افسر سابق سیا: مجاهدین خلق، فرقه رجوی و واشنگتن (در امریکا اگر پول کافی بدهی دیگر تروریست نیستی)ا

افسر سابق سیا: مجاهدین خلق، فرقه رجوی و واشنگتن (در امریکا اگر پول کافی بدهی دیگر تروریست نیستی)ا

 مشرق نیوز به نقل از فیلیپ گیرالدی، امریکن هرالد تریبیون، اول نوامبر 2017:… این افسر سابق CIA و نویسنده آمریکن هرالد تریبیون در پایان آورد: پای ثابت رفاقت با سازمان مجاهدین خلق، نئوکان‌هایی چون «جان بولتون» و مدیران سابق CIA همچون «جیمز ووزلی»، «مایکل هایدن»، و «پورتر گاس» هستند. همچنین ژنرال‌های سابق همچون «آنتونی زینی»، «پیتر پِیس»، «وسلی کلارک»، و «هیو شلتون» را شامل … 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

لینک به منبع

لینک به متن اصلی گزارش (انگلیسی)

افسر سابق ضدتروریسم CIA افشا کرد؛

پشت پرده حذف نام سازمان تروریستی منافقین از فهرست سیاه آمریکایی‌ها / نماینده دولت ترامپ برای هر دقیقه حضور در کنار مریم رجوی ۱۰۰۰ دلار می‌گیرد 

قراردادهای چند میلیون دلاری مریم رجوی با شرکت‌های لابی‌گری در آمریکا که «پول‌های خوشگل» را در خفا در جیب نمایندگان کنگره می‌کنند، در حمایت امروز آمریکا از مجاهدین خلق نمود پیدا کرده است.

سرویس جهان مشرق – «فیلیپ گیرالدی» به عنوان افسر سابق بخش ضد تروریسم سازمان CIA در مطلب جدید خود به تاریخ ۳۰ اکتبر، خبر از پشت پرده رابطه منافقین تحت رهبری مریم رجوی با سیاستمداران آمریکایی و بالاخص نئوکان‌ها داد و علت تشدید جنگ‌طلبی این روزهای دولت آمریکا علیه ایران را مرتبط با همین موضوع دانست.

روزنامه «آمریکن هرالد تریبیون» در جدیدترین مطلب خود به تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۱۷ به قلم «فیلیپ گیرالدی» -افسر سابق بخش ضدتروریسم سازمان CIA- در مورد رابطه منافقین (مجاهدین خلق) با سیاستمداران آمریکایی و خیزش و رشد تازه این سازمان تروریستی در آمریکا نوشت: اگر یک گروهک یا سازمان تروریستی باشید و عمری ترور علیه ایران و خود آمریکا انجام داده باشید، به راحتی می‌توانید با پرداخت پول و هزینه‌کرد در واشنگتن، حتی دفتر لابی در خیابان پنسیلوانیای منطقه کلمبیای آمریکا داشته باشید. اتفاقا، چندان هم از کاخ سفید و کنگره آمریکا دور نیست و به راحتی ارتباط تنگاتنگ هم برقرار می‌شود.

یک بار، «هیلاری کلینتون» -وزیر خارجه وقت در سال ۲۰۱۱ عزم تغییر رژیم «معمر قذافی» را کرد و دیدیم که نتایج بعدی آن به کجا ختم شد و چه بلایی بر سر بنغازی آمد و چه لطماتی که به خود آمریکا وارد نشد. اما اشتباه بزرگ‌تر وی، امضای آن کاغذی بود که به حکم آن، در سال ۲۰۱۲ سازمان تروریستی «مجاهدین خلق» (MEK) را از فهرست سیاه آمریکا خارج کرد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می‌شود پیامدهای اشتباه هیلاری کلینتون که شامل شکست سیاست آمریکا در لیبی، بروز فاجعه انسانی، بحران مهاجرت، تقویت تروریست‌های مسلح، و نهایتا قتل سفیر آمریکا و سه آمریکایی‌ دیگر شد را با امضای یک تکه کاغذ مقایسه کرد. پاسخ مشخص است: امروز، آمریکا سازمان و گروهی را از لیست سیاه سازمان‌های تروریستی خارج کرده که قطعا فاجعه‌ای در ابعاد وسیع‌تر و بزرگ‌تر از فاجعه لیبی نثار آمریکا خواهد کرد. سازمان مجاهدین خلق که امروز برچسب «شورای مقاومت ملی ایران» (NCRI) را دوباره پررنگ کرده، اکنون تبدیل به صدای اصلی جنگ‌طلبان آمریکایی برای حمله به ایران شده است. درست همان رویکردی که «احمد چلبی» -رهبر کنگره ملی عراق و اصلی‌ترین اپوزیسیون صدام حسین در آن زمان- پیش از حمله آمریکا در سال ۲۰۰۳ به عراق اتخاذ کرد و نهایتا برای کشورش و خود آمریکا، فاجعه به بار آورد.

