کوک کردن ساز ناسازگاری فرقه رجوی با دولت جدید عراق

کوک کردن ساز ناسازگاری فرقه رجوی با دولت جدید عراق

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهمجتبی رشیدی، پاریس، یازدهم سپتامبر 2014: …  بدون شک پیام این زوج الان این است که اگر کوههااز جا بجنبند لیبرتی از جایش تکان نخواهد خورد .و کانون نبرد استراتژیک را به هر قیمت حفظ خواهیم کرد و بی دلیل هم نبود که یک در خواست به آقای بان کیمون هم داد و خواستار یک واحد کلاه آبی در لیبرتی کرد. درست همان شعائری که رجوی انرا می گفت و تکرار می کرد که اگراشرف بایستد جهانی خواهد ایستاد و …

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

(ایران اینترلینک: با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد)

کوک کردن ساز ناسازگاری فرقه رجوی با دولت جدید عراق

بلاخره دولت جدید عراق به پارلمان معرفی شد و رای اعتماد گرفت بجز دو وزارت خانه کشور و دفاع که قراراست طی یک هفته تعیین تکلیف شوند.بقیه وزراء تعیین تکلیف شدند که این پیروزی بزرگی برای مردم عراق وثبات سیاسی و امنیتی این کشور در آینده است.

اما در این گذارروند سیاسی درعراق؛ فرقه رجوی با تیتر کردن خبر الجزیره در سایت رسمی اش در حال کوک کردن سازهای ناسازگاری اش با این دولت است.

(تلویزیون الجزیره: چالش بزرگ دولت جدید عراق)

(تلویزیون الجزیره گزارش داد هم چنان چالش بزرگتر که حیدر العبادی نخست وزیر عراق و دولتش با آن مواجه است قانع کردن عراقیان است که دولتش با گذشته متفاوت است، این در حالی است که تقریباً بسیاری از عراقیان تأکید می کنند که علت در ساختار نظام سیاسی عراق نهفته است و آن را علت شکست دولتهای گذشته در برآورده کردن نیازهای مردم می دانند.)

فرقه رجوی با واسطه قرار دادن تلویزیون الجزیره موضع خودش را هم روشن کرد.و چالش های دولت جدید عراق را از قول این خبر گزاری رله نمود.

در محتوای این خبر دو پیام را فرقه به دولت جدید عراق می خواهد بدهد.

اول اینکه باید این دولت نشان دهد که با دولت های قبلی عراق تفاوت بنیادی دارد.وحضور فرقه را تحمل می کندوادامه حضور انها را در عراق با هر کم و کیفی بپذیرد.

در این شرایط فرقه راهی رابرای بقا پیدا کند چون فرقه رجوی که مدافع مردم عراق نیست .فقط دنبال منافع خودش است و دنبال این است که چه چیزی به فرقه می ماسد.

و دوم اینکه مردم عراق به بشرطی این دولت را قبول خواهند کرد و سرپا خواهد ماند که ساختار سیاسی فعلی آن تغیر کند.این نوعی تهدید هم محسوب می شود که اگر حق وحقوق مارا به رسمیت نشناسی ؛ تروریست های بعثی و برادران داعشی ما تحت عنوان عشایر غیور عراقی هستند. وداستان دوران آقای مالکی تکرار خواهد شد.

فعلا که فرقه از موضع گیری رسمی در برابر این دولت خودداری کرد و منتظر مستمسک و بهانه ای است که آنرا علم کند و البته در ابتدا با مظلوم نمایی و شاید هم مثل گذشته خودش را به نشنیدن بزند. به هر حال هر چه باشد این پروسه خیلی کوتاه خواهد بود.

اما نکته مهم و اساسی پیرامون این موضوع ؛افاضات مریم قجر در سخنرانی اخیرش در پاریس بود که به صراحت اعلام کرد که ما در عراق می مانیم و با شکست دادن نوری المالکی ؛ دولت جدید عراق باید حقوق پناهندگی فرقه را در عراق به رسمیت بشناسد.و مرز سرخش را با حکومت ابران را ترسیم کند.

بدون شک پیام این زوج الان این است که اگر کوههااز جا بجنبند لیبرتی از جایش تکان نخواهد خورد .و کانون نبرد استراتژیک را به هر قیمت حفظ خواهیم کرد و بی دلیل هم نبود که یک در خواست به آقای بان کیمون هم داد و خواستار یک واحد کلاه آبی در لیبرتی کرد. درست همان شعائری که رجوی انرا می گفت و تکرار می کرد که اگراشرف بایستد جهانی خواهد ایستاد و اشرف مث کوه پابر جا خواهد ماند. (بعد که با آن فاجعه اشرف بسته شد .مریم قجر دنبال ساختن هزار اشرف است. حتما یکی ار انها هم قلعه اوور است)

بیچاره فکر می کند که واحد کلاه آبی یک سبد کالاست تا خواست تقدیمش کنند.و بعنوان نیروی حائل بین پلیس عراق و اعضاء فرقه عمل کنند . انگار که مرز لبنان واسرائیل است که نیروهای سازمان ملل ناظر آتش بس بین دو کشورهستند

در کشور عراق آنهم با این همه آشوب و بلوا کدام عقل سلیمی قبول می کند که نیروی بین المللی بعنوان واسط بین یک گروه که حضورش غیر قانونی است و یک دولت قانونی به یک کشور اعزام کند. این درخواست که خیلی ابلهانه و کودکانه است و تابع هیچ منطق و قانونی نیست.البته مریم قجر بارها از این در خواست ها داده و بارها در این باب روضه های طولانی داشته؛ اما همه دست اندر کاران پاسخ او رابا خنده و تمسخر بارها داده اند.

