت وتکثیر وترکیب انها با یکدیگر در شهرهای شورشی یکانهای ارتشازادی  پدید می اید . شوراهای مقاومت بالهای مکمل صنفی ، اجتماعی وسیاسی کانون های شورش هستند .

دوران آماده باش شرنگونی مریم رججوی دروغ در آمد

به قول سایت های فرقه مردم شهر شوش بخاطر عدم پرداخت حقوق کارگران در حمایت از این کارگرانی که دیگر در سفره خانه شان چیزی باقی نمانده است و گرسنه هستند .دست به راه پیمائی اعتراض امیزی زدند .و فرقه رجوی در  دهمین بیانیه ای در رابطه اعتراضات این کارگران انتشار داده همان طور که عکس زیر رویت میکنید .دارد وظایف روز قیام را دیکته می کند.

اما طبق بند شش پیام منتصب به مسعود رجوی تا این لحظه هیچ کانون شورشی درشهر شوش و اهواز پیدایش نشد که این سیل عظیم مردم را سمت وبدهند و راهنمای عمل باشند . و از ان ترکیب که نسخه پیچیده بودند یکانهای ارتش ازادی بیرون بزند در ضمن از این شوراهای مقاومت که مکمل صنفی و اجتماعی که قرار بود تشکیل بشود هم خبری نیست.

ان موقع این جانواران فرقه رجوی در اورسوراواز پاریس نشسته و برای مردم نسخه روزقیام می پیچد .و این برای چند هزارمین بار است که در اعتراضات مسالمت امیز مردم ، پوزه مرحوم مسعود رجوی توسط مردم به خاک مالیده میشود .و دروغ های انها برملا میشود که نه کانون شورشی ساختگی وجود دارد ! نه یکان ارتش ازادی ! ونه شورای مقاومت .تنها چیزی که در این روز ها خوب نمایان شد بور شده و روسیاهی مرم قجر عضدانلو و سران ایرانی – امریکائی فرقه رجوی .

محمد کرمی ۲۰۱۸/۱۱/۱۹

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/تیم-ترور-و-حشت-فرقه-رجوی-آلبانی/

تیم ترور و حشت فرقه رجوی آلبانی

 Mohammad_Karami_HR_activistمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۸:… فرقه رجوی اول سعی کرد با تیم های جاسوسی خود نفرات را بترساند .بعد با یک سری از عوامل خود شروع به تهدید کرد به شیوه های مختلف مشگلات مالی سر  راه این افراد قرار داد…وقتی که با این شیوه ها نتوانست به هدف واقعی خود یعنی سکوت مطلق جدا شده بشوند، فشارزیادی می آوردند. یا ترک کشور آلبانی بود یا … 

Albanian_Police_No_Match_For_MEK_Rajavi_Cult_ Saddam_MukhabaratThe fortified headquarters of Iranian Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, …) in Albania

MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_facility_AlbaniaA Tiny Group on a Compound in Albania are Being Groomed to Destabilize Iran

لینک به منبع

تیم ترور و حشت فرقه رجوی البانی

فرقه رجوی از انجائی در البانی از دست جدا شده ضربات زیادی خورده یعنی از یک سو ماهیت و چهره واقعی این فرقه مخوف را به رسانه های سراسری و مطبوعات البانی کشاندند و انها را افشا کردند .  فرقه رجوی اول سعی کرد با تیم های جاسوسی خود نفرات را بترساند .بعد با یک سری از عوامل خود شروع به تهدید کرد به شیوههای مختلف مشگلات مالی سر  راه این افراد قرار داد…وقتی که با این شیوه ها نتوانست به هدف واقعی خود یعنی سکوت مطلق جدا شده بشوند فشارزیادی می اوردند  یا ترک کشور البانی بود یا دست کشیدن از افشاگری و روشنگری ها . الان دست به شیوه جدید زده است .تیم تهدید ترور و شناسائی خود را راه اندازی کرده که سرگروه ان خسرو صادقی ، پسر سرلشگر صادقی که تا سال   ۱۳۵۶وی همدم و هم تیم رضا پهلوی بود که بعد به از انقلاب به سمت مجاهدین چرخید و نام برده بیش از ۳۰ سال است که مسئول امنیت داخلی فرقه رجوی است .

خسرو صادقی مزدور تروریست مجاهدین خلق ارتش حصوصی صدام در آلبانی

خسرو صادقی با نام مستعار فرهنگ

دوتن از جلادان معروف فرقه که از پیدایش زندان درون فرقه رجوی یعنی از سال ۱۲۶۳زندانبان وشکنجه گر بودند که چندین نفر زیر ضربات این دو جانی کشته شدند . نفرچهارم حسن محصل از بازجویان اولیه این فرقه می باشد نفر پنجم همایون دیهیمتروریستی که درعراق یک پروندۀ قتل مردم عادی در زمان صدام حسین در خیابانهایبغداد دارد. محمد قارائی الان جز تیم ترور فرقه رجوی در البانی هستند کهبه دنبال شناسائی جدا شده ها هستند که مسله تعقب و مراقبت و شناسائی خانه نفرات و….داستانش به پلیس کشیده شد.وقتی پلیس از انها بازجوئی می کرد مطرح می کنند کهاشتباهی تردد کرده اند ! پلیس می گوید تو کوچه بن بست اشتباهی کجا می خواستیدبروید ؟ این جماعت فکر میکنند اینجاهم عراق است که هر شکری خواستند بخورند .