قصه احیا و تقویت سازمان تروریستی مجاهدین خلق، به فساد روزافزون سیاست در آمریکا برمی‌گردد. ما آنقدر زبون شدیم که تحت این فرهنگ سیاسی حقیر، امنیت ملی خود را با آزاد کردن و حمایت مشتی تروریست به خطر می‌اندازیم. آمریکا، در ازای اینکه پول بگیرد و نام این سازمان تروریستی به «جنبش مقاومت» و «رزمندگان آزادی» تغییر یابد، امنیت ملی خود را فروخت.

حال چه شد که سازمان مجاهدین خلق از فهرست سازمان‌های تروریستی که در سال ۱۹۹۷ تهیه شد، خارج گردید؟ آیا آمریکایی‌ها یادشان نیست که این همان گروهکی بود که در سال ۱۹۷۳، دو سرهنگ آمریکایی را در اداره‌های پایگاه هوایی آمریکا در تهران ترور کرد؟ سازمان مجاهدین خلق یعنی سازمانی با موسسانی چون مسعود و مریم رجوی که در شستشوی مغزی، حذف فیزیکی بسیاری از اشخاص مشهور ایرانی، شکنجه جسمی و روحی (که موارد پرشماری هم منجر به مرگ شده است)، و حبس طولانی‌مدت در سلول‌های انفرادی زبانزد است. سازمانی که ترکیب نامانوس و عجیبی از مارکسیسم و بنیادگرایی اسلامی را در ایدئولوژی خود مدعی است.

من معتقدم که ظهور ترامپ بر مسند ریاست جمهوری، بهترین شانس و اقبال برای این سازمان تروریستی بود. کسی که دروغ آنها تحت عبارت «کارشکنی ایران در برجام» را پرورش داده و به خورد مردم و کشورهای دیگر بدهد. دروغ‌ها تا آن حد ادامه یافت که رجوی در کنار اصلی‌ترین حامی‌اش «رادولف (رودی) جولیانی» که از نزدیک‌ترین رفقای ترامپ و در واقع، نماینده دولت او در قبال رجوی است، به شکل چشمگیری به ریتم رویکرد تهاجمی دولت کنونی آمریکا علیه ایران افزوده است. تا آنجا که «جیلین مله» خبرنگار و مجری «فاکس نیوز» -که «روپرت مرداک» صهیونیست مدیر آن است- رسما عبارتی عجیب را گفت: «به نظر می‌رسد که برنامه سلاح هسته‌ای ایران، عملیاتی شده است».

سازمان CIA در گذشته، از عوامل سازمان مجاهدین خلق، برای نفوذ به برنامه هسته‌ای ایران استفاده بسیاری می‌کرد. اما عموما استخدام این افراد توسط «موساد» صورت می‌گرفت. ترور بسیاری از شخصیت‌های علمی-هسته‌ای ایران توسط همین عوامل صورت گرفت. از آن سو، سازمان مریم رجوی، از پشتیبانی بسیار خوب مالی در پشت پرده برخوردار است و با اتکا بر آن، در بسیاری از روزنامه‌های اصلی آمریکا تبلیغ می‌کند و تعداد قابل توجهی از سیاستمداران آمریکایی هم از طرف سازمان مجاهدین خلق حرف می‌زنند. گاها، رقم‌های پرداختی از سوی رجوی به سیاستمداران آمریکایی، بسیار سنگین است. رجوی و سازمان‌اش، مدعی هستند که می‌خواهند حکومت ایران را به نام آزادی تغییر دهند. ادعایی عجیب که خود به ذات خود، دموکراسی در آن دیده نمی‌شود و مردم ایران آن را به هیچ می‌انگارند.

از آنجایی که گروه تروریستی مجاهدین خلق، یکی از بهترین منابع و ابزار جنگ محرمانه و مخفیانه اسراییل علیه ایران است، ‌خیلی طبیعی است که دوستان اسراییل در خاک آمریکا، اقدام به حذف نام این گروه از فهرست سازمان‌های تروریستی بکنند و این دقیقا بدین معناست که آزاد ساختن آن از بند، حمایت مالی شدیدش، و خیزش کنونی‌اش یعنی یک تهدید جدید علیه ایران. در واقع، «نئوکان‌»ها در همه شئونات -اعم از اندیشکده‌ها تا آیپک (AIPAC)- به دنبال حذف مجاهدین خلق از فهرست تروریست‌ها و حمایت تمام‌قد آن بوده‌ و هستند. از جمله مشهورترین افرادی که -علیرغم اعمال تروریستی سازمان تحت رهبری رجوی- وکالت تمامی امور مربوط به آن را بر عهده داشته‌اند، می‌توان به «ایلای وایزل» و «آلن درشوویتز» اشاره کرد.

قراردادهای چند میلیون دلاری سازمان مریم رجوی با شرکت‌های لابی‌گری در آمریکا که «پول‌های خوشگل» را در خفا در جیب نمایندگان کنگره می‌کنند، باعث شده که اکنون ندای یکصدای بسیاری از سیاستمداران آمریکایی‌ در دادخواهی به نفع مجاهدین خلق به گوش برسد.تا قبل از سال ۲۰۱۲، دستمزد سخنرانی به نفع این سازمان تروریستی، ۱۵ هزار دلار بود  اماطبق آخرین گزارش از سوی «اد رندل» فرماندار پنسیلوانیا، آخرین قیمت به ازای هر سخنرانی به نفع آن، ۱۵۰ هزار دلار بوده است. رودی جولیانی، بابت هر حضور در مراسم مجاهدین خلق برای مدت زمان فقط ۲۰ دقیقه، ۲۰ هزار دلار از مریم رجوی دریافت می‌کند؛ یعنی دقیقه‌ای  1000 دلار، بدین وسیله، سیاستمداران ما که رسما داعیه مقابله با تروریسم را دارند، عملا با دریافت رشوه و پول، از تروریسم حمایت می‌کنند.

