از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

prince Turki Saudiبهزاد علیشاهی، ادوارد ترمادو، سید امیر موثقی، دوازدهم ژوئیه 2016:… اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری را بازی میکند امری یکشبه نیست سالها مزدوری وخیانت پشت این قضیه نهفته است . از سال هزار و سیصد و شصد و شش و کشتار حجاج با توطئه مجاهدین خلق در حالی مسعود رجوی به … 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی
لینک به منبع

سیدالرئیس جدید وستون پنجمش

اینکه شاهزاده سعودی وسخنگوی غیررسمی آل سعود و رئیس سازمان امنیت عربستان و ژنرال حبوش وعزت ابراهیم الدوری را بازی میکند امری یکشبه نیست سالها مزدوری وخیانت پشت این قضیه نهفته است . از سال هزار و سیصد و شصد و شش و کشتار حجاج با توطئه مجاهدین خلق در حالی مسعود رجوی به حج رفته و قطعه ای از پارچه کعبه را هدیه گرفته بود ، تاجنگ دو ارباب و حمله صدام به خفجی درعربستان که مجاهدین بین دو اربابشان با ترس و تردید سعی کردند بیطرفی پیشه کرده و با قطع رسانه های خود از جمله نشریه و رادیو مجبور به موضعگیری نشوند واز سقوط صدام و اینکه مجاهدین دیگر هیچگاه نام خلیج فارس را به زبان نراندند وگاه از اسم جعلی آن استفاده کردند تا کف و دف زدنهایشان برای شیخ عربستان و تروریستهای تحت حمایتشان ، شیوخ جنگ طلب و تروریست پرور هم داعش و مجاهدین ابوبکر البغدادی و مرحوم رجوی برایشان تفاوت چندانی ندارد وحمایت خود را در عمل از همه تروریستها نشان داده و میدهند .

البته خانم رجوی هم در به دست آوردن دل مردان علیرغم ادعاهای فمنیستی اش ید طولایی دارد از به دست آوردن دل مرحوم مسعود رجوی تا رقص رهایی و تشکیل حرمسرا برای او و اینک شیخ عرب و معاون احتمالی ترامپ همه را از موفقیت های او میتوان شمرد َ که حتما ترکی فیصل وصفش و نصف العیش را شنیده و برده .

درست مثل مناسبت پرواز مسعود رجوی از پاریس به عراق که مجاهدین نام پرواز تاریخساز بر آن نهادند و طی آن فرآیند ارتش خصوصی صدام تشکیل شد و مجاهدین به خدمت تمام وقت صدام در آمدند . اینک نه با پرواز که خانم رجوی بصورت سینه خیز و با بزک و آرایش کامل به خدمت شیوخ و شاهزادگان سعودی ٔدرآمد ، همانها که منفوریتشان نزد مردم ایران صدبرابر بیش از صدام است و عاقبتشان هم صد برابر وخیم تر از او . َ

البته پول وسلاح این دشمنان مردم ایران وخدمت متقابل مجاهدین صاحب مرده میتواند رابطه تنگاتنگی را بین آنها شکل دهد ولی با چه انگیزه و برای کدام هدف ؟

شاید بهترین قسمت این رابطه پایان ننگین مجاهدین همراه با داعش باشد ِ، چرا که دورانی شروع شده است که اندیشه های صلح طلبانه و گفتمان سم مهلکی برای اندیشه های خشونت طلبانه و تروریزم کور است .

باهمه این استدلالها دلم میخواهد حضور این شاهزاده خاندان سلطنتی سعودی ، این شیخ شهوتران عرب که چندی قبل دست دادنش با وزیر جنگ اسراییل اعتراض بر انگیز بود ، این مقام امنیتی سعودی که در فساد غوطه ور است را در گردهمایی مجاهدین به مردم وطنم تبریک بگویم .

ادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، دوازدهم ژوئیه 2016
لینک به منبع

مرگ مسعود رجوی، شایعه یا واقعیت

وبلاگ ادوارد
11.07.2016

برای اولین با ر است که کسی علنآ مرگ رهبر مجاهدین مسعود رجوی را به زبان می راند،ترکی فیصل رئیس پیشین سازمان اطلاعات سعودی یکی از محرم ترین ها برای مجاهدین است ،چرا که در دوران صدام هم رابطه خوبی بین سازمان مجاهدین و استخبارات سعودی وجود داشت و هم الان هم مجاهدین در اصل از همین وهابیت تغذیه می شود.اما ترکی فیصل کسی نیست که در گفته خود اشتباه کرده باشد، بعید است که چنین فردی که دارای مقام بالای امنیتی در سعودی بوده اشتباه کرده باشد، اما از صراحت گفتار او در رابطه با مرگ مسعود رجوی می توان چنین برداشت کرد که او یعنی مسعود رجوی مدت زیادی است که مرده اما سازمان مجاهدین از اعلام این واقعیت ترس داشته و هنوز هم دارد، چون هنوز هم علیرقم اعلام سریع ترکی فیصل تلاش دارد تا درز این جریان را به هر شکلی بهم آورده تا تشکیلات خود را حفظ کند، البته برای پنهان کاری کمی دیر شده، اگر ارباب ترکی کلمه دیگری را به جای مرحوم بکار می رد ممکن بود بشود درز دوزی کرد اما کلمه همسر مرحومتان کلمه ای است که هیچ راه گریزی ندارد، این که آقای قبادی به رادیو فردا گفته از صحبتهای ترکی برداشت اشتباه شده حرف مزخرفی بیش نیست، اگر ترکی در صحبت خود اشتباه کرده حتمآ در همان لحضه تصحیح می کرد، ساکت ماندن خانم رجوی هم خود گویا واقعیت همین جریان است، مجاهدین دیر یا زود مجبور می شوند تا مرگ مسعود رجوی را بطور علنی اعلام کنند، البته مرگ مسعود شایعه یا واقعیت دردی از دردهای سازمان را دعوا نخواهد کرد،در دنیای سیاسی پس از غیب شدن رجوی وی رهبری مرده تلقی می شد، اما تفاوت در درون تشکیلات کمی با بیرون فرق می کند، آنهم اینکه تآیید شدن مرگ رجوی تشکیلات مجاهدین را تکان خواهد داد و در درون تشکیلات آشفتگی و هرج و مرج به دنبال خواهد داشت، اگر هم مجاهدین تا کنون مرگ رجوی را اعلام نکرده اند به همین دلیل است، اما خود شخصآ بر این باور هستم که رهبران سازمان نبایستی بدون محاکمه در یک دادگاه عادل و بیطرف از این دنیا بروند و بایستی پاسخگوی اعمال خود باشند، به نظر اینجانب کسانی مثل رجوی که هم الان هم راه اشتباه گذشته را ادامه می دهند نبایستی به این آسانی و بدون پاسخگوئی چشم از دنیا ببندند.

این سازمان هنوز دست از تهدید منتقدین خود حتی در اروپا هم نکشیده و همواره در پی انتقام گیری از کسانی است که کوچکترین انتقادی به گذشته و حال سازمان دارند، پیام صوتی مسعود رجوی هم که دو سال پیش از سوی وی به هوادارانش ارسال شد تآکید بر کشتار منتقدین خود در هر گوشه دنیا دارد، پس رهبران کنونی سازمان هم در قبال این تهدیدات بایستی پاسخگو باشند

سید امیر موثقی، وبلاگ موثقی
لینک به منبع

مراسم تدفین رجوی توسط الفیصل در گردهمایی چند صد هزار نفری

مراسم تدفین رجوی توسط الفیصل در گردهمایی چند صد هزار نفری!!؟ پاریس در روز شنبه 9 جولای 2016 به نوبه خود یک اعلام جهانی بود که فرقه رجوی بعد از شکستهای گسترده که در جریانهای مختلف بعد از نابود شدن دولت عراق متحمل شده بود لاجرم باید از زبان همچین شخصی اعلام مرگ رجوی را بیرونی کنند. اما سئوال اینجاست که آیا واقعا رجوی به درک واصل شده است یا نه و چرا فرقه رجوی این را به زبان الفیصل انداخته اند تا در این مراسم که به قولی از رسانه های پوشالی فرقه رجوی جهانی بود و برای جهان پخش میشد اعلام کنند. بله فرقه رجوی همواره برای اینکه سر پوش بر جنایتهایش بگذارد و از سوال و جوابهای رسانه ای خودش را خلاص کند با این تاکتیک که از سالیان سال قبل برای خودش انتخاب کرده است یکی را به میدان می آورد و خط و مشی جدیدش را توسط آن اعلام می نماید .

بله امروز توسط آل سعود و نماینده آن در پاریس الفیصل اعلام شد که رجوی مرده و مریم رجوی جانشین آن امروز سکان تشکیلات فرقه رجوی را به تمام و کمال در دست دارد و این را از زبان الفیصل اعلام بیرونی کرد

فرقه ترو ریستی رجوی با جمع آوری ملیتهای مختلف از ترک و عرب و افغانی و غیره سیاهی لشگر بزرگی را طبق معمول هر ساله در این استادیوم ورزشی گرد هم آورد و مریم رجوی در میان نماینده های خلق قهرمان به صحنه آمد و شروع به سخنرانی کرد و با شگفت زدگی تمام به حضور گسترده ایرانیان در پاریس !!؟ خوش آمد گوئی گفت وخبر مرگ همسرش را اعلام بیرونی کرد و همچنین جایگاه خودش را در تشکیلات فرقه ای برای همه به اثبات رساند. همچنین درخواست کمک گرفتن فرقه را از دولت آل سعود به الفیصل داد و او هم متقابلا وعده کمک و همکاری برای ضربه زدن به حکومت ایران را به مریم قجر داد تا در ایران مجددا تیم های ترور و بمب گذاری راه اندازی شوند و مجاهدین صحنه را به قول خودشان در دست بگیرند .

این مراسم در پاریس امسال برای فرقه رجوی بسیار بسیار مهم تر از سالهای گذشته بود چرا که تک قطبی شدن درون ساز مان را مریم رجوی اعلام بیرونی کرد

سید امیر موثقی

آلمان کلن

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمرجوی بدجوری حرف های مخالفین مردم ایران را نشخوار میکند! (+ دوستان رجوی، دشمنان مردم ایران)

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

مسعود رجوی تروریسم ملک سلمان عربستان سغودیآرش رضایی: یازده سپتامبر ، مجاهدین حامیان واقعی القاعده (+ خاطراتی از آن روز)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25344

بهزاد جان خوش آمدی (جداشدگان فقط یک جرم دارند جرم افشاگری کردن و آگاهی دادن) 

 Behzad_Alishahi_Massoud_Khodabandehحسن پیرانسر، فرانسه، بیست و پنجم می ۲۰۱۶:… رجوی بعد از عملیات فروغ جاویدان که یک عملیات خودکشی بود و شکست سنگینی را از جمهوری اسلامی ایران متحمل شد بوضوع شکست استراتژی جنگ مسلحانه و ارتش آزادیبخش خود را مشاهده کرد ولی این شکست استراتژیک را یک پیروزی قلمداد کرد در صورتیکه هم درمناسبات فرقه و هم در بیرون از فرقه همه این عملیات را شکست استراتژیک … 

بهزاد علیشاهی مسعود خدابندهشد غلامی که آب جوی آرد، آب جوی آمد و غلام ببرد

لینک به صفحه فیسبوک آقای پیرانسر

جداشدگان فقط یک جرم دارند جرم افشاگری کردن و آگاهی دادن

بهزاد جان خوش آمدی

شکستهای نظامی و استراتژی و ایده الوژیک و تشکیلاتی و سیاسی فرقه رجوی:

 رجوی بعد از عملیات فروغ جاویدان که یک عملیات خودکشی بود و شکست سنگینی را از جمهوری اسلامی ایران متحمل شد بوضوع شکست استراتژی جنگ مسلحانه و ارتش آزادیبخش خود را مشاهده کرد ولی این شکست استراتژیک را یک پیروزی قلمداد کرد در صورتیکه هم درمناسبات فرقه و هم در بیرون از فرقه همه این عملیات را شکست استراتژیک رجوی میدانستند . کشتی استراتژیک رجوی در عراق به گل نشست.

رجوی در کودتای سال۱۳۶۴ که انقلاب ایده الوژیک درونی آن را نام نهاد تمامی زیرساختهای سازمان مجاهدین دهه ۴۰ را بکلی منهدم کرد و فرقه رجوی را با این کودتا بر قدرت نشاند و در این کودتای درونی همه اعضا را گوهران بیبدیل و سلاح و یونیفورم نظامی را ناموس مجاهد نامید و قرارگاه اهدایی صدام حسین را شهر اشرف و شهر شرف مجاهدین به لحاظ ایده الوژیک نامگذاری کرد . بعد از سرنگون شدن صدام حسین و باز شدن فضا و شکسته شدن فضای خفقان و سرکوب در مناسبات فرقه رجوی بیش از یکهزار گوهر بیبدیل از فرقه رجوی جدا شدند سلاح و یونیفورم نظامی فرقه از آنها گرفته شد و شهر اشرف نیز تخلیه شد . خلع سلاح و خلع یونیفورم و بسته شدن درب شهر شرف اشرف و ریزش شدید گوهران بیبدیل که همگی از بیّنات انقلاب ایده الوژیک بود شکست ایده الوژیک فرقه رجوی را مهر کرد که نتیجه این شکست را در کمپ لیبرتی و انحلا ل آن در آینده نزدیک را بخوبی میتوان مشاهده کرد. در واقع خروج نیروها از عراق و رفتن آنان به کشور آلبانی پایان و شکست ایده الوژیکی کودتای سال ۱۳۶۴ میباشد چون شرف و ناموس و گوهران بیبدیل و لم یر تابو و برگشت ناپذیر در کشور عراق که شاخصهای این انقلاب یا کودتای ۶۴ بودند همه واگذار شدند و شکست ایده الوژیک را مهر کردند.

در صحنه سیاست فرقه رجوی که تقریبا ۳ دهه از حضور فعال آنان در خارج کشور و در اروپا و آمریکا میگذرد و از همه امکانات مالی و ارتباطی و تشکیلات بطور کامل برخوردار هستند فقط توانسته اند چند صد نفر مثلا حدود ۱۰۰۰ نفردر کل اروپا و آمریکا و آمریکای شمالی را جذب خود کنند در صورتیکه طبق آمار گوگل حود ۴ الی ۵ میلیون ایرانی در اروپا و آمریکا و آمریکای شمالی زندگی میکنند که همین اعداد و ارقام شکست سیاست فرقه رجوی در جذب ایرانیان خارج کشور را بخوبی نشان میدهد و در نتیجه این شکست و عدم محبوبیت در بین ایرانیان خارج کشور فرقه رجوی مجبور است با هزینه کردن میلیونی دلار و یورو مردم غیرایرانی را در تجمعات و میتینگها و مراسمهایش شرکت دهد و از آنها به عنوان ایرانیان شرکت کننده در مراسم خود یاد کند مانند مراسم ۱۷ ژوین در ویلپنت پاریس.

سیاست فرقه رجوی در جذب نیرو در داخل کشور هم بخصوص پس از دهه ها همکاری اطلاعاتی و نظامی با دشمن مردم ایران یعنی صدام حسین و حمله و هجوم به خاک ایران در جریان جنگ ۸ ساله بین دو کشور ایران و عراق به شکست انجامید و میزان محبوبیتی را که در سال ۱۳۵۷ بعد از انقلاب ضد سلطنتی بدست آورده بود از ۱۳۶۴ به بعد از دست داد.
رجوی بدلیل شکستهای سیاسی و تشکیلاتی و ایده الوژیک و نظامی مجبور به رفتن به اختفا شد و هم اکنون مدت ۱۳ سال است که از اختفای وی میگذرد مسعود رجوی که فردی بسیار مغرور و خودشیفته است برای خود القاب مختلف بکار میبرد رهبر عقیدتی ٬ فرمانده کل ٬ و با حضرت علی ع ارتباطاتی داشت و نقش امام زمان را نیز در مناسبات فرقه بازی میکرد و تنها کسی بود که به هیچ کس جوابگو نبود به جز خدا ٬ او اساسا فکر نمیکرد چنین حوادثی مانند سرنگونی صدام حسین و خلع سلاح و …………………. غیره اتفاق بیفتد وقتی چشم خود را باز کرد متوجه شد بیش از ۱۰۰۰ تن از گوهران بیبدیل فرقه اش از او و فرقه اش جدا شدند و چون میدانست که دیگر نمیتواند دهانها را با مشت آهنین ببندد و سرکوب کند به اختفا رفت حالا به یمن دهانهای باز شده جداشدگان و منتقدین چهره و ماهیت اینفرقه هم برای مردم ایران و هم مردم و دولتهای اروپایی و آمریکایی هر چه بیشتر آشکا شده است چون این جداشدگان و منتقدین بودند که با بیان واقعیتها و به عنوان شاهدین زنده پرده ها را کنار زدند و شکستهای سیاسی و تشکیلاتی و نظامی و استراتژیک و ایده الوژیک اینفرقه را با بیان واقعیتها کالبدشکافی کردند و در اختیار مردم قرار دادند . شکستهایی که مسعود رجوی از همه آنها به عنوان پیروزی یاد میکرد ولی افشاگریهای جداشدگان و منتقدین از فرقه رجوی جدا شده بود که دست رجوی را رو کردند و پرده ها را کنار زدند.

بله جدا شدگان و منتقدین از نظر و دیدگاه مسعود رجوی مجرم هستند چون جداشدگان و منتقدین پرده ها را کنار زدند و واقعیتها را برملا کردند

*** 

بهزاد علیشاهیزالوی مجاهدین وسرخ رگ مسئله پناهندگی

بهزاد علیشاهیتشکر از پیامهای شادباش و نکته ای مهم

قربانیان رجوی پاریسبهزاد علیشاهی: چرا سازمان مجاهدین یک” فرقه ” خطرناک است و یک سازمان سیاسی نیست؟

تبلیغ شامپو، تالیف کتاب و تحلیل سیاسی

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اشتیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

مریم رجوی و آنجلاتفاوت آنجلا و خانم رجوی

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمپیام مسعود رجوی به لشکرهای ارتش آزادیبخش

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25134

هفدهم جون و شوی خالی از ایرانی 

 حسن پیرانسر، فرانسه، پانزدهم می ۲۰۱۶:… امسال هم طبق معمول هر سال فرقه منحوس و ضد بشری و ضد ایرانی رجوی شوی مسخره و تهوع آور ۱۷ جون را برگزار میکند و میلیون یورو هزینه این شوی مسخره که تمامی افراد شرکت کننده در آن اجاره ای میباشند و از کشورهای مختلف با هزینه های پرداخت شده به پاریس می آیند میباشد افرادی از لهستان و پناهجویان و پناهندگان افغانی عربهای مقیم فرانسه و رنگین پوستان افریقایی و … 

ویلپنت خالى از ایرانى چه معنایى دارد خانم رجوى

لینک به صفحه فیسبوک آقای پیرانسر

هفدهم جون و شوی خالی از ایرانی

امسال هم طبق معمول هر سال فرقه منحوس و ضد بشری و ضد ایرانی رجوی شوی مسخره و تهوع آور ۱۷ جون را برگزار میکند و میلیون یورو هزینه این شوی مسخره که تمامی افراد شرکت کننده در آن اجاره ای میباشند و از کشورهای مختلف با هزینه های پرداخت شده به پاریس می آیند میباشد افرادی از لهستان و پناهجویان و پناهندگان افغانی عربهای مقیم فرانسه و رنگین پوستان افریقایی و…………..شرکت کنندگان این شوی مسخره و ضد ایرانی میباشند و طبق سیاق ثابت فقط ۲۰۰ الی ۳۰۰ ایرانی در این شو هر ساله شرکت میکنند
این شو که هر ساله با سیاستمردان عمدتا بازنشسته و از دور خارج شده اوروپایی و آمریکایی با هزینه های پرداخت شده مزّین میشود با حضور رییس جمهور مادام العمر شورای مزدبگیران مقاومت که با لباسی گرانقیمت و با پرچم شیروخورشید نشان در دست بر روی سن بزرگ سالن شروع میشود

این شو فقط مصرف تبلیغاتی و عوامفریبانه دارد و فرقه مزبور جهت قدرتنمایی و ژست سیاسی هر ساله آن را به نمایش میگذارد

لازم میدانم که نکته ای در مورد پرچم شیر و خورشید اینفرقه از قول آقای مسعود رجوی بیان کنم چون سران اینفرقه برای پیشبرد اهداف ضدبشری خود از هر ابزاری برای فریب اذهان استفاده میکند و یکی از این ابزار پرچم شیر و خورشید است آقای مسعود رجوی در مورد پرچم شیروخورشید مجاهدین چنین میگفت

مجاهدین با انتخاب پرچم شیروخورشید این پرچم را از دست و مالکیت اضداد و سلطنت طلبها و بورژوازی

بیرون کشید و از آن خود کرد. ولی شیروخورشید پرچم ما اساسا محتوی و تعریف خودش را دارد و ۱۸۰ درجه با تعریف و محتوای اضداد فرق بنیادی و اساسی دارد نقش شیر در پرچم ما حضرت علی ع است و آن شمشیر در دست شیر همان ذولفقار حضرت علی ع است و خورشید در پشت شیر همان حضرت فاطمه است.

فرقه رجوی متاسفانه تمامی عملکردهایش در بیرون فرقه فقط مصرف تبلیغات و عوامفریبی دارد و تمام تلاش خود را میکند که از خود یک چهره دمکراتیک و آزادیخواه نشان دهد مثلا در این شو و سایر شوهای فرقه خانم رجوی با کت و دامن و با صورت آرایشکرده بر روی سن میرود در صورتیکه در مناسبات درونی فرقه رجوی پوشیدن دامن و آرایش کردن برای زنان مطلقا ممنوع است

صحبت از جدایی دین و دولت که در این شو و شوهای دیگر اینفرقه که از خانم مریم رجوی شنیده میشود فقط جنبه تبلیغاتی دارد چون در مرامنامه و اساسنامه شورای ملی مقاومت یا شورای مزدبگیران مقاومت

نام دولت مجاهدین دولت جمهوری دمکراتیک اسلامی ایران ثبت و تثبیت شده است

آخر سوال اینجاست که

چرا عوامفریبی و شارلاتانیزم؟ چرا دروغ ؟ چرا عدم شفافیت باخلق قهرمان ایران؟ چرا با دروغ و با عوامفریبی میخواهید به هدف خود که همان تصاحب قدرت و ایجاد اختناق و سرکوب خلق قهرمان است برسید؟خجالت بکشید و شرم کنید شرم یک احساس انقلابی است چرا در شو های شما فقط افراد خارجی آنهم با پرداخت هزینه شرکت میکنند و فقط ۲۰۰ تا ۳۰۰ ایرانی آنهم با پرداخت پول و هزینه سفر یا ترس از افشای مسایل خصوصی آنها شرکت میکنند؟خجالت بکشید

این را بدانید که با این شوها فقط باعث تمسخر خود میشوید به خود آیید و کله کبکی خود را از زیر برف شارلاتانیزم و دروغگویی خارج کنید و واقعیت دنیا و جهان و خودتان را ببینید آنوقت متوجه میشوید که در تعادل قوا شما پشه هم نیستید !

*** 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIهمایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

گردهمایی بزرگ یا لشکرکشی عظیم دروغ

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

لوموند: شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

تشکر و قدردانی به سبک آقای رجوی ،بروید گم شو ید !!!

حسن پیرانسر ، ایران قلم، پاریس، چهاردهم اوت ۲۰۱۳: … البته این فرهنگ لمپنی و چاله میدانی که آقای رجوی دارند برای جدا شده ها از اینفرقه تازگی ندارد چون این فرهنگ لمپنی و چاله میدانی در مناسبات درونی اینفرقه متداول و روزمره میباشد و هر روز توسط شورای رهبری   بر علیه اعضای اینفرقه استفاده میشده  و میشود. در یکی از م
 
 
حسن پیرانسر، ایران قلم، پاریس، سی ام ژوئیه ۲۰۱۳: …  مستعار جهانگیر و هوشنگ دودکانی بدستور خانم!!! مهناز شهبازی از زنان حرم رجوی، ماموریت داشتند بنده را در استخر قرارگاه بدنام اشرف خفه کنند که با هوشیاری و فرار بنده از فرقه مافیایی رجوی این توطئه عقیم مان. بله رجوی دستش به خون و توطئه و آدمکشی آغشته و آلوده است و به همین دلیل
 
 
حسن پیرانسر، کانون قلم، پاریس، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: …  اینروزها رجوی افسارپاره کرده است ، البته مدتی است که این رهبر مالیخولیایی  و دیوانه سکس !و قدرت !،افسار پاره کرده است و به لجن پراکنی و تهمت و اتهام زدن بر علیه هر جنبنده ای که دهان بر انتقاد علیه او وزنان حرم او و شهوات جنسی او بگشاید، اقدام میکند ، حالا باید دید دلی