گروهك منافقين (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در نيويورك دست به دامان متكديان شد

گروهك منافقين (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در نيويورك دست به دامان متكديان شد

Rajavi cult New Yorkایرنا، نیویورک، نوزدهم ژوئیه 2013: …  او نامش مالابايا و اهل آفريقاي جنوبي است. وي در پاسخ به اين سوال آيا مي دانيد چرا در مقابل سازمان ملل تجمع كرديد، گفت نه فقط امروز همچون گذشته براي يافتن لقمه ناني در مقابل گرانت سنترال مشغول گدايي بودم، دو نفر به من مراجعه كردند و گفتند اگر چند ساعت با گروه ما همراه شويد و در مقابل سازمان ملل با تكان دادن اين پرچم ها شعار بدهيد، 20 دلار و يك وعده نهار به شما خواهيم داد …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Women “rewarded” with pendants and robes after sexual ordeal)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی گزارش

Rajavi cult New Yorkنيويورك – شمار اندكي از اعضاي گروهك تروريستي منافقين كه مقابل مقر سازمان ملل عليه مسوولان عراقي و نماينده ويژه سازمان ملل در اين كشور تجمع كرده و شعار سر مي دهند، دست به دامان متكديان نيويوركي نيز شده اند.

به گزارش ايرنا، امروز همزمان با نشست شوراي امنيت سازمان ملل درباره عراق كه بخشي از آن به وضعيت اين گروهك تروريستي اختصاص داشت، اين عده از منافقين كه طي روزهاي گذشته تعدادشان به كمتر از10 نفر مي رسيد، امروز تعداد 30 نفر از متكديان و افراد سالخورده در نيويورك از مليت هاي مختلف را به خدمت گرفته تا در مقابل سازمان ملل جمعيت خود را بيشتر نشان دهند.

اين عده با سروصدا و با كوبيدن برطبل موجي ازسروصدا را در مقابل سازمان ملل به راه انداختند و خواستار بازگشت به كمپ اشرف شدند.

يكي از كارمندان سازمان ملل كه سالها در دفتر اين نهاد بين المللي در تهران فعاليت داشته و با ساختار جمعيتي و نژادي ايران آشنا است با ديدن افرادي از رنگين پوستان در ميان اجتماع اين گروهك تروريستي با شگفتي خطاب به يكي از اعضاي اين گروهك تروريستي و با طنز گفت : هشت سال پيش كه ايران بودم به بسياري از استان ها و شهرهاي مختلف سفر كردم، با چنين نژادي كه امروز در ميان شما مي بينم، برخورد نكرده ام، آيا شما اصلاح نژاد كرده ايد؟

اين منافق در پاسخ به سوال طنزگونه كارمند سابق سازمان ملل در تهران واكنشي عصبي نشان داد و گفت: احتمالا شما هم به يكي از هوادار حكومت ايران تبديل شده ايد كه چنين ما را مسخره مي كنيد.

پس از پايان تجمع اين گروهك تروريستي، خبرنگار ايرنا در نيويورك با دو تن از افراد سالخورده اي كه با پوشيدن لباس نارنجي و پرچم اين گروهك به علت خستگي همچنان در مقابل سازمان ملل نشتسه بودند، گفت وگويي كوتاه انجام داد.

او نامش مالابايا و اهل آفريقاي جنوبي است.

وي در پاسخ به اين سوال آيا مي دانيد چرا در مقابل سازمان ملل تجمع كرديد، گفت نه فقط امروز همچون گذشته براي يافتن لقمه ناني در مقابل گرانت سنترال مشغول گدايي بودم، دو نفر به من مراجعه كردند و گفتند اگر چند ساعت با گروه ما همراه شويد و در مقابل سازمان ملل با تكان دادن اين پرچم ها شعار بدهيد، 20 دلار و يك وعده نهار به شما خواهيم داد، من هم با خوشحالي پذيرفتم.

اين پيرزن سالخورده گفت : آنها به من گفتند ما يك گروه حقوق بشري هستيم و تلاش هاي ما در راه احترام به انسان هايي مثل شما است كه هيچ سرپناه و كسي را ندارند.

پيرزن ديگري كه عكس يكي از سركرده هاي گروهك تروريستي را در دست داشت، از او پرسيدم آيا صاحب اين عكس را مي شناسيد، گفت : نه من كاري به اين مسايل ندارم، تنها به فكر گرفتن 20 دلار و صرف يك وعده غذاي خوب بعد از چند روز گرسنگي هستم.

وي كه علاقه اي به معرفي خود نداشت، گفت : گدايي هستم كه شب ها در گرانت سنترال مي خوابم ( ترمينال مركزي قطار شهري و متروي نيويورك) و روزها به كار گدايي مشغولم و اگر كسي به من پول بدهد هر كاري كه بتوانم، انجام مي دهم.

