یاوه های رجوی از طرف یک جنایتکار جنگی منگول !

یاوه های رجوی از طرف یک جنایتکار جنگی منگول !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم اکتبر 2015:…  وسلی مارتین (سرهنگ جنایتکار امریکائی که با همدستی رجوی جنایتکار به شکنجه روحی و جسمی اعضاء جدا شده در زندان تیف معروف است ): او در یک حمله زخمی شد. سناتور منشن: آیا زنده است؟ آیا او هنوز زنده است؟ وسلی مارتین: طبق اطلاعاتی که من دارم، بله سناتور منشن: آیا وی در کمپ است؟ در کمپ لیبرتی است؟ وسلی مارتین: خیر قربان آنجا …

محمدی و حسین نژاد قربانیان فرقه رجوی مجاهدین خلقمهندس میثمی: مسعود رجوی آنجاست که پرسش ها را پاسخ ندهد

لینک به منبع

یاوه های رجوی از طرف یک جنایتکار جنگی منگول !

هفته پیش سناریو از پیش نوشته شده توسط فرقه رجوی جنایتکار از زبان یک جنایتکار کودن ( سرهنگ وسلی مارتین ) در کمیته نماینده های نیروهای مسلح امریکا مطرح شد که باید دید چرا فرقه رجوی جنایتکار بعد از سالیان اقدام به طرح چنین مسائلی مطرح کرده .

سناریو از پیش نوشته شده توسط سران فرقه رجوی جنایتکاربه دست لابی های ضد ایرانی و یک جنایتکار جنگی منگول ( سرهنگ وسلی مارتین ) داده شده تا بتوانند از این طریق هم برای فرار رجوی جنایتکار سرپوش درست کنند و هم واکنش کشور فرانسه و طبعا ایران بسنجند .

در این نمایش سوالاتی در مورد شخص رجوی مطرح می شود که این سوالات برای اعضاء و نزدیکترین افراد به فرقه ممنوع می باشد و هر کس در مورد وضعیت و محل رجوی سوالی کند فورآ به جاسوس و وزارت اطلاعاتی بودن متهم می شود ولی عجبا یک جیره خوار رجوی در مورد وضعیت و محل رجوی اطلاعات می دهد !

یک نگاهی به سوال جوابهائی که از پیش توسط سران فرقه توسط مارتین جنایتکارمطرح شده نگاهی به ندازیم :

سناتور منشن: چه اتفاقی برای رهبر مجاهدین افتاده‌است؟ ما از سال ۲۰۰۳ تا کنون از وی خبری نداریم. کسی اطلاع دارد که برای وی چه پیش آمده‌است؟

وسلی مارتین (سرهنگ جنایتکار امریکائی که با همدستی رجوی جنایتکار به شکنجه روحی و جسمی اعضاء جدا شده در زندان تیف معروف است ): او در یک حمله زخمی شد.

سناتور منشن: آیا زنده است؟ آیا او هنوز زنده است؟

وسلی مارتین: طبق اطلاعاتی که من دارم، بله

سناتور منشن: آیا وی در کمپ است؟ در کمپ لیبرتی است؟

وسلی مارتین: خیر قربان آنجا نیست

سناتور منشن: در ایالات متحده است؟

وسلی مارتین: خیر قربان

سناتور منشن: پس کجاست؟

وسلی مارتین: بنا بر اخباری که به من داده شده است، وی در فرانسه است.

سناتور منشن: آیا او دیگر بعنوان رهبر شناخته نمیشود؟

وسلی مارتین: او هنوز در کنار مریم رجوی رهبر مشترک است

سناتور منشن: ولی او (مریم رجوی) شخص جلو (چهره بیرونی) است

وسلی مارتین: بله، وی فردی است که همه فعالیت ها و برنامه ها را دنبال می کند، وی رهبر است!

تمامی این سوال جوابها مشخص می کند که هدف سران فرقه رجوی جنایتکار چیست .

چرا زخمی شدن رجوی جنایتکاربعد سالیان انهم از طرف یک جنایتکار جنگی امریکائی مطرح می شود؟ مگر رجوی سخنگوهای رنگارنگ کم دارد ؟

چرا تا حال در مورد زخمی شدن و در فرانسه بودن رجوی جنایتکار تا بحال از طرف مریم قجر و یا سخنگویان رنگارنگ رجوی حبری منتشر نشده ؟

مطمئن و به بقین بگویم که رجوی جنایتکار بز دل تر و ترسو تر از ان هست که در زمان بمباران و جنگ در عراق در اردوگاههای اهدائی صدام بوده باشد .

عده کمی از اعضاء می دانند در ان زمان رجوی جنایتکار در یک روستای نزدیک اردوگاه بد نام اشرف در روستای مرفوع کبیردر یک خانه که مطعلق به فرقه رجوی جنایتکار بود اقامت داشت و این روستاها به هیچ عنوان از طرف نیروهای امریکائی و … نه بمباران شد و نه مورد حمله زمینی قرار گرفت در نتیجه زخمی شدن رجوی یک داستان ساختگی سران فرقه رجوی می باشد در مقابل سوالهای بی پایان که چرا رجوی نیروهای خود را در زیر شدید ترین بمباران تاریخ در بیابانها رها کرده و فرار کرده !

حال سران فرقه رجوی جنایتکار می خواهند با مطرح کردن اینکه رجوی در زمان بمباران زخمی شده از وی یک رامبو و یا چه گوارا درست کنند . ( البته با پوزش از روح بزرگ انقلابی کبیر چه گوارا ) تا برای توجیه کردن فرار رجوی یک دست اویز و بهانه ای داشته باشند .

البته به این نکته تاکید کنم اگر سران فرقه رجوی جنایتکار ادعا می کردند رجوی زنباره در زمان پیش بردن انقلاب نوین ایران و جهاد نکاح همزمان با زنان نگون بخت ؛ تخت بر اثر تکانهای به شدت ایدئولوژیک و انقلابی رجوی زنباره را تحمل نکرده و بر اثرشکستن تخت رجوی زخمی شده و 13 سال در کما به سر می برد قابل باور بود تا ادعای زخمی بودن رجوی بز دل ترسو در بمباران !

ــ چرا ادعا شده رجوی در فرانسه می باشد ؟

این سوال 2 جواب بیشتر ندارد .

1 ــ واقعآ رجوی جنایتکار به فرانسه منتقل شده و حال سران فرقه رجوی می خواهند با مطرح کردن این موضوع از زبان یک جنایتکار منگول امریکائی اذهان مقامات فرانسوی اماده کنند که گویا رجوی زخمی بوده و به همین دلیل به فرانسه منتقل شده و می خواهند از رجوی جنایتکار رو نمائی کنند .

2 ــ علت دوم اینکه سران فرقه جنایتکار قصد دارند در اینده نزدیک رجوی را به فرانسه منتقل کنند وبا این ادعا می خواهند واکنش مقامات دولت فرانسه و… را ارزیابی کنند که ایا دولت فرانسه راضی به انتقال و مستقر شدن رجوی در فرانسه می باشد یا نه .

اما به این نکته تاکید کنم هر کشوری رجوی جنایتکار بپذیرد به غیر از واکنش مقامات رسمی ایران باید جوابگوی هزاران خانواده که قربانی تروریسم افسار گسیخته رجوی جنایتکار شده اند و هزاران خانواده به فرمان مستقیم رجوی و مریم قجر عزیران خود را از دست داده اند و همچنین خانواده اعضاء اسیر در چنگال رجوی باشند .

اگر مقامات فرانسه یا هر کشور دیگر حاضر به جوابگوئی به هزاران داغ دیده و قربانیان تروریسم رجوی جنایتکارهستند بفرمایند ان وقت رجوی جنایتکار بپذیرند .

به رجوی جنایتکار و زنباره هم می گویم اگر جرات جواب دادن به این همه جنایت ؛ خیانت ؛ تجاوز ؛ وطن فروشی ؛ ترور ؛ طندان و شکنجه کردن اعضاء ؛ کشتار ایرانیان و عراقیها و … در وجود بی مقدار خودت می دانی حتما ؛ حتما زود خودت را ظاهر کن و به قول ما اذریها این شیطان و این هم میدان ــ بی صبرانه منتظر ظهور امام زمان قلابی هستیم . خخ

پاریس : محمد رزاقی

چرکآبه های زخم بی درمان رجوی در واشنگتن

(یکی از آخرین عکس های دجال رجوی قبل از فرار)
کارشناس وزارت اطلاعات: ماجرای انقلاب طلاق/ رجوی در اروپا ولی بالاجبار مخفی است

(رجوی در آخرین وداع با طوطی اش)
استراتژی که در عراق جا ماند

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21358

ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوی روز جهانی علیه اعدام

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوازدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  ــ ترور مستشاران امریکائی تحت عنوان اعدام انقلابی ــ ترور بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در داخل ایران به دستور شخص رجوی و مریم قجر تحت عنوان اعدام انقلابی که در بین افراد ترور شده از مقامات رسمی ایران تا کارگر و نجار ؛ خیاط ؛ مغازه دار …. وجود دارد . ــ کشتار سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق که رجوی جنایتکار با سلاحهای اهدائی صدام …

مهوش سپهری مجاهدین خلق فرقه رجویطرفداری فرقۀ رجوی از لغو مجازات اعدام را باید جوک سال اعلام کرد!!

لینک به منبع

ادعاهای مضحک و شیادانه مریم قجرداعشی در شوء روز جهانی علیه اعدام

۱۰ اکتبر روز جهانی علیه اعدام می باشد حکمی که در بعضی از ایالتهای امریکا و کشورهای اسیائی و افریقائی اجرا می شود .

طبعا هیچ انسانی حاضر به اجراء جکم اعدام نیست و امیدوارم به زودی این قانون در ایران و امریکا و … لغو و یک قانون عادلانه جایگزین حکم اعدام شود .

اما یاوه های مضحک و شیادانه فرقه جنایتکار رجوی علیه اعدام با کارنامه سیاه و پر از جنایت و کشتار به اسم اعدام انقلابی از سال ۱۳۵۰ تا امروز قابل توجه می باشد !

فرقه رجوی جنایتکار سعی می کند در روزهائی که مناسبتهای جهانی دارد با برپائی شوهای رنگارنگ دستان خون الود خود و پرونده سیاه و جنایتکارانه خود را با سخنان شیادانه و فریبکارانه پاک کند .

فرقه رجوی داعشی با برپائی شوء مضحک مریم قجر جنایتکار روی سن فرستاد تا با سر دادن آه و ناله های جانسوز و جانکاه فرقه جنایتکار رجوی را دمکراتیک ؛ مدافع حقوق بشر جا بزند .

در این شو مریم قجرداعشی طبق معمول در عالم هپروتی و خام خیالانه و البته ابلهانه به یاوه گوئی پرداخته که در عالم واقع ذره ای از این ادعاهای مریم قجر در تشکیلات فرقه رجوی جنایتکار یافت نمی شود.

مریم قجربعنوان رئیس جمهور حسرت به دل در این شوء در عالم خیالی و هپروتی خود مدعی شده :

ما در پی نظم تازه‌یی هستیم بر اساس آزادی، دموکراسی و برابری” او همچنین ادعا کرد: “طرح ما برای آینده ایران، پی‌‌ریزی یک قضاییة مستقل و پویا و آزاد است. طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است. طرحی که در آن هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود و هیچ کس و به خصوص هیچ زنی، در برابر خشونت و تعدی و نقض آزادی از دسترسی به عدالت محروم نیست !!!

اما یک نگاه کلی به پرونده سیاه و جنایتکارانه رجوی ومریم قجر داعشی از سال ۱۳۵۰ تا به امروز ثابت و معلوم خواهد کرد که ادعاهای مریم قجر فقط برای عوامفریبی و شستن دستان خون الود سران فرقه رجوی داعشی می باشد .

ــ ترور مستشاران امریکائی تحت عنوان اعدام انقلابی

ــ ترور بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در داخل ایران به دستور شخص رجوی و مریم قجر تحت عنوان اعدام انقلابی که در بین افراد ترور شده از مقامات رسمی ایران تا کارگر و نجار ؛ خیاط ؛ مغازه دار …. وجود دارد .

ــ کشتار سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق که رجوی جنایتکار با سلاحهای اهدائی صدام ملعون و در همکاری با ارتش صدام نیروهایش را بعنوان ارتش خصوصی صدام در اورد .

ــ کشتار مردم عراق بطور خاص کردهای عراقی در سال ۱۹۹۱ به دستور شخص رجوی ومریم قجر که در پیام بی سیمی خود گفت :

کردها را زیر شنی تانگهایتان له کنید و فشنگ ها را برای شلیک به سمت سربازان و پاسداران ایرانی نگه دارید !

ــ اعدام عراقی های ناراضی درپشت دیوار باشگاه شهر سلیمان بک در سال ۱۹۹۱٫

ــ ترور و خمپاره زدن در بین مردم به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیمهای تروریستی از داخل اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به داخل ایران .

ــ اعدام چوپانان مرزی به جرم اینکه شاهد عبور تروریستهای اعزامی رجوی بودند توسط تیم تروریستی به فرماندهی کرم اسلامی با شلیک مستقیم به سر انها در مرز ایلام (بعد از منفجر کردن لوله های نفتی توسط تیم تروریستی فرقه رجوی و در برگشت از عملیات تروریستی چوپانان مرز نشین شاهد عبور این تیم تروریستی بودند .

ــ ترور سرتیپ صیاد شیرازی به دستور شخص رجوی و مریم قجر و اعزام تیم تروریستی از عراق به داخل ایران که شخص رجوی و مریم قجر با پیام داخلی اعدام انقلابی سرتیپ صیاد شیرازی توسط تیمهای مجاهدین را اعلام کردند .

ــ اعزام تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام از اردوگاه اوور سوراواز مقر اصلی فرقه رجوی در اروپا برای ترور جدا شده ها در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی که تمام اسناد انکار نا پذیر و شاهدان زنده موجود می باشد .

ــ سازماندهی و مستقر کردن تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام در خانه های تیمی در کشورهای مختلف اروپائی برای ترور جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی جنایتکارزیر نظر مستقیم مریم قجر .

ــ ضرب و شتم خانواده هائی که تنها خواسته شان ملاقات با عزیزان خود می باشند توسط چماقداران رجوی اعزامی از اردوگاه اوور سوراواز به دستور شخص مریم قجر .

ــ تلاش برای ترور و ربودن اعضاء جدا شده توسط تیمهای اموزش دیده فدائیان صدام به دستور مریم قجر به فرماندهی و کنترل مشترک با مهدی ابریشمچی ( اخرین تلاش برای ترور اقای منصور نظری توسط تروریست فرقه رجوی مهران کاکاوند ؛ تلاش برای ربودن اقای قربانعلی حسین نژاد در حومه شهر اوور سوراواز ) و تاکید می کنم تا به امروز هم این تهدیدات در کشورهای اروپائی توسط تیمهای تروریستی رجوی داعشی علیه جدا شده ها ادامه دارد .

ــ تهدید به ترور و تکه ؛ تکه کردن و بند از بند گسستن اعضاء جدا شده و بطور خاص تهدید اقای ایرج مصداقی از طریق تلویزیون این فرقه و تائید ان توسط مهدی ابریشمچی که سند و فیلم موجود می باشد .

ــ صدور حکم قتل و اعدام جدا شده ها و منتقدان فرقه رجوی به دستور شخص رجوی که پیام ویدیوئی ان موجود می باشد .

ــ فرمان قتل و ترور جدا شده ها توسط شخص رجوی در نشست موسوم به حوض و تاکید بر اینکه پاسپورت ؛ پول ؛ سلاح از من ( رجوی این امکانات در اختیار تیم ترویستی می گذارد ) کشتن و چکاندن ماشه از شما !

ــ تجاوز به زنان و عقد اجباری انها توسط شخص رجوی به بهانه محرمیت و رهائی و برپائی رقص با برهنه کردن زنان !

ــ زندانی و شکنجه کردن اعضاء ناراضی ؛ اعدام مصنوعی برای شکنجه روحی و تهدید به زنده بگور کردن توسط شکنجه گران فرقه رجوی که اسامی شکنجه گران قبلا اعلام شده و لیست ان باز موجود است .

مریم قجر داعشی در این شوء مدعی شده : هیچ کس خودسرانه دستگیر نمی شود، شکنجه ممنوع است. از هیچ متهمی حق دفاع و داشتن وکیل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود !!!

اگر مریم قجر مدعی این اصل هست پس چرا حاضر نیست در یک رویا روئی در حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و در حضور سیاستمداران و … به زندانی کردن بیش از ۵۰۰ عضو ناراضی و شکنجه روحی و جسمی و کشته شدن اعضاء در زیر شکنجه ( قربانعلی ترابی ـ پرویز احمدی ؛ جلیل بزرگمهر ؛ فرهاد طهماسبی و … ) جواب بدهد ؟!

من قبلا هم درنوشته ها و مصاحبه های خودم گفتم و تاکید کردم در سال ۱۳۷۳ به دستور شخص رجوی به همراه بیش از ۵۰۰ نفر زندانی و یکی از شکنجه شده گان توسط شکنجه گران رجوی در زندان اردوگاه بد نام اشرف هستم و شاهد مرگ قربانعلی ترابی بر اثر شکنجه و شاهد مرگ فرهاد طهماسبی هستم و شاهد زندانی و شکنجه شدن دیگر افراد ناراضی در زندان ساخته رجوی هستم .

مریم قجر مدعی شده اصل برائت محترم شمرده می شود و حق داشتن وکیل و دفاع از کسی سلب نمی شود !

پس بهتر مریم قجر بفرماید شوهر مفقود لاثر شان ( رجوی جنایتکار ) به چه دلیلی برای اعضاء زندانی شده دادگاهی تشکیل داده بود که هم نقش شاکی داشت هم نقش وکیل و هم نقش دادستان و هم نقش قاضی !!!

در همین دادگاهی که شخص رجوی برای مجاکمه اعضاء ناراضی ساخته بود محدثین با نام مستعار بهنام گفت : متین دفتری و محمد رضا روحانی تاکید کرده اند هر کس خواست از سازمان خارج شود و یا مخالفت کند اعدام کنید اگر خبرهایش به بیرون درز کرد انها در اروپا رفع و رجوع می کنند و به تاکید خواهان اعدام اعضاء ناراضی بود .

جرم اعضاء چه بود ؟

رجوی بر اساس قانون قضائیه کدام کشور اعضاء ناراضی را محاکمه می کرد ؟

البته اگر کسی بخواهد به تک ؛ تک جنایتهای فرقه رجوی بپردازد باید روزها ؛ هفته ها وماهها در مورد ان بنویسد وصحبت بکند تا بتواند واقهیتها و ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را بیان کند .

مریم قجر در این شوء بطور مضحک مدعی می شود و می گوید : طرح ما دفاع از ارزشهای دموکراتیک و آزادی، برابری و حریم زندگی خصوصی آحاد مردم است !!!

باید به مریم قجر گفت این همه ادعای دموکراتیک بودن دم از ازادی زدن ؛ احترام به حریم خصوصی زندگی مردم هست !

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور به طلاق اجباری کردید؟

ــ چرا درون مناسبات فرقه رجوی ازدواج ممنوع است؟

ــ چرا در درون مناسبات فرقه رجوی کسی حق انتخاب شیوه زندگی خود را ندارد؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت حق تماس با خانواده و کلا دنیای بیرون ندارند؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند هر روز در نشستهای تفکیک عقیده ؛ سرکوب موسوم به عملیات جاری شرکت کنند؟

ـــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند مسائل جنسی خود را در نشستهای موسوم به غسل هفتگی بنویسند و در جمع نفرات بیان کنند ؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت نمی توانند بعنوان دوست با هم رابطه دوستانه و انسانی داشته باشند و هر وقت ۲ نفر با هم صحبت کنند متهم به تشکیل باند سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات می شوند ؟

ــ چرا هیچ کس حق انتخاب پوشش و حتا خوردن غذا را ندارد و اعضاء نگون بخت مجبور هستند به دستور سران فرقه لباس بپوشند و نوع و فرم لباس پوشیدنشان را سران فرقه برای اعضاء انتخاب کنند هر انچه سران فرقه در برنامه غذائی اعضائ نگون بخت گذاشتند ان جیره را دادند اعضاء باید ان را بخورند !

ــ چرا اعضاء مجبور هستند با شیپور بیدار باش از خواب بیدار شوند و با شیپور خاموشی بخوابند ؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت دسترسی به امکانات ارتباطی مثل تلفن و اینترنت را ندارند؟

ــ چرا اعضا ء نگون بخت مجبور به اطاعت کور کورانه از شخص رجوی و مریم قجر هستند؟

ــ چرا اعضاء مجبور هستند به دستور شخص رجوی و مریم قجر خودشان را بکشند و یا اتش بزنند؟

ــ چرا اعضاء نگون بخت مجبور هستند به پدر ؛ مادر خود فحش بدهند و به انها سنگ بزنند و بر علیه خانواده خود مصاحبه تلویزیونی بکنند و یا فحش نامه بنویسند؟

و دهها و صدهها چرا هائی که رجوی و مریم قجر هیچ وقت به انها جواب نداده اند و نخواهند داد و بر عکس با تمام شیادی وارونه گوئی هم می کنند .

البته صحبت از فردای ایران برای رئیس جمهور حسرت به دل خیلی وقت دیر شده و رجوی داعشی جنایتهایی را از ۴۵ سال پیش مرتکب شده و کلت ایران بشدت از رجوی و سران فرقه رجوی داعشی نفرت دارند ومطمئن هستم مریم قجر و یا دیگر سران فرقه رجوی داعشی حاضر به رویاروئی و مناظره نخواهند شد و بلکه با یاوه سرائی و تهدید وتهمت و افترا سعی خواهند کرد اعضاء جدا شده را که ماهیت جنایتکارانه رجوی داعشی را افشا می کنند به سکوت وادار کنند .

اما به رجوی که در سوراخ موش خزیده و مریم قجر داعشی اطمینان می دهم من و دیگر جدا شده ها و زندانی و شکنجه شده ها حاضر هستیم در هر دادگاهی به جنایات رجوی و مریم قجر شهادت بدهیم و باز تاکید می کنم اگر رجوی و مریم قجر ترسی از رو شدن جنایتهایشان ندارند به جای فرستادن تیمهای تروریستی برای ترور جدا شده ها از اردوگاه اوور سوراواز به یک مناظره رو در رو با حضور خبرنگاران و نماینده گان سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و با حضور شخصیتهای سیاسی و نماینده احزاب ایرانی و اروپائی تن بدهند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21247

مریم قجر (رجوی) یک کلاس شیوه خوردن “کیوی” برای اعضا برگزار کند

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اکتبر ۲۰۱۵:…  برای اینکه عمق دجالیت و شیادی سران فرقه رجوی زنباره برای همه ایرانیان و دیگر ملتها مشخص شود به یک نمونه از عقب نگه داشتن اعضاء نگون بخت از جامعه معمولی را بیان کنم برپائی اموزش عالی ؛ اکادمیک پیش کش رجوی زنباره و مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی جنایتکار . در مناسبات فرقه رجوی هرشب پنجشنبه یک فیلم سینمائی سانسور شده برای …

لینک به منبع

مریم قجر بهتر به جای برگزاری کلاسهای دموکراتیک و آکادمیک موهوم و خیالی

یک کلاس شیوه خوردن کیوی برای اعضاء نگون بخت برگزار کند !

با شروع زمان تحصیل و باز شدن دانشگاهها و مدارس در ایران مریم قجر رئیس جمهور باسمه ای وحسرت به دل طبق معمول هر سال برای فرهنگیان و دانشجوها و … پیام داد ؛ البته در این سه دهه گذشته هیچ فرهنگی و دانشجو یا محصل به یاوه گوئیهای مریم قجر یا رجوی زنباره هیچ اعتنائی نکرده و نمی کنند .

اما انچه قابل توجه مریم قجردر عالم توهمات ؛ هپروت وحسرت به دلی وعده داده در فردای ایران :

یک آموزش عالی دموکراتیک بر اساس استقلال مؤسسات آموزش عالی و به‌رسمیت شناختن آزادی آکادمیک و …

را در فردای ایران فراهم خواهد کرد !!!

برای اینکه عمق دجالیت و شیادی سران فرقه رجوی زنباره برای همه ایرانیان و دیگر ملتها مشخص شود به یک نمونه از عقب نگه داشتن اعضاء نگون بخت از جامعه معمولی را بیان کنم برپائی اموزش عالی ؛ اکادمیک پیش کش رجوی زنباره و مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی جنایتکار .

در مناسبات فرقه رجوی هرشب پنجشنبه یک فیلم سینمائی سانسور شده برای اعضاء نگون بخت پخش می شد سانسور که می گویم نه اینکه صحنه های سکسی یا غیر اخلاقی سانسور کرده باشند بلکه هر انچه در فیلم نشانه ای از عشق و محبت بود هم سانسور می شد مثلا فیلم بیش از ۲ ساعته تایتانیک برای اعضاء نگون بخت فقط به مدت ۵۶ دقیقه پخش شد ! طوری سر وته فیلم سانسور و قیچی کرده بودند که دقیقا یادم هست وقتی فیلم تمام شد یکی از اعضاء نگون بخت بر گشت گفت : راستی تایتانیک ان مرد بود یا دختر ؟ !

فاجعه فرهنگی درتشکیلات فرقه گرایانه رجوی زنباره … انجاست که اعضاء نگون بخت اش حتا تایتانیک یک کشتی تفریحی و مسافرتی بودن نمی دانند …

اما عمق فاجعه و دردناک انجاست که اعضاء نگون بخت با میوه ای به اسم کیوی برای اولین بار مواجه شدند !

دقیق به خاطر دارم اواخرتابستان سال ۷۵ بود که اخر هفته می خواستند به قول معروف طبق معمول برای اعضاء نگون بخت یک فیلم سانسور شده از تلویزیونهای مدار بسته پخش کنند .

دراردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی جنایتکار هر پنجشنبه شام ۲ تکه کتلت سیب زمینی که با ارد نان خشک مخلوط می شد برای اعضا ء بعنوان شام داده می شد و بعد خوردن کتلت کسانی که با هم مطمئن بودیم می گفتیم بعد خوردن این کتلت باید ۲ گرم هم تی ان تی خورد تا ازمعده خارحج شود !

بپس با شروع برنامه فرهنگی ( ! ) برای اعضائ نگون بخت یک مشت تخمه افتابگردان هم می دادند و ان روز به همراه تخمه یک میوه هم دادند که ۹۹ درصد اعضاء فرقه رجوی نه تا بحال روی مبارک ان را دیده بودند و نه اسمش را شنیده بودند ! ان میوه کیوی بود که ۹۹ درصد اعضاء برای اولین بار می دیدند !

با دیدن کیوی که کمی هم به سیب زمینی شباهت دارد خیلیها بصورت اعتراضی می گفتند روز پنجشنبه سیب زمینی اب پز برای چی داده اند !!ً

عده ای هم با تعجب نگاه می کردند و می گفتند سیب زمینی مو دار دیگه چه صیغه ای !!!

بعضی ها هم کیوی با انگشت لمس می کردند تا شاید بفهمند کیوی چی هست !

خیلی از اعضائی که ۴۰ تا ۵۰ سال سن داشتند وبرای اولین بار کیوی دیده بودند از خوردن کیوی منصرف شدند و سهم کیوی خود را به دیگران می دادند !

چند نفری هم شروع کردند کیوی با پوست خوردن که وقتی موهای پوست کیوی در دهانشان بود کیوی تف می کردند و غر غر زنان می گفتند اخه این چی !!!

ان شب فقط ۲ یا ۳ نفر که در ایران کیوی دیده بودند توانستند ان میوه را به شیوه درست بخورند بقیه اعضا که در مقرمان نزدیک به ۱۲۰ نفر بودند همه شاکی و ناراخت بودند !

البته نا گفته نماند این تنها شامل میوه نمی باشد در ورزش هم همین صحنه چند ین بار اتفاق افتاد وقتی در خبر فوتسال در نشریه ایران زمین درج شد خیلی ازاعضاء نگون بخت در مورد اینکه فوتسال چه نوع بازی هست از هم سوال می کردند !

حال بهتر مریم قجر به جای حرفهای بی سرو ته و قلمبه ؛ سلمبه که در عالم هپروتی خود سیر می کند بهتر به جای باز کردن سیستم اموزش دموکراتیک آکادمیک یک کلاس خوردن کیوی به اعضاء نگون بخت برگزار کند بقیه پیش کش .

اجازه بدهند اعضاء نگون بخت به خانواده های خود ۲ خط نامه ازادنه بنویسند ؛ نوشتن مقاله و طومار باز هم پیش کش .

رجوی زنباره و مریم قجر اجازه بدهند اعضاء اسیر در حد چند دقیقه با خانواده هایشان ملاقات کنند بقیه ازادیهای دموکراتیکی را که وعده ان را در اینده موهوم می دهند باز پیش کش ….

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیلیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

***

همچنین:

سازمانی که رهبرانش از بردن نامش هراس دارند !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  عصر می خواستیم به محل مصاحبه برویم سران فرقه در سالن نشست جمع شده بودند که من نزد مژگان پارسائی رفتم و گفتم خواهر چند روز پیش خواهر مریم در فرانسه دستگیر شد اعلام کردید ایشان هیچ مسئولیت سازمانی ندارد و عضوء مجاهدین نمی باشد ! ولی شما به ما تاکید می کن

خانم عبادی وکیل و مدافع حقوق بشر ؛ برنده جایزه صلح

محمد رزاقی، پاریس، هفتم سپتامبر ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته به دستور شخص رجوی و مریم قجر رهبران فرقه جنایتکار رجوی از زبان یک فرد مجهول الهویه بنام محمد امیر خیزی در سایت افتابکاران متعلق به فرقه رجوی که بوسیله یک تواب بد نام و مشکوک اداره می شود و این سایت در میان ایرانیان به سایت افتابه به دستان رجوی معروف می

عقب نشینی خفت بار فرقه رجوی از درخواست سلاح !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول سپتامبر ۲۰۱۵:…  تقریبآ از یک سال پیش سایت فرقه تروریستی رجوی بر سر در سایت رسمی فرقه در خواست سلاح درج کرده بود و مریم قجر هم در شوهای مختلفی که برگزار می کرد خواهان برگرداندن سلاح می شد . این عقب نشینی خفت بار از طرف فرقه رجوی به چند دلیل اصلی صورت گرفته ولی سران فرقه رجو