از “جنایت بی سابقه 15 شهریور” تا “هم پیاله شدن با صدام” – مجاهدین خلق، فرقه رجوی

از “جنایت بی سابقه 15 شهریور” تا “هم پیاله شدن با صدام” – مجاهدین خلق، فرقه رجوی

پانزدهم شهریور بمبگذاری مجاهدین خلق در خیابانها 2بنیاد هابیلیان، ششم سپتامبر 2017:… سال 82 وقتی به ایران آمدم، با مرحوم پدرم صحبت می‌کردم و سؤالی پرسید که واقعاً ذهنم را درگیر کرد. گفت من هر چیزی را راجع به این سازمان بپذیرم یک مورد را نمی‌توانم بپذیرم و آن هم همکاری با دشمن در جریان جنگ است. گفتم آن موقع اتفاقاً ما تصور می‌کردیم که این کار یعنی همکاری با صدام حسین علیه مدافعان مرزهای … 

سی خرداد هفت تیر تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتعدادی از کنگره امریکا، دربار سعودی و کشورهای اروپایی نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کردند (ویدئو)ا

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

بزرگ‌ترین خیانت منافقین به ایران، هم‌پیاله‌شدن با صدام بود

خدابنده در نشست ضیافت اندیشه

لینک به منبع

شهریور 15, 1396

مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات_ضیافت اندیشه_1

مهندس ابراهیم خدابنده، مدیرعامل انجمن نجات در نشستی با عنوان «ضیافت اندیشه» برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مرکزی با موضوع بازخوانی فعالیت‌های منافقین سخنرانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان(خانواده شهدای ترور) مشروح این سخنرانی در ادامه می‌آید:

منافقین با شعار مبارزه با امپریالیسم اکنون درخدمت امپریالیسم درآمده‌اند

بسم الله الرحمن الرحیم. عرض سلام دارم و بسیار خوشحال و مفتخرم که من را در خدمت خودتان پذیرفتید که برخی از تجربیات خودم را با سازمان مجاهدین خلق و به تعبیر مردم ایران، منافقین، بازگو کنم.

من ابراهیم خدابنده هستم؛ سال ۳۲ در تهران متولد شدم و سال ۱۳۵۰ جهت ادامه تحصیل به انگلستان رفتم و فوق‌لیسانس مهندسی برق گرفتم و تا سال 59 عضو انجمن اسلامی در خارج از کشور بودم. از سال ۵۹ سرنوشت من تغییر کرد که مختصری راجع به این صحبت می‌کنم و حرف‌هایم را هم در خلال خاطراتم می‌گویم. در سال ۵۹ احمد شادبختی از مسئولین مجاهدین خلق به لندن آمد و آنجا سخنرانی کرد. سخنرانی‌اش بحث استقلال بود. آن موقع موضوع اصلی و دغدغه اصلی ما جوانان آن زمان همین شعار استقلال بود که خیلی غیرقابل حصول و غیرقابل باور بود. در آن زمان که شاه سقوط کرده بود، شاه که نظامش تا بن استخوان وابسته به آمریکا بود و همیشه در محافل گفته می‌شد که قدرت سفیر آمریکا از شاه بیشتر است و شاه بدون اجازه سفیر آمریکا آب نمی‌خورد. ارتش ما و سیاست ما و اقتصاد ما و فرهنگ و صنعت ما به آمریکا وابسته بود. آن موقع یادم هست که ابوالحسن بنی‌صدر عضو انجمن اسلامی بود و قبل از انقلاب در نیوکاسل سخنرانی کرد و صراحتاً گفت این محال است که ما بتوانیم شاه را سرنگون کنیم و مستقل شویم. مثل ویتنام ما باید ۲۰ سال بجنگیم تا بشود آمریکا را از ایران بیرون کرد. به نوعی یک معجزه به نظر می‌رسید که در ایران آن زمان، بتوان آمریکا را بیرون کرد و ایران کشور مستقلی شود. احمد شادبختی می‌گفت جمهوری اسلامی از آنجایی که سرمایه‌داری را نفی نمی‌کند و متکی به طبقه کارگر نیست، پس لاجرم به آمریکا وابسته خواهد شد و تنها نیرویی که تا آخر ضدامپریالیست و ضد آمریکایی باقی خواهد ماند، سازمان مجاهدین خلق است. خیلی‌ها مثل من به سازمان پیوستند. آنهایی که دلشان خالی شد و فکر کردند که واقعاً راست می‌گوید و خیلی از ما که دغدغه استقلال داشتیم این حرف‌ها را باور کردیم.

مسعود رجوی در جلسه‌ای در پاریس رسما مسئولیت واقعه تروریستی 7تیر را برعهده گرفت

من در موقع ترور شهید بهشتی در انگلستان بودم و از مقابل کنسول‌گری ایران در منچستر که رد می‌شدم، دیدم که کنسول‌گری بسته است و یک بنری آنجا نصب کرده‌اند و تعدادی از بچه‌های انجمن اسلامی که جذب فرقه رجوی شدند، آمدند و گفتند که واقعه تروریستی اتفاق افتاده است و بدین دلیل کنسول‌گری بسته است. بعد صحبت کردند و گفتند فکر می‌کنید کار چه گروهی بوده است؟ گفتم مسلماً کار ضد انقلاب و سلطنت طلب ها بوده است. یعنی من که هوادار مجاهدین خلق بودم به مخیله‌ام خطور نمی‌کرد که کار سازمان باشد. سال ۶۰ مسعود رجوی پاریس آمد و یک سال بعد یک نشستی گذاشت و همه اعضای سازمان را جمع کرد و بحث هفت تیر ۶۰ شد. اولاً که قبول کرد این کار سازمان بوده است چون هیچ وقت علنی مسئولیت این را نپذیرفته بود و بعدها من فهمیدم علت اینکه مسئولیت این قضیه را نپذیرفت به خاطر فضای داخلی خود سازمان بود، چراکه هواداران سازمان چنین کاری را نمی‌پذیرفتند. مسعود رجوی گفت با این کار ما راه نفوذ آمریکا را کور کردیم. قرار بود از این نقطه پای آمریکا باز بشود و وابستگی زمان شاه تکرار شود و ما این را خنثی کردیم. یعنی پس واقعه تروریستی هفت تیر ۶۰ یک اقدام ضد آمریکایی برای حفظ استقلال کشور بود.