گروهك تروريستي منافقين مدت ها است كه در اروپا و آمريكا از دانشجويان گرفته تا متكديان و افراد سالخورده كه هيچ گونه شناختي از ماهيت تروريستي آنها نداشته باشند، به عنوان عضوي از خود در تجمعات استفاده مي كنند.

اروپام1908

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=5087

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

محمد ضرغامی، رادیو فردا، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۳: …  آلینا سپس ادامه می‌دهد که برگزارکننده تور برایش توضیح داده است که او باید در یک تظاهرات سیاسی در پاریس هم شرکت کند. پرچم در دست بگیرد و شعارهایی به زبان فارسی بدهد. برگزارکننده تور که خانم آلیمکووا تلاش دارد نام او محفوظ بماند به این دختر دانشجو اطمینان می‌دهد که این حرکت یک حرکت اعتراضی مسالمت‌آمیز و خالی از خشونت است و او پس از آن صحیح و سالم به خانه‌اش …


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

لینک به منبع

یکی از اتوبوس‌های مورد استفاده برای حمل و نقل شرکت‌کنندگان در میتینگ سیاسی

یکی از اتوبوس‌های مورد استفاده برای حمل و نقل شرکت‌کنندگان در میتینگ سیاسی

آلینا آلیمکووا، دختر دانشجوی قرقیز که مدتی را به عنوان خبرنگار آزاد با سرویس قرقیزی رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی همکاری کرده به تازگی سفری به پاریس داشته است. اما این سفر برای آلینا آن گونه که توصیف می‌کند سفری معمولی نبوده است.

 • گزارش محمد ضرغامی را بشنوید
 • آلینا می‌گوید که روزی اتفاقی با یک آگهی رو به رو شده که به گفته او کلیدی بود برای سفرش به پاریس. شهر رویاهای آلینا. آن هم با قیمتی باورنکردنی برای یک دختر دانشجو. بلیت رفت و برگشت، یک هفته اقامت در هتل چهار ستاره همراه با صبحانه:

  «اساسا آنهایی که به این سفر آمده بودند بیشتر دانشجو بودند و همه شیفته قیمت پایین این سفر شده بودند. این که می‌شد حدود ۱۵۰ هزار تومان بدهی و مدتی را در پاریس بمانی. من آنجا جوان‌هایی را از روسیه، جمهوری چک، اوکراین و آسیای میانه دیدم.»

  آلینا مانند بسیاری از دانشجویان و جوانان دیگر ای‌میلی برای برگزارکننده تور فرستاد، اما خودش می‌گوید همان جا پی برده است که باید کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه باشد. اما ترسی به دل راه نداد.

  آلینا سپس ادامه می‌دهد که برگزارکننده تور برایش توضیح داده است که او باید در یک تظاهرات سیاسی در پاریس هم شرکت کند. پرچم در دست بگیرد و شعارهایی به زبان فارسی بدهد. برگزارکننده تور که خانم آلیمکووا تلاش دارد نام او محفوظ بماند به این دختر دانشجو اطمینان می‌دهد که این حرکت یک حرکت اعتراضی مسالمت‌آمیز و خالی از خشونت است و او پس از آن صحیح و سالم به خانه‌اش خواهد رسید.

  آلینا آلیمکووا با این که خودش اذعان می‌کند که حتی یک کلمه فارسی هم نمی‌داند و چیز زیادی هم درباره مسائل مربوط به ایران نمی‌داند، اما تصمیم می‌گیرد با این پیشنهاد (به عقیده او) «خوب» به پاریس سفر کند.

  ۳۱ خردادماه ۱۳۹۲ ساعت ۹ شب در یک هوای سرد و بارانی آلینا همراه با یکی از هم‌دانشگاهیان قرقیزش قدم به ترمینال اتوبوس پراگ می‌گذارد. همه مسافرانی که قرار است سوار هشت دستگاه اتوبوسی شوند که از پراگ به پاریس می‌روند جوان‌اند و اغلب دانشجو و همه از طریق اینترنت به گفته او به نوعی استخدام شده‌اند. چنان که این دختر دانشجوی اهل قرقیزستان می‌گوید هیچ کس به درستی از هدف این سفر اطلاعی نداشته است.

  یک دختر اهل روسیه به او می‌گوید که هدفش از این سفر دفاع از حقوق زنان ایرانی است. اما یکی از دوستان این دختر به میان حرف او می‌آید و می‌گوید چه کسی به زنان ایرانی اهمیت می‌دهد! حتی آلینا آلیمکووا به پسری از آلمان اشاره می‌کند که با اطمینان تصور می‌کرده در تظاهراتی برای حمایت از تحولات عراق شرکت کرده است.

