کمیسیون ضد امنیت یا کمیسیون اتهام زنی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

کمیسیون ضد امنیت یا کمیسیون اتهام زنی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهارم مارس 2014: …  این یکی از هزاران دروغی است که رجوی سعی دارد باز هم به نشخوار آن بپردازد جدا شدگانی که قبلا در تیف بودند گواهی می دهند در آن مقطع حتی فرماندهان فرقه در اشرف راضی نمی شدند لباسهای فردی افراد در قرارگاه را به آنان بدهند چرا که آن موقع با توجه به مغز شویی های فرقه در مناسبات کمتر کسی به فکر بازگشت به ایران بوده و فقط به فکر رهایی …

مصاحبه نماینده دبیرکل سازمان ملل با نجات یافتگان در هتل مهاجر، علت اصلی وحشت و سوز و گداز رجوی

ابراهیمی نیکبخت صداقیملاقات نماینده های کانون ایران ستارگان با کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در ژنو , شهرداری ژنو و تعدادی از اعضای پارلمان سویس در ژنو و برن

لینک به منبع

کمیسیون ضد امنیت یا کمیسیون اتهام زنی فرقه رجوی

کمیسیون ضد امنیت و ضد تروریسم به اصطلاح شورای فرقه باز هم اراجیفی را در رابطه با یکی از اعضای جدا شده سر هم کرده تا از سوزش و گزش رجوی ها بکاهد وگرنه برای همه روشن است که دروغ های تکراری عیله اعضای جدا شده اراجیفی بیش نیست که باعث رسوایی سران فرقه می شود .

برای روشن شدن بیشتر دروغ های رجوی در این اطلاعیه به قسمت هایی از آن می پردازیم .

شورا طی اطلاعیه ای که به تاریخ 4 اسفند 92 با عنوان هتل مهاجر در بغداد پايگاه وزارت اطلاعات و نيروي تروريستي قدس. علیه جداشدگان و به ویژه علیه آقای عیسی آزاده صادر کرد برای فرار از پاسخگویی به چراهای جدا شدن اعضا از فرقه با سابقه چند ده ساله مدعی شد که این افراد به دلیل ضعف انگیزه برای مبارزه از این فرقه جدا شدند و برای تامین مالی خود حاضر به همکاری با نظام علیه سازمان می شوند و این در حالی است که سازمان مدعی است که آنان موقع رفتن به افراد جدا شده کمک مالی می کنند.

در اطلاعیه شورا آمده است « سازمان در حد مقدورات خود هیچ کمکی را از کسی که نخواسته به جانب رژیم برود دریغ نکرده اند اسناد بیش از 300 هزار دلار کمک مالی در اشرف به نفرات تیف پس از تعطیل شدن آن و اسناد پرداختیهای انجام شده در لیبرتی در دبیرخانه شورا موجود است »

این یکی از هزاران دروغی است که رجوی سعی دارد باز هم به نشخوار آن بپردازد جدا شدگانی که قبلا در تیف بودند گواهی می دهند در آن مقطع حتی فرماندهان فرقه در اشرف راضی نمی شدند لباسهای فردی افراد در قرارگاه را به آنان بدهند چرا که آن موقع با توجه به مغز شویی های فرقه در مناسبات کمتر کسی به فکر بازگشت به ایران بوده و فقط به فکر رهایی خود از جهنم تشکیلات رجوی بودند و آن موقع تمام درد سازمان در این بود که جلوی این ریزش گسترده را بگیرد و برای اینکه جلوی این ریزش را بگیرد به همه افراد جدا شده انگ مزدور و نفوذی می زد تا چه رسد به آنان کمک مالی کند .

فرماندهان فرقه در این اطلاعیه مدعی هستند که « طبق گزارشهای به دست آمده از داخل رژیم عیسی آزاده به خاطر اطلاعاتش از محوطه داخل لیبرتی در طراحی حمله موشکی به لیبرتی شرکت داشته است » این هم یکی از وارونه نمایی آشکار دستگاه دروغ پرداز رجوی که سعی می کند اینگونه نشان دهد که تمام این اخبار پوشالی را از داخل ایران بدست آورده و بنابراین هر آن چه که در رابطه همه جدا شدگان از جمله آقای عیسی آزاده نوشته است را توسط عناصر داخل ایران بدست آورده است و بدین طریق تلاش دارد به مخاطب القا کند که این اطلاعیه عین واقعیت است .

وقتی دختر آقای عیسی آزاده در سال 1389 برای دیدار پدرش به همراه خانواده ها به اشرف مراجعه کرده بود سازمان عیسی را مجبور کرد که در شوی تلویزیونی فرقه علیه دخترش موضعگیری نماید و تلاش داشته تا هرگونه رابطه عاطفی را قطع کند .

ولی اکنون وقتی وی از فرقه جدا می شود به یکباره آن مجاهد نستوه !! و خستگی ناپذیر !! و لم یرتابو !! مزدور حکومت ایران شده و عامل طراحی موشک باران به لیبرتی می باشد .

برای روشن شدن این قضیه می خواهم به یک از نمونه بارز این دروغ بافی رجوی علیه جدا شدگان اشاره کنم .

در بهار سال 1372 یکی از عوامل شورای به اصطلاح ملی مقاومت در ایتالیا به نام محمد حسین نقدی کشته می شود در همان مقطع فردی به نام صمد نظری که قصد جدا شدن داشت و در زندان اشرف بسر می برد . وی بعد از مدتی به ایتالیا رفته و بعد از حدود یک سال به ایران بازگشت و در ایران افشاگری علیه مناسبات فرقه انجام داده که مورد گزش رهبران فرقه قرار گرفت .

سازمان برای جلوگیری از اثرات این افشاگری دست به دروغ پردازی بزرگی علیه وی زد و مدعی شد که نامبرده عامل ترور نقدی در ایتالیا بوده است .

برای نفراتی که از سازمان جدا شدند چنین تهمت ها و افترائات امری شناخته شده است و هر عضوی بعد از جدا شدن دست به افشاگری بزند رهبران فرقه برای تخریب وی متوسل به دروغ شده و فرد را تهدید می کنند . البته رجوی ها در مقابل حقایق افشا شده توسط جدا شده ها راهی جز تکرار این اراجیف ها ندارند . مگر رجوی علیه اسماعیل وفا یغمایی ، آقای دکتر کریم قصیم و آقای محمد رضا روحانی از اعضای سابق شورا و آقای ایرج مصداقی و خانم بتول سلطانی از اعضای شورای رهبری و خانم مریم سنجابی و برادران خدا بنده ( آقایان ابراهیم و مسعود ) و آقایان کریم حقی و بهزاد علیشاهی و صدها اعضای جدا شده سازمان و شورا موضع نگرفته است ؟

رجوی حتی تحمل کوچکترین انتقاد و افشاگری را ندارد و به همین خاطر با دروغ و افترا سعی می کند واقعیت را بپوشاند و افکار را منحرف کند .

هادی شبانی

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

آینده سازمان مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

شتاب فرار نیروها و ابوعطا خواندن رجوی علیه جهان خارج از لیبرتی

علی خاتمی 1علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد، بیست و چهارم فوریه 2014: …  ما مزدوریم یا آن جناب که هر روز کاسه یکی از اربابانت را می لیسی و بدستورشان یک روز با تروریست های سوری و یک روز با القاعده و یک روز هم با تروریست های عراقی سر سفره خون مردم بی گناه منطقه می نشینید؟ این چه پاچه ورمالید�

اعتراف رجوی ها به گرفتن تعهد و دست نوشته های اجباری از اعضای اسیر

انجمن نجات، مرکز مازندران، سوم مارس 2014: …  رجوی ها در چرند نامه خود علیه آقای آزاده که در یکی از سایت های شان درج کرده اند، برای آنکه بگویند وی از سختی مبارزه !! بریده است ، آخرین تعهد نامه او را منتشر کردند . اما غافل از اینکه خود این موضوع بهترین افشاگری بر علیه جنایات خودشان است چرا که تاریخ این تعهد نامه 26

بعد از رهایی عیسی آزاده از فرقه رجوی (مجاهدین خلق)، نوبت چه کسانی است؟

انجمن نجات مرکز کرمانشاه، نهم ژوئن 2013: …  اینک کار رجوی از این فرمول ها و ترفند های آبکی گذشته و فضای درون فرقه ای این را می گوید که اگر کوچکترین روزنه ای و فرصتی به دست نیروهای اسیر و در بند رجوی بیافتد قطعا همان تصمیمی را خواهند گرفت که عیسی آزاده و قربانعلی حسین نژاد و …

در آلبانی چه می گذرد(تیم های ترور سه نفره نماینده رجوی، اسماعیل مرتضایی، علیه نجات یافتگان)

علی خاتمی 1علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد، بیست و هشتم فوریه 2014: … جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) آدمکش چاپلوس که بنا به تعریف خودش 50 تا شاخه ترور توی مشهد وتهران داشته و طرح عملیاتی ترورهای انتحاری را می ریخته و چقدر زن و بچه مردم را کشته حالا شده رئیس شاخه سیاسی فرقه رجوی در آلبانی و حرف زور به بچه ه