همایون دیهیم مزدور مجاهدین خلق تروریست ارتش خصوصی صدام در آلبانیهمایون دیهیم قاتل جنایتکار مردم عراق تروریست امروز در خیابانهای تیرانا آلبانی

حسن عزتی و بهرام جنت صادقی مزدوران مجاهدین خلق شکنجه گران رژیم صدام

حسن عزتی (نریمان) و بهرام جنت صادقی (مختار) شکنجه گران رژیم صدام حسین مزدور امروز عربستان در تیرانا، آلبانی.

حسن محصل شکنجه گر زندانهای صدام حسین مزدور مجاهدین خلق در تیرانا آلبانی

حسن محصل، شکنجه گر سابق زندانهای صدام حسین. مزدور تروریست امروز  در تیرانا آلبانی

البته تیم های ترور مختلف دارند که با توجه به نوع سوژه انتخاب میکنند کی را بفرستند مثلا خانواده مصطفی محمدی را تیم ترور همایون دیهیم و محمد قارائی را فرستاده بودند که همایون دیهیم در عراق هم یک شهر وند عراقی را کشته بود در زمان صدام که با پول مسله را حل کردند .

محمد کرمی ۲۰۱۸ / ۱۰ / ۳۰

*** 

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviNBC News: Was it an Iranian terror plot or a false flag operation?

ترور خشونت بمبگذاری مجاهدنین خلق فرقه رجوی اروپاOnce again the arrested bombers turn out to be MEK (Maryam Rajavi cult) members.

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Kidnaped_Canadian_woman_AlbaniaCanadian family asks Top Channel’s “Fiks Fare for help: “MEK mujahedeens took our daughter”

Mijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_Mercenary_Mojahedin_Khalq_MEK_AlbaniaMijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_advocate_Mojahedin_Khalq_MEK_Albania

No_to_ME__MKO_NCRI_Maryam_Rajavi_Cult_In AlbaniaThe Most Dangerous Cult In Albania (Albania for Albanians. Not for Terrorist MEK)

Lindsey_Hilsum_Attacked_By_MEK_Maryam_Rajavi_Cult_In_AlbaniaMEK members residing in Albania hit British journalist, local media reports (Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi Cult, NCRI …)

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Mahbube_Rubabe_Hamza_Mohammadi_Tirana_Albania_1Mojahedin / The father rejected, the mother’s writes to her daughter: Come out and meet me, I want to see you before I die 

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

مریم رجوی ویلپنت فرانسه مجاهدین خلق ایران وطن فروشی مزدوریکاباره سیاسی استیجاری (برخی حاشیه های جلسه مجاهدین که باید به آن توجه کرد)ا

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویهذیان گویی های محدثین

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

Me Presidentin Macron, Franca mund të luajë një rol të rëndësishëm në marrëdhëniet perëndimore me Iranin
Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

آن خدابنده سینگلتون کنفرانس تیرانا، آلبانی مجاهدین خلق مریم رجوی Free Media Institute meeting on the fight against terrorism (VIDEO)

Anne Khodabandeh (Singleton) exposing Maryam Rajavi’s MEK activities in Albania

https://youtu.be/yt-rXbs8014

Elona Gjebrea_Maryam RajaviDokumenti/Bashkëshorti i Elona Gjebreas fshehu dënimin me burg
Maryam Rajavi’s advocate Elona Gjebrea has links with the Albanian Mafi

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

سیرک سعودی ها با بازیگری مریم رجوی علیه ایران و ایرانی

مریم رجوی ویلپنت سالگرد گرامیداشت تروریسم در فرانسه توسط مجاهدین خلقفراخوانهای شوی سالانۀ مریم قجر به خلق قهرمان لهستان!!

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

*** 

همچنین:

خبر فوت مسعود رجوی به تمامی اعضا جدا شده وخانواده های اسیران تبریک عرض می کنم

 Turki al-Faisalمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم ژوئیه ۲۰۱۶:… پس از سالیان مخفی کاری بالاخره امروزشاهزاده امیر ترکی الفیصل رئیس سابق وزارت اطلاعات وضد اطلاعات عربستان سعودی در شو پاریس با اشاره به مریم قجر عضدانلو( دو باراین جمله را تکرار کرد که مرحوم مسعود رجوی همسر سابق شما ) . بالاخره واقعیت از پس پرده
Rajavi_Saddamفریاد آزادی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:… ما امضا کنندگان زیر فعالان حقوق بشر از جمله جدا شدگان فرقۀ رجوی حملۀ تروریستی اخیر به کمپ لیبرتی (زندان ر جوی) را که دوشنبه شب ۳ ژوئیه (۱۳ تیر ماه) روی داد به شدت محکوم کرده و از دولت عراق و نهادهای بین المللی ذیربط می خواهیم که عاملان را شناسایی و تحویل عدالت بدهند. ما در همین حال مسبب اصلی این جن
محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟
Mojahedin Khalq Maryam Rajavi 2003 Parisمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، هجدهم ژوئن ۲۰۱۵:… این مشعل ها به خاطر چه کسی خود را عرق در آتش کردند ؟ با چه منطقی در عرض سه روز این کار را انجام دادند ؟ این خود سوزی ها به خاطر دستگیری مریم قجر عضدانلو ( رجوی ) به دستور تشکیلات مخوف فرقه مجاهدین برای آزادی مریم قجر عضدا