کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم سپتامبر 2020:… همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود . کوید۱۹ جان اسرای اشرف .

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

آقای علیرضا نصراللهی – پاریس

همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود

از آنجا که دولت آلبانی با فرقه رجوی در این چند ساله دست به زد و بندهایی زده اند شکی نیست،برای همین باید از بیرون فشار وارد کرد تا بتوانیم از دولت آلبانی بخواهیم اجازه حداقل ها را برای افراد در بند فرقه رجوی قائل شود.

سیستم دیکتاتوری فرقه رجوی در، درون تشکیلات چنان قوی عمل می کند،که قدرت تفکر را از هر فردی میگیرد و اجازه نمی دهد شخص بتواند به آینده و خانواده فکر کند،و اگر هم در زمان هایی هم بتواند دست به چنین تفکری هم بزند افرادی چون شیطان در جلوی آنها ظاهر شده و تمام افکار آنها را برهم میزنند.

برای همین ما نمیتوانیم توقع داشته باشیم که بچه های درون فرقه با ما همکاری کنند،چون انقدر فضا در ،درون فرقه سنگین می باشد که حتی در خیالهای آنها هم ریشه کرده اند،پس ما باید این سد را بشکنیم،و به آنها کمک کنیم.

الان نشستن و گریه زاری کمکی به بچه های درون فرقه نمیکنند،ما همه با هم بای دست در دست هم دهیم ، و با فشار اوردن به همه ی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر خواهان اجازه ملاقات،اجازه تماس هر شخص،داشتن ارتباط فردی با خانواده های درچه یک،مثل موبایل ، ایمیل، و …

ما در وضعیت بسیار خطرناکی هستیم کوید ۱۹ یا همان کرونا با کسی شوخی ندارد. پای مرگ و زندگی هزاران نفر در میان است. فرقه رجوی ( مجاهدین ) خواهان همین داستان هستند،تمام نقشه دستگاه رجوی بر روی همین بنا شده “خون بده سود ببر”، ولی ، باید پرسید این بازی را چرا با نزدیکان خودتان نمی کنید،هر کسی را که ببینند کمی داره تکروی میکند را به هر طریقی که شده سرش را زیر آب می کنند و بعد هم چهار تا مارک و تهمت به رژیم و جداشده ها میزنند و در سایتهایشان به اصطلاح سودش را می برنند،و بعد هم حمایت کننده گان خودشان را که همگی جیره خوار فرقه هستند را روانه بازار می کنند.

نود درصد آدم های درون فرقه بالای پنجاه سال می باشند،یعنی با کوچکترین سرماخوردگی شاید فاجعه ای پدید آید،که کنترل آن از دست همه خارج شود،و دگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت،پس تا دیر نشده ما پیشدستی کرده و با فشار حداکثر ولی کاملا در چارچوب قانون آن کشور خواهان هر چه زودتر حقوق پناهندگی هر فرد با آزادی های فردی آن شخص باشیم،تا بتوانیم آنها را از خطر بزرگی که در کمین آنها نجات دهیم.

فرقه رجوی یک چیز را فراموش کرده و آن این است آن کسانی که الان در تشکیلات تو اسیر هستند همگی خانه و خانواده دارند و همه آنها شرف دارند همه آنها عاطفه دارند همه آنها عشق دارند ولی ترس از آینده نامعلوم آنها را نگران کرده که انشالله به زودی درب های دژ تشکیلات تو خواهد شکست و ما آنها را به آغوش خانواده ها یشان خواهیم رساند همانطور که خودمان آمدیم.

درود به همه شما خانواده های عزیز و با شرف

لینک به منبع

فراوانی مرگ و میر در سازمان مجاهدین خلق

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگری-اعضای-جداشده-مجاهدین-خلق/

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق - مصاحبه هایاران ایران، پاریس، دوازدهم سپتامبر 2020:… تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند. تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند. تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند. افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلقپیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

مصاحبه با جداشدگان مقیم فرانسه جلوی سفارت آلبانی بعد از تسلیم امضاهای خانواده ها به مسئولین سفارت

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند.

تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند.

لینک به منبع

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند 

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سفارت-آلبانی-در-پاریس-،-ارائه-طومار-درخ/

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقاتانجمن یاران ایران، پاریس، یازدهم سپتامبر 2020:… خانواده ها در نامه های خود از رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی خواسته اند که ممنوعیت دادن ویزا به این خانواده ها برای ورود به آلبانی و دیدار با عزیرانشان را که به خواسته ضد انسانی سران فرقه رجوی صورت گرفته و یک نقض آشکار قوانین بین المللی و حقوق بشری است را لغو کنند و موجبات دیدار آنها با فرزندانشان وعزیزانشان بعد از دهها سال دوری و بی خبری از آنان را که یک خواسته صرفا حقوق بشری است، فراهم کنند. مسئولین سفارت آلبانی ضمن استقبال از هیأت جداشدگان فرقه رجوی نامه ها و امضاهای خانوادههای اسرای فرقهی رجوی را تحویل گرفته و قول دادند که آنهارا به دست ریاست جمهوری و مقامات دولت آلبانی برسانند. سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات 

نامه سرگشاده به گزارشگر سازمان مللخانواده های گروگانهای رجوی پشت درب زندان اشرف 3

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

افشاگری اعضای جداشده انجمن یارانِ ایران

لینک به متن انگلیسی

تسلیم نامه ها و امضاهای هزاران عضو خانوادۀ اسرای فرقۀ رجوی به سفارت آلبانی در پاریس

انجمن یاران یاران پاریس ۱۴/۹/۲۰۲۰

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

بعد از ظهر روز پنجشنبه 10 سپتامبر 2020 برابر با 20 شهریور 1399 هیأتی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین) فرقۀ رجوی، شامل آقایان علیرضا نصراللهی، محمد رزاقی، قربانعلی حسین نژاد و غفور فتاحیان و گروهی از جداشدگان از فرقه رجوی از پاریس و شهرهای مختلف فرانسه حضور بهم رسانیده، نام ها و امضاهای هزاران عضو خانواده اسرای فرقه رجوی به رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی را به صورت یک کتاب بزرگ طی دیداری تسلیم مسئولین سفارت آلبانی در پاریس کردند.

خانواده ها در نامه های خود از رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی خواسته اند که ممنوعیت دادن ویزا به این خانواده ها برای ورود به آلبانی و دیدار با عزیرانشان را که به خواسته ضد انسانی سران فرقه رجوی صورت گرفته و یک نقض آشکار قوانین بین المللی و حقوق بشری است را لغو کنند و موجبات دیدار آنها با فرزندانشان وعزیزانشان بعد از دهها سال دوری و بی خبری از آنان را که یک خواسته صرفا حقوق بشری است، فراهم کنند.

مسئولین سفارت آلبانی ضمن استقبال از هیأت جداشدگان فرقه رجوی نامه ها و امضاهای خانوادههای اسرای فرقهی رجوی را تحویل گرفته و قول دادند که آنهارا به دست ریاست جمهوری و مقامات دولت آلبانی برسانند.

در روزهای آینده مطالب و فیلم ها و مصاحبه های این افراد با خبرگذاری های مختلف در همین سایت منتشر خواهدشد

به امید روزی که خانواده ها بتوانند با فرزندان خود دیدار کنند

متن نامه:

خطاب به آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی – درخواست رعایت حقوق اولیه انسانی اعضای مجاهدین خلق

سفارت آلبانی در پاریس

اعضای سابق مجاهدین خلق و خانواده های اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، در پاریس جمع شده اند تا این پیام را از طریق سفارت آلبانی به ادی راما و دولت وی برسانند.

