گروه رجویه : سیستم عربستان هم حقوق شهروندی حالی اش میشود!ا

گروه رجویه : سیستم عربستان هم حقوق شهروندی حالی اش میشود!ا

 عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمایران قلم، بیست و یکم فوریه 2017:… این حرف های عادل جبیر که حکومت منسوبه اش ، بزرگترین حامی تروریزم ازدهه ها سال پیش است وبنیانگذارتروریزم تکفیری ، شبیه مثل ” آی دزد ، آی دزد ” است که اگر خاصیتی داشته باشد ، درحد تولید خبر برای باند رجوی است ونه بیشتر ! این وزیر خارجه ی عربستان بطور نسنجیده ای به حقوق شهروندی اشاره کرده که … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمWorld knows Saudi Arabia is source of terrorism

لینک به منبع

گروه رجویه :  سیستم عربستان هم، حقوق شهروندی حالی اش میشود!

ارسال شده از طرف آقای صابر ـ نام نویسنده محفوظ است. با تشکر از ایشان ـ 21.02.2017

https://youtu.be/_t5KH17qqbo

درنوشته ی ” رژیم ایران سرچشمه چالش‌های موجود در خاورمیانه , و بزرگ‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان “ رجویه که رسانه هایش منتشر نموده میخوانیم :

” عادل الجبیر، وزیر امور خارجه پادشاهی سعودی طی سخنانی در نشست امنیت جهانی تاکید کرد: «ایران بزرگ‌ترین دولت‌ حامی تروریسم در جهان است». عادل الجبیر که روز یکشنبه در مونیخ سخنرانی می‌کرد، گفت: «ایران سرچشمه چالش‌های موجود در خاورمیانه بوده و بزرگ‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان است. بخشی از قانون اساسی این کشور صدور انقلاب است و به مفهوم شهروندی باور ندارند. آنها از همه شیعیان در سرتاسر جهان می‌خواهند که به جای آنکه تابع دولت‌های خودشان باشند، از ایران تبعیت کنند “.

او هرچه که گفته باشد ، کشورهای پیرو آمریکا .اروپا  وحتی خود این کشورهای متروپل ، توفیقی دراین نشست نداشتند وحتی آلمان مجبور شد که 27 میلیارد دلار به ناتو بپردازد و انتظارات ترامپ ازاروپا را دراین مورد کم وبیش عملی سازد!

آنها دوباره مجبور شدند که به عوض درهم ریختن اوضاع شرق اکراین وشروع جنگ با روسیه ، بطورکوتاه مدت هم که شده ، به قراردا مینسک وفادار بمانند وآلمان و … نیروهایش راازمرزاکراین وروسیه بیرون بکشد!

میماند ظاهر ماجرا وطرح شعار ها وایجاد قیل وقال که دراین نوع نشست ها که تکلیف شان دراتاق های دربسته تعیین می شود ، مرسوم است و از اهمیت چندانی برخوردار نیستند !

هارت وپورت های این مقام پادشاهی عربستان از این جنبه باید مورد توجه قرار گرد ودستآوردهای باند رجوی هم همچنین!

این حرف های عادل جبیر که حکومت منسوبه اش ، بزرگترین حامی تروریزم ازدهه ها سال پیش است وبنیانگذارتروریزم تکفیری ، شبیه مثل ” آی دزد ، آی دزد ” است که اگر خاصیتی داشته باشد ، درحد تولید خبر برای باند رجوی است ونه بیشتر !

این وزیر خارجه ی عربستان بطور نسنجیده ای به حقوق شهروندی اشاره کرده که درکشور خودشان نصف مردم آن که زنان باشند محروم از آن واکثریت نزدیک به تمام بقیه ی مردم اش کمی تا قسمتی محروم ، الا 3000 شاهزاده ای که این حقوق را تاحد آروغ زدن برای خود ایجاد کرده اند!!

باند رجوی بنقل از این شاهزاده ووزیر خارجه ی عربستان مینویسد :

” …ایران خواهان تغییر نظام‌های حاکم در خاورمیانه است و ایران تنها کشور منطقه است که از سوی داعش و القاعده مورد هجوم قرار نگرفته است. اینها سازمان‌های سنی‌مذهب هستند و عدم هجومشان به ایران، سوالات متعددی برمی‌انگیزد” .

سوریه یکی از کشورهای شناسنامه دار منطقه است و آیا عمل ایران درمورد این کشور و نیزعراق و … ، مطابقتی با این اظهارات دارد؟؟!!

دیگر اینکه ما قبلا هم بشما تذکر داده ایم که سیستم امنیتی ایران وهم مردم آن ، حرکت اینگونه گروه ها را با شدت وجدیت تمام رصد میکند وبا این وجود درمواردی این عربستان موفق شده که در جاهایی ازایران بمب بترکاند!

درادامه :

” وزیر امور خارجه سعودی توضیح داد: ایران دائما از گشودن صفحه‌ای جدید سخن گفته است، لیکن ما نمی‌توانیم وضعیت موجود را نادیده بگیریم. ما چگونه می‌توانیم با دولتی که خواهان نابودی ماست در ارتباط باشیم. اگر این اوضاع تغییر نکند، دشوار است که بتوانیم با آنها رابطه‌ای داشته باشیم”.

شما با دخالت خارج از طرفیت تان درامور منطقه است که دارید رژیم خود را به نابودی می برید ولطفا به خودتان وکارهای خود هم بذل توجهی داشته باشید  جناب شاهزاده!

شما نفرمودید که چه تغییری دراوضاع میخواهید تا بعد از آن با ما رابطه داشته باشید؟!

سوریه را دست شما بسپاریم وبعد لبنان را بدست اسرائیل وسپس خودمان تسلیم شویم ؟!

تمام امور که دست ما نیست درمنطقه ، شاهزاده ی عزیز. ممکن است که حتی با موافقت ما با شما ، اوضاع بازهم توسط پارامترهای دیگر طوری شودکه بازهم بنفع این امیال شما نباشد!

همچنین :

“الجبیر افزود: … آنها تسلیحات و موشک بالستیک برای حوثی‌ها ارسال می‌کنند. باید یک فشار جهانی بر علیه ایران وجود داشته باشد تا آنها رفتارشان را تغییر دهند و بفهمند که آن چیزی که در ۲۵ سال گذشته انجام داده‌اند پذیرفتنی نیست “.

مطمئن باشید ، شاهزاده جان!

درزمانیکه شما این حق را به مردم یمن دادید که مقدرات خود را بدون بمباران های کم نظیر شما تعین کنند، آنوقت مشکلی با ایران هم نخواهید داشت.

امتحانش مجانی است!!

وایضا :

” او افزود: دونالد ترامپ به مانند ما، باور دارد که باید داعش را ریشه‌کن کرد و اشخاصی که او در دولتش به کار گرفته، کارکشته و بامهارت هستند ولذا پیش‌بینی می‌کینم شاهد همکاری‌های دولت آمریکا و سیاست خارجی واقع‌بینانه آنها باشیم. ما به شکل مثبتی با دولت ترامپ در ارتباط هستیم “.

عیب ندارد، جلوی ضرر را ازهرکجا که بگیری نفع است.

چطور است مانند ترامپ این جرات را داشته باشید که بگویید درایجاد داعش اشتباه کرده اید تا ما فکر نکنیم که طرف چه پر روست !

نترسید یک انتقاد نصف ونیمه هم به دل ما مینشیند و داوری های قبلی  ما درمورد عملکرد بغایت زشت شما ، کمی حالت اعتدال ومثبت می یابد!

اما با حضور مداوم حضوری ورسانه ای ترکی الفیصل در نشست ها ی مجاهدین ورسانه های آنان چه خواهید کرد؟!

لوس بازی درنیآورده واین رابطه ی مداخله گرانه درامور ایران را قطع کنید وآنگاه آثارحیاتبخش رادرزندگی هزار ویک شبگ ونه ی خود – که میدانم با شکست های سوریه واکراین تلخ شده- مشاهده کنید!

صابر

https://youtu.be/q8E7L6ZmUOI

(پایان)

***

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28509

بازتاب دلخوشی های کنگره ی آمریکا در سایت های رجویه!ا

 مریم رجوی داعش تروریسم ایران قلم، شانزدهم فوریه ۲۰۱۷:… من البته اطلاعی از اینکه ایران پولی به کسانی میدهد که مثلا سربازان آمریکائی را بکشد ، ندارم و چیزی درمورد حمایت ایران از طالبان – که نخستین کارش پس از بر روی کار آمدن کشتن دیپلمات های ایران بود درافغانستان – نشنیده ام و چیزی راکه بیشتر شنیده ام این است که ایران دربرابر حمله ی آمریکا ومتحدین به حکومت طالبان … 

مریم رجوی داعش تروریسم Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

لینک به منبع

بازتاب دلخوشی های کنگره ی آمریکا در سایت های رجویه!

ارسال شده زا طرف آقای وحید اهری ـ با تشکر از ایشان ـ ۱۶٫۰۲٫۲۰۱۷

https://youtu.be/XbhwoMsysHE

این باند ضد میهنی بنقل از نشریه کنگره آمریکا مینویسد :

” حکومت ایران که داعشی دیگر است، ۳۸ ساله شد؛ بیایید امسال را آخرین سال آن قرار دهیم… در ادامه اینیادداشت ضمن ادعای پرداخت دلار توسط ایران در ازای کشتن سربازهای آمریکایی، آمده است: «اما چرا آمریکاییها باید به این موضوع اهمیت بدهند؟ ایران به کشتن آمریکایی ها در عراق و افغانستان ادامه می دهد. صدهاآمریکایی توسط ایران کشته شده اند… ایران در افغانستان به هر نیروی طالبان که یک سرباز آمریکایی را بکشد۱۰۰۰ دلار انعام نقدی پرداخت می کردند و برای حملات بزرگتر نیز پول های بیشتری پرداخت می شده است …”.

این آرزوی پایان دادن به عمر حکومتی خاص ازطرف نیروی بیگانه ، نمونه ی بارز دخالت درامور آن کشور خاص است که برابر تمامی قوانین برسمیت شناخته شده ی جهانی جرم محسوب می شود ومعلوم میگردد که درکنگره ی آمریکا قانون جنگل حکمرانی میکند وسخنانی باین گستاخی مطرح میکند!

تعیین تکلیف هرحکومتی بعهده ی ملت آن کشور است وکسی حق دخالت دراین مورد راندارد و اگر حکومتی مانند آمریکا دراین نوع کار های مردم دخالت کند ، عاقبت بد فرجامی نصیب مردم این کشور میشود چنانکه در کشورهای موردتجاوز قرار گرفته ی عراق، افغانستان ، لیبی و … شد!

من البته اطلاعی از اینکه ایران پولی به کسانی میدهد که مثلا سربازان آمریکائی را بکشد ، ندارم و چیزی درمورد حمایت ایران از طالبان – که نخستین کارش پس از بر روی کار آمدن کشتن دیپلمات های ایران بود درافغانستان – نشنیده ام و چیزی راکه بیشتر شنیده ام این است که ایران دربرابر حمله ی آمریکا ومتحدین به حکومت طالبان ، هیچ نوع کارشکنی درمقابل مهاجمین نکرد وگذاشت که طالبان بعنوان دشمن سر سخت اران، بدست دیگران بزیر کشیده شوند!

به مناسبات ایران وطالبان که میرسیم ، باید گفت که بازهم بی اطلاعم ولی میدانم که دربرابر حضور تدریجی داعش خطرناک تر از طالبان درافغانستان ، ممکن است ایران وروسیه اقدامات دیپلماتیکی را برای ضربه زدن به دشمن خطرناک تر انجام دهد واین کار از قواعد دیپلماسی است : ” گفتگو با دشمن دربرابردشمن خطرناک تر واستراتژیک تر “!

همچنین :

” در یمن نیز موشک های ضد کشتی C-802 که ایران در اختیار حوثی ها قرار داده به سوی ناوهای جنگیآمریکایی و عربی شلیک شده است. ایران در سوریه نیز از بشار اسد حمایت کرده و همچنین در لبنان، حزب اللهکه تحت حمایت ایران است کنترل دولت را در دست دارد ” .

بفرض درستی این ادعا، این موشک ها دربرابر بمباران های هوائی وتوپ خانه ای عربستان وگاها آمریکا ، حکم اسباب بازیدارند وآنقدر هم که شایدوباید ، به دل نمی نشینند!

خواهید وخواهند گفت که حضور عربستان- که البته به نیابت ازطرف آمریکاست برای کنترل خلیج فارس – به درخواستدولت قانونی این کشوربوده است!

منهم درجواب خواهم گفت که رئیس جمهور این کشور حاصل دخالت عربستان وبه کنار گذاشتن رئیس جمهور قبلی آنبوده واینک نیروهای این رئیس جمهور اسبق ( صالح) درکنر نیروهای حوثی ها حضوری چشمگیر دارند!

علاوه براینکه رئیس جمهور فعلی یمن از سمت خود استعفا داده بود که عربستان این استعفا را نپذیرفته واین به معنی این است که در یمن حکومت قانونی وجود ندارد که عربستان وآمریکابدعوت آن به کشتار مردمیمن مبادرت ورزند!!

” … دولت ترامپ فرصتی بسیار بزرگ برای مقابله با ایران دارد. جمهوری اسلامی اکنون به میان سالی رسیدهاست و ایدئولوژی انقلابی آن در حال پیر شدن است… اکنون زمان افزایش فشار بر تهران البته با شیوه هایحساب شده است. باید مشروعیت جمهوری اسلامی را درون این کشور و همچنین خارج از آن زیر سئوال برد. ایناقدام باید با استفاده تمامی ابزار موجود، از برنامه های تلویزیونی و رادیویی که برای ایرانیان پخش می شود تاتهدید این کشور به استفاده از قدرت نظامی در صورت هر گونه حرکت تجاوزگرانه … پیگیری شود. ترامپ برخلافرئیس جمهور پیشین آمریکا، به نظر می رسد رویکرد دیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله میکند. این روزنامه افزود: حکومت شیعی ایران در منطقه مخالفان سنی زیادی دارد، عربستان بزرگ ترین رقیبملایان به شدت از سیاست های منطقه ای تهران ناراحت می باشد. به نظر می رسد ترامپ برخلاف اوباما رویکرددیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله کند “.

فرصت وشانس دولت ترامپ که هرروز ساز دیگری مینوازد ودلیل این ناهمسازی ها اختلافات داخلی هیئت حاکمه ی آمریکا و خارج شدن جهان ازنظام تک قطبی است ، کمتر ازاوباما بوده که هرکاری که توانست بکند کرد ولی نتوانست به ایران حمله ی نظامی بکند!

ترامپ هم درموضع گیری هایخود به اینامر که به ایران حمله خواهد کرد، اشاره اینکرده واگر هم می کرد، بلوف بیجایی شمرده می شد.

این همان ترامپ بود که با رئیس جمهور جمهوری خودمختار چین تایپه زنگ زد ورهبران چین درمقابلش موضع سختی اتخاذ نمودند وحتی پیام تبریک و ازاین حرف ها باو نگفتند وزمانی که ترامپ اوضاع را پس دید ، به وسیله ی وزیر خارجه اش ، پیام تبریک سال نو را به به سفیر چین در واشنگتن تسلیم نمود ونشان داد که قادر به اجرای تمام منویاتش نیست و کشتی را کشتی بان دیگری آمده ونام این کشتیبان ” جهان دوقطبی ” شده است!

درمقالب این هارت وپورت های کنگره ی آمریکاوباندرجوی که به عصای دست آن تبدیل شده ، نوشته ی زیر را – حتی باتحقق قسمتی ونه تمامی پیش بینی های این مصاحبه شونده ( اقتصاد دان آمریکائی ) نقل کرده واجازه نمیدهیم که باند رجوی آیه ی یاس خوانده وضمن دلخوشی دادن بیجهت به خود وفریب اعضای دربندش ، به رجزخوانی های تبلیغاتی بپردازد:

“مثلث استراتژیک ایران- روسیه- چین – ترجمه نعمت بوستانی – سایت خبری- تحلیلی “روسیه امروز” مصاحبهتلویزیونی “پرس تی.وی” با “پای ئین” دانشمند آمریکایی در رشته اقتصاد را منتشر کرد. “پای ئین” اقتصادداندراین مصاحبه می گوید: سال های متوالی، ایالات متحده آمریکا همواره سیاست “تفرقه بیانداز و حکومت کُن” رابه عنون یک اصل اساسی در برخورد با دیگر کشورها ملاک عمل خود قرار داده است. اخیرا نیز در نظر دارد تا بینروسیه، چین و ایران جدایی ایجاد کند. “دولت ترامپ طرح “ریچارد نیکسون” برای جلوگیری از نزدیکی ایران بهدولت های چین و روسیه (اتحاد شوروی وقت .م) را می خواهد پیش ببرد. در همین رابطه اخیرا معاون وزارت امورخارجه روسیه “ریباکوف” در رابطه با سیاست های اخیر دولت ترامپ اعلام کرد: “دست ها از ایران کوتاه!. همکاریدولت های روسیه و ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و طرح ” تفرقه بیانداز و حکومت کُن” کیسینجر نمیتواند خللی در روابط دو کشور ایجاد کند“. وزیر امور خارجه روسیه “سرگئی لاورف” نیز چندی پیش اعلام کرد: ”واشنگتن و نو محافظه کاران- حتی واقع گرا ها، باید با برداشتن یک گام به عقب رویدادهای گذشته را مورد بازبینی واقع بینانه قرار دهند“. این موضوع که ایران پایگاه هوائی – نظامی خود در همدان را در اختیار بمب افکنهای نیروی هوایی روسیه برای پرواز به سمت سوریه و بمباران مواضع تروریست ها قرار داد،نشان از یک برنامهاستراتژیک طولانی مدت دارد. این وحدت راهبردی پیامی است برای سوریه، ترکیه، جمهوری خلق چین و حتیبرای ایالات متحده آمریکا، عربستان سعودی، قطر، اسرائیل و سازمان نظامی ناتو. آنچنان که معلوم است، درروسیه و چین تحریم ها علیه خزانه داری آمریکا به پیش برده می شود. این دو کشور در زمینه پایان دادن بهسلطه ۴۴ ساله دلارهای نفتی آمریکا همکاری میکنند و با برنامه توسعه فروش نفت و گاز ارزش طلا، یوآن و روبلرا تقویت می کنند. علاوه بر آن، با بی اعتباری اوراق قرضه، تهران و مسکو در یک همکاری مشترک همه جانبه،برنامه قرار داد ساخت و کشیدن خطوط لوله های نفت و گاز را پیش خواهند برد “. پایان نقل قول

وحید اهری اصل

https://youtu.be/dSagSOW-UIM

*** 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیgn

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

 
استقلال مالی !؟ مضحک ترین دروغ مسعود رجوی

 ایران قلم، دهم فوریه ۲۰۱۷:… عجب! یعنی مجاهدین از هیچ دولت خارجی پول و حمایت مالی دریافت نکرده اند؟ پس صد ها تانک و نفر بر زرهی که صدام حسین در عراق به مجاهدین خلق  داده ، چه بود؟ آن همه ادوات سلاح سنگین از کجا آمده بود؟ مسعود  رجوی ارزش دارایی های داخل اشرف را بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زد. شما این ۲۰۰ میلیون دلار را از کدام مردم دریافت کرده بودید؟ مردم نازی آباد و جوادیه ؟ زهی بی شرمی ! از مردم ایران یا بودجه سالیانه دولت صدام حسین؟ … 


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

استقلال مالی !؟ مضحک ترین دروغ مسعود رجوی

ایران قلم ـ ۱۰٫۰۲٫۲۰۱۷

Rajavi & Iraq oil smuggling مسعود رجوی و دریافت سهمیه مزدوری از عراق

https://youtu.be/4ymPY1fVVoI

بدون تردید مضحک ترین ادعایی که در مورد فعالیت های سازمان مجاهدین از جانب رهبری این فرقه مطرح شده ، ادعای استقلال مالی است که سایت های وابسته به مجاهدین خلق به نقل از مسعود رجوی اقدام به انتشار آن کرده اند. احتمالا انتشار این ادعای استقلال مالی ! با پحش گسترده خبر دریافت ۵۰ هزار دلار پول بتوسط  “الین چائو” وزیر حمل و نقل کابینه دونالد ترامپ از مجاهدین خلق برای گرفتن یک عکس با مریم رجوی و ۵ دقیقه سخنرانی لب ارتباط نیست. از ارتباط این دو موضوع که مصرف داخلی برای رهبری مجاهدین خلق دارد، می گدریم و به  مضحک ترین ادعای مسعود رجوی می پردازیم.  در گزیده ای از  این ادعای مضحک امده است:

” … سازمان استوار مقاومت ایران تنها جنبش مترقی است که طی تمام دوران دیر پای حیات مبارزاتی خود از زمان شکلگیری تاکنون مورد حمایت مالی و امکانات هیج دولت خارجی نبوده و نیست … “

عجب! یعنی مجاهدین از هیچ دولت خارجی پول و حمایت مالی دریافت نکرده اند؟ پس صد ها تانک و نفر بر زرهی که صدام حسین در عراق به مجاهدین خلق  داده ، چه بود؟ آن همه ادوات سلاح سنگین از کجا آمده بود؟ مسعود  رجوی ارزش دارایی های داخل اشرف را بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زد. شما این ۲۰۰ میلیون دلار را از کدام مردم دریافت کرده بودید؟ مردم نازی آباد و جوادیه ؟ زهی بی شرمی ! از مردم ایران یا بودجه سالیانه دولت صدام حسین؟ تازه مسعود رجوی در سال ۲۰۱۴ تخفیف داده بود و  ارزش خودروها و و سلاح های سنگین و تانک و نفربرهای اهدایی صدام حسین که توسط ارتش امریکا ضبط شد، را در این برآورد قیمت محاسبه! نکرده بود. شما مدعی بودید که در عراق هلیکوپتر و واحد هوایی دارید، اینها را هم صدام حسین نداده بود؟ حتما پول هلیکوپتر را بادست رنج مردم بندرعباس و گیلان و مازندران خریده بودید؟ آیا مسعود رجوی از عراق به دعوت شاه عربستان به حج نرفت؟ آیا موقع برگشت با اجازه صدام حسین انبوهی طلا اهدایی ملک عبدالله را بار ماشین ها نکرد و به عراق نیاورد؟

آیا گند رسوایی فرقه مجاهدین در استخدام تماشاچی و سخنران  برای پرکردن صندلی های جلسه برگزاری اش گوش فلک را کر نکرده است؟ آیا ده ها میلیون دلار هزینه های این جلسه ها را هم از مردم جوادیه و نازی آباد دریافت کرده اید؟ اما رسانه ها و افکار عمومی چیز دیگری می گویند. خبرگرای آسوشیتد پرس در  مورد گردهمایی مریم رجوی در هفتم مارس ۲۰۱۵ در شهر برلین  گزارش داد:
“به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس سالن ده هزار نفری کنفرانس ولدوروم برلین پر بود از دانشجویان چک و لهستانی که ادعا کردند برای شرکت در کنفرانس روز شنبه بلیط دو سره و هتل از برگزار کنندگان دریافت کردند”
http://ir.voanews.com/content/article/2672287.html

در خرداد ۱۳۹۱ وزارت خزانه داری دولت آمریکا تحقیقاتی را در مورد منابع مالی سازمان مجاهدین آغاز کرد و  یکی از ژنرال های مزدبگیر  امریکایی در محافظت از کمپ اشرف و یک مدیر سابق اف بی آی و چند سیاستمدار بازنشته به دلیل گرفتن پول از سازمان مجاهدین مورد بازپرسی و تحقیق قرار گرفته اند که گزارشی رادیو فرداد در همان مقطع در همین ارتباط منتشر کرد، آقا و خانم رجوی ! آیا این پول ها را مردم جوادیه  و نازی آباد داده بودند یا سرویس های کشورهای عربی حوزه خلیج فارس؟ همین هفته گذشته نیز رادیو فرانسه  گزارش داد که:

” خبرگزاری “آسوشیتدپرس”، “فاکس نیوز” و بسیاری از رسانه‌های آمریکایی، امروز یکشنبه ۱۷ بهمن/ ۵ فوریه، گزارش دادند که یکی از وزرای دولت ترامپ و چند تن از مشاوران و نزدیکان وی به خاطر سخنرانی در محافل و اجتماعات سازمان مجاهدین خلق، مبالغ قابل توجهی از این گروه پول دریافت کرده‌اند؛ “رودی جولیانی” و “نیوت گینگریچ” از جمله مشاوران و نزدیکان ترامپ هستند که برای سخنرانی علیه ایران از سخاوتمندی‌های سازمان مجاهدین خلق سود جسته‌اند. “الین چائو” وزیر حمل و نقل کابینه دونالد ترامپ، اعلام کرده که سازمان مجاهدین خلق برای ایراد فقط یک سخنرانی ۵ دقیقه‌ای، به او مبلغ ۵۰ هزار دلار پرداخت کرده است، “

یعنی این مفت خور ها و کارچاق کن های برای گرفتن یک عکس با شما و سخنرانی هر دقیقه ۱۰ هزار دلار به اعتراف خودشان دریافت کرده اند. مدعی هستید که  این پول ها را که برای هر برنامه تبلیغاتی فرقه مجاهدین بالغ بر میلیون ها دلار می شود، مردم  ایران به شما داده اند؟ جالب است که رجوی می گوید گزارش مالی ۴۲ ساله خودمان را بعدا خواهیم داد. از روی نوشته رجوی بخوانید:

” … رهبر مقاومت گفت: قضاوت درباره آزادیخواهی و اصالت و اسقلال این مقاومت در صلاحیت مردم و تاریخ ایران است. پیوسته گفته ایم و تکرار میکنیم تا رو در روی مردم ایران از جوادیه تا نازی آباد و از کرانه های ارس و خزر تا خلیج فارس، درباره جزء به جزء، نکته به نکته، دینار به دینار و مو به موی هر آن چه در مبارزات چهل و دو ساله انجام شده آماده ایم حساب پس بدهیم…”

یعنی گزارش ۴۲ ساله مالی خودتان را کی می دهید؟ لابد ۴۲ سال دیگر ؟ وعده سرخرمن می دهی؟ فیلم های مزدوری مسعود رجوی و سایر شرکای وی در فیلم های مستند در ملاقات با فرماندهای نظامی و امنیتی صدام حسین و درخواست برای گرفتن بیشتر امکانات و پول سلاح وجود دارد. یک مورد نیز نیست ، بلکه ده  ها ساعت فیلم هست که منتشر شده است.  براساس این فیلم ها که هیچ کارشناسی و حتی خود سازمان مجاهدین در صحت آن تردیدی ابراز نکرده است ، و همچنین گزارش ها و اسناد معتبر ، دیکتاتور سابق عراق صدام حسین تا لحظه سرنگونی منبع اصلی پول های مجاهدین بوده است . این موضوع در گزارش وزارت امور خارجه آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است.

رجوی بهتر است بگوید من مزدورم و خیال خودش را راحت کند.

بخشی از مطلب مجاهدین خلق منتشر شده در سایت های آفتابکاران و همبستگی ملی

مسعود رجوی مدعی استقلال مالی مجاهدین خلق فرقه رجوی شد

استقلال مالی
« اشرف و یکایک ساکنان آن، انسانهای آگاه و آزاده را در سراسر دنیا به بهت و شگفتی و تاریخ جهان را به چرخش واداشته اند، به خصوص که سازمان استوار مقاومت ایران تنها جنبش مترقی است که طی تمام دوران دیر پای حیات مبارزاتی خود از زمان شکلگیری تاکنون مورد حمایت مالی و امکانات هیج دولت خارجی نبوده و نیست جز اتکا به حمایتهای بیدریغ هواداران و مردم ایران. رهبر مقاومت گفت: قضاوت درباره آزادیخواهی و اصالت و اسقلال این مقاومت در صلاحیت مردم و تاریخ ایران است. پیوسته گفته ایم و تکرار میکنیم تا رو در روی مردم ایران از جوادیه تا نازی آباد و از کرانه های ارس و خزر تا خلیج فارس، درباره جزء به جزء، نکته به نکته، دینار به دینار و موبهموی هر آن چه در مبارزات چهل و دو ساله انجام شده آماده ایم حساب پس بدهیم»(۸).

مسعود رجوی و صدام حسین
https://youtu.be/qDIODs8ZnMU

ملاقات مسعود رجوی با جلیل هبوش از فرماندهان نظامی امنیتی صدام حسین۱

https://youtu.be/-BSl-aBHki4

ملاقات مسعود رجوی با طاهر جلیل هبوش از فرماندهان نظامی امنیتی صدام حسین ۲

https://youtu.be/MWsPXiMWxQA

معامله در بغداد ۰۵ سند ننگین مجاهدین خلق

https://youtu.be/oXK60XsEEg4

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26559

پرداخت بدهی ” امپریالیسم ” به مجاهدین خلق 

Mohammad_Hossein_Sobhani_2016محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و ششم اوت ۲۰۱۶:… اما مسئله اصلی ، خروج  مسئولین ارشد مجاهدین خلق  و احتمالا  خود مسعود رجوی  از عراق، به نظر می‌رسد هم‌اکنون در یک توافق پشت پرده با همکاری آمریکا و عربستان سعودی در حال اجراست و آمریکا قرار است بدهی خود به تروریسم را بپردازد . در همین ارتباط  در دو ماه گذشته ده‌ها نفر از مسئولین ارشد فرقه مجاهدین با اسم جعلی و خارج از روال و پروتکل کمیساریای عالی … 

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلتد پو: مجاهدین برای ما و سیا سنگ تمام گذاشته اند. رجوی: بنام مجاهد شهید آلبرتو نیسمان

لینک به منبع

پرداخت بدهی ” امپریالیسم ” به مجاهدین خلق

بعد از اینکه رژیم صدام حسین در سال ۲۰۰۳ در عراق سرنگون شد و دولت جدید عراق بر سر کار آمد، از همان مقطع سازمان مجاهدین تلاش کرد  که زرورقی را بر روی استراتژی مبارزه مسلحانه بکشد و آن را تحت عنوان ” راه حل سوم ” به خورد فعالان سیاسی و دولت های خارجی بدهد. راه حل سوم در واقع همان مبارزه مسلحانه بود که اتفاقاً در پیام‌های مختلف مسعود رجوی نیز به این امر اعتراف شده است که اگر فرصتی وجود داشت در این مورد هم توضیح خواهم داد که دقیقاً اشاره روشن و صریحی دارد به ادامه مبارزه مسلحانه. بعد از سرنگونی صدام حسین رهبری فرقه مجاهدین خارج شدن از لیست گروه های تروریستی در اروپا و آمریکا را از همان مقطع و در سال ۲۰۰۳ آغاز کرد، زیرا سازمان مجاهدین خلق با سرنگونی صدام حسین، دیکتاتوری که انبوهی تانک و نفر بر و انواع تدارکات و تسلیحات را در اختیار وی می گذاشت، سرنوشت استراتژی مبارزه مسلحانه را در عراق در ابهام، و حضور در لیست گروه های تروریستی را  مانعی جدی برای فعالیت های خود در اروپا و سایر کشورهامی دید. مسعود رجوی برای این چرخش دروغین دست‌های خودش را پیش نیروهای آمریکایی بالا برد و سلاح های خودش را تا آخرین قبضه و تا آخرین فشنگ تحویل داد و در سال ۲۰۰۳ رسمی و غیر رسمی برای کار با یک ارباب جدید، بجای صدام حسین،  اعلام آمادگی کرد و برای فرار از پاسخگویی در میان اعضای سازمان مجاهدین  گفت که سلاح مهم هست یا صاحب سلاح؟  من سلاح را دادم ولی شما، یعنی صاحب سلاح، را دارم. مجاهدین به موازات آن  از سوی دیگر پروسه حقوقی تمام انرژی تشکیلاتی و سازمانی خود را حول بستر سازی برای خروج از لیست گروه های تروریستی قرار داد و سرانجام هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکاو سخنگوی آن  در اردی‌بهشت ۱۳۹۱ گفت که:
«همکاری سازمان مجاهدین خلق برای تعطیلی مسالمت آمیز و موفقیت آمیز اردوگاه اشرف یک عامل مهم در تصمیم گیری دولت آمریکا پیرامون جایگاه این گروه در فهرست گروه های تروریستی است.» به نقل از رادیو فردا
مسعود رجوی  نیز در حالی که می‌گفت اگر جهان بجنبد ،مجاهدین در  اشرف از جای خود تکان نخواهند خورد یا در حالیکه سلسله پیام های کتبی با عنوان ” استراتژی قیام و سرنگونی ، اشرف کانون استراتژیکی نبرد، نقدینه بزرگ ملت درمبارزه آزادی‌بخش با رژیم ولایت و… ” را در رسانه های خود منتشر  می کرد، همه آن‌ها را به فراموشی سپرد و  با گوش جان دستورات آمریکا را پذیرفت تا بتوند  جان خود را بردارد و  از این بن بست سیاسی و استرژیک فرار کند . مسعود رجوی بدین ترتیب آخرین میخ را بر تابوت استراتژی این فرقه در قلعه اشرف ـ عراق کوبید. اما مجاهدین خلق در برابر این تمکین ضد امپریالیستی  از زمامداران امریکا قول گرفت که:

۱ ـ بعد از دو دهه که مسعود رجوی پشت درب جیات خلوت کاخ سفید به انتظار تکه گوشت یا استخوانی منتظر و یک پا در هوا ایستاده بود، از لیست گروه های تروریستی ایالات متحده آمریکا خارج شود.

۲ ـ رهبران این فرقه ، و  احتمالاً خود مسعود رجوی هم ، بتوانند بدون ممانعت دولت عراق ـ به دلیل پرونده های حقوقی  و مشارکت بیست ساله مسعود رجوی با صدام حسین در قتل و جنایت ،  از عراق خارج شوند.

برهمین اساس فرقه مجاهدین قلعه اشرف را از سپتامبر ۲۰۱۳ تخلیه و به قول خودشان به زندان لیبرتی رفتند. در ابتدا نیروهای تشکیلاتی خود را قطره چکان به کشور آلبانی می فرستادند اما با اولتیماتوم  های دولت عراق و همچنین امریکا و  سفر جان کری به آلبانی ـ یکی از کشور های عضو ناتو ـ توافق نهایی برای خروج سریع کلیه نیروهای این سازمان از عراق  به آلبانی صورت گرفت  و قرار است تا پایان سال میلادی ۲۰۱۶ کلیه نیروهای سازمان مجاهدین از عراق خارج و به آلبانی منتقل شوند.

اما مسئله اصلی ، خروج  مسئولین ارشد مجاهدین خلق  و احتمالا  خود مسعود رجوی ، به نظر می‌رسد هم‌اکنون در یک توافق پشت پرده با همکاری آمریکا و عربستان سعودی در حال اجراست و آمریکا قرار است بدهی خود به تروریسم را بپردازد . در همین ارتباط  در دو ماه گذشته ده‌ها نفر از مسئولین ارشد فرقه مجاهدین با اسم جعلی و خارج از روال و پروتکل کمیساریای عالی پناهندگان برای انتقال افراد از لیبرتی به آلبانی ، از عراق خارج شده‌ و مشخص نیست که در کدام کشور اروپایی یا آمریکا مستقر شده اند.  این درحالیست که هنوز صد ها نفر از قربانیان در کمپ لیبرتی هستند. آخرین اخبار منتشر شده در این مورد که درسایت گویا به نقل از خبرگزاری تسنیم منتشر شده،  نیز حاکیست که آمریکا جهت تکمیل این پروژه یک هواپیمای ویژه برای این امر اختصاص داده  و قرار است مسولین ارشد این سازمان که اعتماد و سرسپردگی خود را به مسعود رجوی و  سیاست های گذشته  و جاری مجاهدین اثبات کرده‌اند در لیست خروج از عراق با این هواپیما قرار بگیرند و از عراق فرار کنند. در میان این افراد اسامی مژگان پارسایی، محمود عضدانلو ـ برادر مریم رجوی ـ مهدی برائی ، صدیقه حسینی , عبدالوهاب فرجی و … دیده می‌شوند . در این شرایط نکته جدیدی به چشم می خورد ، اگر چه ترکی فیصل نماینده کارفرمای جدید مجاهدین خلق در ۹ یولی گذشته در گردهمایی سالانه مجاهدین خلق در حضور مریم رجوی، شوهر او مسعود رجوی را دو بار « مرحوم » کرد، اما این پرسش می‌تواند وجود داشته باشد که  آیا مسعود رجوی در بین لیست افراد این هواپیمای اختصاصی آمریکا  برای خروج از عراق نیست؟ به نظر می رسد که به این تناقض و پرسش ها باید مریم رجوی پاسخ دهد .

*** 

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممینو سپهر: نگاهی به ۵۰ سال خشونت وترور وجنایت وخیانت گروه موسوم به مجاهدین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26463

چرا مریم رجوی از مرده یا زنده بودن مسعود رجوی ابهام زدایی نمی کند؟ 

 Maryam Rajavi, ایران قلم، بیستم اوت ۲۰۱۶:… اما حالا کم کم آثار زهر اعلام « مرحوم » بودن مسعود رجوی بارز می‌شود و نیروهای درون تشکیلات از خود سؤال می‌کنند که واقعیت چیست ؟ آیا برادر مسعودر جوی مرده است؟ اگر مرده است چرا فیصل ترکی عنصر امنیتی عربستان سعودی آن را اعلام می کند؟ و اگر برادر مسعود « مرحوم « نشده و زنده است پس چرا سازمان و یا خود مسعود رجوی یک پیام جدید ، یا صوتی یا تصویری ، پخش نمی کند؟ نیروهای درون تشکیلات …

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

لینک به منبع

چرا مریم رجوی از مرده یا زنده بودن مسعود رجوی ابهام زدایی نمی کند؟

فیصل ترکی سیاستمدار امنیتی کارکشته عربستان سعودی در خیمه شب بازی فرقه مجاهدین در ۹ یولی ۲۰۱۶ دوبار اعلام کرد که مسعود رجوی ” مرحوم ” شده است و از وی با عنوان ” مرحوم مسعود رجوی ” یاد کرد. این موضوع بعد از گذشت چندین هفته از اعلام ” مرحوم ” شدن مسعود رجوی، کم کم آثار زهر خودش را در درون تشکیلات مجاهدین خلق در کشورهای مختلف بارز می کند.

اگر چه فرقه مجاهدین در روزهای اول از اعلام « مرحوم » بودن مسعود رجوی از سوی فیصل ترکی و همچنین کنجکاوی افراد بیرون از سازمان مجاهدین و رسانه ها در این مورد توانست سود تبلیغاتی آن را ببرد و چند روزی خود را روی آنن نگاه دارد، اما حالا کم کم آثار زهر اعلام « مرحوم » بودن مسعود رجوی بارز می‌شود و نیروهای درون تشکیلات از خود سؤال می‌کنند که واقعیت چیست ؟ آیا برادر مسعودر جوی مرده است؟ اگر مرده است چرا فیصل ترکی عنصر امنیتی عربستان سعودی آن را اعلام می کند؟ و اگر برادر مسعود « مرحوم « نشده و زنده است پس چرا سازمان و یا خود مسعود رجوی یک پیام جدید ، یا صوتی یا تصویری ، پخش نمی کند؟

نیروهای درون تشکیلات به ویژه افراد منتقل شده از لیبرتی عراق به آلبانی، فرار سران ارشد سازمان از عراق و روند سرعت گرفتن خروج اعضای سازمان از لیبرتی عراق را با اعلام «مرحوم» شدن مسعود رجوی از سوی فیصل ترکی در یک راستا می‌بینند و ذهن خود را آماده کرده‌اند که سازمان در مورد «مرحوم » شدن یا نشدن مسعود رجوی نظر دقیقی را اعلام کند و نیروهای تشکیلات از ابهام خارج شوند. به نظر می‌رسد که بسیاری از نیروهای قدیمی و باسابقه سازمان مجاهدین به لحاظ ذهنی منتظر اعلام مرگ مسعود رجوی از سوی سازمان می‌باشند تا دیگر تصمیم قطعی خود را برای جدایی و یا حتی انشعاب از سازمان مجاهدین اعلام کنند، چرا که تنها نقطه وصل خود با سازمان مجاهدین را ارتباط عاطفی شان با مسعود رجوی می دانند و گرنه آن‌ها هر کدام خود را با صلاحیتت تر از مریم رجوی می‌بینند و در دنیای واقعی نیز چنین است . نیروهای قدیمی تشکیلات سازمان مجاهدین به رهبری مریم رجوی را در مخیله خود نیز راه نمی دهند و نمی توانند زیر بار این شرایط بروند. این اعضای ارشد و با سابقه سازمان معتقد هستند که به همین دلیل است که مریم رجوی نمی‌تواند از خبر « مرحوم » شدن مسعود رجوی که توسط فیصل ترکی اعلام شده است ، ابهام زدایی کند و بگوید وی زنده ست یا مرده. در این مورد اگر مریم رجوی سخن نگفت، ما سخن خواهیم گفت.

مرگ مسعود رجویجنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیAnne Khodabandeh: It would be wrong to ignore the Mojahedin in Albania

What does it mean when we say ISIS operates as a mind control cult?

*** 

همچنین:

مصاحبه سبحانی با سیاوش رستار آخرین فرد جداشده از مجاهدین در آلبانی ـ قسمت چهارم

 ایران قلم، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۶:… سازمان مجاهدین خودتون میدونید که با دجالیتهای خاص خودش و نشستهایی که مسعود رجوی می گذاشت، کتمان یکسری حقایق را میکرد ولی توی محفلهای درونی خب من مهرداد بهره وند رو دیدم که بنگال و اتیش زد اومدم بعدشم یخه شو گرفتم و گفتم مهرداد ببین تواین بنگال و اتیش زدی وسایلهای ما توی آن بود
 
 
محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۶:… در زندان ابوغریب ما با هم در بند ۲ بودیم، او خاطره هایی از برادر کوچکتر من که او هم در زندان قزل حصار در حبس بود، داشت و گفتگو با او برایم دوست داشتنی بود و یاد برادرم حسین را برایم زنده می کرد. یک روز حمید رضا از من پرسید، محمد تو اگر
 
 
محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۵:… در مبارزه مسالمت آمیز و پرهیز از خشونت، رهبران اولین قربانیان هستند و فدای هزاران میشوند، اما در استراتژی “خشونت و ترور”، رهبران هزاران نفر را قربانی میکنند، و خود را به اروپا وخانه های امن میرسانند …
 
 
و در این بستر فرقه ها بطور خودجوش و آتودینامیک محصولات ایدئولوژیک و سیاسی و فرهنگی خود را تولید و پرورش می دهند، که بعد ها این محصولات تبدیل به” ویژگی های” یک فرقه می شوند و در فرقه به عنوان “روش ومنش” نهادینه می شوند. یکی از ویژگی های برجسته فرقه ها “عدم تحمل و ظرفیت انتقاد پذیری