گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

عبدالکریم ابراهیمی - گردهایی آنلاین رجوی برای چیستعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم ژوئیه 2021:… خطابم به مریم رجوی آلبانی نشین است که چطور از این وضعیت بغایت بحرانی تشکیلات پوسیده قلعه ماینز که تمام وجود و پیکره تشکیلاتی تان را به کام یأس و بحران و فرار و مرگ فرو برده است دقمرگ نمی شوید؟ خانم رجوی! شما هم مثل اربابتان صدام حسین در زمان جنگ با ایران هر وقت از لشکریان ایران شکست می خورد شروع به تبلیغات پیروزی می ‌کرد و جار و جنجال پیروزی بر ایران و تصرف آن سر میداد و وقتی که در یک جبهه به پیشروی و پیروزی اندکی دست می یافت مخالفین خود در هر سطحی مزورانه و مخفی از بین می برد. گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

عبدالکریم ابراهیمی - گردهایی آنلاین رجوی برای چیستمجاهدین خلق آفتاب پرست های سیاسی

گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 11.07.2021

امسال فرقه رجوی هم چون سنوات گذشته برای گردهمایی خود بصورت آنلاین چنان به تبلیغات حول این رویداد روی آورد انگار که وضعیتی در سطح منطقه و جهان به نفع این فرقه تروریستی چرخیده است و عنقریب رجوی و پیر و پاتال های اسیرش فردا زیر چتر حمایتی اربابان قدیم به خاک پاک ایران ورود خواهند کرد و دو دستی تاج و تخت در اختیار مسعود و مریم رجوی قرار خواهند داد.

این مغز پوسیده های دگم فرقه تروریستی رجوی و در رأس آن ها مسعود و مریم رجوی خوب می دانند که این روزها در آلبانی مرگ و فروپاشی خود را در تقدیر دارند و موج فرار و جدایی و البته دقمرگ شدن اعضاء نفس رجوی و سران جنایتکارش را به شمار انداخته است و در بُعد جهانی و منطقه ای هم اربابان ثروت و ترور یکی بعد از دیگری به لانه خود خزیده و به فکر بقاء خود است .

فرقه در گل گیر کرده رجوی نمی داند که اربابش آمریکا چطور ذلیلانه و خار منطقه را ترک می ‌کند و حتی افغانستان را به خود واگذار کرد و به زودی تتمه آن ها هم از عراق و سوریه بیرون انداخته خواهند شد .

دشمنی با مردم ایران

عربستان آن حامی منطقه ای رجوی چگونه از ترس قدرت ایران دست به دامن این کشور شده که در یمن راهی برای برون رفتش بیابد و بر سر یک سفره با ایران بنشیند.

دولت نور چشمی مریم رجوی در اسرائیل یعنی نتانیاهو که خصلت فریب و دروغگویی از ارکان اصلی و وجودی آن ها بود چه ذلیلانه تن به شکست داد و رفت و تحولات چطور به صورت مثبتی به نفع مردم منطقه و ایران رقم می خورد و عراق و سوریه و یمن و…. دارند بعد از بحران‌های تروریستی که اربابان روبه زوال شما(رجوی) بر کشورشان توسط تروریست‌های انقلابی و عشایری که شما نامگذاری کرده بودید، تحمیل کردند و دریای خون راه انداختند بر این جانیان تسلط یافته و ثبات در کشورشان در حالت شکل گیری است .

خطابم به مریم رجوی آلبانی نشین است که چطور از این وضعیت بغایت بحرانی تشکیلات پوسیده قلعه ماینز که تمام وجود و پیکره تشکیلاتی تان را به کام یأس و بحران و فرار و مرگ فرو برده است دقمرگ نمی شوید؟

خانم رجوی! شما هم مثل اربابتان صدام حسین در زمان جنگ با ایران هر وقت از لشکریان ایران شکست می خورد شروع به تبلیغات پیروزی می ‌کرد و جار و جنجال پیروزی بر ایران و تصرف آن سر میداد و وقتی که در یک جبهه به پیشروی و پیروزی اندکی دست می یافت مخالفین خود در هر سطحی مزورانه و مخفی از بین می برد و افسران بلند پایه خود را که گمان می برد خط او را نادیده گرفته اند از دم تیغ می گذراند .

