گزارش ۹۳ و انتظاری که بر آورده نشد (جان بولتون ها محرم شده اند ولی منتقدین و دلسوختگان مزدور؟!)

گزارش ۹۳ و انتظاری که بر آورده نشد (جان بولتون ها محرم شده اند ولی منتقدین و دلسوختگان مزدور؟!)

مختار شلالوندمختار شلالوند، پژواک ایران، هجدهم اوت 2014: …  گویی همه چیز وارونه شده و از این واژگونگی است که چاپلوسان و مداحان و ردیه نویسان خودی می شوند، البته دلسوختگان مزدور و نامحرم‌اند. دردمندانه باید گفت اکنون رهبری مجاهدین جور دیگری عمل می‌کند.چگونه است که جان بولتون‌ها محرم شد‌ه‌اند ولی منتقدین و دلسوختگان، مزدور و نا محرم؟! این پرسش همچنان باقی است. ما برای چی مبارزه با ستمگران …

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsدر زیر سایه ملکه تروریست ها!

مردان ما در ایران؟

لینک به منبع

گزارش ۹۳ و انتظاری که بر آورده نشد

انتقاد به نادرستی حق است

مختار شلالوندمن به صفای مبارزین و مجاهدینی که عمری با هم زندگی کردیم و هزار فراز و فرود داشتیم و بیشترشان خود را فدای آزادی و عدالت کردند ادای احترام می‌کنم اما به دلائل بسیار از تنظیم رابطه‌های «رهبری مجاهدین» بویژه با اعضاء و هواداران خودشان انتقاد داشته و دارم. مردم ستمدیده ایران که جای خود دارد.

انتقاد به نادرستی و ناراستی حق است و امتناع از پاسخگوئی به سئوالات به حق و مشروع کسانی که خود قربانی رژیم ستمگر حاکم هستند بی مسئولیتی است. پاسخ منتقد تهمت و تهدید نیست. پذیرش اشتباه و اقدام جدی در جهت تصحیح آن کنشی درست و انقلابی محسوب می شود. در انتها این حقایق هستند که بدور از ذهن و پسند ما عمل می کنند نه افترا و ارعاب آن هم علیه مبارزین و مجاهدینی که هرگز از خط سرخ مبارزه با نظام ستمگر غفلت نکرده اند.

گزارش 92 و اینک 93

انتقاد به عملکرد رهبری مجاهدین بود و این را کسی نوشته که خود داغ و درفش سالیان سال زندان را بر تن داشت و با درد و رنج مجاهدین همراه بود. اما دیدیم بجای پاسخی متین و منطقی به این گزارش که در حقیقت بیان حال بسیاری دیگر است، آنرا به سیستم سفاک حاکم نسبت داده و در عوض سیلی از اتهام وارعاب بر منتقدین روان کردند.

مگر با ارتجاع مرزبندی نکردیم؟

برای چی مبارزه با ستمگران را شروع کردیم؟ به چه دلیل با شب سیاه استبداد و خودکامگی در افتادیم؟ مگر با ارتجاع و فرهنگ پوسیده آن مرزبندی نکردیم؟ چرا خودمان این مرزها را می‌شکنیم؟

مبارزه ما برای عدالت بود، برای این بود که همه بتوانند آزادانه حرفشان را بزنند. نه اینکه فکر کنیم روی کره زمین فقط ما حق داریم و درست می‌گوئیم و از سیره قدیسین و معصومین هستیم. آیا واقعاً قرار بود اخلاق انقلابی به چنین ابتذالی بیفتد و قربانی سیاست شود؟

«رهبری مجاهدین» مسئول است، مسئول همه کجروی‌ها، مسئول همه ردیه نویسی‌های ناثواب و ناروا.

از سر درد باید که خطا و کژی رهبران کوچک نیست و هیچ توجیهی بر نمی‌دارد. اگر رنجدیدگان آنان را مورد خطاب قرار ندهند پس چه کسی این کار را بکند؟

ما عزیزانمان را جوان جوان از دست داده‌ایم، هر کس بزرگ شد از دولت سر شهدا و دلاوران بزرگ شد، هیچ کس سزاوار تر از فرزندان انقلاب که زخم استبداد و ارتجاع زندگی‌شان را از هم پاشیده نیست که فریاد بزند و ما فریاد می‌نیم و اعتراض می‌کنیم.

همه چیز وارونه شده

به اعتماد مردم ستمدیده ایران که از شاه و شیخ گزیده شده‌اند ضربات هولناکی وارد شده و آنان دگر بار بر نمی‌تابند که دروغ و افترا جای راستی و مسئولیت پذیری را بگیرد.

انتظار من و صدها نفر مثل من این بود که آن اعتراض‌ها (فرض کنیم نا حق و نابجا) با پاسخ های شایسته روبرو شود شگفتا که جز با افترا و تهمت مواجه نشد.

گویی همه چیز وارونه شده و از این واژگونگی است که چاپلوسان و مداحان و ردیه نویسان خودی می شوند، البته دلسوختگان مزدور و نامحرم‌اند.

دردمندانه باید گفت اکنون رهبری مجاهدین جور دیگری عمل می‌کند.

چگونه است که جان بولتون‌ها محرم شد‌ه‌اند ولی منتقدین و دلسوختگان، مزدور و نا محرم؟!

این پرسش همچنان باقی است

ما برای چی مبارزه با ستمگران را شروع کردیم؟ به چه دلیل با شب سیاه استبداد و خودکامگی در افتادیم؟ مگر با ارتجاع و فرهنگ پوسیده آن مرزبندی نکردیم؟ پس چرا خود این مرزها را می‌شکنیم؟

***

همچنین:

آینده مجاهدین خلق پس از عراق

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

«فرد خوشنام» مجاهدین خلق (فرقه رجوی) چه کسی است ؟

ایرج مصداقی،  پژواک ایران، سی ام ژوئیه ۲۰۱۴: … من از حق خود در پاسخگویی به خانم مریم انتظاری که از کودکی به انحای مختلف مورد سو‌ءاستفاده سیاسی علیرضا یعقوبی قرار گرفته و سختی‌های زیادی را متحمل شده می‌گذرم اما‌ آیا وقتش نرسیده که به سوءاستفاده از او خاتمه داده شود؟‌ آیا بهتر نیست مجاهدین اگر ذره‌ای

هانا آرنت هم اطلاعاتی بوده است (اولاد حسین اگر شمائید، حق بر طرف یزید بادا!)

اسمائیل وفا یغمایی، وبلاگ دریچه زرد، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۴: … امیدوارم با همه اینها روزی بدانید و به نجات خود از این منجلاب برخیزید. در پایان اگر شجاع شمائید!! ما ترسوئیم!!. اگر انقلابی شمائید درود بر ارتجاع!!بقول ابوالحسن یغما جندقی (جد اعلای من از طرف پدر و مادر که گویا هم ترسو بوده واطلاعاتی !)د

اندر گسسته شدن بند دهان و بند تنبان

اسماعیل وفا یغمایی، وبلاگ دریچه زرد، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۴: … لغت دروغگو برای شما کافی نیست و باید لغت عربی و نیرومند کذاب یعنی آنکه ذات خراب و پلیدش با دروغ آمیخته است را برای شمایان بکار برد.برو سرگذشت مرا در سالهای دور از دبیران شورا،اطرافیان من و نیز خود رهبر عقیدتی در این زمینه ها  ومنجمله

وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014بنیاد خانواده سحر به نقل از وزارت حقوق بشر عراق، بغداد، هفدهم اوت 2014: …وزارت حقوق بشر عراق پژوهش خود تحت عنوان “مجاهدین خلق از سازمان انقلابی تا سازمان تروریستی” را به پایان رسانده که این پژوهش

روایت سرکرده منافقین (مریم قجر عضدانلو، رجوی) از رابطه خود با فتنه ۸۸: می‌خواستیم از موسوی حفاظت کنیم

وطن امروز، تهران، هفدهم اوت 2014: …مریم رجوی در گفت‌وگو با سایت العربیه، وابسته به دربار سعودی، درباره دلایل حمایت خود از موسوی توضیح داد. رجوی درباره ارتباط خود با میرحسین موسوی گفت: شما می‌دانید که آقای موسوی سالیان نخست‌وزیر [امام] خمین

چندسفارش به نویسندگان فرامایه (+ فایل صوتی “فراز و فرود علی زرکش”، شامل صحبتهای آقای یغمایی)

اسمائیل وفا یغمایی، وبلاگ دریچه زرد، شانزدهم اوت 2014: …  توسط شما باعث تطهیر کسانی میشود که واقعا دارند با آخوندها کار میکنند. آخر وقتی مستقیم و روشن امثال دکتر قصیم و محمد رضا روحانی و همنشین و اقبال و من حیدر نژاد و جمالی و گوران و…. را اطلاعاتی میخوانید حتی خود ما در باره کسانی که سالهاست آنها را اطلاعاتی