گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

 گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجویراه نو، آذربایجان غربی، پنجم ژوئیه 2021:…  تلاش برای پوشاندن گَند و کثافتی به نام مجاهدین در زرورق «گردهمایی جهانی ایران آزاد» و دلقک بازی روباه پیر و آبروباخته مجاهدین، مریم رجوی، با چهره چروکیده و بی رمق، حاکی از زوال سرمایه اجتماعی این جماعت منفور است. استفاده از ادبیات پر طمطراق و از کلماتی نظیر «کانون های شورشی» و اکنون «موسسان پنجم»، صرفا برای مخفی نگه داشتن ماهیت خشونت آمیز گروهی منفور و منزوی با اعضایی پیر و بیمار و روانی در حاشیه شهر تیرانا در کشور آلبانی است. گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

 گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجویاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

حمایت برخی از سیاسیون بازنشسته اروپایی و آمریکایی از گردهمایی های مجاهدین تحت نام ایران چه از طریق سخنرانی های چند دقبقه ای و یا حمایت های رسانه ای از این جماعت، سالهاست درآمدهای هنگفتی را نسیب آنان کرده است. تجارتی آسان و بی دغدغه اما با پول های کثیف و خون آلود. پول هایی که بواسطه جاسوسی، وطن فروشی ، انفجار بمب، عملیات انتحاری، تروریستی با کشتن مردم  و . . . به نفع صدام و دیگر صاحبان قدرت های جهانی و منطقه ای بیگانه بدست آمده است.

تلاش نزدیک به ۴ دهه رهبران فاسد و بدنام مجاهدین برای ترمیم چهره تروریستی و فرقه ای این گروه با هزینه های گزاف هنوز راه به جایی نبرده است.

بازتاسیس ارتش خصوصی صدام در آلبانی، وحشت رجوی از صدور کارتهای هویت

برعکس با گذشت زمان و شناخت مردم ایران بویژه نسل جوان کشورمان از سابقه و تاریخچه پر از جنایت و آدم کشی و پر از خیانت و وطن فروشی مجاهدین، عزم و اراده آنان بر تعقیب و به کیفر رساندن سران و عاملین جنایات چند دهه گذشته این گروه را جزم تر کرده است.    

تلاش برای پوشاندن گَند و کثافتی به نام مجاهدین در زرورق «گردهمایی جهانی ایران آزاد» و دلقک بازی روباه پیر و آبروباخته مجاهدین، مریم رجوی، با چهره چروکیده و بی رمق، حاکی از زوال سرمایه اجتماعی این جماعت منفور است.

استفاده از ادبیات پر طمطراق و از کلماتی نظیر «کانون های شورشی» و اکنون «موسسان پنجم»، صرفا برای مخفی نگه داشتن ماهیت خشونت آمیز گروهی منفور و منزوی با اعضایی پیر و بیمار و روانی در حاشیه شهر تیرانا در کشور آلبانی است.

در حالی مریم رجوی با حامیان سیاسی دست چندم و پولی خود با شعار «بسوی کهکشان آزادی»، به استقبال « گردهمایی جهانی ایران آزاد » می رود، که تنها فعالیت واقعی این گروه کَندن گورهای جدید و تراشیدن سنگ قبر بر مزار مردگان این گروه در گورستان مانز آلبانی است. که جدیدترین آن، متعلق به نگونبختی بنام عماد دوجی است که چند روز پیش در سن ۵۶ سالگی در اثر ابتلا به سرطان در اوج انزوا و تنهایی به سینه خاک سپرده شد.

اینکه فلان سناتور و یا فلان نماینده  با دریافت پول در حمایت از سیرک مضحک مجاهدین موسوم به «گردهمایی جهانی ایران آزاد» بیانیه داده و حمایت کرده است مشکلی از مجاهدین حل نخواهد کرد. و این تنها یک بازی تبلیغاتی مشمئز کننده فریبکارانه و البته زودگذر  است.  

درد بی درمان مجاهدین همانا نداشتن پایگاه اجتماعی و منفور بودن در بین مردم ایران از یک سو و شناخته شدگی شان در افکار عمومی جهان بعنوان یک فرقه تمام عیار از سوی دیگر  است.

