یکی به نعل یکی به میخ

یکی به نعل یکی به میخ

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم ژوئیه 20114: … اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و بعنوان سپر حفاظتی اسرائیل عمل کند. بر اساس اسنادی که منتشر شده، “ابوبکر البغدادی” …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلعدم تمایل مجاهدین خلق برای پوشش کامل اخبار غزه ناشی از چیست؟

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع

یکی به نعل یکی به میخ

حجت سیاسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

مریم رجوی در تاریخ 31 تیر برابر با 22 ژوئیه اطلاعیه ای صادر و در آن “از موضع هیأت علمای مسلمین عراق در محکومیت تعدی علیه مسیحیان موصل تقدیر کرد و آن را یک موضع مسئولانه توصیف کرد که بنیادگرایی و افراطی گری دینی را به چالش می کشد. “

ولی سوال اینجاست که چرا اینقدر دیر، و البته بدون نام بردن از گروه تروریستی داعش؟ مگر نمی شد بیوه رجوی با دادن یک اطلاعیه صریح اَعمال کثیف و ضد بشری داعش در عراق و کوچ دادن اجباری مسیحیان این کشور از شهر موصل را محکوم کرده و هرگونه همکاری با این گروه پلید را تکذیب کند؟ واقعا چه مشکلی وجود دارد که تاکنون مانع از این اقدام رهبری مجاهدین شده است؟ بالاخره ما دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را.

طبیعی است که بیوه رجوی میخواهد دو سره بار کند یعنی در شکل و ظاهر قضیه، مرز خود با این گروهها را حفظ کرده و از غافله جهانی در محکومیت جنایات داعش در سوریه و عراق عقب نماند اما در عمل که در پیوند ایدئولوژیک با این گروه تروریستی است، حمایت های تبلیغاتی، سیاسی و حتی عملیاتی خود از آنان را همچنان داشته باشد.

اخیرا رسانه های مجاهدین نیز خیلی تلاش کردند در همسویی با سیاست غرب خط خبری “داعش وابسته به جمهوری اسلامی است” را با هدف منحرف کردن افکار عمومی پیش ببرند. لذا اخباری را در این رابطه از زبان باصطلاح “ارتش آزاد سوریه” و دیگر جریانات معلوم الحال در منطقه انتشار دادند. اما با خبری که اخیرا بر روی آنتن ها رفت دست مجاهدین هم رو شد که چگونه با چراغ سبز غرب نقش پشتیبان برای گروه تروریستی داعش را بازی میکنند.

در همین رابطه در تاریخ 30 تیر 93 به گزارش پایگاه خبری “گلوبال ریسرچ”، “ادوارد اسنودن” کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا فاش کرد که سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و موساد با همکاری یکدیگر گروه “دولت اسلام عراق و شام” [داعش] را تشکیل داده اند.

اسنودن گفت سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور، با استفاده از استراتژی که از آن با نام “لانه زنبور سرخ” یاد می‌شود، این سازمان تروریستی را تشکیل دادند تا قادر باشند تمامی‌افراط گرایان جهان را در یک جا جمع و بعنوان سپر حفاظتی اسرائیل عمل کند.

بر اساس اسنادی که منتشر شده، “ابوبکر البغدادی”، رهبر دولت اسلامی‌عراق و شام نیز آموزش‌های نظامی‌متمرکزی را برای حدود یک سال نزد موساد داشته و در کنار آن نیز دوره‌های الهیات و فن بیان نیز داشته است.

بدین ترتیب باید گفت دم خروس رهبری مجاهدین نیز در این قضایا همچنان بیرون است و نمی‌توان با سیاست دوگانه و فریبکاری محض، یکی به نعل یکی به میخ زد، یعنی در ظاهر صف خود را از گروههای تروریستی در منطقه جدا کرد ولی در عمل همچنان پشتیبان سیاسی و تبلیغی آنان بود.

***

همچنین:

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه 2014: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی

نعل وارونه زدن رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هفدهم ژوئیه 2014: … در تاریخ 24/04/1393 شورای ملی مقاومت مجاهدین در اطلاعیه یی آنچه آنرا ” گامی فراتر در اختناق و سرکوب” می نامید صادر کرد. محتوای این اطلاعیه به مصوبه مجلس شورای اسلامی ایران در خصوص تدوین قانون تشکیل و فعالیت احزاب و گروههای سیاسی بر میگشت که طبق بند

وقتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از عدالت صحبت میکنند؟!

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هشتم ژوئیه 2014: … حال باید از ایشان پرسید اگر سازمان عدالت را بعنوان آرمان خود انتخاب کرده است پس این همه بی عدالتی در تشکیلات مجاهدین از قبیل ؛ نقض ابتدایی ترین حقوق اعضای سازمان، زندان و شکنجه ، قتل، محاکمات غیر علنی و بدون وکیل مدافع برای متهم

حس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، ششم ژوئیه 2014: … بدین ترتیب باید گفت برداشت های افراطی، ارتجاعی و غیر واقعی از اسلام و جهاد در راه خدا و سواستفاده جنسی از زنان تحت عناوین “نکاح جهادی” در گروه های تروریستی داعش و ” محرمیت ایدئولوژیکی”