سنگ بنای سازمان مجاهدین خلق از همان ابتدا کج گذاشته شد

صحبت از دگردیسی در سازمان مجاهدین خلق می‌شود. می‌پرسند که سازمان مجاهدین خلق از چه زمانی منحرف شد؟ من اعتقاد دارم که سازمان از ابتدا سنگ بنایش کج گذاشته شد و جایی منحرف نشد. سازمان مجاهدین خلق در سال ۴۴ تأسیس شد. محمد حنیف‌نژاد از اعضای نهضت آزادی بود. ایدئولوژی سازمان زمانی که تدوین شد، سال‌ها سه گرایش اصلی علیه شاه وجود داشت. یکی گرایش مذهبی بود که با روحانیت عجین بود و یکی گرایش چپ بود که عمدتاً در حزب توده آن موقع شنیده می‌شد و یکی هم گرایش ملی بود که رهبران آن مصدق و جبهه ملی بود. کاری که حنیف‌نژاد کرد که البته مسبوق به سابقه هم بود در ایران و در کشورهای دیگر؛ آمد این سه عنصر را با هم ترکیب کرد و یک ایدئولوژی را تأسیس کرد که حداکثر جذب را داشته باشد که الحق هم توانست از هر سه قشر جذب کند. هدف او کسب قدرت بود.

من ۲۳ سال عضو این سازمان بودم و هرگز ندیدم که چیزی به عنوان اصول در این سازمان وجود داشته باشد و همه چیز بر اساس منافع مقطعی تنظیم می‌شود و در مقطع تصمیم گرفته می‌شود که چه سیاستی داشته باشد. بعداً یکی می‌گفت یک نفر مثل نواب صفوی می‌گوید من اول مسلمان هستم و بعد احساس تکلیف می‌کنم که مبارزه کنم! ولی یکی مثل حنیف‌نژاد می‌گوید که من قدرت را می‌خواهم و اسلام هم وسیله خوبی برای رسیدن به آن است. به همین دلیل سازمان در سال ۵۴ وقتی تقی شهرام رهبر سازمان می‌شود، اعلام می‌کند که ما دنبال مارکسیسم هستیم. اعضای منافقین مجبور به پیروی از اعتقاد تشکیلات هستند و به همین دلیل فردی مثل مجید شریف واقفی را که از اعضای این سازمان بود و با تفکر مارکسیستی مخالفت کرد، کشتند و جسدش را سوزاندند.  

بزرگ‌ترین خیانت منافقین به ایران، هم‌پیاله‌شدن با صدام بود

سال 82 وقتی به ایران آمدم، با مرحوم پدرم صحبت می‌کردم و سؤالی پرسید که واقعاً ذهنم را درگیر کرد. گفت من هر چیزی را راجع به این سازمان بپذیرم یک مورد را نمی‌توانم بپذیرم و آن هم همکاری با دشمن در جریان جنگ است. گفتم آن موقع اتفاقاً ما تصور می‌کردیم که این کار یعنی همکاری با صدام حسین علیه مدافعان مرزهای کشور، عین انقلاب و اسلام و وفاداری به اعتقاد و کشور است. من سال‌ها در انگلستان بودم، در قوانین اروپا می‌دانید که مجازات اعدام وجود ندارد و هر کسی هر کاری بکند حداکثر مجازات، ابد است که یعنی ۱۵ سال و بیشتر از آن نمی‌شود. یک استثناء وجود دارد و آن هم همکاری با دشمن در حال جنگ است که این یک مورد استثنائاً حکمش اعدام است! یعنی سر امنیت کوتاه نمی‌آیند. در خود سازمان ما کلاس‌های امنیتی داشتیم و اشاره می‌کردند که هیچ چیز بالاتر و واجب‌تر از امنیت وجود ندارد. همین که ما می‌توانیم بنشینیم و با هم صحبت کنیم، در سایه امنیت است. در این رابطه الان ما یکی از کشورهای امن هستیم و از اوج ناامنی از همین سه دهه پیش به اینجا رسیدیم. هیچ کشوری چنین تجربه‌ای نداشته است. یعنی تهران روزی صد ترور را تجربه کرده است. این شاهکاری بوده است که جمهوری اسلامی انجام داده است. در انگلستان، در جنگ جهانی دوم، مجازات دزدی اعدام بوده است. یعنی اگر یک نفر می‌رفت و از فروشگاه چیزی می‌دزدید، حکمش اعدام بود و دلیل آن هم این بود که در شرایطی که تمام نیروی نظامی و انتظامی درگیر جنگ هستند، هر قانون‌شکنی یک اقدام ضد امنیتی و ضد ملی به حساب می‌آید و دیگر نمی‌شود با آن مماشات کرد.

مسعود رجوی می‌گفت برای حاکمیت سازمان می‌ارزد که حتی نیمی از مردم ایران کشته شوند

کشور ما خیلی زود بعد از انقلاب درگیر یک جنگ خارجی شد. بعدها مشخص شد که قبل از شروع جنگ، مسعود رجوی مخفیانه سفری به پاریس داشته تا با صدام حسین هماهنگ شود و کار نظام اسلامی را از داخل و خارج یکسره کنند. من گاهی اوقات فکر می‌کنم که واقعاً چقدر جمهوری اسلامی مظلوم واقع شده است. جای طلب‌کار و بدهکار عوض شده است. کجای دنیا در برابر خائنی که با دشمن در حال جنگ یک کشور همکاری می‌کند مسامحه می‌شود؟ من از محمود مهدوی معروف به محمود قائم‌شهر شنیدم که می‌گفت در یکی از جلسات مسعود رجوی به صراحت گفت که اگر نصفی از مردم ایران برای حاکمیت ما کشته شوند، می‌ارزد.

منافقین در اسلام‌آباد حتی مجروحین روی تخت بیمارستان را هم اعدام کردند

 پذیرش آتش‌بس در سال ۶۷ یک مرتبه سازمان را در یک فشار قرار داد. چون از طرفی صدام نمی‌خواست که جنگ را ادامه دهد و ظرفیت و توان نداشت. خیلی دلش می‌خواست که زودتر آتش‌بس اعلام شود اما رجوی دلش نمی‌خواست. عملیات فروغ جاویدان که پاتک آن در ایران به مرصاد معروف شد؛ قرار بود چند ماه بعد صورت بگیرد. برنامه ریزی‌ منافقین با صدام به گونه ای بود که تا سرپل‌ذهاب پیشروی کنند و صدام از آنجا پشتیبانی هوایی کند و به تهران برسند. برنامه‌ریزی تسخیر کرمانشاه خیلی به اشغال موصل توسط داعش شباهت داشت. تاکتیک عملیات پیشروی به سرعت روی جاده روی جاده بود؛ چون آن‌جا مردم هستند و سپر انسانی وجود دارد. اگر نگاه کنید ستون مجاهدین خلق در سرپل‌ذهاب و اسلام‌آباد، قاطی ماشین‌های مردم است و همان‌طور که در موصل هم همین مشکل وجود داشت. مسعود رجوی قبل از عملیات گفته بود ابتدا مردم باید از ما بترسند و بعد جذب شوند. یعنی قدم اول جذب نبود و ترساندن بود! در سر راه خودشان مزارع را آتش زدند. به احشام رحم نکردند و کشتند. بعد در اسلام‌آباد مجروحین را از روی تخت بیمارستان به حیاط آوردند و اعدام کردند. ارتش ایران کاملاً از این عملیات جا ماند و منافقین به ۱۵۰ کیلومتری کرمانشاه رسیدند. کاری که ایران کرد این بود که نیروهای مردمی را بسیج کرد و با کلاشنیکف و آرپی‌جی و کمین کردن در کوه‌ها جلوی منافقین را گرفتند. داعش نیز تا چند کیلومتری بغداد آمد. تمام سفارت‌های کشورهای غربی از بغداد به اربیل منتقل شد؛ یعنی بغداد را سقوط کرده فرض کردند اما حشدالشعبی از این اتفاق جلوگیری کرد.  

در هر کشوری مجازات خائن و کسی که با دشمن همکاری می‌کند، اعدام است

هر چقدر از خیانت‌ها و جنایات رجوی بگوییم، کم گفتیم. مبتکر موشک‌باران شهرها توسط صدام هم رجوی بود. حال از منظر حقوقی این ماجرا را بررسی می‌کنیم. کشوری به خاک ایران تجاوز کرده است و بخشی از خاک آن را اشغال کرده است و درحالی که تمام نیروهای نظامی و انتظامی درگیر دفع تجاوز خارجی است با یک گروهی از داخل مواجه می‌شود که با دشمنش همکاری کرده و بزرگترین خیانت‌ها را انجام داده است. برای این گروه چه حکمی باید داد؟ تعداد زیادی از اعضای سازمان در زندان‌ها بودند. این افراد به دلیل اقدامات ضدامنیتی همه حکم اعدام داشتند. بعضی از احکام زندانیان از سال 60 معوق مانده بود تا شاید از تفکرات خود بازگردند. بعضی هم آزاد شدند و دوباره به عراق رفتند و با تیم‌های تروریستی دوباره برای انجام عملیات تروریستی به کشور برگشتند. تصور کنید کسی که با دیدن این همه خیانت از گروهی که عضو آن است باز هم بگوید اگر سلاح دستم بود همه شما را می‌کشتم؛ با این فرد باید چگونه رفتار کرد؟ با همه این شرایط تعداد زیادی از زندانیان را ایران آزاد کرد. من الان حدود هشتصد نفر از اعضای مجاهدین خلق را می‌شناسم که حتی در عملیات شرکت کردند و در ترورها دست داشتند و الان آزادانه در مملکت کار و زندگی می‌کنند. هیچ کجا برای گروه‌های تروریستی انقدر نرمش نبوده که در ایران است ولی قضیه بالعکس شده است و جای جلاد و شهید عوض شده است.

اعضای سازمان مجاهدین خلق تاکنون رنگ دموکراسی را به چشم ندیده‌اند

سازمان مجاهدین خلق سر سوزنی نه مارکسیست است و نه مسلمان. یک باند تبهکار است که می‌خواهد قدرت را به دست بگیرد. الان در اروپا سکولار و فمنیست شده است. الان همه‌جا مریم رجوی و شورای ملی مقاومت را به‌عنوان یک شورای سکولار معرفی می‌کنند. من یادم هست که فریدون گیلانی می‌گفت هر کسی یک دکانی در خارج از کشور باز کرده است. یکی دکان ملی‌گرایی باز کرده است و پرچم شیر و خورشید، یکی دکان مذهب باز کرده است و با اپوزیسیون خارج از کشور که زیر پرچم اسلام هستند و حتی عاشورا و تاسوعا و… دارند، هم پیاله است. رجوی سوپری زده است که همه چیز در آن هست. دیگر از هر جنسی بخواهید در این سوپر پیدا می‌شود. افطاری می‌دهد و ادعای سکولاریسم می‌کند. یک روز شیعه می‌شود و یک روز سنی. بسته به رنگ و شرایط دارد. مریم رجوی خودش گفت: مجاهد خلق هنرش این است که تمایلات مسعود را بشناسد و به آن عمل کند؛ ببیند تمایلاتش چیست و به همان عمل کند؛ یعنی فقط باید دستورات و امیال رجوی انجام شود. افراد را در نشست‌هایی زیر سرکوب روانی قرار می‌دهند و دفاع روانی‌شان را از بین می‌برند و این فرد را برای گفتن کلمه «نه» عاجز می‌کنند. نمی‌تواند مخالفت کند و هر چه می‌گویند مجبور است انجام بدهد. همان چیزی که در عوام به مغزشویی و کنترل ذهن معروف است. یعنی با طرف ارتباطات‌شان را قطع می‌کنند، خانواده‌اش را قطع می‌کنند، ارتباطات اجتماعی‌اش را قطع می‌کنند و این از بدو شکل‌گیری سازمان بوده است. یعنی کسی که عضو سازمان می‌شد رابطه خانوادگی‌اش را قطع می‌کرد و فرد به یک ربات تبدیل می‌شد که دیگر هر چه به او می‌گویند باید انجام دهد! افراد باید هر شب دور جمع بشوند و از خودشان انتقاد کنند. یک نشست‌هایی هم هست که به آن غسل می‌گویند و این هر هفته است و باید بیایند و مسائل جنسی‌شان را در جمع بگویند. همیشه یادم هست که خیلی‌ها مخالفت می‌کردند و حتی می‌گفتند از نظر اسلام این اشکال دارد. طوری روی اعضا کار می‎‌شود که احساس می‌کند اگر فرمان رجوی را گوش ندهد بالاترین خیانت را کرده است. هر چقدر مذاهب بر تحکیم خانواده تأکید می‌کنند، اینها بالعکس خانواده را لانه فساد می‌گفتند. مثل مریم رجوی و می‌گفتند دشمن اصلی شما پدر و مادر بیولوژیکی شما هستند. رجوی محاسباتش درست بود؛ او در یکی از نشست‌ها خودش گفت که محال است غربی‌ها بگذارند عراق در جنگ شکست بخورد. چه کسی فکر می‌کرد ۱۲۰ ساعت بعد از جنگ نوارهایی بیرون بیاید که استخبارات عراق آنها را ضبط کرده بود. عباس داوری  را مشاهده می‌کنیم که با صدام و رژیم بعث در حال صحبت و هماهنگی است.

با توجه به توضیحاتی که عرض کردم و فعالیت‌های منافقین و امکان تاثیرگذاری بر افراد مختلف به‌خصوص دانشگاهی‌ها، تصمیم گرفتم که انجمن نجات را ایجاد کنم و ایده آن را از کتاب‌های ضد فرقه‌ای گرفتیم. انجمن نجات فعالیت‌های زیادی داشته و من در خیلی از دانشگاه‌ها سخنرانی کرده‌ام و پرسیده‌اند شما در انجمن نجات تا به حال چند نفر را نجات داده‌اید؟ گفتم افراد زیادی را نگذاشتیم جذب شوند، چون پیشگیری بهتر از درمان است. خود رجوی بارها گفته است که تنها گروهی که انجمن نجات جلوی جذب ما را گرفته است. این فرقه‌ها معمولاً از خانواده‌ها جذب می‌کنند و ما با خانواده اعضای مجاهدین خلق ارتباط برقرار کردیم و آن‌ها را از شرایط سازمان آگاه کردیم. در ۲۷ استان ما شعبه داریم و با هزاران خانواده اعضای مجاهدین خلق و هزار نفر از جداشدگان این سازمان در ارتباط هستیم.

داعش و منافقین؛ یک گروه با دو برند

زمانی که داعش موصل را اشغال کرد، سازمان مجاهدین خلق گفت که نیروهای انقلابی عراق، موصل را آزاد کردند. شباهت‌های عملکرد این دو گروه تروریستی که یکی برند شیعی دارد و یکی سنی همه سوء استفاده از اسلام و جذب افراد با این بهانه از اروپا و آمریکا است. هر دو گروه از حمایت سعودی و اسرائیل و آمریکا برخوردارند. یعنی اگر ارتباط نداشته باشد، عجیب است.

برخلاف تبلیغاتی که می‌شود و می‌گویند ایران قتل عام کرده است، بارها از مسئولین جمهوری اسلامی شنیده‌ام که می‌گویند اعضای این سازمان و حتی کسانی که ترور می‌کنند هم قربانی هستند. موارد زیادی دیده‌ام از کسانی که شهید شده‌اند و خانواده رضایت نمی‌داد و جمهوری اسلامی دیه‌اش را پرداخت می‌کرد که عامل ترور اعدام نشود. هیچ کدام از این حرف‌ها جایی گفته نمی‌شود. یعنی اتفاقاً جمهوری اسلامی تلاش می‌کرد که امنیت این افراد را برقرار کند و می‌گفت که بچه‌های خودمان هستند و قربانی شده‌اند.

جنایت بی‌سابقه و خونبار منافقین در 15شهریور61 تهران را لرزاند

15شهریور، تهران سیاه‌پوش شد

لینک به منبع

شهریور 15, 1396

پانزدهم شهریور بمبگذاری مجاهدین خلق در خیابانها 1

گروهک تروریستی منافقین در اقدامی وحشیانه با بمب‌گذاری در محلی شلوغ و پررفت‌وآمد در تهران بیش از 150 نفر از مردم بی‌گناه را مجروح کرده و ده‌ها تن را به‌شهادت رساند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) در حالی که جمهوری اسلامی ایران، در نبردی نابرابر مشغول دفاع از کیان اسلامی بود و برای عقب راندن دشمن بعث از خاک وطن، فرزندانش را تقدیم اسلام می‌کرد، دشمنان داخلی و فریب‌خورده و عناصر منافق سعی در ایجاد رعب و وحشت در میان صفوف ملت قهرمان داشتند. این افراد جاهل و کوردل برای خوش خدمتی به اربابان خارجی خود از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کردند و جان ملتی را که برایش شعار آزادی‌خواهی می‌دادند، به بازی می‌گرفتند.

در یکی از این اعمال وحشیانه، عوامل منافقین در یک بمب‌گذاری در خیابان خیام تهران، بیش از 150 نفر از مردم بی‌گناه را مجروح کرده و ده‌ها تن را به‌شهادت رساندند. 15شهریور1361 در ساعت 19:20 هنگامی که خیابان خیام و اطراف آن مملو از جمعیتی بود که در ایستگاه‌های اتوبوس صف کشیده بودند، بمبی که در زیر پل ورودی پارکینگ وزارت صنایع واقع در این خیابان کار گذاشته شده بود، منفجر شد و ده‌ها نفر زنده زنده در آتش سوختند و ده‌ها نفر دیگر نیز به شدت زخمی شدند.

شدت این انفجار به حدی بود که شیشه‌های ادارات و منازل اطراف آن تا شعاع چندصدمتر شکست و بیش از 7 اتومبیل اطراف محل انفجار به آهن‌پاره‌ای تبدیل شد و صدای آن تقریباً در تمام تهران شنیده شد. در جریان این انفجار، یک اتوبوس دو طبقه نیز که در حال حرکت و مملو از جمعیت بود در آتش سوخت و تمام مسافران آن شهید و مجروح شدند. در محل انفجار بمب، گودالی به عمق حدود 2 متر و با وسعت 25 مترمربع ایجاد شد.

پانزدهم شهریور بمبگذاری مجاهدین خلق در خیابانها 2

پانزدهم شهریور بمبگذاری مجاهدین خلق در خیابانها 3

(پایان)

*** 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31129

گزارش همایش “ایران قربانی تروریسم. از منافقین تا داعش” ( + سخنرانی پزشکیان)ا 

Iran_Victim_of_Terrorism_Tehran_2017_2بنیاد هابیلیان، بهارستان، تهران، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:… طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود. این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

گزارش کاملی از همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش»

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش» امروز هشتم شهریورماه به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شد.

در این مراسم جمعی از خانوادۀ شهدای ترور کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از سفرای کشورهای مختلف مانند فلسطین و عراق و پاکستان حضور داشتند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان اولین سخنران این مراسم بود که ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و خانواده‌های معزز شهدای ترور به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه متن کامل سخنرانی وی ارائه می‌شود:

جنایات امروز داعش، مصائبی است که ایران در سه دهه گذشته تجربه کرده است

شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، اولین شهدایی نیستند که به دست تروریست‌ها در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند. جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی تاکنون با تروریسم دست به گریبان بوده است و بالغ بر ۱۷هزار تن از دولت و ملت، مرد و زن و کودک، سنی و شیعه، مسیحی و زرتشتی و کلیمی توسط گروهک‌های تروریستی در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند.

روش‌هایی که امروز داعش از قتل و جنایت و قساوت در مقابل دیدگان مردم جهان به نمایش می‌گذارد، مصائبی است که در طول سه دهه گذشته توسط مردم ایران تجربه شده است و انگار که داعش از روی دست گروهک‌های تروریستی در ایران کپی‌برداری می‌کند، پوست کردن سر انسانها و زنده سوزندان مسلمانان توسط کومله و دمکرات، تا انجام عملیات‌های انتحاری، بمب گذاری و ترورهای کور توسط منافقین و سربریدن و مثله کردن توسط جندالشیطان، از جمله آن مصائب است.

۳۶ سال قبل منافقین به نیت تصرف مجلس و سایر مراکز حساس شورش مسلحانه در تهران را به راه انداختند و از زمان رحلت امام به اینسو بارها برای بمب گذاری در حرم ایشان اقدام کردند و درست در روزهایی که منافقین در حال مذاکره با نمایندگان کنگره آمریکا در حال مذاکره بودند، داعش در اقدامی ناکام تلاش نمود تا آرزوی آنها را برآورده نماید.

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود.

این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست کشورهای استعماری برای پیشبرد مقاصد و اهداف آنان است و شعار مبارزه با تروریسم از جانب کشورهای غربی دروغی بیش نیست.

وقتی که مدعیان صلح و حقوق بشر اینگونه چشم بر جنایات تروریست‌ها می‌بندند، وقتی که بر تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی در کشتار غیرنظامیان و بی‌گناهان چشم می‌بندند و مدافع تروریست‌های مزدور صدام می‌‍‌‌شوند، دیگر نباید سراغ عدالت را از جهان گرفت بلکه باید بی عدالتی را به مردم جهان نشان داد.

همین امروز آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در سوریه، گروهک‌های تروریستی ضدایرانی را آموزش داده و تسلیح می‌کند. به اسم مبارزه با تروریسم در افغانستان به غارت اموال مردم این کشور و برآوردن منافعش در این منطقه است و علیه تمام همسایگان افغانستان توطئه می‌کند و از این رو باید منتظر به راه افتادن موج جدیدی از تروریسم در اطرافمان باشیم که می‌تواند تهدیدی هم علیه کشورمان باشد.

باید گفت همچنان که تا کنون تروریسم در کشورمان و منطقه ریشه خارجی داشته و دارد و از این رو جمهوری اسلامی بر اساس قوانین و کنوانسیونها و حقوق بین المللی بر اساس حق مقابله به مثل، حق دارد پاسخ کوبنده‌ای به تروریستها در هرگوشه جهان که پناه گرفته باشند بدهد و منتظر اجرای عدالت از سوی حامیان تروریستها نباشد.

ایران با پاسخی قاطع، دست و پای تروریست‌ها و اربابانشان را از منطقه جمع خواهد کرد

پس از سالها مظلومیت و نادیده گرفتن حقوق اساسی شهدای ترور در ایران، اکنون وقت آن است که با پاسخی قاطع (همانند حملات موشکی به لانه تروریستها در دیرالزور) به تروریستها و اربابان آنها فهماند که باید دست و پایشان را جمع کنند، پاسخی درخور شأن و عظمت مردم ایران به هر گونه تعدی و پافراگذاشتن از حدود و خطوط قرمزش.

نباید به بدخواهان و دشمنان مجال داد که گمان برند ایران همواره قربانی تروریسم خواهد ماند و منتظر اجرای عدالت از سوی حاکمان یک چشم جهان خواهد نشست.

 همچنان که در مجلس شورای اسلامی و در محضر نمایندگان ملت شریف ایران و از سوی خانواده شهدای ترور تصویب لایحه ای برای الزام دولت و قوه قضائیه به پیگرد و رسیدگی به جرائم تروریستها با استفاده از تمام ابزار ممکن را خواهانیم.

اگرچه از توجه نمایندگان مجلس به موضوع تروریسم بخصوص در تصویب لاحیه اخیر در مجلس که حامیان گروهک تروریستی داعش را تحت تعقیب قرار می‌دهد کمال تشکر راداریم اما حداقل انتظار این است که رسیدگی به جنایات صورت گرفته از ابتدای انقلاب و نیز جنایاتی که هم اکنون گروهکهای تروریستی در شرق و غرب کشور انجام می‌دهند نیز رسماً و مقتدرانه پی گیری شود.

همچنین از تمام هنرمندان، صاحبان قلم و ارباب رسانه ها می‌خواهم که به موضوع تهدیدات تروریسم به عنوان یک مسئله ملی نگاه کنند، هزینه ها و خسارتهایی که ملت ایران در این مسیر دیده است را در آثار خود به رشته تحریر در آورند و به تصویر بکشند و اجازه ندهند از حافظه تاریخی ما پاک شود و نسل جدید قربانی تروریستهایی که نقاب زده و در پشت شعارهای فریبکارانه پنهان شده است بشوند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

پس از اتمام سخنرانی دبیرکل بنیاد هابیلیان، مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و از دخالت‌های استکبار و آمریکا در جنگ‌افروزی در منطقه انتقاد کرد.

پیام دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز به همایش رسید و غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، عضو فراکسیون ایثارگران مجلس به نمایندگی از علی لاریجانی این پیام را قرائت کرد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

تجلیل و قدردانی از خانواده‌های معزز شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد مجلس شورای اسلامی بخش دیگر این همایش بود که با حضور مسعود پزشکیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دکتر افراشته و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی انجام شد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

در انتهای این همایش نیز بیانیه بنیاد هابیلیان به نمایندگی از خانواده‌های شهدای ترور کشور در محکومیت تروریسم قرائت شد.

مدعیان دموکراسی بگویند کدام کشور به‌اندازه ایران قربانی ترور داده است

پزشکیان در مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

چهارشنبه، ۸ شهریورماه مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش در محل سالن مشروطه مجلس شورای اسلامی با حضور مسعود پزشکیان و سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، در این برنامه که به همت بنیاد هابیلیان برگزار شد جمعی از خانواده های شهدای هفتم تیر، شهدای هشتم شهریور، شهدای هسته ای، شهدای حمله تروریستی به مجلس و سایر خانواده شهدا حضور داشتند.

قدرت های بزرگ می خواهند منابع منطقه را مجانی غارت کنند

دکتر مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از سخنرانان این مراسم بود و بیان کرد: در منطقه ای زندگی می کنیم که مملو از منابع زیرزمینی و رو زمینی است و تا زمانی که این منابع در منطقه وجود دارد قدرت های بزرگ دست از ما نمی کشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکی از کتاب ها در زمینه حضور قدرت های بزرگ در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه افزود: آمریکایی ها در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه منافعی دارند و به منابع موجود در این کشورها نیازمند هستند لذا نمی توانند دست از این منابع بکشند و می خواهند این منابع را مجانی غارت کنند.

ابرقدرت ها با ایجاد جنگ های منطقه ای اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند

وی با بیان اینکه افرادی آگاه در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه زندگی می کنند که اجازه نمی دهند ابرقدرت ها منابع آن ها را غارت کنند، ادامه داد: نتیجه این کشمکش بین ابرقدرت ها و افراد آگاه در درون کشورهای منطقه جنگ بی پایان است و آمریکا نیز از دستیابی مجانی به این منابع دست نمی کشد.

پزشکیان با اشاره به ایجاد جنگ ها و کشمکش های مختلف در منطقه یادآور شد: در نهایت قدرت های بزرگ پیروز جنگ های منطقه ای می شوند البته قدرت های بزرگ همانند آمریکا، کشورهای منطقه را از یکدیگر می ترسانند تا بتوانند به راحتی منابع را غارت کنند همانند صد میلیارد دلاری که در یک قرارداد از عربستان اخذ کردند و با این اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند.

ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند

وی با تاکید بر اینکه ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند، افزود: قدرت های بزرگ می خواهند در کشورهای منطقه عده ای را اجیر کنند تا به مقاصد خود دست یابند.

وی با بیان اینکه ابرقدرت ها انسان های آگاه را از درون جامعه می چینند، اظهار کرد: ۱۷ هزار شهید در کشور با اقدامات تروریستی به شهادت رسیده اند، باید مشاهده کرد که این افراد چه کسانی بوده اند، قطعا باید گفت آن ها کسانی بودند که اگر می ماندند اکنون با این مشکلات در کشور مواجه نمی شدیم.

ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که دشمنان در منطقه ایجاد کرده اند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آن هایی که دم از دموکراسی می زنند بگویند که کدام کشور اندازه ایران قربانی داده است و مشخص کنند که اسلحه ها را چه کسی به این افراد می دهد.

وی با اشاره به ایجاد تفرقه در بین اقوام مختلف اعم از ترک، کرد و عرب از سوی دشمنان ادامه داد: ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که آن ها در منطقه ایجاد کرده اند و قدم نخست برای مبارزه با آن ها ایجاد آگاهی در جامعه و وحدت در کشور است.

دولت های اسلامی نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند

پزشکیان تصریح کرد: افرادی را اجیر می کنند تا مردم و همچنین افرادی عالم، دانشگاهی و آگاه همانند شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید رجایی و باهنر را به شهادت برسانند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

وی افزود: ابرقدرت ها ما را تحریک می کنند، تا فریبکان دهند، در نتیجه باید در درجه نخست در درون کشور بین اقوام و کشورهای اسلامی وحدت ایجاد کرد و دولت های اسلامی نیز نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند.

دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم، اظهار کرد: افرادی که شهید شده اند انتخاب شده بوده اند چرا که از بهترین ها، داناترین ها، آگاه ترین ها و ایثارگرترین ها بوده اند و تا جایی که می توانستند این افراد را شهید کردند اما یک عده را نیز با ضرب یا زور خریدند.

پزشکیان ادامه داد: این گرامیداشت ها باید به نسل جوان منتقل شود چرا که نسل جوان با بسیاری از این رفتارها بیگانه است.

این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا به نوعی زنده نگهداشتن راه شهدا است، تصریح کرد: داعشی ها برای ایجاد ترس و وحشت به مجلس آمدند اما ذره ای باک از آن ها در بین نماینده ها ایجاد نشد چرا که ما از کشته شدن نمی ترسیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند لذا افرادی مرده به حساب می‌آیند که مانند حیوان در جامعه زندگی می کنند و خانواده شهدا منتخب هستند و باید به آن ها تبریک گفت.

(پایان)

*** 

رجایی و باهنرIran marks anniversary of 1981 bombing by Washington backed Mojahedin Khalq terrorists

کشمیری کلاهیکالبد شکافی اقدام تروریستی مجاهدین در ۸ شهریور ۱۳۶۰

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانISIS Attacks in Tehran Expose US-Saudi Lies About Iran

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانIran Unites as Tehran Struck by Middle East’s Proxy Wars 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

https://youtu.be/FCBA2JDt4ak

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS
Americans take responsibility for recent joint Saudi/ISIS/MEK terror attacks (Mojahedin Khalq, Rajavi Cult, MKO, PMOI, NCRI …)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsTehran Was Always America’s And Thus The ISIS Final Destination (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult a proxy)

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014مریم رجوی در پاریس چه مناسبتی را جشن گرفت؟ (نامه ای به امانوئل ماکرون)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30843

وزارت خارجه مکلف به شناسایی و مجازات حامیان امریکایی تروریسم، مجاهدین خلق و داعش شد (+ تعطیلات ترویستی امریکایی در آلبانی)ا 

Maryam_Rajavi_Terrorism_Americans_in_Albaniaخبرگزاری فارس، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:…  لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند: .. اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند. ۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله … 

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

لینک به منبع

وزارت خارجه با همکاری سپاه مکلف به شناسایی اشخاص حامی تروریسم شد

نمایندگان مجلس وزارت امور خارجه را مکلف کردند ظرف ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه، وزارتخانه‌های دفاع و اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص حامی تروریسم اقدام و نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر کند.
 
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) در جریان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، ماده ۴ این لایحه را پس از رسیدگی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، نظر به حمایت پنهان و آشکار دولت آمریکا و نیروهای نظامی و اطلاعاتی آن کشور از گروه‌های تروریستی و اعتراف مکرر برخی از مقامات آمریکایی ( از جمله وزیر امور خارجه سابق آمریکا) به ایجاد گروه‌های تروریستی و حمایت همه جانبه از آنها از جمله ایجاد گروه تروریستی داعش،‌ از نظر جمهوری اسلامی ایران مجموعه نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه شناخته می‌شوند، و لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند:

۱ – سازمان‌های نظامی و اطلاعاتی آمریکا و فرماندهان و مقامات ارشد که در تامین مالی، اطلاعاتی، نظامی،‌ تسلیحاتی،‌ پشتیبانی و آموزشی از گروه‌های تروریستی و افراطی در منطقه از جمله داعش و جبهه النصره نقش موثر داشته‌اند.

۲ – اشخاص آمریکایی که در فعالیت‌های نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا مذکور در بند ۱ این ماده مشارکت موثر دارند.

۳ – اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند.

۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره به طور مستقیم یا غیر مستقیم،‌ از جمله از طریق ارائه هرگونه کمک‌های مالی، سیاسی، تبلیغاتی، ‌فرهنگی، ‌تسلیحاتی و اطلاعاتی حمایت می‌کنند.

۵ – اشخاص آمریکایی که از تروریسم دولتی از قبیل آنچه توسط رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه بخصوص فلسطین و لبنان انجام می‌شود حمایت کرده و نقش موثری در آن داشته‌اند.

تبصره ۱ – وزارت امور خارجه مکلف است ظرف مدت ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رعایت سلسله مراتب،‌ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص موضوع این ماده اقدام و با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر نماید. این فهرست هر شش ماه یکبار و در صورت لزوم به صورت موردی به روز می‌شود.

تبصره ۲ – به منظور مبارزه با تروریسم و در راستای اجرای حکم مقرر در مواد ۸ و ۹ قانون مجازات اسلامی قوه قضائیه موظف است، شعبه یا شعبی از دادسراها و دادگاه‌های کیفری صالح را برای رسیدگی به جرائم تروریستی موضوع بندهای ماده ۱ قانون (مبارزه با تامین مالی تروریسم) که توسط افراد و سازمان‌های تروریستی مورد حمایت آشکار و پنهان آمریکا و یا دیگر کشورهای متخاصم علیه ایران مرتکب می‌شوند اختصاص دهد. هرگونه همکاری با دولت و نیروی نظامی و اطلاعاتی آمریکا در جرائم تروریستی،‌ مستوجب محکومیت به مجازات مقرر در ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی ( کتاب پنجم – تعزیرات) می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدار ۳ سناتور آمریکایی با سرکرده منافقین/تنفس مصنوعی به تروریست‌ها

خبرگزاری تسنیم، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:
لینک به منبع

شناسه خبر: ۱۴۹۰۳۴۶ سرویس: بین الملل

 ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۲:۲۷

مزدور مریم رجوی و ولینعمتان خونخوار امریکایی اش

مریم رجوی میزبان تعطیلات سه سناتور امریکایی لابی گر در آلبانی

سه سناتور آمریکایی در راستای تلاش برای تنفس مصنوعی به اعضای گروهک تروریستی منافقین در پایتخت آلبانی با سرکرده این گروهک دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که آگوست به دلیل آغاز تعطیلات کنگره آمریکا معمولاً ماه کم‌تحرکی در عرصه سیاسی این کشور محسوب می‌شود، هنگام بحث از اقدامات ایران‌ستیزانه این موضوع صادق نیست.

روزنامه هافینگتون‌پست گزارش داده هیئتی متشکل از سناتورهای ارشد آمریکا اخیراً در شهر «تیرانه»، پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده‌اند. «روی بلانت»، عضو ارشد چندین کمیته در مجلس سنای مریکا (کمیته اعتبارات، کمیته قواعد و دولت، کمیته بازرگانی و کمیته حمل و نقل)، «جان کورنین»، دومین مقام عالی‌رتبه جمهوری‌خواه در مجلس سنا و «تام تیلیس»، عضو کمیته‌های نیروی مسلح، قضایی و بانکداری در مجلس سنا با سرکرده منافقین و اعضای این گروه تروریستی دیدار داشته‌اند.

تنفس مصنوعی سیاستمدارن آمریکایی به این گروهک تروریستی در حالی انجام می‌شود که حتی رسانه‌های آمریکا هم در ماه‌های گذشته با توصیف گروهک منافقین به عنوان سازمانی مبتنی بر «کیش شخصیت»، بارها بر این موضوع که آنها پایگاهی در میان مردم ایران ندارند تأکید کرده‌اند. 

دو ماه پیش، کاربران ایرانی در اعتراض به نشست تروریست‌های منافقین با حضور سیاستمداران افراطی در حومه پاریس، هشتگ نفرت از این گروه تروریستی #IranHatesMEK را در شبکه اجتماعی توئیتر راه‌اندازی کردند که به پربحت‌ترین موضوع روز تبدیل شد.   

منافقین با حمایت آمریکا، اسرائیل و انگلیس در عملیات مختلف تروریستی حدود ۱۷ هزار شهروند ایرانی را ترور کردند. 

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌تایمز سال گذشته در گزارشی فشا کرد که برخی سیاستمداران آمریکایی در ازای دریافت پول‌های کلان در این نشست‌های حضور پیدا می‌کنند. 

انتهای پیام/

(پایان)

*** 

Elona Gjebrea_Maryam RajaviAlbania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپالیست سرلابی اروپایی رجوی تحت عنوان “۲۶۵ نماینده پارلمان اروپا” وجود خارجی نداشت و تقلبی بود

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30731

دولت ترامپ به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست

 rudy-giuliani-mojahedin-khalqخبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن پست، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همانطور که تجارب اخیر آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی نشان داده است، کمک به سرنگونی یک رژیم در اغلب موارد به تشکیل یک دولت مطیع و صمیمی با کشور هدف منجر نشده است. بنا بر این گزارش، تغییر نظام همچنین این قابلیت را دارد که مجموعه ای مشکلات از جمله تداوم درگیری ها، سقوط کشور و گروههای تازه به قدرت رسیده … 

rudy-giuliani-mojahedin-khalqTrump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

دولت ترامپ به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست

یک روزنامه آمریکایی گزارش کرد که دولت کنونی آمریکا به دنبال تغییر نظام در ایران است اما این سیاست اغلب کارساز نیست.

به گزارش فارس، روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» در گزارشی با محور اقدامات ضدایرانی دولت کنونی آمریکا نوشت، دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست.

در مقدمه این گزارش آمده است، ترامپ طرفدار ایران نیست و زمانیکه بعنوان نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرده بود، متعهد شده بود که برجام را پاره می کند.

این گزارش ادامه داد، دولت ترامپ و هوادارانش که حداقل در حال حاضر از تلاش ها برای از بین بردن برجام ناامید شده اند، جنجال هایی را درباره تغییر نظام در ایران به راه انداخته اند.

واشنگتن پست اینگونه نوشت، در ماه ژوئن، سناتور «تام کاتن» اعلام کرد: «سیاست آمریکا باید برپایه تغییرنظام در ایران باشد. درک نمی کنم چطور برخی می توانند تا زمانیکه یک استبداد دین سالاری روی کار است، سخن از ایمن بودن آمریکا به میان آورند». 

از طرف دیگر، «جیمز متیس» وزیر دفاع آمریکا نیز چندین بار گفته است که سه مورد از خطرناک ترین تهدیداتی که متوجه آمریکا است، ایران، ایران و ایران می باشد.

بنا بر این گزارش، از جمله دیگر افراد دولت ترامپ که در خصوص تغییر نظام در ایران ابراز تمایل کرده اند، شامل «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا، «مایک پومپئو» رئیس سیا و «درک هاروی» مدیر سابق شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه می باشند.

واشنگتن پست سپس با اشاره به این موارد ادامه داد که تمامی این موارد اغلب به صورت لفاظی بوده است و این افراد هیچ کدام هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده اند که چه کسی قرار است جایگزین نظام کنونی ایران شود.

این گزارش سپس با مطرح کردن سؤالی نوشت، اما آیا یک تلاش جدی تر آشکار یا پنهان واشنگتن در ایران، در راستای منافع آمریکا هست یا خیر؟

این گزارش در پاسخ به این سؤال اداه داد که بعید است که تلاش برای تغییر نظام ایران به نفع آمریکا باشد.

واشنگتن پست سپس توضیح داد، همانطور که تجارب اخیر آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی نشان داده است، کمک به سرنگونی یک رژیم در اغلب موارد به تشکیل یک دولت مطیع و صمیمی با کشور هدف منجر نشده است.

بنا بر این گزارش، تغییر نظام همچنین این قابلیت را دارد که مجموعه ای مشکلات از جمله تداوم درگیری ها، سقوط کشور و گروههای تازه به قدرت رسیده متخاصم را به همراه دارد و صرفنظر از اینکه تلاش برای تغییر نظام یک کشور به صورت آشکار یا پنهان صورت گرفته باشد، چنین پیامدهایی ممکن است به جود آید و این مسئله در تلاش های آمریکا برای خلع «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه از قدرت مشهود بود.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست، تلاش های آشکار و موفقیت آمیز برای تغییرنظام در سراسر جهان را در بازه زمانی ۲۰۰ ساله مورد ارزیابی قرار دادند و همچنین تلاش های پنهان آمریکا برای تغییرنظام در حین جنگ سرد را نیز بررسی کرد.

نتایج این بررسی ها نشان داد که اغلب انواع تغییرنظام به بهبودی روابط میان دو کشوری که برای تغییرنظام یک کشور دیگر تلاش کرده و کشوری که در آن تغییرنظام صورت گرفته بود، منجر نشد.
این گزارش نشان داد که محققان دریافتند که وقتی یک کشور یک دولت دیگر را سرنگون می کند، احتمال وقوع جنگ های داخلی افزایش می یابد و در اغلب موارد به ایجاد دموکراسی در آن کشور ختم نمی شود.

این گزارش نشان داد که محققان دریافتند که وقتی یک کشور یک دولت دیگر را سرنگون می کند، احتمال وقوع جنگ های داخلی افزایش می یابد و در اغلب موارد به ایجاد دموکراسی در آن کشور ختم نمی شود.

این روزنامه آمریکایی ادامه داد که تغییرنظام در اغلب مواد نتیجه معکوس دارد و به بهبود روابط دو کشور ختم نمی شود.

واشنگتن پست با اشاره به اینکه برخی معتقدند که تغییرنظام در ایران مطمئن ترین راه برای بازداشتن ایران از ادامه فعالیت های هسته ای است باید بدانند که ۸۱ درصد مردم ایران معتقدند که توسعه برنامه هسته ای ایران حائز اهمیت است و ۶۸ درصد از مردم ایران نیز معتقدند که ایران می بایست به دنبال افزایش نقش خود در منطقه باشد.

بنا بر این گزارش، احتمال این مسئله وجود ندارد که تغییر نظام در ایران به تغییر سیاست های این کشور یا حتی پایان تقابل تهران با واشنگتن منجر شود.

*** 

کارناوال سالانه مریم رجوی در ویلپنت فرانسه با مدعوین کرایه اینمایش هاى مجاهدین خلق، براى گول زدن خارجى ها یا براى گول زدن ما؟!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

همچنین: