گردهمايي ميليوني رجوي!

گردهمايي ميليوني رجوي!

reza sadeghiرضا صادقی، کانون آوا، ششم ژوئیه 2016:… در اينجا لازم است به مقامات بلژيك و فرانسه نسبت به فعاليتهاي غير قانوني و مخصوصا قاچاق انسان توسط رجوي هشدار داده و در نظر داشته باشند كه سازمان رجوي چند دهه تجربه قاچاق نفرات خود را مي تواند براحتي به برادران داعشي خود منتقل كنند و اين بهترين فرصت براي جابجايي انهاست. اميدوارم براي حفاظت از جان مردم خود و اروپا مقامهاي … 

المرعبی، صادقی، حسین نژادسوزش رجوی از دیدار جداشدگان با یک لابی سابق فرقه

لینک به منبع

گردهمايي ميليوني رجوي!

رضا صادقیهر ساله سالگرد سي خرداد ٦٠ در پاريس توسط سازمان مجاهدین برگزار ميشود. صدها هزار يورو اگر نه ميليون براي سازمان هزينه دارد ولي همچنان براي ادامه ان رجوي اصرار مي ورزد. آيا كوچكترين اثري در تعادل قوا ايجاد كرده و يا دستاوردي سياسي در ايران و براي مردم داشته است؟ چون بهرحال قرار بود رژيم را حداکثر در شش ماه ساقط كنيم ولي همچنان بعد از سي سال و مخصوصا بعد از سقوط صدام حسين و فرار دوباره رجوي به پاريس همچنان اين شو ادامه دارد.

اين سؤال كه به چه دليل شش ماهي كه اقاي رجوي قول دادند رژيم را ساقط خواهند كرد نه تنها اتفاق نيفتاد بلكه برعكس اين سازمان و به اصطلاح ارتش ازاديبخش بود كه نابود شد.

ايا واقعا با برگزاري انواع و اقسام شوهاي رنگارنگ و هزينه هاي انچناني ميشود رژيم را ساقط كرد وقتي كه با ارتش ازاديبخش و انواع سلاح هاي اهدايي و صاحبخانه اي به سخاوتمندي صدام و يا به قول رجوي سيدالرىيس نتوانست؟

واقعا به چه دليلي اين نوع گردهمايي ها در سي سال گذشته هر گز كوچكترين اثري نه در ايران و نه در خارج داشته است؟

دليل آن براي هر ايراني بي طرف به روشني خورشيد است و ان اينكه رجوي از بعد از سي خرداد و مخصوصا رفتن به عراق و همدست شدن با صدام براي كشتن سربازان ايراني مشروعيت خود را از دست داد.

در يك كلام در ايران و بين ايرانيان رجوي و سازمانش بهيچوجه طرفدار ندارند و اين را بوضوح در شوهاي رجوي ميشود ديد.

چند روز پيش توسط يكي از دوستان اهل افغانستان كه ساكن بلژيك است مطلع شدم كه نفرات سازمان طبق روال هر ساله براي جمع اوري سياهي لشكر ان هم از نوع خارجي آن با مراجعه به كمپهاي پناهنده ها با انواع دروغها و تحت نام حقوق بشر و برنامه هنري و…. و البته پرداخت ٥٠ يورو براي هر نفر به اضافه غذا و خرج مسافرت بعضي از اين نفرات را نام نويسي كرده اند براي حضور در شوي ٩ جولاي و قرار است توسط اتوبوس هاي اجاره اي رجوي به پاريس منتقل شوند.

پناهنده هاي عراقي ، سوري، جيبوتي و أفغان كه متقاضي پناهندگي هستند موقع نام نويسي گفته اند هنوز جواب ندارند و نمي توانند به پاريس بروند كه نفرات رجوي با دروغ و فريب به انها گفته اند كه بطور قانوني خواهند رفت و انجمن انها برايشان اجازه اين مسافرت را گرفته اند و حتي به خانوادهاي أفغان گفته اند كه با شركت در اين مراسم پرونده انها قوي تر مي شود.

در چند روز گذشته همراه با چند تن از دوستان أفغان و عراقي و سوري ام با مراجعه به كمپ آنها ونسبت به نيت واقعي رجوي با توضيحات و مدارك لازم افشاگري كرده و در جواب اينكه انها قول داده اند كه مشکل قانوني برايشان وجود ندارد همراه انها با مسؤولين كمپ صحبت و انها قويا به پناهنده ها أعلام كردند بهيچوجه انها نمي توانند به پاريس رفته و هر كس به انها قول داده دروغ و فريب است و انها بايستي به مسولين كمپ اطلاع مي دانند و با گرفتن مشخصات پليس و مقامات ذيربط را در جريان قرار دادند.

در پايان هر ديدار هم پناهنده ها و مخصوصا مسولين كمپ تشكر مي كردند از اينكه انها در جريان اين حركت ضد انساني قرار گرفته اند كه مي توانست تأثير بسيار منفي در پرونده هاي پناهنده ها داشته باشد.

در اينجا لازم است به مقامات بلژيك و فرانسه نسبت به فعاليتهاي غير قانوني و مخصوصا قاچاق انسان توسط رجوي هشدار داده و در نظر داشته باشند كه سازمان رجوي چند دهه تجربه قاچاق نفرات خود را مي تواند براحتي به برادران داعشي خود منتقل كنند و اين بهترين فرصت براي جابجايي انهاست.

اميدوارم براي حفاظت از جان مردم خود و اروپا مقامهاي كشورها فارغ از بده بستانهاي سياسي به رجوي اجازه زير پا گذاشتن قوانين را نداده و يك بار براي هميشه جلوي فعاليتهاي تروريستي رجوي را بگيرند.

رضا صادقي

***

حاج مسعود رجوی کفگیرش به ته دیگ خورده برای مارک زدن به جداشده های فرقه اش پشت مرده ها سنگر میگیرد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25781

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به آقای مایکل جیمز توتن روزنامه نگارآمریکایی 

علی اکبر راستگو، کانون آوا، اول ژوئیه ۲۰۱۶:… شما به عنوان روزنامه نگار با اطلاعات عمیق در مورد خاورمیانه، به ویژه درموردایران و عراق قطعا می دانید که سازمان مجاهدین خلق یک سازمان فرقه ای با هیچگونه پشتیبانی در میان بیشتر ایرانیان می باشد. اکثریت ایرانیان از سازمان مجاهدین خلق از بابت اتحاد آنها با صدام حسین در سالهای ۸۰ میلادی و بخاطر موضع آنان در برابر برنامه انرژی هسته ای (که توسط بسیاری از مردم … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به آقای مایکل جیمز توتن روزنامه نگارآمریکایی

آقای توتن گرامی،

دراخبارآمده که از شما برای شرکت در مراسم “تجمع ایران ازاد در پاریس (بورژه)” در نهم جولای ۲۰۱۶ دعوت بعمل آمده است.

این مراسم از طرف “سازمان مجاهدین خلق با نام مستعار “شورای ملی مقاومت ایران” برگزارمی شود.

آقای توتن!

شما به عنوان روزنامه نگار با اطلاعات عمیق در مورد خاورمیانه، به ویژه درموردایران و عراق قطعا می دانید که سازمان مجاهدین خلق یک سازمان فرقه ای با هیچگونه پشتیبانی در میان بیشتر ایرانیان می باشد. اکثریت ایرانیان از سازمان مجاهدین خلق از بابت اتحاد آنها با صدام حسین در سالهای ۸۰ میلادی و بخاطر موضع آنان در برابر برنامه انرژی هسته ای (که توسط بسیاری از مردم ایران این برنامه به عنوان یک حق مشروع دیده می شود) متنفرهستند.

بی سبب نیست که از مریم رجوی “رئیس جمهوری منتخب” و “خورشید انقلاب” تصویری اسرارآمیز و مسیحایی به بیرون القاء می شود تا مسئله نقض حقوق بشر ونبود دموکراسی در این سازمان با ساختار فرقه ای لاپوشانی گردد. درتعریف معنی دموکراسی در سازمان مجاهدین همین بس که خانم مریم رجوی ازسال ۱۹۹۳ یعنی ۲۳ سال است که از طرف شوهرش مسعودرجوی در درون تشکیلات مجاهدین بدون جلب آرای اعضاء به “ریاست جمهوری” رسیده و تابحال نیز برسرپست خود بدون “انتخابات” جدید مانده است و این معنی پلورالیسم سیاسی از نطر مجاهدین را بخوبی نشان می دهد.

باتوجه به موارد بالا توجه شمارا به نکات زیر جلب می کنیم:

۱-شرکت شما در تجمع ۹ ژوئیه مجاهدین در پاریس برخلاف ادعای این سازمان حمایت از حقوق بشر و دموکراسی در ایران نمی باشد!

۲-شرکت شما در تجمع ۹ ژوئیه مجاهدین در پاریس برخلاف ادعای این سازمان اعدام و شکنجه در داخل ایران را کاهش نمی دهد!

۳-شرکت شما در تجمع ۹ ژوئیه مجاهدین در پاریس برخلاف ادعای این سازمان اعمال خشونت با انگیزه های مذهبی و ترور در خاورمیانه را متوقف نخواهدکرد!

۴-شرکت شما در تجمع تبلیغاتی سازمان مجاهدین در۹ ژوئیه تنها معنی حمایت از یک فرقه ریاکار را می دهد!

با بهترین آرزوها،

علی اکبر راستگو

مدیر کانون آوا در آلمان

۳۰ ژوئن ۲۰۱۶

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینکهای زیر مراجعه کنید:

The Iranian Mojahedin by Ervand Abrahamian;

https://www.amazon.com/Iranian-Mojahedin-Ervand-Abrahamian/dp/0300052677

RAND Cooperation: “The Mujahedin-e Khalq in Iraq A Policy Conundrum”;

http://www.rand.org/content/dam/rand/pubs/monographs/2009/RAND_MG871.pdf

(پایان)

***

Children who belong to Massoud Rajavi (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, NCRI …)

مزدور مسعود رجوی به کشتار ده ها هزار نفر اعتراف کردMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Ringleader Admits Massacre of 10,000 Iranian People

Let’s stand up together and free our children froali am Rajavi and the MEK

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi

http://youtu.be/jpDUMaIntS8

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq

http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

Denis Hastert Maryam RajaviMaryam Rajavi’s lobbyist convicted for child sexual abuse

Saddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

The Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23301

نامه سرگشاده به فراسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

علی اکبر راستگو، کانون آوا، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:… اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای ۲۷ ژانویه ۲۰۱۶ به فرانسه دعوت کرده اید. خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود …

ملاقات نمایندگان انجمنهای زنان وآوا با نماینده پارلمان اروپا دراستراسبورگ

لینک به منبع

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

آقای رئیس جمهور عزیز اولاند،

اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای ۲۸ و۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ به فرانسه دعوت کرده اید.

خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود.

مجاهدین از روحانی به عنوان رئیس جمهور “رژیم تروریستی در تهران” نام میبرند که دشمن این سازمان می باشد. اینکه روحانی با فاصله چند کیلومتر از دفتر مرکزی آنها مورد استقبال قراربگیرد، موجب نگرانی شدید مجاهدین شده و مثال ریختن آب در لانه مورچگان هست. مجاهدین خلق همیشه با کسی که وارد “قلمرو” انها می شود با شدت برخورد می کنند.

به تازگی نیز در ماه جولای ۲۰۱۵ برخی از ایرانیانی که از کانادا به اورسورواز آمده بودند تا جهت دیدن عزیزان خود که در چنگ مجاهدین اسیر می باشند، در میدان جلوی شهرداری آنجا تظاهرات کنند، بدستور مریم رجوی مورد حمله وحشیانه، کتک و توهین اعضای مجاهدین قرارگرفتند.

در گذشته نیز تظاهرات مسالمت آمیز جداشدگان مجاهدین در فرانسه بارها مورد حمله اعضای مجاهدین قرارگرفته و مخدوش گشته است. حتی جداشدگانی که دراکتبر۲۰۱۵ قصد ملاقات با خانم شهردار اورسورواز را داشتند در جلوی ساختمان شهرداری این شهر توسط ماموران ژاندارمری محافظت شدند تا مورد یورش تیمهای عملیاتی مجاهدین قرارنگیرند.

همچنین در جریان بازدید متکی وزیر امور خارجه وقت ایران از پارلمان اروپا در بروکسل در سال ۲۰۱۰، حامیان سازمان مجاهدین خلق علیه وی تظاهرات کردند. برخی از نمایندگان پارلمان اروپا که رسما جزو لابی های سازمان مجاهدین هستند و یک انجمن پوششی بنام ” دوستان ایران آزاد” تاسیس کرده اند، بدستور سازمان سعی کردند که حتی مانع از ورود هیات ایرانی بداخل ساختمان بشوند و شعار “قاتل” سردادند. چند تن از هواداران مجاهدین نیز در جلوی ساختمان پارلمان اروپا این کر را همراهی می کردند.

سازمان مجاهدین پنانسیل اقدامات خشونت آمیزدر سطوح فوق العاده را دارا می باشد. درهمین کشورشما فرانسه درسال ۲۰۰۳، عده ای از اعضای مجاهدین بعنوان اعتراض به دستگیری رهبرشان مریم رجوی، خودشان را آتش زدند تا در روند قضایی کشور اختلال ایجادکنند که خوشبختانه آنزمان وزارت کشور با قاطعیت تمام با این موضوع برخورد کرد.

سازمان مجاهدین خلق در شهر اورسورواز مقری ساخته که از آنجا تمامی اکسیون هایشان در اروپا نظیر مراسم های متعدد بزرگ و فعالیت ها در پارلمان اروپا را هماهنگ می کنند. آنچه در پشت دیوارهای بلند و نرده های اقامت رجوی می گذرد، کسی خبرندارد. اما به تازگی شایعات زیادی وجوددارد مبنی بر اینکه در این محل تعداد زیادی کانتینرمسکونی قرار داده شده تا افراد مجاهدین را که اخیرا از کمپ لیبرتی به البانی منتقل شده اند، بطور غیرقانونی به فرانسه آورده و در این کانتینرها مستقر کنند. در این رابطه نیز تماسهای خوب مجاهدین با بسیاری از شهرداران فرانسوی و نمایندگان آلبانیایی که با علاقه در مراسم مجاهدین شرکت می کنند، بسیار کارسازاست.

آقای رئیس جمهور،

ما بویژه بشما هشدارمی دهیم که دررابطه با تظاهرات و فعالیتهای سازمان مجاهدین پیش بینی های لازم را بکنید و همیشه در ذهن داشته باشید که سازمان مجاهدین خلق پتانسیل استفاده از زوررا در گذشته بارها و بارها نشان داده است. وزارت امور خارجه فرانسه به طور رسمی در ژوئن ۲۰۱۴ اعلام کرد که سازمان مجاهدین خلق درجهت “آمادگی برای انجام خشونت معروف است” .

رهبر غایب مجاهدین، مسعود رجوی، چند ماه پیش در یک پیام با سخنانی هیجان برانگیز پیروان خود را به تشدید “نبرد” دعوت کرد. شعارهای وی که خودش در سوراخ موشی پنهان شده بحد کافی واضح و روشن می باشند:

– “هر فردی که مجاهدین را در سال های اخیر مورد حمله قرارداده باید مجازات شود”

– “آخرین نبرد نزدیک است”

– “تمامی فعالیت های ما در سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در خدمت مبارزه مسلحانه است”

سازمان مجاهدین خلق سعی خواهند کرد که اخلال در سفر آتی توسط روحانی بوجود بیاورند و خودشان را به عنوان “مبارزان آزادی برای ایران” به رسانه ها معرفی بکنند.

آقای رئیس جمهور،

ایجاد روابط حسنه با ایران کشورشما فرانسه را نیز به طور فزاینده در تیررس سازمان مجاهدین خلق قرارمی دهد، چراکه طبق نظر مجاهدین هرکسی که مخالف تهران نیست، در دایره دشمنان سازمان مجاهدین خلق قرارمی گیرد. همانطورکه اواخر سال ۲۰۱۴، شهردار منتخب جدید اور سورواز، ایزابل مزیره Isabelle Mézières، به وضوح در مقابل سازمان مجاهدین موضع گرفت. در حالیکه سلف ایشان، ژان پیربکوJean-Pierre Béquet، از حامیان پروپاقرص مجاهدین بود.

اکنون باتوجه به مشکلات عدیده ای که مجاهدین با آنها روبروهستند نظیر رانده شدن از”شهر مقدس” کمپ اشرف، منفور و بی اهمیت شدن در جامعه ایران و با توجه به صدراخبار قرارگفتن مساله بحران پناهندگان در اروپا از توجه بین المللی ناپدید شدن، این سازمان نیاز به یک ابراز وجود بزرگ دارد تا دوباره در صدر اخبار قراربگیرد، و چه فرصت خوبیست آمدن یک دشمن بزرگ به جلوی درب منزل؟

لطفا سازمان مجاهدین خلق را دائما تحت نظرداشته باشید وبرای هراتفاقی آماده باشید چرا که درپشت ظاهر دموکراتیک سازمان مجاهدین غلیان موج می زند…

با احترام،

علی اکبر راستگو – کانون آوا – ۲۶ ژانویه ۲۰۱۶

***

ارتش خصوصی صدام در فرانسهگزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

همچنین:

اکسیون کانون آوا در مرکزشهر کلن

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیکانون آوا، بیستم آوریل ۲۰۱۴: … الان مدت دوسال است که حدود ۳۰۰۰ نفر از افراد مجاهدین برپایه توافق با دولت عراق و آمریکا از کمپ اشرف به کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شده اند تا پ
 
 
علی اکبر راستگو، کانون آوا، اول مارس ۲۰۱۴: … لازم به ذکر می باشد که ایشان در طول مدت اقامت در آلمان نیز از این شکرخواریها بسیار داشته و مستندهای زیادی تولید کرده که حتی دردرون سازمان نیزارزش پخش نداشته و رد آنها را می توان در زباله دان ها پیداکرد. بعنوان مثال ایشان از ماشین ب ام و اینجا
 
 
کانون آوا، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۴: … روزجمعه ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ برابر با ۲۷ دیماه ۱۳۹۲ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران آقای مسعودجابانی فعال حقوق بشر از هلند درمورد ماندلا ومبارزه مسلحانه وآقای علی اکبرراستگو فعال حقوق بشر ازآلمان درمورد آخرین وضعیت خروج افراد از کمپ لیبرتی٬ آیا خروج از عراق عملی ه
 
 
علی اکبر راستگو، کانون آوا، یازدهم ژانویه ۲۰۱۴: …  بنظر می رسد که کمیته شما یعنی “کمیته پارلمانی رومانیایی ایران آزاد” نظیر دیگر کمیته های مشابه در اروپا مثل “کمیته آلمانی همبستگی برای یک ایران آزاد” و یا “کمیته پارلمانی انگلیسی برای ایران آزاد” و همچنین ” دوستان ایران آزاد” در پارلمان اروپا، فقط یک جریان لابی و سخنگوی سازمان مجاه
 
 
کانون آوا، سی ام نوامبر ۲۰۱۳: …  با آغاز تهاجم اخیرمسعودرجوی به جداشدگان ومنتقدین و معرفی آنان به عنوان مانع اصلی در برابر تشکیلاتش، می توان گفت که رجوی بعد از شکست های عمیق خطی و تشکیلاتی، که در درجه اول ناشی از بی لیاقتی شخص خودش می باشد، ازجداشدگان دست آویزی ساخته است و ناتوانی وناکارآمدی
 
 
علی اکبرراستگو، کانون آوا، هجدهم نوامبر ۲۰۱۳: … همانطوریکه انتظارمی رفت، فرقه تروریستی رجوی در آستانه مذاکرات پیش روی ایران با کشورهای غربی موسوم به ۵+۱ در ژنو، فیلی دیگر هواکرد و از زبان مفلوکی بنام مهدی ابریشمچی خبر از افشای مثلا سایت اتمی در مبارکه اصفهان نمود. در اینکه ای