از “عصبانیت انتخاباتی منافقین” تا “قرائت ترامپ و شیخ سعودی از مبارزه علیه تروریسم”ا

از “عصبانیت انتخاباتی منافقین” تا “قرائت ترامپ و شیخ سعودی از مبارزه علیه تروریسم”ا

 بنیاد هابیلیان، بیست و یکم می 2017:…  اخیرا پادشاه عربستان خبر از برگزاری کنفرانس «اسلامی‌آمریکایی» برای مبارزه با تروریسم داده است. ایشان ابراز داشته‌اند که این کنفرانس برای همکاری در زمینه تروریسم و باعث تقویت روابط و امنیت جهانیان خواهد شد. در این خصوص ذکر چند نکته ضروریست: دولت عربستان در چندسال اخیر موضع منفعلانه‌ای در خاورمیانه داشته و موضع مشخصی راجع به مقابله با تروریسم نداشته است و دائم در حال …

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمWorld knows Saudi Arabia is source of terrorism

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

عصبانیت منافقین از شکوه مشارکت مردم

دکتر حامد رحیم‌پور، بنیاد هابیلیان
لینک به منبع

انتخابات در ایران بور شدن مجاهدین خلق فرقه رجوی

برگزاری آرام و امن انتخابات نشان‌دهندۀ ثبات سیاسی یک کشور است. بدون شک در این ثبات مردم نقش اصلی را ایفا می‌کنند. آن جایی که حضور مردم و مشارکت باشکوه آن‌ها در سرنوشتشان در بستر یک کشور امن، نه تنها خود باعث قدرت‌افزایی برای کشور می‌شود بلکه باعث تثبیت امنیت و آرامش نیز می‌شود. 29اردیبهشت بیش از 41میلیون ایرانی با مشارکت آگاهانه و حداکثری خود بار دیگر «نه» ای به بزرگی و عظمت یک ملت نثار بدخواهان و دشمنان و آرزومندان زمین خوردن ایران کردند.

ویژگی بارز انتخابات96 نیز انبساط فضای سیاسی و اجتماعی کشور بود، چراکه فضای انتخاباتی به‌شدت دو قطبی‌شده بود. در چنین شرایطی، روی کاغذ، امکان عملیات‌های خراب‌کارانه افزایش می‌یافت، اما نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی این سال‌ها ثابت کرده‌اند با چتر اطلاعاتی وسیع و هوش امنیتی سرشار که موجب امن ماندن ایران در منطقه پرآشوب غرب آسیا شده، توان مقابله با تهدیدات دشمنان را دارند تاجایی که بحمدالله این دور از انتخابات جریان‌های ضدانقلاب و ضدامنیتی نتوانستند آسیبی به امنیت انتخابات بزنند.

هرچند منافقین با رصدی که نسبت به مسائل داخلی ایران داشته نمی‌توانستد بی‌تفاوت از کنار روزهای داغ انتخاباتی بگذرند. آن‌ها با نزدیک شدن به انتخابات سال 96، تلاش داشتند تا مرتبطین داخلی خود را برای انجام تبلیغات منفی و سیاه‌نمایی نسبت به کلیات انتخابات بسیج نماید. منافقین به دنبال ایجاد توهم مهندسی انتخابات از قبل، تقویت تعارض بین جناح‌های سیاسی و کشاندن آن بین مردم، تبلیغ تحریم شرکت در انتخابات، افزایش حضور در شبکه‌های اجتماعی، شناسایی افراد مستعد به منظور جذب نیرو و اقدامات ایذایی و تبلیغی، تلاش برای هم‌افزایی و ایجاد نقطه مشترک میان اقشار و گروه‌های معترض جامعه برای انجام اقدامات ضدامنیتی، افزایش جاسوسی تلفنی از افراد دارای دسترسی یا فعالین سیاسی بودند که البته وقتی فهمیدند تلاش‌های‌شان ناکام مانده است، تنها در اقدامی از سر عصبانیت تعدادی از عناصر اجاره‌ای خود را مقابل سفارت ایران در بلژیک جمع کرده و خواستار تحریم انتخابات ریاست‌جمهوری شدند.

دلیل عصبانیت منافقین از انتخابات 96 نیز واضح است. آن‌ها باور نداشتند که 41میلیون‌و220هزارو131 نفر پای صندوق‌های رای بروند تا به این ترتیب 73 درصد مردم ایران در سرنوشت کشورشان مشارکت باشکوهی را رقم بزنند. آری، مردم ایران با رای‌های‌شان بازهم برای اقتدار کشورشان قدم‌های مستحکمی برداشتند و اکنون فارغ از آن که برگزیده آن‌ها کیست، خود مردم «برندگان اصلی» هستند. حتی اگر بخواهیم از منظر بین‌المللی و منطقه‌ای نیز به ایران نگاه کنیم، ایران را کشوری خواهیم یافت که به یک قدرت موثر و بازدارنده تبدیل شده است.

در حوزه قدرت سخت، نفوذ و جایگاه ایران غیرقابل مقایسه با دهه‌های پیشین و نیز بالاتر از بسیاری از کشورهاست. قدرتی که غرب و متحدان منطقه‌ای‌اش تصور می‌کردند با ایجاد بحران‌های پس از بیداری اسلامی ممکن است فروکاسته شود اما به مدد فرماندهی دقیق و حکیمانه در عرصه‌های منطقه‌ای، ایران نه تنها توانست مرزهای پهناور خود را از لوث وجود اشرار و تروریست‌ها مبرا دارد بلکه با حضور به موقع خود در عراق و سوریه به عنوان کانون‌های تولید و توزیع ناامنی عملا نقش اصلی را در ایجاد امنیت در منطقه داشته است. بنابراین امنیت درون‌زایی که از حضور یکایک مردم ایران می‌جوشد، اثرات خود را گذاشته است و در مناسبت‌های گذشته که  منافقین و جریان‌های ضدامنیتی سعی می‌کردند تا به نوعی حضور خود را نشان دهند و تهدیداتی بیافرینند، اما در این دوره از انتخابات شاهد افت این فعالیت‌ها بودیم.

–    

مبارزه با تروریسم و قرائت نعل و میخ پادشاه سعودی

دکتر سبحان طیبی، بنیاد هابیلیان
لینک به منبع

ترامپ عرستان سعودی داعش تروریسم وهابیت فساد

امروزه مبارزه با تروریسم، ارادۀ آهنین می‌خواهد و به قول معروف «به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.» منطقه خاورمیانه به دلیل موقعیت استراتژیک خود همواره جولانگاه گروه‌های تروریستی بوده که این مهم بیشتر در اثر منفعت‌طلبی‌های قدرت‌های بزرگ بوده است. در این راستا پتانسیل و زمینه‌های همکاری نیز در این منطقه وجود داشته که تروریست‌ها راحت‌تر بتوانند اقدامات خود را جامه عمل بپوشانند. نمود بارز تحرکات تروریستی در خاورمیانه از سال 1994 با ظهور طالبان در افغانستان و همراهی گروه‌های تروریستی پاکستان و از سال 2003 و پس از حضور نظامی آمریکا در عراق و پس از آن شکل‌گیری داعش شاهد بوده‌ایم. در این میان کشورهای حوزه خاورمیانه اتحاد منسجمی برای مقابله با تروریسم نداشته‌اند چراکه اغلب تحرکات تروریستی از اختلافات داخلی نشات می‌گرفته و سپس فرامنطقه‌ای می‌شد. به همین سبب کشورها اهتمام جدی در مقابله با تروریسم نداشتند و فقط معدود کشورهایی نظیر ایران در این میدان همواره مصمم بوده و هست. به هر حال تروریسم روبه‌رشد فعالیتش قطع نشده و متاسفانه با حمایت حلقه‌های عربی بر این مسئله دامن زده شده است. در این میان نقش پررنگ حامیان غربی و آمریکایی نیز مشهود بوده و خسارت‌های زیادی به بار آمده است. متاسفانه دامنۀ اتهامات در خاورمیانه آنقدر زیاد بوده که کشورها همدیگر را متهم به کوتاهی در مقابله با تروریسم می‌کنند. اما در این میان چه نوع اتحادی خاورمیانه را از شر تروریسم رها می‌کند؟ به نظر می‌رسد اتحاد کشورهای خاورمیانه تنها راه چاره است و اتحادهای دیگر فرع بر این مسئله هستند.

اخیرا پادشاه عربستان خبر از برگزاری کنفرانس «اسلامی‌آمریکایی» برای مبارزه با تروریسم داده است. ایشان ابراز داشته‌اند که این کنفرانس برای همکاری در زمینه تروریسم و باعث تقویت روابط و امنیت جهانیان خواهد شد. در این خصوص ذکر چند نکته ضروریست:

دولت عربستان در چندسال اخیر موضع منفعلانه‌ای در خاورمیانه داشته و موضع مشخصی راجع به مقابله با تروریسم نداشته است و دائم در حال اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی ایران بوده است. روابط سطح پایین حداقل اینطور نشان می‌دهد که قاعده همکاری بین دو کشور ایران و عربستان برای مبارزه با تروریسم اتفاق نیفتاده و به نظر می‌رسد کشور عربستان همواره کوتاهی کرده است؛

اینکه پادشاه عربستان این کنفرانس را زمینۀ مناسبی برای مبارزه با تروریسم و باعث تقویت روابط و امنیت جهانیان تلقی کرده بسیار خوب است اما این همکاری چگونه اتفاق می‌افتد؟ کنفرانسی که حول محور حلقۀ تصمیم‌سازان عربی و آمریکایی شکل بگیرد نتیجه‌اش مشخص است؛

چطور می‌شود کنفرانسی با پیام مبارزه با تروریسم در منطقه خاورمیانه برگزار شود ولیکن جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان پرچمدار مبارزه با تروریسم و یکی از قدرت‌های منطقۀ خاورمیانه حضور نداشته باشد؛
به نظر می‌رسد دولت عربستان بایستی نگاه خود را به مسائل پیرامون تغییر دهد و در سیاست پیش روی خود تجدید نظر کند و دست از سیاست به نعل و میخ کوبیدن بردارد. در این راستا برداشت ما از کنفرانس اسلامی‌آمریکایی در واقع کنفرانس عربی‌صهیونیستی است؛

امید آن می‌رود که دولت عربستان علاوه بر اصلاح در رفتارهای خود، متحد واقعی خود در مبارزه با تروریسم را کشورهای خاورمیانه بداند و نه سردمداران غرب و آمریکا، چراکه آنان هرگز نمی توانند برای خاورمیانه تصمیم گیرندگان خوبی باشند و در واقع اجازه تصمیم گیری نیز به آنان داده نخواهد شد.