مؤسسان پنجم ارتش آزادیبخش ملی ایران چه وظیفه ای دارند

واقعیت مجاهدین نه در تبلیغات کَر کننده با حامیان خارجی و کت و شلوار پوش آنهاست. که هر از چندگاهی در گوشه ای از جهان چه در فضای مجازی و چه بطور فیزیکی گردهم می آیند، بلکه در ارودگاه محصور و بدور از هر اجتماعی در حاشیه شهر تیراناست. که همچنان بعنوان شناسنامه ایدئولوژی خشونت آمیز و فرقه ای این گروه شناخته می شود.

اردوگاهی که نماد بیش از چهل سال خیانت و وطن فروشی و ترور و آدم کشی برای ایران و ایرانی و به ارث مانده از ارتش صدام است.

لینک به منبع

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/هفت-گناه-کبیره-رجوی/

هفت گناه کبیره رجوی

هفت گناه کبیره رجویراه نو، آذربایجان غربی، نهم ژوئن 2021:… رجوی بعد از تشکیل «موسسان پنجم» که با هدف سرکوب و گرفتن تعهد اجباری از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی برای ماندن در سازمان برای یک دوره دیگر صورت گرفته است، حال به یاد گناهان کبیره البته نه در مورد خودش بلکه در رابطه با جمهوری اسلامی ایران افتاده است. پرداختن به موضوع گناهان کبیره در جمهوری اسلامی ایران ترفند جدید رجوی، برای منحرف کردن اذهان اعضای نگونبخت از سردرگمی استراتژیکی این فرقه است. هفت گناه کبیره رجوی 

مجاهدین خلق گناه ترکیه را به گردن ایران میاندازندرجوی و صدام حسین، فاجعه آفرینان نسل کشی اکراد در حلبچه

هفت گناه کبیره رجوی 

مسعود رجوی مزدور جنایتکاری که آموزش «هفت گناه کبیره» می دهد!

رجوی بعد از تشکیل «موسسان پنجم» که با هدف سرکوب و گرفتن تعهد اجباری از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی برای ماندن در سازمان برای یک دوره دیگر صورت گرفته است، حال به یاد گناهان کبیره البته نه در مورد خودش بلکه در رابطه با جمهوری اسلامی ایران افتاده است.

پرداختن به موضوع گناهان کبیره در جمهوری اسلامی ایران ترفند جدید رجوی، برای منحرف کردن اذهان اعضای نگونبخت از سردرگمی استراتژیکی این فرقه است.

بعد از سرکار آمدن دولت جدید در آمریکا و پیشی گرفتن سیاست گفتگو و مذاکره از گزینه جنگ، قدرت بازدارندگی جمهوی اسلامی ایران در منطقه و جهان و تغییر در قوانین تابعیت و پناهندگی کشور آلبانی همگی باعث گردید رجوی فیل «موسسان پنجم» در کشور آلبانی را هوا کند.

بنظر می رسد رجوی بعد از تشکیل «موسسان پنجم» که با هدف سرکوب و گرفتن تعهد اجباری از اعضای گرفتار در اردوگاه این گروه در آلبانی برای ماندن در سازمان برای یک دوره دیگر صورت گرفته است، حال به یاد گناهان کبیره البته نه در مورد خودش بلکه در رابطه با جمهوری اسلامی ایران افتاده است.

هفت گناه کبیره رجوی

هفت گناه کبیره رجوی

رجوی می گوید

« استبداد و آزادی‌کشی، غصب حاکمیت و کشتار فرزندان یک ملت «در رأس گناهان کبیره» است . . .  شاه خود را سایهٔ خدا و ولی‌فقیه خود را خلیفهٔ خدا بر روی زمین دانسته‌اند.» !!!

اما او نمی گوید سالهای سال است که با فریب کاری  تمام خود را «رهبری» که با  امام زمان در ارتباط است برای اعضای مجاهدین معرفی کرده تا دست باز در هر افدام  کثیف و جنایتکارانه ای را داشته باشد.

کوتوله شکم پرور و شهوت ران فراموش کرده است که خود در گنداب کثافت مزدوری و ترور، خیانت و شکنجه و اعدام اعضای سازمان و تجاوز به زنان نگونبخت مجاهدین غوطه می خورد و در تشکیلات بر کسی هم پاسخگو نیست.