چهار ماه پیش طوماری توسط بیش از یازده هزار نفر امضا شد. در این طومار از دولت آلبانی خواسته شده تا امکان ارتباط خانواده های اعضای مجاهدین خلق در آلبانی با عزیزانشان را فراهم کند.

“برای بیش از سه دهه، رهبران مجاهدین خلق از فراهم کردن امكان پذیرش خانواده های این اعضا برای برقراری هرگونه ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه های مجاهدین خلق (در عراق و در آلبانی) امتناع کرده اند.”

همه گیری ویروس کرونا، موجب ترس این خانواده ها در مورد سلامتی و رفاه عزیزانشان گردیده است. خیلی ها نگران بودند که ممکن است نتوانند قبل از اینکه دیر شود با آنها ارتباط برقرار کنند. والدین سالخورده برای آخرین گفتگوی عاطفی با فرزندانشان ناامید شده اند.

علی رغم این طومار و بسیاری از نامه های فردی، نه ادی راما و نه هیچ مقام دیگری پاسخی به نگرانی های مطرح شده در این درخواست ها ندادند.

استنتاج ناظران و کارشناسان به طور یکسان این است که یک فرقه تروریست خارجی، که یک اردوگاه مافوق قوانین در کشور شما دارد، قادر است اراده خود را به کشور شما تحمیل نماید. در غیر این صورت، شما چه منعی دارید که به خویشاوندان اجازه دهید با یکدیگر صحبت کنند؟ این یک حقوق پایه ای بشر است.

مجاهدین خلق دارای سابقه طولانی در مورد نقض حقوق بشر علیه اعضای خود می باشند. مریم رجوی رهبری یک فرقه کنترل ذهن خطرناک را بر عهده دارد که اعضای آن را در وضعیت برده داری نوین نگه می دارد. این اعضا هیچ وضعیت قانونی مشخصی در کشور شما ندارند. آنها مدارک هویتی، اقامتی، کار یا مجوز سفر ندارند. آنها بیمه درمانی ندارند و برای کارهایی که مجبور هستند برای مریم رجوی و همدستانش انجام دهند حقوقی دریافت نمی کنند. این وضعیت با افشاگری هایی در مورد مزرعه صفحه کلید (کارخانه ترول) در اردوگاه آنان بر ملا گشت.

مجاهدین خلق دارای سابقه ای طولانی در زمینه تروریسم، خشونت، قتل، جرائم سازمانیافته، پولشویی، قاچاق انسان، نقض حقوق بشر، فریب، دورویی و ریاکاری هستند. مجاهدین خلق از زمان ورود به آلبانی، نشان دادند كه معتقد هستند فراتر از قانون قرار دارند که این اعتقاد به دلیل عدم كنترل دولت بر این گروه تقویت شده است. به نظر می رسد مجاهدین خلق دولت آلبانی را به گروگان گرفته اند و در امور داخلی و سیاست خارجی این کشور، با مصونیت از هرگونه مجازات، دخالت می کنند.

دادن چنین مصونیتی به این گروه تروریست بسیار خطرناک است.

رسوایی در پرونده اخیر مربوط به احسان بیدی – یک پناهنده سیاسی ثبت نام شده در کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان که به کشور شما پناهنده شد و ده سال اقامت و مجوز کار برای وی صادر گردید – یک نمونه بارز است. بیدی در معرض توطئه قرار گرفت تا وی را به طور غیرقانونی و به زور از آلبانی اخراج کنند. این امر به دلیل تبانی بین مجاهدین خلق به عنوان مجرمان جنایی با برخی از مقامات سرویس های امنیتی فاسد و برخی از اعضای فاسد پارلمان صورت گرفت. اطلاعات این نقشه به دست دوستان و طرفداران بیدی رسید. بیدی حق داشت بیم جان خود را داشته باشد. همه مرگ مشکوک مالک شراعی را به یاد دارند. مجاهدین خلق بسیاری از اعضای خود و اعضای سابق را برای ساکت کردن آنها کشته اند.

