گروگانها را آزاد کنید

گروگانها را آزاد کنید

مهدی خوشحال، ایران فانوس، یازدهم مارس 2014: … می خواستم مطلبی به مناسبت روز جهانی زن و در ارتباط با زنان اسیر در لیبرتی بنویسم، زنانی که به نام مبارزه همه چیز را از آنان گرفتند و دریغ داشتند تا در مقام حوریان حرم، تهی و تحقیر شده و لم یرتابو، باقی بمانند. می خواستم مطلبی به مناسبت چهارشنبه سوری، این رسم نیک به جای مانده از اجدادمان بنویسم، که مشتی نابخردان جهل و تباهی از این فرصت به دنبال آتش افروزی …

مسعود رجوی در حال مبارزهاسب و اسب سوار (قسمت پایانی)

لینک به منبع

گروگانها را آزاد کنید

می خواستم مطلبی به مناسبت روز جهانی زن و در ارتباط با زنان اسیر در لیبرتی بنویسم، زنانی که به نام مبارزه همه چیز را از آنان گرفتند و دریغ داشتند تا در مقام حوریان حرم، تهی و تحقیر شده و لم یرتابو، باقی بمانند. می خواستم مطلبی به مناسبت چهارشنبه سوری، این رسم نیک به جای مانده از اجدادمان بنویسم، که مشتی نابخردان جهل و تباهی از این فرصت به دنبال آتش افروزی و کینه و انتقام، در دلها و خانه های مردم هستند. اما از آنجا که وجه انسانی نوشته ام بر وجه سیاسی اش غالب است، لازم دانستم تا در این آخرین روزهای سال خورشیدی که همه ایرانیان در کانون گرم خانواده به دنبال پشت سر نهادن زمستان و سرما دور هم جمع می شوند، از اسیرانی که ناجوانمردانه به دست گروه تروریستی جیش العدل اسیر شده اند، یادی بکنم.

تعریفی که تا کنون از جنگ شنیده ایم، جنگ پایان کار سیاسی و دیپلماسی است و می بایست مشروعیت مردمی داشته باشد، حقوق بشر را معیار قرار دهد و کنوانسیون ژنو را در نظر داشته باشد. اسیر گرفتن شبانه چند تن سربازی که از خاک و مرز دفاع می کردند، آن را بمثابه اهرم فشار و باجگیری استفاده کردن، جنگ نیست بلکه تروریسم و گروگانگیری است و از نگاه هر شاخص جهانی، مطرود و در هر نظرسنجی مردمی مذموم است.

بی جهت نیست که طی یک ماه گذشته و پس از تهدید جیش العدل مبنی بر سر بریدن اولین سرباز ایرانی، گروههای کثیری از جوامع مختلف سیاسی و فرهنگی و هنری، اقدام و باجگیری جیش العدل را قویاً محکوم کردند.

اما در این میان از محافل خارجی تا ایرانی، کسانی هستند که بنا به منافع ضد ایرانی شان، اقدام جیش العدل را مورد حمایتهای مالی و سیاسی و تبلیغاتی خود قرار داده اند. از خارجی که بگذریم، مدل ایرانی اش که همیشه حاضر و آماده است تا هر جا حرفی و عملی علیه منافع مردم و کشور صورت گیرد، به نام مبارزه و جنگ علیه حکومت تبلیغ کند و ذوق و شوق، گروه مجاهدین خلق هستند که سعی دارند با حمایت از این گونه اعمال خرابکارانه، اعمال خود را توجیه و به نام مبارزه به خورد اعضاء و اربابانشان بدهند.

سخنی با سران “جیش العدل” از فردی به نام امیر کارگر در سایت آفتابکاران، نوشته و توجیه آورده است،

“مطلب زیر صرفاً برای یک دست کردن اذهان عده ای است که با توجه به تبلیغات رسانه های رژیم موضعگیری در رابطه جیش العدل برایشان مشکل شده”.

او سپس خطاب به سران جیش العدل می افزاید،

مبارزه شما نتیجۀ بغض ها و ضجه های در گلو مانده ای می باشد که دراثر سرکوب در طول 35 سال حاکمیت ظالم آخوندی به وحشتناکترین شکل بر خلق بلوچ وارد شده است .

اگر که امروز توسط رژیم ضد ایرانی و ضد انسانی ولایت فقیه به تروریست و یاغی متهم می شوید ، اگر که امروز توسط سایتهای رنگارنگ وزارت اطلاعات و ارتش سایبری با انواع سیاهی لشکران بسیجی و غیر بسیجی اما تهی فکر مورد دشنام قرار می گیرید ، بهیچوجه در مبارزه برای رسیدن به حقوق حقه تان کوتاه نیائید .

بر کسی پوشیده نیست که برای هر انسان مبارز و عدالتخواه دست بردن به سلاح در مقابل آخوندها آخرین وتنهاترین راه و شیوه ای می باشد که رژیم بر او تحمیل می کند ، بنابراین هیچکس اجازه ندارد شما را از این حق محروم کند .

ایشان همچنین عکس تعدادی از اعضای جیش العدل را به مثابه قهرمانان مبارزه آورده است. اما در کنار هنر، عیب شان را اشاره نکرده است. گروهی که از لباس پوشیدن تا سلاح و دلارهای در جیب و حتی عمل شان، غیر ایرانی است نباید انتظار غیر از این را داشته باشند که جوامع مختلف روشنفکران و هنرمندان ایرانی، این گونه اعمال غیر سیاسی و غیر ایرانی را محکوم نکنند.

اما چرا مجاهد از این عمل نگران است. از آنجا که مجاهد دقیقاً عمل و مشابه جیش العدل را طی سی و پنج سال اخیر مرتکب شده و هم اکنون بیش از سه هزار گروگان برای باجگیری در اختیار دارد، می پندارد هرگونه محکومیت عمل و راه جیش العدل، دقیقاً به محکومیت عمل و راه مجاهد راه خواهد برد. این است که مجاهد را نگران کرده تا به نام جیش العدل، از راه و رسم و اربابان خود دفاع کند. نویسنده تنها نوک قله را می بیند و مابقی را که در زیر آب نهفته، خودش را به آن راه می زند و از خشونت و سلاح و دلارهای نفتی جیش العدل، چیزی نمی نویسد و النهایه به اربابانش نمی پردازد که آیا دلارهای نفتی عربستان سعودی در راه دموکراسی هزینه می شود؟!

همگان می دانند که عربستان سعودی و ممالک مشابه، هیچگاه دموکرات نبوده و علاقه ای به دموکراسی ندارند. اتفاقاً، دموکراسی و مردمسالاری، شیشه عمر این ممالک را خواهد شکست. دموکراسی، حتی بارقه ای از مردمسالاری و انتخابات آزاد، دکان عربستان را در داخل و ایضاً در سطح منطقه، تخته خواهد کرد.

بنابراین، بحث مبارزه و ظلم و دموکراسی در ایران نیست. دعوای عربستان و حمایتش از گروههای تروریستی و مرتجع که سالیان درازی در سطح منطقه ادامه دارد، در اصل با هژمونی و منافع ملی ایران است و این که عربستان ناچار است با دموکراسی و مردمسالاری در عناد باشد، بر کسی پوشیده نیست.

با این وجود، هدفم از این نوشتار کوتاه، پرداختن به گروههای تروریستی و اربابان ریز و درشت شان، نیست. بلکه آنچه مرا به این نوشتار واداشته حفظ جان گروگانهایی است که در چنگ گروههای تروریستی، از مجاهد تا جیش العدل، گرفتار شده اند.

اگر ذره ای به دموکراسی و مردمسالاری و انتخابات و آزادی اعتقاد دارید، اول از همه این حق و نظر و همه پرسی و آزادی را به گروگانها بدهید تا ببینید تا کجا گروگانها به همراه مردم و روشنفکران شان از شما و اعمال شیطانی تان تنفر دارند.

“پایان”


http://www.youtube.com/watch?v=zrl9D14Wlw8&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&feature=share

توطئه  اخیر استرون استیونسون و مجاهدین خلق (فرقه رجوی) هم شکست خورد

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین:

پهلوانی که هیچگاه پهلوان نبود

مهدی خوشحال، ایران فانوس، بیست و پنجم فوریه 2014: … اخیراً نیز یک بار دیگر مسعود رجوی به یاد کشتی گرفتن افتاد. اما این بار در آخر خط بازی و با هدفی متفاوت، یک فیلم کشتی گرفتن از دو نفر را به اعضایش در لیبرتی نشان داد و توضیح داد، آن که در پایین و زیر افتاده من هستم و آن که در بالاست، دشمن ما یعنی جمهوری اسلامی است. تا روزی که

ادبیات تحقیر و تسلط

مهدی خوشحال، ایران فانوس، آلمان، دهم فوریه 2014:  مسعود رجوی، خالق ادبیات مبتذل و خرد کننده است. او وقتی در مورد فدائیانش از لفظ مادینه و عفریته و لئین و نرینه وحشی و غیره استفاده می کند، در باب دشمنانش هیچ مرزی را رعایت نمی کند. او از نوچه هایش همین انتظار را دارد که اگر تاثیر گذار نباشند، حداقل با همین الفاظ رکیک برای خود

مرگ را زندگی کنیم

مهدی خوشحال، ایران فانوس، بیستم ژانویه 2014: … چه بسیار آرمانها و گروههای افراطی و روشنفکرانی بوده و هستند که هرگونه حل معضلات اجتماعی و سیاسی و فرهنگی را در فدا و خون جستجو می کنند و راهگشایی را از خون آغاز می کنند و می پندارند که خون، باعث آگاهی و تغییر در جامعه خواهد شد. که اگر چنین باشد، می بایست درب مدرسه و دانشگاه و

ژولیا را شکنجه کنید!

مهدی خوشحال، ایران فانوس، نهم دسامبر 2013: … اصل داستان همین نقطه بود که وینستون سمیت، به عشق خود ژولیا خیانت بکند و از این بابت از درون تهی و ویران شود. به راستی چرا رهبری مجاهدین نیروهایش را که طی دهها سال با هزینه خون و جنون و فریب و میلیاردها دلار، به چنگ آورده و از آنان در راستای منافع مالی و سیاسی و شخصی و غیره، سود سر