برای اینکه رجوی بداند گناه کبیره  و نابخشودنی وی چیست کافی است نگاهی به مستندی که ذیلا آورده می شود بیندازد تا نفرت عموم مردم ایران، خانواده ها، جداشدگان و اسرای جنگی از وی به او یاد آوری شود.

مستند « هفت گناه نابخشوده » یا « هفت نابخشوده » فیلمی ، درباره‌ی سازمان مجاهدین خلق است که هفت گناه نابخشودنی؛ غرور و تکبر، خشونت و ترور‌، شهوت، طمع‌ و حسد، خیانت و شکم پرستی، حرام خواری، تنبلی و یأس را در این سازمان نشان می‌دهد.

تصاویر این فیلم بعد از سقوط حکومت حزب بعث عراق (صدام حسین) توسط یکی از عکاسان ایرانی به مبلغ ۵۰۰ دلار آمریکا از منشی سازمان امنیت استخبارات عراق (سازمان اطلاعات عراق) خریداری شده و به ایران منتقل شده است. در این فیلم صحنه های نابی از خیانات و جنایات مجاهدین وجود دارد که تاکنون کمتر دیده شده است. و حتی خیلی از اعضای خود سازمان هم از عمق چنین فساد و خیانتی خبر نداشتند.

لینک به منبع

هفت گناه کبیره رجوی 

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

***

مزدور رجوی و صدام حسین علیه ملت ایرانخبرگزاری مهر: غوغای شاعران برای غواصان شهید/ «زخم‌ها جانی بگیرد کاش!»

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-تروریست-صدام-کارشناس-رسانه-ا/

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کردراه نو، آذربایجان غربی، بیست و هفتم آوریل 2021:… احمد رهبر به همراه تعدادی دیگر از مسئولین سازمان تمامی آموزش های تخصصی خود را در نزد افسران تخصصی عراق گذرانده و در جنگ های مختلف تحت فرماندهی ارتش عراق بر علیه نیروهای ایرانی در جبهه های مختلف شرکت داشت. وی فرماندهی توپخانه و خمپاره ای ارتش سوم را بعهده داشت و در پشتیبانی آتش از نیروهای سازمان جنایات زیادی را در جبهه های جنگ بر علیه سربازان ایرانی آفرید. مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد 

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریممجاهدین از دادگاه میترسند

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد 

احمد رهبر تروریستی که در نقش «کارشناس رسانه»! با کت و شلوار و کراوات در نمایش ویدئویی مجاهدین ظاهر شد، ایرانیان را با گلوله های توپ و خمپاره می کشت.

در وصف جنایات این تروریست کت و شلوار پوش با نام احمد رهبر کافی است به شلیک خمپاره توسط تیم عملیاتی تحت آموزش وی در زمستان سال 1378 به پارکینگی در حوالی بزرگراه رسالت و یک شهرک مسکونی در شمال غرب تهران اشاره کرد که تعدادی از مردم و خانواده ها را شهید و مجروح ساخت.

احمد رهبر ، جانی مزدور بهمراه فرید کاسه چی، یکی دیگر از شکنجه گران معلوم الحال که بعنوان «کارشناس رسانه»! در نمایش ویدئویی مجاهدین تحت عنوان «رسانه های حکومتی» آورده شده بودند، تخصصی جز شکنجه گری، آدم کشی و شلیک توپ و خمپاره بر سر نظامیان و مردم ایران نداشتند.

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

احمد رهبر جنایتکار استخبارات صدام حسین یا کارشانس تلویزیونی مریم رجوی

احمد رهبر تروریست حرفه ای که آدم کشی را در مکتب رجوی گذرانده است حال بعنوان یک کارشناس رسانه! ایفای نقش می کند تا ارجیفی که بصورت نوشته های درشت روبروی چشمانش قرار داده شده را واو به واو نشخوار و سپس بیرون دهد .

باید گفت تنها تغییری که بعد از انتقال مجاهدین به آلبانی در اعضای تروریست این گروه دیده می شود درآوردن لباس فرم ارتش صدام و پوشیدن کت و شلوار و کراوات است. و گرنه خشونت طلبی و تروریسم تنها چیزی است با ذات مجاهدین در هم آمیخته و قابل استحاله نیست.