حال شما هم که در بحرانی ترین دوران تشیلات و مناسبات خود و بدترین شرایط جهانی و منطقه ای بر ضد فرقه قرار دارید دست به تشبث های پوچ و بی محتوا همانند چنین گردهمایی آنلاین می زنید و ابراز وجود می کنید که سر افراد اسیرت شیره بمالید و ناآگاهان از وضعیت موجود را اغفال کنید و البته نیاز به این همه تبلیغات و صرف ملیون دلاری برای خرید لابی بی محتوا و پوچ دارید که تصویری از خود را نمایان کند و دیکته شما را نشخوار و پول هنگفتی به جیب بزند و خوراک مغزشویی افراد اسیر قرار دهید که شاید از ریزش و فرار و نارضایتی و سرپیچی درونی بکاهید اما بدانید که نوش دارو بعد از مرگ سهراب بی فایده است و شما محتوم به فروپاشی و شکست تشکیلاتی و نیرویی هستید و به هر ترفندی چنگ بزنید و تمام ثروت دنیا را هم خرج این هدف کنید چیزی از این واقعیت کم نخواهید کرد و وضعیت بر ضد شماست تا دست حق گریبان شما و شوهر ترسو و بزدلتان و هم چنین دیگر سران جانی و تروریست در تشکیلات تان در پای میز محاکمه عادلانه بگیرد.

یک نکته هم در رابطه با مرگ افراد در تشکیلات رجوی که باید لعنت ها نثار رهبری این فرقه کرد چرا که تا فرد در تشکیلات زنده است، هویتش گرفته می شود و از او رباط ساخته و در خدمت مسعود و مریم قرار می ‌گیرد و با این وجود روزانه مورد سرکوب، تحقیر و تهمت های ناروا قرار گرفته می شود اما همینکه در فرقه به کام مرگ کشیده شد این زوج شیطان صفت از جسد او چنان قهرمانی می سازند و حول آن تبلیغات می ‌کنند در صورتی که واقعیت چیز دیگری است و تمام افراد در تشکیلات که اسیر رهبری این فرقه هستند ناراضی هستند و بحران تشکیلاتی در درون فرقه به وجود می آورند یکی از این مسخ شدگان در تفکر تروریستی رجوی، مسعود فرشچی است که با پوئن های بسیار مثبت او را تا لحظه مرگ در تشکیلات نگه داشتند و از او سوءاستفاده می کردند. این فرد بیش از دیگران نسبت به خط و خطوط فرقه دافعه داشت و او را زنان حرمسرای رجوی تا لحظه مرگ در تشکیلات ماندگار کردند و بس. لعنت خدا و خلق خدا بر رجوی و رجوی صفتان که مرده خواری می ‌کنند و بعد از مرگ مسعود فرشچی، از او هرکول ساختند .

„پایان“

لینک به منبع

گردهمایی۱۴۰۰ رجوی ها ، سرنوشتی بهتر از سایر خیمه شب بازی ها نخواهد داشت

گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟ 

***

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانتناقض فرقه رجوی با جهان امروز 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ضد-آزادی-و-ضد-دمکراتیک/

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیکعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هشتم ژوئن 2021:… در باره مناسبات فرقه ای رجوی، جدا شده ها از آن به وفور افشاگری کرده اند و مقالات و کتب متعددی به چاپ رسانده اند. براي  این فرقه همین بس که به این سؤال منطقی جواب بدهد که چرا مانع انتخاب فرد حتی در بیرون فرقه می‌ شوند؟( در درون بماند) مگر شما به انتخابات آزاد ایمان ندارید؟ شما که نعره آزادیتان گوش فلک را کر کرده است، چرا به رأی دهندگان در خارج از کشور مثل سگ هار حمله ور می‌ شوید و مردم را به ناسزا و باد کتک می گیرید؟ رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک 

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیکباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 27.06.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی، آلمان

انتخابات ریاست جمهوری در ایران انجام شد اما باز هم بر خلاف اظهارنظرها و گفته ها و پیشبینی های آبکی مخالفین و اضداد مردم ایران، میزان مشارکت مردم پای صندوق های رأی چشمگیر بود و با توجه به فشارهای اقتصادی و معیشتی بر اثر تحریم‌های آمریکا و ناکارآمدی دست اندرکاران امور کشور  بر گرده مردم، چرا مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند!؟

مگر واقعیت این نیست که فشار بر گُرده مردم حتی در تهیه معیشت روزانه خود حد و حسابی ندارد!؟

چرا می باید در انتخابات شرکت کنند؟ مگر مردم چه چیزی می بینند که با چنین سختی در تهیه اقلام روزانه مورد نیاز خود باز هم به انتخابات در این نظام تن می ‌دهند!؟

واقعیت این است که مردم ایران میهن پرست هستند و بر آرمان‌های خود پایبند بوده، هستند و خواهند بود.

از طرف دیگر  ایران جایگاهی ممتاز و مردمی با فرهنگ و آگاهی بالایی در سطح جهانی دارد و خوب می دانند که چه  را می خواهند انتخاب کنند و چه را دور بریزند.

مخالفین و اضداد مردم ایران برای  این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در ایران کیسه های گشادی دوخته بودند و تبلیغات هیستریک علیه مردم و فرهنگ ایران راه انداخته و فکر می کردند که ایران را به یک کشور تحت سلطه در خواهند آورد و سرنوشتی همچون لیبی و سوریه و عراق برای آن در اذهان کثیف خود رقم می زدند، اما شرکت مردم پای صندوق های رأی خواب‌های مشوش و پنبه دانه ای به اصطلاح اضداد و اپوزیسیون خارج از ایران و در همنوایی عده ای قلیل و آلت دست بیگانه در داخل بر باد داد تا ثابت شود که مردم ایران فقط به توان خودشان برای اداره کشورشان ایمان دارند و نه تحریم و نه نا لیاقتی مسئولین و نه تبلیغات اپوزیسیون و اضداد روی این انتخاب هیچ ذره ای تأثیر منفی نخواهد گذاشت و عزم شان در انتخاب  هدف درست خود بیشتر خواهد کرد.

حال به ماهیت یکی از این به اصطلاح اپوزیسیون خارج از کشور به اسم مجاهدین خلق می پردازیم. ببینیم که عملکرد خودش در درون تشکیلات مبتنی بر آزادی است یا اسارت که این قدر  در تبلیغات ضد مردمی و ضد میهنی خود می دمد و در حقد و کینه با مردم ایران افسار پاره می ‌کند.

در باره مناسبات فرقه ای رجوی، جدا شده ها از آن به وفور افشاگری کرده اند و مقالات و کتب متعددی به چاپ رسانده اند. براي  این فرقه همین بس که به این سؤال منطقی جواب بدهد که چرا مانع انتخاب فرد حتی در بیرون فرقه می‌ شوند؟( در درون بماند) مگر شما به انتخابات آزاد ایمان ندارید؟ شما که نعره آزادیتان گوش فلک را کر کرده است، چرا به رأی دهندگان در خارج از کشور مثل سگ هار حمله ور می‌ شوید و مردم را به ناسزا و باد کتک می گیرید؟

نکنه یادتان رفت که در بیرون از تشکیلات صدای آزادی سر می دهید! ولی از بس غرق در الطاف رهبری شدید که یک دفعه تجسم درون تشکیلات جلوی چشم تان ظاهر شده و چنین رفتار غیر دمکراتیک و ضد بشری به راه انداختید؟(البته از کوزه همان بیرون تراود که در اوست).

آیا این عملتان با توجه به ادعای آزادی و دمکراسی که در ظاهر به آن چنگ می زنید منافات ندارد؟

فکر کنم سوزش پوچی و انتهای خط تشکیلاتی رهبر مفقود و فروپاشی تشکیلاتی شما را به جنون اعلا رسانده و به قول معروف به این نکته رسیده اید« آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب».

پس باید منتظر لرزه های بعد از انتخابات در قلعه ماینز در آلبانی باشید چرا که هر چی که به نفع مردم ایران است به ضرر دشمنان قسم خورده این سرزمین خواهد بود و پیامد مثبت این انتخابات برای مردم ایران و شر و نحوست فشار ناشی از تحریم ها که روی  مردم ایران بود حال شما نیز مقداری از آن فشار را به لحاظ سیاسی پذیرا باشید.

خواهیم دید در آینده ای نزدیک وضعیت تشکیلات شما در آلبانی را.

راستی آن همه تبلغات سوء ضد واکسن ایرانی انجام می دادید و نخبگان و دانشمندان ایران را تحقیر می کردید دیدید که چگونه شخص اول مملکت با افتخار آن را تزریق کرد و تمام شبهاتی که شما و امثال مزدورانی مثل شما در اذهان درست کرده بودید، پوچ شد و ماهیت کثیف تان بیش از بیش در ضدیت با مردم و استقلال ایران بر ملا گردید.

„پایان“

لینک به منبع

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک 

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

همچنین: