گزارش آسوشیتد پرس: خانواده کلنل ترنر که بدست مجاهدین به قتل رسیده به دادگاه شکایت و خواهان 355 میلیون دلار غرامت شده اند

گزارش آسوشیتد پرس: خانواده کلنل ترنر که بدست مجاهدین به قتل رسیده به دادگاه شکایت و خواهان 355 میلیون دلار غرامت شده اند

Col. Jack Turner Col. Paul Shafferکیهان لندن، ششم فوریه 2017:…  آسوشیتدپرس با اشاره به اینکه هنوز نشانه‌ای در دست نیست که دولت ترامپ در صدد داشتن روابطی نزدیک با مجاهدین باشد، نوشته است در حالی که مجاهدین برای خرید وقت مقامات پیشین آمریکایی پول می‌دهند، خانواده سرهنگ آمریکایی، جک ترنر، که در سال ۱۹۷۵۵ به دست مجاهدین در ایران کشته شد، درخواست دریافت ۳۵۵ میلیون دلار غرامت از ایران … 

کلنل ترنر و شیفر بدست مجاهدین خلق کشته شدند

The US follows a new version of policy by delisting the convicted murderers of Americans
(Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

***

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)

Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

Some questions unanswered regarding the US military invasion of Iran (pdf).
(Mojahedin English Language paper June 1980)

link to one of the Mojahedin Khalq songs
advocating terror and killing Americans

(In Persian written and distributed after the Iranian Revolution)

لینک به منبع

(گزارش آسوشیتد پرس: خانواده کلنل ترنر که بدست مجاهدین به قتل رسیده به دادگاه شکایت و خواهان 355 میلیون دلار غرامت شده اند)

آسوشیتدپرس: نامزد وزارت حمل‌ و نقل آمریکا ۵۰ هزار دلار از مجاهدین خلق پول گرفته است

– الین چاو، وزیر پیشنهادی ترامپ برای وزارت حمل نقل گرفتن پول از مجاهدین برای سخنرانی را تایید کرده

– آسوشیتدپرس نوشته سوال مهم اینجاست که میزان نفوذ سازمان مجاهدین بر دولت جدید آمریکا چقدر است؟

۱۸ بهمن ۱۳۹۵

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که نامزد پیشنهادی دونالد ترامپ برای وزارت حمل‌ و نقل آمریکا و یکی از مشاوران او، در ازای دریافت پول برای سازمان مجاهدین خلق ایران سخنرانی کرده بودند.

مجاهدین خلق و فتوشاپ جشن مزدوری و وطن فروشی

یکی از همایش‌های سازمان مجاهدین خلق

آسوشیتدپرس، با اعلام این خبر نوشته، خانم الین چاو، وزیر پیشنهادی ترامپ این هفته تایید کرد که سال ۲۰۱۵ تنها برای پنج دقیقه سخنرانی در نشست شاخه‎ی سیاسی سازمان مجاهدین خلق ۵۰ هزار دلار دریافت کرده است.

این گزارش می‌افزاید، رودی جولیانی، شهردار پیشین نیویورک نیز که در دولت ترامپ به عنوان مشاور انتخاب شد، برای سخنرانی در همایش مجاهدین مبالغ نامعلومی از آنها پول گرفته است.

آسوشیتدپرس در معرفی سازمان مجاهدین می‌نویسد: «گروهی تبعیدی که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ مرتکب قتل آمریکایی‌ها شد؛ بعد از انقلاب نیز برای حیات سازمانی‌اش از راه‌های فریبکارانه به گردآوری کمک مالی اقدام کرد؛ کسانی که برای آزادی رهبر زندانی‌شان خود را به آتش می‌کشیدند، و سازمانی که شاخه سیاسی آن پیشتر از سوی وزارت خارجه ایالات متحده به عنوان یک فرقه توصیف شده بود».

در ادامه این گزارش آمده ده‌ها تن از مقامات پیشین آمریکایی، از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دمکرات، از جمله نیوت گینگریج از روسای پیشین کنگره که برای مجاهدین سخنرانی کرده بودند، از آنها پول دریافت کردند.

گویا بعضی از آنها دریافت پول را تایید کردند و برخی دیگر سکوت را ترجیح داده‌اند.

مجاهدین خلق و فتوشاپ جشن مزدوری و وطن فروشی

یکی از نشست های تبلیغاتی مجاهدین

دریافت پول برای سخنرانی ممنوع نیست، اما آسوشیتدپرس این پرسش را مطرح می‌کند که میزان نفوذ سازمان مجاهدین بر دولت جدید آمریکا چقدر است؟

این خبرگزاری در بخش دیگری نوشته، گروهی از مقامات نظامی و سیاسی پیشین و بازنشسته‌ی آمریکایی از جمله رودی جولیانی، ماه گذشته در نامه‌ای به ترامپ او را به برقراری ارتباط با شاخه‎ی سیاسی مجاهدین تشویق کردند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده، اتحاد احتمالی دولت آمریکا با مجاهدین یعنی قرار گرفتن در کنار گروهی که از انقلاب ایران پشتیبانی کرده و علیه منافع آمریکا در گذشته موضع‌گیری و اقدام کرده است.

آسوشیتدپرس افزوده که مجاهدین بعد از فرار از ایران هم‌پیمان صدام حسین دیکتاتور در عراق شدند، هرچند که بعدها آنها بودند که جزئیات برنامه‎ی هسته‌ای ایران را افشا کردند.

یرواند آبراهامیان، استاد دانشگاه سیتی نیویورک به آسوشیتدپرس گفته است، از آنجا که ظاهراً مجاهدین روی «اسب برنده» شرط بندی کردند، حالا می‌توانند به دستگاه دولتی ترامپ راه یابند.

اما در عین حال پروفسور آبراهامیان که خود کتابی در مورد مجاهدین نوشته، افزوده است، دسترسی بیشتر مجاهدین به دولت ترامپ، آمریکا را تضعیف می‌کند زیرا مردم بیشتری در ایران از هر اقدام آمریکا نگران خواهند شد.

مجاهدین خلق و فتوشاپ جشن مزدوری و وطن فروشی

خانم الین چاو، نامزد وزارت حمل‌ونقل آمریکا

آسوشیتدپرس همچنین یادآوری کرده که مجاهدین در برقراری رابطه با مقامات پیشین دولت‌های آمریکا و اروپا سابقه‌ای طولانی دارند؛ آنها را به سخنرانی در همایش‌های خود دعوت کرده و برای سفر و سخنرانی بسیاری از آنها پول خرج می‌کنند.

الین چائو همسر سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوری‌خواه در مجلس سنای آمریکا، سال ۲۰۱۵ در همایش مجاهدین در پاریس سخنرانی کرد و صندلی کنار دست مریم رجوی، که مجاهدین او را «رئیس‌جمهوری برگزیده» می‌نامند، برای او محفوظ نگه‎داشته شده بود.

خانم چائو در گزارش مالیاتی خود به نهادهای ناظر آمریکایی (در آستانه احراز پست وزارت حمل‌ونقل در دولت ترامپ)، دریافت مبلغ ۵۰ هزار دلار برای حضور سال ۲۰۱۵ خود در پاریس را اعلام کرد؛ سال بعد نیز، ۲۰۱۶، مبلغ ۱۷ هزار و پانصد دلار دیگر را برای یک سخنرانی از شورای فرهنگی ایرانی- آمریکایی در میسوری که مجاهدین نیز با آن مرتبط است، دریافت نمود.

الین چائو به تماس آسوشیتدپرس در مورد رابطه‌اش با سازمان مجاهدین خلق پاسخی نداده است، همان‌گونه که رودی جولیانی نیز پرسش این خبرگزاری را بی‌پاسخ نهاده و کاخ سفید نیز هنوز به تماس آسوشیتدپرس واکنشی نشان نداده است.

نیوت گینگریج، پنجاهمین رییس جمهوری‌خواه کنگره در سال‌های ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۹ نیز برای مجاهدین سخنرانی کرده است؛ از جمله سال ۲۰۱۶ در گالا، در حومه پاریس در نشست بزرگ مجاهدین (در کنار یک مقام بلندپایه پیشین سعودی) حضور یافت- هر چند که روشن نیست چه مبلغی گرفته است.

مجاهدین خلق و فتوشاپ جشن مزدوری و وطن فروشی

زنان عضو سازمان مجاهدین خلق در اردوگاه

محمد محدثین مسئول کمیته مناسبات خارجی در شاخه سیاسی مجاهدین در گفتگو با آسوشیتدپرس از وجود مهره‌هایی در دولت ترامپ که حامی تغییر سیاست آمریکا در قبال ایران هستند، استقبال کرده است.

به گفته محدثین، مجاهدین بیش از هر چیز خواهان در پیش گرفتن سیاستی سختگیرانه‌تر در قبال حکومت ایران هستند که «جنایات رژیم علیه مردم ایران را بی‌پاسخ نگذارد».

آسوشیتدپرس با اشاره به اینکه هنوز نشانه‌ای در دست نیست که دولت ترامپ در صدد داشتن روابطی نزدیک با مجاهدین باشد، نوشته است در حالی که مجاهدین برای خرید وقت مقامات پیشین آمریکایی پول می‌دهند، خانواده سرهنگ آمریکایی، جک ترنر، که در سال ۱۹۷۵۵ به دست مجاهدین در ایران کشته شد، درخواست دریافت ۳۵۵ میلیون دلار غرامت از ایران و مجاهدین خلق به دادگاه ایالت کلرادو ارائه کرده‌اند.