بنابراین مبارزه با تروریسم از جنس عربی‌آمریکایی سابقۀ خوبی به اذهان متبادر نمی‌سازد و مبارزه با تروریسم همت عالی می‌طلبد و به‌قول معروف در این راه بایستی یار شاطر بود، نه بار خاطر!

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

عربستان سعودی اسرائیل مجاهدین خلق فرقه رجویشاهزاده ترکی الفیصل رابط مریم رجوی با اسرائیل هم شد!!

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsپشت پرده کتاب مستخدم رجوی، استراون استیونسون، تحت نام “فداکاری”

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقاز روایت شهید صیاد شیرازی از عملیات مرصاد (فروغ جاویدان) تا شعری برای مریم قجر (رجوی)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker,

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28725

سرنوشت غم‌انگیز زنان در گروهک تروریستی منافقین 

Women day MEK Rajavi cult victimsکانون هابیلیان، هشتم مارس ۲۰۱۷:…  بی پایه بودن ادعاهای این گروه در دفاع از حقوق زنان آنجا به خوبی اثبات می شود که بدانیم این گروهک ضد حقوق زنان که همیشه داعیه حمایت از حقوق‌بشر و زنان را داشته و دارد! ۱۷۱ زن را ترور کرده و به خاک‌وخون کشیده است. عنوان‌های زیر تیترهای مطالبی است که در چند سال گذشته توسط افراد مختلف و عمدتاً جداشده از … 

گرامیداشت زنان در روز جهانی زن

لینک به منبع

سرنوشت غم‌انگیز زنان در گروهک تروریستی منافقین

به‌بهانه ۸ مارس، روز جهانی زن
اسفند ۱۷, ۱۳۹۵

روز زن مجاهدین خلق فرقه رجوی نقض حقوق بشر

گروهک بدنام و تروریستی منافقین جنایت‌های زیادی را مرتکب شده‌ که قربانیان زیادی داشته است. یک دسته از این قربانیان زن‌ها بوده‌اند. مسعود رجوی، سرکرده این گروه، اعتقادات و مناسک فرقه‌ای را برای بهره‌برداری جنسی از زنان ایجاد کرده است و از این طریق به آنان تجاوز می‌کند.

زنانی که با انتخاب رجوی و با نگاه جذابیت جنسی کنار هم قرار گرفته‎اند به‌نامِ «شورای رهبری» شناخته می‎شوند. یکی از کارکردهای این شورا، آن است که وی کادرهای قدیمی این گروه را که رقیب خود می‌دانست، بیرون راند.

شایان یادآوری است که به‌رغم ادعای منافقین درباره توجه به زنان و دفاع از حقوق آنان، زنان عضو این گروهک، مانند مردان از محرومیت ها رنج می‎برند و از هر گونه زندگی خانوادگی و داشتن همسر منع شده‌اند.

بی پایه بودن ادعاهای این گروه در دفاع از حقوق زنان آنجا به خوبی اثبات می شود که بدانیم این گروهک ضد حقوق زنان که همیشه داعیه حمایت از حقوق‌بشر و زنان را داشته و دارد! ۱۷۱ زن را ترور کرده و به خاک‌وخون کشیده است.

عنوان‌های زیر تیترهای مطالبی است که در چند سال گذشته توسط افراد مختلف و عمدتاً جداشده از منافقین، درباره وضعیت زنان در این گروهک نوشته شده است و اعتقاد و نوع نگاه رهبری منافقین به زنان را نشان می‌دهد. برای خواندن کامل این مقاله‌ها کافی است تیتر این مطالب را در اینترنت جست‌وجو کنید. این مطالب بدون هیچ‌گونه پیش‌داوری، پیشِ‌روی شماست… .

۱٫ عقد اجباری تمام زنان منافقین با مسعود رجوی را تایید می‌کنم (ابراهیم خدابنده(جداشده) در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران)؛

۲٫ نگاهی به استثمار زنان در فرقه رجوی (انجمن نجات)؛

۳٫ استفاده ابزاری از نام زنان در سایت‌های خبری مجاهدین خلق[منافقین] (وبلاگ سیمرغ بر فراز اشرف)؛

۴٫ استفاده از زنان برای جلوگیری از ریزش نیرو (داوود صادقی(جداشده) در گفت‌وگو با بنیاد هابیلیان)؛

۵٫ اعتلای زن ایرانی و حضیض زن مجاهد (سایت ایران دیدبان)؛

۶٫ اعضای زن مجاهدین مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند (لورنس بوتلر، مسئول اداره عراق در وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با رسانه‌ها)؛

۷٫ آقای قصیم! رجوی تا بن استخوان به استثمار زنان اعتقاد دارد (زهرا میرباقری، سایت زنان ایران)؛

۸٫ الطاف بی‌پایان رجوی به زنان اشرف! (مهدی عسکری، سایت بنیاد هابیلیان)؛

۹٫ آیا می‌دانید مسعود رجوی، سرکرده منافقین همه زن‌های گروهکش را به‌عقد خود درآورده است (سایت بنیاد هابیلیان)؛

۱۰٫ باند ضدّزن رجوی و استفاده ابزاری از روز زن؛ الغریق یتشبّث بکل حشیش (سایت ایران دیدبان)؛

۱۱٫ برای زنان بی‌پناه اشرف (مهدی عسکری، سایت بنیاد هابیلیان)؛

۱۲٫ نگاهی به استثمار زنان در فرقه رجوی؛ به‌مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن (پروین حاجی)؛

۱۳٫ به مناسبت هشتم مارس روز جهانی زن (سایت پرونده سیاه)؛

۱۴٫ بهره‌برداری رذیلانه مجاهدین[منافقین] از زنان (سایت ایران دیدبان)؛

۱۵٫ بهره‌کشی از زنان؛ شیوه همیشگی فرقه‌ها (سایت بنیاد هابیلیان)؛

۱۶٫ پیام مریم رجوی سنخیتی با روز جهانی زن ندارد (هادی شیبانی، انجمن نجات مرکز مازندران)؛

۱۷٫ زنان جداشده از منافقین تهدید به زندانی‌شدن در ابوغریب می‌شدند (مرضیه قرصی(جداشده) در گفت‌وگو با رسانه‌ها)؛

۱۸٫ جایگاه زن در تشکیلات فرقه‌ای مجاهدین[منافقین] (سیدحجت سیداسماعیلی، سایت ایران دیدبان)؛

۱۹٫ جایگاه زنان در سازمان مجاهدین[منافقین] (ابراهیم خدابنده(جداشده) در گفت‌وگو با رسانه‌ها)؛

۲۰٫ جزییات تازه از عقیم‌سازی زنان عضو فرقه رجوی (خبرگزاری فارس)؛

۲۱٫ چرا زنان را در صف محکومین دادگاه های رجوی قرار نمی دهید؟ (ک. طالبی)؛

۲۲٫ چرا فرقه رجوی بر اسارت زنان در اشرف تاکید و اصرار می‌نماید؟ (هدیش فرساوند، وبلاگ حسن زبل)؛

۲۳٫ حسد منافقین از جایگاه عزتمند زنان ایران (سایت بنیاد هابیلیان)؛

۲۴٫ حقوق پایمال‌شده زنان در سازمان مجاهدین خلق[منافقین] (جواد فیروزمند(جداشده)، سایت آریا ایران)؛

۲۵٫ حمله به قربانیان زن فرقه رجوی به امید استفاده ابزاری از تروریسم (آن سینگلتون، مشاور استراتژی خاورمیانه، سایت ایران اینترلینک)؛

۲۶٫ خانواده و زن درسازمان مجاهدین[منافقین] (هادی شمس حائری(جداشده)؛

۲۷٫ خشونت سازماندهی‌شده علیه زنان (دیدار زنان روشنفکر عراقی با بنیاد هابیلیان)؛

۲۸٫ خشونت علیه زنان (بتول ملکی(جداشده)، سایت ایران قلم)؛

۲۹٫ خود زنی مفتضحانه فرقه رجوی درپی ضربات خانم بتول سلطانی؛ افشای تجاوز جنسی مسعود رجوی علیه زنان اعضای فرقه خود (مجید روحی(جداشده)، وبلاگ روحی)؛

۳۰٫ داستان سی زن (رجوی زن‌خواهی خود را مترادف با پیروزی انقلاب نوینش می‌نامید) (مهدی خوشحال(جداشده)، کانون ایران قلم)؛

۳۱٫ دختران زنده به‌گور شده (جواهریان (جداشده)، در گفت‌وگو با بنیاد هابیلیان)؛

۳۲٫ درآوردن رحم زنان! (هادی شمس حائری(جداشده)، کانون رهایی)؛

۳۳٫ دستبردی شرمگینانه به ظرافت احساس وبردباری عاشقانه زنان درمناسبات فرقه رجوی (هدیش فرساوند، وبلاگ حسن زبل)؛

۳۴٫ دیدار و گفتگوی خانم بتول سلطانی و دکتر فیروزه بنی‌صدر در پاریس (سایت ایران قلم)؛

۳۵٫ رسوایی بزرگ زنان حرمسرای رجوی (سایت ایران دیدبان)؛

۳۶٫ رجوی و رفع تبعیض علیه زنان (انجمن نجات مرکز فارس)؛

۳۷٫ رقصندگانی که از زناشویی نهی شدند! (باقر علوی(اکلاهما)؛

۳۸٫ روابط منحط و زنستیزانه درون اردوگاه اشرف (؟)؛

۳۹٫ روز جهانی زن و برده‌داری مدرن (بهار ایرانی، سایت مجاهدین اس دبلیو)؛

۴۰٫ زن از منظر مجاهدین[منافقین]؛ موهبت، معضل یا ابزار تاریخی (؟)؛

۴۱٫ زن اسیر دوران‌های مختلف تاریخ (بتول ملکی، عضو جداشده و شورای رهبری منافقین)؛

۴۲٫ زن در القاعده و سازمان مجاهدین خلق[منافقین] (بهار ایرانی، ایران اینترلینک)؛

۴۳٫ زن در دستگاه ارتجاعی رجویسم (هدایت، سایت فریاد آزادی)؛

۴۴٫ زن در فــرقــه مجاهدین[منافقین]! (شهین ترابی، آلمان)؛

۴۵٫ زن‌ستیزی درفرقه رجوی (هدیش فرساوند، وبلاگ حسن زبل)؛

۴۶٫ زن ستیزی درفرقه رجوی، بنیاد فکری، مناسبات تشکیلاتی (الف. مینو سپهر)؛

۴۷٫ مرثیهای بر زن مجاهد خلق (سایت ایران دیدبان)؛

۴۸٫ زن مجاهد الگو یا عبرت (سمیرا محمدی، برگرفته از وبلاگ حسن زبل)؛

۴۹٫ زن‌های عضو شورای رهبری، تک‌به‌تک به عقد مسعود رجوی درآمدند (بتول سلطانی(جداشده، سایت زنان ایران)؛

۵۰٫ زنان اسیر در فرقه رجوی را نجات بدهیم (بهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس)؛

۵۱٫ زنان اسیردردست رجوی و ستم مضاعف (الف. مینو سپهر)؛

۵۲٫ زنان در سازمان مجاهدین[منافقین] ابزار هستند (سخنرانی رسول محمدنژاد در سمینار بررسی نقض حقوق‌بشر در سازمان مجاهدین[منافقین]، سایت کانون آوا)؛

۵۳٫ زنان در فرقه رجوی. سلطه‌جو؛ انقلابی یا فریب‌خورده (مهتاب)؛

۵۴٫ زنان درخدمت وابزار سوءاستفاده مجاهدین خلق[منافقین] (مهتاب علیپور، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی)؛

۵۵٫ زنان را آزاد کنید! (تحریریه ایران فانوس)؛

۵۶٫ زنان قرارگاه اشرف در معرض خشونت سیستماتیک (آرش رضایی، انجمن نجات مرکز آذربایجان غربی)؛

۵۷٫ زنان قربانی اصلی فرقه‌گرائی (امیرموثقی، کانون آوا)؛

۵۸٫ زنان مجاهد را دریابید (انجمن نجات)؛

۵۹٫ زنان و کودکان قربانیان فرقه تروریستی منافقین (سیدحسین هاشمی)؛

۶۰٫ زندگی وسرانجام تلخ یکی از زنان فریب‌خورد توسط فرقه رجوی (الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی)؛

۶۱٫ سازمان مجاهدین[منافقین]، یک فرقه و یک سازمان ضدانسانی، ضدایرانی وضدزن است (نامه سرگشاده خانم ابراهیمی به خانم ریتازوسموت در آلمان)؛

۶۲٫ سندی از تبعیض مثبت در مورد زنان (بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل)؛

۶۳٫ سوء‌استفاده از زنان در سازمان رجوی (؟)؛

۶۴٫ سوء‌استفاده رجوی از زنان گروهک منافقین (احمدالخفاف، روزنامه‌نگار عراقی)؛

۶۵٫ سوءاستفاده از زنان در فرقه تروریستی رجوی محکوم است (سیدامیر موثقی، سایت ایران سبز)؛

۶۶٫ ضرورت بازنگری مناسبات جنسی رهبری فرقه مجاهدین[منافقین] به بهانه اظهارات بنی‌صدر (بهار ایرانی، سایت مجاهدین دبلیو اس)؛

۶۷٫ فرقه رجوی اقدام به عقیم‌سازی زنان می‌کند (خبرگزاری فارس)؛

۶۸٫ فرقه زن‌ستیز رجوی و استفاده ابزاری از زنان درآستانه سقوط اشرف (الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی)؛

۶۹٫ قتل زنان ناراضی و عقیمکردن زنان در تشکیلات منافقین (؟)؛

۷۰٫ کارکرد زنان اسیر در اردوگاه فرقه‌ رجوی (سایت ایران دیدبان)؛

۷۱٫ کی و چگونه به زن مجاهد تجاوز شد؟ (سایت ایران دیدبان)؛

۷۲٫ کشتار ۶۰ زن و کودک در یک روستای عراق توسط منافقین (سعد الحمدانی)؛

۷۳٫ گزارش نشست انجمن نجات به‌مناسبت روز جهانی زن با عنوان «زنان در مناسبات فرقه‌ای» (انجمن نجات)؛

۷۴٫ ۸مارس، روز گرامیداشت رهایی یا به‌زنجیرکشیدن زنان در سازمان مجاهدین خلق[منافقین] (جواد فیروزمند)؛

۷۵٫ متخصص جنایت علیه زنان و ژست حمایت از زنان ایران (انجمن عدالت)؛

۷۶٫ مسعود رجوی با کمک همسرش به زنان تجاوز می‌کرد (مطبوعات عراق، ترجمه بنیاد خانواده سحر)؛

۷۷٫ مقاومت مدافع زنان! (رسول محمدنژاد)؛

۷۸٫ نامه به خانم میشل باشلت مسئول نهاد زنان درسازمان ملل متحد درمورد زنان اسیر درفرقه رجوی (الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی)؛

۷۹٫ نامه سرگشاده به مریم رجوی درباره رقص رهایی زنان مجاهدخلق[منافقین]، (جوادفیروزمند، سایت آریا ایران)؛

۸۰٫ نگاهی به افشاگری اخیر زنان رهاشده از فرقه رجوی (علیرضا میرعسگری،کانون آوا)؛

۸۱٫ نگاهی به سخنان خانم میرباقری در ملاقات با دکتر بنی‌صدر (علی جهانی، سایت ایران قلم)؛

۸۲٫ نمایش مسخره مریم قجر (فرقه رجوی) در روز زن (علی جهانی، سایت ایران قلم)؛

۸۳٫ وقتی مریم رجوی مدعی دفاع از حقوق زنان می‌شود (انجمن عدالت)؛

۸۴٫ بهره‌کشی جنسی رجوی از زنان فرقه منافقین (بتول ملکی، سایت بنیاد هابیلیان)؛

۸۵٫ و… .

*** 

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28182

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند! (+ لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور)ا 

Firefighters killed by Mojahedin Khalq Rajavi cultسید محمد جواد هاشمی نژاد، هابیلیان، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:… علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

لینک به منبع

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند!

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

هاشمی نژاد هابیلیان

سید محمد جواد هاشمی نژاد

حادثه غم‌انگیز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو که باعث تألم و رنج خاطر تمام مردم گردیده است و صحنه‌ای دیگر از رشادت و فداکاری ایرانیان و این‌بار توسط آتش‌نشانان شجاع و ازخودگذشته را به نمایش گذاشت، بی‌شک یکی از آن رویدادهایی است که قلب هر انسانی را در هر گوشه از جهان می‌فشارد و آنچنان که شاهد بودیم حداقل حس همدردی را در میان بسیاری از انسان‌های شریف در خارج از ایران برانگیخت.

در این میان اما برخی از کسانی که بویی از انسانیت نبرده و قرائن حاکیست که از این واقعه اسفناک خوشحالند، با تزویر و دورویی مبادرت به صدور پیغام و بیانیه‌هایی نموده‌اند که انسان از این همه رذالت متحیر می‌شود.

از جمله این افراد عده‌ای از اعضای گروهک‌های تروریستی و از جمله سرکرده گروهک تروریستی منافقین است که بی‌شرمانه درصدد بهره‌برداری سیاسی از این حادثه و شعارپراکنی علیه نظام جمهوری اسلامی برآمده است.

 علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل ممکن است و از این حیث انسان در برابر این همه رذالت و بی‌شرمی مبهوت می‌ماند!

این دقیقاً اتفاقی است که هر روزه به بهانه دفاع از حقوق‌بشر در ایران روی می دهد و عده‌ای با اغراض زشت و بر اساس منافع دار و دسته‌های جنایتکارشان، راوی پرونده حقوق‌بشر در ایران می شوند. اینجاست که انسان به اوج مظلومیت مردم ایران و عمق دنائت و زشتخویی دشمنانش پی می‌برد.

— 

سوء‌ِاستفاده منافقین از حادثه پلاسکو و شهادت آتش‌نشان‌ها

آتش‌نشان‌هایی که در آتش منافقین سوختند

لینک به منبع

مجاهدین خلق فرقه رجوی ترور آتش نشان ها

پس از گذشت دو روز از حادثه تلخ و دردناک فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت و مجروح‌شدن تعدادی از نیروهای فداکار و شجاع آتش‌نشانی کشور، گروهک تروریستی منافقین با فراموشی جنایت‌هایی که سه دهه قبل علیه این قشر از مردم کشور انجام داد، اقدام به گرفتن ماهی از آب گل‌آلود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، گروهک تروریستی منافقین در حالی تلاش دارد تا ناراحتی خود را از شهادت تعدادی از آتش‌نشان‌ها نشان دهد که این گروهک در سال ۱۳۶۱ با حمله تروریستی به چند تن از آتش‌نشانان در شهر رشت یک نفر از آن‌ها را به شهادت رسانده و دو نفر دیگر را زخمی می‌کند.

براساس اسناد به دست آمده، گروهک منافقین در ارگان مطبوعاتی خود در همان سال ۱۳۶۱ با افتخار به ترور شهید غلامرضا اکبری، آتش‌نشان اهل رشت اشاره می‌کنند. تروریست‌های منافق با پایین‌آوردن شهید اکبری از خودروی شخصی‌اش او را به ضرب گلوله به شهادت می‌رسانند.

— 

لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور

دکتر غلامرضا کحلکی، بنیاد هابیلیان

لینک به منبع

امنیت در ایران اسلامی «ذاتی» شده است؛ حتی اگر صدای غرش تیربارضدهوایی در حریم امنیتی  آسمان تهران، برای هدف قرار دادن یک پهپاد، نظر شهروندان تهرانی را به خود جلب کند. باوجوداینکه  صدای شدید شلیک گلوله‌های ضد هوایی در میدان انقلاب، میدان ولی‌عصر و خیابان‌های اطراف شنیده شد، تصاویری از این رخداد منتشر شد که نشانگر این بودند که مردم تهران، با لبخندِ از روی آرامش، این صحنه‌ها را دنبال می‌کردند. اما نباید فراموش کرد، روزگاری در ایران عزیز،«مجاهدین منافق»، هرروز، کام ایرانیان را با  وحشتِ ترور، تلخ می‌کردند. بیش از  ۱۷۰۰۰ شهیدی که از آن دوران تا به امروز، نهال امنیت ایران اسلامی را آبیاری کردند. اما امروز، امنیت در ایران عزیز ذاتی شده است. تصور کنید در آسمان سوریه یک شیء ناشناس دیده شود، صدای ضد هوایی برای مردان، زنان و کودکان سوری به چه معنا خواه بود؟ آیا آنان همانند شهروندان ایرانی به تماشای رویداد خواهند نشست، یا اینکه«وحشت ذاتی شده»ی کشتار و ترور، آنان را به فرار وادار خواهد کرد؟ «در عراق، هنوز هم داعش، سمفونی مرگ می‌نوازد و مردم وحشت می‌شنوند». اما آیا به قول برخی از روشنفکران، آن‌طرف آب‌ها، غرب آرزوها، امن است؟ «کریسمس وحشت» در آلمان، کامیون مرگ در برلین را به راه انداخت و این واقعه تروریستی، جان خیلی‌ها را گرفت. فرانسه، «پایتخت تروریسم اروپا» و سرزمین منافق پرور غربی‌ها، هنوز هم از وحشت تروریسم و وقایعی نظیر نیس، خواب ندارد. در ترکیه، جوانان ترک، در کلوپ شبانه، عیش مرگ تروریستی را تجربه کردند. همچنین، مردم در سرزمین هژمون، در دنیای آمریکایی خود، وقایع تروریستی را مرور می‌کنند و در ذهن خاطره «عمر متین» را از ذهن می‌گذرانند. آیا واقعاً، نمی‌توان گفت که دنیای امروز، دنیای ترور است؟ اما آیا انصافاً، امنیت نزد ایرانیان، ذاتی شده نیست؟ به نظر می‌رسد، همان‌گونه که پیشتر «هنر نزد ایرانیان بود و بس؛ امروز امنیت نزد ایرانیان است و بس». اما هنرمندان صحنه امنیت که امروز، غرش ضد هوایی در آسمان تهران را برای مردم ایران، به نمایشی بدل کرده‌اند که از آن وحشتی به دل ندارند، به‌راستی چه کسانی هستند؟ آیا می‌توان به‌راحتی از خون شهدا در امنیت امروز ایران عزیز گذر کرد و به این مهم اشاره نداشت که آنان، هنرمندان آرامش امروز ایران هستند؟ آیا می‌توان از هنرمندی سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، در به تصویر کشیدن ایرانی مقتدر، غفلت کرد؟ آیا سپاهیان مقتدر و گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای و هنرمندی آنان در میدان رزم سوریه و عراق، قابل‌چشم‌پوشی است؟ شهدای مدافع حرم چطور؟هنرمندی آنان در امنیت امروز ایران، بر کسی پوشیده نیست. حقیقت این است، امروز ایرانیان بر روی امنیت لبخند می‌زنند و این نعمت ذاتی شده را مدیون هنرمندی اساتیدی می‌دانند که در مکتب عشق، شاگردی کردند. به لطف این هنرمندی‌ها است که می‌گویم، امروز ایران به  نوای امنیت  در دنیای ترور لبخند می‌زند.     

(پایان)

*** 

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28011

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد (دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی)ا 

rafsanjani_hasheni_nejadکانون هابیلیان، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند. وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت … 

رفسنجانی: خون شما نکبت و کثافت است (پاسخی به نامه فدایت شوم رجوی؟!)

لینک به منبع

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد

دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

دبیرکل بنیاد هابیلیان در سال ۱۳۸۵ با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این دیدار که علاوه بر سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، تعدادی از اعضای هیئت مدیره بنیاد هابیلیان نیز حضور داشتند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تمجید از جایگاه شهید هاشمی‌نژاد ایشان را مبارزی برجسته دانستند و بر ضرورت ادامه راه ایشان تأکید کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به خلأ اینگونه فعالیت‌ها در کشور گفت: کارهایی که آغاز کردید بسیار پر اهمیت است و خلأ آن سال‌ها در فضای سیاسی کشور احساس می‌شد.

هاشمی رفسنجانی افزود انجام اینگونه کارها توسط سازمان‌های مردم‌نهاد بسیار ارزشمند است چرا که دولت‌ها گرفتاری‌های خود را دارند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند.

وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت ایران دانستند که با شکست مفتضحانه آن‌ها و حامیان بعثی‌شان روبرو شد.

در ابتدای این دیدار سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان از اهداف تشکیل این بنیاد و برنامه‌ها و اقدامات پیشِ‌رو گزارشی ارائه کرد.

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27917

هاشمی نژاد: نامه نگاری به ترامپ شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی 

hashemi-nezhad123جام جم، سی ام دسامبر ۲۰۱۶:… وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند. وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی … 

سناتور جان مکین امریکایی و مجاهدین خلق امریکایی کشاستراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

بررسی نامه به ترامپ در گفتگوی جام جم آنلاین با دبیر بنیاد هابیلیان:

نامه نگاری به ترامپ یک شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی

تعدادی افراد از گروهک تروریستی منافقین با نامه نگاری با دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شدند.

در بررسی این موضوع “سید محمد جواد هاشمی نژاد” حرکت اخیر شبکه نفاق را راستای اقدامات ضد ایرانی آنها در گذشته دانست و به جام جم آنلاین گفت: قطعا این گونه تلاشهای بیهوده، با حمایت سازمانهای جاسوسی – اطلاعاتی همچون موساد صورت گرفته تا به زعم غلط خود به مردم کشورمان ضربه وارد کنند.

وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند.

وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی در حال حاضر در چنان موضع ضعفی قرار نگرفته که بحثهای تکراری همچون تحریم، شرایط بازگشت پذیری به کشور را داشته باشد.

این کارشناس مسایل منافقین تصریح کرد: امروز تمامی کارشناسان نظامی و غیر نظامی و نیز قاطبه استراتژیستهای آمریکایی نسبت به قدرت جمهوری اسلامی در منطقه اذعان داشته و مقامات خود را از نزدیکی نظامی با ایران منع می کنند، از این رو مقوله تحریمها هم در همین محور تعریف می‎شود.

وی خاطر نشان کرد: وقتی دست دشمنان از تهدید نظامی و تحریها کوتاه می شود، به ناچار به ابزار محدودی بنام منافقین رو ‎آورده و جالب است که شاهدیم دولتی نظیر عربستان سعودی هم که در برابر ایران توان رویارویی ندارد بر مهره سوخته منافقین چنگ می‎اندازد.

هاشمی نژاد در جواب خبرنگار جام جم آنلاین مبنی بر این پرسش که، مستقل از سیاستهای خصمانه کاخ سفید آیا این نامه می‎‎تواند در راهبردهای دولت ترامپ در مواجهه با کشورمان اثر گذار باشد، اظهار داشت: اعتقاد دارم بحث نامه نگاری چندان مطرح نیست. در واقع همکاری مستمر گروهک منافقین با سرویسهای جاسوسی سیا و موساد علیه ایران مهم و به وضوح آشکار است.

وی اضافه کرد: بطور نمونه بر طبق اظهارات خود مقامات آمریکا، در عملیات ترور دانشمندان هسته‎ای، این اقدام کور در همکاری با اعضای منافقین انجام شده است.

دبیر کل هابیلیان در مجموع نامه نگاری مضحک شبکه نفاق به رییس جمهور منتخب ایالات متحده را نوعی مانور تبلیغاتی – رسانه‎ای غرب ارزیابی نمود و نقش آن را در سیاست خارجی واشنگتن بی‎تأثیر دانست. 

*** 

همچنین:

 • ۲۰۱۶/۰۱/۳۰ نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق:دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌ بکار شود
  موسسه راهبردی دیدبان، سی ام ژانویه ۲۰۱۶:… ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت: منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتب
 • ۲۰۱۶/۰۱/۲۷ شیخ محمد تقی مولا: دولت عراق به زودی منافقین را اخراج خواهد کرد
  محم تقی مولانا نماینده مجلس عراقموسسه راهبردی دیدبان، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:…  شیخ محمد تقی مولا نماینده اقلیت های مذهبی در پارلمان عراق طی گفتگویی با دیده بان: :ارتش و نیروهای مردمی عراق همواره پیروز بوده اند و درو واقع روحیه داعش در عراق شکست خورده است. وی در خصوص
 • ۲۰۱۵/۱۲/۱۳ تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود
 • ۲۰۱۵/۰۸/۰۴ ماموریت ناتمام پیک مریم رجوی (گفتگو با ابراهیم خدابنده)
  ابراهیم خدابنده 2014موسسه راهبردی دیدبان، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۵:…  به نکته جالبی اشاره کردید. بله ما شاهد یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای و یک دگردیسی کامل در مواضع اعلام شده سازمان مجاهدین خلق از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون بودیم و هستیم که بحث مفصلی دارد که به فرصت دیگری موکول می‌کنم. رجوی که زما
 • ۲۰۱۵/۰۷/۲۷ نشست بررسی تشابه اقدامات منافقین و داعش در عملیات مرصاد
  ابراهیم خدابنده شبکه العالمموسسه راهبردی دیده بان، تهران، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  شبکه بین المللی العالم در اقدام به موقع و در همکاری با فراکسیون مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم نشستی “از داعش تا موصل(۲) ” را به صورت زنده بر روی آنتن آورد.  در این نشست ک
 • ۲۰۱۴/۱۰/۲۱ مختصات دقیق کمپ منافقین (لیبرتی) دربغداد
  کمپ لیبرتی 4مرکز راهبردی دیدبان، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  منافقین همواره برای ایجاد بهانه جهت خبرسازی و بنحوی ایجاد فضا برای اعضای حاضر در این کمپ هر ازگاهی یادی هم از اعضای حاضر در این کمپ می کنند با این حال فضای خفقان کامل و هر لحظه احتمال کشته شدن و در عین حال فرار اعضا از این
 • ۲۰۱۴/۰۸/۲۰ چرا موضع منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درباره داعش تغییر کرد!
  Maryam Rajavi terrorist syriaموسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیستم اوت ۲۰۱۴: …  ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش،تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است. سازمان همواره سعی می کند نظر سرویس های
 • ۲۰۱۴/۰۸/۰۳ از تئاتر مدرسه موش ها تا زنان افسرده پادگان اشرف
  موسسه راهبردی دیده بان، تهران، سوم اوت ۲۰۱۴: … مسعود رجوی همیشه در ابتدای سخنرانی هایش در پادگان اشرف مقتدای خود را پیامبر اکرم و امام حسین(ع) معرفی می‌کرد و این در حالی بود که خودش بهتر می دانست که مقتدایش صدام،آمریکایی ها و صهیونیستی هایی هستند که برایشان مزدوری و جاسوسی می کند. رجوی متن زیارت نامه های مربوط به ائمه
 • ۲۰۱۳/۰۹/۱۷ نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد
  موسسه راهبردی دیدبان، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند. هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط
 • ۲۰۱۳/۰۸/۲۱ احتمال خودزنی منافقین! (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۳: …  دومین دلیلی که به ذهن می‌رسد این است که خود سازمان برای حذف تعدادی از اعضای خود که به قول خودشان مسئله‌دار شده‌اند قصد انجام عملیات نظامی علیه آنها را دارند و با این خبرسازی در حال زمینه‌سازی برای انجام آن هستند و با این ت