گردهمایی بزرگ یا لشکرکشی عظیم دروغ

گردهمایی بزرگ یا لشکرکشی عظیم دروغ

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، دوم ژوئیه 2014: … همچنین سخنگوی وزارت امورخارجه ی فرانسه اعلام کرد که دولت فرانسه هیچ ارتباطی با مجاهدین خلق که ” مشهور به توسل به خشونت است” ندارد. به گفته ی وی این گروه به شکل سازمانی هیچ موجودیت قانونی در فرانسه ندارد. نادال هشدار داد که دولت فرانسه در مقابله با ” کمپین دروغ پردازی و لابی گری شدید مجاهدین ” بیشترین مراقبت را انجام خواهد داد. در حالی …

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

گردهمایی بزرگ یا لشکرکشی عظیم دروغ

سازمان مجاهدین خلق هر ساله در سالگرد آغاز مبارزه ی خشونت آمیزش علیه دولت و ملت ایران ، گردهمایی به اصطلاح بزرگ ایرانیان را با صرف مخارج هنگفت برگزار می کند. دراین گردهمایی سالانه درویلپنت پاریس افراد زیادی از اقصی نقاط جهان گرد هم آورده می شوند . این به اصطلاح شرکت کنندگان شامل سیاستمداران بازنشسته ی پول گرفته ، سیاهان آفریقایی فقیر و دانشجویان اروپایی و … می شوند. شرکت کنندگان عادی که مشتاق سفر به پایتخت رمانتیک و جذاب فرانسه هستند با اتوبوس به نمایش اعتراضی مجاهدین آورده می شوند.هر سال برای حصول به این جمعیت کثیر، دستگاه تبلیغاتی مجاهدین خلق به نحو مؤثری وارد عمل می شود.

هر چند که رهبر خودخوانده ی شورای ملی مقاومت و کیش شخصیتی رجوی ، این گردهمایی را ” بازتاب اراده ی ایرانیان از همه ی اقشار اجتماع ” می خواند ، گزارش های مستند ،تصاویر و شواهد شرکت کنندگان در گردهمایی ویلپنت در سال های گذشته همواره خلاف گفته ی رهبری را ثابت کرده است.

این گزارش های افشاگرانه دیگر به شکل سنتی در آمده است که هر سال چند روزی پس از برگزاری نمایش ویلپنت نمود می کند، شاید ماجرای دانشجویان لهستانی را به یاد بیاورید که در سال 2008 نتوانستند در مقابل وسوسه های سفر به پاریس فقط به ازای پرداخت 6 یورو، خودداری کنند!

یابه خاطر آورید روزنوشت های یک دانشجوی قرقیز که در سایت رادیو فردا منتشر شد. آلینا که در پراگ پایتخت چک تحصیل می کرد سرگذشت سفر یک روزه ی خود به پایتخت فرانسه و شرکت در گردهمایی ایرانیان را ساعت به ساعت نوشت. وی از صف اتوبوس های دانشجویانی گفت که از کشورهای مختلف به ویژه شرق اروپا به مراسم ” ایرانیان ” آورده شده بودند.

اما گردهمایی امسال با واکنش بسیار وخیم تری روبرو شد ؛ واکنش فوری و شدیدالحن دولت فرانسه. سخنگوی وزارت امور خارجه ی فرانسه رومن نادال از مجاهدین خلق به دلیل رفتارهای خشونت آمیز و غیردمکراتیکش به شدت انتقاد کرد. به گزارش اسوشیتدپرس ، نادال ” ماهیت فرقه ای ” و ” لشکرکشی عظیم” ان برای “اعمال نفوذ و دروغ پردازی ” مجاهدین را افشا کرد.

همچنین سخنگوی وزارت امورخارجه ی فرانسه اعلام کرد که دولت فرانسه هیچ ارتباطی با مجاهدین خلق که ” مشهور به توسل به خشونت است” ندارد. به گفته ی وی این گروه به شکل سازمانی هیچ موجودیت قانونی در فرانسه ندارد. نادال هشدار داد که دولت فرانسه در مقابله با ” کمپین دروغ پردازی و لابی گری شدید مجاهدین ” بیشترین مراقبت را انجام خواهد داد.

در حالی که درمراسم ویلپنت مریم رجوی از ایالات متحده و سازمان ملل برای به گفته ی او نقص عملکردشان در انتقال ساکنان کمپ لیبرتی به کشورهای سوم انتقاد می کند ، هزینه های برگزاری چنین مراسم پرزرق و برقی – که در آن دست کم یکصد سیاستمدار با پروازهای درجه یک و هتل های لوکس پذیرایی شدند – می توانست هزینه ی فرایند انتقال افرادی شود که توسط فرقه ی رجوی در شرایط بحرانی و وخیم عراق در قرارگاه لیبرتی، تحت کنترل سیستم مغزشویی فرقه ، گروگان گرفته شده اند.

فهرست بلند بالای سیاستمداران سرشناس غربی –بیشترشان از اعضای احزاب جنگ طلب و افراطی – که در نمایش بالماسکه ی ویلپنت سخنرانی کردند نشان می دهد که این به اصطلاح گردهمایی بیش از هر چیز لشکرکشی دروغ و ریاست که هرگز در پی دستیابی به تمایلات ملت ایران نیست. این مراسم تنها حرکت تبلیغاتی پرهزینه ای است تا مریم رجوی شهرت جعلی خود در میان ایرانی ها را به نمایش بگذارد.

مزدا پارسی

***

همچنین:


http://www.youtube.com/watch?v=OzJAFYmuJOg&feature=share&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

 


UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همه کسانی که در جشن منافقین (فرقه رجوی) حضور داشتند – چرا هیچ ایرانی در این جمعشان نیست؟

مزدور مریم رجوی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، سی ام ژوئن 2014: … حضور این افراد در جمع منافقین امر تازه و عجیبی نیست. آنها پیش از این نیز با دریافت مبالغ هنگفت در جمع منافقین حضور پیدا کرده بودند. تنها در یک مورد ” اد رندل” فرماندار سابق پنسیلوانیا اعتراف کرد در قبال ده دقیقه سخنران

نگاهی به فراخوان فرقه تروریستی رجوی با عنوان هنرمندان وهنرورزان ( ؟ ! )

ج. سالور، وبلاگ رد پای گرگها، سی ام ژوئن 2014: … اخیرا یکی ازسایت های فرقه تروریستی رجوی یک فراخوان بنام گروهی از مواجب بگیران و قلم به مزدان خود منتشر کرده است – دراین لیست درکنار ردیف کردن مزدبگیران قدیمی وشناخته شده نام چند نفر دیده می شود که قبلا مواضع خودرا نسبت به این فرقه منفور به طرق

ملاحظاتی درباره سخنرانی مریم رجوی در مراسم ویلپنت پاریس – این سخنرانی بی مایه ، ارزش آنهمه هزینه را نداشت!

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و نهم ژوئن 2014: …  سخنرانی این خانم مکرمه نشان داد که مردم بایستی بروند وکشک خود را بسابند وکلاهشان همچنان پس معرکه بماند. این مریم ومسعود خواهند بود که با به روز کردن آموزه های ماکیاولیستی- پل پوتی مختص خود