  در بدو ورود به پاریس مسافران متوجه می‌شوند که از هتل چهار ستاره وعده داده شده همراه با صبحانه گرم خبری نیست و این هتل ۶۰ کیلومتر با پاریس فاصله دارد. اول تیرماه مسافران را که به گفته این دختر دانشجو حالا قرار بود نقش معترضان به نظام حاکم در ایران را بازی کنند به جایی در نزدیکی فرودگاه شارل دوگل می‌برند. آنجا را که عده‌ای نگهبان شخصی محافظت می‌کردند با پرچم‌های زرد و بنفشی که به گفته خانم آلیمکووا اسم مریم رجوی بر آنها حک شده بود تزیین کرده بودند:

  «آنجا همراه داشتن دوربین عکاسی و تلفن‌های هوشمند ممنوع بود و آنها همه وسایل ما را گرفتند.»

  اما آلینا به رغم اخطارهای برگزارکننده تور با پرداختن مقداری پول به یکی از نگهبان‌ها دوربین خود را به داخل می‌برد. آلینا می‌گوید حدود ده هزار نفر داخل سالن حضور داشتند و به همه شرکت‌کنندگان کوپنی داده بودند که با آن می‌شد نوشیدنی و ساندویچ مجانی گرفت:

  «من فکر می‌کنم سی درصد افرادی که آنجا دیدم از کشورهای دیگر آمده بودند و هفتاد درصد هم مخالفان حکومت ایران بودند.»

  رادیوفردا گفته‌های این دختر جوان دانشجو را با سخنگوی سازمان مجاهدین خلق ایران در پاریس در میان گذاشت.

  شاهین قبادی، سخنگوی این سازمان، طرح این گونه موضوعات را توطئه سازمان‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت که آنها از هفته‌ها قبل برای بی‌اعتبار کردن این نشست سیاسی برنامه‌ریزی کرده بودند:

  شاهین قبادی: این موضوع که شما گفتید فوق‌العاده مشکوک است. هیچ ربطی مطلقا به سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران ندارد. توجه کنید که ما در رابطه با رژیمی در ایران صحبت می‌کنیم که حرم امام رضا را می‌دهد بمب‌گذاری می‌کند، می‌اندازد گردن مخالفان و مدعی می‌شود این کار مجاهدین خلق بوده. تصریح می‌کنم که اینها سر سوزنی واقعیت ندارد و هدف خاص سیاسی و اغراض مشخص سیاسی بیان می‌شود و هیچ موردی هم سازمان مجاهدین نه چنین کاری کرده و نه چنین نیازی دارد و نه چنین چیزی را پذیرفته.

  به‌رغم تکذیب این سازمان، بارها مسئله بسیج افراد خارجی توسط سازمان مجاهدین خلق ایران در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مطرح و بحث‌انگیز شده است.

  همچنین:

  جلسه ویلپنت، برگردانی از لیبرتی

  ۲۰۱۳/۰۶/۲۷

  حمیل بصام، انجمن نجات، تهران، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۳: … آن روی سکه نمای پرزرق و برق ویلپنت، واقعیت دردناکی است که در لیبرتی جریان دارد. علیرغم گذشت نزدیک به یکسال از انتقال به این مکان هنوز کشوری به صورتی جدی حاضر به پذیرش آنها نشده است. لیبرتی به تله‌ای برای نفرات تبدیل شده […]

  خبر فوری ـ کشته شدن یک افغانی به نام نجیب در مراسم ویلپن پاریس

  ۲۰۱۳/۰۶/۲۶

  دفتر ایران قلم ـ پاریس، بیستم ژوئن ۲۰۱۳: … براساس گزارش شاهدان عینی به دفتر ایران قلم در پاریس، در هنگام خیمه شب بازی فرقه رجوی در ویلپن پاریس یک افغانی کشته شده است. وی که نجیب نام داشته است مابه ازای گرفتن ۷۰ یورو دراین مراسم شرکت کرد بود و به علت مشروب خوردن […]

  کلیپ ویدئویی گزارش از آکسیون اعتراضی جداشدگان از فرقه رجوی در میدان تروکادرو پاریس

  ۲۰۱۳/۰۶/۲۴

  کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، پاریس، بیست و چهارم ژوئن ۲۰۱۳: … روز جمعه بیست و یکم ژوئن جداشدگان از فرقه رجوی در میدان تروکادرو گرد هم آمدند تا با برگزاری میز کتاب و یک آکسیون افشاگرانه و اعتراضی اقدامات سرکوبگرانه این فرقه را برملا ونسبت به تحرکات آنان هشدار دهند.  کلیپ ویدئویی گزارش از […]

  (خانواده ها نگران فرزندان به گروگان گرفته شده خود در بیابانهای عراق)