این افسر سابق CIA و نویسنده آمریکن هرالد تریبیون در پایان آورد: پای ثابت رفاقت با سازمان مجاهدین خلق، نئوکان‌هایی چون «جان بولتون» و مدیران سابق CIA همچون «جیمز ووزلی»، «مایکل هایدن»، و «پورتر گاس» هستند. همچنین ژنرال‌های سابق همچون «آنتونی زینی»، «پیتر پِیس»، «وسلی کلارک»، و «هیو شلتون» را شامل می‌شوند. از افراد دیگر، می‌توان به محافظه‌کاران سنتی نزدیک به دولت ترامپ همچون «نیوت گینگریچ»، «فران تاونسند»، «ایلاین کائو» اشاره کرد. مثلا، خانم تاونسند در تلویزیون ظاهر می‌شود و اقدامات ایران در منطقه را «اقدامات جنگ‌طلبانه» می‌خواند اما هرگز نمی‌گوید که از مجاهدین خلق به عنوان یک گروه اپوزیسیون حکومت ایران پول گرفته تا اینگونه سخن بگوید. قطع یقین بدانید که سیاستمداران آمریکایی که امروز به دنبال مریم رجوی و پول‌هایش راه افتاده و دو گزینه جنگ علیه ایران یا تغییر حکومت ایران را فریاد می‌زنند، چیزی به جز خسران و ضرر برای ما به ارمغان نخواهند آورد. رویکردی که آنها اتخاذ کرده‌اند، بسیار خطرناک است.

*** 

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_terrorism_Septmeber 2001Who celebrated the terrorist act of Sep. 11? 

Israel Provided IAEA with Fake Documents on Iran’s Nuclear Program

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Regime_ChangePssst, Whisper It, Even Iran’s Enemies Don’t Want Regime Change

6 Years ago Today: CIA, Mossad and MEK (Rajavi cult, Mojahedin Khalq) Assassinated Iran’s Top Nuclear Scientist Majid Shahriari

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIAmbassador Daniel Benjaminan and Ambassador Daniel Fried on Mojahedin Khalq Terrorist designation and Camp Ashraf
(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمIran: Joint Takfiri – MKO plot against Iran failed (aka: Mojahedin Khalq, MEK, Rjavi cult)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)

Letter to Imam (Khomeini) (pdf). 
(Mojahedin English Language paper April 1980)

Some questions unanswered regarding the US military invasion of Iran (pdf).
(Mojahedin English Language paper June 1980)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31825

رجوی از “استقبال خونین از جهانخواران آمریکایی” تا استقبال از سیاستهای ترامپ (+ سی مهر و حقارتی دیگر)ا 

Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_USA_1ایرج صالحی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۷:… در زمان آزاد کردن گروگان های آمریکایی ، رجوی و دیگر مسئولین فرقه ضمن تهمت زدن به مقامات جمهوری اسلامی آنها را متهم به سازش با آمریکا کرده و مدعی بودند که بدلیل سازشکاری مقامات جمهوری اسلامی ، آمریکا (که آن زمان آن را «امپریالیست» می نامیدند) جری تر شده و به فکر حمله به ایران افتاده است و بر اساس این تحلیل که گذشت زمان … 

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

فرقه رجوی از ادعای «استقبال خونین از جهانخواران آمریکایی» تا استقبال از سیاست های ترامپ

انجمن نجات مرکز مازندران ۱ آبان ۱۳۹۶
لینک به منبع

پس از اعلام سیاست جدید آمریکا توسط ترامپ، سران فرقه تروریستی رجوی برگ دیگری از وطن فروشی و خیانت را رو نمودند. بلافاصله پس از سخنرانی ترامپ که وی در آن سیاست جدید آمریکا درباره ایران را اعلام نمود ، مریم قجر در پیامی از آن استقبال نمود. و مسئولین فرقه تحت نام شورا، اطلاعیه ای با عنوان «استقبال خانم رجوی از سیاست جدید آمریکا علیه ایران و نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران» صادر نمودند که در آن مریم قجر مابه‌ازاء جاسوسی‌ها و وطن فروشی هایی که انجام داده اند، درخواست نمود تا از سوی آمریکا به رسمیت شناخته شوند.

دو نکته در این پیام برایم برجسته تر بود؛

نکته اول: در زمان آزاد کردن گروگان های آمریکایی ، رجوی و دیگر مسئولین فرقه ضمن تهمت زدن به مقامات جمهوری اسلامی آنها را متهم به سازش با آمریکا کرده و مدعی بودند که بدلیل سازشکاری مقامات جمهوری اسلامی ، آمریکا (که آن زمان آن را «امپریالیست» می نامیدند) جری تر شده و به فکر حمله به ایران افتاده است و بر اساس این تحلیل که گذشت زمان مشخص نمود چقدر دروغ و کشکی بود، به آمریکایی ها هشدار دادند که از آنان «استقبال خونین» خواهند کرد!!! و هم زمان به مقامات ایرانی هشدار می دادند که در برابر آمریکا نرمش نشان ندهند!!!

