در مغز سرکرده منافقین چه می‌‌گذرد؟

در مغز سرکرده منافقین چه می‌‌گذرد؟

سهراب ناصری، بنیاد هابیلیان، مشهد، هشتم ژانویه 2015:… مساله دیگر درخواست وی از آمریکا برای دریافت ‌سلاح‌های از دست رفته است. این درخواست وی به هر بهانه‌ای باشد از چند جهت تنها‌ یک مانور بیش نیست. اول آنکه هیچ‌گاه دوستان غربی‌ وی به بهانه‌ دفاع از خود به مسلح کردن چنین گروهکی در چنین شرایطی موافقت نخواهند کرد و این مشخصا برای رجوی هم معلوم است. زمانی‌که راه برای خروج از …

التماس رجوی به نیروهانگاهی به وصیت نامه بلاهت بار وزبونانه و تهدید های توخالی سرجوخه پیر وفراری مسعود رجوی ( بخش نخست )

لینک به منبع

در مغز سرکرده منافقین چه می‌‌گذرد؟

پس از روی کار آمدن حیدرالعبادی و کنار رفتن نوری مالکی به نظر که کورسویی از امید در دل رجوی فراری افروخته شده باشد و دستگاه تحلیل‌سازی او دوباره به کار افتاده باشد. گویا شرایط را چونان بر خود و همقطارانش فرض کرده که پیام‌ها و درخواست‌های محیرالعقولیش که نشان می‌دهد امر بر وی مشتبه شده و متوجه شرایط خود نیست، مانند مگسی که برای عقابی ابرد‌ه‌کشی کند.

از ابتدای کنار رفتن مالکی دستگاه رجوی چنان شور و هیاهویی به پا کرد و این جابه‌جایی در قدرت را نشانه شکست حامیان مالکی نامید که انگار متوجه نبود حیدرالعبادی هم عضوی از اعضای حزب‌الدعوه است که با ایران رابطه قدیمی و پایداری دارد و العبادی هم با انتخاب ایران به عنوان اولین مقصد سفر برون‌مرزی خود بر این مساله صحه گذاشت و پس از او دیگر مسئولین عراق از ایران به عنوان اولین ناجی عراق از مهلکه داعش نام بردند.

با تمام این تفاسیر باز هم دستیار وی در میتینگ‌‌های نمایشی‌اش بر این به اصطلاح پیروزی خیالی تکیه داشت و نمی‌توانست شادی خود را از این امر موهوم پنهان سازد. اما آیا واقعا رجوی از درک واقعیات واضح پیرامون خود ناتوان است. در حالی‌که به نظر نمی‌رسد چنین باشد و او هر چقدر هم نادان باشد نمی‌تواند واضحاتی را که به چشم می‌بیند انکار کند.

برای درک بهتر رفتار رجوی باید به تحرکات ما‌ه‌های اخیرش نگاهی انداخت. یکی از آن‌ها موضوع لیبرتی و تعیین تکلیف نهایی آن و باقی‌مانده‌های منافقین درعراق است. جالب است که وی به هیچ وجه حاضر به تخلیه لیبرتی نمی‌شود تا افرادش از اوضاع سختی که همیشه آن را بهانه قرار می‌دهد خلاصی یابند. لکن با توان قوا در بوق تبلیغاتی می‌دمد و فریاد مظلومیت سر می‌دهد.

مساله دیگر درخواست وی از آمریکا برای دریافت ‌سلاح‌های از دست رفته است. این درخواست وی به هر بهانه‌ای باشد از چند جهت تنها‌ یک مانور بیش نیست. اول آنکه هیچ‌گاه دوستان غربی‌ وی به بهانه‌ دفاع از خود به مسلح کردن چنین گروهکی در چنین شرایطی موافقت نخواهند کرد و این مشخصا برای رجوی هم معلوم است. زمانی‌که راه برای خروج از عراق و فرار از مهلکه باز است پافشاری برای ماندن و آن‌گاه درخواست اسلحه برای دفاع از خود امری غیرموجه است. از دیگر سو اکنون که مذاکرات هسته‌ای به برهه حساسی نزدیک شده است از سیاست به دور است که هر کدام از طرفین بخواهد با اشتباهی نتیجه بازی را به طرف مقابل واگذار کند و خود در جایگاه بازنده بنشیند، چرا که این کار از سوی غربیان به معنای پایان راه مذاکره است.

اما درخواست جدید اسکان اعضای منافقین در آمریکا که با موافقت مخالفت‌گونه دولت آمریکا مواجه شده است تحرک جدید رجوی است. این درخواست وی که با قبول ایالات‌متحده به شرط اعلام برائت اعضا از عضویت در گروهک منافقین همراه بود تیر دیگری بود که سرکرده فراری منافقین در تاریکی رها کرد و باز هم به سنگ خورد. اما این اتفاق از دو جهت شکست برای تشکیلات رجوی محسوب می شود. اول آنکه عقب‌نشینی آشکار رجوی نشان از ناقابل بودن جان هم‌قطارانش از دید او دارد و دوم آنکه این خبر خوبی است برای اعضای ناراضی که دنبال رهایی از دست سرکرده خود می‌باشند. این اتفاق به مرور موجی از فراری‌ها و پناهنده ها به ایالات‌متحده را در پیش خواهد داشت و گام بزرگی در فروپاشی گروهک خواهد بود.

اما این عملکرد سرکرده گروهک چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟ اینکه رجوی پس از مدتی با صدای خود از پناهگاه‌هایش پیامی می‌فرستد و پس از سال‌ها دوباره به خود جرات تهدید کردن می‌دهد نا گفته پیداست که یا توهم بهبود شرایط دارد و یا به شدت سعی دارد به طرف خود نشان دهد شرایط برای او و گروهکش تغییر خواهد کرد و به حالت عادی و پیش از سقوط صدام بازخواهد گشت. گویی او در توهمات خود چنین محاسبه کرده است که محقق شدن یکی از مواردی که گفته شد می‌تواند به همگان ثابت کند که وی در موضع اقتدار ایستاده و پس از مدت‌ها گروهکش از انفعال در آمده است.

گرچه با وجود حضور فعال سردار سلیمانی در عراق و سوریه، افزایش سطح ارتباط دولت‌های ایران و عراق پس از شروع به کار العبادی، رفت‌وآمد مسئولین بلند‌پایه دو کشور و اذعان تحلیلگران منطقه و جهان به نفوذ ایران در عراق و خاورمیانه جان دوباره یافتن گروهک منافقین به باور احدی در نخواهد آمد، اما رجوی برای اثبات این مدعا و باوراندن آن به خودش هم که شده، بر سر جان اعضایش در لیبرتی قمار ‌می‌کند، قماری که احتمال پیروزی در آن نیست.

العبادی روحانیالعبادی: منافقین (فرقه رجوی) تروریست و جنایتکاراند. اقدام لازم را انجام میدهیم

دانایی فر کمپ اشرف 2دیدار سفیر ایران در عراق از کمپ اشرف / سرفصلی جدید در وضعیت سازمان مجاهدین

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15102

هاشمی نژاد: حامیان مالی، امنیتی و سیاسی “قاتلین مردم کشور” تازه مدعی “حقوق بشر” و طلبکارمان هم شده اند؟!

کانون هابیلیان به نقل از صبح توس، سی ام دسامبر ۲۰۱۴:… اگرالقاعده اقدام به عملیات تروریستی می‌کند و مسئولیت آن را نیز برعهده می‌گیرد، دفتر خاصی در مکانی خاص ندارد که در صدد باشد به صورت رسمی اینکار را انجام داده و امکانات دریافت نماید در حالی که در ایران در مقاطعی چنین موردی مشاهده می‌شود و گروه‌های تروریستی به صورت رسمی تروری را بر عهده گرفته، رئیس جمهور و یا نخست وزیری …

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

مریم رجوی داعش تروریسم گروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

لینک به منبع

به هر میزان که در اثبات حقانیت خودمان در موضوع تروریسم کوتاهی کنیم دشمن پیشروی خواهد کرد

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفتگو با صبح توس

دوشنبه، ۰۸ دی ۱۳۹۳ / ۰۷ ربیع‌الاول ۱۴۳۶ / ۲۹ دسامبر ۲۰۱۴

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: به هر میزان که در عرصه ترور و تروریسم و حقوق بشر کوتاهی کنیم دشمنان پیشروی خواهند کرد؛ کما اینکه اکنون در غرب این اقدام اجرایی شده و در صدد هستند تا جای مظلوم و ظالم را با یکدیگر تعویض نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاسی صبح توس در خصوص وضعیت فعلی ایران در مواجهه با تروریسم و حقوق بشر اظهار کرد: متاسفانه به دلیل اینکه ابزارهای بین المللی و رسانه ای در اختیار نظام استکباری قرار دارد مشاهده می کنیم که بر خلاف ظلمی که بر علیه ایران صورت می گیرد بعضا به عنوان ناقض حقوق بشر نیز مطرح می شویم در حالی که این مسئله ظلم مضاعفی است که به ایران تحمیل می‌شود چرا که تاکنون جنایات بی‌نظیری در این کشور واقع شده است.

وی با اشاره به اینکه بی‌نظیری جنایات در ایران به دلیل آمار بالای شهدای آن نیست بلکه به دلیل کیفیت و نوع هدفگیری‌هایی است که در ایران واقع شده افزود: در هیچ کجای جهان و در هیچ کشوری همانند ایران شاهد به شهادت رساندن آمار بالای مسئولین در کنار مردم عادی نیستیم لذا این همه ترور مشخص و عریان در جهان بی‌نظیر است.

مسئول بنیاد هابیلیان تصریح کرد: اکنون اگرالقاعده اقدام به عملیات تروریستی می‌کند و مسئولیت آن را نیز برعهده می‌گیرد، دفتر خاصی در مکانی خاص ندارد که در صدد باشد به صورت رسمی اینکار را انجام داده و امکانات دریافت نماید در حالی که در ایران در مقاطعی چنین موردی مشاهده می‌شود و گروه‌های تروریستی به صورت رسمی تروری را بر عهده گرفته، رئیس جمهور و یا نخست وزیری این کشور را کشته و سپس در کشوری دیگر اقامت می‌کنند و با نشان مخصوص دارای سازمان نیز بوده و امکانات مختلف دریافت نموده و حمایت‌های امنیتی نیز از آنان می‌شود ؛ لذا این جنایات در ایران نسبت به دیگر کشورهای جهان بی‌نظیر است و با این حال محکوم نمودن ایران از سوی جامعه ایرانی به نقض حقوق بشر نشان دهنده عدم آگاهی در سطح بین‌المللی از ایران و فجایعی که دشمنان آن در این کشور به بار آورده‌اند، می‌باشد.

هاشمی نژاد با بیان اینکه افزایش آگاهی در سطح بین‌المللی از آنچه مطرح شد نیازمند اقدامی اساسی است تا بسیاری از موضوعات در این عرصه توسط خود گروه‌های مردمی و افرادی که بازماندگان حوادث تروریستی در ایران هستند تبیین شود؛ گفت: بر اساس تجربه ۷ تا ۸ ساله بنیاد هابیلیان در این زمینه؛ اقداماتی اساسی می‌تواند تأثیرات مطلوبی را در پی داشته باشد چرا که این بنیاد تاکنون با حضور و فعالیت نسبی خود در این راستا در محافل مختلف بازتاب خوبی را داشته و نتایج مطلوبی را نیز تا آنجا که بعضا در سطح رسانه‌های کشورهای دیگر مطرح شده شاهد بوده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: بنیاد هابیلیان در حوزه عراق و جنایات گروهک‌های تروریستی، به دلیل اینکه سرمنشاء بیشتر این گروهک‌ها به ویژه در حکومت صدام از این کشور و نیز برخی کشورهای عربی منطقه بوده است فعالیت‌های گسترده‌ای را داشته و خوشبختانه بازخورد این فعالیت‌ها در زمینه مباحث خانواده‌های شهدای ترور، بنیاد هابیلیان و… در رسانه‌های دیگر کشورها منتشر می‌شود.

فرزند شهید هاشمی نژاد ضمن بیان اینکه حوزه ترور و تروریسم در عرصه حقوق بشر دامنه‌های وسیعی دارد که به هر میزان در آن ورود یابیم با باب جدیدتری مواجه می‌شویم گفت: با توجه به اینکه در آنها مسائلی اعم از سیاسی، حقوقی، حقوق بشری و… مطرح است ؛ لذا نیازمند فعالیت‌های بیشتری است. همچنین در خصوص موارد یاد شده مشاهده می‌شود که در هر موضوع سیاسی که ایران با جهان دارد بلافاصله کشورهای مقابل ایران پس از اینکه به بن‌بست رسیده و یا درمی‌یابند که ممکن است خود محکوم شوند و یا چهره آنها عیان شود بلافاصله مباحث حقوق بشری را با همان تعریفی که خود مد نظر دارند، مطرح می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران نیز در مباحث ترور و تروریسم دست پری دارد که می‌تواند در این راستا اقدام نماید لذا در راستای این اقدامات نیازمند پایگاه‌های تخصصی است و در بنیاد هابیلیان تلاش شده تا این اقدام عملیاتی شود و گروه‌ها، نهادهای مختلف، محققان مراکز مختلف تحقیقاتی، مراجع رسمی سیاسی کشور و رسانه‌های داخلی به بنیاد هابیلیان به عنوان مرجعی در راستای رفع نیازهای اطلاعاتی، موضوعات تخصصی، ابزارها و کتب مختلف و تولیدات متنوع مراجعه نمایند.

این مقام مسئول در ادامه به جمع‌آوری لیست شهدای ترور توسط این بنیاد اشاره کرد و گفت: تاکنون در مورد شهدای جنگ این اقدام صورت گرفته و برای شهدای ترور نیز در حال تکمیل این لیست هستیم که اقدامی بی سابقه است و آمار ما شامل به روزرسانی ترورهای انجام شده ، ترور روزانه، نحوه اجرای آنها، اطلاعات شهدای ترور، تقسیم‌بندی این شهدا در مناطق مختلف و … می باشد.

وی همچنین از برگزاری نخستین کنگره ملی ۱۷ هزار شهدای ترور کشور مقارن با روز مبارزه با تروریسم در ۸ شهریور سال گذشته توسط بنیاد هابیلیان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه کنگره یاد شده بازتاب خوبی داشت در صدد هستیم تا سال آینده نیز کنگره بین‌المللی شهدای ترور را با حضور اندیشمندانی که در این عرصه حرفی برای گفتن دارند برگزار کنیم .

مسئول بنیاد هابیلیان تصریح کرد: به هر میزان که در عرصه ترور و تروریسم و حقوق بشر کوتاهی کنیم دشمنان این کار را انجام خواهند داد کما اینکه اکنون در غرب این اقدام اجرایی شده است و در صدد هستند تا جای مظلوم و ظالم را با یکدیگر تعویض نمایند به ویژه که سیستم‌های امنیتی غربی و رسانه‌های آنها چنین انگیزه‌ای را همواره در سر می‌پرورانند.

وی ادامه داد: کشور ایران در مقابله با تروریست‌هایی که در دهه ۶۰ در کشور ایران جنایات فراوانی انجام دادند و بخش عمده‌ای از ۱۷ هزار شهدای ترور ایران توسط همین گروهک‌های تروریستی در همین دهه به شهادت رسیدند با طرح و برنامه‌ای دقیق توانست تمامی شبکه‌های آنان را شناسایی نموده و این افراد را به مجازات برساند و ریشه تروریسم را در کشور بخشکاند و در حال حاضر دنیای غرب در صدد است تا همان افراد را به عنوان کسانی که در جمهوری اسلامی ایران بدون دلیل مجازات شده‌اند جلوه دهد و انگیزه‌ شوم جا زدن ظالم به جای مظلوم را بر علیه ایران اجرایی نماید لذا ایران باید چهره خبیثانه تروریست‌ها را به دنیا شناسانده و با آگاهی بخشی سوی دیگر صحنه را نیز به جهان نشان دهد تا جهانیان دریابند که تروریست‌های دهه ۶۰ در ابتدا چه جنایاتی انجام دادند و باعث بر هم زدن آرامش در ایران شدند.

هاشمی نژاد تأکید کرد: ما باید در راستای موارد مذکور در حوزه داخلی و خارجی با بهره‌مندی از شبکه وسیعی از اندیشمندان، مراکز علمی، دانشجویان و… نگاه جهان را نسبت به مسئله حقوق بشر در ایران تغییر دهیم و بنیاد هابیلیان تاکنون در صدد تحقق این امر تلاش خود را نموده است.

وی همچنین گفت: بنیاد هابیلیان تاکنون با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد توانسته است در راستای اهداف مذکور برخی فعالیت‌هایی که جنبه سیاسی، تخصصی و آگاهی بخشی دارد را در قالب موضوعات تبلیغاتی؛ تبیینی، جمع‌آوری و… انجام دهد اما در خصوص مباحث حقوقی به دلیل داشتن مسیر مشخصی که این موضوعات دارد این بنیاد به تنهایی قادر به انجام آن نیست لذا باید قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی عزم جدی خود را به کار گیرند تا بتوانیم در سایه حرکتی جمعی در کشور در مسیر اقدامات حقوقی در این عرصه نیز گام برداریم.

سید محمد جواد هاشمی نژاد یادآور شد: تاکنون دولت جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های وافری را از طرق مختلف در راستای معرفی تروریست‌ها و فجایعی که آنان در ایران به بار آورده‌اند انجام داده است اما این اقدامات باید به شکلی دقیق‌تر و با حضور خانواده‌های شهدای ترور و گروه‌های مردم نهاد صورت می‌گرفت چرا که امروزه در جهان مباحث نهادهای مردمی و دیپلماسی مردمی دارای اهمیت ویژه‌ای است و مبحث برون‌سپاری در حوزه‌های مختلف همواره مد نظر دولت‌های بسیاری قرار دارد که نتایج مطلوبی را نیز برای آنان به همراه داشته است لذا دولت ایران نیز باید در این مسیر و در مباحث حقوق بشر از فضایی که موجود است بهترین بهره را ببرد.

مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه – قسمت یازدهم (پایان)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


 
(Rajavi from Saddam to AIPAC)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11699

هاشمی نژاد: سیاست‌های دوگانه فرانسه در قبال منافقین (فرقه رجوی)

باشگاه خبرنگاران، تهران، اول ژوئیه ۲۰۱۴: …  وی تأکید کرد: این نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند. دبیرکل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: حمایت‌ها از منافقین منحصر به دولت فرانسه نیست و آمریکا به همراه اتحادیه اروپا از این گروهک تروریستی حمایت‌های گسترده‌ای می‌کند …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

هاشمی‌نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تشریح کرد

سیاست‌های دوگانه فرانسه در قبال منافقین

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند.

“محمد‌جواد هاشمی‌نژاد” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، در رابطه با انتقاد سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از گروهک تروریستی منافقین گفت: فرانسه به لحاظ ظاهری در رابطه با برخورد با گروهک تروریستی منافقین تغییر رویکرد جدی نداده زیرا در گذشته هم که اتحادیه اروپا این گروهک تروریستی را از لیست گروه‌های تروریستی خود خارج کرده بود دولت فرانسه اعلام کرد که همچنان ما این گروهک را منافقین را تروریست می‌دانیم و به همه اعضای خود سپردیم که با این تشکیلات تروریستی ارتباط نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه، بیانیه اعلام شده توسط سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه نکته جدیدی را برای جامعه جهانی در پی ندارد، تصریح کرد: رویکرد و موضع‌گیری دولت فرانسه با عملکرد دولتشان کاملا دارای تضاد است؛ در حقیقت با اعلام این موضع‌گیری دولت فرانسه به این گروهک تروریست، خشن و فرقه‌گرا اجازه فعالیت‌های گسترده را در کشورشان می‌دهد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه دولت فرانسه با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد، اظهار داشت: اگر موضع دولت فرانسه واقعی بود و با این اتهاماتی که دولت فرانسه متوجه منافقین کرده که درست هم است می‌توانست برخورد جدی‌تری و محکمی با این گروهک تروریستی داشته باشد و آنها را از فرانسه اخراج کند اما از طرفی شاهد آن هستیم که هیچ برخوردی با این گروهک تروریستی نمی‌شود و هیچ گروه فرانسوی هم همچون این گروهک اجازه چنین عملکردی در خاک این کشور را ندارد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه دولت فرانسه طوری در قبال منافقین موضع‌گیری می‌کند گویا مقر این گروهک تروریستی جزیره‌ای، خارج از خاک فرانسه است، گفت: ما هرسال شاهد میتینگ‌ها و همایش‌هایی از سوی این گروهک تروریستی در خاک فرانسه هستیم و گروه‌های متفاوتی برای حمایت از این گروهک تروریستی در آن شرکت می‌کنند.

وی تأکید کرد: این نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: حمایت‌ها از منافقین منحصر به دولت فرانسه نیست و آمریکا به همراه اتحادیه اروپا از این گروهک تروریستی حمایت‌های گسترده‌ای می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ابزارهای مواجه کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران محدود است و با وجود این محدودیت آن‌ها به هر ابزار دیگری متوصل می‌شوند و همچنین گزارش‌های سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه و نهادهای بین‌المللی نظیر دیدبان حقوق بشر اشاره به وحشی‌گری‌های این تشکیلات داشته است اما حمایت آن‌ها همچنان از این گروهک تروریستی ادامه دارد که نشان‌دهنده آن است که کشورهای غربی به ویژه آمریکا در مواجهه با تفکر انقلاب اسلامی ابزاری در دست ندارند از همین رو به چنین حمایت‌هایی از این گروهک تروریستی تن می‌‌دهند.

همچنین:

آینده مجاهدین خلق پس از عراق

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس در تهران

کانون هابیلیان، تهران، نهم ژانویه ۲۰۱۴: …  جک استراو همچنین با ذکر اینکه می خواهد از رنج خانواده قربانیان ترور صحبت کند، خاطرنشان کرد که در سالیان گذشته با بسیاری از قربانیان ترور در جهان دیدار کرده است. بن والاس یکی دیگر از نمایندگان هیئت پارلمانی انگلیس نیز تصریح کرد: تروریستها نمی توانند با اقدامات غیرقانونی و ترور به

هاشمی نژاد: ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز “رجوی” موجب اختفای این فرد شده است

باشگاه خبرنگاران، تهران، بیستم مارس ۲۰۱۴: …  هاشمی‌نژاد: پس از سرنگونی رژیم صدام در ۱۰ سال گذشته تاکنون ارتباط علنی سرکرده این گروهک تروریستی با عناصر این گروه تنها از طریق ویدئو‌کنفرانس و پیام بوده است. فارغ از انتشار اخبار و شایعاتی مبنی بر مردن رجوی، به نظر می‌رسد ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز خود و همراهی با دیکتاتور

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

کانون هابیلیان، هفتم ژانویه ۲۰۱۴: … هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در

هاشمی نژاد: انگلیس از آلوده شدن کشورش با حضور گروهک تروریستی منافقین نگران است

هابیلیان، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۳: … دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان با بیان اینکه انگلیس از ورود افراد جنایتکار در گروهک تروریستی منافقین به کشورشان که دستشان به خون ملت‌ها آغشته شده باشد، جلوگیری می‌کند، خاطرنشان کرد: این در حالی است که دولت انگلیس سرکردگان این گروهک تروریستی را در کشور خود پذیرا است، همانگونه که فرمانده