بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائيل به غزه

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائيل به غزه

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهراان، سیزدهم ژوئیه 2014: … این خبرهای مهم وعمیقا درد آور و صحنه های فجیع کشتار و زخمی های کودکان و نوجوانان و سایر اقشار فلسطینی ها برای فرقه رجوی و سایتهایش ارزش کوچکترین انعکاس را نداشت !؟ حتی به اندازه خبر رانش زمین در افغانستان و خبر طوفان در ایران که مریم رجوی ریاکارانه برای آن پیام داد ! ارزش یک محکومیت و پیام برای زنان ومادران ومردم …

مایکل روبین: علت حمایت موسسه “کلاریون” از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) چیست؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

بی آبرویی رجوی ها برای محکوم نکردن جنایات شدید اسرائيل به غزه

در حالی که فلسطينی ها می‌گويند شمار تلفات تهاجم جديد اسرائيل به غزه به بيش از ۱۲۶ کشته رسيده، اعضای شورای امنيت سازمان ملل متحد روز شنبه به اتفاق آراء خواستار اعلام آتش بس ميان اسرائيل و گروه های فلسطينی در نوارغزه شدند.

۱۵ عضو شورای امنيت در اين بيانيه خواستار کاهش تنش ها و از سرگيری مذاکرات مستقيم بین اسرائيل و فلسطينی ها برای رسيدن به توافق جامع صلح برپايه اصل تشکيل کشور فلسطين در کنار اسرائيل شدند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، شورای امنیت خواستار برقراری مجدد آتش بس براساس آتش بس توافق شده با ميانجیگری مصر در ماه نوامبر سال ۲۰۱۲ شده است.

این در حالی است که حمله هوايی اسرائيل عليه غزه روز شنبه در پنجمين روز ادامه يافت .

یک نهاد حقوق بشری می گوید، در حملات اخیر اسرائیل دستکم ۹ مسجد و ۵۳۷ منزل مسکونی تخریب شده اند. سازمان ملل اکثر قربانيان فلسطينی را غيرنظامی اعلام کرده است.

گزارش ها حاکی است که شب جمعه تا بامداد شنبه جنگنده‌ها و پهپادهای اسرائيلی ده‌ها بار به غزه حمله کردند.

این در حالی است که بنيامين نتانياهو، نخست وزير اسرائيل روز جمعه گفته بود، فشار بين المللی نمی تواند باعث توقف حملات به نوار غزه بشود و تا زمانی که پرتاب راکت به خاک اسرائيل ادامه دارد، عمليات ارتش نيز ادامه خواهد داشت.

کمسیر عالی حقوق بشر سازمان ملل گفته بود: خبرهای عمیقا نگران کننده ای از تلفات غیرنظامیان به ویژه کودکان در اثر حملات به مناطق غیر نظامی دریافت کرده ایم.

در مقیاس جهانی بحران غزه چند روزی است که تبدیل به تیتر یک بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های منطقه‌ای و بین المللی شده است و در بسیاری از شهرهای اروپا، آمریکا، آسیا و منطقه خاورمیانه مردم در محکومیت این جنایات وحشیانه تظاهرات کرده‌اند.

این خبرهای مهم وعمیقا درد آور و صحنه های فجیع کشتار و زخمی های کودکان و نوجوانان و سایر اقشار فلسطینی ها برای فرقه رجوی و سایتهایش ارزش کوچکترین انعکاس را نداشت !؟ حتی به اندازه خبر رانش زمین در افغانستان و خبر طوفان در ایران که مریم رجوی ریاکارانه برای آن پیام داد ! ارزش یک محکومیت و پیام برای زنان ومادران ومردم فلسطین را نداشت !؟این سکوت مرگ عاطفه و رابطه های سازمان مجاهدین با انسانیت باردیگر اثبات کرد که مریم رجوی ومسعود رجوی منادی حمایت ازکشتار وبیرحمی وخشونت ددمنشانه هستند وبااین سکوت مرگ بار فرقه رجوی ،متحد عینی وعملی نتانیاهوی فاشیست می باشند. باید ازاین فرقه خیانتکار و بزدل و بیرحم پرسید پس چه شد آن حمایت های پوشالی ازفلسطینی ها در اوایل انقلاب !؟ زمانی که یاسر عرفات به ایران آمد و مسعود رجوی به وی یک سلاح داد و گفت: “تنها راه شما مبارزه با اسرائیل است و ما حاضریم نیروهای خود را به شما بدهیم”. ولی همه این حرف‌ها یک ژست تبلیغاتی خوبی بود و الآن دیگر موضع ضداسرائیلی را نیز در تبلیغات خود نشان نمی‌دهند.

این سکوت مرگ بار رجوی در برابر اسرائیل نشانه خودفروشی این فرقه به اسرائیل است .

زهرا سادات میرباقری

***

همچنین:

مردان ما در ایران؟

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
(پائولو کازاکا، آلجو ویدال کوادراس و استراون استیونسون هر سه بخاطر لابیگری برای تروریسم و رجوی کرسی هایشان در پارلمان اروپا را از دست داده اند)

چرا فرقه رجوی نسبت به تخریب اماکن مذهبی توسط داعش سکوت کرده است !؟

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، نهم ژوئیه 2014: … چرا مریم رجوی که نسبت به رانش زمین در افغانستان ورخ دادن طوفان در ایران ودختران اسیر شده نیجریه ای پیام میدهد .اما نسبت به تخریب اماکن مذهبی شیعیان ونیز مراکز مذهبی سنی ها و کلیسا ها توسط داعش که در شهرهای موصل و تلعفر و منطقه حلبیه در نزدیکی

مریم رجوی درویلپنت : داعش علیه بنیادگرایی است؟!

زهرا میر باقریزهرا سادات میرباقری، پنجم ژوئیه 2014: … هرچه زمان می گذرد مریم رجوی ماهیت واقعی فرقه رجوی را برای ما و جهانیان شفافتر و روشنترمی کند ،آری در فرهنگ رجوی ها زمانیکه ازکشتاربیرحمانه مردم کوچه وبازاروشهرهای ایران ، وانفجار بمب ها تحت نام عملیات انتحاری علیه سرپنجه های اختناق آفرین

رجوی های تروریست وحمایت بی شرمانه از گروه جنایتکار داعش درعراق

Maryam Rajavi terrorist syriaزهرا سادات میرباقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و سوم ژوئن 2014: … زهی بی شرمی ازچنین حمایتی ازگروه آدمکش وکین توزوجنایتکاری که طی این سالها که  پرونده ای از کشتارانبوه مردم عراق درانفجارات خیابانها وعملیات انتحاری داشته است . شما به دروغ درسایتها وپیام های خود برای