بازماندگان سرهنگ ترنر برای درخواست خود این استدلال ساده را مطرح کرده‌اند که برخلاف آمریکایی‌های به گروگان گرفته شده [در سفارت آمریکا در تهران پس از انقلاب ۷۹]، پدر این خانواده هرگز از بخت بازگشت به میان عزیزان خود برخوردار نشد.

(پایان)

*** 

مریم رجوی رودی جولیانی الین چاو تروریسم قتل جنایتDonald Trump pick Elaine Chao was paid by ‘cult-like’ group that killed Americans (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

(Library of Congress. Congressional Research Service.
The People’s Mojahedin Organization of Iran, by Kenneth Katzman. Washington, Nov 1992. 6 p.
Doc. call no.: M-U 42953-1 no.92-824F)

*** 

 متحد منافقین، طراح فرمان ممنوعیت ورود اتباع ایران به آمریکا

rudy-giuliani-mojahedin-khalqخبرگزاری فارس به نقل از فاکس نیوز، سی ام ژانویه ۲۰۱۷:… «رودی جولیانی» شهردار پیشین نیویورک در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» به دفاع از فرمان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای سخت‌ گیرانه‌ تر کردن قوانین مهاجرت، پرداخت. جولیانی که روابط بسیار نزدیکی با گروهک تروریستی منافقین دارد، در این مصاحبه گفت فرمان جدید توسط تیمی تحت نظر او طراحی شده … 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامWhy has Trump’s cybersecurity adviser’s website mysteriously disappeared?
DNS records for the Giuliani Security website have been deleted, and the IP address isn’t working either.

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjamin: I was at State when we took the MeK (Mojahedin Khalq, Saddam’s Private Army) off the terrorist list. But team Trump’s ties to the group still worry me.


(Massoud Rajavi and his pay master Saddam Hussein)
 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

لینک به منبع

متحد منافقین، طراح فرمان ممنوعیت ورود اتباع ایران به آمریکا

«رودی جولیانی» شهردار پیشین نیویورک که روابط بسیار نزدیکی با گروهک تروریستی منافقین دارد، گفت طرح ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا توسط تیمی زیر نظر او طراحی شده است.
 
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «رودی جولیانی» شهردار پیشین نیویورک در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» به دفاع از فرمان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا برای سخت‌گیرانه‌تر کردن قوانین مهاجرت، پرداخت.

جولیانی که روابط بسیار نزدیکی با گروهک تروریستی منافقین دارد، در این مصاحبه گفت فرمان جدید توسط تیمی تحت نظر او طراحی شده است.

بر اساس فرمانی که روز جمعه صادر شد، اتباع هفت کشور مسلمان از جمله ایران به مدت سه ماه از ورود به آمریکا منع شده‌اند. آمریکا همچنین برنامه پذیرش پناهجو را هم برای ۱۲۰ روز به حالت تعلیق درآورده و پذیرش پناهجویان سوری را برای مدتی نامعلوم متوقف کرده است.

جولیانی با بیان اینکه این فرمان تهدیدات پیش روی آمریکا را کاهش می‌دهد، در مورد نحوه طراحی این فرمان گفت: «زمانی که او (ترامپ) اولین بار طرح ممنوعیت ورود مسلمانان را مطرح کرد، با من تماس گرفت و گفت “کمیسیونی تشکیل بده و به من بگو که چطور باید این کار را به صورت قانونی انجام داد”.»

وی افزود: «من هم کمیسیونی متشکل از قاضی “(مایکل) میوکزی”، “(مایکل) مک‌کال” (نماینده کنگره)، “پتر کینگ” (نماینده کنگره) شمار زیادی از وکلای واقعا کارشناس در این زمینه تشکیل دادم.»

مشاور ترامپ ادامه داد: «کاری که ما کردیم این بود که به جای تمرکز بر مذهب، بر خطر، بر نواحی‌ای که برای ما خطرآفرین هستند، متمرکز شدیم. این مبنایی واقعیت‌محور است، نه مذهبی. این مبنا کاملا قانونی و کاملا ملوس و ممنوعیت بر این مبنا است، نه مذهب. این بر مبنای مناطقی است که مدارک چشم‌گیری وجود دارد که نشان می‌دهد دارند از آنجا به کشور ما تروریست اعزام می‌کنند.»

او سپس در پاسخ به اینکه چرا عربستان در این فهرست نیست، گفت عربستان اکنون تغییر کرده و دیگر عربستان گذشته نیست و روابط نزدیکی با اسرائیل دارد.

جولیانی تقریبا هر سال در نشست‌های سالانه گروهک تروریستی منافقین شرکت می‌کند. به نوشته روزنامه واشنگتن‌پست، او برای سخنرانی در این نشست‌ها و پیش از آن لابی‌گری برای خروج نام این گروهک از فهرست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا، از منافقین پول گرفته است.

انتهای پیام/ق

*** 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمMEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) and Saudis isolated as world leaders send condolences for Rafsanjani’s death

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28140

مسعود رجوی نماد خیانت به یک نسل و یک خلق (+ حال علیرضا جعفرزاده اصلا مساعد نیست)ا 

 انجمن نجات، مراکز خوزستان و آذربایجان شرقی، هفدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  یعنی میگویید که آمریکا چنین تعریفی از حکومت ایران تا ۱۰ روز پیش داشت-  وحالا که به توصیه ی شما نباید داشته باشد ،  با ایران مدارا میکرد وحالا دیگر نباید بکند؟! واین مدارا کردن ،  درقبول رجویه بعنوان متحد خود در سلطه گری برجهان صورت عملی بخود میگیرد؟ رابطه با آمریکا را برای چه میخواهید  وبا این … 

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تمنای دوستی علیرضا جعفر زاده از ترامپ!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
لینک به منبع
 
علیرضا جعفرزاده ازسرعمله های باند رجوی  مقاله ی در سایت فاکس نیوز ۲۴ دی ماه ۹۵ منتشر کرده  و رسانه های این فرقه آنرا منتشر کرده است .

نام این نوشته ” چرا مرگ رفسنجانی به آمریکا یک فرصت ویژه‌یی برای تغییر سیاستش در مورد ایران می دهد ” بوده ومن به نقل وتحلیل گوشه هایی ازآن میپردازم!

او نوشته است :

 ” علی اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از بنیانگذاران رژیم ایران هفته گذشته در ۸ژانویه مرد. او بعنوان رئیس جمهور، رئیس پارلمان، معاون فرمانده نیروهای مسلح، رئیس مجلس خبرنگان، نهادی با ۸۸ عضو روحانی که مسئولیت انتصاب رهبری عالی را دارند و رئیس شورای تشخیص مصلحت، نهادی که برای داوری بر سر منازعات قانونی میان پارلمان و شورای نگهبان می باشد، بود. فصل معینی از رژیم اکنون به پایان رسیده و فصل نامعینی شروع شده است “.

اینکه آقای هاشمی رفنسنجانی دارای چنین سمت ها و مسئولیت هایی بوده وحالا دنیای فانی راترک کرده ، چیزی را ثابت نمیکند و سمت های او که در لحظه ی وفات داشته، ریاست مجلس تشخیص مصلحت وعضو خبرگان رهبری بود که با یک فرمان نصب ویک انتخابات میان دوره ای ، به شخص یا اشخاص دیگری واگذار میشود ، چرا باید بمنزله ی پایان فصل معینی ازرژیم به پایان رسیده تلقی شود وفصل نامعینی شروع شده باشد، سئوالی است که این سرعمله ی رجوی ، جواب منطقی بدان نداده ودراصل یاوه گویی نموده است:

از کرامات شیخ ما این است

شیره را خورد وگفت شیرین است!

درادامه ی نوشته ی آقای جعفر زاده چنین آمده است:

” … مرگ رفسنجانی یک لحظه تاریخی را برای دولت آینده آمریکابرای پذیرش سیاستی موثرتر ارائه می دهد که بطور استراتژیک تهدیدات چند وجهی تروریستی و اتمی و سرکوب شهروندان ایران را، مهار کند “.

چرا؟

یعنی رژیم آمریکا اینقدر با آقای هاشمی رودربایستی داشت ؟

اگر داشت پس اینهمه اقدامات کودتایی  و… دردوران اقتدار این مرحوم را چگونه انجام می داد وتحریم های ظالمانه ازبهر چه بود؟!

فکر نمیکنید که حالتان مساعد نیست اخوی ؟!

درادامه :

” هرچند رفسنجانی توسط برخی در غرب بعنوان یک ”پراگماتیست ”یا ”مدره ”درخلال ۴۰سال سابقه اش تصویر می شد، او مسئول سرکوب در داخل، تروریسم درخارج و خواستارتسلیحات اتمی برای رژیم بود…”.

آیاشما ، رهبران کشورهایی را که عملا دارای سلاح اتمی وآنهم به اندازه ی زیاد میباشند ، پراگماتیست میدانید ومدره؟!

اگر جواب مثبت است ، آیا میپذیرید که  اغلب این همین مدره ها ، چرا دست ازاین کارها نمی کشند و بانی وحامی اصلی تروریزم و تجاوز وقتل ها هستند ؟!

یک خبر غلط از جعفر زاده :

” … در دوران ریاست جمهوری او ده ها هزارزندانی سیاسی درتابستان ۱۹۸۸قتل عام شدند. ..”.

درتابستان ۱۳۶۷ (۱۹۹۸)، آقای هاشمی رئیس جمهور نبود!!

منظورت از تحریف اینگونه ی تاریخ برای چیست؟!

همچنین :

” … در عزیمت سریع از جستجوی دولت های پیشین برای اسب شاخدار ”مدره نمایی ”در ایران، دولت آینده ترامپ باید تلاش بین المللی برای مهار، ایزوله وفشار بیشتر بر بزرگترین کشور حامی تروریسم درجهان را رهبری کند که با سیاستی اصولی وقاطع نسبت به حکام جنایتکار تهران خواهد بود، درعین این که با مردم ایران و اپوزیسیون سازمانیافته آن که بدنبال یک جمهوری سکولار، دموکراتیک و غیراتمی درایران است، رابطه برقرار کند “.

