آیا رجوی هم حاضر است انتخابات برگذار کند؟ (+ حمایت از خانواده ها و نامه سرگشاده)

آیا رجوی هم حاضر است انتخابات برگذار کند؟ (+ حمایت از خانواده ها و نامه سرگشاده)

Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و نهم فوریه 2016:…  سئوال اینجاست که آقای غایب تو که خودت از همه ایراد میگیری پس چرا خودت از همه بدتر هستی واقعآ تا کجا میخواهی به این دروغها ادامه دهی باور کن اگر سرت رو از زیر برف بیرون بیاری تازه با واقعیتهای دنیا روبه رو میشی. آقای رجوی شما سالهاست که انتخابات رو تحریم میکنی ولی آیا تا به حال از کار نتیجه هم گرفتی؟همیشه نمیتوان روی موج سوار شد واقعآ … 

مسعود رجوی و فروغ جاویدان

تنها عملیاتهای که حاج مسعود رجوی با موفقیت انجام میداد عملیاتهای فرار بود 

حاج مسعود رجوی چند میگیری دیگه تحلیل آبکی نکنی؟ 

آیا رجوی هم حاضر است انتخابات برگذار کند؟

لینک به منبع

علیرضا نصراللهی

علیرضا نصراللهی

رجوی هرگز در هیچ زمانی این جرات رو نداشت که در درون این سازمان به اصطلاح دمکراتیک انتخابات آزاد برگذار کند چون به درستی درک میکرد که اگر چنین اشتباهی رو انجام دهد دگر از اسب چیزی میماند و نه از سوارکار برای همین همه انتخاباتش به صورت فرمی و از قبل تعیین شده بود

سئوال اینجاست که آقای غایب تو که خودت از همه ایراد میگیری پس چرا خودت از همه بدتر هستی واقعآ تا کجا میخواهی به این دروغها ادامه دهی باور کن اگر سرت رو از زیر برف بیرون بیاری تازه با واقعیتهای دنیا روبه رو میشی

آقای رجوی شما سالهاست که انتخابات رو تحریم میکنی ولی آیا تا به حال از کار نتیجه هم گرفتی؟همیشه نمیتوان روی موج سوار شد واقعآ اگه جرات داشتی در زمان قدیم یکبار انتخابات برگذار میکردی تا ببینی حتی مریم را هم دگر در کنار خودت نمیدیدی

ولی خوب از انجا که خدا بزرگ است همه تشکیلات بسته تو باز شد و تو با چشم خودت دیدی که همه شاخه و برگهایت ریخت دیگه الان داری رول یک قمارباز رو بازی میکنی که تلاش میکنه با چند سکه همه دارایش رو برگردونه ولی دیگه خیلی دیر شده چون تو همه آن چند سکه رو هم از دست دادی

پس دیگه برای مردم فیلم بازی نکن برو دونبال زندگیت تا باقی مانده این چند صبا از عمرت رو طلب بخشش کنی بلکه شاید بار گناهانت کم شود .

علیرضا نصراللهی پاریس

۲۴/۲/۲۰۱۶ انجمن یاران ایران

حمایت از خانواده های اسیران فرقه رجوی

لینک به منبع

با سلام خدمت همه خانواده های عزیز

وقتی صدا و فیلم های شما رو نگاه میکردم اشک در چشمانم جاری شد.همه خوب میدانند که همه شما برای دیدار فرزندان خود پا در این سرزمین پر خطر نهاده اید و برای رسیدن به پشت درب های بسته این دژ سیاه چه مشکلاتی رو پشت سر گذاشته اید کار شما بسیار بزرگ و قابل ارزش است.

البته همه پدارن و مادران و خواهران و برادرانی که پا در این راه نهاده اند به هیچ چشم داشتی این مسیر را طی کرده اند. نتها دلیل حضور آنها در این مکان فقط و فقط دیدن عزیزانشان میباشد والا غیر…

ای عزیزان درست است که در حال حاضر ما در کنار شما نیستیم ولی همواره دلمان در کنار شما و حرف مان حرف شما میباشد.من امیداروم که سازمان های حقوق بشر و همه سازمانهای حقوق انسانی به این خواسته شما اهمیت بدهند و شما بتوانید هر چه زودتر فرزندان عزیز خود را در آغوش بگیرید.

باشد که روزی نه خیلی دیر این فرقه از هم پاشیده شود و همه اعضای آن به کانون گرم خانواده های خود برگردن به امید آن رور

قربان همه شما

علیرضا نصراللهی پاریس

۲۵/۲/۲۰۱۳ انجمن یاران ایران

نامه سرگشاده به شهردار محترم پوتو (پاریس)

لینک به منبع

اینجانب علی رضا نصراللهی که چند سالی در دورن این تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (OMPI) با پیوستن به آن به امید آزادی و دموکراسی برای میهنم ایران حضور داشتم چند سال پیش از آن جدا شدم و اکنون در ۴۲سالگی یک پناهندۀ در فرانسه هستم اطلاع یافتم که این سازمان فردا شنبه ۲۷ فوریه ۲۰۱۶ مراسمی را در سالن گراند آرش شهر شما به مناسبت روز ۸ مارس! (روز جهانی زن) برگزار می کند.

به اطلاعتان می رسانم که این سازمان یا ویترین سیاسی و بیرونی اش به نام «شورای ملی مقاومت ایران» ( (CNRI دیگر سالیان متمادی است که برخلاف شعارها و ادعاهای فریبکارانه اش یک سازمان مبارز برای تحقق آزادی و دموکراسی در ایران نیست بلکه رهبری ثابت و لا یتغیر آن یعنی مسعود و مریم رجوی از سی سال پیش تا کنون این سازمان را به یک فرقه با اعتقادات و اجبارات و تابوهای فکری و ذهنی مغایر با اصول و عرفها و نورمهای انسانی و جهانی تبدیل کرده اند.

خانم شهردار؛

مجاهدین یکی از بزرگترین سازمانهای هست که یرای رسیدن به مقصود خود یعنی حاکمیت بر ایران حاضر است همه نوع کاری بکند تا به این مقصود برسد الان این فرقه در کشور شما اسکان دارد و این برای همه شهروندان این کشور خطری بلقوه میباشد.

واقعآ این سیوال هست کسی که به اعضای خودش رحم نمیکنند چجوری میشه که میتینگهای انسانی برگذار میکند و دم از حقوق بشر میزند؟

الان دوسنان من در کمپ لبتری اسیر هستند و نمتوانند از این کمپ به راحتی خارج شونند آنقدر آنها رو تحت فشار قرار دادند و اخبار های دروغ به آنها میدهند که آنها میترسند از آنجا بیرون بیایند لازم به ذکر است که شما بدانید که این افراد به هیچ دستگاهای ارتباطی جمعی دسترسی ندارند و فقط وفقط میتوانند اخبار رو از طریق مسئولین بالای خود دریافت کنند.

چندی هست که خانواده های این عزیزان در پشت دربهای بسته این کمپ ایستاده اند و به آنها اجازه دیدار با فرزندان خود را نمیدهند.

خانم شهردار؛

سئوال اینجاست مگه میشه کسی که به کشور خودش خیانت کنه به شما رحم کنه؟مسعود رجوی و مریم رجوی همه این بازهای خیمه شب بازی رو راه اندازی میکنند که گذشته سیاه خود را مخفی کنند گذشته پر از خیانت وجنایت که بر هیچ کس پوشیده نیست

خانم شهردار؛

من به عنوان کسی که سالها در درون این تشکیلات بسیار خطرناک بوده ام به شما میگویم که این گروه برای کشور شما خطرناک میباشد و شما باید خیلی حواستان جمع باشد چون آنها به محض اینکه بفهمند که دیگر نه راه پیش دارند و نه راه پس هر کاری از آنها قابل پیشبینی نیست

لازم به یادآوری است که PMOI تا کنون عملیات تروریستی و سرکوبگرانۀ فراوانی را در ایران و عراق (با همکاری با ارتش صدام حسین) مرتکب شده و سران آن از جمله مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی مقیم فرانسه در هر دو کشور تحت تعقیب قانونی قرار دارند.

خانم شهردار؛

ایا تا به حال این سئوال برای شما پیش نیامده که این همه خرج های کلان که مجاهدین در اروپا انجام میدهند از کجا تامین میشود؟این همه آدم رو از کشور های مختلف جمع میکنند وبه آنها پول میدهند و آنها رو پاریس میارن تا بتوانند به همه بگویید که ما این همه هوادار داریم به خدا که همه این سیاهی لشگر ها دروغی بیش نیست.

اگر شما مایل باشید ما اعضای سابق این فرقه با شما ملاقاتی داشته باشیم تا حضورن در خدمت شما باشیم تا واقعیتهای این گروه را برای شما بازگو کنیم.با تشکر از شما

علیرضا نصراللهی انجمن یاران ایران

۲۸/۲/۲۰۱۶ پاریس

*** 

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20877

امضای توافق هسته ای، مهر پایان بر سازمان مجاهدین! 

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۵:… واقعآ اینها تا کی میخواهند به کشور و مردم ایران زمین خیانت کنند؟ در قدیم نوکری صدام رو میکردند و پولش رو هم میگرفتند ولی، حالا شرایط خیلی فرق کرده صدام سقوط کرده، اشرفی نیست ،سلاحی وجود نداره ،عراق رو هم که دارند از دست میدهند، پس چرا دارند هنوز تلاش میکنند ؟ چون از سال ۱۳۵۷ اینها فقط و فقط به قدرت فکر میکردند نه آزادی، برای همین …

 جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

امضای توافق هسته ای، مهر پایان بر سازمان مجاهدین!

همانطور که در جریان هستید، پس سالها انتظار و کش و واکش بر سر توافق هسته ای بالاخره این طلسم شکسته شد. ایران و ۵ قدرت جهانی بر سر برنامه اتمی صلح آمیز ایران به نتیجه رسیدند.

در طی این مدت که ایران و قدرتهای جهانی بر سر این مسله مذاکره میکردند آیا یک بار مجاهدین از خودشان این سئوال را پرسیده بودند که در این وضعیت که ایران در تحریم هست مردم بیگناه زیر چه فشاری هستند؟ چگونه زندگی میکنند؟ آیا همه مردها و زنها در برابر خانواده خود سر بلند هستند؟

و یا نه این تحریمها باعث این شده که کانون گرم این خانواده ها از هم بپاشد؟

این سئوالی هست که مجاهدین باید پاسخگو باشد!!!

چون مجاهدین با خرج کردن پولهای کلان با یک مشت وطن فروش باعث شدند که ایران در این وضیعت قرار بگیرد . آنها بودند که این اطلاعات را با افتخار در اختیار کشورهای غربی قرار دادند، که خود شرینی کرده باشند و با تکان داد دم بگویند که ” ببیند من این کار رو کردم حالا نوبت شماست که ما رو با قالیچه سلیمان به تهران ببرید “.

غافل از این که این کشورها تره هم برای اینها خورد نمیکنند ، و این خائنین به مردم و کشور، فقط خودشان رو هم در غرب و هم در داخل ایران به لجن کشیدند.

واقعآ اینها تا کی میخواهند به کشور و مردم ایران زمین خیانت کنند؟

در قدیم نوکری صدام رو میکردند و پولش رو هم میگرفتند ولی، حالا شرایط خیلی فرق کرده صدام سقوط کرده، اشرفی نیست ،سلاحی وجود نداره ،عراق رو هم که دارند از دست میدهند، پس چرا دارند هنوز تلاش میکنند ؟

چون از سال ۱۳۵۷ اینها فقط و فقط به قدرت فکر میکردند نه آزادی، برای همین تصمیم گرفتند به عراق بروند چون آن زمان ایران در جنگ بود، مجاهدین با این جابجایی به همه مردم ایران فهماندند که ما قدرت فکر میکنم نه به شما …

حالا که دنیا ، دنیای ارتباطات و تکنولوژی است و دنیا به دهکده کوچک تبدیل شده، و تمامی اسناد خیانت های مکرر مجاهدین افشا شده است، هم برای مردم ایران در داخل کشور و هم برای همه ایرانیان سراسر دنیا، چرا باز سران مجاهدین ایستاده اند و دم از آزادی و آزادی خواهی برای مردم ایران زمین می زنند؟

مجاهدین ، که به عنوان یکی از گروههای اپوزیسیون خارج از کشور شناخته شده است، به عنوان منفورترین آنها هم هست.

بعد از تمامی رسوایی هایی که در خصوص همکاری با دشمن در زمان جنگ ایران – عراق انجام شد، باز هم تیر حیانت آنها در خصوص پرونده هسته ای ایران آنها را بیش از پیش در بین ایرانیان منفورتر کرده است.

از اینکه مردم ایران و هموطنانم، به تمامی حیانات های این فرقه آگاهی و اشراف کامل دارند، بسیار خوشحالم.

چون مطمئن هستم در ایران هرگز جایی برای به قدرت رسیدن و ابراز وجود کردن آنها وجود نداشته است، ندارد و نخواهد داشت.

با سپاس

علیرضا نصزاللهی

انجمن یاران ایران – پاریس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17923

تلاشهای مجاهدین برای سنگ اندازی بر سر توافق هسته ای

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  با وجودیکه میدانستند با افشای این موضوع تنها فشاری که ایجاد میشود فقط بر روی مردم ایران خواهد بود و نه بر روی دولت. با همه این تفاسیر ، چون آنها فقط و فقط تشنه قدرت هستند برای همین، همه تلاش خود را کردند تا این مذاکرات به نتیجه نرسد و تحرمها بیشتر شده و مردم به تنگنا آمده و مجاهدین در خیال خود از این فشار مضاعف بر روی مردم به نفع …

نتانیاهو مجاهدین خلق برنامه اتمیچرا مریم رجوی تا سر حد بی آبرویی با نتانیاهو همگام می شود؟

لینک به منبع

تلاشهای مجاهدین برای سنگ اندازی بر سر توافق هسته ای

پس از سالها تلاش و مذاکره بر سر برنامه های هسته ای ایران بالاخره ایران و گروه ۱+۵ توانستند به توافقی نسبی دست پیدا کنند ، و این تلاش و مذاکرات ، در طول این سالها فشار بسیار زیادی را به مردم ایران تحمیل نمود. کما اینکه تحریم پشت تحریم ، بدنبال آن تورم و رکود اقتصادی، دستمایه این برنامه هسته ای بود.

برنامه هسته ای که، دولت ایران آن را صلح آمیز میخواندند، در حالیکه مجاهدین با لابی گری و صرف پولهای گزاف، توانستند مسیر این برنامه هسته ای را به سوی ساخت بمب اتمی منحرف کنند.

با وجودیکه میدانستند با افشای این موضوع تنها فشاری که ایجاد میشود فقط بر روی مردم ایران خواهد بود و نه بر روی دولت. با همه این تفاسیر ، چون آنها فقط و فقط تشنه قدرت هستند برای همین، همه تلاش خود را کردند تا این مذاکرات به نتیجه نرسد و تحرمها بیشتر شده و مردم به تنگنا آمده و مجاهدین در خیال خود از این فشار مضاعف بر روی مردم به نفع خویش استفاده کند.

اما توافقات حاصل شده حباب خیالات سران مجاهدین را از بین برد، و این تیر خلاصی ود بر شقیقه سران این فرقه .

همانطور که در حال حاضر مشهود است، سکوت اختیار کرده اند و در بهت و ناباوری به سر میبرند .

چون آنها فکر میکردند هیچگاه این مذاکرات به نتیجه نخواهد رسید و آنها میتوانند با این استراتژی غرب را با نظریات خود همسو کنند .

بر خلاف تصورات سران فرقه، مردم ایران بعد از شنیدن حصول توافق با غرب، در سراسر ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، با هر زبان و هر مسلکی ، از این توافق به عنوان پیروزی ملی یاد کرده و تا صبح به رقص و شادمانی پرداختند .

البته، توافقات اصلی در خرداد ماه انجام خواهد شد، برای همین مجاهدین تمام سنگ اندازی های خود را در این ۲ ماه باقیمانده خواهند کرد تا، توافقات اصلی با مشکل مواجه شود.

خود آنها هم خوب میدانند که به بن بست رسیده اند ولی، از آنجاییکه این آخرین برگ آنهاست، تمام توان خود را بکار بسته تا این توافق حاصل نشود.

اگر آنها به فکر مردم ایران بودند، مانند بقیه مردم ایران از این توافق خوشحال بودند. از اینکه مردم از زیر بار این همه فشار اقتصادی خارج میشوند، خوشحال میدند.

پیام من به سران این فرقه این است که بجای سنگ اندازی تلاش کنید تا گذشته خود را جبران کنید.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران -پاریس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15754

تلاش رجوی برای ساختن اشرفی دوباره در البانی

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم ژانویه ۲۰۱۵:…  آقای رجوی در طی این مدت که صدام سرنگون شد به جرات میتونم بگم که حتی یه شب هم خواب راحت نداشته چون اون تنها کسی هست که شمم ضد انسانیش خوب کارمیکنه در طی این روزها که همه و همه در تلاش هستند که انسانی رو از مرگ نجات دهند ایشون تمام فکرش اینه که به چه شکل میتونه از این ادمها به عنوان سپر انسانی استفاده …

جنون رهبری مجاهدین خلق (رجوی ) و جان های ارزان اعضاء

لینک به منبع

تلاش رجوی برای ساختن اشرفی دوباره در البانی

آقای رجوی در طی این مدت که صدام سرنگون شد به جرات میتونم بگم که حتی یه شب هم خواب راحت نداشته چون اون تنها کسی هست که شمم ضد انسانیش خوب کارمیکنه در طی این روزها که همه و همه در تلاش هستند که انسانی رو از مرگ نجات دهند ایشون تمام فکرش اینه که به چه شکل میتونه از این ادمها به عنوان سپر انسانی استفاده کنه و از آب گل …ماهی بگیره

رجوی به خوبی میدانست که از دست دادن اشرف مسای با متلاشی شدن تشکیلاتش است برای همین تا آخرین ترفندهایش مقاومت کرد ولی سمبه دولت عراق قویتر از حربهای رجوی بود و در آخر مجبور شد تن به خواستهای دولت عراق بدهد.

دوستان جدا شده خوب به خاطر دارن این موضوع در گذشته بارها و بارهااتفاق افتاده و باز هم تکار خواهد شد.قبل از جنگ آمریکا یک مجاهد ناموسش سلاحش بود یعنی مثل مادر خواهر وغیره…ولی دیدید که مجاهدین چگونه ناموس خودشونو دو دستی تقدیم آمریکا کردن.این ناموس بارها و بارها به اینو آن تقدیم میشه بی آنکه به کسی بربخوره واقعآ جالب نیست یکی مثل رجوی دوست داره ماهارو بی غیرت جلوه بده البته باید گفت بی غیرت اصلی خودشه که ننگی در تاریخ ایران به وجود آورد.

الان دراین مرحله رجوی باز هم توبه نمیکنه و دست از اینهمه دورغ و نیرگ بر نمی داره فقط به قدرت فکر میکنه شبها در خلوت خودش سیگار پشت سیگار روشن میکنه و میره در رویا و برای خودش قصرها می سازه و مهمانیها برپا میکنه ولی باید اینو بگم این رویا پردازیها در زمان صدام خیلی کار ساز بود الان تبدیل شده به کابوس کابوسی وحشتناک که شاید به زودی مثل برادرش حسین منظورم صدام هست چنین سرنوشتی گریبانگیرش شود.

رجوی و همه جیره خوارهایش دارن شبانه روز تلاش میکنند چه از لحاظ سیاسی چه از لحاظ مالی که بلکه بتوانند اشرفی دوباره درالبانی بر پا کنند واقعآ دولت البانی باید از سرنوشت صدام و مردمش درس عبرت بگیرن و با چشمانی باز از آنها حفاظت کنند چون این فرقه از تمامیه فرقه های جهان خطرناکتر هستند

البته باید بگم نه تنها دولت البانی بلکه همه دولتهای جهان هم این فرقه رو به خوبی جداشده ها نمی شناسن برای همین رجوی اینقدراز این جداشد ها میترسه و این مسئولیت بر گردن ما جداشدگان هم میباشد که چشم مردم و دولت مردان رو به دجالگریهای رجوی باز کنیم.

باشد که به زودی آقای رجوی در برابر مردم ایران و جهان پاسخ گو این همه خونی که بیخود بی جت بر زمین ریختی باشی.

علیرضا نصراللهی

انحمن یاران ایران

۲۴/۱/۲۰۱۵ پاریس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14940

نامه سر گشاده به فرانسواز اولاند (فرانسه بعنوان میزبان مریم رجوی و گروه ترویستی اش مسئول امنیت نجات یافتگان است)

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و پنجم دسامبر ۲۰۱۴:…  آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است، اقدامات بیش از پیش افراطی آشکار فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است. اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام …

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریسم مجاهدین خلق شورای ملی مقاومتوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

نامه سر گشاده به ریئس جمهور محترم فرانسه

جناب آقای فرانسواز اولاند

رئیس جمهور محترم فرانسه

آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است، اقدامات بیش از پیش افراطی آشکار فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است.

اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام اعضای جدا شده مجاهدین است.

مبارزه ای که در آن فقط و فقط بیان واقعیات و آشکارسازی آنچه که بر ما طی سالیان سال در اسارتگاه رجوی گذشته است، میباشد. بدون هیچ افراط گرایی کلامی و بدون هیچ مبارزه فیزیکی و اعمال خشونت.

حال آنکه درفرانسه- کشوری که عنوان دمکراسی را یدک میکشد- در روز روشن، بصورت علنی و در ملاء عام و در جلو چشم همگان، عوامل گروه به قطع تروریستی مجاهدین به جان ما، تهدید فیزیکی و ارعاب می کنند و آنچه که مورد انتظار جوامع حقوق بشری و ما شهروندان دارای تابعیت فرانسوی از دولت فرانسه است، متاسفانه برآورده نمیشود.

جناب آقای رئیس جمهور

این که این کشور از نظر دیپلماتیک، روابط بسیار قوی با آمریکا دارد بر همگان مبرهن است، ولی چیزی که معلوم نیست اینه که چرا امریکا و فرانسه این سازمان را به رسمیت می شناسد و این کشور به مهد جولان دادن آزادانه این فرقه تبدیل شده است».

مگر می شود معیارهای تشخیص تروریست بودن یا نبودن یک گروه یا فرقه، نسبی باشد

این چشم پوشیهای آشکار که دود آن مستقیماً وضعیت حقوق بشر را در این کشور زیر سوال می برد، برای چیست؟

آنچه که روشن است این فعالیتهای خشونت آمیز و ناقض قانون، قطعاً از چشم مراجع امنیتی فرانسه دور نمانده است.

حتی اگر این فرقه از نظر دولت فرانسه و سایر دول اروپایی دردسته گروههای تروریستی قرار نگیرند، ولی فعالیتهای آنها طبق قوانین مدنی فرانسه، غیرقانونی است و تابع مجازات متناسب می باشد.

اینجانب، به عنوان کسی که در این کشور زندگی می کنم و تهدیدهای فرقه رجوی و عوامل آنها را در نزدیکی خود می بینم، از شما و دولت شما رسماً درخواست می کنم به وضعیت موجود رسیدگی و آرامش امنیتی از دست رفته ما اعضاء جدا شده توسط سازمان مجاهدین را تامین نمایید.

آنچه که در حال حاضر بیش از هر چیزی برای ما ضروری است، اطمینان خاطر ما از امنیت و دوری از تهدیدات فرقه رجوی در این کشور است که امیدواریم شما آن را بازگردانید.

انجمن یاران ایران- پاریس

علیرضا نصراللهی ۲۴/۱۲/۲۰۱۴

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13358

چرا سازمان مجاهدین روی پیشروی داعش در عراق حساب باز کرده بود؟

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۴: …  وقتی سخن از ارتش بعث به میان میآید، سازمان مجاهدین تداعی میشود. همان ارتشی که رجوی در خدمت ایشان بوده و برایشان خوش خدمتی می کرد. همین نقطه قوتی برای سران فرقه به حساب می آمد تا تب برگشتن آنها به جایگاه سابقاشان در عراق، بالا بگیرد. چرا که منبع حمایتی اصلی آنها صدام و ارتش بعث …

لینک به منبع

چرا سازمان مجاهدین روی پیشروی داعش در عراق حساب باز کرده بود؟

نخست لازم میدانم مروری داشته باشم بر سازختار سازمانی گروه داعش سابق یا همان دولت اسلامی.

به دلیل مخفیانه بودن مراتب تشکیلاتی داعش، این گروه تروریستی درباره سلسله مراتب تشکیلاتی خود اعلان رسمی نداشته است، اما با توجه به مدارک به دست آمده و نتایج پژوهش های مربوط به گروههای بنیادگرای افراطی، تصویری از ساختار شوراها و هیات های داعش به دست آمده است.

ساختار تشکیلاتی داعش هرمی شکل است. “ابوبکر بغدادی” در راس هرم است و تعدادی هیات و شورای نظامی و شرعی در زیر مجموعه قرار دارند.

۱- ابوبکر بغدادی

۲- ابو مسلم الترکمانی با نام فاضل حیالی، در سمت معاون رهبر داعش، افسر سابق ارتش بعث در تلعفر بوده.

وزراء از سمت راست:

۱- ابوبکر عبدالرحمن البیلاوی، نام وی عدنان اسماعیل نجمه، افسر سابق ارتش بعث، مسئول ارشد نظامی که‌ پنجم ماه گذشته در موصل کشته شد.- سروانی در ارتش رژیم صدام است-

۲- ابو قاسم، نام وی عبدالله احمد مشهدانی است، مسئول جذب افراد انتحاری و گروه‌ های مسلح.

۳- ابو هاجر عصافی، نام وی محمد حمید الدلیمی است، مسئول انتقال پیام‌های داعش و همچنین هماهنگ‌کننده اطلاعات است که‌ در سازمان مسئولیتی مهم و خطیر به شمار می‌رود.

۴- ابوسلاح نام وی موفق مصطفی الکرموشه، مسئول مالی گروه‌.

۵- ابوعلی ملقب به ابولو‌ی. نام وی عبدالواحد خضیر احمد، مسئول امنیتی گروه‌.

۶- ابو محمد با نام بشار اسماعیل حمدانیه، مسئول زندانیان.

۷- ابو عبدالقادر با نام شوکت حازم الفرحاته، مسئول امور اداری گروه‌.

اتاق جنگ از سمت راست:

۱- ابو کفاح با نام خیری عبد الحمود الطائی، مسئول انفجارها.

۲- ابو سجی با نام عوف عبدالرحمن العریف مسئول امور اجتماعی (پرداخت حقوق و نظارت خانوادگی).

۳- ابو شیما، با نام فارس ریاض النعیمیه، مسئول امور تسلیحات.

استاندارها از سمت راست:

۱- ابو میصره، با نام احمد عبدالقادر الجزاع، مسئول گروه‌ در بغداد.

۲- ابو مهند السویداوی، نام عدنان لطیف السویداوی، مسئول داعش در الأنبار، افسر سابق ارتش.- سرهنگ ارتش رژیم صدام است-

۳- ابو جرناس، با نام رضوان طالب الحمدونیه، مسئول داعش در مرزهای میان عراق و سوریه.

۴- ابو فاطمه، با نام احمد محسن جحیشه، مسئول داعش در استانهای مرکزی.

۵- ابو فاطمه، با نام نعمه عبدالنایف الجبریه، مسئول داعش در استان کرکوک.

۶- ابو نبیل، با نام وسام عبدالزید الزبیدیه، مسئول داعش در استان صلاح الدین اوایل این ماه کشته‌ شد

“همانطور که مشخص است، ابراهیم عواد ابراهیم البدری السامرایی” معروف به ابوبکر البغدادی حاکم مطلق داعش است و تمام تصمیم گیری ها و عزل و نصب ها به دست اوست. تعیین امیران و فرماندهان، صدور اوامر شورای نظامی توسط او انجام می گیرد و هر تصمیمی که خلاف نظرش باشد نقض می کند.

فرماندهان و مدیران دوران بعث و چهره‌های نزدیک به صدام، نظامیان بریده از ارتش سوریه و عراق، جنگجویانی از اروپا، چچن، بوسنی، شرق ترکستان، لیبی، افغانستان و چندین کشور دیگر، افرادی هستند که حاضرند به عنوان نیروهای تحت امر بغدادی، به داعش پیوستند.

همانطور که در کادر تشکیلاتی گروه داعش مشاهده میشود ، بخش مهمی از فرماندهان رده بالای آن را افسران و فرماندهان سابق ارتش صدام بر عهده دارند. پس علی القائده، دیسیپلین نظامی و منش بعثی در رده بالای نظامی داعش، حضور پررنگی دارد.

وقتی سخن از ارتش بعث به میان میآید، سازمان مجاهدین تداعی میشود.

همان ارتشی که رجوی در خدمت ایشان بوده و برایشان خوش خدمتی می کرد. همین نقطه قوتی برای سران فرقه به حساب می آمد تا تب برگشتن آنها به جایگاه سابقاشان در عراق، بالا بگیرد. چرا که منبع حمایتی اصلی آنها صدام و ارتش بعث بوده و حالا که بعد از شکافی چند ساله توهم دوباره روی کار آمدن آنها در عراق برای مجاهدین قوت گرفته بود، سران فرقه قبله خود را به سوی داعش تغییر دادند.

از طرفی دیگر، فرماندهان داعش، از شکاف مذهبی موجود در عراق نهایت استفاده را برده و تا بیخ گوش مرکز قدرت در عراق پیش رفته بودند. رجوی تصور کرد که کار عراق که تمام شود، میشود سراغ ایران رفت.

پس در نتیجه سران فرقه، موضع موافقی نسبت به داعش گرفتند.

البته پر واضح است که سران فرقه در خیانت کردن مثال زدنی هستند. و اینکه باد به هر سویی بوزد آنها سرشان را به همان سمت خم خواهند کرد مساله جدید و تعجب آوری نیست.

از طرفی هم که دختر صدام حسین، با پیشروی گروه داعش، نوید بازگشت به قدرت را داد، دیگر سران فرقه کار را تمام شده فرض کردند و باگشت به شکوه و جلال و قدرت در اشرف را محتوم.

ولی غافل از آنکه همانهایی که نهال داعش را کاشتند، حالا که درخت تنومندی شده و به بار نشسته ولی درختی کج و خاردار، تصمیم به قطع شاخ و برگ آن گرفته اند تا از ریشه قطعش کنند.

جلوی پیشروی داعش گرفته شده و در حال به عقب رانده شدن هساتد، و این پتک محکمی است که بر سر سران فرقه رجوی کوفته میشود.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران – پاریس

***

همچنین:

حیله جدید سران فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  اخیرا یکی از اعضای مجاهدین، بعد از فرار از چنگال فرقه رجوی از اردوگاه لیبرتی، حقایق دردناکی از آنچه بر اسرای لیبرتی می گذرد را فاش نموده است. آنچه که توسط خانم م.ن ، منتشر شده است، بر ماهیت ضد حقوق بشری مجاهدین که پیشتر توسط سایر اعضای جدا شده ادع
 –
 –
علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، پاریس، سی ام ژوئن ۲۰۱۴: … هر ساله در چنین روزی، دستگاه رجوی اقدام به برگزاری نمایش پر هزینه مینمایند. در آن از سراسر اروپا سیاهی لشگر حمع آوری میکنند، عده ای را با دستمزد های نجومی برای سخنرانی دعوت میکنند و نمایشی ساختگی به راه می اندازند. ولی اینبار دستشان برای دولت فرانسه رو شد.