خیره سری مجدد فرقه با دولت جدید عراق وبنای ناسازگاری با این دولت شرایط فرقه را در عراق بسیار پیچیده و دشوار می کند .و بحرانی را ایجاد خواهد کرد که دیگر راه برون رفتی برای فرقه در شرایط جدید عراق باقی نخواهد گذاشت.در شرایطی که تمام کشورهای منطقه ای و اروپایی و امریکا پیام تبریک به آقای العبادی فرستاده اند و کنفرانس ضد تروریسم وداعش هم در روز های آینده در بغداد برگزار می شود .هر گونه توطئه چینی و شیطنت فرقه بر علیه این دولت انها را رسواتر و آبروباخته تر می کند .

بنابر این بهتر است که مریم قجر و همسر معلوم الحاش خواب های پنبه دانه ای را کناری گذاشته و قبل از اینکه دیر شود خاک عراق را ترک کنند و پی کار خود بروند .اعضا اسیر و بجان آمده را هم از زندان لیبرتی نجات دهند .بدن شک یکی از موضوعات دولت عراق در کنفرانس آتی بغداد اخراج فرقه خواهد بود. چون به عینه ثابت شد ه است که فرقه رجوی هم پیمان داعش و کلیه تروریست های وابسته به حزب بعث بوده است و از هیچ کمکی هم در این زمینه دریغ نکرده است. برای دولت عراق تفاوتی بین فرقه رجوی و فرقه ابوبکر البغدادی یا همان داعش نیست اینها دو روی یک سکه هستند.

این زوج باید چشمان خودرا باز کنند و کمی واقع بینانه به شرایط عراق نگاه کنند . شکاف ها بسته شده است و رجوی شکاف زی دیگر نمی تواند شکافی درعراق پیدا کند و چند صباحی دیگر اسیران را در آن نگه دارد.

تنها راه برای نجات اسیران وپیشگیری از بحرانی تازه ؛که البته همواره اسیران فرقه سپر بلای آن بوده اند.

خروج بی قید و شرط فرقه ار عراق است.

مجتبی رشیدی

پاریس

***

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

چرا مریم قجر(رجوی) همه هم وغم خود را در نگه داشتن اسیران در عراق کرده است؟؟؟؟

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مجتبی رشیدی، پاریس، پنجم سپتامبر 2014: … سرکرده فرقه و مریم قجر بخوبی می دانند که با روی کار آمدن دولت جدید در عراق دیگر تمام شکافهایی که تا بحال فرقه در عراق داشت ودر آنها به حیات ننگینش ادامه می داد؛ به زودی بسته خواهند شد.ودیگر نمی تواند به بهانه های واهی اذهان را فریب

مریم قجر (رجوی) ونشخوار یاوه های تکراری

زهره قائمی کمپ اشرف 2مجتبی رشیدی، پاریس، دوم سپتامبر 2014: … و مدعی شد که آنچه در عراق اتفاق افتاده است نتیجه به بار نشستن خون 52 نفر اشرفی است که همه چیز را زیرو زبر کرده است .وتمام تحولات عراق ناشی از کشته شدن 52 نفر در قرارگاه اشرف سابق است. باید به مریم قجر گفت کشته شدن 53 نفر در اشرف نتیجه حماق

سمت و سوی حرکت رجوی تابع چه منطقی است؟

Mojahedin Khalq_Rajavi cult_June20مجتبی رشیدی، پاریس، بیست و ششم اوت 2014: …  سالها گذشت و زمان بی وقفه در حال گذر است .امادر این گذر زمان انسانهایی بودند که تمام آمال و ارزوی خودرا در یک سازمان سیاسی در ایران می دیدند و در سه دهه قبل جوانان و نو جوانانی ناشی از پنانسیل سرنگونی دیکتاتوری پهلوی با دل

گاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجتبی رشیدی، پاریس، بیستم اوت 2014: …   دم خروس این رسانه در همان نقظه اولیه بیرون زد و آنهم این است که العربیه مدعی است این سازمان در سال 2003 و بعد از سرنگونی دیکتاتور عراق جنگ مسلحانه را کنار گذاشته و به مبارزه سیاسی رو آورده است. این یک دورغ محض است .اولا که ب

مانیفست دورغین رجوی از زبان همسرش

مجتبی رشیدی، پاریس، چهاردهم اوت 2014: … خانم رجوی شما در این جلسه که با هزینه گزاف بر گزار شد از همه جا و همه کس گفتید از سوریه و لبنان از عراق و فلسطین و کل خاورمیانه و کشوهای عربی ….