یعنی شما واقعا باین اعتقاد هستید که سیستم آمریکائی، دولت وشخصیت مدرن به معنای واقعی آن را میپذیرد ومیپذیرفت؟

تعریف من از مدرنیزم ، کمک به توسعه ی همه جانبه ی یک کشور است که آمریکا ابدا این نوع مدرنیزم را نمی پسندد ودشمن آنست! وگرنه امر مدرنیزاسیون با فوکل وکراوات صرف محقق نمی شود!

بنظر می رسد که تعریف شما ازمدرنیزم ومعاصر بودن از نوع دومی وصوری آنست؟!

آیا دیدن لباس اتو کشیده ولو با تفکر جبارانه وسلطه گرانه را  معادل مدرنیزم میدانید؟!

یعنی میگویید که آمریکا چنین تعریفی از حکومت ایران تا ۱۰ روز پیش داشت-  وحالا که به توصیه ی شما نباید داشته باشد ،  با ایران مدارا میکرد وحالا دیگر نباید بکند؟!

واین مدارا کردن ،  درقبول رجویه بعنوان متحد خود در سلطه گری برجهان صورت عملی بخود میگیرد؟

رابطه با آمریکا را برای چه میخواهید  وبا این درخواست رذیلانه، تکلیف سرود معروف وکلیدی سازمان سابق مجاهدین خلق  : ” سرکوچه کمینه/ مجاهد پرکینه و …”، چه خواهد شد؟!

میبینید که برای مدت زمان طولانی نمیشود میان دوصندلی نشست ودرعین نشخوار کردن گاه وبیگاه جامعه ی بی طبقه ، گدایی ارتباط با آمریکارا هم کرد؟

سیروس غضنفری

عضو جدا شده از سازمان مجاهدین رجوی

—  

مسعود رجوی نماد خیانت به یک نسل و یک خلق – قسمت اول

انجمن نجات مرکز خوزستان دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵
لینک به منبع
 
به مناسبت ۳۰ دی روز آزادی آخرین دسته از زندانیان سیاسی زندان شاه

روز ۳۰ دی ۱۳۵۷ مسعود رجوی به همراه آخرین دسته از زندانیان سیاسی بعد از ۷ سال به همت خون و رنج مردم و شهدای انقلاب ضد سلطنتی از زندان آزاد گردید. مسعود رجوی جز تنها بازمانده از کادر مرکزی سازمان مجاهدین خلق بود که درسال ۱۳۴۴ توسط محمد حنیف تژاد ، ‌سعید محسن وعلی اصغر بدیع زادگان با مشی مسلحانه و به منظور سرنگونی رژیم شاه تاسیس گردید. تمامی بنیان گذران بجز مسعود رجوی در دادگاه نظامی محاکمه واعدام گردیدند. رجوی علت عدم اعدام خود را فعالیت های حقوق بشری برادرش کاظم رجوی درخارج از کشور اعلام کرد ولی اسنادی که بعد از پیروزی انقلاب درجریان یورش به اداره ساواک بدست آمد مشخص کرد تیمسار نصیری رئیس وقت سازمان اطلاعات و امنیت شاه (ساواک) بدلیل همکاری وی درجریان بازجویی ها طی نامه به شاه خواهان تخفیف مجازات وی از اعدام به حبس ابد گردید. همچنین به گفته پرویز ثابتی از مدیران وقت ساواک برادر رجوی کاظم رجوی با نام مستعار میرزا از خبرچین های ساواک در خارج از کشور بوده است. رجوی بعد از آزادی از زندان به دیدار رهبری انقلاب رفت و ضمن اعلام حمایت از انقلاب ، ایشان را امام خطاب نمود. در واقع رجوی بدنبال کسب قدرت بود ومترصد فرصتی بود تا قدرت را بنفع خود قبضه نماید. درسال ۱۳۶۰رجوی و دیگر رهبران سازمان در ارزیابی خود از اوضاع سیاسی کشور دچار اشتباه محاسبه شدند وهمزمان با حمله گسترده نظامی عراق به ایران جبهه دیگری در داخل گشودند. بهای اشتباهات و ترورهای کور خود را مردم کوچه و بازار وهوادران سازمان پرداختند.