احمد رهبر در سالهای حضورش در قرارگاه اشرف آموزش های توپخانه ای را به همراه سایر افراد منتخب، در نزد افسران تخصصی عراقی گذارند. وی پشتیبانی آتش تعدادی از عملیات مجاهدین و نیروهای عراقی همراه آنان در مناطق مرزی بر علیه نیروهای ایرانی را بعهده داشته است.

وی از حیث شقاوت پیشگی و اجرای مو به موی فرامین، همیشه مورد لطف مسئولین بالای سازمان و مریم رجوی بوده است.

احمد رهبر را در مناسبات سازمان بعنوان «افسر توپخانه» می شناختند. وی یکی از مسئولین سازمان در «ارتش سوم» به فرماندهی رقیه عباسی در قرارگاه علوی (*) بود.

احمد رهبر در فاصله سالهای ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۰ مسئول آموزش خمپاره زنی به تیم های عملیاتی سازمان برای اعزام به داخل کشور بود.

وی همچنین مسئول مشخص کردن مختصات شلیک در عملیات خمپاره زنی تیم های اعزامی ارتش سوم از خاک عراق به شهرهای کشور از جمله تهران جهت شلیک خمپاره به اهداف غیر نظامی بود.

احمد رهبر به همراه تعدادی دیگر از مسئولین سازمان تمامی آموزش های تخصصی خود را در نزد افسران تخصصی عراق گذرانده و در جنگ های مختلف تحت فرماندهی ارتش عراق بر علیه نیروهای ایرانی در جبهه های مختلف شرکت داشت. وی فرماندهی توپخانه و خمپاره ای ارتش سوم را بعهده داشت و در پشتیبانی آتش از نیروهای سازمان جنایات زیادی را در جبهه های جنگ بر علیه سربازان ایرانی آفرید.

در وصف جنایات این تروریست کت و شلوار پوش با نام احمد رهبر کافی است به شلیک خمپاره توسط تیم عملیاتی تحت آموزش وی در زمستان سال ۱۳۷۸ به پارکینگی در حوالی بزرگراه رسالت و یک شهرک مسکونی در شمال غرب تهران اشاره کرد که تعدادی از مردم و خانواده ها را شهید و مجروح ساخت.

شایان توجه اینکه مختصات اهداف در هر عملیات خمپاره زنی توسط «افسران توپخانه» ی هر قرارگاهی تعیین و با نظارت تخصصی افسران توپخانه ارتش عراق به تیم عمل کننده داده می شد.

لازم به توضیح است که مجاهدین در سالهای ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ به شیوه های ضد انسانی دیگری از تروریسم یعنی شلیک خمپاره با هدف مرعوب کردن مردم و امنیتی کردن جامعه روی آوردند.

در این رابطه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حمله با خمپاره به قصد تخریب ساختمان ریاست‌جمهوری در دوره سیدمحمد خاتمی در بهمن ۱۳۷۸، حمله خمپاره‌ای خیابان ولیعصر تهران در سال ۱۳۷۹که موجب مرگ ۲ نفر و مجروح شدن ۷ نفر شد، حمله خمپاره‌ای به دانشگاه شهید چمران اهواز، حمله خمپاره‌ای به ساختمان مسکونی در ایلام و حمله خمپاره‌ای به یک مجموعه مسکونی در تهران.

(*): قرارگاه علوی در جنب فیلق (سپاه) دوم عراق در شهر مقدادیه در استان دیالی قرار داشت. در واقع همان مخفیگاه زیرزمینی صدام حسین بود که به رجوی به پاس جنایاتش اهدا شد. مسعود رجوی در زمان جنگ کویت در این محل مخفی شده بود.

بعد از جنگ کویت این محل به بخشی از نیروهای سازمان یعنی موسوم به «ارتش سوم و یازدهم» بترتیب به فرماندهی رقیه عباسی و پروین صفایی اختصاص یافت.

مریم رجوی تروریست صدام را بجای کارشناس رسانه ای قالب کرد

گردهمایی جهانی ایران آزاد و مریم رجوی

***

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندمریم رجوی، مجاهدین خلق، دروغ میگویند، پول میگیرند و آفتابه امریکا را پر می کنند

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

همچنین: