آمریکا و مصیبت حمایت از منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

آمریکا و مصیبت حمایت از منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، سیزدهم ژانویه 2014: … تلاش مقامات آمریکایی برای اقناع کردن کشورهای عضو سازمان ملل برای اعطای پناهندگی به ساکنان لیبرتی تا کنون موفق نبوده است. وزارت خارجه آمریکا در زمان هیلاری کلینتون حتی برای تشویق کشورهای عضو سازمان ملل به منظور پذیرش اعضاء منافقین در خاک خود نام این فرقه را از فهرست گروه های تروریستی اش حذف کرد تا عنوان تروریستی دست …

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1

لینک به منبع

آمریکا و مصیبت حمایت از منافقین

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم: فرقه تروریستی مجاهدین خلق برای دولت آمریکا به یک مصیبت بزرگ تبدیل شده اند.

این فرقه که سابقه ترور هفت شهروند آمریکایی را در پرونده خود دارد تا سال 2003 میلادی آمریکا را کشوری جهانخوار و سردمدار امپریالیسم جهانتی معرفی و بر ضرورت مبارزه با آن تاکید می کرد.

این فرقه از سال 2003 به این سو که در غیاب صدام حسین از در دوستی و مزدوری برای آمریکا وارد شده اند به یک مشکل برای وزارت خارجه این کشور تبدیل شده اند.

تلاش مقامات آمریکایی برای اقناع کردن کشورهای عضو سازمان ملل برای اعطای پناهندگی به ساکنان لیبرتی تا کنون چندان موفق نبوده است.

از سال ۲۰۱۱ به این سو مقامات آمریکایی در تلاشند تعداد قریب به ۳۲۰۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در عراق را به کشورهای ثالث منتقل کنند که حاصل تمام این تلاش‌ها انتقال تنها ۳۱۱ نفر به آلبانی و آلمان بوده است.

وزارت خارجه آمریکا در زمان هیلاری کلینتون حتی برای تشویق کشورهای عضو سازمان ملل به منظور پذیرش اعضاء منافقین در خاک خود نام این فرقه را از فهرست گروه های تروریستی اش حذف کرد تا عنوان تروریستی دست کم در ظاهر هم که شده از اسم مجاهدین خلق برداشته شود و با رفع محدودیت های قانونی، راه برای انتقال ساکنان لیبرتی هموار شود اما این موضوع نیز تاکنون نتوانسته مشکل گشا باشد.

در تازه ترین مورد گزارش ها از تلاش آمریکا برای اعمال فشار بر رومانی با هدف واداشتن این کشور به موافقت با حضور اعضاء فرقه مجاهدین خلق در خاک خود حکایت دارد.

مسعود خدا بنده از رهبران سابق این فرقه در مطلبی در صفحه فیسبوک خود آورده است که رهبران گروهک و لابی‌های حامی آن در آمریکا می‌خواهند همه 3000 عضو این گروهک تروریستی را در کشور و مکان واحدی اسکان دهند تا مانع از فروپاشی و انحلال آن شوند.

این در حالی است که خود آمریکا علی رغم حمایت هایی که این فرقه به عمل »ی اورند حاضر نیستند پذیرای آنها شوند. حتی طرفداران تندرو منافقین در میان آمریکایی هرگز از اسکان اعضاء این فرقه در خاک آمریکا حمایت نکرده اند. هر چند ان افراد بسیار معدود هستند .

به نظر می رسد مقامات آمریکایی و حتی دوستان معدود تندرو آنها در این کشور نیز بیش از همه به ماهیت تروریستی فرقه مجاهدین خلق آگاهند و نسبت به تهدیدهای امنیتی این گروه نگرانند به همین دلیل حاضرند دوستان خود را برای اسکان منافقین تحت فشار بگذارند اما حاضر نیستند یک نفر از آنها را بپذیرند.

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Khodabandeh: Did Pentagon lobby for Mojahedin Khalq

همچنین:

سوء استفاده منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از محبوبیت جهان پهلوان تختی

2014/01/11 by

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم: … در سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی سایت های وابسته به فرقه تروریستی مجاهدین خلق به شدت یاد این پهلوان نامی را گرامی داشتند! آنها با انتشار مطالب متنوعی درباره وی از تختی به عنوان پهلون مردمی یاد کردند. این اقدام فرقه تروریستی مجاهدین خلق از یک جهت قابل تامل […]

تلاش مذبوحانه سایتهای فرقه مجاهدین خلق برای سفید شویی چهره منفور مزدور رجوی

2014/01/07 by

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم: …  یکی از سایت های وابسته به فرقه تروریستی مجاهدین خلق در یک گفت و شنود خیالی مدعی شده است چنانچه به مسعود رجوی اجازه داده می شد که در اولین دوره  انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود تاریخ سه دهه گذشته را باید جور دیگری می نوشت!! این نوشته که […]

نمایندگان پارلمان بریتانیا: احتمال بازگشت نام مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به لیست گروههای تروریستی

2014/01/11 by

خبرگزاری مهر، تهران، یازدهم ژانویه ۲۰۱۴: …  در ادامه جک استراو رییس هیات پارلمانی انگلیس با بیان اینکه دولت و پارلمان انگلیس تروریسم در تمامی اشکال آن را محکوم می‌کنند، گفت: دولت انگلیس ترور دانشمندان هسته‌ای ایران را محکوم کرده است. همچنین بن والس عضو هیات پارلمانی انگلیس بازگشت نام سازمان منافقین به لیست گروه‌های […]