نسل جوان و آرمان خواه برآمده از انقلاب تحت تاثیر فضای جوشان انقلاب وخفقان ناشی از سالیان خفقان ودیکتاتوری شاه و تبلیغات پرجذبه و فریبنده رجوی بدام وی افتاد. رجوی که فضای روزهای اول انقلاب را مناسب تشخیص داده بود با طرح شعارهای پرجذبه همچون آزادی ، برابری وعدالت اجتماعی ، حقوق کارگران و دهقانان ، جامعه بی طبقه ‌، برابری زن ومرد واسلام مترقی با الگوی حکومت عدل امام علی (ع) نسل جوان برآمده از انقلاب را که بنا به شرایط سنی وعدم بلوغ سیاسی ملاک انتخابش براساس احساس وشور و نه منطق وشعور بود را در دام خود اسیر ساخت. چنین بود که دسته دسته از صادق ترین فرزندان انقلاب که تمامی فکرشان پاسداری از نهال نوپای انقلاب و احققاق حقوق ضعیف ترین اقشارجامعه بود به سازمان رجوی پیوستند.

قدرت طلبی رجوی وعدم درک وشناخت او از شرایط عینی جامعه ومیزان پایگاه اجتماعی واقبال عمومی از محبوبیت مردمی رهبری انقلاب باعث شد تا وی دریک اشتباه فاحش استراتژیکی فرمان مبارزه خشونت آمیز با نظام نوپا وبرآمده از مشارکت عمومی مردم را صادر نماید. مبارزه ای که درنهایت به رو در رویی با مردم منجر گردید. درحالیکه رجوی نام این اقدام خود را قیام مسلحانه مردمی نام گذاشته بود عملا نه تنها مردم درحمایت از این اقدام او به صحنه نیامدند بلکه برعکس پایگاه ها وخانه های تیمی اوتوسط همین مردم لو رفت. درمدت زمان کوتاهی تمام هواداران سازمان بدلیل اینکه محل امنی برای حفظ خود نداشتند دستگیر ویا کشته شدند. نسل جوانی که به رجوی اعتماد نموده وهمه چیزش را فدا کرده بود اکنون آواره وسرگردان بدنبال روزنه ای برای نجات خویش بود و در شرایطی که درسرما وگرما درکف خیابانها و یا پارک ها و قبرستان روز وشب می گذراند رجوی فرار را برماندن ترجیح داده وسراز پاریس در آورد بدون اینکه به سرنوشت سیاه و نامعلوم این تیره بختها فکر کند. رجوی که درتحلیل اولیه سرنگونی رژیم ایران را ۶ ماه برآورد کرده بود با فرار خود درحقیقت عمق ناباوری خود را به این ادعای مسخره اش ثابت کرد.

درگام بعد هواداران را به کردستان کشاند تا درکسوت نیروهای پیشمرگه این بار آنها را درجنگ منطقه ای به کشتن دهد. بعد از پاکسازی کردستان رجوی درسال ۶۵ با رفتن به عراق واتحاد استراتژیکی با صدام ماهیت ضد ایرانی ومردمی خود را بروز داد. واین بار با حمایت های مالی نظامی دشمن متجاوز درقالب ارتش کوچک پیاده نظام رژیم بعثی به نیروهای ایرانی وپایگاهای مرزی آنها که درحال جنگیدن با دشمن برای دفع تجاوز بودند حمله برد. این سیاه ترین نقطه کارنامه رجوی بعد از آزادی از زندان بود. اتحاد استراتژیکی نظامی با دشمن و ریختن خون سربازان وطن درخاک وطن!

— 

مسعود رجوی نماد خیانت به یک نسل و یک خلق – قسمت پایانی

انجمن نجات مرکز خوزستان سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
لینک به منبع
 
به مناسبت ۳۰ دی روز آزادی آخرین دسته از زندانیان سیاسی زندان شاه

رجوی طی سالیان اقامت درعراق به همین اکتفا نکرد وی درسال ۱۹۹۱درشرایطی که مردم عراق بعد از حمله نظامی صدام به کویت از جنگ افروزی ها وشرایط نامناسب اقتصادی ناشی از دوجنگ او به ستوه آمده بودند ودرشمال وجنوب به قیام سراسری دست زده بودند بدستور صدام و بدلیل ناتوانی ارتش صدام خود شخصا فرماندهی سرکوب قیام مردم عراق را برعهده گرفت وصدها نفر را به خاک وخون کشید. با شلیک تانک های اهدایی صدام دهها خانه ویران و بر سر مردم خراب گردید. با سرکوب قیام مردمی عراق و کشتارمردم بیگناه رجوی دستمزد خود را که ۲۰ درصد سهمیه فروش نفت عراق بود را از صدام بابت تیز کردن دشنه خونینش گرفت. از طرف دیگر بسیاری از اعضای سازمان هم دراین درگیریها جان خود را از دست دادند. نسل برآمده از انقلاب بهمن ماه درعملیات موسوم به آفتاب ، چلچراغ و فروغ جاویدان هم بهای خونین اعتمادش به رجوی را پرداخت.

درسال ۷۰ که کف گیر استراتژی رجوی بعد از شکست مفتضحانه درعملیات موسوم به فروغ به ته دیگ خورده واز تصرف ۴۸ ساعته ایران خبری نبود رجوی سازمان را وارد مناسبات فرقه ای نمود انقلاب ایدئولوژیکی رجوی که با شعار رهایی زن صورت گرفت بدترین مناسبات فرقه ای کنترل مخرب ذهن را جایگزین سازمان قبل نمود. صدها زن و مرد بالاجبار و به خواسته رجوی از هم جدا شدند ‌ وکانون خانواده متلاشی گردید. کودکان و فرزندان آواره دیارغربت شدند. هرصدای اعتراضی درگلو خفه شد ودهها نفر در زندانهای رجوی ساخته به بند کشیده شدند وپادگان اشرف به اسارتگاه هزاران عضو بخت برگشته که روزی درسراب آزادی به این سازمان و رجوی پیوسته بودند تبدیل شد و بعد هم قضایای خلع سلاح ، سقوط صدام وپناه بردن به آغوش آمریکا و…

زمان بسختی وکندی گذشت رجوی بازهم سر بزنگاه  فرار را برقرار و ماندن  در میان یارانش ترجیح داده و این بارخودش را به شیطان بزرگ تسلیم کرد. شکل مبارزه تغییر کرد و این بار رجوی در خدمت بقول خودش صاحب خانه جدید که همان دشمن متجاوز به کشور عراق یعنی آمریکا درآمد. در بروز ماهیت کثیف رجوی همین را بس که برای ادامه حیات کثیف خائنانه این باردریک همکاری آشکارنظامی درسیطره های مشترک با نیروهای امپریالیزم سابق به کمین و دستگیری مسئولین رژیم  صدام پرداختند وشکارچی ارباب سابق خود شدند.

اعضاء همچنان دربند اسارت فرقه نگه داشته شدند بدون اینکه به آنها حق تماس ویا ملاقات با خانواده هایشان داده شود. اشرف این نماد و ظرف هویتی رجوی که بارها اعلام کرده بود همچون کوه استوار است جنبید وتخلیه شد. درگام بعد از عراق اخراج و به آلبانی منتقل شدند ولی درآلبانی به زعم رجوی ها این حکایت همچنان باقی است. ولی تاریخ سیرتکاملی خود را طی خواهد کرد در پایان شب ظلمت و پدید آمدن سپیده صبح هیچ تردیدی نیست گاها فقط زمان تغییر میکند ولی درپس این شب تاریک رجوی که روزی در۳۰ دی ۵۹ توسط همین مردم صرف نظر از ماهیت وه مکاریش با ساواک از زندان آزاد شده بود اکنون سالیان است که در زندان خود ساخته اسیر است وآنقدر در نزد هواداران وتاریخ رو سیاه و منفور است که حتی نمی تواند خبرمرگ و یا حیات خود را تایید و یا تکذیب کند. او اکنون هیچ گوشه ای از تاریخ را هم نتوانسته اشغال کند او در خلاء عملکرد خائنانه خود شب و روز می گذراند وشاید هم مرده باشد. ولی درهرحال فردی که حیات ومرگش هیچ تاثیری دیگر ندارد همان بهتر که درخلا باشد ولی فارغ از وضعیت وسرنوشت او قانونمندی های حاکم برهستی  و داستان تکامل به ما آموخته است که صبح آزادی اسیران درآلبانی درحال دمیدن است.

علی اکرامی

(پایان)
*** 

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

مجاهدین خلق فرقه رجوی حمایت از تروریسم و داعش در پاریساستراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) بثمر رسید!!!!

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28078

مسعود رجوی، از کاندید شدن در انتخابات تا ترور اساتید دانشگاه (سالگرد ترور دانشمندان ایرانی بدست موساد و فرقه رجوی)ا 

 انجمن نجات، مراکز مازندران و البرز، دوازدهم ژانویه ۲۰۱۷:… فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین …

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

کاندیداتوری رجوی در سال ۵۸ و سوء استفاده وی از فضای باز انقلاب

انجمن نجات مرکز مازندران چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع
 
رجوی با انقلابی که بنیانگذار آن امام خمینی بود از همان ابتدا با شیادی و حقه بازی سعی داشت به اصطلاح رهبری انقلاب را از آن خود کند و برای اینکه کسی به ماهیت ضد خلقی او اشراف پیدا نکند از همان ابتدا با شیوه حمایت از رهبری انقلاب و زدن عکس های آن در مراسم و میتنگهای خود اینگونه نشان دهند که در راستای انقلاب اسلامی گام بر می دارند ولی هر روز که می گذشت ماهیت پلید رجوی برای  همه روشن می شد که اولین مقطعی که رجوی فریبکار ماهیت خود را نشان داد رای ندادن به قانون اساسی بود که وی در کلیت با نظام اسلامی مشکل دارد و تعریف کردن از انقلاب و رهبری آن دروغی بیش نیست .

هر چقدر که جلوتر می رفتیم ماهیت وی بیشتر نمایان می شد که از آن جمله می توان در مورد شرکت  وهمکاری افراد فرقه در جنگ عراق علیه ایران و … بود و رجوی برای اینکه دید دیگر امکان به قدرت رسیدن را ندارد سعی نمود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نماید ولی از آنجائیکه وقتی کسی به قانون اساسی کشور اعتقادی ندارد چگونه می تواند حامی قانون اساسی باشد و به همین دلیل تیر وی به خطا رفت و رهبری با شناختی که از ماهیت این فرقه داشت وی را قبول ننموده و مورد تنفر مردم قرار گرفت .

بعد از آن رجوی پلید سعی نمود بلوا دیگری را در جامعه ایران رقم بزند و آن هم تولید کردن اخبار در مورد زدن نیروهایشان در شهرهای مختلف و ترور افراد گروه و … و برگزاری راهپیمایی که کار را به آنجا رساند که رهبری انقلاب بیان نمود وقتی این گروه سلاح خود را تحویل دهد من خودم برای ملاقات به نزدشان خواهم رفت . ولی رجوی از آنجائیکه ماهیت قدرت طلبی در وی بود سعی نمود از این مسئله استفاده کرده و اینکه اگر ما سلاح های خودمان را تحویل دهیم نابود خواهیم شد . در حالیکه پیام رهبری را نگرفت و باز هم فکر می کرد می تواند به قدرت برسد و دست به سلاح ببرد بدون اینکه خیلی از نیروهایش خبر داشته باشند و باعث مرگ تعداد زیادی از افراد فرقه شد . رجوی پلید فکر می کرد همه نفراتی که به سخنرانی وی می آمدند همراه وی بوده و می توانند سلاح بدست بگیرند و به همین خاطر در کله پوک خود فکر می کرد می تواند در مدت شش ماه حکومت نوپای جمهوری اسلامی را سرنگون کند . البته این خوابی است که اکنون به بیش از سه دهه رسیده است .

اکنون تعریف کردن از کاندیداتوری رجوی و اعلام حمایت شخصیت ها و گروه های مختلف چه مسئله ای از فرقه رجوی حل خواهد نمود ؟ مگر همه کسانی که از رجوی حمایت کردند اکنون از شورای دست وی اخراج نشدند ؟ استفاده کردن یک مشت افراد بی خاصیت و بی کار از فرقه رجوی در سیمای خود می تواند شخصیتی برای این جنایت کار بخرد ؟ بهتر است به همه کسانی که اکنون به فکر سفید سازی چهره رجوی ملعون می باشند باید گفت او به حدی دست به جنایت زده که با آب هفت دریا پاک نخواهد شد و تکرار دروغهای سالیان گذشته هم دردی از فرقه رجوی حل نخواهد کرد .

عبدالله افغان   

فرقه رجوی و ترور دانشمندان

انجمن نجات مرکز البرز پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع
 
۲۱ و ۲۲ دیماه سالروز ترور دانشمندان هسته ای ایران توسط ایادی کشورهای حامی تروریست می باشد که می توان ترور دکتر مسعود علی محمدی ، استاد فیزیک تهران و دانشمند هسته ای در ۲۲ دی ماه ۱۳۸۸ را از جمله این جنایت ها دانست که چنین کشورهای امپریالیسم همواره قصد داشتند از پیشرفت کشور و مردم ایران در عرصه های علمی و دیگر عرصه ها جلوگیری کنند و برای رسیدن به هدف شوم خود مزدوران استیجاری استخدام و تنها راه حل را در کمال ناتوانی ترور دانشمندان می پنداشتند از این رو ترور دانشمندان هسته ای ایران را از فعالیت های مداوم و جریان دار برگزیدند که فقط به ترور یک دانشمند خاتمه نداشت و در یک برنامه ریزی دقیق و از قبل سرمایه گذاری شده ترور دانشمندان و استفاده ابزاری از فرقه های تروریستی در دستور کار قرار گرفت که ترور مصطفی احمدی روشن ، دانشمند هسته ای ایران در ۲۱ دی ماه ۱۳۹۰ نیز از دیگر اقدامات کشورهای استکبار و مزدوران آنها بود.

فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین و درخشان در ترور دولتمردان ایرانی نزد اربابان برای این امر مهم که فقط و فقط در منش آنهاست به استخدام در آمده و ترور دانشمندان هسته ای ایران را به اتفاق همراهانشان را بدست گرفت وانجام داد که به خیال خام خود بتواند برای همیشه فرقه را بیمه عمر نماید در صورتیکه نگاه کشورهای مخالف دولت و مردم ایران به چنین فرقه هایی اعتباری و دارای تاریخ مصرف دار می باشد که دردنیای سیاست به چنین سازمان ها و فرقه های تروریستی که فرقۀ رجوی نوک پیکان تروریست ها می باشد فاحشه های سیاسی خطاب میگردد و بدرستیکه لایق آن هستند.

روح شهدای هسته ای شاد و یادشان  گرامی………

*** 

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د