در زیر بخش هایی از نشریه مجاهد شماره ۱۰۳ را ملاحظه می کنید:

مجاهدین خلق فرقه رجوی و ترور امریکایی ها در ایران

مجاهدین خلق فرقه رجوی و ترور امریکایی ها در ایران

حال همان هایی که مدعی «استقبال خونین» از آمریکایی ها بوده و مقامات ایران را به سازشکاری با «آمریکای جهانخوار» متهم می کردند، امروز همراه با نتانیاهو و شاه عربستان از اینکه آمریکا سیاست جدیدی برای حفظ منافع خود اعلام و ایران را تهدید کرده است، «استقبال» نمودند!!!

زمان به خوبی جبهه بندی ها را مشخص نمود و نشان داد چه کسانی با هم دوست و چه کسانی با هم دشمن هستند.

نکته دوم: در این اطلاعیه از قول مریم قجر گفته شده که اعلام موضع جدید ترامپ باید با ۵ اقدام عملی همراه باشد تا به نتیجه برسد. یکی از این اقدامات مطرح شده از سوی مریم قجر این بود که دولت عراق باید مابه‌ازاء اموال و تجهیزات و تسلیحات و قرارگاههای فرقه در عراق، به سران فرقه پول بپردازد.
ورای مضحک بودن این موضوع که دادن پول به فرقه رجوی یک محور عملی برای سرنگونی جمهوری اسلامی است و به نظر می رسد که یک شیادی از سوی مریم قجر باشد، مطرح کردن

این موضوع را باید اوج وقاحت رجوی ها دانست. چرا که مریم قجر می گوید آمریکا از دولت عراق بخواهد در ازای سلاح ها ، تجهیزات و قرارگاه هایی که رجوی ها از صدام و در واقع از جیب مردم عراق مجانی گرفته بودند و پس از سرنگونی صدام، همان سلاح ها و تجهیزات را دو دستی و با ذلت به آمریکایی ها تحویل دادند و آمریکایی ها هم آنها را منهدم نمودند را به آنها بپردازد!!!

به رجوی ها باید گفت که کور خوانده اید، خوردن مال مفت و پول مزدوری عادت تان شده اما اینبار بوی کبابی که استشمام کرده اید، بوی خر مرده است که کباب کرده اند.

صالحی

سی مهر یاد آور حقارتی دیگر و شکستی تلخ تر برای شاه و ملکه

انجمن نجات مرکز مازندران ۳۰ مهر ۱۳۹۶
لینک به منبع

رجوی که در رویاهای جنایتکارانه و صد البته ابلهانه خود بدنبال کسب قدرت بود ، در حالی که هنوز هیچ قدرتی نداشت و چیزی نه به دار بود و نه به بار ، برای آنکه مبادا کسی از مزد بگیران شورایی اش بخواهند در قدرت با او شریک شوند ، در سال ۱۳۷۲ با اقدامی مضحک و با شیره مالی بر سر همان شورایی ها ، مریم قجر را بعنوان رئیس جمهور !!! معرفی کرد .

رجوی های پلید که با شعار فریبنده دمکراسی به خیانت مشغول بودند ، آنقدر جاه طلبی داشتند که حتی برای ظاهر سازی هم که شده حاضر نشدند انتخاباتی هر چند اجباری در درون تشکیلات خودشان در این رابطه راه اندازی کنند تا مبادا بعدا مجبور شوند همچون خیمه شب بازی تعیین مسئول اولی فرقه ، هر ۴ سال یکبار این رئیس جمهور را تغییر بدهند و به این ترتیب مریم قجر در سال ۱۳۷۲ در یک شوی مسخره از طرف اعضای شورای باصطلاح مقاومت ( که تعدادشان در آن زمان کمتر از انگشتان دو دست بود ) به ریاست جمهوری مادام العمر رسید !!! این در حالی بود که اکثر نیروهای سرنگون طلب نیز فرقه رجوی را قبول نداشتند چه رسد به اینکه او و همسرش را بعنوان رئیس بپذیرند .

رجوی که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بدنبال آن بود که انقلاب مردم ایران تصاحب کند و خود را بعنوان یک رهبر انقلابی قالب کند وقتی دید بعد از ۱۴ سال این افکار شیطانی به هیچوجه قابل دستیابی نیست و حسرت بدل رهبر شدن مانده است ، با معرفی همسرش بعنوان رئیس جمهور مادام العمر سعی کرد تا عقده های جاه طلبانه اش را با فکر ایجاد خاندان سلطنتی تسکین بخشد ( خود بشود شاه و همسرش بشود سلطان بانو ) و از این روست که هر ساله در ۳۰ مهر در حالی که هر سال برایش نسبت به سال قبل بدتر و بدتر می شود ، سعی می کند با برگزاری یک مراسم و یادآوری آرزوهای بر باد رفته خود در کسب قدرت ، دهانش را شیرین کند و به قول معروف وقتی دستش از کباب کوتاه شد و نان زیر کباب را هم نتوانست کوفت کند ، می خواست با تصور آن رویاها کیف کند چرا که می گویند :

وصف العیش نصف العیش

سی مهر یاد آور حقارتی دیگر و شکستی تلخ تر برای رجوی های خائن است که بعد از گذشت ۱۸ سال از زمان معرفی مریم قجر بعنوان رئیس جمهور مادام العمر ، نه تنها پیشرفتی نداشته اند بلکه از آن پس با سرنگونی صدام دیکتاتور یتیم شدند و علیرغم تمام وطن فروشی ها و خوش خدمتی هایی که برای غربی ها کرده اند ، بدلیل پایان یافتن تاریخ مصرفشان ، از طرف آمریکا هم طرد شده و حالا نه تنها دیگر نمی توانند حرفی از سرنگونی و رئیس جمهور شدن بزنند بلکه بزرگترین آرزوی شان که بی شک با خود به گور خواهند برد ، « خروج از لیست سیاه آمریکا » و « پذیرش پناهندگی » از طرف غرب است !

ایرج صالحی

(پایان)

*** 

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیگزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)ا

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviآریو برزن پیروزنیا: برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Regime_ChangePssst, Whisper It, Even Iran’s Enemies Don’t Want Regime Change

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31574

آیا در این عکس یک ایرانی می بینید؟!!! (+ چرا خبری از رجوی نیست؟)ا 

Maryam_Rajavi_MEK_Mojahedin_Khalq_mercenaries_Not_Iraniansصالحی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… در هنگام حضور آقای روحانی در سازمان ملل فرقه رجوی تلاش کرد تا تجمعی داشته باشد. از آنجائیکه حتی ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی هم برای این مزدوران تره خرد نمی کنند، سران فرقه با وعده هایی همچون سفر بسیار کم هزینه همراه با اقامت در هتل و یا دادن غذای گرم و … شهروندان دیگر کشورها را … 

نشست انجمن نجات مرکز مازندران جداشدگان فرقه رجوی مجاهدین خلقنشست جدا شده های استان مازندران (+ اطلاعیه انجمن نجات)ا 

آیا در این عکس یک ایرانی می بینید؟!!!

انجمن نجات مرکز مازندران ۵ مهر ۱۳۹۶
لینک به منبع
 
در هنگام حضور آقای روحانی در سازمان ملل فرقه رجوی تلاش کرد تا تجمعی داشته باشد. از آنجائیکه حتی ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی هم برای این مزدوران تره خرد نمی کنند، سران فرقه با وعده هایی همچون سفر بسیار کم هزینه همراه با اقامت در هتل و یا دادن غذای گرم و … شهروندان دیگر کشورها را به برنامه ها برده تا نقش سیاهی لشکر را داشته باشند.

در برنامه فرقه نیویورک نیز این موضوع تکرار شد. صدای آمریکا گزارشی از تجمع حامیان فرقه را درج نمود و عکس زیر را همراه با آن نشر داده است. در این عکس به وضوح می توان دید کسانی که در برنامه های فرقه به عنوان «ایرانیان معترض» معرفی می‌شوند شهروندان خارجی هستند.

مزدوران مریم رجوی همه غیر ایرانی هستند

صالحی

نگاهی به انتخاب مسئول اول فرقه رجوی از منظری دیگر

انجمن نجات مرکز مازندران ۵ مهر ۱۳۹۶
لینک به منبع
 
چرا خبری از رجوی نیست؟

روز ۱۵ شهریور فرقه رجوی اعلام کرد که این فرقه یک مسئول اول جدید انتخاب نموده است. مریم قجر و سران فرقه برای این موضوع جشن گرفته و پیام ها دادند. تمام مسئول اول های سابق فرقه و تعدادی از مسئولین آن یک به یک در این رابطه موضع گرفته و سخن گفته اند. حتی اعضای به اصطلاح شورای مقاومت تک به تک در این رابطه پیام فرستادند. در دستگاه تبلیغاتی فرقه از انتخاب مسئول اول به عنوان یک تحول بسیار مهم یاد شده و حتی بعضی از سران فرقه در مقالات خود آن را «پاسخی به تغییر دوران» قلمداد کرده اند!!!

هر چند از نظر جدا شدگانی که سالیان در این فرقه بوده و همچنین از نظر کسانی که با این فرقه آشنایی بیشتری دارند، این یک ترفند و دروغ است و این ژست ها به فرقه ی درون گرا و فراری از مردم و در غار مانده ی رجوی نمی‌آید، و آنها با این کار می خواهند از یک سو برای مهار ریزش نیرو با این ترفند مدتی اعضای فرقه را سرگرم کرده و از سوی دیگر بگویند که هنوز فرقه از بین نرفته و وجود دارد. اما ورای این موضوع، این سوالات مطرح می شود که چرا در مسئله ای که مریم قجر و سران فرقه آن را تا این حد مهم جلوه می دهند، رهبر فرقه یعنی مسعود رجوی هیچ واکنشی نداشته است؟

چرا او که حتی برای سرنگونی یار قدیمی اش معمر قذافقی و پیروزی ارتش آزادیبخش لیبی پیام می فرستاد تا از عنوان «ارتش آزادیبخش» سوء استفاده کرده و تبلیغی به نفع خود بنماید، مدت هاست که هیچ پیامی نمی دهد.

البته از شقوق محتمل می تواند موارد زیر باشد:

– رجوی مرده و مریم و دیگر سران فرقه می خواهند این مرگ را لاپوشانی کنند.

– خیمه شب بازی هایی مثل انتخاب مسئول اول برای فرقه ، برگزاری مراسم برای سالگرد تأسیس فرقه ی در حال فروپاشی و همینطور پیروزی خواندن اخراج از عراق و به هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران، آن قدر مسخره هستند که حتی رجوی با همه شیادی ها و نیرنگ هایش حاضر به همراهی با این مسخره بازی ها نیست.

– مریم قجر به دستور آمریکایی ها در حال کنار زدن رجوی و جا انداختن خودش به عنوان رهبر یک فرقه ی خائن و وطن فروش و در عین حال در حال اضمحلال است.
و …

شاید رجوی زنده است و همراه با مریم قجر و دیگر سران فرقه در گل مانده و در بن بست های بی پایان گیر کرده و به همین دلیل لال شده است و یا مرده است و زیر گل رفته است .این که واقعیت چیست را مریم قجر و سران فرقه تروریستی رجوی باید مشخص کنند. اما از آنجائیکه در این افراد یک روده راست هم پیدا نمی شود بعید است جوابی به این سوالات بدهند که این خود نشان از بدبختی و در گل ماندن کل آنان است.

صالحی

(پایان)

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31546

گزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)ا 

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۷:… همزمان با مجمع سازمان ملل فرقه رجوی در نیویورک تشکلی درست کرده است به نام * ( اتحاد علیه ایران اتمی ) که ارباب وهابی جدید فرقه یعنی ترکی الفیصل هم حضور داشت . علاوه بران ۱۶ راس از سیاست بازان اجاره ای که به شدت ضد ایران و ایرانی هستند در این جلسه اتحاد علیه ایران اتمی سخنرانی کردند … 


حامیان تروریسم و جنایت همراه مریم رجوی مزدور فرقه منفور رجویلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

لینک به منبع

گزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

محمد کرمی

محمد کرمی

سرکرده فرقه رجوی یعنی مریم قجر عضدانلو و فرقه صاحب مرده اش ، منفورترین اشخاص ایرانی هستند . این جماعت به زور می خواهند خودشان را ایرانی قالب کنند .همانطور که همگان در جریان هستند این روز ها مصادف بود با برگذاری مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک.

اولین سخنران که اقای ترامپ بود که صحن مجمع عمومی سازمان ملل را با رینگ کشتی کج اشتباه گرفته بود . کره شمالی و ایران را تهدید می کرد .در حالی که سازمان ملل متحد پاسداری از صلح و گسترش همکاری‌های بین‌المللی است. سخنرانی اقای ترامپ توسط خیلی از سیاست مداران و روزنامه به شدت مورد انتقاد قرارگرفت. در این بین فقط نخست وزیر اسرائیل بود که استقبال کرد .

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

در این بین مریم قجر عضدانلو که تمام ایرانیان می دانند که شخص وی و فرقه تحت فرماندهی وی تماما ضد ایران و ایرانی هستند . اطلاعیه چند اوری در رابطه با سخنرانی اقای ترامپ انتشار دادند که در ذیل توجه شما را جلب می کنم .

همزمان با مجمع سازمان ملل فرقه رجوی در نیویورک تشکلی درست کرده است به نام * ( اتحاد علیه ایران اتمی ) که ارباب وهابی جدید فرقه یعنی ترکی الفیصل هم حضور داشت . علاوه بران ۱۶ راس از سیاست بازان اجاره ای که به شدت ضد ایران و ایرانی هستند در این جلسه اتحاد علیه ایران اتمی سخنرانی کردند .و روز بعد هم در تظاهراتی که سیاه پوستان بی خانمان نیویورک را که با ۴۰ دلار جمع کرده اند به نام ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی ، این سیاست بازان اجاره ای سخنرانی کردند .برای این سیاه پوستان و بازنشتگان ایرانی نما .

تصاویر بهترین گزارش را به هموطنان میدهد که توجه شما را به گزارش تصویری جلب می کنم.

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانی

فرقه رجوی به رسانه های امریکائی این افراد را قالب کرده ایرانی هستند ؟؟؟

این هم تصاویری از اتحاد علیه ایران اتمی سوال این است چرا یک عکس از افراد شرکت کننده در جلسه انتشار نداده اند ! این مجریان برای چه کسانی سخنرانی می کردند؟ً!

نکته قابل توجه تنها رسانه ای هم که این موضوع را انتشار داد صدای امریکا و رادیو فردا بود !!؟؟

*https://ir.voanews.com/a/iran-uani-/4035847.html*

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

(پایان)

*** 

مریم رجوی خشونت ترور قتل و جنایت از تیرانا آلبانی انتصاب مسئول اولی یا دبیرکل در فرقۀ رجوی طی سی سال گذشته 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30897

برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

Aryo_Barzan_Pirouznia آریو برزن پیروزنیا، صفحه فیسبوک، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:… بی‌شک در این قماش, بیشتر از هر گروه دیگر, بوقلمون دعوت شده به مجلس ذبح و خورده شدن خویش، از یک سو مجاهدین و باند همواره خود فروش رجوی می‌باشد، که در فقدان مقبولیت در میان ایرانیآن و نداشتن هیچ آینده آی بدون بیشتر در لجن روسپی گری رفتن, چاره آی برایشان نمانده؛ و دیگری اندسته از ایرانیان می‌باشد که بیشتر واکنشی و تفکر … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

لینک به منبع

برخی‌ ذاتا خودفروش و برخی‌ سواری دهنده و خود فروش نفهم..

آریو برزن پیروزنیامثالی در فرانسه وجود دارد که به آن “بوقلمون مسخر شده” می‌گویند؛ و جریان از این قرار است که شخص یا گروهی دعوت به ضیافت صرف خوراک میگردند و از بابت آن بسیار خوش حال نیز میباشند، حال آنکه سیاه بخت های نادان خبر ندارند که در حقیقت خود آنها هستند که قرار است خورده شوند..

در این راستا، هر بار که تعدادی از هم میهنان را میبینم, که، دچار توهم, از برای بیگانه دست میزنند و برای آن نامه نگاری نیز میکنند و دوان دوان راهی‌ اتاق های اجاره آی مجالس خارجی‌ میگردند (تا شاید تکه گوشت گندیده آی جلوی آنها پرتاب گردد تا روزی خود را در آورده و تازه صاحب نام نیز گردند)، و یا مشتی در عالم هپروت های واکنشی آی را میبینم که ندانسته آب به آسیاب آن خارجی‌ هایی‌ میریزند که تازه خود سر سپردگان اسرائیل و عربستان (یعنی این دشمنان بقای ایران) میباشند و باور پوچ را دارند که اینها میخواهند آزادی برای ایران و ایرانی آورند (که در حقیقت آنچه بر سر عراق و لیبی‌ و سوریه آوردند را از برای ایران نیز در نظر دارند) ، نمیدانم که آیا میبایست به این همه حماقت و نادانی‌ خندید و یا گریست؟

بی‌شک در این قماش, بیشتر از هر گروه دیگر, بوقلمون دعوت شده به مجلس ذبح و خورده شدن خویش، از یک سو مجاهدین و باند همواره خود فروش رجوی می‌باشد، که در فقدان مقبولیت در میان ایرانیآن و نداشتن هیچ آینده آی بدون بیشتر در لجن روسپی گری رفتن, چاره آی برایشان نمانده؛ و دیگری اندسته از ایرانیان می‌باشد که بیشتر واکنشی و تفکر خرده بازاری فرصت طلب بوده و سالهاست که برخی‌ از آنها، بدون داشتن درکی از مسائل ژئوپلیتیک، مغز خود را دربست اجاره داده و مثلا سنگ سینه چه حزب دمکرات در آمریکا و چه حزب جمهوری خواه آن را به سینه میزنند و گمان میکنند که آزادی را آنها برایشان به ارمغان میاورند..

بدتر از آنها نیز مشتی از دوستان سابق خود من میباشند که در دره حماقت تمام سقوط کرده و از سواحل امن و به گمان اینکه فرصتی برای آنها برای بازگشت شاید نمانده باشد، به دامنه حماقت جمعی و مشتی که بهتر نمیدانند، دامن زده; و با هر بار بزرگ کردن یک تازه قراضه جاه طلب و عوام فریب دیگر (که اکثر آنها نیز خط های غلط انداز را از دیگران و بدون یا باور داشتن به آنها و یا درک آنها ، همانند چه آرمان مقدس منافع ملی‌ و چه گام پیشرو نوزایی، کپی کرده و لیکن درست خلاف آنها عمل میکنند); و یا اسطوره ساختن از دولتمردان خود مورد نقد در کشور خودشان (هم از برای بی‌ سیاستی های آنها و هم پایین بودن سطح اخلاق آنها مثل ترامپ)، وی را شیردل نیز مینامند، میباشند..

از سوی دیگر چند روز پیش شنیدم که یکی‌ از رسانه ها, که تازه دست در فروش پرچم ملی‌ سه رنگ شیر و خورشید نشان نیز دارد که این خود کار خوب و حرکت درستی‌ می‌باشد ، یا با عدم درک عملکرد بد خود و یا وقیحانه اعلام کرده که “یک موسسه نظر خواهی امریکایی تلویزیون آنها را مامور کرده تا نظر ایرانیان را در مورد وقوع احتمالی‌ جنگ با آمریکا” جویا شود..

این اعلام بد آموز و اقدام بد دیگر، مرا به یاد چند سال پیش انداخت که اکثر رسانه های لوس آنجلسی به صورت بیشرمانه آی آگاهی‌ هایی‌ از سوی منابع اسراییلی پخش میکردند و در آن وعده پرداخت تا ده میلیون دلار را در برابر اطلأعات در مورد یک خلبان اسراییلی مفقود شده در لبنان میدادند.. این یعنی در انتها ترویج خود فروشی و خبر آوردن برای بیگانه در برابر پول.. 
بیشک غرض پول دهندگان تنها آن خلبان سرنگونه شده، آنهم بیش از یک دهه قبل کمتر میبود، تا مخاطب یافتن در میان مشتی آماده به خود فروشی از برای انواع اطلأعات گوناگون دیگر.. 
مجموع روسپی یافتن هایی‌ که بی‌شک نتایج آنها ترور دانشمندان و محققان گوناگون مثل موشک سازی و نیروی هسته آی و یا خربکاری های گوناگون دیگر بود که سراسر جهان دست اسرائل را در آنها میبینند..

حال گمان کنم که هر چند چندین نسل دیر و از برای نسل های کنونی نیز گیجی کشنده به درازای عجیب شرم آور و خانمان سوزی کشیده، به هر روی آن همیشه سوال اینجاست که ” تا کی‌ یا خود فروشی کنیم و یا تا کی‌ خود فروشی به آیندگان بی‌ اموزیم؟ “

آیا خسته از حماقت های ویرانگر پی در پی و خود خود زدن خویش و خود کشی های دست جمعی و درب بازکردن سلمان فارسی‌ وار از برای بیگانه و اثرات سیه آن نشده ایم؟ تا کی‌ میخواهیم همان حرکت های ابلهانه و به خود لطمه زن را که در طول تاریخ بارها و بارها انجام داده ایم و همواره خود را بیچاره و بیچاره تر کرده و فردایی ها را بدبخت تر از خود کرده ایم ، ادامه دهیم؟

می‌گویند فرق میمون با انسان در نداشتن قدرت انتقال تجربه به آیندگان می‌باشد.. آیا از این پسر و دختر عمو های دور خود نیز کمتر گشته ایم؟

آری، براستی که فرصت طلبی و کم اخلاقی‌ و بد آموزی را تا کی ما مردم میخواهیم ادامه دهیم و هر نسل گمان کنیم که علیرغم استفاده از همان شیوه های ناجور، بار دیگر نتیجه دیگر به دست خواهیم آورد ….مگر نمی‌بینیم و درک نمی‌کنیم که اگر زمان و پوسته فرق دارند، بطن عملکرد های غلط نسل در نسلی ما مردم همان مخرج مشترک اشتباه را درند؟؟

کی‌ قرار است که انسان ایرانی‌ گردیم؟؟ 
انسانی‌ که نه برده سرنوشت و غلام و یا روسپی خارجی‌، که یک سازنده خود و میهن خود گردیم؟

از حقارت های خود بر سر خود آورده خسته نشده ایم؟

پس کی‌؟ کی‌ میخواهیم درست گردیم؟ کی‌ میخواهیم سر خود را در میهن خود و بر روی پای خود بالا کنیم و خود را ارزش گذاریم؟

آخ که چقدر زجر کشید تا چه درست گفت مادر انسان گرایی و نوزایی ایران نوین ، زنده یاد پروین اعتصامی، که “از ماست که بر ماست!”

به آنروز که افزایش و پیشرفت سطح آگاهی‌ و خرد اجتماعی و درک مفاهیم راستین و معنا آزادی، مردم سالاری یا دموکراسی‌ و به ویژه منافع ملی‌ و نیاز پاسداری از آن، موجبات پیروزی و نهادینه گشتن آنها را در ایران پدید آورده ؛ و دیگر نه کعبه، نه واتیکان و نه تل اویو و هایفا و یا لندن و واشینگتن و یا مسکو و پکن قبله هر آنکس که خود را ایرانی‌ باور دارد نگردند!

پاینده ایران!

*** 

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

*** 

همچنین:

خبر فوت مسعود رجوی به تمامی اعضا جدا شده وخانواده های اسیران تبریک عرض می کنم

 Turki al-Faisalمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم ژوئیه ۲۰۱۶:… پس از سالیان مخفی کاری بالاخره امروزشاهزاده امیر ترکی الفیصل رئیس سابق وزارت اطلاعات وضد اطلاعات عربستان سعودی در شو پاریس با اشاره به مریم قجر عضدانلو( دو باراین جمله را تکرار کرد که مرحوم مسعود رجوی همسر سابق شما ) . بالاخره واقعیت از پس پرده
 
 
Rajavi_Saddamفریاد آزادی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:… ما امضا کنندگان زیر فعالان حقوق بشر از جمله جدا شدگان فرقۀ رجوی حملۀ تروریستی اخیر به کمپ لیبرتی (زندان ر جوی) را که دوشنبه شب ۳ ژوئیه (۱۳ تیر ماه) روی داد به شدت محکوم کرده و از دولت عراق و نهادهای بین المللی ذیربط می خواهیم که عاملان را شناسایی و تحویل عدالت بدهند. ما در همین حال مسبب اصلی این جن
 
 
محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟
 
 
Mojahedin Khalq Maryam Rajavi 2003 Parisمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، هجدهم ژوئن ۲۰۱۵:… این مشعل ها به خاطر چه کسی خود را عرق در آتش کردند ؟ با چه منطقی در عرض سه روز این کار را انجام دادند ؟ این خود سوزی ها به خاطر دستگیری مریم قجر عضدانلو ( رجوی ) به دستور تشکیلات مخوف فرقه مجاهدین برای آزادی مریم قجر عضدا