کوه اگر بجنبد، اشرف ز جا نجنبد!! (+ بیانیه های بنیاد شهید دیالی و وزارت خارجه امریکا)

کوه اگر بجنبد، اشرف ز جا نجنبد!! (+ بیانیه های بنیاد شهید دیالی و وزارت خارجه امریکا)

کانون هابیلیان، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳: …  پادگان اشرف که به گفته خود منافقین سمبل و نشان اقتدار و صلابت آنان و کشته شده هایشان شده بود، دیشب و بدون هیچ سروصدایی به صاحبان اصلی خود بازگشت. البته روند تعطیلی این پادگان منحوس، بیش از ده سال به طول انجامید و کشمکش ها و حوادث و وقایع فراوانی نیز در این پرونده به وجود آمد. اظهارنظرهای رسمی و غیر رسمی مقامات عراقی که بارها خواستار خروج منافقین از این …

کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد!!

عباس موسوی، کانون هابیلیان، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

خبر کامل و گویا بود، بدون هیچ توضیح اضافه ای، آخرین بازماندگان از گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف اخراج و این قرارگاه به طور کامل در اختیار ارتش عراق قرار گرفت.

به این ترتیب پرونده حضور ۲۷ ساله منافقین در داخل این پادگان برای همیشه بسته و به تاریخ سپرده شد.

پادگان اشرف که به گفته خود منافقین سمبل و نشان اقتدار و صلابت آنان و کشته شده هایشان شده بود، دیشب و بدون هیچ سروصدایی به صاحبان اصلی خود بازگشت. البته روند تعطیلی این پادگان منحوس، بیش از ده سال به طول انجامید و کشمکش ها و حوادث و وقایع فراوانی نیز در این پرونده به وجود آمد.

اظهارنظرهای رسمی و غیر رسمی مقامات عراقی که بارها خواستار خروج منافقین از این پادگان شده بودند تا لجاجت و سرکشی منافقین و تحصن مستمر مردم عراق و خانواده های ایرانی قربانی جنایات این گروه در مقابل ورودی های این پادگان و چندین مرحله درگیری شدید عناصر این گروهک با نیروهای نظامی و امنیتی عراق که منجر به کشته شدن تعدادی از دو طرف شد و جلسات مخالفان دولت عراق و عناصر مخرب در داخل آن تا اخراج مرحله به مرحله این عناصر پایان یافته به اردوگاهی در بغداد، از جمله حوادث کش و قوس داری بود که وجود نامبارک این سازمان تروریستی را در این مکان رقم زد.

پادگان اشرف که سرکردگان منافقین آن را خط قرمز خود می دانستند و بر حضور خود در آن اصرار می ورزیدند اکنون دیگر خالی شده است. اما در و دیوارهای آن هنوز رنگ و خاطره جلسات برنامه ریزی رجوی برای بمب گذاری در ایران، همراهی با ارتش بعث صدام در یورش به خاک میهن و کشتار هم میهنان، تا اعزام نیرو و ارسال سلاح سنگین برای سرکوب انقلابیون عراقی در انتفاضه شعبانیه ۱۹۹۱ ، برگزاری جشن شادمانی پس از شهادت شهید صیاد شیرازی، تا جلسات آموزشی تروریست های القاعده برای ترکاندن بمب های دست ساز و آموزش دخترکان عراقی برای انفجار انتحاری در عتبات مقدسه را هنوز به خاطر دارد.

پادگان اشرف که روزگاری برای گروهی تبه کار و مزدور سمبل صلابت و اقتدار و برای ملتی، تا ابد سمبل خیانت و وطن فروشی و جنایت بوده و خواهد بود اکنون دیگر خالی شده است. اما آیا جنایات بی شمار منافقین نیز از یاد و ذهن مردم پاک خواهد شد؟ آیا خانواده های ۱۷۰۰۰ شهید ترور در ایران و صدها هزار معلول و جانباز ترور و بازماندگان هزاران شهید عراقی در کردستان و جنوب می توانند با سپرده شدن اشرف بدنام به تاریخ، فرزندان و خاطرات خونین و زخمی خود را نیز به تاریخ بسپارند؟

به هرجهت پرونده پادگان شوم و تروریستی اشرف پس از سال ها انتظار به طور کامل بسته شد تا برگی دیگر از صفحات سیاه تاریخ منافقین نیز بسته شود، برگی که به اعتراف و اذعان سرکرده این گروهک، هیچ کس نمی توانست آن را از آنان بگیرد و به مثابه ناموس منافقان خودفروخته بود. این ناموس منافقین سقوط کرد تا بار دیگر کلمه حق بر نفاق و کفر پیروز شود حتی اگر تحقق این وعده الهی بیش از ربع قرن به طول انجامید اما در نهایت این کوه پرصلابت ملت ایران بود که ثابت قدم ایستاد و این کوه پوشالی منافقین بود که فروریخت تا مقوله تاریخی سرکردگان منافقین که ” کوه اگر بجنبد اشرف زجا نجنبد ” را نیز همچون دیگر اوهام آنان مضحکه همگان کند.

بیانیه بنیاد شهید عراق به مناسبت اخراج منافقین از پادگان اشرف

دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی (ترجمه هابیلیان) سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی با صدور بیانیه ای به مناسبت اخراج کامل عناصر گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف، این اتفاق را به خانواده شهدا تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده ۱۷۰۰۰ شهید ترور کشور)، در بیانیه دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی( محل سابق حضور منافقین) ضمن تبریک به خانواد های شهدا آمده است: سرانجام پس از مدتها گفتگوی بی نتیجه با گروه تروریستی منافقین که یکی از ابزارهای رژیم بعثی در سرکوب ملت عراق بود، ساعت ۲۳ شب گذشته (چهارشنبه) آخرین منافق تروریست، توسط نیروهای پلیس عراق از پادگان اشرف اخراج شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: پس از سرنگونی رژیم صدام، این فرقه منافق با برنامه ریزی طرف های خارجی، اقدام به ترویج فعالیت های طائفه گرایانه، حمایت از تروریسم، پشتیبانی مالی از آن گروه ها، و تحریک تروریست ها برای قتل فرزندان ملت عراق در استان دیالی کرد. جنایت های این سازمان علیه بشریت منحصر به ملت عراق نشد بلکه اعضای این گروه نیز که خواستار رهایی از چنگال آن و بازگشت به کشورشان بودند را نیز شامل گردید و اکنون بحمدالله با تلاش های مردم شریف دیالی از جمله مسؤولان، شیوخ عشایر، فرهیختگان و نیروهای امنیتی، این گروه از استان عزیز دیالی اخراج شد.

بنیاد شهید عراق – دفتر دیالی – در پایان بیانیه خود از آسیب دیدگان از حضور این گروهک تروریستی خواست برای احقاق کامل حقوق خود، علیه این گروه اقامه دعوی کنند.

گفتنی است شب گذشته (چهارشنبه)، با اخراج آخرین گروه باقیمانده از منافقین در پادگان اشرف، پرونده ۲۷ سال حضور تروریستی این گروه در این منطقه از خاک عراق بسته شد.

.

بیانیه وزارت خارجه آمریکا به دنبال تخلیه کامل اشرف

وزارت خارجه آمریکا (ترجمه هابیلیان)، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳
لینک به منبع

وزارت خارجه آمریکا دیروز چهارشنبه با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی از تخلیه کامل کمپ اشرف و ورود امن بقایای گروهک منافقین در اشرف به کمپ لیبرتی استقبال کرد.

به گزارش سرویس بین الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، جن ساکی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن استقبال از انتقال ۴۲ تن از اعضای سازمان منافقین به کمپ لیبرتی از این افراد به عنوان بازماندگان واقعه هفته اخیر در کمپ اشرف که منجر به هلاکت دهها تن از اعضای این سازمان تروریستی شد یاد کرد.

این بیانیه در ادامه از همکاری و کمک دولت عراق در تسهیل این انتقال که به تخلیه کامل کمپ اشرف از منافقین از این پایگاه منجر شد تقدیر کرد.

گفتنی است، گروه مردمی «فرزندان انتفاضه شعبانیه» مسئولیت این انتقام تاریخی مردم عراق از گروهک منافقین را بر عهده گرفت و دلیل آن را خونخواهی برادران و خواهران عراقی خود توصیف کرد.

وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه عمیقاً از مفقود شدن هفت تن از اعضای این سازمان در جریان حمله اخیر به کمپ اشرف اظهار نگرانی کرد و افزود که دولت عراق مسئول حفظ امنیت داخل کمپ لیبرتی و ساکنان آن است.

همچنین:

آقای رجوی بهتراین نیست که شخص شما برویدوگورتان را گم کنید؟

۲۰۱۳/۰۸/۲۵ by

حسن عزیزی، ایران اینترلینک، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۳: … شما با تحمیل رهبری فردی خود به این سازمان بالا ترین خیانت ها را به راه بنیانگذاران این سازمان کردید . مبتکر بیانیه اپورتونیستهای چپ نما پس ازضربه اپورتونیسی سال ۱۳۵۴در زندان شاه خودتان بودید( رهبری فردی را یکی از محوری ترین ضربه ها به […]

مشاور مالکی: حتی کشورهای غربی هم تمایلی به پذیرش منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) ندارند

۲۰۱۳/۰۸/۰۴ by

اشرف نیوز، بغداد، چهارم اوت ۲۰۱۳: …  وی در ادامه افزود: این اقدام طبق توافقنامه امضا شده با هیئت سازمان ملل متحد در بغداد صورت خواهد گرفت. مشاور نخست وزیر عراق از کشورهای غربی که بغداد را به فشار بر ساکنان پایگاه لیبرتی و پادگان اشرف متهم می‌کند خواست با استقبال هر چه سریعتر از […]

قاضی تدپو؛ سازمان مجاهدین فعالانه با سازمان های اطلاعاتی ما کار می کند

۲۰۱۳/۰۷/۳۱ by

آریا ایران به نقل از سایت رسمی نمایندگان امریکا، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۳: …  او بعد از انتشار خبر خروج نام سازمان مجاهدین خلق از لیست سیاه آمریکا، در صفحات رسمی خود در سایت نمایندگان آمریکا، در بیان شایستگی مجاهدین چنین می نویسد: «سازمان مجاهدین، مدت زیادی است که خشونت را کنار گذاشته است؛ […]

گفتگوی سایت نیم نگاه با خانم ثریا عبداللهی مادر آقای امیر اصلان ( تحت اسارت رهبری و سران فرقه ستیزه جوی مجاهدین خلق در کمپ لیبرتی ) ـ قسمت دوم

۲۰۱۳/۰۷/۱۶ by

سایت نیم نگاه، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: …  پدر پیری که با صورت خونی روی خاکها نشسته خداخدا فریاد می زد. حتی به کودک چند ماهه هم افراد فرقه رجوی رحم نمی کردند. دختران و پسران جوانی که به دنبال پدر یا مادر آمده بودند ، با گریه و ضجه خاطره چگونه مفقود شدن عزیزانشان را […]


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services