شکی نیست که آلبانیایی ها – وکلا، روزنامه نگاران، دانشگاهیان و دیگران – که در این کار در پیشگیری و امداد و نجات احسان بیدی کمک کردند میهن پرستانی واقعی هستند که از منافع کشور خود و همچنین از افراد آسیب پذیر دفاع نموده اند.

مریم رجوی و یارانش از عراق اخراج شدند و حق ورود به اتحادیه اروپا ندارند. ارزیابی سرویس های امنیتی اتحادیه اروپا بر اساس واقعیات، و نه مصلحت سیاسی یا فساد، می باشد. دشوار است باور داشته باشيد كه اتحاديه اروپا از عضویت كشوري استقبال می کند كه نه تنها ميزبان چنين گروهي است بلكه پشتیبانی مادی و سیاسی از فعاليت هاي غيرقانوني آن نیز بعمل می آورد.

از این نظر روشن است که آلبانی باید در این مقطع انتخاب کند که یا از فعالیت های جنایی و غیر قانونی مجاهدین خلق حمایت نماید، یا این گروه را محدود کند تا بلکه به عنوان عضو اتحادیه اروپا پذیرفته شود.

ما از جانب خانواده های اعضای مجاهدین خلق و اعضای سابق که سوءاستفاده های وحشتناک مریم رجوی و باند او را در معرض دید همگان قرار داده اند، در خصوص اعضای مجاهدین خلق می خواهیم:

  • مفاد اعلاميه جهانی حقوق بشر ملل متحد در خصوص آنان بطور کامل رعايت شود.
  • مدارک هویتی، اقامت، کار و مجوزهای مسافرتی و مزایای بیمه ملی به آنان داده شود.
  • مجاز به انتخاب آزادانه باشند تا در هر كجا و به هر نحو که بخواهند زندگی كنند و با هر کس که بخواهند ارتباط داشته باشند.

همچنین ما شاهد هستیم که یک ممنوعیت سراسری صدور ویزا علیه خانواده ها اعمال شده است که دقیقا همان کاری است که صدام حسین در زمان جنگ در همکاری با مجاهدین خلق علیه ایران انجام می داد. در حالی که وزارت کشور آلبانی که مسئول ساکنین خارجی در آلبانی است هیچ ردی از اسامی اعضای مجاهدین خلق در کشور ندارد، سفارتخانه های آلبانی لیستی از اسامی خانواده ها را در اختیار دارند تا از صدور ویزا جلوگیری کنند. طومار ضمیمه با بیش از یازده هزار امضاء خطاب به دولت شما خواستار پایان دادن به این ممنوعیت دسته جمعی علیه خانواده هاست تا آنها بتوانند با سفر به آلبانی به کمک عزیزان گرفتارشان بشتابند. 

ما تا زمانی که این خواسته ها برآورده نشوند، کارزار و فعالیت های خود را ادامه خواهیم داد.

به ضمیمه لیستی از بیش از یازده هزار امضاء تقدیم میگردد

لینک به طومار بصورت آنلاین

https://www.change.org/p/albanian-government-urging-albanian-government-to-let-the-families-to-contact-their-loved-ones-in-mek-camp

لینک به منبع

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند 

***

A Step Further Than Saddam Hussein! Albania Accession TO EUA Step Further Than Saddam Hussein!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/طومار-درخواست-خانواده-ها/

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

طومار درخواست خانواده ها انجمن نجات، تهران، هفدهم می 2020:… اندری فوگا Endri Fuga مدیر ارتباطات نخست وزیر آلبانی و کسی است که استراتژی رسانه ها و امور تبلیغی و اجتماعی دولت را هدایت می نماید. ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات ایران گزارشی در خصوص طومار “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” که در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در آلبانی راه اندازی شده است برای او نوشت. طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

Olsi Jazexhi Anne Khodabandeh MEK Albania Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

ده هزار امضا از داخل و خارج از ایران طی دو هفته

نامه به مشاور نخست وزیر آلبانی

انجمن نجات مرکز تهران17 اردیبهشت 1399

اندری فوگا Endri Fuga مدیر ارتباطات نخست وزیر آلبانی و کسی است که استراتژی رسانه ها و امور تبلیغی و اجتماعی دولت را هدایت می نماید.

ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات ایران گزارشی در خصوص طومار “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” که در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در آلبانی راه اندازی شده است برای او نوشت.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

طومار درخواست خانواده ها

متن نامه مربوطه به شرح زیر است:

آقای اندری فوگا، مشاور نخست وزیر و مدیر ارتباطات دولت جمهوری آلبانی
آقای عزیز
با درود
همانطور که در جریان هستید، یک پویش طومار با عنوان “درخواست از دولت آلبانی برای اجازه دادن به خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق” در حمایت از حقوق خانواده ها برای ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه اجباری سازمان مجاهدین خلق در جریان است که در داخل و خارج از ایران به امضا رسیده است.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

این طومار بعد از دو هفته 10000 امضا داشته و 1500 بار به اشتراک گذاشته شده است، که اخبار آن در رسانه های داخل و خارج از آلبانی منعکس گردیده است. این اقدام البته رهبران فرقه رجوی را وادار به واکنش خصمانه نمود که بدون تردید نشان دهنده آنست که چقدر از حضور خانواده ها در آلبانی وحشت دارند.
سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن است که با رهبرش مسعود رجوی در سال 1986 از پاریس به عراق رفت و در همکاری با دشمن ایران صدام حسین و با کمک وی ارتشی را بوجود آورد که در جنگ علیه ایران شرکت نمود. وقتی دیکتاتور عراق در سال 2003 سرنگون شد شرایط مجاهدین خلق هم اساسا دگرگون گردید.

سازمان مجاهدین خلق توسط نیروهای آمریکایی خلع سلاح شد و مسعود رجوی متواری و مخفی گردید و همسرش مریم به پاریس بازگشت. اعضای سازمان نهایتا به آلبانی اخراج شدند چرا که دولت عراق آنان را یک تهدید امنیت ملی می دانست. آنان در یک اردوگاه بسته و منزوی در آلبانی که کاملا توسط رهبران فرقه اداره می شود و مقامات کشور شما هیچ کنترلی بر آن ندارند استقرار داده شدند.
این یک مقوله حقوق بشری است. مادران و پدران سالخورده و دیگر اعضای خانواده ها مایلند تا با عزیزان خود بعد از ده ها سال ارتباط داشته باشند. این خواسته زیادی نیست – مگر اینکه از یک فرقه خواسته شده باشد که اعضای خود را مغزشویی کرده و از زنده شدن عواطف خانوادگی بیش از هر چیز دیگری وحشت دارد.

مایلم از شما درخواست نمایم که به این طومار پاسخ داده و برای خانواده ها توضیح دهید که چگونه این مسئله انسانی قابل برخورد است، و از شما خواهان راه حل هستم. بی صبرانه منتظر دریافت جواب شما می باشم.
من برای شما و کشورتان آرزوی موفقیت روزافزون دارم، خصوصا در رابطه با کوشش های دولت شما برای عضو شدن در اتحادیه اروپا.
با احترام
ابراهیم خدابنده
مدیر عامل انجمن نجات

رونوشت به:
ارجون براس Erjon Brace، نماینده پارلمان آلبانی و معاون نخست وزیر
تدی بلوشی Tedi Blushi، سخنگوی رئیس جمهور آلبانی
سالی بریشا Sali Berisha، نخست وزیر و رئیس جمهور سابق آلبانی
وزارت امور اروپا و خارجه جمهوری آلبانی
ارگان های مختلف ملل متحد، اتحادیه و پارلمان اروپا، سازمان های بین المللی و حقوق بشری
رسانه ها

لینک به منبع

طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند 

***

همچنین: